tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gencleştirmek » calmak » goz gezdirmek » fırcalanmak » colleşme » coğu » cıkmak » turkceleşme » donuşumcu » topac » cıkmak » menengic » tebaruz ettirmek » bicimi » kıctankara » şukran » şeyleri genel olarak anlatmaya » cakmağıolmayan » vakitce » godeş » gonul eri » kutleşme » corap kacmak » cağrışımsız » elle tutulacak tarafıyanı kalm » dizini dovmek » mustear » cozuşmek » allah gostermesin » muptelâ » don cozulmek » sacınısupurge etmek » olcek » ust » millî huviyet » gumuşgrisi » yuklu » dalgacımahmut » unsuz turemesi » gozleri cukura gitmek veya kac » gokce » coluk cocuk elinde kalmak » hurriyetsiz » kuvvetle basmak » kosnul » terbiyeli kofte » cardak » lutufkârlık » adana kebabı » ruzgâr altı »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.