tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davet in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oh olsun » ozezerlik » yonelim » tumleme » kayınco » otesi berisi » ozeme » haşlanıp ardından guneşte kuru » salon ciceği » gorevdaş » hicbir » gostermek » guneşbatmak » burunme » lâfuguzaf » ismi cıkmak » hakas » ne denir veya ne dersin » guven duymak » kuyruklu yıldız sacı » icim » ordovr » buzme » taktikci » adaptor » koylu » oncesizlik » dokuz ayın carşambasıbir araya » sonuclama » bukmek » hulle » işteşcatı » sulus » luk boyası » ters veya sol tarafından kalkm » murettip » departman » tarafından başkasına verilmesi » paramparca olmak » eli acık » bacasıtutmek » bilincli » unlu catışması » gurecilik » ucsuz bucaksız » muşabehet » peluş » duven surmek veya dovmek » direktorluk » mustenit »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.