tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cakılıkalmak » cıkıntı » cevrinti » onerme » sokağa cıkmak » kustahlık » dehşet sacmak » hırsıza yol gostermek » gelmelerine gore taşilerletere » fıstıkcı » ziyaretci » aşağıfalan yukarı » teşerruf » calışma yontemi » arkasınıveya peşini bırakmak » gosterme » mehil muddeti » kılıchane » cağ » arap rakamları » yuzlu yuzlu » gozune karasu inmek » uzerine olu toprağıserpilmişgi » el el ustunde oturmak » harp malûlu » yolu acmak » ornek » dokulmek » cayır tavuğu » diskur gecmek veya cekmek » surveyan » şer î » fume » gormek » mustear » kucuk duşmek » cirkeflik » civili » beyaz renkte kolay işlenir ve » gorevden ayrılmak » gumruklemek » govde » hesapca » canakcı » catlama » potlac » doluya koydum almadı boşa koy » boyu bacadan mıaştı » cıkmak » gecim »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.