tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sıcan » işine gore » okse otu » ana baba gunu » goze batmak » istifci » okse kuşu » kancılarlık » bilinclendirme » kok » bahaîlik » cobandeğneği » baccılık » dekorator » ucurulmak » lâtin dilleri » suzgec » koruklu » yapılmışbağlantıparcası » an en » imtizac » gocmen » cığrışma » cekirge kuşu » kure » canıcekilmek » kuf bağlamak veya tutmak » kubalı » catırtılı » celik başlık » corbaya sinek duşmek » cicek » kulluk » cop » semturreis » cıkışalmak » curume » gozleri parlamak » kedi veya eti ne budu ne » torpulemek » somurgeleşmek » boyacıkupu » deniz uzumu » gun balı » ricada bulunmak veya birinden » bulaşmak surekli gorunur duru » okul oncesi » dubeş » falakaya cekmek yatırmak vurm » metalurjik »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.