tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icmece » gun gormuş » ozleşmek » atom reaktoru » co » tecessum » ucu » gobeği sokakta kesilmiş » koh » meksikalı » olumune susamak veya olume koş » tab an » ne gune duruyor » seckinleşme » neyce » balığı falyanos balaena misty » elci » surungen » buyuleyici ozellik » bolme » ovuntu » enfrastruktur » aşcı » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ic acıcı » orgu » dili olsa da soylese veya anla » cıkıntısız » utu altlığı » başcekmek » hukûmet darbesi » gecirmek » acık sayım » xviii yuzyıl sonunda başlayan » cop arabası » ıkla ikle ukla ukle » cakmak » hukmolunma » herhangi bir doğal nesne veya » d » aklına şaşayım veya şaşarım » danışıklıdovuş » sıcakca » cekme » tarihsel ozdekci » cozuntu » tercume » kurduğu medeniyetleri kendi i » duyek » icrek »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.