tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catıklık » brut » carmıh » orneğini almak » namaz ortusu » başının gozunun sadakası » terbiye almak veya gormek » anasına avradına sovmek » ovunc duymak » gozu kapalı » gecinmeye gonlu olmamak » kupeşte » duşup kalkmak » ses turemesi » tutturme » supurme » edeptir soylemesi » yukseklikleri ve yol actıkları » olcu » geometrik cizim » catal bel » akıldan cıkarmak » orta ve yuksek bolumlerini bit » başın ağrıması başta oluşan r » muzevirlemek » nufus bilimi » borc etmek » komurleşmek » ulkudaş » gecti bor un pazarı sur eşeği » v v » maymun gozunu actı » hedonizm » futurizm » secicilik » illuzyon » utusuz » munebbih » sultan kethudası » gonullu gonulsuz » uzun parca » kollarınıacmak » buyuk oynamak » cırpmak » gecinme endeksi » uleştirilme » ayın on dordu gibi » gıllugiş » kur yapmak » inşaatcı »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.