tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonradan gormuşluk » guvelenme » kahkaha ciceği » ac ec » guneydoğu » cıkrıkcılık » notrluk » bıckıhane » genişgoruşlu » ozgecilik » muzik odası » un almak kazanmak salmak veya » ilham etmek veya vermek » ağza alınmaz veya ağza alınmay » estek kostek » envaiceşitli » oldurtme » cullanmak » gecirgen » sarı cok sarı » tupleme » gureşminderi » mutenavip » yuzlu yuzlu » yolu acmak » oru » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » kukla hukûmet » toluen » işi başından aşmak veya aşkın » lâcivert di » gunah » koşe donucu » garantor » toz pembe gormek » duşman duşmana gazel veya yasi » zıvanadan cıkarmak » kamyonetcilik » catallı » ava cıkmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ağzınıveya cenesini tutmak » golge » ev acmak » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » borc odemekle veya vermekle y » soz kesimi » komşu acı » olumsuz cumle » calkanmak »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.