tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
topluluğu » serdengectilik » gecirmek » yuzdurmek » mantık oncesi » lâgun » tumel onerme » suzucu » gurultusuz » carpıntı » orumcekli » cemberden donmek » soz veya lâf işitmek » kapıyıbuyuk acmak » kargaşa cıkarmak » yuklemek » olan boceklere verilen genel a » ic salgı » otesinde berisinde » gercekcilik » vergi yukumlusu » copurlaşma » luzucet » eden felsefe ve din doktrini » koruksuz » harala gurele » eften puften » tutsuluk » golge gibi » duzen » urkutme » kilit kurek olmak » mani duzmek veya yakmak » percinlenmek » baryum sulfat » goz » kuru ceşme » şapcılık » pek yuzlu » kirec cimento gibi şeyleri su » bukulgenlik » bir elle verdiğini obur elle a » bulunan bolum kafa ser » musait » goturmek » tore dışıcılık » yatcı » carıkcı » misyon ustlenmek » okce »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.