tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunya nimeti » icirtmek » deklânşor » kucak acmak » lu » sağgoru » gucenilmek » kuştuyu » gercek kişi » gulu tarife ne hacet ne cicek » kılıc calmak » icinin veya yureğinin yağıerim » koşegen » dişcekimi » gormek » kapsama icine alma icerme » lık lik luk luk » den bu yana » yasakcı » mitralyoz gibi konuşma icin » gozune sokmak » ucurmak » civi gibi » yonelim » gece » delik buyuk yama kucuk » dunyayıanlamak » sozun ardıboşa cıkmak » kukurtlu » konsul » kohnemek » acmaz » al veya kanlı gomlek gizleneme » durtmek » ozgulemek » şişe cekmek veya vurmak » yuk olmak » civilenmek » canlıozdekcilik » tebellur etmek » suzum suzum suzulmek » karadağlı » tesalup » sondurulmesine yardım eden kim » iliğine işlemek veya gecmek » ne arar veya onda ne gezer » secde etmek secdeye varmak vey » katıla katıla gulmek » baskın cıkmak veya gelmek » cıkmak »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.