tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iki satır lâf etmek veya konuş » cıvmak » yunanca » ustune kapanmak » bulunmak nezretmek » ense cukuru » surundurulme » konsantre etmek veya olmak » dile veya dillere destan » cozgun » gecit » kor nişancılık » cocukluk » tedhişcilik » farklılaşma » cember kayık » duzen » facuna etmek » bon bon bakmak » yoresel » kâkullu » bok ustun bok » ardında yuz kopek havlamayan k » ac gozunu acarlar gozunu » istintac » doşemecilik » bol kepce » kalcıncı » guzel » murşit » cıngırak » honduraslı » goz kapağı » kuzey yıldızı » sırtınıdayamak veya vermek » bayram cocuğu » sıkıntıya duşmek » metal parca » avurt satmak veya avurt zavurt » hopurtulu » murekkep olmak » sunguleme » umit etmek » pluralizm » ağaclandırılmak » sozu gecmek » musabakaya girmek » ağzınıaramak veya yoklamak » bicimdeki bolumler » masa ustu yayıncılık »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.