tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuluk » ofkeli » okuz soğuğu » sonuc takımı » tuzel kişi » boluculuk » gozukme » bitkisi gossypium » secim bolgesi » gunun adamı » zeytinyağı sirke dokulerek ya » oncu » otelenme » sokuş » uretmek zihnî yetiler oluştur » budist » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » başoğretmen » tatlıdil guler yuz » orumceklenme » surumcemede bırakmak » koşeleme » işler acılmak » canlılara yaşama ortamısağlaya » cıkarma işareti » cıkarına bakmak » kopuk » donencel ay » mudahale » elini kana bulamak veya bulaşt » cıkmalıtumlec » yontma taşcağı » gosterme » tl » gorev alan ic salgıda salgıla » cam yunu » kapak bıckısı » comar » icat cıkarmak » yapma » distributorluk » dişci » cıralık » makascı » gec » huseynî » ahdiatik » xviii yuzyıl sonunda başlayan » cizgi » ev acmak »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.