tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olum cezası » duzeltmek » mustahdem » mercankoşk » dolgun ucret » rucu » lâz » yatcı » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » kuştuyu gibi » mucellithane » ır ir ur ur » yağkupu » gece işi korler işi » cıkmak » icini bayıltmak veya kıymak » gosteriş » gecişmek » gecmek » carık » yukseltme » pek yuzlu » adıcıkmak » etmek » kesesine guvenmek » eskimo » saba ruzgârı » cekmek » sanskrit » recete » curume » pırlangıc » yuzleme » duğumlenebilir nesne » bıcakcılık » cakışmak » calım » murekkeplenme » ve sorumluluğunu taşıyan birim » acığa almak » cerceveli » tıraşcı » yoğurt ciceği » cul » bulbul canağı » cokuntu » hukmu gecmek veya hukum yurutm » doğuşcu » ciceksiz bitkiler » mısır baklası »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.