tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pop muzik » koc yumurtası » mutemeddin » tebeyyun etmek » alt bolum » karalâhana corbası » tevarus etmek » tup gecit » cankurtaran duduğu » muellif » hoparlorsuz » canına duşkun » camurlaşmak » golgeye yatmak » eli ermez gucu yetmez » kâğıt acmak » allah a bin şukur » mor renkte lâden bitkisinin bi » ic odun » musevvit » dikdortgen » utangac » muteallik » minuskul » cep sozluğu » hızla batmak » barut fıcısı » burc » elle tutulacak tarafıyanı kalm » adetce » yontma taşdevri » karşıcıkmak » once » hispanica » hapishane kackını » cokek » apacıklık » odunc » cekirdecik » hangi taşıkaldırsan altından » teşerruf » hallaclık » gokkuzgunlar » canıyok mu » nemce » ruya gibi » uretim evi » ilâclamak » arac ve gereclerle donatma » cop gibi »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.