tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mızıkcılık etmek » akrobat » koltukcu » ucteker » turkulemek » mujdelenme » goz ile hedef arasında aynıciz » acmak » pamukcuk » saydam veya donuk vernik » satranc tahtası » can boğazdan gelir veya gecer » cercici » kıssadan hisse almak veya cıka » gozletmek » gozunu cıkarmak » kuşum » nefis mudafaası » gecer » korece » ofke » hareketin yeniden kurulmasıyla » cingene borcu » yılışıkca » oteki » zangocluk » ispermecet » parcalı » ruzgârlık » arap » neyce » cubbeli » gurgen » ad cumlesi » gorme gozesi » cıkarcı » buzulme » cift kol » ihramdan cıkmak » men » kartezyen » somuru » lâyık gormek » boru ciceği » sumek » camcak camcak » cıkmak » minder curutmek » yakıt maddelerinin genel adı » kunyesini okumak »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.