tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kac paralık adam veya şey » sinirleri gevşemek veya yatışm » sergi acmak » tokezlemek » acıktan » ustunu veya ustune gormek » corba » azrail le burun buruna gelmek » kusmek » tez vakitte veya zamanda » temel onerme » onayak olmak » koprulenme » muneccim » ruşvet yemek » catlama » gun doğmadan kimliği soylenmez » ortodoksluk » ulkuleştirilme » kitapcılık » cakıl » dunyadan haberi olmamak » engel cıkarmak » gocurulme » ağaclandırma » tavukcu » berhudar ol » cekmek » serbestce » oduncleşme » buğeme » ucsuz bucaksız » gun merkezli » gozu kapalı » hava kacırmak » şarapcılık » deli danalar gibi donmek » gonlunden kopmak » endustri » hurluk » pek soylemek » bicimli » başcanağı » guzel duyusal » muteşekkir » cihannuma » gobeklenme » sut kuzusu » tekefful etmek » muselles »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.