tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boceklenme » goz kırpmadan » » cinili » gul suyu » sanayi ulkesi » yarıklardan her biri » gurleyiş » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » duze » cıkılma » başından gecmek » coğunlukla » boke » buğusu ustunde » kurklu » zembereği boşalmak veya boşanm » ferman cıkarmak » bahcesiz » musevvit » sessiz yuruyuş » cimentoculuk » anlarsın ya » dekorator » capcak » eden felsefe ve din doktrini » karısıkoylu » muttehit » cephe acmak » lâkırdıcıkarmak » uzuntulu » gozu takılmak » nufus » dereyi gormeden pacalarısıvama » lule lule » ihtiyac » oğutmeye yarayan dişlerin orta » yukseltmek » icin » uruşme » imanım kısa soyleyişle » ilikci » cekmek » cık cik cuk cuk » boyle başa boyle tıraş » piyasaya duşmek » olsun olsun » genişyurekli » ciroz » yuğruk »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.