tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ne denir veya ne dersin » muterakim » uğuru acık » on » oğmek » şofor koltuğu » gu » gonulden cıkarmamak » yoldan cıkmak » oz kedi balığıgiller » buyukken daha kucuk duruma get » bilgic » surukleyiş » cur et etmek » gumleyip gitmek » kotuleşme » fuze » dolapcı » putursuz » carpan balığı » gergedan boceği » gorecelik » yuzleşmece » yureği kanamak » cekirdek » lâtince » cullamak » koleleşmek » on belirti » cıbanın başınıkoparmak » gırc gırc » yuksuk kına » cekilmek » ilerisini gerisini hesaplamama » yola veya yollara duşmek » gulme komşuna gelir başına » oruc » yolunu beklemek veya gozlemek » oğut vermek veya oğutte bulunm » arap » biciminde duzenlenen ulusal ve » organların her biri » un almak kazanmak salmak veya » muntehir » acısal » kulturlu » acık vermek » desinator » plânorculuk » kir goturmek »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.