tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puruzlenmek » acık » adıustunde » cekirdek » şuphe bırakmamak » capacullaştırmak » işbirinden bitmek » yuzlu yuzlu » siliscil » burokrat » docentlik » taclı » cay » bicki yapmak » kendini naza cekmek » sercin » gosterge » operatorluk » parmakla gosterilmek » gonulsuzluk » huzunsuzluk » gobek otu » oşur » kurduğu medeniyetleri kendi i » ezrail » duk » tepeli dalgıc » kılıclı » gunu dolmak » golgeli resim » fesatcılık » omruhayat » sungulemek » formul » kerpicleşmek » ozek » coğur » parca » yukselme » avuc avuc » ic » eteğindeki taşıdokmek » cağırıcı » suclayış » ahzuita » cecence » avuclamak » İri balık ve deniz hayvanların » mujdeleme » olukcuk »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.