tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
belirsiz gecmiş » yuk » ifrata kacmak » guler yuzluluk » canlısı » ucu » vandal » yuklenmek » az gormek » tumen » acış » kirizma yapmak veya etmek » urku » yandıgulum keten helva » sozleşme » camaşırlık » yola cıkmak » husnutelâkki » yuzune gozune bulaştırmak » solungac » duzgunluk » arac » conk » kucukluk » eklemek karıştırmak ilâve et » carliston biber » meşakkat cekmek » sorgu suale cekmek » olu renk » sacı » tuysuz » kac » lâtinlik » lâtifce » duo » circirci » adam adama savunma » yâruağyar » caşıtlamak » ters yuz veya ters yuzu geri d » cevik » caprazlaşmak » acmaza duşmek » mandepsiye basmak veya bastırm » kor şeytan » susleme sanatları » goreceği gelmek veya goresi ge » onlem almak » tırtıl cekme » yapakcı »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.