tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yığın kulturu » duver » profesorluk » yukarı goğe doğru olan yanı » icin icin » dalga yuksekliği » nefsini korletmek » dovuşkenlik » koleleştirme » kez duz kabartılar » mektupcu » yağma etmek veya edilmek » iclene iclene » melengic » cizginme » oldurucu » suslemeci » orumce » yoresellik » orgutleniş » kanavice » catkın » buzguleme » cektirme » yuruk semaî » surmek » guneşcarpmak » comlekleme » arpa ektim darıcıktı » alt gecit » yatcı » mushil » meydan dayağına cekmek » lehceci » şaşkına donmek » duşurtme » ne buyrulur » su boceği » dırıltıcıkarmak » mutenazır » kulakcık » başlık atmak veya koymak » dunyasından gecmek » avanturiyer » abliyi kacırmak veya bırakmak » caykara » sonuk » catlamak » uşuntu etmek » umutsuzluğa duşmek veya kapılm »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.