tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceyrek » zırhlıarac » ondalıkcı » goz hapsine almak » donerci » cift yıldız » kundakcı » fermantasyon » temerkuz etmek » cinke » tuyleri diken diken olmak » teleut » yapma gubre » mahagoni » sulus » utu » goden bağırsağı » gozu gormez olmak » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » yuzde yuz » kozleşmek » kor kaya » lokma ciğnenmeden yutulmaz » malikîlik » allah yarattıdememek » harman etmek veya yapmak » oğelerin tumu » durum » cep harclığı » carıkcı » cıyan » maymuna donmek » onculuk » cok ayaklılar » patırtıya pabuc bırakmamak » kefil gostermek » bid at » ayağıduze basmak » dort başımamur » terzi kendi sokuğunu dikemez » cay bahcesi » civitleme » topluluktan olan kimse » yuksuk kadar » gunluk » kedi yavrusunu yerken sıcana b » argac » mujdelemek » duz duvara tırmanmak » ciftleştirmek »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.