tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tazallum temek » methini işitmek veya duymak » boğur » lufere cıkmak » ciğneniş » oğmac » kuplere binmek » acığa almak » secim sandığı » ıslıklıunsuz » dorduz » dır dir dur dur tır » yağlıkcı » iki buklum olmak » aracılığıyla duymak değmek e » secmek » muzeyyen » soz cıkmak » cakır pence » kopukleniş » sermayeyi kediye yuklemek » cem an yekûn » tuylu meşe » inmek » gozden duşmek veya duşurmek » percem » sonuclamak » ey » duldul » ozerkleştirme » okculuk » tokat atmak aşk etmek veya pat » turemişfiil » yer demir gok bakır » canınıbir yere dar atmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gonlu akmak » yukunmek » kopurtme » buyukce » sivil yonetim » cu » yerine kullanılır » yuz suyu » gozleme » yureği kan ağlamak » » sukûnetli » cıbanın başınıkoparmak » cobancantası »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.