tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayran gonullu » unite » şohretli » yonelim » bicerdover » cıkmak » civi civiyi soker » berat gecesi » salur » gorunmez » arnavutlaştırmak » carık » yuz kiri » gomlek » citen » kosemen » tenakuza duşmek » urkuntu vermek » cimentocu » golcul » burnu havada veya kaf dağında » ciy » sonuclanma » uvez » uzum guneşi » yetenek ve genel gidişdurumlar » centik » afrika domuzu » cırpınmak » halac » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » boyacıkupu » ulak cıkarmak » feylesofca » bilinc » muhayyersumbule » arjantinli » hucreler arası » pusursuz » tecrube tahtasına donmek veya » yolgecen » ac » urik asit » kemalist » deve kuşu gibi yuke gelince ku » allah versin » enote » surunme » gunluk » uzumculuk »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.