tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
of » oluşturduğu demet » yavaştutun » kostumluk » catal » mes uliyet almak » kuf kokusu » gonen » gorumce » odiyometre » cekmek » ic merkez » mongolistik » sunturlu kufur » gonder » bicim » etmek » cadırlı » cobaniğnesi » suyek » ta te » nobetleşe » surguleme » hurc » olarak belirtilmişbicimi sıyg » tarafa olmak veya cıkmak » cur etsiz » allah bin bir bereket versin » cık cik cuk cuk » baksana baksanıza » gozleri kamaşmak » tuzla buz veya tuz buz olmak » sukût hakkı » yalınc » muhurcu » başınıdondurmek » cam devirmek » nutasyon » guluşme » ışık olcumu » vekâlet ucreti » dilini kedi fare mi yedi » piyango cekmek » hızla birdenbire » cekirge şalvar » donelmek » alkışcılık » usanc getirmek » değişim yonetimi » icine ateşduşmek »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.