tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kostekleniş » ayak surumek » bugun bana ise yarın sana » ile beraber » kolcaklısandalye » slovenyalı » cığırtkan » centiklemek » değer bicmek » pic » ustu kapalı » cakır » cığrış » ekmeğini taştan cıkarmak » geceyi gunduze katmak » bir sozunu iki etmemek » ustune yurumek » on uyum » allah akıl fikir versin veya a » yuz tutmak » surmek » bir deli kuyuya bir taşatar k » surmeyi gozden cekmek » narkozitor » sonuc » cecik » kukurtsuz » ciğrenkci » carpıklaşma » capraşıklık » canak yalamak » dortlu » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » kir goturmek » husnuhâl kâğıdı » arap sabunu » gokce yazın » olum cezası » mes uliyetsiz » tencere tava herkeste bir hav » boru değil veya boru mu bu » cırcıplak » kotu » acıklık » yuk katarı » sırat koprusu » surmenaj » cobansuzgeci » beklenmediği umulmadığıveya c » girişucreti »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.