tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
batakcı » el acmak » kestiği veya attığı tırnak ola » taşdoşeme » arabanın on tekerleği nereden » yanlışınıcıkarmak » temasa gecmek » gozu tutmak » altıalay ustu kalay » ısıolcer » carpıklaşmak » se » ca » edi » kacak » kızılelma » eşkenar dortgen » eli ayağıduzgun » yurek carpıntısı » kur anıkerim » ciş » kotumser » onleme » tek kurekle mehtaba cıkmak » avara kasnak işlemek veya donm » rengi atmak kacmak veya ucmak » gunden gune » cumle » yonlu » goreyim seni » soğme » gecgec yapmak » carmık » bir konuda duygularıbaşkasıile » tefeul » cırakman » universiteli » bobrek » ickiyi bırakmak » ters turs » ozerk » marketci » ayağınısurumek » koy ihtiyar heyeti » kendiliğinden ureme » sırasına getirmek veya sırasın » boyle » ducar » karalâhana corbası » ne ekersen onu bicersin »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.