tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
deve kuşu gibi başınıkuma sokm » dokmek » cingene palamudu » secme yetkisi » koruksuz » ana bir baba ayrı » ok gibi yerinden fırlamak » gerekcesiz » temel onerme » rontgenlemek » canından gecmek » akciğer gobeği » donemec » gercekleştirmek » minor » yuzune gulmek » kusluk » soz ruşveti » aracılığıyla duymak değmek e » capak » ciğrenkcilik » caprazlaşma » sungerci » on ek » tavır almak veya takınmak » know how » gormek » bolunme » cok yuzlu » promiyer » ışıkolcer » donence yıl » akca pakca » karikaturleştirmek » kopek uzumu » gumuşletmek » gumburdetme » tepeden tırnağa suzmek » pirinc » cefa cekmek veya gormek » cağlayış » muhimsemezlik » burgu » donme dolap » yuk gemisi » cokelme » boşluk » capulcu » p » endustriyalizm »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.