tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gosterişyapmak » dokuntu » hesaba katılmak veya katılmama » hor bakmak veya gormek » cakmak cakmak » olculme » dolambaclı » koftelik » ruyalarına girmek » yuzunu kara cıkarmak » allaha ısmarladık » yalan yere yemin etmek » ucuz alan pahalıalır » cabucacık » cirişleme » dokulmek » kanlıyaşlar dokmek » altıkaval ustu şişhane » gureşcilik » turuncgillerden hindistan da » ıl » deduksiyon » gozetilme » musabaka » turk biberi » orospu cocuğu » buyusel » icme » noktalardan her biri » âlemin ağzıtorba değil ki buze » canak » medine dilencisi » onune arkasına bakmadan » bukulmek » gormek » kuru yuk gemisi » kup » sulfurimetre » erincli » lâfımıolur » calışma karnesi » se » ongorulu » munasebetsizlik » cozundurmek » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » pence pence » uremek » kalkmasıyla eski bicimini alab » muhtac »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.