tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ara kazanc » ofkesini yenmek » munkesir » usalize » amonyum sulfat » teceddut » cift ayaklılar » ciğduşmek » başcavuş astsubay başcavuş » cakalboğan » kuru yemişci » belli bir noktayıaltınıcizerek » parca parca » kubbealtı » badem gozlu » yondeşacılar » kampa girmek veya kamp yapmak » murekkep yalamış » onculuk » kufur » cocuk oyuncağı » koturumluk » biri nusha » takke duştu kel gorundu » ozonolcer » yureğine işlemek veya yureğe i » ucgen piramit » cizgi bicimindeki gecici ışık » acmaza duşmek » venezuelâlı » minyatur » yukac » icinden okumak » kulâh giydirmek » kulağına koymak veya sokmak » yukletme » icraatcı » ve katımadde » ucmak » gore » muhafaza etmek veya edilmek » yuze duramamak » gecit hakkı » sozleşmesiz » coğu » gucu ipliği » dokumleme » gungormez » kulâhcı » acmak »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.