tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muradif » cevher » silindir prizma vb bicimindek » duğumlemek » cıkarılma » mustantiklik » hic » gecirgenlik » gutmek » devletci » doşeli » ağac ebegumeci » coğunca » nasip etmek veya etmemek » carpışılmak » trafik mufettişi » toresel » utanc duygusu » donmek » kaynakca » oğle yemeği » gonlu bulanmak » rb » oksuruklu » dağcileği » baklayıağzından cıkarmak » gun gormuş » yaka paca goturmek » ferz cıkmak » kucumencik » girip cıkmak » carmıh » cakılmak » yukleyici » meksikalı » kentci » İzinli olma durumu » şohretli » ayrıc » şeylerden her biri tabaka » acemilik cekmek » cil » munhasıran » huthut » uzgulu » mucehhez » goverti » cerkezlik » cıkmak » luleli »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.