tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pence penceye gelmek » anlamında ikileme oluşturur » murekkeplenmek » surgu » oğuzca » eğitim » ır ir ur ur » cimlendirme » su gecirmez kumaştan yapılmışt » murteci » olan kimse » sepetcilik » on avurt unsuzu » poğacacı » kustahlaşmak » surum surum » ozel ad » hatırlatmak » keceleme » duzen » cullama » cari ucret » gunah cıkarmak » sovyet » carpık » boceklenme » akşam ahıra sabah cayıra » kepceburun » malikîlik » caba harcamak » tandır coreği » kazak comelmesi » yureklilik » koprucu » c » salepcilik » oncul » babaî » bicem » pusatcı » tedahul » yontuk duz » dovuşcu » kunyesini okumak » kilidi kureği olmamak » şefaatci » kul » mulâhazat hanesini acık bırakm » munakalât » buyume »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.