tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koşe » yuzbaşılık » yureği yarılmak » acıkağız » gorunmez kaza » haricten gazel okumak veya atm » olumun soluğunu ensesinde duym » catal » utusuz » fındıkcılık » durtukleme » bircoğunu o metalin yuzeyine y » kalemiyle yaşamak veya gecinme » br » icerleme » cıkrıkcı » at olur meydan olmaz bulunmaz » ozdeştirmek » dili başka bir dile calmak » yayık dovmek » mubayenet » uremsel » doğen » hint darısı » luks baskı » orucsuz » potasyum sulfat » denetcilik » bicicilik » cayır kuşu » cıkıntılı » buyukluk satmak » cekirdek » cobanlama » cenesini bağlamak » yuzde » yurutum » gorevden ayrılmak » sutun » oğutcu » gosterişsizlik » takla atmak veya kılmak » gume » dalkılıc » okuyup uflemek » cizicilik » turkiye turkcesi » ozletme » kırıp gecirmek » iki kulak bir dil icin »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.