tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dal eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
el » acımlama » argaclama » yuksek sosyete » cırakman » cekirge şalvar » dovdurulme » bıcak kınınıkesmez » karada olum yok » catallanmak » olcum » dosya acmak veya hazırlamak » kireclenmek » suriyeli » secmeli yemek » od kanalı » pabucuna kum dolmak veya taşka » ozel hayat » keşkekci » mustahzarat » zuppeleşme » kedi ile kopek gibi » havuc suyu » kotu » eli boğrunde veya koynunda kal » gocertme » geyik bocekleri » kustum otu » cole donmek » komurleştiriş » camuka » kul kole veya kul kurban olmak » sıcaklıkolcer » album » bahcıvanlı » sureklilik gosteren » icirilmek » olumlu » uzengisiz » kulliyetli » gullâbi » mururuzaman » dillerde dolaşmak veya gezmek » gul yağcı » reomur » navcağan » kulhanî » yarım pabuclu » alcı » alcaklaşma »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.