tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cocukca » gomlek » tek secici » gulbahar » gecici » afyon cekmek » munadi » derdini soylemeyen derman bula » tukuruk bezleri » guneydoğu » aykırıduşmek » cıkıntısız » hal caresi » rontgencilik » kaktusgiller » bilinc dışı » kurtaj » cekince » su turbini » gozunde buyutmek » dunyanın dort bucağı » kahır veya kahrını cekememek » yukselti » cu » kuyruk cekmek » yılışıkca » icerisi » catırdatma » gureştirmek » cinler cirit veya top oynamak » kecilik etmek » yukluk » bektaşî uzumu » avuclama » elle tutulur gozle gorulur vey » catlatma » grek » guvenliği sağlamak icin yapıla » ilmuhaber » gozu almamak » allah seni veya sizi inandırsı » ardıc rakısı » ozelliklerine gore bu organlar » temiz kanıda vucuda dağıtan or » hristiyanlık » borusunu calmak » surnaturalizm » mustefit etmek » okseme » mutevazi »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.