tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzeyin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucuncu bir kavram anlatır » carpıklaştırmak » gurultuye getirmek veya boğmak » kevser » at var meydan yok » goruşmeci » korece » guven oylaması » surmek » bıckın » şupheli » donuşturmek » el acmak » pırıldakcı » tumeller » saydam veya donuk vernik » ruslaşmak » yuzey şekilleri » ve burada gorevli kimselerin t » canıltı » carıkcılık » tenevvu » acık imza » tam bolen » ayakkabıyapan satan kimse pa » kohne » geceli » kocu » ceribaşı » al bayrak veya sancak » cep harclığı » adamın alacasıicinde hayvanın » ulger » akce » icine etmek » sınıfta caktırmak » tabiatustuculuk » cuz » carpma işareti » murebbi » merkezkac » fuzyometre » bıcak » gudum » palet » ulusculuk » boşluk » revaluasyon » olan boceklere verilen genel a » lâckalaşmak »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.