tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hoşgorusuz » anlıkcılık » uygun bir bicimde gosterildiği » gocebeleşme » ozet » yedek veya yedekte cekmek » el elin eşeğini turku cağırara » kosemenlik » futur etmemek » dışına cıkmak » hapır hapır hapır hupur » el » terbiye almak veya gormek » isimden tureme fiil » doner kule » yalınc » buyuk mağaza » oğrenim » bir madde » gozculuk » bir gunluk beylik beyliktir » acıciğdem » caplamak » ınca ince unca unce » ileri atılmak veya cıkmak » mitralyoz » yuksek » tıkaclama » cumbuşlu » goğusluk » bunalım gecirmek » su icinde kalmak » kokulu cayır otu » bir baba dokuz evlâdıbesler d » ozel af » gozu kesmemek » duzecleme » oruc acmak » sublimleştirme » hambelî » muhur kimde ise suleyman odur » muritlik » cıpıl cıpıl » bicimdeki bolumler » sap cekmek » cobanpuskulugiller » ukalâ dumbeleği » gecerli » makedon » utcu »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.