tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dağın veya tepenin herhangi bir yanı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunluk » gokyuzu » guc gelmek » bukme » uye olmak » onleyen eğik bolum » govde » torpulemek » guvec » helen » gonen » muteharrik » akcıllaşmak » cokculuk » spekulâtif » protokolcu » kendini gosteren ve bulaşıcıol » uzumlu kek » antep fıstığıgiller » bir ilcenin en buyuk yonetim g » somurgenlik » sel gibi akmak » gır gecmek » maddî olmayan manevî şeyler » bolu » konuk sanatcı » surmek » permece » bolum » aman derim » okuzburnu » hopurtu » ackıcı » capla » ormek » odunc alma » gulle gibi » etiketcilik » boya vurmak veya cekmek surme » kıt a » lâkırdıağzından dokulmek » humanistleşmek » urume » ahcıbaşı » gucun » cağrıştırma » ver elini şu veya bu yer » saat acısı » citlemek » icirme »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.