tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lupletmek » koturum olmak veya kalmak » goğus » yuz goz olmak » cekkin » yuzeysel » dunya durdukca » iyi gun dostu olmak » tur ağac veya metalden değnek » mulhak » dekorator » hanya yıkonya yıgostermek veya » icine dert olmak » dovdurme » musveddelik kâğıt » guvenliği sağlamak icin yapıla » comez » carliston marka kereste » gecmek » bir dokun bin ah işit dinle ka » munhal » dolek » suslu uslûp » devam etmek veya ettirmek » destan duzmek » mucessem » tanrıca » ciftlenme » galebe calmak » dunya » aşcı » gulluk gulistanlık » donem » cıkmak » kacımsar » kucuk hanım » mudahil » buyulu » suruklemek » iltibasa yol acmak » cakmakcı » ne gozle bakmak » soyleyeceği olmak » fe » allah yazdıise bozsun » gecinilme » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » lâfıgecmek » duduk gibi kalmak » dumen tutmak »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.