tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar ziyaret ediniz. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uslûp » onlemlerin butunu » bolunen » niyaz etmek veya eylemek » ense cukuru » kalıtcı » goruşme » somurmek » romen » sululuk yapmak veya etmek » zararına kazanc sağlamak » uvey anne » olu » patates corbası » bu turlu » cizgi cekmek » unsuz gocuşmesi » donanım » acığıcıkmak » calkalanmak » kul ufak olmak » ayağınısurumek » alcaklık » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sonuc almak » işguzarca » ozerk » ustune evlenmek » civilenmek » kurutularak ufalanmışhamurdan » inanılan iyilik kaynağı » cocukluk » sinir torpusu » suslemeci » oğreticilik » şukur etmek » keskin sirke kupune veya kabın » sıcratma » tutsulemek » ayranıyok icmeye atla veya ta » ceşitli ogelerin perde aksesu » dort duvar arasında kalmak » podosuet » anıtkabir » got » comak » ozlenmek » fuzen » catınma » kır boynunu »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.