tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cikletci » posteki » başkonakcı » el acmak » cıkmak » duşman başına » suslenme » teneke calmak » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » cekirdek » buzgu » gozum veya gozumun nuru » akompanyator » tukurduğunu yalamak » yumuk gozlu » dikdortgensel bolge » govde » busbutun ortadan kaldırmak ici » ozenilme » muşfik » suolcer » akce » ackıcı » ozsel » golermek » gercekleştirilme » gumburdemek » mufritlik » kavukcu » kufur yemek » ultimatom » fıcıcı » guzelleşme » calıştırmak » horozlar otmek » icimli » mutekellim » kenarda koşede » ipipullah sivri kulâh kalmak » kosnulmek » projektor » icinden cıkmak » mukâfat almak » onemlice » uyudu cocuk sevildi cocuk he » ağız tutunu » caşıt » cuceleşme » monitor » kulce gibi oturmak »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.