tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bulanıkca » odunc alma » inkılâpcılık » carşamba pazarı » cevikleştirmek » catlasa da veya catlasa da pat » lopcuk » cicekleşmek » sabahcıkahvesi » yufka boreği » gozetim » molekuler » ulke » yonsuz » yukac » pozitif bilimler » cok koyu sarırenkli guclu bir » ozenc » cevren » yuzme havuzu » feleğin cemberinden gecmiş » kullanılır » yuzu secilmemek » paspascı » başına vur ağzından lokmasını » uzerinde » gecirmek » yapılan fıcıvb » medet allah » mucrim » ayyuka cıkmak » satranccı » gozene » filipinli » supurgelik » mutekâmil » dokmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » okka cekmek » h h » şerefine icmek » lâfıgecmek » cekilme » allah yarattıdememek » acıkgoz » ozenli » kuşatma ihata » cinko » mutehassıslık » tecrit izolasyon »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.