tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dardağan ağacı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vucut » oksuzluk » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » şirpence » orgucu » mubarek » her tur gosteri yapmaya uygun » ne demek » cevirici » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » gundeme getirmek » İcine karışan demir hidroksit » cember » su duzeyi » inmek » carşaflamak » golge balığı » kulliyet » unsuzunu gosterir » suzgunleşmek » catal » takaddum etmek » yuzucu » dangalakca » kireclenme » yunanistanlı » ramp ışığına cıkarmak » ayakkabılarınıcevirmek » ici veya midesi kazınmak veya » kalcın » soylemesi ayıp » tecessum » bîgunah » pabucuna kum dolmak veya taşka » cilekeşlik » ağac kaplama » uğur bocekleri » dostluk başka alışverişbaşka » etuv » haber bulteni » şeylerden her biri tabaka » tunel » kopek yese kudurur » culha kuşu » cınarımsıisfendan » gecerlik » muteheyyic » kostek vurmak » saray ciceği » oncul »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.