tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
madenî yun » surfile yapmak » calılandırma » belirten liste fihrist » cozumlemeli » bağıtcı » cetrefilleşme » iskele kelepcesi » tefeul » temeyyuz etmek » briketci » kafa kocanı » duşuntulu » sırnaşıkca » duzenli » olmek » turkuaz yeşili » edebiyatcı » yayla cayırı » goveri » uc » musaade etmek veya buyurmak » goz onune getirmek » oz » suya gostermek » emmec » ağaca cıkan kecinin dala bakan » taclı » dem dokmek » tuf » taahhut » tatarsı » buzlar cozulmek » husnuyusuf » dumenci » cift atış » kufeci » ciğindirik » hesaba almak veya hesaba katma » tekelluf » enek » yuzlemek » yureğine işlemek veya yureğe i » kadukluk » ayağına celme takmak » karşılıklıbirbirini dovmek » duzenbazlık » konduktor » hışırıcıkmak » van kedisi »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.