tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecişsiz » şaşıcakır demektense kor de de » cakmak » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » guclu kuvvetli » se » alcak gonullu » capmak » fruktoz » gozu kalmak » apacıklık » tumorleşmek » mudafaa » sacısakalıakar gibi » yan cizmek » cinleri başına toplanmak veya » canınıcehenneme gondermek veya » tepeli dalgıc » ormek » rik a » paraya duşkun » yontemsiz » gomleksiz » bicimcilik » sumuk doku » kılığına ceki duzen vermek » pirogravur » bayraklarıacmak » acıkcası » yazıyıcıkarmak veya sokmek » gonlu zengin » hanımgobeği » oksuzsevindiren » tahavvul etmek » duvesime » vermek icin bir araya getirilm » sumuksu » ev acmak » salkım kupe » kelle kulak yerinde olmak » keyif surmek » gumuşleme » adam sırasına gecmek veya girm » gelen gecen » bıcılgan » puruzlenmek » tahtalıkoy » muferrih » yapmak » olmayan bağımsız hur »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.