tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ırz duşmanı » cehrece » alkalolcer » caldırmak » mubareze » civit otu » opuşmek » tıpıştıpışyurumek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » dopiyes » bazlamac » hırsıza yol gostermek » aktualite » demetcik » hatırından veya hatır ve hayal » cekme » neci oluyor » goruş » ciğe » kabına dokmek » bal ozlu » duzguncu » fetva vermek veya cıkarmak » guneşlekeleri » yarıklardan her biri » ordurmek » iltimascı » gozleri yaşarmak » um » hurya etmek » uvey kardeş » ozengenlik » duşunuş » zayice » dinim hakkıicin veya dinim aşk » kabahat etmek veya işlemek » genişzaman sıfat fiili » celik pamuğu » cağrıcı » golleme » sutlendirme » hırcın » sapcık » topluluğu » dağıstanlı » cozulmek » mıhsıctı » ortu » gulbahar » guvenoyu almak »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.