tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzeyin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzucu » carliston marka » harcamak » buyuk terim » muhlet istemek » oğle tatili » gunlu » kolacan » soylemek » yaydığıgozle gorulen ışıma » tekellum » puruz » bitumlemek » borcluya yazdığıbildiri » genel olcek » burunmek » kucuk sakarca » asansor boşluğu » yengec donencesi » bitkisi thuya » tek acıklık bulunan ocak » yuz kızartıcısuc » soz varlığı » uretmek zihnî yetiler oluştur » yarıkure » ilk dordun » gomme kilit » akşam guneşi » buyukce » ruyalarına girmek » kapıyıacmak » direnc » su orumceği » değnekci » bıraktığım bıraktığı bağladığ » mulâyimlik » bir gozeliler » uncu » tumorleşmek » gecirmek » sut asidi » koy koruculuğu » donerci » colleşme » olu yatırım » goklere cıkmak » kacınma » sunnetci » zuğurtluk » cokculuk »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.