tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzeyin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orta cağ » gelinfeneri cerasus padus » elden ayaktan duşmek veya kesi » verilen tek ve eşit bir varlık » kaca kac » dongu » kusturme » yureği yaralı » hint bezelyesi » carliston » uzunlukta bir yanıyivli yuva » bir coplukte iki horoz otmez » komputer » kedigozu » coğullaştırmak » canıağzına veya boğazına gelme » golgede kalmak » guven duymak » dort işlem » cıtır pıtır » harac mezat satmak » zarfcılık » ileri uc oyuncusu » odunsuz » kostek olmak » koruklu » maruz bulunmak veya olmak » suc aleti » mutevakkıf » oklava veya baston yutmuşgibi » oteki » İslâm dininden olan kimse » pic etmek » cerceve anlaşma » indukleme » hicci » tac » tunc bilekli » işi ne » teşbihte hata olmaz veya olmas » geciş » burukca » gecme » kuflenmek » kedi ciğere bakar gibi bakmak » bukuntu » yaya civisi » cobanpuskulugiller » macar » cevikleşme »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.