tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırpılma » un » camıcerceveyi indirmek » yuzucu » tibetli » yureğini serinletmek » yuzdurmek » hukumran » donuşturucu » ozumlenmek » olu dalga » yuzmek » sonucunda veya birden su yuzun » icine atmak » celik cember » dunyalığıdoğrultmak » yuzustu » duzluk » soru cumlesi » kucultme » mutalâa » gundelikci » tik » kamu guvenliği » cırpmak » icki sofrası » tehaluk » traktor » cevikleşmek » gurultulu patırtılı » carkıfelekgiller » cığalanmak » kıcıkırık » oltu taşı » kose » fusun » tutsuluk » oylesine » calımlama » mulhak » orumcek kuşugiller » arnavutluk » oğretmen evi » pek cok » av ev » yakadan gecirmek » sozel oğrenme » tencere tava herkeste bir hav » şarkiyatcı » daruleytam »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.