tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fekul » cifti bozmak » uzgun » spekulâsyon » mubayenet » multefit » ceyizlenmek » camursuz » paca gunu » cakıl kuşu » aslıastarıveya aslıaslı olmama » puflemek » insan musveddesi » icin kullanılır » başıdinc » arka cıkmak » ucu » akciğer lopcuğu » pekmez kopuğu » cekemezlik » ha hoca ali ha ali hoca » yarayan cevresi oluklu kucuk » hurle » got » sunguleşmek » cepheden hucuma gecmek » sut danası » mış miş muş muş » muteessir olmak » ucretlendirme » zuluflu » caylakca » ciskin » oğurluk » tabakcı » koyu duruma getirmek » doşeyici » cumle » topceker » olcu bilimci » guvelenmek » kucuk capta » pekiştirme unlusu » minibuscu » tutsu yapmak » copcatanlık » keci postu » işin ustesinden gelmek » olcu bilimi » z »

dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.