tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cipilleşmek » gozlemek » unlem işareti » punduna getirmek veya pundunu » soyleme » zulfuyâre dokunmamak » neuzubillâh » kohnemek » kul » kokcu » kılıclama » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » yukumlu » gosterge » itiyat etmek veya edinmek » me » yargıtay » sutlu kengel » munteha » turuz otu » telgrafcı » ovulme » guruh » gozaltına almak » alaturka bilen alaturka eser » tunekleme » muzaheret » pata cakmak » catıldama » sokmek » dostlar alışverişte gorsun diy » skec » bulunmak nezretmek » kopurtme » cicek aşısı » hakkıodenmez » corba olmak » kılınıbile kıpırdatmamak veya » cıkartılmak » golgeye yatmak » sozlendiricilik » uflec » kedi gibi dort ayak uzerine du » goz yummamak » ackılatmak » keciyi yardan ucuran bir tutam » cağrı » camaşır leğeni » kalbura donmek » muselles »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.