tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulgarca » notrluk » kostebek illeti » soz kesmek » gecirgen » tavus tuyu » koklenmek » japon elması » duzmek » bitişik canak yapraklılar » sutlu ot » zatulcenp » soyleyiş » dekoratorluk » cırılcıplak » oralıolmamak veya oralıbile ol » okul cocuğu » gelin ciceği » kamburu cıkmak » işin kolayına kacmak » cukurlaşma » bahtıacık olmak » camıcerceveyi indirmek » tombala cekmek » corak » ici dışıbir » inisiyatifi ele almak veya gec » icinden okumak » doldurdukları rengi beyazdan » ha babam veya ha babam ha » icerik » acık » kirec cimento gibi şeyleri su » acık yurekli » gulecen » ozumseme » kotulenme » bu yuzden » cıkmak » kulhan » cıl » ustune olmamak » olgun » kucuk » ucsuz » tacsız » hırcınlaşma » gulu seven dikenine katlanır » cift atış » ceremesini cekmek »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.