tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
armatur » cıkartma » fırsatcı » tek bicim » banyo kuveti » ikbali sonmek » gozu kalmak » kur an veya ekmek carpsın » cakışmak » gonlu akmak » ş » edebiyatcı » calmak » acık tribun » servis asansoru » ozgul ağırlık » cıkarmak » ozlem » dudukcu » ozverili » muradif » on uyum » rekonstruksiyon » hendek » kuf kokmak » ozellik başkalık fark » utopik » cıkılatma » t t » duz yuzeylerden her biri » yalıcapkınıgiller » neuzubillâh » cabucacık » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » soz yok » rufaîler karışır » benim oğlum bina okur doner d » ciğkofte » oksijen cadırı » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » kafa cıkışı » dumen neferi » dollu doşlu » tuccarlık » carpılı » ceribaşı » kotu » guneşleme » cıkartılmak » snack bar »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.