tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koprulenmek » bulamac » cok ortaklı » furu » pislik boceği » cikolata yapan veya satan kims » kızağa cekmek » sineye cekmek » amaclanma » balkar » yonelme durumu » lisan » ciğnemek » guneğik » donme dolap » turt » ordunun hareketlerini duşmanda » kartezyenizm » ana kralice » deveden buyuk fil var » paraşut ile atlama » cumlesi » daire parcası » nefis mucadelesi » tekefful etmek » mubadil » divanımuhasebat » futursuzca » ozengen » obekleşmek » cin carpmışa donmek » sultan kethudası » coban kebabı » ilham etmek veya vermek » koklemek » multipleks » goreceği gelmek veya goresi ge » kecilik » ba » citmik » kap » imanıyok kısa soyleyişle » aklınıkacırmak » kimus » bufe » acık ağızlı » gecmek » saik » toplumsal butunleşme » odul »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.