tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ana kralice » pence pence » cangırdama » acmak » habeşî » evlenmelerinde yasa bakımından » hayata kusmek » colpa » başrejisor » mubadil » arpcı » murettiphane » gozleri cakmak cakmak olmak » catallanmak » tandır coreği » coğaltmak » buyukle buyuk kucukle kucuk o » cingene duğunu » durme » suruluş » terazi » kesip veya kestirip atmak » boğazıduğumlenmek » cukurluk » meydana duşmek » gostermek » gecmişzaman gorunumu » enfrastruktur » vekâlet ucreti » yan yuzergiller » taammuden » centilme » sarılgan govde » serceden korkan darıekmez » sandıktaki sırtında ambardaki » yay ayrac » humayun » acık duşme » prusyalı » tecavuz » alman usulu » fluoresans » gonlune doğmak » boksorluk » patlak goz » suzulmek » catma » sozlendirmek » topal eşekle kervana katılmak » buyukluğunde bir kuşmilvus mig »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.