tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değer derecesi tıklayınız. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakın » dumen evi » cacaronca » ceşnilemek » kucuk duşmek » şaşkına cevirmek » dil » kucuk ad » kup » cemenleme » inmek » rızkınıcıkarmak » toreli » boşluk » dokmek » kuseğen » uyandırmak » huzunlendirme » teleksci » başkurt » ilk ornek » kureyici » toz » kufeci » cozgunluk » renk korluğu » devir acmak » ac gozunu acarlar gozunu » yuz » bodur tavuk her gun veya her d » cokelge » curukluk » kof cıkmak » cur etli » utcu » acısoz » at gozluğu » fitne fesat cıkarmak » baba oğluna bir bağbağışlamış » yuzunu yere getirmek » calıştırıcı » catır catır » fiil cumlesi » edebiyatcılık » bolutlenme » sodyum sulfat » gurultu » eltieltiyekustu » duşkunluk » gozunde olmamak »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.