tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huve » carcabuk » marpuccu » duzayak » zevzekce » inc » ikindiden sonra dukkân acmak » suveyda » cekiştirici » gunu gunune uymaz » bilgic » cınlatış » yıldız ciceği » corten gibi » gorunurde » oğurleşme » ici goturmemek » cileden cıkmak » tahammul » karagoz » tebesum etmek » cit » ustunkoru » cekişmek » kasık catlağı » curum » hatır gonul bilmemek saymamak » yumurta koku » uzay ussu » corba tabağı » cucuklenme » sutliman » bildim bileli veya bildik bile » camur deryası » illuzyonizm » calıhorozu » boğ » cıkarsama » mezar kackını » turk aksağı » gec olsun da guc olmasın » kutinleşme » e » cerrahî mudahale » buhtan » ağzından girip burnundan cıkma » t t » icine ateşatmak » rontgenleme » guneşin alnında veya guneşin a »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.