tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catallı » cakıntısız » dikkat cekmek veya dikkati cek » ti » ozu sozu bir » yonetmek » cirişli » kap » gulunmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » guzel » suyu veya cayı gormeden pacala » icini okumak » kim oluyor » eklemek karıştırmak ilâve et » guvence » eli boğrunde » carklı » ici dar » cekme demir » gurultusuzce » evic » acısal sapma » dip kocanı » olağanustu » fucceten gitmek » biz attık kemik diye el kaptı » gonullenme » muhtac » carşaflamak » ayağına veya bacağına gecirmek » kurklu » gulerken ısırır » katma butce » kureselleşmek » alcacık dağlarıben yarattım de » teehhul » gozculuk etmek » istenilen bicim elde edilen m » duşunuş » elinde var » lutfen » ceki » koy meydanı » meyve bahcesi » kırk bir bucuk » duruk » parcalarıkaynaştırma işi veya » armatur » guncek »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.