tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
durulmek » nukleer reaktor » acıkgoz » yumurta okce » saygıduymak veya beslemek » teeddup » cırılcıplak » aşağıtukursem sakalım yukarıt » moblesiz » hangi taşıkaldırsan altından » cekimli fiil » gumburdetme » ortaya surulmek » uremik » likor bardağı » harman corman » ayağında donu yok fesleğen is » cavlanmak » gozu dalmak » kuru yuk gemisi » yangınıkoruklemek » hristiyanlık » gonulluce » kazan kaldırmak veya devirmek » purneşe » sutlenmek » parca bohcası » uşengeclik » kusur » bicim » duvenci » hırsız kelepce » parcalanmak » yuz surmek » donekce » catal gormek » ceneleşmek » yazıcevrimi » başıbelâya girmek veya uğramak » u » benicincilik » sozu ağzında kalmak » zırva tevil goturmez » ikindiuzeri » şoyle bir bakmak veya goz atma » cirişci » kotek atmak veya cekmek » karanlığa gomulmek » bir istek ve surerlik bildirir » ic gezegen »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.