tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecmişi olmak » yazıp cizmek » cozumcu » tevarus etmek » anaclaşmak » tık » goğus ingini » oltaya duşmek » muştehi » bilemedin veya bilemediniz » puskurtme » kırlangıcgiller » yerine gecmek » okuz arabası » genişgoruşluluk » ışınımolcer » copurlaştırmak » durust oyun » kucuk minder » yanık ruzgâr » kadayıfcı » tentur » putur » kucumseme » teknik oğretim » meyan koku » supruntucu » vay anam vay anasını veya va » kucağına duşmek » burnu buyuk » oğutucu » acıktan tayin » cile cekmek » sabahıbulmak veya etmek » koşelik » kor kadı » biciş » civit rengi » oksitler veren madde maden » icini kurt yemek veya kemirmek » cevikleştirme » ziraatcılık » colleşmek » bahce domatesi » el acmak » yan yuzergiller » erkecsakalı » yağlıkcı » denizgulu » gun »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.