tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici dar » olcum » tahayyul etmek » barca » tutun rengi » cıkmak » sozde » mulâyim » doviz » tevarus » oğut » ak ek » goze gorunmek » cimleme » faydasınıgormek » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » plâstikcilik » direktor » ozalitci » sungulenmek » carkıdondurmek » telgraf uslûbu » bicimdeki bolumler » cekilmek » cağın gerisinde kalmak » ucleme » dulger » kuney » kaptan koşku » avuclama » civilemek » ulkuleştirme » donemi uc dort gun suren tehli » susleniş » diktatorluk » cadırlı » gipur » tetik bulunmak veya tetikte bu » kumbet » alınır ve başına bir ya geti » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » malta humması » surcturmek » a veya e gelince » partoner » cıkarma birliği » suyek » onune bir kemik atmak » tutsu yapmak » jon »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.