tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ust dudak » gudulmek » duşkun olmak » komurcu cırağına donmek » bilincsiz » lâcivert di » cengellemek » teşebbuse gecmek » endişeye duşmek » dekorator » kelepcelenme » mutedavil » boyunca cocuğu olmak » toprağa duşmek » golge etmek » kok bilgisi » yuk hayvanı » zucaciye » yufka boreği » goden » şukreylemek » ağabeylik etmek veya yapmak » gucuk » mustakar » aptal yerine koymak veya koyul » bitumlemek » otesi var mı » pastırmasınıcıkarmak » catal bel » puskurgec » kendini duşunmek » ceşni » canım » oğretilme » onermek » kaca patlamak » uvey ana » kantarın topunu kacırmak » ozelliklerine gore bu organlar » belli belirli kesinleşmiş ş » bicim » tecavuzkâr » suregelmek » toparlakca » hafıza dağarcık » her biri mesame » ayağınısurumek » gun koymak » cozme » meyve receli »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.