tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabuc » yuz yazmak » kulce » citmek » gorevden alınmak » gorev almak » kırk bir kere maşallah » curuk » bilinclendirme » ıl » kol kanat olmak veya germek » derin derin duşunmek » mukâfat » tunmek » ek kok » kirec kaymağı » cıkmak » bardakcı » puskurtme tabancası » kırıp dokmek » cekiniş » alcak gonullu » ucleşme » ceddine lânet veya yedi ceddin » usteğmen » bolum » cıkılma » calımlamak » mujdeci » boluş » turkolog » kendine ozgu » mustakil » sutlu » doygun olma durumu veya gonul » malûlluk » kethuda » yaprakcıl » yerleştirilmişcift camdan oluş » fırsatcılık » cekim » rum » ozseverlik » suzgun » mef ul » kocboynuzu » oru » hınc » simitcilik » sedefci »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.