tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sefa geldin veya geldiniz » gumburtulu » cıngırdak » goyunmek » vekil vukelâ » fındıkcı » rahat kıcına batmak » goze batmak » kara calmak » cıbanlaşmak » venuscarığı » surunme » dost kara gunde belli olur » bolungu » kotuleştiriş » kucumencik » goreneksizlik » kulağıbir şeyde olmak » aleyhinde veya aleyhine soylem » cukurlaşma » girip cıkmak » gun ışığına cıkmak » ozumlenmek » » sazlısozlu » suryanîce » sozde ozne » odenti » aşcılık » boşluk » yuksek » hukmetmek » golgelemek » dedikodu etmek veya yapmak » zayıf duşurmek » lâtin dilleri » mulk » cevresel » mustahak » cocuklar » taayyun » muddetsiz » cekici » cuhcuh » bir elini bırakıp otekini opme » duvesime » bayraklarıacmak » endustrileşmek » ic evlilik » senegalli »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.