tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muessif » genişgoruşlu » el acmak » gurultusuz » mişli gecmiş » vay anam vay anasını veya va » hareketlerinde tutarlı sağlam » istintac » belirli gecmiş » canından bezmek veya bıkmak u » yapay dolleme » supuruş » tahtalıkoyu boylamak » centik » kume kume » oykunmek » marpuccu » işkembe corbası » dunur gitmek » şuphelendirmek » zumre » globulin » goz dikeği » tutmek » goz » cektirmek » gozculuk » mısır baklası » inşaatcı » macun cekmek » tunel » sumbul » eyleme gecmek » sovuşturmek » gununu veya gunlerini saymak » garc gurc etmek » can cumleden aziz » mucevhercilik » museddes » koyuvermek » tekaut ikramiyesi » oburu » murtet » kendinden gecmek » cekelemek » ısıtıp ısıtıp onune koymak » ozel » neye uğradığınıbilememek veya » başağac » madenî yun »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.