tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yukseltmek » cılgınlaşmak » buyukce » kafasıduzelmek » olcusuz » ayakcın » ici almamak » goz onune almak » gozlemcilik » puruzalır » arasında den başka anlamıyl » avuc veya el acmak » romanyalı » cozuluş » gure » cıtlatılma » cuzamlı » karbur » gecmek » bitkisel veya hayvansal madde » tuccarlaşmak » tenezzul » ultraviyole » boksorluk » kopekli » alt ust etmek » tezgâhcı » kuresel valf » cıyan » pişpirikci » luks » turemişzarf » bufe » patlayıcıunsuz » duşman » urkmek » guzellik salonu » cıngar kopmak » hukûmeti kurmak » pohpohcu » yun » her firavunun bir musa sıcıkar » katışmac » al veya alın » vus at » ses seda kesilmek veya kalmama » paşa cayı » kaşık atmak veya calmak » pembe gormek » deniz gecişi »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.