tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
comez » yan gozle veya yan gozle bakma » beklenmediği umulmadığıveya c » ıska gecmek » ustun olmak veya gelmek » gumuşu » carpıtmak » tebellur » onleyiş » hercumerc » cıyan gibi » an aneci » uşutucu » gorevlilik » lâstikci » bicimi » buyukluk hastalığı » cakıldak » gozetlemek » odu bokuna karışmak » toyga corbası » hapır hapır hapır hupur » capraşıklık » ezgi » caprazvari » eli cabuk » duzeysiz » nesne obeği » olcumlemek » dağların şenliği veya dağların » ozumsemek » kur a cekmek » rotuş » tavukgoğsu » ince » arasında den başka anlamıyl » mumin » taraf gozetmek » bakar mısınız » ters yuz veya ters yuzu geri d » sungersi » ustune yıkmak veya yıkılmak » ağır arac » curukluk » goz kuyruğu » cizgi » tuyleri urpermek » cirişlemek » bulbul » bulunmak nezretmek »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.