tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kundakcı » kulhanbeylik » tapi kalmak oyunlarda » dikensiz gul olmaz » bir parca » kutuk » acıklanma » dokumhane » kafa kocanı » sırtından para kazanmak » gozunu oymak » ere gitmek veya varmak » entelektuel » olcmek hesaplamak hesap etme » arkadaşdeğil arka taşı » elden vefa zehirden şifa » dol vermek » muphemlik » el ile elle tutulur » cozumleyiş » lâf ola beri gele » gun » gozleme » hurmetsizlik » kuşgibi veya kadar yemek » cirkinleştirmek » mukellef » duz » edep yahu » yeni gercekci » almanlaşmak » caylaklık » goz boyamak » pengo » golge etmek » allah tamamına eriştirsin » ucucu » esmayıustune sıcratmak » sıhhî tesisatcılık » hancere » kure kuşağı » cumbuş » sonuk » omuz opuşmek » selâmunkavlen » utu altlığı » kaşile goz gerisi soz » duru » bahce domatesi » sozu kesmek »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.