tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olgunluk » osmanlılık » tuketici » bağlaclı » sureklilik ilkesi » vergi kanunu » payandalarıcozmek » turap » gunah kecisi » mer iyet » burume » dorduz yumrucuklar » tahtalıkoyu boylamak » uzulmek » yuzmek » borclandırmak » biri » pişirilen tatlıcorek » gozden gecirmek » gureş » lule » gozlerinde şimşek veya şimşekl » İri balık ve deniz hayvanların » gubrelenme » goveriş » karantina suresi » yararlanarak yasalar cıkarmaya » nijeryalı » konukculuk » kornetci » icitmek » yumuk gozlu » kirec cimento gibi şeyleri su » koy koy » şuphelendirme » kılıc sallamak » ic pilâv » defol » ceki duzen » sayıp dokmek » ayaklar baş başlar ayak olmak » ceyrekleme » genleşmeolcer » boşveya boşta gezmek veya gezi » mesket turkleri » damgasınıvurmak » recine » dovme » muşkulâtlı » fondoten »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.