tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guderi » cizmeli » teberruken » cıplaklaştırmak » niyetci » ici veya midesi kazınmak veya » gokmen » boceklenmek » salkım sacak » carpılmak » su goturur yeri olmamak » cakmaklık » duzenleme işleri » cevirtme » tropikal bolge » direktorluk » gulumseyiş » ağzınıacmak » duvakcılık » cifteli » kaput gitmek veya olmak » burnu surtulmek veya burnu sur » ummet » yavaş » cur etsiz » ara konakcı » ciftehane » imanına kadar kısa soyleyişle » dem dokmek » hovarda olma durumu » mudurluk » ucucu » kelâmıkadim » ağır ol » cirkef » bakır sulfat » cekmek » usulsuz » tumen » geometrik cizim » ucretlendirmek » transfuzyon » kosnulmek » cıkarmak » gozu su icmemek » cılgınca » bicimlendirme » kostebekgiller » seruvensiz » takipci »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.