tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
j j » gundelikcilik » uc durum yasası » etmek » cığlık cığlığa » otorite sağlamak veya temin et » ruyet » mubaşirlik » yuz » delikli taştekne » evlât gibi veya evlâdıgibi » soz » uye olmak » gecirimli » gecmiş » ciftehane » kok » icme » omca » ana avrat duz veya dumduz gitm » teessus etmek » buyume » kulucka donemi » sıcankulağı » uzerine » acıklama cumlesi » oğle » kirecleşmek » icli » kustere » korkuncluk » gorumce » dortcihar » tereddutle » saatci » rotarlı » ağzıacık » capaklanmak » gul gibi bakmak » cekme » aylığa gecmek » bana bak » adamın adıcıkacağına canıcıksı » yazık etmek veya olmak » roproduksiyon » gon » dikdortgensel bolge » keder cekmek » gucu gucune » catal aşı »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.