tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağın veya tepenin herhangi bir yanı

dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağın veya tepenin herhangi bir yanı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağın veya tepenin herhangi bir yanı tıklayınız. uludağ sözlük dağın veya tepenin herhangi bir yanı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dondurulme » unlenmek » ozbek » puskurtme » kilidi kureği olmamak » karşıtı » yasa cıkarmak yapmak veya koym » cakmak yapan veya satan kimse » cıkmaz » kepceburun » muntahabat » suzmek » la le » cekme demir » dili donmemek veya donmek » askıya cıkmak » kopcalı » kaymak bağlamak veya tutmak » kur asıolmak » mujdelik » kapalıgecmek » gepegenc » metal parca » doldurdukları rengi beyazdan » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » cok sağlam dayanıklı sert » bilânco » curukluk » bukulmek » akaclama » el acmak » babasına cekmek » mustebat » tarih atmak veya koymak » yayla corbası » catallanmak » gecirmek » caprazvari » kontor » kukurt » renk cumbuşu » cokuntu » el mi yaman bey mi yaman el ya » kılık kıyafeti duzmek » peşinde dolaşmak veya gezmek » papazkactı » pic etmek » lule lule » cimensiz » protesto cekmek »

dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı hakkında da bilgi ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı nedir ve dağın_veya_tepenin_herhangi_bir_yanı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.