tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
antrenorluk » yontem bilimsel » paracol » tekâsuf » art avurt unsuzu » kirec cimento gibi şeyleri su » toplamak işleri icin ayrılan k » orta uc » bir orman ağacıcastanea sabva » kukreme » kanlıbıcaklıolmak » gubre gazı » yuzu gozu acılmak » dirlik yuzu gormemek » boceksavar » bugduz » bitumlemek » yurumek » malc » yıldırımla vurulmuşa donmek » gonlunu serin tutmak » koşe » gulle atma » gunduzsefası » ustunluk » ış iş uş uş » zevk icin » muşteri » salca » koreltmek » gozlerinde şimşek veya şimşekl » kecisakalı » pay cıkarmak » unite » flort » merkezkac » kalıpcı » her biri mesame » kalıc » duzenleyen ve genel olarak ilg » kunyesi bozuk » gundondu » ozur dilemek » acmak » duz » ozdek » cur etsiz » gecmek » tos » kirec fabrikası »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.