tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boşnak » başa gelen cekilir » turlu turlu » baştan cıkmak » huzun cokmek veya icine bir hu » yelken gonderi » renginde sapıdort koşeli olan » ayva gobekli » başına kan cıkmak » ileri gecmek » hindolog » cıt » okuz arabası » gır gecmek » kendi kendini yemek veya kendi » zurriyet » şukurler olsun » acma » acık oturum » hint fıstığı » du » allah eksik etmesin » ıt » dovunuş » pusuya duşurmek » şumul » yapma yapmayın yapmayınız » sozsuz oyun » gecgec yapmak » ney uflemek veya ufurmek » sokel » carice » tarih oncesi » elhamdulillah » munasebetiyle » catışkı » olmayan bağımsız hur » şukur » tac giymek » ustune varmak » guldur guldur » tampon bolge » duzenleme işleri » nufuzsuz » yore » cizinti » curmumeşhut » oğretmenlik » tuz ekmek duşmanı » bukun »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.