tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cılbır » tesellum » musamere » elden vefa zehirden şifa » ağaca dayanma kurur adama ins » gune doğrulum » cerge oba otağ » duşeylik » aklına takmak veya aklınıtakma » duşunme » inkisar etmek veya inkisarda b » karagoz » helvacıkoku » gozluklu yılan » gozlu » film muziği » direnc » acemkurdi » surdurme » tekâsul » muteveccihen » album » metal parca » fritoz » kuru hasır veya kilim ustunde » rak rek » tunel » okul cocuğu » vurucu guc » ustume iyilik sağlık ustune u » aday gostermek » sozlukce » ceyizlenme » hazzınıcıkarmak » beklenmediği umulmadığıveya c » hint pamuğu » ara konakcı » catırtı » cayhanecilik » koycu » gumrukten mal kacırır gibi » ağzının tadınıkacırmak » cavuş » surunceme » oksitlenmeyen bir element kıs » demetci » felcli » yuzune karşı » sureğenleşme » şarjor »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.