tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bağırışcağırış » cumbuş » sulfurlemek » bir tatlı » şeref tribunu » mulhem » gore » az kaldıveya az kalsın » cevirmek » kırağıduşmek veya yağmak » oturmek » bufe » canak » ala yuntlu » elekcilik » yazdığıad veya işaret » oşur » sıfırıtuketmek » şukretme » bilim » gormek » malta taşı » murettip » cığır acmak » bilgili » hungurdemek » bahcesi » ul » kapcıklı » maz mez » vidanjor » can boğazdan gelir veya gecer » turkceci » rotar » hıckırış » palyacoluk » kâkul » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » midesi almamak kaldırmamak ka » ulke coğrafyası » gonul eğlendirmek » yuzuncu » a e » icme suyu » centiklenmek » kompresor » yazıyıcıkarmak veya sokmek » kayışa cekmek » ağırlık basmak veya cokmek » orak boceği »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.