tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pluviyometre » duzen » rutbesiz » cetinleştirmek » ne demek » capacullaştırmak » gecmiş » gunahsızlık » tahaccur etmek » gocurmek » cirişleme » kece kulâh olmak » acı » dışarıcıkmak » carpıtılma » onun icin » berat kandili » kanatcık » cevre » muştak » ciğrenkcilik » bancolaşmak » satın alınan erkek kul esir » murşit » seninki can da benimki patlıca » nankorce » muebbet » hırs burumek » yerle bir veya yeksan etmek » hindistan cevizi » gecek » sureyya » donup dolaşmak veya done dolaş » kelepcelenme » nufuz etmek » goz yummamak » uslu durmak veya oturmak » goverti » yarayan kuru ince yaprak » havalara ucmak » cilenti » darbe vurmak veya indirmek » turemiş » usteğmen » dilmac » inzivaya cekilmek » geciştirici » beyninde şimşekler cakmak » keyif catmak » işbolumu »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.