tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicime sokmak veya bicim verme » gozu bulanmak » komur gibi » kapıdan kovsan bacadan duşer » pislik boceği » gunberi » kişilik tipi » acık alınla » veren alet » selâm para kelâm para » dort kaşlı » dokuk » yıldırımlarıustune cekmek » şoyle » muvafık bulmamak » plâstikten arac » ozlu un » gunah kecisi » ipi cozmek » kanavice » kıcın kıcın gitmek » cıkmak » cam sakızı » icirme » kapanmak ortulmek » gozleri ışık icinde veya ışıkl » gormek » yaban sumbulu » yuvarlakca olan tac yaprağı » bocekbaşı » murekkepleme » eşitcilik » ışıkcı » ictenlikli » oluk » yan gelip oturmak veya yatmak » kulfetsiz » tovbe etmek » acılış » cağrışım yapmak » tahmisci » nefes tuketmek » anan yahşi baban yahşi » bir yapının temeline konan taş » sancmak » surungen » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » kultur sarayı » kim kime dum duma » gecmek »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.