tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cift kapı » kepce » sozleşmeli » camur gibi » gosterme zamiri » cok yanlıveya yonlu » tutamaclı » urus » ciftleşme » cağın gerisinde kalmak » parcalar » boru calmak » cıkarmak » yeni dunya aslanı » supurgeci » cercevelenmek » kacmak » musamahasızlık » tozunu almak atmak silkmek ve » kelin merhemi olsa başına sure » cekek » gozu gormez olmak » durbunun tersiyle bakmak » cocukluğu tutmak » kor kandil » muteyakkız » korkunc » cekilmek » koy ekmeği » ozenticilik » cozulmek » hatim surmek » geciş » civi » zevkten dort koşe olmak » uzun parca » girintili cıkıntılı » cekim » suratıkasap sungeriyle silinmi » mel un » yuksunme » curukluk » ceşnili » hırdavatcı » kacamak » maskarasınıcıkarmak » tesanut » tropikal bolge » bon bon bakmak » fincancıkatırlarınıurkutmek »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.