tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzer » boşdonmek » cinkografi » sonumsuz » oteki » capalanış » amaclamak » kor hat » antrenor » cezayirli » tac » yuzmek » arapsacı » guvenlik vanası » gomleğinden veya gomlekten gec » gozune karasu inmek » koku » yabancıgelmek veya gelmemek » av dışında padişahın yanında b » tadınıkacırmak » korluk » dalkılıc » cubbe gibi » cakal eriği » yapıldığında zararıdokunacağıd » dışyarıcap » odev bilgisi » acısal yol » olumsuzleşmek » ceza cekmek » olum doşeği » suntırac » kilidi kureği olmamak » ayakcı » cevirmek » suntırac » kahrolsun » bicimcilik » enjektor » catlaklık » kapıalmak veya yapmak » sunnîlik » bocek kabuğu » taşcı » allah vergisi » bicimselleştirme » bulunmak nezretmek » madan meden » on sezili » goruş »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.