tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acar » cehennemin bucağıveya dibi » kulak asmak veya asmamak » icmek » para parayıceker » yapıldığında zararıdokunacağıd » civitsiz » mustakil » doğa otesi » catı » tenasul » frenk uzumu » cadır ciceği » okseleme » nargile tutunu » cakıl kuşu » plutonyum » bortturme » kılıc kuşanma » kalmak » calkağı » murdumuk » gormemezliğe gelmek » arap uyandıveya arabın gozu ac » iceri girmek » acmak » ornek » dekartcı descartes in oğretis » pacavraya cevirmek veya pacavr » buklum » ceribaşı » anlamında ikileme oluşturur » supurtme » ici erimek » calıgibi » carpma » kirli cıkın » sesini cıkarmamak » goruşturme » kohne » sureğenleşmek » araclara takılıp cıkarılmasınd » dokmecilik » ye kurkum ye » gokcek » govek » goz gozu gormemek » maltız » ya herru ya merru » saklamak inkâr etmek »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.