tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşunme yasaları » kına yakmak koymak surmek vu » gosteri » allah bir dediğinden başka soz » cicek durumu » tumgeneral » cimdik » zaireli » subyan koğuşu » cecence » gur gur » cozmek » cayır tavuğu » boburtu » sacsız » yere hızlıca surtulduğunde haf » capa » ofkesiz » cemen » yeryuzu » cıkar yol » guler misin ağlar mısın » aklınıkacırmak » super cimento » yalavac » yer demir gok bakır » fritoz » taştaşustunde bırakmamak » kufur » buyukluk taslamak » soz konusu olmak veya soz konu » cıkmak » kavlıc » mucevher mahfazası » kuldur » ultimatom vermek » izinden yurumek » icten » akciğer lopcuğu » sefa geldin veya geldiniz » buz » catal » bolumunden her biri sezon » soyleşi » celikleşmek » kakac » bayındır » kaynakca » akıl oğretmek » icini cekmek ic cekmek veya ic »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.