tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için davranışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
helvacıkoku » carşaflamak » ince karton parcası kartvizit » şeytan orumceği » gozu pek olmak » cep sozluğu » mustesna » sut kırı » suruculuk » barışcıl » başgoz olmak » arasındaki ekonomik ilişkilere » duzenleşik » yon » parca » kuyudan adam cıkarmak » sormak veya sorması ayıp olmas » kucuk koyun buyuk ağası » harac yemek veya almak » saat on bir bucuğu calmak » iki duzlemli » tunclaştırma » icine atmak » komputer » kuşucuşu » lâfıgecmek » donuşum » ruh otesi » sabahıbulmak veya etmek » muncer » sanskeritce » cozuşme » bir olcude » karagozculuk » mer iyet » ihtiyac » veya ağzının icine bakmak » cıkmak » kum colu » elhamdulillah » sozleşmesiz » yedek akce » arap uyandıveya arabın gozu ac » muşekkel » yapılmışince ve uzun şerit » munasebetli » sıcan deliği bin akce » kunk » leninizm » mutevazi »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.