tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
toprağıcekmiş » e mi » hukûmet erkânı » icicilik » sanskrit » cayırlı » yuzustu bırakmak » sultan boreği » saptan oluşan ekin bicme aracı » mudebbir » tek acıklık bulunan ocak » cedî » uzerine gelen duvar ağırlıklar » batakcı » puskulsuz » ozelik » ıl » hapishane kackını » cığırtmacı » taşdoşeme » cingenelik » ozel » ofkesi kabarmak » kavgaya girişmek veya tutuşmak » dur » ulkucu » başında değirmen cevirmek » urduca » civi gibi » ustunde durmak » dol doşsahibi olmak » cuzam » tercumanlık » hedonizm » kur acı » cığırış » catal ses » cokmek » buyukluk taslamak » kubizm » alufte » daruşşifa » p p » kebapcılık » allah duşmanıma vermesin » bayraklarıacmak » cok » despotca » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » tunguzca »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.