tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gumuş » icten pazarlıklı » catmak » iler tutar yeri olmamak veya k » govde » ovunmek » duru » piknikci » musabakaya girmek » faslı » ağız tamburasıcalmak » midesi veya ici ezilmek veya k » yarışcı » carpmak » hacamatcı » tır » cerviş » plâkcı » dudak unsuzu » yuksunmek » cağ » adı » gencleşme » kuşum » inanc » kimse » koşebent » komur kalem » hodukluk » muhurletmek » yenicerilik » işmar etmek veya gecmek » secmeci » mes ul » cf » muzelik » buhtan » rumen » cakmağıolmayan » hartuc » adıustunde » yaşyetmiş işbitmiş » esperantocu » yuruyuşe gecmek » centikleme » kotulukcu » şeyhulislâm kapısı » otucu kuşlar » cin calığı » tuberkulin testi »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.