tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
molekul » suzdurmek » th » gondermek » cakmaklaşmak » koc katımı » eski goz ağrısı » kufletmek » vazgecirmek » muebbet » dokuman » gomme kilit » catal ayak » allah tekrarına erdirsin » yol acmak » muptelâ olmak » sulfurleme » cirkefli » oteden beriden » cıkartma » gorgusuzluk » el dokunulmak veya dokunulmama » perşembenin gelişi carşambadan » gulduru » coreklenme » zararlıcıkmak » koreşe » ussubay » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bitkisi lâstik ağacıficus ela » dışcokgen » gumrah » muzehhep » yolu duşmek » şekle sokmak veya koymak » calışma yontemi » dunya kelâmıetmek » kan beynine cıkmak » araştırma gorevlisi » cakıntı » kamcılamak » bangladeşli » işguderlik » nobet » dallarınıkısaltmak » tercumanlık » yunmuşarınmışveya yıkanmış » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » başının derdine duşmek » elini ayağınıopeyim »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.