tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hâli veya hâlleri duman olmak » sancmak » ozden » gozetilmek » ortak mulkiyet » denizden veya denizi gecip cay » duğum vurmak » anadolu » fincan boreği » kulâhınıhavaya atmak » bordur » secim bolgesi » bolu » uye aidatı » nesnelerin butunu » calık » acmak » insan musveddesi » oruc bozmak » gozuyle gormek » mest sermest » bangladeşli » top surmek » purizm » muteneffir » alâminut » obstruksiyon » unletme » purtuk » dunya » goc etmek veya eylemek » element kısaltmasıau » başmurettip » el acmak » parkcılık » derin derin duşunmek » gozunu kapamak » ilâclı » orneksemek » oğrenmek » kır boynunu » lâf lâfıacar » sorguc » cemberlenme » gecmiş » yıldızıveya yıldızları barışma » donuşumculuk » cokuş » cın cın inletmek » kufurbaz »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.