tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
umidi sonmek » gercekcilik » cok anlamlı » rn » alcaltış » gonlu bulanmak » doşek » sarılgan govde » beleşci » sıcraşmak » amplifikator » gulleci » bey veya paşa gibi yaşamak » al veya alın » iceri » pis soz » arka yuz » neme yonelim » dokuntulu » dingo nun ahırı » acık mavi » gocurmek » koşe minderi » rebiyulevvel » muzevir » kustum otu » celimli » yonetme » tok gozluluk » sun î tahta » ağzının ici yangın yerine donm » vaz ıhamil » lokma dokmek » bir yapının temeline konan taş » catma » li » gorece » den yana cıkmak » kucuk parmak » kendine yedirememek veya onuru » renk olcme » cirişgibi » sozune gelmek » bu sıcağa kar mıdayanır » ozleştirmek » muhre » cığır » mutemekkin » yurumek » ici goturmemek »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.