tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koru korune » hunerli » aleykumselâm » rehber oğretmen » porsukluk » gorevden almak » başına cıkarmak » tırnak suruşturmek » frenk cileği » burumek » gormece » rotarlı » gudum bilimi » coğaltım » sun î solunum » ağızda sakız gibi ciğnemek » dokturmek » cevabıdikmek veya dayamak yap » du » serdengectilik » ağkepce » yurutmek » carşıekmeği » alman papatyası » carpım cetveli » ateşler icinde » doke doke » sahneye cıkmak » donme dolap » yonetmelik » teessus » gerektirir » kelle koltukta gezmek » ozlu un » sahip cıkmak » acıklama cumlesi » kuluckalık » kilus » kumaş » nur yuzlu » fındıkcı » deyip de gecmemek » sozlenmek » ustune basmak » cıban başvermek » allah yazdıise bozsun » yuznumara » karının saclısı tarlanın taşl » guneşgozluğu » sonuc »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.