tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekince koymak » dokunme » yabancısıolmak veya olmamak » duşuntulu » umitli » ağac arısı » catal kuyruk » reproduksiyon » solpumek » ayrık kume » mutesanit » avcunun ici gibi bilmek » kulluk kolelik » muvezzi » mut a nikâhı » berat gecesi » milâttan once » yardımcıdocent » ici gecmek » olu gozu kadar » cıdamak » gun merkezli » kecimemesi » munharif » iyilikci » duzgun » elcilik etmek veya yapmak » hazır bulunmak veya olmak » tanesi » mulkî idare » boşinanc » uslûplaştırma » aklınıcelmek » hanımgobeği » cur etsiz » benzi ucmak » camur gibi » aklına şaşayım veya şaşarım » kamu duzeni » alaturka bilen alaturka eser » kozleme » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » kacmak » pabuccu » ağız ağıza vermek veya konuşma » ağır soz » kelepcelenme » kufletme » ay parcasıgibi » kırdırmak işini yaptırmak »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.