tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
genizden konuşmak veya cıkarma » beklenmediği umulmadığıveya c » cırpmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » hatim surmek » maymuna benzetmek cevirmek vey » lâtin » acık duruşma » lehce » coğulluk » surum surum » acmak » cenileme » ayakustu » mujdelik » hızla batmak » lâf soyledi bal kabağı » yurumek » işi duşmek » mili » muddetsiz » muhtac olmak » kategori » pic kurusu » acılır kapanır alet » dol » guc » tereddutsuz » olcek » gulucuk » murdumuk » ahu parcası » kılık kıyafet duşkunu » seramikci » karada olum yok » yanıltmac » felcli » fuzen » yer cokuntusu » duzence » yeregecen » tac » ucurmak » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » hodukluk » huve » kelebek ciceği » cavmak » kandırıcı İnandırıcı » zevc »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.