tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iğne ipliğe donmek » yuz yuzden utanır » aclıktan gozu veya gozleri kar » kuresel valf » nukte yapmak » ciftcilik » genişce konuşmak » pabuc kadar dili olmak » sinoloji » curutulme » kandil gunu » katıla katıla gulmek » sacmalaşmak » optikci » sen bilirsin veya siz bilirsin » kacış » muessir olmak » sacula » kuyruk cekmek » nasranî » tes it etmek » ureticilik » dil cıkarmak » gunluk » hancerlenme » kostek vurmak » dunya kelâmıetmek » cantasız » sac saca » mutecaviz » ara konakcı » sel gibi akmak » teceddut » jeofizikci » sustalıcakı » tuzel kişi » can ciceğigiller » sıcramak » azerî » dunurculuk » bulunan bolum kafa ser » gostermek » dovuş » cerceveci » surrealist » iki geceli » bıcaklanmak » muhendislik » allah iyiliğini veya lâyığını » gecit »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.