tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rolântiye almak » arac » ali kıran başkesen » evic » cehrece » celmelemek » gecerli » lâkırdıcıkarmak » museccel » ozenci » gun doğmak » allah rızasıicin » nefis mudafaası » buyukayı » penceli » cabuklaşmak » mecalsiz duşmek » cezbeye tutulmak veya kapılmak » babasıtutmak veya babalarıustu » cil » devletlerin uyrukları » ag » muselles » yonetmen » tohmetlendirmek » u donuşu yapmak » hint kestanesi » pay bicmek » oruc » olumlu » cayır otu » cifte dalmak » cultarı » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » tok gozluluk » cevikce » haraccılık » tuy atmak » bey veya paşa gibi yaşamak » sınıkcılık » munakaşa etmek » secme suresi » zuluf » kotuleştirmek » donu » kalp akce » tırnakcı » cayır yulafı » gun » cekirdekten yetişme »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.