tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gomuş » ikisi bir kapıya cıkmak » başına işcıkarmak » yureğine oturmak » tum tanrıcılık » ilgecli tumlec » bugun » durtmek » yalıcapkınıgiller » bulgaristanlı » guzellik salonu » sarkaclama » işbolumu » gozunu cıkarmak » borkenek » mutenebbih » cık cik cuk cuk » ucmak » bir kapıya cıkmak » cimentolu » oluşturduğu demet » alt alta ust uste » gecişme » kasetci » para cantası » sacalanmak » diline dolamak virt etmek veya » on alım hakkı » olumle oc alınmaz » uretici » cevirmek » elinde bulunduran kimse » korelme » gunduz kulâhlı gece silâhlı » sucluluk duygusu » taşlama işiyle uğraşan usta » bir karıyla bir koca dırdır e » uste cıkmak » transit gecmek » caydanlık » sutu bozuk » catpat » kalan mal ve paradan paylarına » munfesih » koyleşme » allah ovmuşde yaratmış » sonuc takımı » muteradif » tahammul » ackıcı »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.