tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canlılara yaşama ortamısağlaya » olcup bicmek » cağırış » catal civi » gorgusuz » olcum » umidi suya duşmek » sumuksu zar » hilâfetci » aşcı » sırt cevirmek cevirmemek » kok saplı » tandır boreği » icbukey » kısmeti acılmak » şişe » kasetci » celmek » yiğitliğe leke bok surmemek » sofra veya sofrayı kurmak » gun doğusu » yarıgecirgen » coban » atmak muracaat etmek » cakırdiken » ceyiz duzmek » flort etmek veya yapmak » alcak kavuşum » taş » muhresenk » donuşmek » olu saat » gozleri fal taşıgibi acılmak » davulu biz caldık parsayıbaşk » coraklaştırmak » doğaustuculuk » recellik » ustun » yuksuk makarna » sokak cocuğu » koşe » nedamet duymak veya getirmek » calım » tespit etmek » verilen unvan » cıtlatış » fırca gibi » nabzınıyoklamak veya nabız yok » ceri » percemli »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.