tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzeyin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goce » uclu » olcuşturmek » ucuncu » kor şeytan » guc » tutamac » icten ice » ambulâns » allah ım » ince yağsız uzun kuyruklu bir » mustehlik » ic hat » aman allah allahım » gumuş » aristotelescilik » rebiyulâhır » cullanmak » başına gecmek » dede dedesi koruk yer torunun » odeme » cağırtkan » sonmek » goz bağcılık » başkıc vurmak » lâckalık » suyu nereden geliyor » otesi berisi » celtik » kı ki » doşeme » yuksek gerilim » sonlu buyukluk » civanım » iraklı » fin » bir coplukte iki horoz otmez » suslemecilik » acığa alma » gozenek » illustrasyon » civili » ici dar » dışarıcıkmak » gozunun ustunde kaşın var deme » cemkirme » odun ozu » kukremek » duşunce ozgurluğu » kepce gibi »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.