tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alufte » harama uckur cozmek » acık ciro » bolmek » troleybus » olmez cicek » secmeler » purneşe » mestci » buyuk unlu uyumu » duzulmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kupe ciceğigiller » yaşıyerde veya toprakta sayıla » duzen acıklaması » gozleri kamaşmak » catıkatı » kume calışması » merkezî yonetim » eğmec » gecirgenlik » tellâl cağırtmak » bolumlenmek » istencsiz » yoğurt corbası » hatime cekmek » sudan gecirmek » capkımak » kullenmek » sutlenme » kup şeker » karagozcu » dalkılıc » devletci » at pazarında eşek osurtmuyoruz » duduklemek » oturme » bavyeralı » huner gostermek » ciceksiz » gecimsizleşme » su kucuğun soz buyuğun » tokaclama » lektorluk » sandıkcılık » pence vurmak » butun » mubarek ay » gozu bağlı » duşuncel »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.