tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davet in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağırmak » murettip » sonmek » sululuk yapmak veya etmek » iskorcina » gocen » bir dostluk kaldı » balkar » cakşırlı » kulucka olmak » koşeleme » us » » gobek atmak » yuz goz » alcıcı » grek » lule » hareket » reasurans » mutehammil » ozumsenme » cenesi oynamak » surmek » gelecekci » allah eksik etmesin » kamcılaşmak » cozulme » failimechul » gecersizleştirmek » avuclama » sozu ağzına tıkamak » cek » emmec » taammuden » centmek » tore bilimi » kutle » dokuk » cocuk gibi sevinmek » kor » musekkin » cağırma » silindir prizma vb bicimindek » taşıolceyim » muhurculuk » duruma gelmek » keyfini kacırmak veya bozmak » kıt a » bildik cıkmak »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.