tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gok kutbu » gencleşmek » boğurtlenlik » butunu » yurunmek » tufekcilik » commek » facuna etmek » davranış misal » cec » lu » gunluk ağacı » hataya duşmek » bahce » elden vefa zehirden şifa » mor otesi » gur gur » kuskutuk » maca mece » hesap cıkarmak » pacalarından akmak » buyulu » perdahcı bazıparlatıcımaddele » şerbetci » gozyaşı » cırpıcı » ucan daire » curlatmak » sunnetli » yoneltec » zam gormek » kulâhınıters giydirmek » sırnaşıkca » cığırma » ducar olmak » yetenek ve genel gidişdurumlar » dilli duduk » cıtlatış » teneffus etmek » teneffus » yonelmek » el bende » avrupa kayını » temizlikci » ampirizm usculuk karşıtı » fesat karıştırmak veya fesat c » orfî » kireclenmek » sofra veya sofrayı kurmak » korlenme »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.