tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sur atli » duzencilik » sağlayan parca » ruzgâr altı » var ol » treni kacırmak » oğurtleme » korece » zenginin malızuğurdun cenesini » cayırlama » masor » veya dokunmuşpamuktan yapılan » ozluk işleri » bakır sulfat » inmek » on » kulhanbeyi » icin icin gulmek veya gulumsem » altayca » ufurmek » yurutum » suthane » gokkuzgunumsular » gozeme » koşkerlik » kole » telgraf ciceği » kap » cocuksu » pişmişarmut gibi birinin eline » bildim bileli veya bildik bile » dağveya dağlar gibi kadar » canının derdine duşmek » beyin gocu » ozgunluk » musadif » yureği katılmak » goz merceği » ağzınıacmak » duzelti » davranış misal » gecici » mutevellit » dava gutmek » carpan » liman cuzdanı » urkeklik » pacalık » altıkaval ustu şişhane » dun »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.