tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cur etlenme » onculuk » kılıc kınınıkesmez » cok gozeli » capkın » suve » pek soylemek » ustu başıdokulmek » sovdurmek » tuylu meşe » tup gaz » civilemek » genişce konuşmak » nuans » hızlısağanak tez gecer » istim ustunde olmak » fıstıkcılık » yerlerde yetişen bir bitki me » hesap ozeti » derisini yuzmek » parfum » yureğini kemirmek » ekmekcilik » tamtakır kuru veya kırmızı bak » ileri veya one surmek » tefekkur » borc etmek » ışık golge » ozleştirmek » capraşma » ya herru ya merru » duzen » hangi taşpekse katıysa başını » misyon ustlenmek » beti bereketi kalmamak veya ka » cariyeniz veya cariyeleri » ictihat » yuze vurmak » muruvvetli » mec » tutturme » orgutlendirilme » aşuftelik » soz yok » kamcılaşmak » alcacık dağlarıben yarattım de » cift » buzuk » işbolumu » cakmaklı »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.