tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yoğurt ciceği » benekli kopek balığı » govdelenmek » sozlukcu » pek soylemek » dile dillere duşmek » kan dokmek » iki dirhem bir cekirdek » astarıyuzunden pahalıolmak » cetrefilce » cıkmak » provokator » bukulmek » cevirmek » iceri » caykara » dokulup sacılmak » uleştirim » gorunurde » yumuk gozlu » yer acmak » kok doğrayıcısı » arık cekmek » oneze » ithalâtcılık » tus » ustune cevirmek » krater golu » etmek » gune doğrulum » kunde » nane likoru » evrak cantası » muteşekkil » humor » munfesih » sayıştay » duşunum » yedekci » uvey kardeş » bilincaltı » curcur » o o » kopruleri atmak » bağlamak icin yapılan toplantı » insanlıktan cıkmak » ici goturmemek » yarıkure » cok seslendirilmiş » lig »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.