tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eşkenar ucgen » ici goturmemek » nufus kutuğu » eşyukselti » yağmur yağarken kupunu doldurm » bloke cek » yaban kecisi » albumin işeme » guduk kalmak » ilâclık » sutlendirmek » kulliyet » bicimlendirme » catlatmak » ustune atmak » iciriş » icli » tekâmul » ciğnetme » kacak » bulunulan noktasının meridyen » kırkağac kavunu » camurcun » catal » temiz kanıda vucuda dağıtan or » yer cekirdeği » gonullu » yuksek » orgucu » mahkeme kadıya mulk değil » duşuncesizlik etmek » buzguleme » aklızıvanadan cıkmak » siyasetcilik » gercekleştirilmesi » ileri goruşlu » flort » goruşulme » kucurek » tac » gucune gitmek » goturulmek » ozet » dokmek » ana duşunce » payandalarıcozmek » ası esi » sonuclandırma » gorunurde » bir koroğlu bir ayvaz »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.