tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz evi » bicim » parkcılık » soğulme » yusufcuk » nemceker » ağrı sancıgibi fiziksel veya » sapcık » dikenli yuzgecliler » koşelik » cekmek » koturum olmak veya kalmak » uc beş » busbutun ortadan kaldırmak ici » şupheye kapılmak » tankcı » uc » gonul tokluğu » hareketlerinde tutarlı sağlam » işbirinden bitmek » stabilizator » ığrıp cekmek » katrankopuğu » kor kandil » gormek » kotuye kullanmak » cekmek » kopek yese kudurur » surme » duğum » ulku » mumessillik » kocek » dopiyes » statu » buzlar cozulmek » boşluk » sağacık » moduler sistem » olu dalga » koy ekmeği » bulunan bir sıvı » harbiye nezareti » ışık golge » sondurmek » ceşitli ogelerin perde aksesu » ortak ozne » isteri nobeti » muheyya » govdeli »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.