tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oyle » ruştiye » rumca » ecen » promonat » surgun » ortmek » gozu cıkmak » w w » zuyuf akce » parca parca » ceset » oykunmeci » » teslim bayrağıcekmek » ust insan » hakasca » hint horozu » kırk yıllık yani olur mu kâni » iyi gun » vefat ilmuhaberi » tunclaşmak » yureğinin yağıveya yağları eri » tukurmek » cubuklamak » hırcın » donmek » kurt kopeği » geckin » antik cağ » bakımından bağlanarak soylenme » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » taşattın da kolun mu yoruldu v » catpat » ozensiz » ic yuz » godeş » major gam » guldu gulecek » cırcırlamak » nuve » murebbiye » olukcuk » yalın cumle » ceyizsiz » duzenleme işleri » kakınc » kazan kaldırmak veya devirmek » cozulmek » olumlu »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.