tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uykusu kacmak » goz onune almak » pusur » recel » dunya » cicekli » kamışkalemleri acmak icin kull » duş » baba oğluna bir bağbağışlamış » yeri goğu ben yarattım demek » kem soz kem akce sahibinindir » ağaclık » uckâğıda bağlamak veya getirme » doruk cizgisi » olan kişilerin toplanıp toplum » alâkayıveya alâkasını kesmek » aba altından değnek sopa goste » oksuz kalmak » tavşan yetiştiriciliği » gosterme » unlu » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » urun » mufret » cok yavaşişyapan cevik olmaya » urperme » buyultmek » zuppeleştirmek » hoparlorlu » luksmetre » bir turlu » istatistikci » olcup bicmek » yediği onunde yemediği ardınd » donup dolaşmak veya done dolaş » acındırmak » gudum » unc » beliren olumle sonuclanan has » duşundurtmek » unsuzunu gosterir » nukleer enerji » kendi derdine duşmek » gununu gormek » kaldırıma duşmek » yalama ucuş » iceri » kocancılık » hac cıkarmak » calık »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.