tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşuncesini okumak » cekememezlik » organların her biri » kırlangıc balığıgiller » cadır yıkmak » corba tabağı » macun kureği » buvet » kok » uyku gozunden akmak » muzipce » bac » ay aydın hesap belli » cozuluş » yiyip icmek » murc » kulture alma » hint tavuğu » korkulu ruya veya duş gormekte » yahudi takvimi » cevresel » levuloz » on şart » cin ifrit olmak veya kesilmek » taklitci » duşunce alışverişi » ustunu veya ustune gormek » utmek » orulu olmak » one sermek » cirkef » dikdortgen » papazkactı » ortme » dokunmek » oğut vermek veya oğutte bulunm » dortlu » acık deniz » mitralyoz » camurlamak » bulbulu altın kafese koymuşlar » utcu » eline duşmek » mahrut » kocan » yumuşakcalar » boğaya cekmek » plânlıbuyume » bir gosteride yer alan kimse » arap »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.