tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokuluş » dokmek » acılışkonuşması » yalın cumle » cakıcı » pazar ola » cık cik cuk cuk » ihramdan cıkmak » meraka duşmek » gonul bulandırmak » buyuleyici ozellik » onsellik » virus » kriz yonetimi » bugunden yarına » kapalıgecmek » guclu kuvvetli » cakır » ciltci » hor gormek » nazikce » kacış » yukarı goğe doğru olan yanı » mu » sutlu kengel » envaiceşitli » yuk olmak » tepeli kostebek » kulube » cirişleme » muteşebbis » daha bircok şeylerin yapımında » tecennun etmek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » cıldırış » cağa » kazak » sozunu esirgememek veya sakınm » hevesine duşmek » minareyi calan kılıfınıhazırla » goncu » hopurdetme » cekişmeli » âlemi var mı » gurleşme » gulleci » guğum » bosmek » ha babam veya ha babam ha » oşur »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.