tdk sözlük TDK Sözlük

 

dal eş sesli sesteş kelimeler

dal eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dal eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dal eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük dal eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boşnak » arka muziği » karagul » calıdikeni » kudum » gosteri » klorolcer » cevrileme » unsuz » bunye » ic cekmek » ırgat pazarına dondurmek » cember » faaliyete gecmek » bicilmek » hıncahınc » ceteleşme » kılıchane » mahzur gormek » ici ezilmek » perdelerini acmak » inmek » itce » binin yarısıbeşyuz o da bizde » perdah cekmek » musbet ilimler » maddelerden oluşan varlığın he » kacamak » bir gomlek fazla eskitmişolmak » askere cağrılmak » geri gondermek » boşkume » duşunce » cok katlıotopark » allah rızasıicin » ayakustu » cekmek » alcılanma » balık kavağa cıkınca » uremek » detektor » turev » kurdî » koy » dil surcmek » akcalı » cinko » kor kurşun » yuksek » ceper »

dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve dal_eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.