tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağın veya tepenin herhangi bir yanı tıklayınız. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calık » civitleme » purcuk » pabuclarınıcevirmek » ağzına veya onune bir kemik at » karfice » ipek bocekciliği » oge » başıacık » hareket » cekiliş » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » oyuncağıolan » tahkimat elemanlarıustune veya » kayışcı » direncli » alaca duşmek » usanc vermek » duzeltme işareti » sekendiz » burnu surtulmek veya burnu sur » duzenek » cıkmak » ispenc horozu » gonulden cıkarmamak » gozu donesi » amac » ucsuz bucaksız » yureği ferahlamak veya hafifle » uclanmak » yureği yanmak » duşukluk » cırpınmak » kim kim » gerekceli » olduğu soz » ciklet » carpılmak » yeşilcekirge » yetenekleri gelişmemiş cocuk » carpışmak » ikbal duşkunu » figur » yuze vurmak » herkesin gectiği kopruden sen » brehmen » duşunuş » bocelenme » koklemek » tanrıaşkına »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.