tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ınca ince unca unce » gure » asal sayılar » hıfza calışmak » gecim » gormek » gecici » uretim araclarınıozel mulkiyet » altın cağ » kalpakcı » hesaba almamak veya katmamak » carşamba » buzgusuz » suzulmek » koturum » cıkmaz ayın son carşambası » kopeği bağlasan durmaz » buzmek » el openlerin cok olsun » yere gecmek » comlekci » yuzeyinin her noktasına basınc » im » pamukcuk » kulturluluk » gerekcelendirme » goruş » cokuntu » suzek » duğum duğum » yuk vagonu » cekmek » kopeklik » sutanalık » pacavra » bolme » yardakcılık etmek » bilincsiz » cıban ağırşağı » suvari polisi » cıkarmak » ağac biti » elden cıkarmak » scorpio » yasa sozcusu » plânor » hareketin yeniden kurulmasıyla » tayf olcumu » carşafa girmek » duşgormek »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.