tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cerrahî mudahale » secmek » dumencilik » her işin her şeyin başısağlık » lâtin cicekleri » gozetim » siparişci » maketci » icrek » bakır sulfat » eğri cehre » mutercimlik » oz » basınclama » donuşme » cifte nağra » yorgunu yokuşa surmek » inc » sal » arnavut ciğeri » baldırıcıplak » icinde kaybolmak » haraccılık » lâmbayıacmak » cocukluk » dorduz yumrucuklar » aclığıoldurmek » leyleği havada gormek » boke » cozucu » cepelleme » tencere tava herkeste bir hav » okculuk » naturist » losemi » canıcekilmek » klârnetci » kopurtucu » sonuc oyuncusu » on sezi » dokmek » elektrikcilik » ust » dalavere cevirmek veya dondurm » oğurleşmek » catma kaş » okcesiz » dala cıka » sokmek » oğur »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.