tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzlu » muhakeme yurutmek » ciğnemek » kadınduğmesi » icerik » ruşdunu isbat etmek » yururluk » maca » od ağacı » tel civi » duzelti » yorgan doşek yatmak » bokun soyu veya bok soyu » zambiyalı » vergi kacağı » toren duzeni » duğun yahnisi » teknokratcılık » ortulu » alcak » huzunlendirme » ozden » dışına cıkmak » odeşme » bandrollu » kukla » akcaağacgiller » yureği yufka » koruklemek » ciselemek » onlukluk » bir hucreli » afrikalı » le » dinc » ici kan ağlamak » leke etmek veya yapmak » partoner » kabak ciceği » levha » cizgilemek » nalca » catır catır sokmek » fırcalanmak » ney uflemek veya ufurmek » bayrak acmak » kalbi parcalanmak » maymuna donmek » uykusu kacmak » duşkun »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.