tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksek » cokluk » mandallı uzerinde mandal bulu » puan almak veya kazanmak » taharruşetmek » sozleşme tutanağı » protestanlık » dunyanın ucu uzundur » uckâğıtcılık » ken » ğ Ğ » yapmacık gorunumu » utu makinesi » tıkaclanmak » dolek » icindekiler » domates corbası » yapılan resim ve bezeme işi » odenmez » aksiliği ustunde » teamul hukuku » kunde » gaz detektoru » sarac » esperanto » tek kurekle mehtaba cıkmak » orumce » icerlemek » gece gozu kor gozu » mufrit » renk korluğu » potaslı sutlu tuz » cuvaşca » karaman ın koyunu sonra cıkar » lâf yok » temizlemek » msı msi » gon » tarafsız bolge » goz kuyruğuyla bakmak » ozelliklerine gore bu organlar » karısıkoylu » cift camlı » orospu cocuğu » yureği şişmek » culsuz » cıplanma » el cırpmak » guluşulmek » taammum etmek »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.