tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
once bilim » ihsanıhumayun » kırcıllık » sacına sakalına kar yağmak » akca armudu » duzenlemek » kacmaklık » yureğini ateşalmak » kul kesilmek » guc mevkide kalmak » gozunu cıkarmak » aklıcıkmak » keceleme » sehpaya cekmek » elden vefa zehirden şifa » iki gozum iki gozumun nuru » eğitim donemi » celik cember » gucenme » tahassus » coğmek » alcak gonulluluk » ruzgâr tutmak veya tutmamak » uzum pekmezi » uzak gocuşme » eğir koku » trafik mufettişi » uşutmek » dunya kelâmı » korku dağlarıbekler veya aşırı » karşıtı » buyulemek » olumune susamak veya olume koş » saman altından su yurutmek » nankorce » fluoresans » harbiye nezareti » koy odası » catıcı » deniz otobusu » atom cekirdeği » can kulesi » boşcıkmak » dişleri dokulmek » balkanoloji » cok seslilik » ateşparcası » geciştirme » puskurtec » naza cekmek »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.