tdk sözlük TDK Sözlük

 

değer derecesi

değer derecesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değer derecesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değer derecesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük değer derecesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yonerge » ar er » akciğer gobeği » yarma corbası » eğir koku » gorkem » ucurum » kul coreği » catal kundak » goz almak » arif olan anlasın veya anlar » iz » sel gider kum kalır » ikinci dizeleri birinci beyitl » corak » kireclenmek » calvincilik » bukumsuz » alcaltmak » bardakcı » gonderi » duşurulme » gokkandil » gozunden surmeyi calmak » calkalanmak » gozler onune serilmek » catak » taayyun » cizgilik » kıyıda koşede kalmak » olgun » pacalık » takayyut » mec » cetele » rumelili » sancma » ozluk » yureği hop etmek veya hoplamak » cizmek » afrikalı » produktor » temeyyuz etmek » calışma saatleri » onunu almak » petek guvesi » faydasınıgormek » şakşakcı » yuz » dunurleşme »

değer_derecesi hakkında da bilgi ve değer_derecesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değer_derecesi nedir ve değer_derecesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.