tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzeysel » kalbi parcalanmak » ustelenme » yurutuluş » kıblenuma » yıkamaya yarar cukur yer veya » bac » eğik duzlem » yetiştirilen bir bitki lycoper » dunyanın obur veya bir ucu » ust cıkmak veya gelmek » savaşcı » caltı » pacayıkaptırmak » cimentocu » sozcu » babasıtutmak veya babalarıustu » acık hece » sahip cıkmak » ozletmek » kahpenin dolu » borulce » guvercinler » gozlerini devirmek » acıkcası » şeytana kulâhıveya pabucu ters » pirupak olmak » kırdırmak işini yaptırmak » koşeli ayrac » cırpıntı » arac » germanist » duşup kalkmak » kalbura cevirmek » yuzuk oyunu » guclu » carpılı » cin leylâğı » alcaklaştırmak » abdal » cıkarılma » merkezî yonetim » canıyok mu » gorevli » umit bağlamak » muşrik » yukselme » koprucu » yuruyuşe gecmek » dunya gozu ile gormek »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.