tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğretilerin genel adı akliye » uşutmek » sakatcı » alt ust » veren madde » hic değilse veya hic olmazsa » duğun dernek » canına gecmek canına işlemek » sağlam kazığa veya sağlama bağ » cember » dokme demir » fekul » arkadaşca » gobekli » arkasında dolaşmak veya gezmek » gumburdemek » bektaşî uzumu » cardak » eti » golgelendirme » oğrenme » altlıustlu » curuksuz » mulhak butce » kurt gibi kemirmek veya yemek » gercekcilik » torel » olunme » ipliği pazara cıkmak » cıkıntılarıolan organ » cari ucret » olu yıkama » parca » purdikkat » kavunici ile pembe arasıbir re » dortnala kaldırmak » el icin yanma nare yak cubuğu » boğaya cekmek » kotumser » bir cırpıda » derme catma » aramca » gayrimumkun » dokmeci » atom cağı » haber bulteni » gorumsetme » soz misali » goze goz » ruşvet vermek »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.