tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bahtına kusmek » uniformalı » cakmağıolmayan » caktırmak » tasvip gormek » pirogravur » sifonu cekmek veya sifon cekil » guveni olmak » gecişmek » buyu yapmak » hâline kopekler guluyor » elden duşurmemek » desinatorluk » mahkemeye duşmek » cayırsedefi » dili başka bir dile calmak » ickisiz » bulutcuk » kukurtlenmek » on deyi » aracılığıyla duymak değmek e » ti » cıkışyapmak » kavlıc » umitli » kohnemek » farklılaşma » jole » delikli boncuk veya taş yerde » hıckırık tutmak » duvak duşkunu » ağzıvar dili yok » boyle başa boyle tıraş » kumeleşmek » korpelik » imanıyok kısa soyleyişle » cevrelenme » şeyleri genel olarak anlatmaya » hunkâr » kukremek » caba gostermek » cecence » kaşile goz gerisi soz » ofkeli » sal sel » uckurlu » estek kostek » allah dağına gore kar verir » duzulme » cınlamak »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.