tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boğurtmek » buk » sepetci soğudu » hatime cekmek » olcu almak » cucuk » ihrac etmek » arasında den başka anlamıyl » ozlemini cekmek » ıncı inci » curutmek » calıştırıcı » yukleme durumu » serbest gureş » yuceltmek » kac » acık liman » acıkcası » tabiatustuculuk » burokrat » yonetmek » ya sabır cekmek » zerduştî » cizginmek » yuzler » civitlenmek » angolalı » ciğnenmek » fon muziği » kirec sondurmek » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » celikleştirmek » buro » fin ugor » ucuk » ciğeri veya yureği sızlamak » keder cekmek » enfluanza » inancsızlık » yuklenme » tunclamak » oyle oyle » pekmez kopuğu » perde cekmek » reva gormek veya gormemek » seckin » catallık » coğu kez » orta uc » faydasınıgormek »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.