tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzeyin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sungerli » dokmek » kısıkca » ayca » mucadele » kopek yese kudurur » coccothraustes » cetrefilleşmek » koc » elektrik supurgesi » pek soylemek » imanına kadar kısa soyleyişle » cece » sur atlendirme » suvari boluğu » duşman » bugune bugun » gunahkârlık » kacmak » hint mandası » duven surmek veya dovmek » surre emini » yeryuzu » metafizik » duzleşme » capacılık » umitsiz » capalanış » gır gıra almak veya getirmek » kucuk dalga » goz kulak olmak » deve tuyu » kahpenin dolu » turkcesi » miniskul » oncul » oğrenmek » pabuc eskitmek veya paralamak » dort elle sarılmak veya yapışm » yazboz tahtasına cevirmek » cıngır cıngır » muellefat » ruyet » mineral » itibardan duşmek » zırnık bile koklatmamak » gosteri » yonelmeli tumlec » sıcrama tahtası » mustaceliyet »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.