tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağın veya tepenin herhangi bir yanı tıklayınız. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
formul » kulleniş » oğur » goğsunu kabartmak » olaylarısonucu elde edilen bic » koşelik » sac sakal ağartmak » unlu catışması » efendim nerede ben nerede » urkmek » fakulteli » cakmak » yapmak » tokezleme » lule lule » mizacgirlik » yumuşak yuzlu » rodezyalı » bohcalamak » cıkagelme » iki ahbap cavuş » elden ayaktan duşmek veya kesi » yazar cizer » ters yuz ters yuzune donmek » gucluk » chamaeleon » somurgecilik » ors ve cekic arasında kalmak » tekduze » unvanı » calıştırmak » kok » kurek ayaklılar » başbaşa veya kafa kafaya verme » uzgu » duğumlemek » pes perdeden konuşmak » acım » bac » eline yuzune bulaştırmak » cirkefleşme » ozel girişimci » gosterme zarfı » genc irisi » sonradan gormuşluk » şomizye » teessus etmek » bektaşî » temasa gecmek » mahrut »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.