tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gibi cok yonlu hizmetleri en a » yeni dunya aslanı » fakulte » sahaca » uzengilemek » promonat » fesat karıştırmak veya fesat c » yer opmek » cıkmak » kaucuklu » bicimsellik » surme » kim oluyor » tropikal bolge » torpulu » ac bırakmak » cın cın » tukurmek » kult » koruma icgudusunun bir bicimi » calıkuşugiller » gostermek » ticaret kanunu » hortumlu bocekler » madagaskarlı » rufaîler karışır » olumlu cumle » acılışkonuşması » rumî » aracılığıyla duymak değmek e » kor duğum » davranışcılık » sacılış » muteessif olmak » capalanmak » cift kişilik » iceriye atmak almak veya tıkam » kullî » bicim » cenesi durmamak » değnekci » selektor » cekirdekci » fetva vermek veya cıkarmak » gucune gitmek » iğne deliğinden hindistan ısey » mantıkca » iştirakci » agrostemmagithago » allah ından bulsun »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.