tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dun cin olmuş bugun adam carp » pacavra gibi » hayvanat bahcesi » seninki can da benimki patlıca » iz ac etmek » cırcır » nijeryalı » ustun zekâlılık » ormek » rusvalık » yalelli gibi veya arabın yalel » turunc » daha da geliştirmek amacıyla b » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » recineli » ictima etmek » sırtustu » carkıdondurmek » ag » guler yuz » mantıkcılık » celtik tarlası » yon gosterme eki » bundan boyle » cevirmek » uzerlik » fotoğrafcılık » carpınma » lâf veya soz altında kalmamak » suslu » cakozlamak » ucmak » yuzu kalmamak » ic deri » curuk » cocuk dili » cuvallamak » kacılmak » konferanscılık » turetici » midesi almamak kaldırmamak ka » marmara cırası » utopi » cilekci » ovgu » kılınıbile kıpırdatmamak veya » arpa boyu kadar gitmek veya yo » hukum » kubist » soz yitimi »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.