tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davet in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
borcunu bilmek veya saymak » duşunce » boğa » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » karaağacgiller » goruş » tesettur » tur » veya metal bolum » ucan top » celmek » yağlıkomur » kethudalık » tebellur etmek » cur etsiz » cığlık atmak koparmak veya bas » ustten » cevirme » tendurust » cav » guveyi olmadık ama kapıdışınd » ormek » daha bircok şeylerin yapımında » ici dışına cıkmak » siyaseti ve oğretisi » celebice » uc budak » butunletmek » duğmelenme » poc » bekâr kalmak veya yaşamak » duğmeli » kar ciceği » ne o » korfez » alcak basınc » gozum cıksın veya kor olsun » dosta duşmana karşı » musellesat » cf » parkcılık » duzgun » yağlama yağı » suflîleşmek » ozleştirme » kıskac » yuz vermemek » catıortusu » gunahlı » uc durum yasası »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.