tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
diktatorluk » tekerrur » cimenli » duzleme » koncina » gerek gormek » arac » corbalık » duzenleyen ve genel olarak ilg » ne iyi » lâtin cicekleri » gecişme » ateşine veya nârına yanmak » toplandığıbolum » kulâh » durtuklemek » oneri » posasınıcıkarmak » akcıllaşma » tunemek » acısal uzaklık » paylaşmış benzer odevlerle yu » buyuleme » cok yavaşişyapan cevik olmaya » kucaktan kucağa dolaşmak veya » uranus » durumu » si » mulâyimlik » gozunu acmak » duyuustu » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » cile » cağırtma » nogayca » suje » tenezzuh » duzeltme işareti » oğutulmek » mest sermest » kokleştirme » altın kupu » sıkmac » gunluk guneşlik gorunmek » cabucak » allah kuru iftiradan saklasın » musamahakâr » goz alıcı » yunanistanlı » kulturluluk »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.