tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carpmak » bulbul kesilmek » saat ciceği » tukenmez » dağsıcanı » icindekiler » doğuşken » bicimini alır hidrojenle oksi » sozleşme » kavmiyetcilik » formdan duşmek » sırdaşca » lule » guvensizlik » paldır kuldur » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » dokukluk » dondurme » cekişmeli » yer yarılıp icine girmek veya » defterini durmek » başına kakınc etmek » yuklu » ors ve cekic arasında kalmak » kurkcu » cul caput » cercici » cizikli » sız siz suz suz » ipcilik » ayakustu » bi » değiştirmemek veya yanılmamak » ateşduştuğu yeri yakar » gumruklu » icmek » bir abam var atarım nerede ol » meraktan catlamak » kalmak » aglutinin » kecelemek » yuz yazmak » kohneme » bağlaclıtamlama » yapma » tanrıca » catkı » redaktorluk » acmak » fikrini celmek »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.