tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vietnamlı » ilk goz ağrısı » simultane » karşılığında cinsel ilişkide b » tarafsız bîtaraf » sapınc » si » meydancı avlu bahce gibi yerl » koluk » duzelme » ovulmek » ustunluk derecesi » museddes » celik yelek » gunu dolmak » muftuluk » buklum buklum » gonlunu pazara cıkarmak » falcata » karikaturcu » nohut oda bakla sofa » murtefi » toplantı konuşu bilimsel top » bakla ciceği » rontgen cekmek » vezikul » toplum icincilik » guclukle » tel in etmek » ezcumle » dovunmek » muttefik » hanefî » sel gider kum kalır » kem goz » yuksekten almak » inci sacmak » pusatcı » parca başına » gulmeceli » soz ehli » kolcak » tansiyon olcmek » gobeğini kesmek » para cekmek » can can » seslikci » nc » musabaka » iğne deliğinden hindistan ısey »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.