tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başcavuşluk » ezcumle » sureduran » kesip bicmek » ışık kure » dollenmesiz ureme » cağlayık » pozitif goruntu » mineral » coğaltma » durdurmak » sirkuler » cangal » karikaturist » itibar gormek » carpılma » ust yapı » bir ben bir de allah bilir » ucaksavar » murekkep » cec » ozgurluk » resim yapmada kullanılan komur » cap » ne denir veya ne dersin » bayındur » kullanılması » terakum » başına corap ormek » emir cumlesi » borulce » ayıyuruyuşu » ustune gecirmek » bolme » gulistan » catal bel » vazgecmek » uvey kardeş » dodurga » utu » presci » bicki dikişyurdu » dili cozulmek » gul yağcı » bardağın konulduğu yeri kirlet » başcık » gece gunduz dememek » allah rızasıicin » luks lâmbası » cıkrıkcı »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.