tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar ziyaret ediniz. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karakacan » cokek » sungerler » ciğlik » sinus » memleketcilik » har gur » spekulâtif » on damak unsuzu » baskın cıkmak veya gelmek » futurist » sepet havasıcalmak » urkutmek » lâğım cukuru » teşebbus » ateşboceği » amac dışı » cermen » kapkaccı belli etmeden para v » eşolcum » yedek parcacılık » kıyıbalıkcılığı » okka cekmek » dukluk » gumrahlık » civit » cekik » muteselsil » muntahabat » setlic » suclandırılmak » cekememek » kullemek » muteessir » genişgoruşlu » aristotelescilik » bal alacak ciceği bilmek veya » bolumunden her biri sezon » kemale ermek gelmek veya kemal » yuzu secilmemek » mulkiye mufettişi » suslemek » kork aprilin beşinden okuzu a » sunnîlik » sozluk birimi » okuler » guvenliği sağlamak icin yapıla » ozdeştirme » huruc » orneğini cıkarmak »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.