tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yardakcı » film cevirmek » boncukculuk » germanistik » aracılığıyla duymak değmek e » isyan bayrağınıacmak » acık pazar » zevki cıkmak » gecmiş » cırpınma » acmaza getirmek veya duşurmek » calışma » ayağına veya ayaklarına kapanm » menengic » kurulur » loklemek » gozunu yummak » od » gozleri sulanmak » tukenik » yuruyuş » adamına gore » ağırlık basmak veya cokmek » kukremek » teessus » caprak » organı » kaynac taşı » vatandaşlıktan cıkarılmak » acığa cıkarmak » museccel » kırac » gumbur gumbur » yularıele vermek veya yularıka » toyga corbası » lık lik luk luk » kutuğu hayat ağacı » konkasor » goz dişi » acmaz » yatak ortusu » pazar yerine donmek » dışa donuk » ozdeşleşme » cukur » pranga kacağı » suzgec » kademli olsun » talip cıkmak veya talibi cıkma » muessis »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.