tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kadıkoy taşı » nikâh duşmek » copcu » muhim » kelepire konmak veya yakalamak » yavaş » bahcesi » mutecaviz » zerduştî » gelip gecmek » ekmeden bicilmez » naza cekmek » surek » cıfıtlık » icerlek » resulmal » kara cavuş » ic guveysi » gencleştirilme » yabancısıolmak veya olmamak » uzum sirkesi » gunluk guneşlik » ciğeri parcalanmak » calkanmak » duzguncu » kandırıcı İnandırıcı » altın kupu » hırvatca » duzayak » olcmek » bahce kekiği » anan yahşi baban yahşi » sacaklanmak » tunemek » yalıngoz » ilâc yazmak » allah kazadan belâdan saklasın » işten bile değil » acık teşekkur » tuyleri diken diken olmak » yuz akıile cıkmak » insan gonlunun artığınısoyler » ackısız » turkluk bilgisi » formuler » ağız acmak » kervan yıldızı » yer sıcanı » carşaflanmak » bize de mi lolo »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.