tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tahtaya kalkmak veya kaldırmak » lâf cıkmak » sonumlu » onlenmek » fırcalı » duruma gelmek » direnişci » kâğıt yapraklarından her biri » acan asklımantar » mangal gibi yureği olmak » affınıdilemek veya istemek » mureccah » sirkulâsyon » caresiz » belini doğrultmak veya doğrult » etiketci » flort etmek veya yapmak » buyuk » yelengec » gunu gunune » fırcalama » nemolcer » iki duzlemli » gundem dışı » nufuzlu » cınarımsıisfendan » amortisor » hurmet » veya orulen dikey duzlem » yuzmek » turşucu dukkânı » acıklaştırma » bolice » ilgi cekici » medine dilencisi » kundeleme » buyrukcu » başak » cevirmenlik » unvanı » soz meydanı » garantor » sodyum fluorit » kor dovuşu » cul caput » temerkuz kampı » ciğnemik » benlikcilik » işbaşında eğitim gormek veya y » plâstikten arac »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.