tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kat iyen » ac bırakmak » koksel » on uyum » tencere yuvarlanmış kapağınıb » ilâclanmak » kotuleşmek » korluk » bulunan mobilya » geciştirilme » mucazat » yumurtadan daha dun cıkmış » sifonu cekmek veya sifon cekil » gozsuz » acımlanmak » gume gitmek » guvenliği sağlamak icin yapıla » duzenleyen ve genel olarak ilg » borek acmak » cekmek » cancı » dortcihar » cenesi duşmek » tarihci » gorgulenme » cemkirmek » pejmurde » uniforma » calkalamak » kultursuz » akac » duzleme » colleşmek » denizden veya denizi gecip cay » inkâr etmek veya inkârdan gelm » cirişli » yağhucresi » duvak duşkunu » noroloji » dutturu leylâ » calılık » catlak » muleyyin » fusun » gunden gune » musteşarlık » munazaa » rolu olmak » gocmenleştirmek » gozeler arası »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.