tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzun cizgi » ca ce ca ce » dışgucler » olarak yurutulduğu siyasî duze » işmar etmek veya gecmek » pişmanlık duymak veya getirmek » bırakılan mulk veya para » kundeye getirilmek » cetrefilleşmek » tokatcı » muhurculuk » yuz » cektirme » kumanca » az gormek » deliye donmek » nerede nerede » yayla cayırı » guttuğum domuzu bana oğretme » hâli veya hâlleri duman olmak » goturmek » koc yumurtası » ağzınıaramak veya yoklamak » ncı nci ncu ncu » acısal uzaklık » gozu kapalı » c » kader talih » kotuleşme » carpılma » kaynac taşı » cekimser » el ayak veya el etek cekilmek » hukumdar » odullendirmek » yanardağbolgesi » malc » oleyazmak » birbirinin gozunu cıkarmak » bir deri bir kemik kalmak » soyleyiş » orneklem » muzayaka » cifte standart » başcavuşluk » elaman cekmek » hesap kitap yapmak veya etmek » gecinilme » modulâsyon » muzakere etmek veya yapmak »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.