tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sprituel » secimlik ders » uvertur » kalmalıtumlec » ust » cakaloz » yuzunu gozunu acmak » transformator » yurutec » corbacılık » arnavutluk » tum tanrıcı » cok katlıotopark » bicimini alır hidrojenle oksi » kritik » kopcasız » sureyazar » can kulesi » rafinator » ceyrek » caycı » oğur » guc » esmer kuf » kasetci » denk duşmek » gunulemek » kurutac » buz ustune yazıyazmak » dur veya durun » kurum kurum kurumlanmak veya k » acmak » soz sırası » ihsan etmek veya buyurmak » ceşnicibaşı » pastorizasyon » fırca gibi » murc » ondelik » himaye gormek » urunsuz » sinemacı sinemanın ceşitli ko » cekmek » buyuklenmek » sapcık » yerleşme birimi » ornek olmak » sıcramak » bağlanmışkıl veya kıla benzer » buyu »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.