tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağın veya tepenin herhangi bir yanı tıklayınız. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sulâle » ideal » gocerme » kacamak » cok tanrıcılık » iğne yutmuşite veya maymuna do » duzenlemek » sunnetli » kıc attırmak » tapıncakcılık putperestlik » donelmek » yeşille lâcivert arasırenk el » bağışcı » aralarında onceden kararlaştır » kok salmak » gelinfeneri cerasus padus » gun batımı » aktuel » muşkulât cekmek » başınıdondurmek » kat iyet » yasa onerisi » dol doşsahibi olmak » a veya e gelince » suzum suzum suzulmek » donum » sezu » catlak » ic plâzma » kurtlarınıdokmek » gonullu » yurekler acısı » sektor » ozdek » aklınıbaşına almak veya toplam » murekkepci » arap » balcıklı » surpriz » yaylar uzerinde hareket etmek » başakcı » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » resim » genclik » kalifiye işci » durme » tarihsel ozdekci » tulum cıkarmak » kucuk » balkanoloji »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.