tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
civilemek » comaklama » cubuk odası » gercekten » vurac » buzdurmek » cozgun » ucmak » cağlayış » politikaların genel adı ferdi » yerleşim yerinden başka bir ye » cıkmak » baklayıağzından cıkarmak » murevvic » dala cıka » caycı » cıtlatılma » guduk » rumî » yedi iklim dort bucak » koşede bucakta kalmak » cıkın » carevic » dağgolu » himaye etmek » ic ısıtıcı » arpa ektim darıcıktı » tekâsuf etmek » eline duşmek » sulûk » ahmağa yuz abdala soz vermeye » tik » cimnastikci » vido cekmek » gumlemek » bir madde » cok » sacmalaşmak » seninki can da benimki patlıca » capmak » hamel » muziksever » kirec cimento gibi şeyleri su » mulâhaza yapmak » ucer » merhem » ortalamasına dayanan durumu » gec veya gec efendim » zorunlu oğrenim » kandırıcı İnandırıcı »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.