tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzeyin eş anlamı

düzeyin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzeyin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzeyin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzeyin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tum sayı » polemiğe girmek veya girişmek » cirkefe camura taşatmak veya c » alt tarafıveya yanı » anaclaşmak » bohca » uzlaşma sağlayan » ekskavator » onayak olmak » dokuntu » dehşete duşurmek » um » orneklendirme » dili cozulmek » kebapcı » tilki uzumu » torelcilik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » eşbasınclı » cocuk dili » selâmete cıkmak » ciğin » kundeye getirmek » cıngırak » cekeleme » marunî » catallanmak » cekyat » acılmak » altmışdortluk » vektor » dumen » reflektor » lokma dokmek » caylı » ecza cantası » cavdar » ayıkla pirincin taşını » acıkağız » puan almak veya kazanmak » canak » celenk » almancılık » goze batmak » koncina » karanlık basmak veya cokmek » yenik duşmek » ad cekilmek » sozunu veya sozunuzu balla kes » dur »

düzeyin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düzeyin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzeyin_eş_anlamı nedir ve düzeyin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.