tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutemadi » duzelmek » un » gonlu kararmak » goz doyurmak » gunleri sayılıolmak » cıkmak » teror » ruzgârlı » meslekleri belirten tek tip gi » olan boceklere verilen genel a » duşuk » pekiştirmek » şirpence » omur torpusu » goreneksiz » boşduşmek » sukût ikrardan gelir » salkım soğut » tuzlayayım da kokmayasın veya » cakır pence » duğun ciceği » subjektivist » muzelik » tegaful etmek » centikli » uzerinde durmasıyla kazananıbe » cil cil » cizginme » copurlaşmak » yaltakcılık » davranmak saygıgostermek soz » parcalarıkaynaştırma işi veya » konakcı » insanustu » cetele cekmek veya tutmak » yarıklardan her biri » ustune » hamlac » balıkcıllar » tırnağına veya attığıtırnağa d » ictima » coğullaştırmak » ultimatom » başmusevvit » durme » kirec sutu » unsuz duşmesi » dışborc » goreceği gelmek veya goresi ge »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.