tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eroscu » calıgibi » acıklık » karısıkoylu » yakayıele vermek veya vermemek » cimdik » cec » cariyeniz veya cariyeleri » l l » bilincsiz » calımlı » duşurtme » mutedavil » dovdurtmek » cıkarma » catıldamak » cecence » malik » bulunan bolum kafa ser » pirupak olmak » punduna getirmek veya pundunu » once can sonra canan » elinde bulunduran kimse » teehhur » toprak cimento » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » hem nalına hem mıhına vurmak » calımlama » tac beyit » teamul » keyif surmek » cay evi » x veya rontgen ışınları » ut » somurmek » kulucka donemi » uflemek » doğmelik » uzerine yuklenmek » olumle oc alınmaz » fransızlaşma » ceyreklemek » sandıkcılık » yureği yanmak » sulu gozlu » sulus » damarına cekmek » yuklenmek » nuzul inmek veya gelmek » yanlışcıkmak »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.