tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ipcik » ciyleme » cokuş » nefsini korletmek » araştırılabilen olculebilen » okuzburnu » oğrenci belgesi » muheyya » cetrefilleşme » tunclama » cinko » lâvanta ciceği » tutsuleme » gommek » edilmesi » can borcunu odemek » takallus » gumuşuleşmek » buyuk atardamar » aktuel » tek yonlu yol » surgulu » gok yakut » efelik etmek veya yapmak » ote gun » kafayıtutsulemek » cağcıllaşmak » gobek havası » sozu uzatmak » felemenk » kavanco » birleşik cumle » gozlerini fal taşıgibi acmak » mercimek kofte » mutearife » cek » sığırodu » cokertme » bundan boyle » gostermek » teferruc » patırtıya pabuc bırakmamak » ne cıkar » on koşul » rusumat » karşılama toreni » suzgu » başkurt » tahkimat elemanlarıustune veya » soz »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.