tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sorumluluk duşmek » asıda olmak veya asıda kalmak » yağcekmek veya yapmak » cipilleşmek » kana boyamak veya bulamak » kındırac » acık pazar » anten yukselteci » sozluk bilimi » ciyleme » kucuk parmak » kulhanbeyi ağzı » sağacık » cenet » cıkmak » kriz yonetimi » cıban başvermek » muş » kotu » duğun değil bayram değil eni » corku » carşafa dolanmak » oykulemek » tefessuh etmek » orman sıcanı » germanistik » yakutca » veya orulen dikey duzlem » arkadan soylemek » utopik » oğrenim » maca kızı » dozunu kacırmak veya dozu kacm » bortu bocek » olgunluk cağı » yazdığıad veya işaret » kırk veya bin dereden su getir » şarkuteri » ihtilâc » fos cıkmak » keyfini cıkarmak » câk » kuturdetmek » tanrı nın gunu » capar » utopyacı » bucurleşme » metal parca » citlembik » oncul »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.