tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gok kuresi » goğus sesi » utulme » rantcılık » kim kime dum duma » cavmak » başıicin » tovbekâr » yazı » gocurme » duşsuz » buyutme » pastorize etmek » yanılgıya duşmek » kalmak » cin carpmışa donmek » gosterişe kacmak » ozenc » yazar cizer » kalp carpıntısı » kundakcılık » uk » ay ey » divance » culûsiye » suruklenmek » onune bakmak » ozlu » cevre » kolayına bakmak veya kolayına » medhusenâ » humanistleşme » teferrut » olcermek » cay » goz yuvası » modulâsyon » cıkmak » gorevlendirilmek » atasozu » duğumlemek » yunlu » dibi kırmızımumla veya bal mum » mektupustu » selâm verdik borclu cıktık » orumcek » centikli » kutikul » catılı » ucmak »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.