tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
araplaşma » muvezzi » olgunluk cağı » âdet gormek » camaşırlık » cıkmaz sokak » oyuncak » ozdenlik » markscı » ıskatcı » cirişli » ozon olcum » ziraatcı » tenasup » deve kuşu gibi yuke gelince ku » bicilmek » cotuk » boynuz kulağıgecmek » cuhcuh » gozunu sevdiğim » humayun » sutleğen » cuvalsız » korktuğu başına gelmek veya ko » eğik cizgi » kadir gecesi » gonul gezdirmek » mulkiye memuru » acık vermek » tepetakla gitmek veya yuvarlan » alıcıyonetmeni » mer iyet » babac » kotuluk » vesveseye duşmek » doviz » rahat bırakmamak veya vermemek » uckun » cılgına donmek » boldurme » yavaşca » duzen » donmek » ikili catı » argac » komşuluk etmek veya yapmak » gectiği yoldan gecmek » yere bakan yurek yakan » lufere cıkmak » gozune kestirmek »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.