tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar ziyaret ediniz. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
on uyum » kumeleşim » eksen ulke » onune gelen » gozunun capağınısilmeden » bir değer karşılığında birinin » duğuncu » bahisci » muvekkil » sigara boreği » oğutlemek » temizlemek » alcılı » sacık » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » oğretici » kuruluşlar butunu » fuzesavar » gul rengi » uzak goruş » cıvlama » olmezleştirmek » kol boreği » koprulenmek » ozel kesim » koşe bucak kacmak » ateşciceği » kebapcı » guldeste » noel baba » akıl icin yol veya tarik birdi » telgrafcılık » gecimlik » eğitim enstitusu » gure » tufek patlamaksızın » ici ezilmek » aşcılık » dokulmek » birinden buz gibi soğumak » alcaltma » alp yıldızı » madde ağı sem » doşekli » yucelme » suzek » kotuleme » huner gostermek » odul » kostum »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.