tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davet in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mubeşşir » ozengenlik » hancerlenme » saltcılık » kağnıgibi gitmek » ordek » cabuklaştırılmak » yureğine oturmak » camura bulaşmak veya batmak » beşyuzlu » medhusenâ » muzecilik » cember gecirmek » fondoten » sıtma gormemişses » hopurdetmek » ac karnına » iki cenekliler » aramak » kerpic » buyukbaş » goz » seyran etmek veya eylemek » taşısıksa suyunu cıkarır » yuzulmek » kuru gurultu » kok sokturmek » orgutlendirilme » ses seda cıkmamak » maltız kecisi » mutenakıs » sungulemek » imalâtcılık » edat tumleci » ummetci » tahavvul etmek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » hazırlık gormek » midesi almamak kaldırmamak ka » herkesin gectiği kopruden sen » gazla » otonomi » urperme » i » opucuk gondermek veya yollamak » yalcın » orgucu » nicelikleri ve değerleriyle ay » cıkrık » cop tenekesi »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.