tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dondurulmek » adıveya ismi gibi bilmek » cardaklı » sunger avcısı » iskorcina » konstruksiyon » alcak ses » eyere de gelir semere de » guvenmek » cuz » bac » cirişlemek » eline duşmek » olcu » buyuleniş » centmek » aglutinin » gun » ağzından lâkırdıveya lâf almak » kokun gecmesi » anız bicmek » surfile makinesi » er gec » topcu » orfî idare » sozum ona sanki guya » aylıkcı » kazanclı » arma ucurmak veya arma budatma » gumletme » capanoğlu » dorder » duğme » ceyizlenmek » alka evli » uc uca ucu ucuna azar azar » caprazlaşma » kılıc balığı » govermek » başınıgozunu yarmak » sert bir durum almak katılaşm » cay servisi » mahalle bekcisi » okuzluk » inmek » cakıştırmak » şeref unvanı » uretici » goruntulemek » gozlerine uyku girmemek veya g »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.