tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gok cismi » kopekoğlu » yuzsuzce » cubuksuz » muderris » silâh catmak » yuzlu yuzlu » yureklendirme » cifte atmak » cırptırma » cekinti » yuzune bakmamak » gommek » naturmort » duzeltme » hırcınlaşma » duşeyazmak » bilgi şoleni » podosuet » catışılmak » calımcı » elini belli etmek veya gosterm » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » yurumek » cepellenmek » sulfat » insanların aynısoydan gelmişol » bortmek » gecer akce » karesel bolge » sunger gecirmek » teselsul » yucelim » carpı » kendiliğinden ureme » muft » funda sıcanı » amerika bademi » ustadane » ucum » dollenmesiz ureme » korukleme » doğma buyume » sen bilirsin veya siz bilirsin » cicekci » sonuc takımı » geziye cıkmak » ha bugun ha yarın » ramp ışığına cıkarmak » birbirinin ağzına tukurmek »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.