tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tespihci » kurtluca yer palamudu » anlamaya yarayan sınama » garpcı » sucustu mahkemesi » iğneli soz » olumune susamak veya olume koş » cok hucreli » kızık » sr » ta » cardaksız » aklıcıkmak » gumuşsu » mukrim » bir duziye » on denetim » kendini duşunmek » cakaralmaz » ac ayıoynamaz » cekmek » lâtince » musteşarlık » muziksiz » dava gutmek » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » kulustur » catılma » işcilik » yuf borusu calmak » caca » kendi icine cekilmek » pilot bolge » dokmek » işbirlikci » lâfınıveya lâfınızı balla kest » somurgeleştirmek » gobek » pacayıkurtarmak » cik » duşurmek » soğuşturmek » catınmak » calık » kul gibi » gecmek » pis pis gulmek » başına balta kesilmek veya olm » kıblenuma » uzatılabilir »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.