tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulus » teferruc » ceşitli ogelerin perde aksesu » elden cıkmak » fluorışı » cobanlık » cukurlatmak » icini boşaltmak » burgu » alım elim » maraz esenlik karşıtı » buzgusuz » solpume » cul tutmaz » amerikan bar » maktul duşmek veya olmak » aluvyon » gon » presci » avuclamak » mutehassis olmak » icme suyu » kambriyen oncesi » aclığıoldurmek » sıra dayağıcekmek » bolşevizm » allah allah » gecerli » toplumsal butunleşme » taahhutlu mektup » urperiş » cabuklaşma » alaya cıkmak » duşurtme » norotik karakter » kopcalı » catallanma » sungu » soğmek » muşareket fiili » her tur gosteri yapmaya uygun » uz » eli ayağıveya eli kolu bağlı » verilen liste » yedek parcacı » iceren genel kavram » adliye encumeni » sokme » gun yayı » gun meselesi »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.