tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guzellik » dort bucak » gecmek » coğunlukla » ozellik başkalık ayrım » cicek acmak veya vermek » gor veya gorursun » imza toreni » hapcı » dumduz » yapışık ceneliler » oldurme » rutbe » karşıduşurum » yureği daralmak » akca pakca » allah bahtından guldursun » muzakerat » fırcalayış » vekilharclık » bir yerde kullanılan bir yere » gecim » İslâm dininden olan kimse » tekerrur » soz yitimi » katıve cıkıntılıorgan » it gibi calışmak » soyleşmek » acışkonuşması » citi yapmak » yamcılı » curuk » evvelâ can sonra canan » fritoz » kakır kakır gulmek » ağaclandırılmak » carpan » karda yuruyup gezip izini bell » taşınabilir arac » dunur gezmek » gobeği catlamak » cevirmek » tenezzuh » kaşlıgozlu » aklına geleni soylemek » gocmek » ipi curuk » aktorluk » yuz yazmak » erkeklik oldu mu »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.