tdk sözlük TDK Sözlük

 

değerli eş anlamlısı

değerli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değerli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değerli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük değerli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
culsuz » cıkra » mış miş muş muş » urpertmek » tam bolen » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » olum doşeği » deyip de gecmek » kaldırıma duşmek » diz cokmek » yuzdelik » mişli gecmiş » daha neler » carpmak » acısınıgormek » mustenit » yanlarında goturmekle yukumlu » soz arasında » veya orulen dikey duzlem » tuyo » sokun » okuz gibi » pekmez kopuğu » acıciğdem » gecmek » yetiştirilen bir bitki lycoper » nobet » kokensel » kulfete katlanmak » olmayan bağımsız hur » guluncluk » şuyu bulmak » hukum yemek » patlangac » yatak yorgan veya yatak doşek » senyor » cokmek » elini surmemek » hukukculuk » halıdan yapılmışiki gozlu torb » aktorluk » cekme » calpara » umitsizlik » sumbul » duz » tarikatcı » corbaya donmek » bir şey icin gerekli en buyuk » cavuşuzumu »

değerli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve değerli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değerli_eş_anlamlısı nedir ve değerli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.