tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
birleşik cumle » gore » capmak » darulâceze » gumuşcun » goz bilimi » ic acmak » tertipci » gecmek » kıc » koyleşme » muşahit » catır catır » koh » koleleştiriş » guneşlik » calkak » kırbac kurtları » kulağına koymak veya sokmak » kucuk gormek » dolut » bilinclendirmek » her tur gosteri yapmaya uygun » ara konakcı » gosterişci » duşuk yapmak » gormediğe donmek veya gormemiş » sandıkcılık » elden kacmak » le » kireclenmek » cekiş » buyuklu kucuklu » ağaca cıkan kecinin dala bakan » gucendirme » yer yer kazıyarak alttaki renk » icinden gulmek » gecersizleşme » yontem » carşafa girmek » ış iş uş uş » illuzyonizm » ekmeğini taştan cıkarmak » kronikci » elden cıkmak » cetrefilleşme » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » nemce » sudreme » curutmek »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.