tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekmek » bir hucreli » cope donmek » gucu gucune yetmek veya yetmem » cakıllı » tadınıkacırmak » eğitim arac ve gereclerinden d » gozune kestirmek » akrobat » ayranım budur yarısısudur » şovalyelik » ustune yaptırmak » kıyakcı » n » cirkinleşmek » tadınıcıkarmak » omnibus » gok doğan » donuşluluk » bağırışcağırış » maymuna donmek » işmi » kuşucmaz kervan gecmez » tuketici » munasebet duşmek » hizmet ici eğitim » teselsul » katrankopuğu » belcikalı » mustezat » manisa kebabı » ahlatın veya armudun iyisini d » goturmek » celenk » kamanco » cıkralık » normalustu » buzulmek » işten gucten kalmak » tel fırca » ışık kure » ciceklik » zihni acılmak » olan kimse » ne demek » marunî » kusur » guvercingoğsu » podosuet » astsubay kıdemli cavuş »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.