tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dunurcu » gocmek » girdisi cıktısı » kupeli » edebiyatla uğraşan kimse » halisuddem » doğunmek » duzenleme ve filme aktarma işi » cekici » rolântiye almak » olum dirim » kepekci » hazırlık gormek » atlas ciceği » kok kaplama » bıckıevi » calışmak yapmaya kalkışmak » pis pis gulmek » goğus » onunu kesmek » ucar » carpıcılık » acılım » viola tricolor » utu » avşar » ba » sublimleşme » havaya ucmak » kunyesini okumak » host » yarım pabuclu » goreneksiz » acık » infiratcılık » okaliptus » boyle gelmişboyle gider » surutme » oturu » allah sağgozu veya eli sol goz » guc gelmek » verilen tek ve eşit bir varlık » cingene » uzun parca » cığırtkan » koy » korfezcik » bu yuvacıklar topluluğunun bal » papirus » tek acıklık bulunan ocak »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.