tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
araplaştırma » kafasına dank etmek veya demek » doş » kacaklık » gozuyle tartmak » yuk olmak » ıska gecmek » gosterme hakkı » kurtpencesi » bolumunden her biri sezon » c c » coplukculuk » şimşek cakmak » hamle etmek veya yapmak » musrif » kadirî » gonc » uyku vermek veya getirmek » kantcı » kutle » ciğil » ilgecli tumlec » den yana cıkmak » kullanılır » muthiş » catallaşmak » ceşitlenmek » kotumseme » ozel okul » ackı » cıkrıklı » cizinti » başcavuş astsubay başcavuş » tabakcı » gozu veya gozleri kararmak » ağac kurbağası » ors ve cekic arasında kalmak » kamcılanma » yarıklardan her biri » kok kurdu » sureğenleşme » cekim » cıkarmak » cıkışhakemi » gonlu zengin » ağac arac eğirmen kirmen » soz dağarcığı » yureği goturmemek » kabine cekilmek » kurevî »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.