tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzik odası » yukunme » odetme » yan pala zeydun » duşunme » ozgunleşme » komurleşme » deli gullâbicisi » dut yemişbulbule donmek » onayak etmek » dortnala » canaksı » gurultuye gelmek » gecerletmek » kuldur » calkantı » cıtkırıldımlık » ayınlarıcatlatmak » tupculuk » cakal » kılıc kuşanmak veya takmak » fincancıkatırlarınıurkutmek » minder curutmek » dunya durdukca » tanrıile şeytan arasında surek » civici » kırkından sonra saz calmak » tam bolen » teşekkul etmek » her ne ise veya her neyse » ortusuz » sacma » cicek bozuğu » cıramoz » kulfetli » kutuk » allah selâmet versin » ayağının bağınıcozmek » kıta dumdar » etliye sutluye karışmamak » parca boluk » olan bir taş » calmak » bilinclenme » kul » suyu getiren de bir testiyi k » mek » cıngar » purtuk » ozengenlik »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.