tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acacak » vergi kanunu » buyultec » kavga cıkarmak » gormek » elektrik ureteci » kucuk » tac » zukâm » topluluğu » gormek » cıldırmak » haram olsun » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » gozunu kapamak » sozun ardıboşa cıkmak » moğol » uzerinde durmak » yok etmek » muteakip » şeref kıt ası » duru » tum cahil » tuyleri icin avlanan bir kuşso » parcalayıcı » venuscarığı » projektor » karekok almak » yuksek oğrenim » gozleme » dokum » allaha ısmarladık » calımlanma » mitralyoz » kızık » koruk luferi » salca » durt » kur an » canından gecmek » İzmir koftesi » dağyurumezse abdal yurur » cokmek » ortac » ardıc » ucuk » kadukluk » yapmadığınıbırakmamak veya koy » cıkarmak » tayyor »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.