tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arasında den başka anlamıyl » mudara » ulker » takaddum » eline duşmek » kotuleyici » ım » gonderilme » gun yapmak » hızla birdenbire » uful » nasip etmek veya etmemek » yonlu » cevrinme » carşamba karısı » kıskanc » kalanlıbolme » muessif » kupleme » cetinlik » formdan duşmek » uc » bak » surme mantarıgiller » calmak » cat kapı » gece işi korler işi » cembersel bolge » atlar tepişir arada eşekler e » şupheli » hukûmet merkezi » gozetlemek » başdondurucu » kaşgoz işareti yapmak » acmacı » gecinim » koklendirmek » anaclık » papaz her gun pilâv yemez » boluşturme » er » al el » yururluk » pekmezkopuğu » sebep olan fiziksel enerji ha » bulunduğu yer basamak » duzeysiz » iclem » cıdamak » ozlemli »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.