tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
borc gırtlağına cıkmak » sacmak » cıkarılmak » cem an » uzerinden atlamak » kombe » stereoskopik cift » temayuz » yuz yazmak » icin icin » bir şey soylemek » amerikan salatası » ozel dil » curuk gaz » cozulme » milâttan once » ortakcılık » inanc » manikurcu » cokuk » manikurlu » dokum » onuruna vermek » kafasında şimşek cakmak » duğun değil bayram değil eni » turunc » pullukcu » oğrenci » obek » oğle vakti » dumanıustunde » cabalamak » golge olay » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » ultraviyole » cıkarmak » pic etmek » tırnaklarınısokmek » gulleci » dorduncu cağ » zurriyet » azrail in elinden kurtulmak » goz altıkremi » unlu catışması » bolumlerine konulan ağırlık » cengel iğnesi » taahhut etmek » iğne deliğinden hindistan ısey » bol kepce » tutsulu »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.