tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caprazlamak » aramak » lâz » buyuk aile » sosyal bunye » musavatsızlık » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » olmez otu » carkcı » yazır » gonderme belgesi » cıtır cıtır konuşmak » luleci camuru » golge balığı » cep sozluğu » strukturalist » juglans regia » ağızdan burun yakın kardeşten » hukum » umranlı » gelişmişcanlı » başıdonmek » produktorluk » el ermez guc yetmez » yuruk » yakın gocuşme » guzlek » yer cekirdeği » seruvencilik » cokluk eki » oncel » kilise canı » alıcıcıkmak » kızılelma » uvey kardeş » pacasıduşuk » muzmin » kosele taşı » acınsamak » derdini deşmek veya depreştirm » guncek » cay bardağı » siktir et » deniz durmak veya duşmek » puskurme benli » gockun » olcum » soz veya lâf işitmek » guvey i » fuzesavar »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.