tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar ziyaret ediniz. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
erincsiz » ibadet de gizli kabahat de » doviz kacırmak » kırıkcılık » on koşul » guneşgunu » doş » m » ciftleştirme » kutleşmek » yarayan kuru ince yaprak » kırık dolu » fır donmek » başak bağlamak veya tutmak » acık yureklilik » abakus » cift dikiş » uşme » tepeden tırnağa suzmek » toplandığıbolum » kırk yıllık yani olur mu kâni » cenesini dağıtmak » cıkarma işareti » ac kalmak » soz goturmek » olu nokta » cozme » suklum puklum » duz » saklamak inkâr etmek » ananın ak sutu gibi helâl olsu » olan kişilerin toplanıp toplum » el cırpmak » hamle etmek veya yapmak » can can » evlenmelerinde yasa bakımından » yoğurt corbası » fizikci » cılbır » cekiştirici » yâruağyar » tarih oncesi » arkasınıveya peşini bırakmak » gozunu kırpmadan » yan yuzergiller » sozel » kalsa veya kalırsa » işlerine bakmakla yukumlu kims » başmusevvit » kirecsizleştirmek »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.