tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
belediye encumeni » goz actırmamak » benzi kul gibi olmak » caresiz kalmak » dilli duduk etmek » ustunde kalmak » gormek » ciğborek » ceyiz » duşunme » ufak capta » cayırlatmak » calcene » cağrılış » mantar corbası » kor boğaz » ucluk » corek mantarı » es gecmek » ozel tiyatro » ayağıile veya kendi ayağıile g » orek » mulk » akıl icin yol veya tarik birdi » zararlıcıkmak » dârıfulful » culu duzmek veya duzeltmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » dadacı » şenlik ve eğlence donemi » dağınıkca » cay demlemek » tevazun » dovmek » ozlu » kuflenmek » fıstıkcılık » bir şeyler veya bir şey olmak » nobet » sus » muamele gormek » ho » gozleri bayılmak » muska boreği » kulunc girmek » sumerce » caldırış » soz arasında » alâminut yemek » dortnal »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.