tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
manikursuz » oksitler veren madde maden » soylemek » keyfini cıkarmak » başol da istersen soğan başıo » ameliyat gecirmek » denetci » kalem cekmek » kuyruklu yıldız sacı » kombe » muzminleştirme » one surmek » duşunce alışverişi » cayırlatma » sulfit » dik ucgen » iki satır lâf etmek veya konuş » ucleme » guluk » incelenmesi muşahede » cevirmek » koruk » lâfımıolur » gundelikcilik » afrika domuzu » yuksunmek » duşmez kalkmaz bir allah » buyuk kalori » borek acmak » icgudulu » yonelme durumu » duğun salonu » metanet gostermek » cekiclemek » yumurtadan daha dun cıkmış » isim koku » tecrubelilik » cıngır cıngır » muhre » muziksiz » tat kazanmak veya tadıgelmek » catışmak » ayarlanması » kecilik » tepetakla etmek veya devirmek » gulleci » iz an » ortalığıkırıp gecirmek » uzengi kayışı » terettup »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.