tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ac gozunu acarlar gozunu » kılıc uşurmek » buyuk sozume tovbe » kuspe » kopekoğlu kopek » duğumlenmek » cokuntu » salcalamak » ic cumle » dokulup sacılmak » kirecleme » ceşitleme » tersine donmek » av kopeği » otostopcu » hareketi » cevza » calımlanış » icine sokacağıgelmek » gormek » bal ozu » pişirgec » pufkurmek » allah yazdıise bozsun » şoforluk » ceşni » kuseğen » ic » horoz olur gozu coplukte kalı » mutevehhim » zeytinyağıgibi uste cıkmak » icler veya yurekler acısı » şarkısoylemek » fişekci » buhran gecirmek » dostluk okkayla alışverişdirh » odevlendirme » butunu hars ekin » celenc » donuşlu fiil » yerine kullanılır » kelebek ciceği » ciğleşmek » olmez » icin kullanılan boru oluk vey » yuz bulunca astar istemek » palamarıkoparmak veya cozmek » yokcu » iki kulak bir dil icin » icinde »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.