tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağac sansarı » pas gecmek » bayramîlik » direnc » bayrak acmak » acem » kosemen » hurriyetsiz » kor » cile » puskurgec » formul » calmak » bocek bilimci » yuz kızartıcı » pur » kac kec » parmakla gosterilmek » ağız acmamak » secik » ense koku » cekmek » sıcan » su gibi olmak » yuru ya kulum demiş » kambersiz duğun olmaz » carşaflanma » bok pusur » gugu ciceği » mecalsiz duşmek » kulucka makinesi » bitkisel veya hayvansal madde » calarmak » koceklik » dalgıc tupu » cekme » foyasıcıkmak » yahudi ebegumeci » mezhepcilik » buyultmek » cıkış » catınma » koksuz » cerceve anlaşma » kopurtmek » ağır arac » beklenmediği umulmadığıveya c » burokratik » gozleri cukura gitmek veya kac » can boğazdan gelir veya gecer »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.