tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
utuculuk » icerisi » yuz kere » cakırkeyf » unsuz turemesi » yuk olmak » yureklendirmek » tesadufen » bir gomlek aşağı » gostertmek » cağdaşlaştırma » okuz » allah dort gozden ayırmasın » cizgi film » ilâhiyatcı » mahrec » acmak » rovanş » inanc » benicinci » mesket turkleri » unlemek » pluralist » gondermek » acıcekmek veya duymak » bayramuzeri » orgutlendirme » kıskac » ruşvetcilik » sirkuler » akcıl » bir sure ayrılmamak » buyu bozulmak » ucayak » kazanmak » muptelâ » civi yazısı » ici titremek veya titrememek » cizgilemek » sublimleştirme » coğurcu » catıarası » icindeki en kucuk birlik » tebelluğetmek » aktualizm » tedafuî » kurum kurum kurumlanmak veya k » govdelenme » olu fiyatına » allah esirgesin veya saklasın »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.