tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozet » bozguna uğramak veya vermek » goruntusel » seslikci » gununu gormek » dostlar alışverişte gorsun diy » yon belirteci » olumsuz tumce » muteheyyic » maltız kecisi » dortlu » ağzının tadıbozulmak veya kacm » yelengec » cuvaşca » hukumdar » zevki cıkmak » kulunc kırmak » cay bardağı » avcunun ici gibi bilmek » jupiter » aldangıc » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cete savaşı » hayra karşıolmak » cocuk » ayarlanması » tahavvul » bıckınlık » acıktan para almak » zuğurtleşmek » sondurucu » uc nalla bir ata kaldı » buyukluk » oldukca » meşhut curumler mahkemesi » camurlukcu » sormak veya sorması ayıp olmas » yoneylem » it urur kervan yurur » cerrahî mudahale » icine huzun cokmek » surtme ağı » goz » kendini toparlamak veya toplam » birleşikgillerden kok sapları » gıcırıbukme » duşey cember » cifte » cul » kafasıdonmek »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.