tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cehre » hucum oyuncusu » celtikcilik » danalar gibi bağırmak veya boğ » ruşvetcilik » ağac mobilya » surumsuzluk » başınıucurmak » gecmek » huseynî » gesneriana » cakılı » hangi taşıkaldırsan altından » il » batırılmasıyla yapılan sucuk » gocebe » bir gozeli » canak tutmak veya acmak » uzme » hızlısağanak tez gecer » kacmak » karman corman etmek » kukreme » aralarınıacmak » ic mimarî » tuvaca » gon » donuşum » eziyet cekmek » dalga gecmek » surukleyici » koceklik » gumruk kanunu » girişucreti » paradan cıkmak » cetrefilce » yureği yufka » elden gecirmek » ırgat gibi calışmak » mefhum nosyon » arafat » cakır » pece » surgu » gundelikci kadın » celme atmak veya takmak » m » kurelemek » mutehakkim » brove »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.