tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
insanın adıcıkacağına canıcıks » gozgu » yetişen bir ağaccık corylus av » ince karton parcası kartvizit » işini gormek » kup » beleşci » katır tepmişe donmek » vokabuler » ti » vesveseye duşmek » ciftcilik etmek » gudelemek » aslan » kılukal » kemalist » gulistan » sırtustu yatmak » alcaklaştırmak » kulis calışması » sert bir durum almak katılaşm » boğazına duşkun » umit bırakmak » yuklenmek » mudebbir » vasıflıişci » yuzunu goren cennetlik » ici yağbağlamak » muntehir » immunoloji » kotumserlik » nukteli » somikok » cihannuma » yukumlu belli nitelikleri ve » duşurmek » lâtince » sacıştırmak » hayvan elephas » sağdan geri donmek veya sağdan » lâcka olmak » gulle gibi » ozetlenme » koftelik » kalleşce » uscu » muzik market » gozune carpmak » mucerret » ferdiyetci »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.