tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
briketcilik » nalcasız » dışarıcıkmak » goğusluce » coz » hesaba katılmak veya katılmama » boğaya cekmek » hovarda olma durumu » makineli tufek gibi » taşkıran ciceği » gercekleştirilmek » posta koymak veya atmak » guvence akcesi » acık ağızlı » kosele » başına guneşgecmek » kacamak » suclandırılma » ickili » kaynakcılık » cıkmak » dağyurumezse abdal yurur » kurit » duşuncesini okumak » iyi gun » muteşekkir » zenneye cıkmak » canınıcıkarmak » kosnulme » kunye » puskurtmek » nankorluk » kapanice » cıkmaz sokak » zuppe » incelenmesi muşahede » anlayış mutealiye transandan » tahassus » kutle » yuznumara » başıgoğe ermek veya değmek » ortak yuklem » bukmek » ağzınıhavaya veya poyraza acma » kulturluluk » uşenmek » candır » cifteli » topac » oldurucu »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.