tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kahpenin dolu » kerem buyurun veya eyleyin » anglikanizm » icicilik » otturmek » gun » tıpkıcekim » pratik kuramsal karşıtı » gulgiller » coğaltış » temiz kanıda vucuda dağıtan or » colaklık » hakkıodenmez » surek » operetci » secenek » kıl kecisi » carıklıerkânıharp » karşılıklıbirbirini dovmek » bolşevik » operator » ceşitleme » tehevvur etmek » para parayıceker » boğaz acmak » katıla katıla gulmek » cekiştirmek » kruvazor » istenc » tohumu dokulmek » boşluk » uremek » aracılığıyla duymak değmek e » hacet gormek » koklemek » ote » cuhelâ » tepesinden veya başından kayna » uzgu » supurge » vus at » plâkcılık » yumurta koku » yureği kararmak » haberleşme komunikasyon » usteleme » kayda gecirmek » dudukcu » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » muddeiumumîlik »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.