tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ufunet » alcaklık » kabine cekilmek » omca » kuskun kuskun » iceriden evlenmek » kopek yese kudurur » icindeki en kucuk birlik » gercekleştirme » gonendirme » otede beride » huzunlendirme » taharruşetmek » hamallığınıetmek veya yapmak » hacivat » okse otugiller » pilic gibi » hareket » kacmak » cap » ofkesini yenmek » ac gozluluk etmek » ve katımadde » doşemeli » bektaşîlik » coğunmek » goruşme » acık kredi » gonderi » guzel » dutu rubus caesus » kasetcalar » berguzar » dovec » kumeleşim » aile bahcesi » muteallik » cicekci » birinden buz gibi soğumak » olmezleştirme » sabah ola hayır ola » ucleme » camur gibi » okleme » insan eli değmemişveya dokunma » duet » suzme » uykusu kacmak » kurallıcumle » kofteci »

dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.