tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anus » utmek » canıcana olcmek » duzgun » icine su almak » şarjor » yuksek oranda karbon bulunan k » işkembesini duşunmek » cizme » atıp veya atmak tutmak » yuzleşmek » yangın yerine donmek » lugatci » acıklayış » goturmek » dayanım omru » arnavutluk » ilgincleşme » munhasıran » cancı » toluen » nalcalı » kukurtsuz » posasınıcıkarmak » geckin » cavdar » calkı » mekanikcilik » dehşete kapılmak veya duşmek » ii murat a yolladığıbir haber » kara gun » gucu gucune yetmek veya yetmem » hukmu gecmek veya hukum yurutm » dik acı » ulkuleştirme » burunmek » arac » nez etmek » basıp gecmek » capacullaştırmak » korletiş » catışkı » gunaşırı » az gunun adamıolmamak » tellur » beyaz sıvı » cetrefilce » bugduz » cozmek » tekduze »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.