tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağın veya tepenin herhangi bir yanı tıklayınız. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
okuz oldu ortaklık bozuldu ve » goturmek » sovdurme » sprituel » otucu » cer cop » ceribaşılık » gul » şohret bulmak veya kazanmak » ana sozleşme » dunyayızindan zehir etmek veya » » gozunun icine bakmak » gecici madde » yuha cekmek » karışanıgoruşeni olmamak » coğu zarar azıkarar » suslenme » cicek acmak veya vermek » okculuk » alcak gonulluluk » dovmek » caycılık » olum tazminatı » muştak » mustakar » inancsız » ucurtma » eti » tarihsel ozdekci » ozlenme » gurultulu » goden bağırsağı » lâstikci » yuruyuşe gecmek » on vurgu » tepkili ucak » cephe acmak » ara konakcı » bicimlendirilme » sakatatcılık » tuhafiye dukkânı » gok ekseni » endustri » ağızlıkcı » yardımcıdocent » surek avı » cerezlik » golerme » duzme »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.