tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
grekce » yalın ayak başıkabak » akla sığmak veya sığmamak » gozlerini kapamak » sivil yonetim » cekelemek » oykucu » altta yok ustte yok » dokumleme » gudukleşme » testere caprazı » bavyeralı » tatar corbası » sulfat » kutlu » farklılaşma » cekişe cekişe pazarlık etmek » benimseyip değişik bicimde anl » kıskıvrak yakalamak veya bağla » perdah vurmak veya etmek » kalıpcı » ipcik » ilerisini gerisini hesaplamama » gecmek » surata bak sunguye davran » plâtonizm » urume » korpecik » role » yaptıklarıgosteri » pacoz » taklitcilik ği » halic » acıortay » curukluk » gagavuzca » ıslahatcı » catışılma » guvence vermek » tebellur etmek » yeteneği maharet » muyesser » borclu cıkmak » mucize gostermek » muhurlu » obur dunyayıboylamak » gozetici » gocme » ahlatın veya armudun iyisini d » dovulme »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.