tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suslu uslûp » tukuruk bezleri » bicimlenme » icini boşaltmak » mubalâğa etmek » leyleği havada gormek » cayırlaşma » gonlunu pazara cıkarmak » buzuşmek » madalya toreni » komurleşmek » gozunde şimşek cakmak » mufessir » tunclaştırmak » ozletmek » un » camurlaşmak » tavukcu » kucukluk » dili varmak veya varmamak » bisulfat » dolmuşcu » cukur » kat î olarak » işbaşında eğitim gormek veya y » suzulmek » sırtınıdayamak veya vermek » işitmezliğe getirmek veya işit » oğelerin tumu » gonul darlığı » percem » teemmul » kurekci » bandrollu » gozleri bayılmak » cıkarmak » teslim bayrağıcekmek » rekonstruksiyon » tuylenmek » kulucka makinesi » dokumculuk » kufe » mum ciceği » parca parca » tozunu almak atmak silkmek ve » canak yalayıcı » b b » olme eşeğim olme yaza yonca b » duruma gelmek usanmak » en kucuk birliği goze »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.