tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar ziyaret ediniz. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilgecli » boceklik » den bu yana » yuklu » cılbır » ağlayanın malıgulene hayretmez » burulu » yonlu doğru » seksen kapının ipini cekmek » yaradana sığınıp bir işyapmak » karaağac » ben hancı sen yolcu oldukca » boğurtme » sumbul » bugunku tavuk yarınki kazdan i » muşevveş » hg » fotr » gun doğmak » kebapcılık » ictima etmek » gorece » sokturme » afşar » bîcare » hâşâ summe hâşâ » başına işcıkmak » onerti » cd » oylece » bosme » doşeme » lule taşı » donek » işim işkaşığım gumuş » copculuk » ortulu » gonulden ırak olmak » murebbiyelik » gokkuzgun » kırımlı » ofkelenme » cağrışımcılık » burgu » tahmisci » ev alma komşu al » allah rahmet eylesin » turnagecidi » bolunmezlik » oncel »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.