tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davet in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kok bilgisi » dumduz » borclu cıkmak » gun gunden » gorunurluk » elinde bulunduran kimse » ruzgâr almak » kuturdetme » yağcubuğu » fiske kondurmamak veya dokundu » ustune » cinke » karagozluk » karagozcu » patates boceği » gun koymak » organizmaların oluşturduğu bir » zatulkursî » imtizac etmek » munavebe » buk » yuksek tahsil » kosteklenmek » hava acmak veya acılmak » bir şey soylemek » cevikleştirme » adamın iyisi alışverişte veya » gorecilik » avcunun icinde tutmak » metal parca » gorulmemiş » goz kesesi » portlek » duzgun » goğusluk » den bu yana » ofke » sur atlendirmek » korleşmek » mulkî » gonderilmek » allah rızasıicin » gozu kor olsun » olcuşturmek » soyleyeceği olmak » selcukî » at var meydan yok » ağac sakızı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ciğleşmek »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.