tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eroscu » duzen acıklaması » kufur » turetme eki » canaksı » dovuşcu » ne oluyor » kotu » kulağıveya kulaktan cınlasın » herkesin yararlandığı » fırtına kopmak veya patlamak » bıraktığım bıraktığı bağladığ » gorsel işitsel » kanıtlamak » kan canağıgibi » duzleşme » pacayıkurtarmak » duzec » hukukcu » yuk odası » oğretici » duğun dernek » karşıtı » bolumunden her biri sezon » ciziliş » ulaşabilen yatay uzaklık » kuflendirmek » bu turlu » cırpınma » patır kutur » cıkartılmak » saraclık » icerlek » orme » gun ağarmak » sozlendirmek » protestan » kultur balıkcılığı » muharriş tırmalayan tahrişed » cebi para gormek » cur etlenmek » carpıştırma » sozlendirmek » duzenlilik » kestane kabuğundan cıkmışda ka » temize cıkarmak veya cıkartmak » catal ağız » kireclemek » cakmak » yaban sumbulu »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.