tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzuculuk » ovungen » nane likoru » a veya e gelince » bilincsiz » kırbac kurtları » sumeroloji » gozu acılmak » yorungesine oturmak » ruyet » borusu otmek » ununu elemiş eleğini asmış » tuzel » koydunsa bul » istavroz cıkarmak » mubadele etmek » acıkgozluk » ba » uşmek » gorgu aşılayarak onceden tesp » aclık » akıntıcağanozu » mulâhham » rn » konsultasyon » ust deri » kendini vermek vurmak veya cal » pirinc » veya krom kaplanmışcember bici » kor nokta » oylece » tırtıllıbıcak » eğilimli ortu » cekmek » tarih duşurmek » cozumleme » cocuk yetiştirmek » spotcu » bayramî » uvey evlât gibi tutmak veya sa » tahkimat elemanlarıustune veya » kalsa veya kalırsa » gozetiş » kabak cekirdeği » tranca » tedahul » kucaktan kucağa dolaşmak veya » şuphelendirme » hicci » adınıkirletmek veya lekelemek »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.