tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celişmeli » acıkcası » celebi » govde » gudumlemek » kuvvetini gosterir » sonradan gormuşluk » suikastci » gule gule » cocuk » zevkten dort koşe olmak » tırt » beklenmediği umulmadığıveya c » cekememek » cemrek » ermenice » icinden pazarlıklıveya icten p » oykunce » bağlayıcı bağlama niteliği ol » veren alet » silindir prizma vb bicimindek » oyuncak » uşengenlik » guluncleştirme » gesneriana » tasvip gormek » zevkini cıkarmak » ağırlık basmak veya cokmek » murettiplik » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » kosemen » kara surmek » koşe koltuğu » can cana başbaşa » meyan koku » yugoslavyalı » akcakavak » yazdığıad veya işaret » unlu uyumu » gobek » ozleşmek » kukreyiş » ruzgâr ekip fırtına bicmek » oz dışı » zevkinde olmak veya zevkine ba » yuzeysel » oğretmek » donenceli » icerik » buyuk onerme »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.