tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıcustu oturmak » muzakerat » gocu » yuzunden okumak » guzel » taşa cekmek » gobeklenmek » goze diken olmak » kebapcılık » muftuluk » onculuk etmek » tecahuluarif » goruşbildirmek » yorunge » gesneriana » osmanlıca » cıtlatılmak » surtuşmek » cığralık » kuskut » zimmetine gecirmek » avrupalı avrupa da yaşayan a » icin surulen kimyasal madde » kurkculuk » guvem eriği » cakırkeyf » gunluk » mustacel » dol vermek » ucarı » guzel duyu » duğum noktası » gosterme zarfı » kaya guvercini » teşehhut » on koşul » kukumav gibi duşunup durmak » başınıgozunu yarmak » granduk » macuna » onemli » cozumsuzluk » capkınlaşma » şoforluk » cihannuma » duz yuzeylerden her biri » şuphe bırakmamak » ozel » cekmek » can duşmanı »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.