tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kollarınıacmak » namazında niyazında olmak » celik metre » ramazan bayramı » soğuk vurmak veya yakmak » mahkemelik olmak biri başkasıy » mureffehen » makbule gecmek » kumaş » ucuculuk » bağlac obeği » orfî idare » yoneltmek » kamcılı » akıl akıl gel cengele takıl » gormemezliğe gelmek » nufuz etmek » virtuozluk » ali kıran başkesen » pencik » cengel » koyuvermek » kustere » ciğit » cekmek » papikci » camıcerceveyi indirmek » ipipullah sivri kulâh kalmak » pacavraya cevirmek veya pacavr » ozleştirmek » muntahabat » secicilik » koruk luferi » yureği serinlemek » frenk inciri » acmak » gocuk » ozumleme » turuncgiller » element kısaltmasıau » terbiyesizlik etmek veya yapma » soz konusu » baskısız buyumek » dondurulme » fume » kusmek » kedi veya eti ne budu ne » catal » cık cik cuk cuk » ozleştirme »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.