tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orselenmek » tırmanıcıbir bitki piper nigru » amasya nın bardağı biri olmaz » muesses » mes ul tutmak » ballıborekli olmak » doğuşmek » ayağıduze basmak » suredurum » topluluğu » ik » bal ozu » cıkıştakozu » catıklaşma » usanclık » kıskac » cocuk oyunu » subek » gobeği catlamak » immunoloji » tıkac » mutebaki » hık demişanasının babasının b » sac baş » icapcı » kızağa cekmek » secim tutanağı » kotek atmak veya cekmek » hunsa » masraf gormek » oyle veya oyle yağma yok » pecelenme » golgelendirmek » ecza cantası » yasakcı » karacalılık » fare deliğe sığmamış bir de k » pusur » kacınılmaz olan şey » vucuda gelmek » uslûpsuzluk » tarh etmek » ağzınıveya cenesini tutmak » ozenc » gonul eri » akıllarıpazara cıkarmışlar he » goğuslu » avuc ici kadar » surculisan » gonlu razıolmamak »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.