tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zac yağı » utangac » duzlemsel » hic değilse veya hic olmazsa » coz » cav » gibi » cevreleme » asal sayılar » yolu » taammum » curlatmak » munasebetli munasebetsiz » ipcik » malkoc » asgarımuşterek » kirli camaşırlarınıortaya dokm » inkâr etmek veya inkârdan gelm » para cıkışmamak » kaşyapayım derken goz cıkartma » cam yeşili » zarar gormek » iki bucukluk » bir o yana bir bu yana » puskullu » olgunluk » illuzyonist » sıcırganlık » kafa yok » gozuyle bakmak » butce yılı » ayarlanması » başıdara duşmek » hukûmet » cıkarmak » umit uyanmak » yaşdonumu » pusetci » cayhaneci » cehre » kopekleme » elektronik calgılar » bocelenmek » cokelmek » techil » yanlışkapıcalmak » bicimdeki bolumler » bakılmadan secilen şey » kulağıters taraftan gostermek » yoluna can vermek veya yoluna »

dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.