tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık ağıl » olum sukûtu cokmek » muzevirlik » cekeleme » yuzeyleşme » olum allah ın emri » canısağolsun » cıkmak » cıngırdatmak » cift kume » eşekcilik » akıllıkopru arayıncaya dek del » vitellus » allah taksimi » inancsızlık » alıp satmaz gorunmek » envaiceşit » dovdurmek » gozlemleme » uyur goz » iceride olmak » cozuk » yıldızıveya yıldızları barışma » fincan boreği » adam icine karışmak » cifte atmak » gonul eğlencisi » bicimsellik » amaclı » gozu tutmamak » toplantı konuşu bilimsel top » allah hayırlıetsin » cumhuriyetci » nervurlu » ortadan soylemek » tahaccur etmek » guluşmek » catma » gumuşlenmek » cakal armudu » uyeliği duşmek » gerceklemek » yol yurumek » surukleme » fındıkcı » obur » av donemi » surutme » capak » damlaya damlaya gol olur »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.