tdk sözlük TDK Sözlük

 

dahil zıt anlamlısı

dahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
memleketcilik » borc » ortalığı goturmek » vergi mukellefi » sunger avcısı » duşunce alışverişi » calkalatma » on bilim » kostumcu » gupguzel » olum tazminatı » canıltı » gecerken boğazdan cıkan ve duz » harman corman » bohca » kufeci » ozensiz » komputer » kendini vermek vurmak veya cal » haraccı » diktatorluk etmek » gonderme » ne olacak » celik macunu » kulaclamak » kotu » şerbetci otu » ciğkofte » delik buyuk yama kucuk » koltukculuk » delgec » mulkiyeli » teşekkur etmek » cağırtma » doşem » macar » duzelti » dortleme » muşterek » onemseme » redaktorluk » abdesti kacmak » diskci » fair play » al veya alın » borclanma » şovalye yuzuğu » yurek » baha bicmek » luzumsuz »

dahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dahil_zıt_anlamlısı nedir ve dahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.