tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
takla atmak veya kılmak » cok soylemek » alcıpan » saymakla bitmemek veya tukenme » kotucul » guncel » omrunce » aralarında onceden kararlaştır » sel » gul yağı » gocer konar » ucma » butunleşmek » yiyim yeri etmek veya yapmak » munkir » carpıtılma » herkes gider mersin e biz gid » unsuz uyumu » yazlıkcı » pacalı » incir cekirdeğini doldurmamak » turkluk bilgisi » cokuş » kalıpcılık » gunbegun » govdeye atmak veya indirmek » alt ust etmek » mum ciceği » temedduh » ırakgorur » cok karılı » yureği dolu » ici rahat etmek » hesap vermek veya hesabınıverm » imzayıbasmak veya cakmak » grev gozcusu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » busbutun » gomulmek » rezede ciceği » buklum » hırcınlık » teşhis etmek veya koymak » sozluk bilimi » yuzu karışmak allak bullak olm » oyle » gecmiş » akıl yaşta değil baştadır » akaclama » celmeleyiş »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.