tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mes ul olmak » kafasınıtutsulemek » yahudilik » muphem » organizmaların oluşturduğu bir » capkın » tekefful » yuz vermek » gomleklik » huyu huyuna suyu suyuna uygun » tekaut ikramiyesi » cemaat ne kadar cok olsa veya » koc » ahzukabz » guvensizce » cermen dilleri » dortkenar » devletcilik » izzetuikram » dalga gecmek » poliuretan » pecenek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sacıntı » duşmek » temiz yurekli » mutevehhim » akıldan cıkarmak » cenesini bıcak acmamak » gecim sıkıntısı » şovalye » takla atmak veya kılmak » parcası » acınmak » goynuk » tb » muemmen » muddetli » tutunu tepesinden cıkmak » vokal muzik » dışgucler » ne âlemde » astsubay kıdemli ustcavuş » yabancısıolmak veya olmamak » surre » cehre » sidik sokturucu » yureğine oturmak » tezellul » kepce »

dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.