tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşunce ozgurluğu » birinci gelmek veya cıkmak » dağınıkca » on deyiş » utcu » tunguz » koturum olmak veya kalmak » veresiye karşıtı » mutenasip » canaklık » gulistan » turdeş » in » kof cıkmak » kulunc girmek » yaşama cabası » tepeli kostebek » acığa vurmak » kopekli » supurtmek » sunmek » yureği katı » ozellikle celik dokum ve alaş » patlak goz » yoreselleşmek » soğuşlemek » allah ovmuşde yaratmış » kazanc » cıbanın başınıkoparmak » sozsuz calınan parca » doğaclamak » cıkmak » teşbihte hata olmaz veya olmas » hopurdetmek » solusyon » rahat bırakmamak veya vermemek » cıplaklaşma » muhayyersumbule » cekilme » uc bucuk atmak » tokatcı » isimden tureme isim » methini işitmek veya duymak » rukuşluk » ac doymam tok acıkmam sanır » anan yahşi baban yahşi » muvesvis » huner » vasıflıişci » figur »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.