tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suruklemek » u u » ne gunlere kaldık » sutlu ot » ruşvetci » keyfinden bayılmak veya dort k » uretmek » işkence etmek veya yapmak » beden hareketlerinin tumu » yuz bulunca astar istemek » tertipci » dol yatağı » asansor boşluğu » mehtaba cıkmak » gaile acmak » ebegumeci » daha bircok şeylerin yapımında » temayuz etmek » gelsin veya gelsin gitsi » kul rengi et sineği » bin turlu » as » gozleme » sove » mucerret » taayyun » ışıkcı » koc katımı » kok sap » dinclenmek » ucurmak » ruzgâr altı » ote » camlıkoşk » ortalıkcı » gomgok » kılıc kuşanmak veya takmak » doşeyiş » gucu ipliği » kapıyıgostermek » kolayına bakmak veya kolayına » cekemez » sırıkcı » gonderiş » falso cıkmak » sokmek » olumcul » nobet calmak » duşmanlaşma » cocuk bahcesi »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.