tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ovmac » ilgecli » duşme » onunce veya onunden » guneşcavmak » gozunu toprak doyursun » luks » ayakkabıyapan satan kimse pa » koyu duruma getirmek » corba tabağı » gumuşcu » cok seslendirilmiş » gudumculuk » denizcakısı » sovuşme » duğum vurmak » celmek » cekinmek » tek bicim » kuru yemiş » beni sokmayan yılan bin yıl ya » yalcınlaşma » allah sağgozu veya eli sol goz » ozdeşleme » teferruc » icinden cıkamamak » ekip bicmek » gecerlik » cizmeci » ciğnenme » cekichane » cigan » surukletme » sondurmek » orulu » kanıma gore veya kanımca » cıkma » surekli unsuz » butce yılı » mureffehen » goturu » kriz gecirmek » uncu » cıngırağıcekmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » avaz avaz bağırmak » olan kimse » kapalıcarşı » doğu turkcesi » cer cop »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.