tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mucellit » tukuruk » diline dolamak virt etmek veya » kuşumlenmek » gozer » edebiyatca » ırgat gibi calışmak » bana da demesinler » hristiyanlaştırmak » ofkesi burnunda » durac » kutuk » hırs burumek » ne âlemde » muptezel » meydancı avlu bahce gibi yerl » selcuklu » gozu doymak » elektromanyetik guc » ustune kuşkondurmak » kırsal bolge » gusulhane » kin » dun » zor alıma carpmak » puturlenmek » dalga gecmek » anasının korpe kuzusu » sut » keci mantarı » kompozitor » dolaylıtumlec » duzmek » yabancılık cekmek » uyelik » uzengi kayışı » cimdik » acmak » cakmak taşı » olmek » satranc taşı » değer duşurumu » gocum » mucevher tarih » urokultur » adıustunde » kosteklenmek » oz tahta » potaslı sutlu tuz » cok sesli »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.