tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
devre mulk » uc buutlu » oğrenci » acemilik cekmek » malın gozu » rus ruleti » neye uğradığınıbilememek veya » yuz kızdırmak » kuyruklu yıldız sacı » orumcekli » geleceği varsa goreceği de va » muşkulleşmek » omuz opuşmek » tepegoz » salur » gudum » ruh gocu » maymun gozunu actı » kutleştirme » sonuc » kor kadı » herkesin yararlandığı » bayat » cift ayaklılar » boy olcuşmek » gozu kesmemek » celişkisiz » işitmezliğe getirmek veya işit » oksijen cadırı » asansorcu » eşeğini veya atını sağlam kazı » kap » bolumlerine konulan ağırlık » koycu » dunyanın tadınıcıkarmak » ulûfe vermek veya dağıtmak » duzmece » cozgunluk » iple cekmek » leyleğin yuvadan attığıyavru » lık lik luk luk » dumtek » golgelendirmek » mesket turkleri » donduruş » sıhhî tesisatcı » kutlemek » olme » sevgi » gonuldaş »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.