tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzu asılmak » puluc » sove » hukumferma » gorunur » yağışduzeni » a a » acımlamak » avrupaî » yuk gemisi » kork aprilin beşinden okuzu a » tufeklik » surumek » cikletci » topcu » somurmek » geri cevirmek » toreli » bekâr kalmak veya yaşamak » sayac » utulenme » gok kuşağı » mineral » sulus » doygun olma durumu veya gonul » cirişci » immunoloji » cirişli » ak arap » cav » buyuye kapılmak veya tutulmak » kul bağlamak » orneklik » ozdeşleme » af buyurun » arkadaşdeğil arka taşı » mucellitlik » lokma ciğnenmeden yutulmaz » bolmeli » ne iyi » rolântide durmak veya calışmak » uclemek » carpıntısız » kumaşcı » kockar » sucuğunu cıkarmak » turdeşlik » saik » sus » kuldoken »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.