tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kufur savurmak » metal parca » ucmak » zaireli » paytakca » kufe » bakkala bırakma » gufte » aracılığıyla duymak değmek e » tehacum » teknik oğretim » kok » gozetmek » kustahlık etmek » tahaccur etmek » yonelmeli tumlec » gidebilen sekiz kucuk taş piy » usteğmen » cari ucret » ictimaiyatcı » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » catal ağız » kurklu » kucuk » ice donukluk » hareketlerde bulunmak » ortaya dokmek » kuzey kutbu » doşemek » burokrasi » hatırlatmak » ici goturmemek » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » eğitim donemi » bir ceşit sıkıştırıcıalet » koturumluk » harclı » uc » gozum gormesin » kok » sıcan otu » kirecli » uslûp » fluor » gelgecci » hurle » utulu » gumuşletmek » yuklu » kabuk bocekleri »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.