tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
colleşme » dayanabilen sağlam guclu mu » cipilti » cıkmak » tabakcı » taammut » uzengilemek » nc » her işin her şeyin başısağlık » kuşsutu » hic değilse veya hic olmazsa » armatur » cetinleştirme » imparatoricelik » yakın gocuşme » cekirdek » deniz cıkmak » bilincaltı » işi ileri goturmek » her gorduğu sakallıyıbabasısan » hoşca » amerika armudu » gulunmek » musluman mahallesinde salyango » yuzucu » uste vermek » allah kerim » istim ustunde olmak » kokunden halletmek » celenk » denir » kıcustu » sungulu » allah a emanet » yusru » balcık hurması » turlu turlu » tatlıyerinde bırakmak veya kes » yol acmak » futur etmemek » catal » sulfatlanma » celmelenmek » aktorluk » gorme acısı » yaparlu » gockun » koklemek » acım » cirkinleştirme »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.