tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bicimlerini belirleyen ana oze » cumbuş » tabiatustu » teceddut » ortmek » uniforma » cisenti » ozur dilemek » serdengectilik » gonul bağı » mudur muavini » kızılcam » gobek atmak » emec » kuyruğunu tava sapına cevirmek » kuşum » cop arabası » buzulmek » otesi berisi » soz duşurmek » ozsever » ici yağbağlamak » genellikle orduda veya yatılıo » pamukcu » olumcul » gozu kesmek » cekmelik » tumgenerallik » ayca » carpılı » insanustu » nebatat bahcesi » duzeltmek » on parmağında on huner veya ma » ce » usera » catpat » beklenmediği umulmadığıveya c » uzerine olu toprağıserpilmişgi » henuz » koken bilimi » fare deliğe sığmamış bir de k » kos kos » leyleği havada gormek » gunebakan » duzen » kuflenmek » sıfat fiil grubu » pas gecmek » cıkmak »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.