tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onerge vermek » mulkiyeli » allah yuru ya kulum demiş » cıkmak » camuka » portekizli » ses cıkarmamak veya etmemek » kutuk » bohcalama » benzi atmak veya ucmak » buyutme » fonetikci » kaşık calımı » surmek » ust » ikbal duşkunu » cağrıştırmak » oportunist » surulme » unsuz ikizleşmesi » cetele cekmek veya tutmak » aliyyulâlâ » in hali » cek arabanıveya yalnız cek » mustefit etmek » aktuel » kullanılır » ıtriyatcılık » cırpıcı » etut » elektrik carpması » ilaclanma » buyukce » noel » duşukluk » gormek » başının caresine bakmak » yururlukte bulunmak » horozlar otmek » kan akcesi » nacar » orfî idare » istifcilik » cevrelik » acığa cıkmak » cağla » borcluluk dengesi » gozu kalmak » donum » ciftteker »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.