tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
el opmek » kundeye getirmek » cepcilik » fırca gibi » etiyopyalı » aile bahcesi » purtuklu » pursıhhat » taammut » olusunu opmek » b b » ormek » elcilik uzmanı » katoliklik » duze » muşahede » ortulu » vay sen misin » cağ » pranga kacağı » soz arasında » ağaccık » at gozluğu » kolay işlenebilen yumuşak bir » asansorcu » cıyan » dam yandı icindeki sıcan da b » sel » milâttan once » kulte » kontor » fumerol » nebuloz » yaşta kalmış kavat pabucu gib » tuy duzmek » durtukleme » yuzu soğuk » oyuncakcılık » zerduştî » acmak » kocsama » acık » goğerti » unite » kucak acmak » her şeye aklıeren zeki akıll » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » kostek vurmak » bir el bir eli yıkar iki el b » curcur »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.