tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suzgec » İspanyol muziği » mukemmel » suru sepet » olgun » gocmen » kuru soz » sunnetcilik » gonlu kırılmak » murteci » calkantılı » karikaturleştirmek » gozletmek » caylaklık » buz ustune yazıyazmak » donbaba » cıkan » cumle âlem » sozleşmeli » dunya durdukca » kopuk » tumor » dualist » işcevirmek » tasallup » karşısına gecmek » uzuntu vermek » elektrikli basac » cift dikiş » acmaz » figur » gobek » mani duzmek veya yakmak » antrenorluk » cınarlı » cuvaldız » zucaciye » muzekker » tanrıile şeytan arasında surek » ozensiz » gorececilik » cuş » oncu » kuvvetini gosterir » oncel duzen » dunyadan elini eteğini cekmek » kup » kokten surme » zayicesine bakmak » olculer »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.