tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokgen » kirecsizleştirmek » onune dikilmek » ucurum » akıl var yakın var veya akıl » departman » allah bağışlasın » calışkan » gormemezlikten gelmek » uzerine uzerine gitmek » kendini toparlamak veya toplam » yer acmak » arap rakamları » anormal » bulunan iki dairesinden her bi » catkınlık » deveyi yardan ucuran bir tutam » guncelleşmek » posasınıcıkarmak » hem kacar hem davul calar » gonulsuzce » pala calmak veya sallamak » cevrilmek » gordurmek » surulmek » cantada keklik » duşunce » buzlar cozulmek » ozdeşlik » nufus bilimi » parcası » kandil coreği » cakma kapı » yapılan cıkmaz yazıveya resim » cekilmek » alâminut yemek » hareketlerde bulunmak » kıyakcı » ic hat » kovanın ucuna yerleştirilmişme » taklip bi » cini doşemek » ağac oyma » aglutinasyon » goğsu daralmak veya tıkanmak » cimentocu » celmelenmek » elin veya âlemin ağzıtorba değ » goz kadehi » kok »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.