tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
patlangac » bırakılması » oğrenci » dışdunya » belirtilen bolum » değirmen taşının altından diri » bohcalamak » gecerletmek » cok katlıotopark » kortizonlu ilâc » beşeriyetci » torpulu » insan eli değmemişveya dokunma » pencelenmek » mutehassıslık » kornişci » hazırlık donemi » icim » suryanîce » koşek » cıkmak » dovuşturme » allah bahtından guldursun » santrifuj » fevc » cengucegane » cimentolanma » az kaldıveya az kalsın » suclamak » yetişen bir ağaccık corylus av » muzipce » toplum ekonomi din kan veya » mutenekkiren » acık » ovunc duymak » major » suhulet » yukselti » kurtun » gok kuresi » tumlenmek » goze batmak » ciğiplik » ceşitlendirmek » surumek » ilenc » yapılan resim ve bezeme işi » donum » calıkuşu » anuri »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.