tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
induklemek » ıskatcı » deli danalar gibi donmek » gencleşmek » soğe » gocebeleşme » selâm verdik borclu cıktık » roportaj » ofke topuklarına cıkmak » ısıracak it dişini gostermez » hukûmet konağı » cepic » turna gozu gibi » yazdığıad veya işaret » huruc » burunme » calgılıcağanaklı » lâpcın » cat orada cat burada cat kapıa » gozdağıvermek » kuşa benzemek veya donmek » otorite sağlamak veya temin et » dokulmek » numarasıolan » olcucu » gozune sokmak » golge » coğulcu » ileriyi gormek » musellim » ozel mulkiyet » omrunce » başından gecen olağan dışıola » ici sıkılmak » kantarlıkufur » guclenme » bir eli yağda bir eli balda ol » figur » kendini aşağıgormek » iceri » dilli duduk » sulfurimetre » dava gormek » akca » allah akıl fikir versin veya a » bu turlu » analiz » bıcak » olum » allah belâsınıversin »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.