tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teberruken » govermek » gercekci » dolambacsız » boyle » orumceklenmek » mumeyyiz » cızıktırmak » cıkarmak » defasında bir sayıyukselterek » urkutmek » surume » kok kaplama » mayalanabilen ve coğu tatlıola » guc » kok » tel in » kazaya rıza gostermek » sırp » urku » obur dunyayıboylamak » cift zamanı » gostermeci » goturmek » câk câk olmak » karacalı » iyilik etmek veya yapmak » kulplu kap » boğazıacılmak » cuda » doğmeci » servisci » ayıuzumu » batak culluğu » salıncakcı » dokuk » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » mancuca » gununu gostermek » nerede hareket orada bereket » goruşulmek » cinnet gecirmek » kok » kupeli » gozune girmek » taahhutname » sukût hakkı » acık ağıl » cift gormek » organların her biri »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.