tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
camaşır mandalı » buhtan » arkaustu » ulkusel » kopek » mum ciceği » sudan gecirmek » otakcı » meydana duşmek » boynu altında kalsın » panel kopru » ozetlemek » tarafından arabacıicin armağan » donuşumlu » cıkmak » ım » poc » eden felsefe ve din doktrini » bicimini alır hidrojenle oksi » ici almamak » oksuz » acık » ote » dışbukey » oluş » muderrislik » şaklaban » tahayyul » kurtajcı » sosyal bunye » utulemek » ucu » ilgecli tumlec » cin sacı » muftuluk » muncer olmak » guvey i » başına kakınc etmek » kuflu » terennum » olan kişilerin toplanıp toplum » duğum duğum » coğullaştırmak » diline dolamak virt etmek veya » her şeyin yenisi dostun eskis » gurecilik » carka » kacırmak » comertleşme » icli »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.