tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kan gutmek » duruma gelmek » su » tapıncakcılık putperestlik » ağzına verilmesini beklemek ve » kafasıduzelmek » ozelleştirilmiş genellikle di » ağaclanmak » uclu » gorev alan ic salgıda salgıla » sıcrama » katıve cıkıntılıorgan » ye kurkum ye » cizi » hic mi hic » guvenlik borusu » kavis cizmek » toskuru » deniz gecişi » malın gozu » teslimiyetci » acak ecek » birinci gelmek veya cıkmak » sıctıcafer bez getir » yalan cıkmak » soz gelimi » fırıldakcı » yukleme » fetvayişerife cıkarmak » gozetmenlik » carıkcılık » cıkı » sen sağ ben selâmet » carpıştırmak » ciğnenmek » gomulmek » daş taş » dernekcilik » yetenekleri gelişmemiş cocuk » tetik ustunde beklemek » duk » granduk » tur » donmeli » kırbac kurtları » hırlımıdır hırsız mıdır » gecen » gecirmek » yağolcer » kap »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.