tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcup bicmek » takdir etmek veya eylemek » oğretim uyesi » parca » aclık » ustunde durmak » aşağıfalan yukarı » oho » kulotlu corap » gumruklendirme » ici dar » kızım sana soyluyorum veya ded » duşkunluk » katmerli katmerli gulmek » kirecsileme » onemlice » atma recep din kardeşiyiz » deyip de gecmek » birbirinin gozunu oymak » diline dolamak virt etmek veya » duzenek » yerin dibine gecmek batmak vey » daraya atmak veya cıkarmak » dort dortluk » kotu yola duşmek » surtup durmak » felcli » ozel af » calkalamak » gumruk » supurulme » danimarka kırmızısı » gozunu doyurmak » sozlenme » gok ekseni » hoparlorlu » muşarunileyh » koncina » suc aleti » gozetletmek » bağlaclıtamlama » ustune oturmak » guneşyanığı » butceleme » kıc » şohret » acık olmak » yerleştirilmişcift camdan oluş » ic deniz » ağzına geleni soylemek »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.