tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karanlık basmak veya cokmek » gecirimli » ahretini yapmak veya zenginleş » keciye can kaygısı kasaba et » acılmak » akla sığmak veya sığmamak » ici bulanmak » torpu » soğut » akımınısağlama işlemi » arnavutca » gin » uc » dokmek » yuz karasıolmak » ici vık vık fık fık veya pır p » mushaf » deve doşlu » sırnaşıkca » ceviri » gun » istencli » yer ucmak ii » başmusevvit » bağırışcağırış » yureği dayanmamak » kayınco » salca » muthiş » donem » pabuc eskitmek veya paralamak » iki hırtı bir pırtı » dalınc » soz birliği » yorgan yuzu » munezzeh » durtuşturme » mum ciceği » ucucu » sutyen » gocme » burnu surtulmek veya burnu sur » dokmek » teselli mukâfatı » at » incelenmesi muşahede » uygun bir bicimde takılarak on » olumle oc alınmaz » uc aylık » bir veya tek başına »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.