tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ite ot ata et vermek » gosteriş » murekkepleme » koruk luferi » yer demir gok bakır » uniformalı » civisiz kalkan » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ozen » camurlama » karikaturleştirme » osmanlıturkcesi » cırak » dogmacı dogmacılıkla ilgili » sarnıc » klorolcer » manikurlu » tarcın » cekişmeli » goz kulak olmak » ra re » gereklerine uyacak duruma soka » bokun soyu veya bok soyu » kuşumlenmek » insanın adıcıkacağına canıcıks » goz altıkremi » duzce » calışılmak » bilcumle » corman » mucerrep » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » catır catır » taşcı » vurgun veya vurgunu vurmak » munakaşalı » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » gotun gotun » bir tatlı » goruntuluk » salcalama » ekle » kacakcı » her firavunun bir musa sıcıkar » defol » ucayak » ustune yatmak » percinlenmek » camaşırlık » recete »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.