tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuk treni » selcuklu » uğur bocekleri » oke » bombardıman ucağı » birinden buz gibi soğumak » citilenme » kucuk dil » sulukler » guzelleşmek » koşe tutmak » hic » amasya nın bardağı biri olmaz » sondurme » tozunu almak atmak silkmek ve » şerc » boşluk » kılıfcı » cengelli iğne » slovak » vantilâtor » boncukcu » suruculuk » gurbuzleşmek » an anevi » sublimleştirme » icmek » şerefe veya şerefinize » ofkeli » gulutcu » cekmek » tumeller » pirinc pilâvı » guvenc » gormek » hışırıcıkmak » okaliptus » oğuzca » oyku » kucuk minder » tevekkul » aynıtelden calmak » orumceklenmek » başlangıc » bir şey soylemek » paraşut ile atlama » tekerrur etmek » cozulemeyen ilmiksiz duğum » topcu » bir iki demeden demeye kalmada »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.