tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nesne » ulen » solpuk » ozleştirmecilik » duşuk » soyletmek » baryum sulfat » inmek » ronesans » sozlu film » para cıkarmak » demir uzerinde » tercume etmek » obek obek » oksuruk » ceddine rahmet » baltık dilleri » blofcu » ric at » guclendirmek » i » kızılbaş » destek gormek » kırılıp dokulmek » tıkaclı » fikir hurriyeti » hint bezelyesi » cabuk parlayan cabuk soner » murşit » kulağıbir şeyde olmak » ilenc » gonlu ile oynamak » cok sozlu » kurk boceği » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » ortu » hataya duşmek » cırpınmak » can can etmek otmek veya konuş » kan akcesi » dutturu » unvanı » cin sacı » duşunum » gibi birtakım makinelerin işle » vechişebeh » tesaduf » aslî nusha » cekimli » yaprak dokumu »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.