tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davet in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cavlanmak » yılan ciceği » ismi cıkmak » buyuk » ne iyi » ne demek » statu » eğitim donemi » tekaut » altta yok ustte yok » diri ortu » utangaclık » surgun olmak » ardınıalmak veya getirmek » sıkıysa » canak » keci » uretken » suzgec » kustere » kılıc cekmek » hukumran » cilve etmek veya yapmak » kalan mal ve paradan paylarına » istenilen bicim elde edilen m » nuktecilik » el cekmek » catlaklık » coğullamak » yokcu » yetenekleri gelişmemiş cocuk » koprucuk kemiği » huseynî » cok ayaklılar » coban merhemi » kızım sana soyluyorum veya ded » gecirmek » suruden ayrılan koyunu veya ku » takla bocekleri » gomlekcilik » okce » gozetilmek » cırpılma » yureğine kar yağmak » gurbuzluk » tuketici » yedekci » mumtaz » başınıkaldırmamak veya kaldıra » na »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.