tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koreltmek » ormek » arnavutluk » uzulme » amerika uzumu » termonukleer » civilenmek » anonsor » uremek » yardımcı yardım eden veya ger » gecmek » acık kapısiyaseti » tırnakcı » bayağıkacmak » acıktan » gezercalar » zihin acmak » gubrelik » arlıarından huysuz huyundan v » takti i » cekmek » adam icine cıkmak » defterini durmek » alman usulu » muessese » capsız » hicap duymak veya etmek » kacık oz » munhezim » kıptî » ciziktirmek » işduşmek » cağın gerisinde kalmak » maskaraya cevirmek » gunu gunune uymaz » bicimini alır hidrojenle oksi » nez etme » gocer konar » cakısız » yoneltmek » cıkmaz » oyle » istencsizlik » yonelmek » slovenyalı » tendurust » ozge » beyazın adı esmerin tadı » corbaya sinek duşmek » duşurtme »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.