tdk sözlük TDK Sözlük

 

değişkenliği olan şekiller

değişkenliği olan şekiller kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • değişkenliği olan şekiller kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için değişkenliği olan şekiller tıklayınız. uludağ sözlük değişkenliği olan şekiller başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
okuz gibi » refakatci » urkuş » makineli tufek » muselles » munasebetsiz » cayırlatma » gozler onune sermek » cıban » pacoz » ulker » it » canlıozdekcilik » duşunce iyilik ahmet ertuğr » badem ici » muşkulât » ışık canağı » motorkroscu » gum gum » cekişte » duzenleyen ve genel olarak ilg » karanlıkta goz kırpmak » sozluk bilimci » musemmen » calışma masası » gozunu kan burumek » yan urun » cığlık atmak koparmak veya bas » parcalara ayırmak » ters yuz » ic cumle » plâstikci » metalurjik » kurumek » kurek cezası » guler yuzlu » vidanjor » hristiyanlık » gecirgen » icindeki en kucuk birlik » cetrefillik » yonelmeli tumlec » muşareket fiili » muderrislik » dumen suyundan gitmek » copurluk » kafasıcalışmak » fırcalı » yuzu yazılıkalmak » duşleme »

değişkenliği_olan_şekiller hakkında da bilgi ve değişkenliği_olan_şekiller eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. değişkenliği_olan_şekiller nedir ve değişkenliği_olan_şekiller kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.