tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buklum buklum » yuz yuze gelmek » yardım etmek veya yapmak » sokmek » felcli » bosme » inmek » tepeden tırnağa suzmek » izduşuren » ne olur veya ne olursun ne ol » dalga cukuru » mandallı uzerinde mandal bulu » cocukla cocuk buyukle buyuk o » tarh etmek » civiletme » yoksulluk cekmek » burudet » tezgâhcı » cinicilik » duğurcuk » turnagozu » suluk » olcmek hesaplamak hesap etme » yurumek » cuce » gozu ac » karina etmek veya karinaya bas » ucretlendirme » kolay işlenebilen yumuşak bir » goz goz olmak » ceyrek » karşılama toreni » yureğine od veya ateş duşmek » pirincsi » ince karton parcası kartvizit » cicekci » cıkarma » yerel yonetim » sonuclamak » tarih duşurmek » donelmek » karşıtı » t » kızılağac » carpma » hukûmet darbesi » maocu » allah ovmuşde yaratmış » cadır devlet » fındıkcılık »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.