tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maz mez » oykucu » ardışık goruntu » koyuvermek » uc » tore dışı » cuvalsız » sel gibi akmak » gostermek » okul oncesi » al elmaya taşatan cok olur » bıyığıyeni terleyen delikanlı » gozunu toprak doyursun » endustri » koruk luferi » cek » siyanurlemek » oncelik » balgumeci » otleğen » olcup bicmek » yalıngoz » cantacılık » elini surmemek » acığa vurmak » dost başa duşman ayağa bakar » odeşmek » ackı » catılma » karşılıklıbirbirini dovmek » kemiklerden biri » curuk » paraşut » derdi gunu » moritanyalı » ortme » kosnuk » dar acı » re » gozle gorulur elle tutulur hâ » cakmak » pacavracı » emekliye ayırmak cıkarmak veya » hacamatcı » muessir » aşcıbaşı » kız kacırmak » kulak civisi » kafayıcekmek » mubarek »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.