tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cavuşkuşu » ağac kaplama » karnıac » tehacum » minder curutmek » lw » toplu goruşme acık oturum » gumburdeyiş » sunnet etmek veya yapmak » gosteriş » secim yasağı » cıban başvermek » capkınlaşma » uruguaylı » yararlanılan bir bitki corchor » buyuklerin ellerinden kucukle » emmec » ağzıtorba değil ki buzesin » ucuz » tarikatcı » celişmezlik » koy ağası » mahkemelerinin adı » yarım elmanın yarısıo yarısıb » kooperatifcilik » kul ufak olmak » gozuyle gormek » mutenekkir » ustun » odul almak » corak » ceşitleme » dervişce » ozel » hovarda olma durumu » hapishane kackını » torpido gozu » muterakki » kirecsizleştirmek » celişki » ucler yediler kırklar » acından olmek » her tur gosteri yapmaya uygun » batıturkcesi » ciziktirmek » kuzey kutbu » cat pat » tecavuz etmek » kut » zarfcılık »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.