tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağın veya tepenin herhangi bir yanı tıklayınız. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şişmesiyle ya da sıcakta hazır » cakır cukur » capraz » duşunce iyilik ahmet ertuğr » tam adamınıbulmak veya tam ada » gozlerinde şimşek veya şimşekl » uzuntulu » cacaronluk » bucurleşmek » nefis mucadelesi » beylik soz » cekic atma » dokme » cekip gitmek » ayrıcanak yapraklılar » unvanı » olcu » rolcu » tahaşşut » kucuk tovbe ayı » gokkuzgungiller » kemer gozu » sebep olan fiziksel enerji ha » mn » ic bellek » karbon donemi » melâmî » icini curutmek » kureleme » civi kesmek » palyaco gibi » kucuk minder » guvenliği sağlamak icin yapıla » kokteştumlec » yuz » kacmak » buzgusuz » şişe cekmek veya vurmak » cıbanın başınıkoparmak » boşluk » mış miş muş muş » cırpılma » farisî » mecalsiz duşmek » tecerrut » ele » uc gunluk omur » orgut » surukletmek » kıskac »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.