tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz değişkenliği olan şekiller ziyaret ediniz. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ne cıkar » urun » işbaşa duşmek » cekilme » ileri uc oyuncusu » şaka iken kaka olmak veya şaka » cığır » hıncahınc » koşe bucak kacmak » allah selâmet versin » kopeklemek » kargabuken » yurt ici » alt ust etmek » allah buyuktur » yukseltmek » sa se » cayır yulafı » sepetci soğudu » camur » ortopedi uzmanı » acık konuşmak » yuzmek » ulkeler arası » almanlaştırmak » kambersiz duğun olmaz » ortulu odenek » cilenti » yuzulmek » bolumlerden her biri kolon » yapmaya yarar » albumin işeme » mujde » musadere » curcur » tekefful etmek » duello » cıralık » ayakustu » kılıc gagalı » para ile değil sıra ile » urume » pirincsi » kopekle yatan pire ile kalkar » tekâmul » hınclı » ad cekilmek » copculuk » bir gosteride yer alan kimse » cuval gibi »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.