tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sarıcalı » cıkmak » revu » dokmeci » purceklenmek » ortak ozne » gumruksuz » duzluk » mevlevîlik » cağrışmak » rahat doşeği » usulsuz » aracılığıyla duymak değmek e » gorev » ucuşmak » tatarca » icki masası » cevirmek » masa ortusu » duşunceye bağlayarak yorumlaya » bir kalem gecmek » toharca » ıssızlık cokmek » cifte nağra » ucretsiz » mustacelen » nuzullu » duğumlenebilir nesne » prelut » damak unsuzu » kureleme » dupeduz » sağlayan parca » koktencilik » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » giritli » cığırtkan » kucuk duşmek » cekimlemek » sinirleri alt ust olmak » ciğnenmek » karagozcu » cırpı » oykunce » meşrutiyetci » yedek parcacı » rumî » unsuzunu gosterir » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » m2 »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.