tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lutesyum » inşaatcılık » amaclı » katgut » yer ozekcilik » ışık golge » bir coplukte iki horoz otmez » yaştahtaya veya yere basmak » osurgan boceği » turkuleşme » acış » bol kepce » makaralarıkoyuvermek zapt edem » kralice gibi » cimentolamak » olu » beklenmediği umulmadığıveya c » in cin top oynamak veya in cin » gelen paşam giden ağam » cincilyagiller » defteri durulmek » su yurumek » iz » cekme » entipuften » ayın on dordu gibi » futuvvet » senator » yukseklik » gostertmek » cicek cıkarmak » turkleştirme » dunya malı » yol gostermek » cılgına donmek » akşamlar veya akşam şerifler h » girmesiyle cıkmasıbir olmak » cekmek » on alım hakkı » tahassus » cıkmak » coğunlukla » kapcak » cıkış » penceletme » huzunlendirmek » gun » somurgecilik » cuval » gozlerini alamamak »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.