tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağaclıklı » bicim » gozettirme » katıla katıla gulmek » catkınlık » gucu » cıtırdama » suresiz yayımlanan duyuru » calışıp cabalamak » ovulmek » calım satmak » hayvan lama glama pacos » kona goce » oltaya duşmek » tedavulde olmak » organize suc » suruklemek » demirbaştan duşmek » donulmek » tutac » duşkun olma durumu iptilâ » cay » lisan » maslahatguzar » u » sızıcıunsuz » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » celik » bahcesi » incir cekirdeğini doldurmamak » gurultucu » ureticilik » uygurca » cirkinlik » helenizm » art bolge » cerceveleme » calmak » fırcalama » sune » acıklaştırma » kancılarlık » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » gundelikcilik » dumen suyundan gitmek » sahneye cıkmak » nakibuleşraf » denk kume » dışa donukluk » ciceklik »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.