tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catal » cekmek » akıcılık olceği » tecrubesi olmak » mektepten cıkan eşek marsuvan » gozetlemek » bickici » cimlenmek » tespih cekmek » el pence divan durmak » guguk gibi kalmak veya oturmak » oldurmek » catal » cift capraz denir » bir koşeye atmak » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » gun merkezli » gecersiz » ozgu » sut gibi » bağlanan sert nesne » civileme » yazıya dokmek » coğumsamak » uslûpsuzluk » ar » catlak » turuz otu » cene yarıştırmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » polemiğe girmek veya girişmek » kece kulâh olmak » fırsat duşmek veya cıkmak » yakınlık gostermek » ahıska turkleri » duzeltici jimnastik » tup » oyle gelmek » kacırmak » suet » afrika cekirgesi » cıkıkcı » rest cekmek » mutenakız » bak » elcilik etmek veya yapmak » ovuntu » guneşsel » şarkuteri » mustehase »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.