tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sescil alfabe » başına belâ olmak veya kesilme » yalcınlaşmak » muvellidulma » moto » lokun » tırtıllıbıcak » kıyıda koşede kalmak » cınlak » facalı » goturu iş » kazan kaldırmak veya devirmek » her şeye aklıeren zeki akıll » gul yağcı » nuhuft » oltu kebabı » ostaki » dokum » purizm » tezekkur » cayır tirfili » inmek » başkasına ait olan bir şeyi iz » ortbas » kotuleşme » care » gonlu olmak » gununu gostermek » cozumleme » kıblenuma » İslâm dininden olan kimse » cekirdecik » barca » doğuşculuk » keci yolu » hindolog » yaradan tanrı rab mevlâ » el ayak veya el etek cekilmek » tereddut » temizlikcilik » cukur acmak » icine sinmek veya sinmemek » cağmak » orgutcu » kor » işgostermek » bir orman ağacıcastanea sabva » guzellik enstitusu » cicek cıkarmak » tohuma kacmak »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.