tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hâli uzere » bin yaşa » hukmî şahsiyet » tunclaştırmak » cıtlatmak » supruntucu » yanılgıya duşmek » cekingenleşme » kervankıran » kulustur » buyuk mevlit ayı » gagavuz » murt » arap rakamları » kenarlık » kalkmasıyla eski bicimini alab » yanay duzlemi » koksuz » tahkimat elemanlarıustune veya » mayalanabilen ve coğu tatlıola » fizik otesi » duzey » mustemlekeci » kırağıduşmek veya yağmak » kucuk unlu uyumu » munasebetsiz » cavdarlı » uzumsuz » gok gurultusu » illuzyonist » aclıktan gozu veya gozleri kar » infiratcılık » yakayıele vermek veya vermemek » ayaklar baş başlar ayak olmak » besle kargayı oysun gozunu » cırpınmak » acılmak » patırtıcıkarmak » munazara » muezzinlik » ovungen » carlık » kabul toreni » dokmek » bilincaltı » bugun » belgegecer » Şafiî kopeği gibi titremek » cok tanrıcılık » hint irmiği »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.