tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cevrinti » calımlama » vuzera » tahta goğuslu » gormemezliğe gelmek » acz icinde olmak » ic hat » oc almak veya ocunu almak » cakal yağmuru » vucutca » coplukculuk » mes ut » mustesna » kene goz » yıldızıduşuk » alafranga muzik » altayca » aykırıduşmek » tel cekmek » İskoc » papaz her gun pilâv yemez » olup olup dirilmek » teşrifatcı » yuruk » bir baştan veya uctan bir başa » cozulme » poliuretan » sinirine dokunmak » carşafa girmek » ağzından lâkırdıveya lâf almak » kok » turşuya donmek » teessus » puklu » yardımcıdocent » hakkın rahmetine kavuşmak veya » buzul donemi » od » sur atlendirmek » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » cavuldur » super » m2 » cezasınıcekmek » gureşmek » gun gormemek » yerleştirmek teşhir etmek » tahrikci » uclu ganyan » tumden gelim »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.