tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iştah kapamak veya kesmek » gumburdeyiş » uretken » tesaduf » sonucsuz » yuceltilmek » tuylendirme » goğsu daralmak veya tıkanmak » dudak cukuru » botanik bahcesi » genclik » ağzınıkullanmak veya satmak » er gec » cekimli fiil » sanskrit » cizgi » muselles » celik » yaban sumbulu » cevirmek » ağac mobilya » koyluk » keloğlan » yalın cumle » dağda buyumuş » duzenleme ve filme aktarma işi » kacılma » peltek dişunsuzu » fesatcı » veya orulen dikey duzlem » ocağıtutmek » tayfolcer » pufkurmek » catallaşmak » akılsız başın cezasınıayak cek » ciğduşmek » mahagoni » yureği yanık » cetrefilsiz » unite » ust perdeden » gozu tutmamak » arjantinli » gelini ata bindirmişler ya na » kusu » kokleştiriş » acık senet » lâmadan oluşmuş arasına yerle » camaşırhane » yuz cevirmek »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.