tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goturmek » ordekgagası » bıcaklık » şeytanın kıc bacağıveya art ay » erkecsakalı » elini eteğini cekmek veya kesm » taşıtcı » kopurtuş » marmara cırasıgibi yakmak veya » carkıfelekgiller » cok yıllık » muşrik » sozlu soru » kem goz » somurgeleştirmek » cattırma » hakas » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » haddeden gecirmek » kader talih » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » ciğneniş » ciftleştirmek » merakına dokunmak veya merakın » mutebasbıs » gormezlik » uyku durak yok veya uyku nedir » acıortay duzlemi » girişimolcer » okce » tozel » flort etmek veya yapmak » tutunacak dalıolmak veya olmam » ayağına veya bacağına gecirmek » soyup soğana cevirmek » karamusal veya karamursel sepe » borcluluk » sel goturmek » yuklemek » duşuncel » meşe komuru » guneşsistemi » tepe acısı » culluk » dortnala kaldırmak » kamcılayış » kırağıduşmek veya yağmak » goreceli » catırdamak » cevrecilik »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.