tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ruşvet yemek » algıbıcağı » oğrenmek » kimin nesi » kıskac gozluk » boşnak guzeli » astsubay başcavuş » sırma sac » guvendiği dağlara kar yağmak v » sovme » cıkmak » kimse » buğru » doviz kacırmak » yara acmak » surmek » girintisiz cıkıntısız » keceli » konsensus » dosta duşmana karşı » muferrih » geciştirilme » tuvaca » ozleştirmecilik » muennes » dosya acmak veya hazırlamak » kurtun » ınca ince unca unce » şimşekleri ustune cekmek » lutfen » iki ucu acık boru biciminde it » gurultuye veya patırtıya pabuc » odeşmek » muteessir » tekeden sut cıkarmak » paraguaylı » calvinci » kotuye kullanmak » yucelik » akıl akıldan ustundur » havaya ucmak » can borcunu odemek » tel in etmek » nutuk atmak veya cekmek » yarasın » maraz esenlik karşıtı » aykırıduşmek » sulfurik » istencci » murekkep olmak »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.