tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taahhut etmek » cevir sinyali » zırıltıcıkarmak » ac » muziksiz » oğretim yardımcıları » cok partili » ackı » carpışma » ağacıkurt insanıdert yer » koklendirme » soğdurme » murver » ii murat a yolladığıbir haber » kaca » şumul » yayla cayırı » goğsunu gere gere » kopekleniş » suruden ayrılmak » okuzdili » kimse » sutnine » kutukluk » catal ses » korleşmek » aclıktan nefesi kokmak » tur ağac cember » ağır kure » karfice » ağzısut kokmak » top tufek » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » cağıl cağıl » munşi » icine kurt duşmek » mutalâa etmek » flutcu » fırsatıkacırmamak » nohut oda bakla sofa » cekinme » cam sakızıgibi » ozelleşme » ilâc icin yok » itibar gormek » canak yalamak » koşeyi donmek » ahlâkca » izlenim uyanmak » uğur ola veya uğurlar olsun »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.