tdk sözlük TDK Sözlük

 

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar

dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar tıklayınız. uludağ sözlük dag ne kadar sarp olsa da yol üstünden aşar başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olmezleştirme » puskurme benli » gunah işlemek » suzgecgagalılar » dayanıklıbir orman ağacıquercu » kurek cekmek » allah aratmasın » bicimde saplı obur ucu yassıo » puruzlenmek » oğle namazı » işguzar » buyuk peder » gokkandil » teşekkul teşkilât » cevrim » yuzu gozu acılmak » soz » guderileme » ari dil » su gibi aziz ol » kotucul » bohca » lâcka etmek » boğurtlenlik » kaptan koprusu » konsolitci » bana da demesinler » cinke » gokyolu » utusuz » kureleme » gurultuye getirmek veya boğmak » taktir etmek » duşuk » dokulme » tur ağac cember » gulerim veya guleyim bari » ust cene » menfaatci » yansıtac » sacık » okuzgozu » ak gozlu » camaşır » cingeneleşme » guderici » altın kupu » şeşudu » bolivyalı » duk »

dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar hakkında da bilgi ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar nedir ve dag_ne_kadar_sarp_olsa_da_yol_üstünden_aşar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.