tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davet in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goreneksizlik » ağaclaşma » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » arasına veya aralarına karışma » İskoc » yezidîlik » eroscu » hereklemek » ile beraber » cirişlenme » uleştirilmek » cıkmak » suslu » şovalyelik » berhudar ol » cekiye gelmez » cıkrıkcılık » sutune kalmak » yureği sıkılmak » yeri var » utulenme » duz kanatlılar » catış » topal eşekle kervana katılmak » teşebbus etmek » lecelik » kok » boynu bukuk » mucevher kutusu » omuzlarıcokmek » kahpe dolu » amac » kazanc » ilgincleşmek » aradan cıkarmak » carpılı » koknar sakızı » gorunmez » gonul almak veya gonlunu almak » denetci » anormal » musellem » seckincilik » cadır kurmak » kor yılan » sıcramak » tentur » kulhanbeyi ağzı » zul saymak » cift camlı »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.