tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lutfetme » cicekcilik » kambersiz duğun olmaz » cengi kolu » balıkcıl » tumler acı » burcak » umtırak » gumuşrengi » dip kocanı » sureklilik ilkesi » tarih oncesi » cicekleniş » kucumsenme » punduna getirmek veya pundunu » yatağa veya yataklara duşmek » tuysuz » basıolcer » koy oyunu » serdumen » munasebette bulunmak » donuşlu » bildirmek » uckur » ustcavuş » teşekkul » cengellemek » gurultusuzce » uzak goruş » vur dedimse veya dedikse oldur » fusunkâr » bıkıldığıbildirilir » soğdakca » gulecen » alıcıcıkmak » kılık kıyafeti duzmek » calap » pazara cıkarmak » gonulden cıkarmak » genleşmeolcer » şeref kıt ası » akıldan cıkarmak » kosnulme » keci inadı » cur etkâr » ağac » boşa cıkmak » cekmek » alcak » yoneylem araştırması »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.