tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cingene pembesi » yureği kaldırmamak » musterih » soyleyeceği olmak » işduşmek » cizgi film » gumrukculuk » allah tan korkmaz » cepel » soz kesimi » icini ezmek » karavana cıkmak » soluk almadan dinlemek izleme » emanet bırakmak veya vermek » cukur » gibi şart niteliğinde olan bir » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » amerikalılaşmak » suvari polisi » kantcı » kıcın kıcın gitmek » yuzleşmece » coğmek » cımkırmak » ustat » goz goz » ağzının tadıbozulmak veya kacm » gumruksuz » orumce » gurbete cıkmak » antik cağ » kafasıorumcekli » oylamaya gecmek » ozellik başkalık fark » ez de suyunu ic » fusunkâr » cekilmek » tevekkul » bunlardan yararlanması » cıban işlemek » uretim » ağız tufeği » acıklamak » ihtiyac » onarım gormek » w » mudafaa » kuturdeme » husnu kabul gostermek » yakışıklı »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.