tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozum ona sanki guya » okuler » birleştirme montaj » okse cubuğu » gomgok » calkalayış » guveyi girmek » afrikalılık » rontgencilik » cicek gibi » cankurtaran duduğu » koceklik » tavukculuk » yuklenme » pompalıtufek » dert edinmek veya etmek » gureştirme » carpışılmak » yoneliş » yuksek oğretim » mes ut » oz itme » sanatcılık » olum » peştuca » ucretlilik » kurdan » unlenmek » cağanoz gibi » percinsiz » boke » yuz yazısı » uc budak » capraşmak » badem ici » kabahat etmek veya işlemek » gecinmek » redresor » oldurmek » guldeste » cıkış » acılma » cekimsizlik » supurtmek » calıştırış » ibliscilik » ovunmek gibi olmasın » ciğden vermek » dualist » guluncleşmek »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.