tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
musteşar » donenmek » sapcık » canıyok mu » alman gumuşu » ictima » oldubittiye veya olupbittiye g » yontemi ile hazırlanan tabla » curmumeşhut hâlinde » suflorluk » uşenme » cift dirsek » ciroz » corbada tuzu veya maydanozu bu » citi yapmak » fırıldak yapan veya satan kims » davayıileri bir tarihe bırakma » suruculuk » yuklem obeği » imtizac » mısır daki sağır sultan bile d » fedakârlık yapmak veya gosterm » bolumleniş » suzuluş » goz gezdirmek » mutalâa etmek » maltız kecisi » hercumerc » bildim bileli veya bildik bile » sozun ardıboşa cıkmak » u » gosteri » teslim bayrağıcekmek » kuyudan adam cıkarmak » zambiyalı » kâğıtcılık » guvec » surtup durmak » başrejisorluk » yaşınıicine akıtmak » şurekâ » bukuculuk » emdiği helâl sut haram olmak » gozlemeci » botanikci » guluşme » cozme » amentu » a ya getirmek » hava suzgeci »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.