tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzeyin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hurle » nufus tezkeresi » hungurdeme » yureği hop etmek veya hoplamak » kacırmak » duduklu » bu yuvacıklar topluluğunun bal » nuhuft » faaliyet gostermek » musvedde » biciminde cıkan eser » ic bellek » alcaklaşma » tur » cok sesli » estetikci » onune bakmak » kararmışve sertleşmişinsan der » allah taksimi » telgraf ciceği » duzmeci » paslanmaz celik » nukte » gormemişlik » ateşbocekleri » cınarlı » zahmet etmek zahmete girmek ve » dokuz korun bir değneği » duşkun olma durumu iptilâ » tuketmek » mutebahhir » cekimli » yuzluk » kulusturluk » gomlek değiştirmek » dikce » kitapcılık » allah ın kulu » pacalık » robdoşambr » huzunlenmek » tenezzuh » duşunuş » munasebetsizlik » kıskanclık » sprituel » tribun » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » kara evli » cektirmek »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.