tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bekci » oyuncak » gol ayağı » cilingir » yol gostermek » yağhucresi » ucuşmak » minuskul » yerin dibine gecmek batmak vey » cukur » alacağıolsun » kimsenin eski saygınlığının ka » okculuk » tesadufî » puskurtmek » şifreli canta » kullenmek » yuzmek » kac » acık kalplilik » cumbuş » guven kazanmak » cakal » karadağlı » dişeti unsuzu » yahudilik » yarayan kuru ince yaprak » gecimsizleşme » cılbır » ucmak » selcukî » cıplak » cankurtaran duduğu » kulliyet » ha hoca ali ha ali hoca » bir kol cengi olmak » ispermecet » kosnul » butun sıra » maskesini duşurmek veya sıyırm » surmek » olum allah ın emri » tek cekirdekliler » kapanmak ortulmek » elek » ozenme » surgune gondermek » oğur olmak » vicdan azabıcekmek veya duymak » emretti patrik efendi »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.