tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davet in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
saraclık » absurt tiyatro » telli calgılar » hint kertenkelesi » iclenmek » badıc » fırcalayış » e mi » oyuncak » ceşnili » dokulup sacılmak » uvendire » ciceklenmesine dolayısıyla me » tuy sıklet » haric » tecrube tahtasına donmek veya » pa » calma » gurultucu » musemma » fazla mal goz cıkarmaz » guatemalâlı » od ağacı » catıştırmak » gormek » lop lop » alevî » icinden cıkamamak » didik didik etmek veya olmak » kirec kuyusu » eline cabuk » acmak » surme » ustun » neşvunema » goz » suyu gorunce teyemmum bozulur » ayva receli » soylemediğini bırakmamak » şolen » yonetici » gok kutbu » cıkmak » cıkarma » tukenik » tahkimat elemanlarıustune veya » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » gomlek eskitmek » n n » muessiriyet »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.