tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzeyin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
havalara ucmak » eteğindeki taşıdokmek » cakmak » ul » gozlemeci » pencudu » surcturme » acık sozlu » kendi icine cekilmek » cocukluk » icim » sarnıc » ozgecilik » cadır bezi » otorite sağlamak veya temin et » parmağınıyaranın uzerine basma » barışgoruşolmak » mumanaat » cekim » gucuk » canıcanına veya icine sığmamak » udeba » bilinc » yolsuz yontemsiz » sureksiz unsuz » harac mezat satmak » yarım pabuclu » isteyeninin bir yuzu vermeyen » sıra savmak veya sırasınısavma » pacavracı » yetişen bir ağaccık corylus av » izine donmek » gosterici » kuskunleşmek » top tufek » vucuda vermek aşıyapmak » gozu bağlı » gece bekcisi » doğmeci » buyukten buyuğe » bakalım veya bakayım » goc » teptim kece oldu sivrilttim k » ateşciceği » makaralarıkoyuvermek zapt edem » kustahlık etmek » cakaralmaz » oyle » olu yemeği » kavmiyetcilik »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.