tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zuğurtleme » turum » alcakca » icme » cayıgormeden pacalarısıvamak » balıkgozu » sozleşmeli » yuzu sıcak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » cu » baksana baksanıza » kotuleştirme » zayice » onerge » munasebetli munasebetsiz » kadınduğmesi » goz » makaralarıkoyuvermek zapt edem » alnına kara surmek » kolcak » tecahuluarifaneden gelmek » koksu » uretmek zihnî yetiler oluştur » cok buyumek irileşmek » ozel » pestili cıkmak » kulfet » goğus kemiği » olgun » gozu onunde » kok boyasıgiller » cevirmek » hazırlık gormek » meraka duşmek » yondeşacılar » cember sakal » kokar ağac » gecim dunyası » ultimatomsu » kafasıcalışmak » ust yapı » cok gormek » tabana kuvvet kacmak » burumcek » murtesem » cokuş » otturmek » minareyi calan kılıfınıhazırla » ackılı » gorgu tanığı »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.