tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zıddına basmak veya bir şey bi » kıyıda koşede » akcopleme » ucleme » kapricyo » leton dili » kısa cizgi » kucumsenmek » odunsuz » gelip gecici » yapılan fıcıvb » gururlanmak » orgutculuk » cep harclığı » tamamen veya kısmen durması » inmek » caba » mutenevvi » munasebetini getirmek » icmece » gozu korkmak » ic » gozleri kan canağına donmek ve » yaşcayır » cevrelenme » coplenmek » havuclu kek » arının yuvasına kazık veya cop » duşundurtme » iki kulak bir dil icin » hizmet gormek veya etmek » supurge » bicim » mumarese » caktırmadan » taktikci » duğum » fitci » saraclık » surukleyici » teressup etmek » munteha » ayın on dordu » botanik bahcesi » oncul olmak » gluten ekmeği » kamcılamak » mumkun mertebe » gomlek » ictima »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.