tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cengelli iğne » unlu turemesi » ovunmek gibi olmasın » ilâclık » haber gecmek » zulfuyâre dokunmamak » cıkarına bakmak » percinleştirmek » hoparlor » acımlanma » madde » muhurlu » duğumlenme » oz » ilk goz ağrısı » gecmek » kirec fabrikası » araştırılabilen olculebilen » gerci » cevikleşme » cay bardağı » uğur bocekleri » evire cevire » gorup gozetmek » ucmak » on yargılı » lâfımıolur » cayhanecilik » kuşumlenme » fiks monu » toplumu tek başına belirleyen » hava koprusu » donen kenarıcepecevre oluklu » gomlek değiştirmek » goz kırpmak » sudremek » yukselme » yun » tespih bocekleri » uzerine almak » daha bircok şeylerin yapımında » civi kırmak » veya ozel kuruluşlarca odenen » telefon etmek veya acmak » l » aba vakti yaba yaba vakti aba » bir soyledi pir soyledi » baktıkca alır » mukellef » gostermelik »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.