tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceyizsiz » ul » kebapcı » kılıc sallamak » bîcare » dilekce » şeyleri genel olarak anlatmaya » cukur » yurumek » işkence etmek veya yapmak » urpertili » cakmak yapan veya satan kimse » yağmur olsa kimsenin tarlasına » insan bicimcilik » calgın » dumduz » ayrıc » gocuk » kalkan bocekleri » başına guneşgecmek » deli danalar gibi donmek » cirkin » gomec » yureğini ateşalmak » sozu sohbeti yerinde » meydanıbirine veya bir şeye bı » aklıbaşından bir karışyukarıve » kacırmak » tecessus » vak a » tezgâhcı » cifttekerci » cimnastikci » dondurulan ince uzun ışık ara » cıt etmek » muttefikan » komurlu » flâman » kotuleşmek » munasebetini getirmek » urkutmek » oğul balı oğul arılarının yap » pd » kor bağırsak » homoseksuellik » şerc » trompetci » pusur » anlamaya yarayan sınama » meydana cıkarmak »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.