tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hayalifenere donmek » yalan yere yemin etmek » kumeleşim » ureticilik » cirişci » dur » ilcebay » bir gozeliler » kulak asma » ucleme » demirbaştan duşmek » tibetce » boylelikle » cokluk » muştak » ciğnemek » icine kapanmak veya icine ceki » duzgun » adı » bayrak acmak » u » mudiriyet » protezi » kor hat » kutuğe gecirmek » dovmek » gonulden ırak olmak » yezidîlik » cerceveleme » oğretmek » calışmak » gerceklemek » supurme » mutenevvi » tervic etmek » operatorleşme » golcu » dişci » sal sel » ustunluk derecesi » oksurtme » kacırtma » buyuk şehir » mutebaki » cinili » konferanscı » civilemek » soz konusu » on ses duşmesi » uzuncalar »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.