tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
burgu » tenasupsuz » yardım etmek veya yapmak » buro » acısoz » akcıllanmak » be » cerezci » oykunmeci » mutecanis » golge gibi » ure » toprak cekmek » cıkıştırmak » gidebilen sekiz kucuk taş piy » acıortay » koknar » yuk altına girmek » duvenci » donel » azrail » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » âşığın gozu kordur » bir ayağıcukurda olmak » cepecevre » acık taşıt » buğday surmesi » muharriş tırmalayan tahrişed » cıkışmak » gonulsuz » parmak uzumu » ucsuz bucaksız » her horoz kendi copluğunde ote » cokturmek » inanclı » yuzunden kan damlamak » doşemesiz » doşemeci » konkasor » zırnık bile koklatmamak » gabardıc » dağardında olsun da yer altın » yurumek » tuberkuloz » calım satmak » gozunden kacmak » kun » kokunu veya kokunden kazımak » ejder ejderha gibi » şeyhulislâm kapısı »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.