tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuzakcı » yarayan cevresi oluklu kucuk » goğsunu gere gere » bir dokun bin ah işit dinle ka » somurucu » sumuksel » mutareke » başlangıc tutmak » iktisat etmek veya yapmak » tuy duzmek » af cıkarılmak » saltanat surmek » cay » uzgorur » gectim olsun » yuregir » cit » kalemiyle yaşamak veya gecinme » otuşme » ordek » kunh » ozel mulkiyet » işten el cektirmek veya cektir » mandallı uzerinde mandal bulu » duşundurtme » yoneltmek » kepceleme » hint ipeği » yuvarlakca olan tac yaprağı » ortmek » sureksiz » kutle » ic acıcı » bilgic » calmak » kotulenmek » ac gozluluk » baklava borek » akıcıunsuz » can boğazdan gelir veya gecer » kacışmak » bukmek » koselik » onune bakmak » goze goz » topluluğu » ic işleri » ozgurlukculuk » olu helvası » parca »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.