tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzdurmek » yağlıharc » cuz » ictimaiyatcı » potlac » hukmu gecmek veya hukum yurutm » muhur » ceşni tutmak » yazılan yazıveya yapılan resim » yuruyuşe cıkmak » duğum » yuzunu gormemek » sonradan gormuş » cıkıntılarıolan organ » tazıya donmek » ahlâkcılık » sarı cok sarı » kalifiye işci » lulecilik » muntahap » pesus » duvesime » futuhatcı » kolan cekmek » cıkışma » tetik ustunde beklemek » ak arap » humanizma » sahaca » kılıc uşurmek » parcacı » eşcekim » celik parca » gumec balı » surmek » ağzıcirişcanağına donmek » tespih cekmek » puskuruk kulte » dortlu final » aralarından kara kedi gecmek v » ic salgı » âlemi var mı » ciğiplik » duzenleme işleri » hırgur » pirinc » yarıgocebe » gurultulu » tekniği » hatim surmek »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.