tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değerli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gumuşsağolsun altın gidekosun » revac » icinden cıkmak » yağolcer » gorececilik » etmek » ustlenim » kukreyiş » cobandeğneği » ağzına bir zeytin verir altın » kurallıcumle » sebep olan fiziksel enerji ha » alak elek » ici titremek veya titrememek » calımcı » muptelâ » gocurmek » subjektivite » cetrefilli » cokme » cakşır » pence » korkusuz iyi dovuşen kendine » keciboynuzu gibi » karagozculuk » koseği » derme catma » genel goruşme » moskofluk » siktir et » barışgoruşolmak » berbat etmek veya eylemek » kırk kapının ipini cekmek » lutufkâr » gumburdeyiş » ovmac » yerleştirilmişcift camdan oluş » gelsin veya gelsin gitsi » elden kacmak » catı » ici kan ağlamak » olum cezası » katıyurekli » gun » gomlek » ağac arısı » bitkisi gossypium » dumduz » ardıl goruntu » kıpcak »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.