tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunlerce » son gorev » senator » cıvdırmak » muttefik » gece » temayul » ruh gocu » cizmeci » taaffun » guneştakvimi » gorumsetme » kaucuklu » yeregecen » ney uflemek veya ufurmek » gercekleşmesi imkânsız » cengelleyiş » gozunun ustunde kaşın var deme » dilini kesmek veya kesip oturm » vikaye etmek sıyanet etmek » kafa yok » rejisorluk etmek » ici rahat etmek » cıkartılma » mancu » cumlecik » cimdiklenmek » babam » faydasınıgormek » sofrasıacık » tekduzeleşme » bir olayıileri surenle inkâr » tırnak gostermek » cadırcılık » etiketci » sıcraşmak » allah kahretsin » cakışık » soz birliği » durumuna donuşmek » lupculuk » tek cenekliler » ekim ihtilâlinde komunist kızı » cek » yeri var » yıldırak » civi cıkar ama yeri kalır » boyacıkupu » birbirine duşmek » mıhsıctı »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.