tdk sözlük TDK Sözlük

 

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dağ ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uğrum » dunden olmuş » dublorluk » bolungu » taharruş » ceper » denk duşmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » rektorluk » buyu yapmak » toplum icincilik » edebiyatcı » sansurlenme » işmar etmek veya gecmek » kulte » sıcrama » musebbip » secim » kafa yok » sırasına gecmek » buyur » cerezci » gozden ırak olan gonulden de ı » icki masası » buyuk aile » parmaklarınıbirlikte yemek » gecirgenlik » cicek yaprağı » cekip gitmek » cevirmek » gomgok » yardımcı yardım eden veya ger » diz cokmek » kayı » tohmetlendirmek » musademe » icmeler » mufsit » kacımsama » gulhatmi » koşeye cekilmek » ustelemek » rafinator » tek hucreli » ciğnemek » kutlesel » cukurlatma » karantina suresi » bolu » yalcın »

dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dağ_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.