tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağa borc eder uşak harc » zaviye » calık kavak » patron cıkarmak » fistul » sutun acmak » alcılı » olan kişilerin toplanıp toplum » ucuz alan pahalıalır » catlak » mec » hayal duzeyi » camursuz » perdah cekmek » saygıgostermek » sarac » sut cocuğu » normal vucut sıcaklığı icinde » surunceme » yetişme » lâstikci » cakma » recel » docentlik » garpcılık » başcanağı » guluş » bozuk duzen » acık yeşil » cizmek » yumuk gozlu » meşrutiyetci » dar acı » bolme » kadirîlik » muşkulât » ampirizm usculuk karşıtı » camgiller » nevruz bayramı » corekci » carpma » fince » tek kurekle mehtaba cıkmak » utu » aday gostermek » hatırıicin » şifayıbulmak veya kapmak » gonenc » ahretini yapmak veya zenginleş » duzenek »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.