tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureğini kemirmek » pazar ola » mes uliyet » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » uleştirilmek » acıklayıcı » abazaca » kırık dokuk » eceliyle olmek » alcak gonulluluk » cengel atış » techil etmek » sivil yonetim » dokme demir » kusura bakmamak veya kalmamak » yuz » buyume » işbirine kalmak » kazık kok » yasa cıkarmak yapmak veya koym » ickili » ozgecilik » yalama ucuş » İsvicreli » kılınıbile kıpırdatmamak veya » kuzey kutbu » muneccimbaşı » ne diye » kulhanbeylik » dokumasıolan » âdet gormek » dostca » alcak kavuşum » cevirmek » sungulu » olcusuzluk » catıkirişi » goruşulme » ozenc » acmak » renkli element kısaltmasıcu » munezzeh » mangalda kul bırakmamak » br » uremik » moduler sistem » cıkmak » uluş » ebussuut efendinin gelini gibi » bizlengic »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.