tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calıştırıcılık » anlamaya yarayan sınama » medet allah » carpmak » kıskac » bork » carpılma » lâfımıolur » dokumcu » acmazlık » kambersiz duğun olmaz » eli dar veya eli darda olmak » kopuk » ozletmek » kepekci » duşman olmak » solpumek » deve kuşu gibi yuke gelince ku » gorevden uzaklaştırmak » duğum » ucmak » oltu taşı » uzerine bir bardak su icmek » onunu kesmek » mubaşeret » temas etmek veya biriyle temas » gureşetmek veya tutmak » rebiyulâhır » kiremitcilik » donmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » bohca boreği » cumle bilgisi » halacca » yuklem » sukûnetli » hurmeten » tanıdık cıkmak » tropikal bolge » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cerceveci » dunya bir araya gelse » şuphelenmek » acıortay » kece » kucultme » utanc » kayakcılık » cuhadarlık » ozgunleşmek »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.