tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rontgenci » onayak etmek » onerme » kopuk » duğun salonu » yuruk » oho » kuduz boceği » temel oğretim » elektrikci » cevikleştirme » musavatsız » uretim evi » kadının yuzunun karasıerkeğin » tokmakcı » burumcuk » şovalyelik » duduk makarnası » kavlukarar etmek » bîcare » element kısaltmasıau » ucan daire » sadakatsizlik gostermek » başıacık » kavunici ile pembe arasıbir re » kokten dinci » bicmek » neptunyum » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » ay gun yılı » ultimatom vermek » kotu soylemek » kostumlu » felâketlerin acılıetkilerini d » kurban bayramı » dikişci » menekşe gozlu » kazıma » ortulu omurgalılar » duşunceye bağlayarak yorumlaya » gosterme sıfatı » kufeci » altıalay ustu kalay » kafasıcatlak » cıkılamak » kutikul » anıtkabir » catapat » pastırmasınıcıkarmak » uye »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.