tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işkembesini duşunmek » eri » gulumser » baygınlık gecirmek » murver » capak » bıyık altından gulmek » suruklenmek » malik » ustluk » cekul » cağırıcı » meraka duşmek » gocen » ici icine sığmamak » goz altıkremi » arabistan defnesi » carşaflatmak » baltasıkutukten cıkmak » boru ciceği » gece gunduz » yureği dar » ku » gozaltına almak » cilli » cercevesiz » ici ezilmek » kapıdan kovsan bacadan duşer » gazla » orumcek kuşu » obek » butunluk » deli kızın ceyizi gibi » yaygın oğretim » inancsızlık » odleklik » dokmek » şeylerden her biri tabaka » gul yağı » bahce kekiği » on kol » f » kuturtu » corba » muşerref olmak » pecelemek » hiclemek » gonlu kaymak » cağıltılı » ayağına veya ayaklarına kapanm »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.