tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catak » ortulu » canım » lokmasınıdokmek » supurgelik » goze yasak olmaz » ekşili corba » cıtlatmak » citmek » oz odun » muzaheret » teşhis etmek veya koymak » yağmur olsa kimsenin tarlasına » goc etmek veya eylemek » colluk » guvenliği sağlamak icin yapıla » hukmetmek » bosmek » kecelenme » yureğine od veya ateş duşmek » ince karton parcası kartvizit » yoğurt calmak » gormemezlikten gelmek » glikozuri » utulme » goz memesi » kırlangıc balığıgiller » calımsızlık » arasında den başka anlamıyl » yeryuzu » gayrimusavî » atom reaktoru » hesabınıkitabını bilmek » ve sorumluluğunu taşıyan birim » cizgilenme » oyku » goğus boşluğu » uscu » vaz ıhamil » gucenik » butun malların ortaklaşa kulla » cuvallamak » koknar » alcak gerilim » ferman cıkarmak » gelenekcilik » kuştuyu » mutercim » ra » bortuk »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.