tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kanadalı » sukûn » yedikardeş » takdir etmek veya eylemek » puskurtme » gecinme endeksi » patırtıya veya gurultuye verme » af buyurun » kumes » kohnelik » gosterim » teşbih etmek veya yapmak » gun ciceği » turşusu cıkmak » ozumleme dokusu » gudumlu » cerkez peyniri » danışma burosu » yara bere icinde » kulağakacan » ilkoğretim » mezatcı » capmak » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » onluk » duşman ağzı » durtmek » babam » emanet bırakmak veya vermek » kılıcıkınına koymak » gumuşgoz » turlu » oz yaşam oykusu » petrolcu » kucuk abdest » coplu » farisî » formul » kunguldeme » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » ho » turbedar » sahaca » alârma gecmek » faaliyet gostermek » pirinc corbası » cıkışma » r r » duzey » muzebzep »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.