tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mut a nikâhı » bugunden tezi yok » oğrenci kartı » donuşturucu » cılkava » uvey ana » şupheci » formul bulmak » cevirgi » mektepten cıkan eşek marsuvan » olculme » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » tıpkıcekim » gabardıc » pecenekce » kor kor parmağım gozune » keciye can kaygısı kasaba et » gecirtme » soz birliği » koy odası » oltaya duşmek » parıltı » bilinclenme » dokumleme » guclendirilmek » okuz arabasıgibi » tel cekmek » kucuk tovbe ayı » plâstikci » duşmanlık » perde arkasında veya arkasında » men » organların her biri » kirecsilemek » tum kirpikliler » tacsızlar » dunku cocuk » partoner » camurluk » dağıtım burosu » gonlunun dumeni bozuk » kapalıcarşı » doğru cıkmak » nazar değmek veya nazara gelme » stokculuk » cuhalı » ceğmel » oz denetim » culu duzmek veya duzeltmek » gozunu kapamak »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.