tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nufus » by pass » ağa borc eder uşak harc » makinelerin ağırlığına dayanab » tepeli bulbul » tavukculuk » icerlek » bortuk » ummetce » alıcıyonetmeni » durac » demir gibi cok sağlam » yuceliş » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » carktan cıkma » muteharrik » cekirdek » iştahıkapanmak veya kesilmek » dolambac » teleutce » doşemeci » suslu puslu » polemiğe girmek veya girişmek » cırcır » boynunu bukmek » halk yardakcısı » ummetcilik » notunu veya numarasını vermek » muhre » cubuk » goğusluce » motamot ceviri » anormal » ogesi » calık » rontgenlemek » geciriş » duğu » deli cıkmak » dollu doşlu » burnundan fitil fitil gelmek » ic guveysi » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » doğu turkcesi » kadiriye » sinemacı sinemanın ceşitli ko » mujde » soyletme » duşuk » davranmak saygıgostermek soz »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.