tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağın veya tepenin herhangi bir yanı tıklayınız. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
almanlaşma » anasına bak kızınıal kenarın » gercekci » elden kacırmak » eli ermek veya ermemek » dut yemişbulbule donmek » iyiye iyi kotuye kotu demek » yapılan resim ve bezeme işi » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » bekâr kalmak veya yaşamak » tahammulfersa » konsultasyon » yengec donencesi » akşam guneşi » konukculuk » acığa vurmak » bir gun evvel » pay cıkarmak » moskof camı » pat kut » bir cift » komşu acı » mecusî » hareket » kuşcu » anac » pecic » tokat atmak aşk etmek veya pat » arac » gerilimolcer » kurklu » carık » gonlu kalmak » gelişmişcanlı » başmudurluk » bir yerde kullanılan bir yere » biri veya bir şey icin olumsuz » cıkarılış » odunsuz » yurutec » olum cezası » ağır ol » kulhanbeyi ağzı » lektor » gozden gecirmek » bir orman ağacıcastanea sabva » calılandırmak » yuk » telgraf cekmek » soğutluk »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.