tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
huzurunu kacırmak » mutebeddil » doğum ilmuhaberi » yonelme » emekliye ayrılmak veya cıkmak » capalamak » yoruk cadırı » cizili » ozdek » ozgurleştirmek » kotu yola duşmek » duğumlenebilir nesne » carpıtılmak » kethudalık » duzen » mutevellit » tuzluya mal olmak oturmak veya » taayyun » sungusu duşuk » sı si su su » camurlamak » turkluk » telefon kulubesi » ulfet etmek » kumulus » kırc » cığır » cığır » tek bicim » baskul » olum allah ın emri » globulin » ekle » butun » ornekseme » koltukcu » husnuyusuf » vasıflıişci » kucuk hindistan cevizi » kor ağac » yonetmelik » anaclık » calışkan » gun almak » deveden buyuk fil var » alâminut » baston gibi veya baston yutmuş » mucehhez » gormek » durumunda dişi cicekleri yapr »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.