tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar ziyaret ediniz. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urkekleşmek » her yokuşun bir inişi her ini » murekkebi kurumadan bozmak » baklayıağzından cıkarmak » iktisat etmek veya yapmak » hayvan koklaşa koklaşa insan » postaya atmak veya vermek » ici yanmak » ileri uc » gozu gormemek » ay cekirdeği » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » tuzel kişi » mektupculuk » sureğen » catır catır sokmek » cember » mulkiye memuru » gorev » cıkarmak » altın eli bıcak kesmez » tuyune dokunmamak » koltukcu » corapcı » surcturmek » iyi yurekli » ceşnicilik » cok sesli » burnu buyuk » gomme kilit » yukselmek » bin yaşa » yaşyetmiş işbitmiş » rontgen cekmek » ışınolcer » eğilimli ortu » koyluluk » cingene pembesi » yuzune bakılacak gibi veya yuz » boşa cıkarmak » soylemseme » su urunleri » kedi yavrusunu yerken sıcana b » arabî » kıpık gozlu » dayanım omru » ufurukculuk » beyaz rus » yangın cıkarmak icin kundak ko » cokkun »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.