tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
davul calmak » citilemek » kunh » etmediğini bırakmamak veya kom » cavuşluk » facetalı » gercek sayı » soz gecirmek » soz birliği » yuz binlerce » cevrelik » zıpcıktı » koturumleşmek » altın yurekli olmak » venus » ayakcak » pamukculuk » puklu » oksuz kalmak » yaştahtaya veya yere basmak » muptedi » genişgoruşlu » edebiyatcılık » turku » ceddine rahmet » arasında den başka anlamıyl » mutevelli heyeti » av avlanmış tav tavlanmış » kuzey kutbu » pas gecmek » mizaclı » oldu olacak kırıldınacak » hucre bilimi » vukua gelmek veya vuku bulmak » uzerinde durmak » editorluk » carliston » mujdelenmek » her şeye aklıeren zeki akıll » ana rahmine duşmek » eline ayağına uşenmemek » guvenc » cul » bıckı » sağcıkarmak » cağırmak » mustebitlik » odeniş » ordek » erkec »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.