tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nakliyatcılık » tohmetlendirmek » borclu » temelli senator » yuzu gulmek » muhakeme yurutmek » altı b sınıflamalarda ikinci » tutmac » defasında bir sayıyukselterek » diken ustunde oturmak veya olm » ad cekme » alcak » kır duşmek » giraffa camelopardalis » yurutulmek » cukur » cıldırtıcılık » orakcı » bir şeyler bir şeyler » duğumsuz » ciğnemek » paha bicmek » tuketmek » tunmek » kacmak » duşuk » ceşitlendirmek » mısır fulu » gunah » mucehhez » doşemci » surmek » ornekseme » cocuk » kulak civisi » milfoy » pas acmak » domivole » hızla batmak » gozlenme » tabutuvan » hanefî » ihsanıhumayun » az tamah cok ziyan getirir » yuze vurmak » onunde ardında gidilmez » cekme » sukûnet » humanizma » kanavice »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.