tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkış » sorfcu » yukumlu belli nitelikleri ve » bir elle verdiğini obur elle a » duşunulme » ciceklemek » urperiş » gurul gurul » capullamak » karşılıksız cek » kıpık gozlu » yuz yuze gelmek » hamam bohcası » ic camaşırı » serceden korkan darıekmez » olu helvası » munasebetsizlik » ahmakca » kalanlıbolme » beyaz renkte kolay işlenir ve » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » fırıldakcı » onunu kesmek » cift ayaklılar » allah var veya allah ıvar » ağzınıacmak » vererek yansıtma yoluyla oynat » aramayı korumayımeslek edinen » tenezzul etmek » hukmetmek » soyup soğana cevirmek » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » kurutularak ufalanmışhamurdan » sodyum hiposulfit » cemremek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » telhisci » iz ac etmek » arkadaşdeğil arka taşı » pacavracı » son pişmanlık fayda vermez vey » sozleşmesiz » kısıtlayan kısıt altına alan » kılukal » curuk gaz » ovunmek » kopeksiz koye veya suruye kurt » cor » takallus etmek » arşiduk »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.