tdk sözlük TDK Sözlük

 

dardağan ağacı

dardağan ağacı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dardağan ağacı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dardağan ağacı tıklayınız. uludağ sözlük dardağan ağacı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
osmanlı » temelluk » ezilip buzulmek » mutekabiliyet » fluor » boceklenmek » cecence » sutluk » huseynî » lâponca » ım » kozleşmek » mer i » soz gumuşse sukût altındır » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » mektupustu » goz kamaştırmak » yuksekten ucmak » allah bağışlasın » eften puften » mulâyemet » istenilen bicim elde edilen m » munhasır » calgıhane » başkurt » tureme unsuz » prosedur » terakum » techiz » icraata gecmek » dokum » usdudak » capacılık » ust bitken » gozculuk » ezile buzule » nankorluk » guncelliğini yitirmek » ay modulu » maddelerden oluşan varlığın he » konstruktivizm » doner » ceribaşı » yureğine oturmak » tuzlayayım da kokmayasın veya » cıkarmak » gulgiller » tukurmek » sutsuz » ses yonetmeni »

dardağan_ağacı hakkında da bilgi ve dardağan_ağacı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dardağan_ağacı nedir ve dardağan_ağacı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.