tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
para peşin kırmızımeşin » değişme olayı tekâmul » likor bardağı » gumruk » ağza alınmaz veya ağza alınmay » otturmek » yayılmasınıonlemek icin kullan » veren alet » nufus » hayat gecirmek » haram olsun » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » el bende » surukleme » kacılma » leşini cıkarmak » korcesine » mulâkat » soz veya lâf duşmemek » gunduzcu » telhisci » tuk » kendiliğinden ureme » canının derdine duşmek » nedamet duymak veya getirmek » sığırgozu » orta doğu » mutehavvil » catışılmak » ış iş uş uş » vidanjor » sozu tartmak » seyrusefer » olusu kınalı » hırsıza yol gostermek » cıkışma » tutturme » umur gormuş » kim kime dum duma » onemsemek » gerceğe uygunluk » kirli camaşırlarınıortaya dokm » ne gunlere kaldık » anlam kotuleşmesi » anlamıverir » dip kocanı » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » goturmek » balcık » doğme »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.