tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tume varım » cokluk » ikram gormek » dovme yapmak » goz yummak » hint pirinci » işbirinden bitmek » yurumek » gunâşık » yureğini tuketmek » ıncı inci » cubukluk » kethudalık » bir orman ağacıcastanea sabva » polonyalı » sonuk » girdisi cıktısı » boylesine » uckurlu » donum » bolucu » cehennemin bucağıveya dibi » gonul acmak » cinke » gommek » dorduncu cağ » odevcil » alcaklaştırma » acısal sapma » orge » lâtifce » sinus » yalımıalcak » despotca » yol acmak » sırdaşca » kullî » gozuyle gormek » hıfza calışmak » civi sokmak veya surmek » i » vak anuvis » kocak » gobeği duşmek » kucak acmak » dokumantasyon » aku » odul » etmek » baklava borek »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.