tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hurmetsiz » tuy sıklet » faca » ic oğlanı » redaktor » calkatma » ortakcı » uzun sivri kumes hayvanların » kulplu kap » gozunu acmak » ustune gelmek » roman » paspascı » gullâbicilik » catıştırma » catıcı » gurcu » acık liman » acılmak » zatulkursî » reduksiyon » hesaba almak veya hesaba katma » alcaklaşmak » kurklu » umtırak » celişiklik » ardışık goruntu » holoturitler » hapishane kackını » hint avrupa » tuplu » yâruağyar » cenk » munasebet duşmek » dort duvar arasında kalmak » element kısaltmasıau » buyuleme » ozel af » borc yiğidin kamcısıdır » sureklilik gosteren » acık acık » ucmak » oz » acmak » herkesin gectiği kopruden sen » cene yarıştırma » sukût ikrardan gelir » plutonyum » ortenek » araştırma gorevlisi »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.