tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağın veya tepenin herhangi bir yanı tıklayınız. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorunuş » cecence » cevirmek » canıyok mu » ustenci » lokma gozlu » sungercilik » zerdecal » oyku » sutsuz » yenilir veya yenir yutulur şey » kızağa cekmek » ufuk cizgisi » teneke calmak » cembersel bolge » kılıchane » teselli mukâfatı » namus sozu » sade birimler boluğu » kutinleşme » ici yanmak » murdum eriği » tek hucreli » uyku gozunden akmak » unite » atsan atılmaz satsan satılmaz » gibi cok yonlu hizmetleri en a » gumrahlık » cevirmenlik » duzenbazlık » gelip catmak veya gelip dayanm » ma me » yalancışohret » gozuyle tartmak » pantufla yapan veya satan kims » gerci » mutevellit » cağrışımlı » pacayıkaptırmak » cekmek » etliye sutluye karışmamak » pacal » cimentolanmak » peklik cekmek » pabuccu » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » puritenlik » kurek cekmek » flort » cakar »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.