tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
perdahcı bazıparlatıcımaddele » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » calma » para cekmek » ustune yaptırmak » ustunluk » sıtma nobeti » kralice » esmer kufler » almanlaşmak » gunluk » cağdışılık » uyelik dondurmak » doşeniş » portekizce » cirişlemek » koku kazınmak » dolap beygiri gibi donup durma » omca » koltukcu » tuy tus » guzelce » kruvazor » gozune kestirmek » fazla gelmek veya gitmek kacm » ustune cevirmek » eli para gormek » kor » tutunu tepesinden cıkmak » paraşutcu » cokuntu » acelya » pekiştirmek » yukarı goğe doğru olan yanı » niyetci » gulluk gulistanlık » ulku » boylece » sırat koprusunden gecmek » şeytansacı » dilini kesmek veya kesip oturm » celişmek » omur curutmek » amerika armudu » ocağına duşmek » araclı » aklının koşesinden gecmemek » arac » yan tumce » gundeş »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.