tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duygularıacığa vurmak » cıpır makinesi » anlam cıkarmak » ayva tuyu » cubuklu » boluk » koza cekmek » ada » yetişen bir ağaccık corylus av » tesadufen » ak mıkara mıonune duşunce goru » luks lâmbası » kirli cıkı » hızlısağanak tez gecer » yargıusulu » azerîce » mumteni » hot » un corbası » huner gostermek » gibi işler icin beslenen memel » otuş » basınclı » ikisi bir kapıya cıkmak » redresor » tecahul » bıcak bıcağa gelmek » bocek bilimci » naturist » taclı » comertleşme » fiil cumlesi » otucu » durtmek » şobiyet » bircoğunu o metalin yuzeyine y » lig » tekaut » cıpır » ağac » osmanî » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » opup başına koymak » kostere » cengelleyiş » olenle olunmez » cifte atmak » ciğerimin koşesi » ciftteker » ustune atmak »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.