tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğretici » bir kıyamettir gitmek veya kop » izin cıkmak » capar » imanına kadar kısa soyleyişle » ustune gecirmek » corlu » fırcalanmak » kapısınıcalmak » cınlayış » patron cıkarmak » son dort » umitsiz » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » ortakcılık » kok » hıckırmak » bir guzel » huner gostermek » dilli duduk etmek » yureğim yanmaz veya yanmazdı » bir arpa boyu gitmek veya yol » cay bahcesi » lâğım cukuru » cephe acmak » kucuk hanım » ız » oneri » yumruk atmak veya indirmek » dayanc » sutre » gozu donmek » dunyanın birşey i » den yana » facetalı » cilek uzumu » ulkuleştirme » şehriye corbası » gok bilimsel » ucuncul » muşkul » secicilik » kaduk » cark » yururluğe konmak » petrolcu » recete gibi » kamerunlu » tumen » ozellik başkalık fark »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.