tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzeyin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki arada bir derede kalmak » ciceksiz bitkiler » sınıfta caktırmak » kopeği bağlasan durmaz » ruşvetcilik » acısal yol » uremek » bolmek » gıcırıbukme » surmedan » selcuklu » ovmek » korluk » teknikci » işmar etmek veya gecmek » nefsini korletmek » başka bir ulkeye veya yere sığ » duzeltmen » uşumek » lâcka » uzun omurlu » cağdışı » kahrıcekilir » supurge » uzulmek » hic değilse veya hic olmazsa » isimden tureme fiil » beklenmediği umulmadığıveya c » komurleştiriş » cift ayaklılar » kola cıkma » cember » canına duşkun » rumlaştırma » elinin koru » tavukcu » duello » allah ne verdiyse » canak yalayıcı » kutukluk » cap » cırak » ali nin kulâhınıveli ye veli » mangal komuru » munasebete girmek » kundakcı » calgıorağı » elini ayağınıkesmek veya cekme » ozerkleştirme » duz yuzeylerden her biri »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.