tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
terettup etmek » goğsunu kabartmak » cubuklamak » comeliş » ozelliklerin tumu » yağışduzeni » dovmelik » cozulmek » icinde kaybolmak » tukurmek » kiraz receli » gomut » tatarsı » ici pır pır etmek » arasıveya araları acılmak acık » ictihat » kurek cezası » akaclamak » inmek » cıtak » şarkuteri » ağaca dayanma kurur adama ins » paratuberkuloz » surgu » inşaatcı » cayırlamak » fare cıktığıdeliği bilir » dunya başına dar olmak veya ge » arakcılık » tukenmişlik » nukteci » orneğin » kopru » mozaik doşeme » cicek cıkarmak » celtikli » gun » cevre » midesi veya ici ezilmek veya k » naldoken » yuzeyinin her noktasına basınc » gecmek » bitumleme » coğu zarar azıkarar » cokum » gucsuzluk » mac yapmak » koşkerlik » ilâc » tepeustu »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.