tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
unite » ictenlikle » hamsi corbası » meraktan catlamak » teşekkul » ve katımadde » hukûmet darbesi » urkutmek » ackılatma » oz oğrenim » onlenme » ust sınıf » alp yıldızı » celişken » mustefit olmak » puskurtme » inisiyatifi ele almak veya gec » departman » başıbelâya girmek veya uğramak » ceyizlenmek » boşcıkmamak » sungu » amasya nın bardağı biri olmaz » banco » olcucu » dovmeci » kusuf » hoşgorusuz » olum » batak culluğu » carpık » kırcıllaşmak » sanskrit » var ol » topluluktan olan kimse » sut calmak » ruyalarına girmek » core otu » kethuda bey » sebayudu » kacta » doğaclama tiyatro » puskurme » pislik parmağından veya pacala » dokuz koyden kovulmuş » duşuk » bildik cıkmak » ozengenlik » yamalıbohca » temeyyuz »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.