tdk sözlük TDK Sözlük

 

davet in eş anlamlısı

davet in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davet in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davet in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davet in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dır dir dur dur tır » haber studyosu » temeddun » kılıc sallamak » sutlu » hasret cekmek » kanavice » parca » tuba » ucukluk » kelime turu » cete » cemkirmek » calma » karbur » goz değmek » basıolcer » oğle paydosu » cucuklenme » beyni sıcramak » bufe » turşuya donmek » buyuk aile » cam yarmasıveya bolmesi » dokme veya taşıma su ile değir » on oluşum » gonul eğlendirmek » tilki uzumu » zihin acıklığı » soğuk calmak » sinirine dokunmak » uretici alan » bohcalama » gonlunden kopmak » veya metal kemer » gunu dolmak » deve tuyu » guncellik » sulun gibi » dort ayak » buyuk atardamar » vergi kacakcılığı » carptırmak » dağveya dağları devirmek » coğur » kulâh kapmak » ozut » ateşpuskurmek » cozulmek » tokezlenme »

davet_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davet_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davet_in_eş_anlamlısı nedir ve davet_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.