tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davet in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
edi » soz gelişi » amputasyon » ceteleştirmek » gozunu ustunden ayırmamak » gosteren liste » icine baygınlıklar cokmek » kırk bir bucuk maşallah » boğa gureşi » bolutlu » catkı » yuzune bakmamak » celişmezlik » kutuk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kırcıllık » penceleşmek » teşehhut miktarı » mubaşeret » yer camı » inakcılık » goğsu kabarmak » alt alta ust uste » tenasup » kaplanmasına yol acan ilkel ma » okun yanlarda gosterilmişağır » acem kılıcıgibi » genel goruşme » ozlentili » gozunun bebeği gibi sevmek » cekimsenmek » monsenyor » olmezleştirme » istencsiz » vay anam vay anasını veya va » copluk horozu » sıfırıtuketmek » hareket » beli bukulmek » ciğleşmek » gonlu kanmak » derme catma » donemec » guluk » un corbası » İki veya daha cok maddeyi birb » radyatorcu » yuzunu kızartmak » herhangi bir doğal nesne veya » dık dik duk duk tık »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.