tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorevden almak » uğrum » potaslı sutlu tuz » esperanto » butcelemek » sulûk etmek » duşunuş » yaltakcı » kul etmek » kur an veya ekmek carpsın » isparta halısı » muzevir » cıkmak » canak yalayıcılık etmek » yuzyıllık » dokunmek » dışborc » kakır kakır gulmek » guven yazısı » bulaşıkcılık » cığlık atmak koparmak veya bas » coklarınca » gozunu bir şeye dikmek » zengin arabasınıdağdan aşırır » honduraslı » bulunan bolum kafa ser » kuşatma ihata » baştan kalmışveya kalma » lokosit » cardaş » cizi » omrude » mes uliyetsiz » dalgıc tupu » ununu elemiş eleğini asmış » boykotcu » cıkralık » nispetci » hukum vermek » icerik » departman » cingeneleşme » surgun gitmek » inanc » olumcul » gosteren » bicim » liman işcisi » kutleştirme » ummetce »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.