tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kursu şeyhi » yonetim kurulu » donuşlu catı » ic lâstik » akşamıbulmak veya akşamıetmek » sadakatsizlik gostermek » dervişce » gecilmek » katılmasıya yapılan secim » salur » hoşgormek veya karşılamak » birleştirme montaj » bitki ortusu » kostekli » yaz donencesi » yonelim » ceki » kulağakacan » cınlatış » gonul » calışma barışı » oturuklu » kaya guvercini » muteakip » zarar gormek » şerbetci otu » hacivat » prospektus » cenabıhak » uzgusuz » cocuk ruhlu » gozu gonlu tok » carpış » erincsiz » ust » nohut oda bakla sofa » kucak acmak » ocunu cıkarmak » mısır puskulu » iğne yapmak veya vurmak » inayet etmek veya eylemek » satranc tahtası » gecgec yapmak » luzumsuzluk » avuc » bicimselleştirmek » mes ut etmek » dil oğrenimi » suzulmek » caprak »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.