tdk sözlük TDK Sözlük

 

davranışın eş anlamlısı

davranışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • davranışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz davranışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük davranışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
osmanlıcacılık » beyaz rus » bi » dokme » guneşbanyosu » cember gecirmek » turan » curuyuş » cay takımı » dışarıcıkmak » donem » uc boyutlu » tuneklemek » dovuşmek » leninci » argac » oğle yemeği » deli divane âşık olmak » satılığa cıkarmak » produksiyon » guve » catışmak » soz konusu » civi sokmak veya surmek » gorunuş » muzik odası » cirişlenme » gunduzun » palet » balık kavağa cıkınca » turku » eksik cıkmak » pic olmak » gozunu yummak » ayakustu » goturu tur » dolayısıyla verilen ortak ad » uzun oyku » muesses » atom reaktoru » kırlangıc » cift direkli » kırmız boceği » gencten » cağıltı » su orumceğigiller » rencper » durdurmak » etmek » hukûmeti devirmek »

davranışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve davranışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. davranışın_eş_anlamlısı nedir ve davranışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.