tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıktan para kazanmak » tecessum » kulleniş » gozune karasu inmek » caprazlaşma » sungu » zanaatcı » tarikatcılık » tel cekmek » kac » cifte kavrulmuş » yuksekten ucmak » mutelezziz olmak » okce » uyeliği duşmek » mutenekkiren » devletle » teessus etmek » uzerine almak » boşkume » cıplak resim » temizlikci kadın » zuppeleştirmek » sucsuzluk » vurut » kabarcıklıduzec » masıyla mesi bir olma » turkucu » turum » aluvyon » catlak » kestane kabuğundan cıkmışda ka » huzunsuz » yarım elmanın yarısıo yarısıb » ozel radyo » biciminde cıkan eser » caresine bakmak » ticaret hukuku » kaşcatmak » neon tupu » beyin gocu » candan gecmek » un almak kazanmak salmak veya » kapıyıacmak » grek » tedavul » olumsuz cumle » dokumlemek » yandıgulum keten helva » kalburustune gelmek veya kalbu »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.