tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
allah bana ben de sana » yuklenmek » yağışduzeni » acık kalplilik » gıcırıbukme » ofkeye kapılmak » koy » mak mek » şeritcilik » ayağının bağınıcozmek » akıllıgecinmek » akaclamak » yukumlu belli nitelikleri ve » camuka » acılıp sacılmak » ictikleri su ayrıgitmemek » ornekleme » hic de » doşenmek » yerlere gecmek » oklava veya baston yutmuşgibi » agrandisor » ileri veya one surmek » in cin top oynamak veya in cin » gozu akmak » rolânti » yururlukte olmak » ayağınıveya ayaklarını opeyim » muyesser olmak » gonullu » bıcık » kesip bicmek » illustrasyon » musaade etmek veya buyurmak » bağlayıcıunsuz » bukme » dayalıtahta kalas » gencleştirmek » rusca » İskoc » mubah gormek » aclıktan olmeyecek kadar » yapıldığında zararıdokunacağıd » başdondurucu » takla atmak veya kılmak » surpriz yapmak » cıtcıtlama » yakalıkamcılılar » yalıbulbulu » ca ce »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.