tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
er » irade beyanlarıile gercekleşen » tuvana » tozunu almak atmak silkmek ve » gudumlu » muamele gormek » musaade » soyleşmek » fazla kacırmak » mukâfatlandırma » neon tupu » koşebent » heyheyleri tutmak veya heyheyl » acık yeşil » ust » surgun » gecer akce » defasında bir sayıyukselterek » cekingenleşmek » gokdelen » ırakgorur » cıngıraklı » kurama » inakcı » muşebbeh » gonder » yontemsiz » gecmek » dili kılıctan keskin » gozyaşıbezeleri » perdrix » nakliyatcı » fenikeli » mısır puskulu » cevirmek » senatorluk » capalama » ortak yuklem » kasık catlağı » ulah » ruzgârlık » nuktedanlık » bin işci bir başcı » cokuntu » cığır » metal parca » kalın unlu » lâzım gelmek veya olmak » bolum » gibi cok yonlu hizmetleri en a »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.