tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopekoğlu » ağıt yakmak veya tutturmak » toz » butcelemek » mızıkcılık etmek » cuk » mucevher tarih » duzeltilme » comezlik » zumruduanka gibi » huzunlendirme » benicincilik » semiyoloji semiyotik » kız beşikte veya kundakta cey » tefekkure dalmak » cevrelenmiştahta ağırşak » teşrifatcılık » traktorcu » it surusu kadar » zerzevatcılık » huzunsuzluk » libyalı » ic başkalaşım » transit gecmek » yaradan tanrı rab mevlâ » cerez » gureşci koprusu » sutleğengiller » munasebat » imalâtcılık » ufleyen alet » yağma etmek veya edilmek » para cekmek » cımkırma » baştan cıkmak » oldurmek » topceker » rabbena hakkıicin » calıidi cırpıidi evim idi ya » fıstık camı » ağıciceği » koalisyon hukûmeti » goz memesi » kara gun » anketci » teyel yapmak veya atmak » ne mumkun » bitişik canak yapraklılar » goncu » teşebbusu ele almak »

dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.