tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yargıcevresi » cınsabah » gozunden kacmamak » ostaki borusu » ufunet » role » cenesini bağlamak » yureği katı » canlılara yaşama ortamısağlaya » uyuz bocekleri » murebbiyelik » sozlendiricilik » tu » cokkunleşmek » aktualitesini kaybetmek » butceleme » carpıntı » oğle ezanı » uluş » eksi uc » gormek » gudelemek » calmak » murşit » aktualite » goz etmek » tl » caldırma » dokmek » kaclık » purtuk » uzerine oturmak » yanaşık duzen » ediyorum demek ya da hasmını » ateşparcası » yururluk » leninci » cokrağan » ozel hayat » kin beslemek veya tutmak » aktualizm » cil yavrusu gibi dağılmak » ilk once » soz cambazlığı » ureme » uzuntu » yuz yuze yaşamak » cıkılanma » goyuk » tezahurat »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.