tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yurek carpıntısı » mubadil » gelecekcilik » odul » mezata cıkarmak veya koymak » celişik » gudeleme » kopru » imam osurursa cemaat sıcar » allah iki iyilikten birisini v » meslekleri belirten tek tip gi » endazeyi kacırmak » gunah olmak » gozuyle gormek » boru ciceğigiller » dili donduğu kadar » goreneksiz » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » calcene » pacayıkaptırmak » kolacan » goz bağcılık » yapılan işlem » kopekleşme » nukleer silâh » bizim gelin bizden kacar tuta » kumulus » tonsuz unsuz » parmağınıyaranın uzerine basma » sağlayan parca » suzgun » solucan duşurucu » gerceğe uygunluk » cekirdek » ayağıuzengide » tehevvur » goze almak » tegaful etmek » ihrac » surmeli » muscardinus avellanarius » yuzsuzluk » yandan carklı » kaldırıma duşmek » buyuk yemin etmek » kopek dişi » tufeklik » kerpic » cekici » el emeği goz nuru »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.