tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzıacık » koy muhtarı » guven yazısı » dokulmek » ciğil » gozuyle bakmak » trafik mufettişi » kapıyıbuyuk acmak » sac sakal ağartmak » cezve surmek » yuk altına girmek » gutmek » torel » kacıklık » soyleşmek » bibliyotekci » ustunluk duygusu » gun doğmadan neler doğar » suikastci » gozetme » boyle » yusru » calmak » sozu kesmek » arasıveya araları acılmak acık » triportor » buzlar cozulmek » saik » gubre gazı » gecmek » oluşturduğu siperler borda ka » uzerine cokmek » mutemmim » bırak allah ınıseversen » a e » um » unleme » sesi ayyuka cıkmak » topcu » mut a nikâhı » zuhal » serce » medeniyetcilik » soyunup dokunmek » mine ciceğigiller » kok kırmızısı » kesmeden ustten gecmesini sağl » karacaylı » cizgi cekmek » gosterişci »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.