tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutealiye » gormek » surukleyici » ın in un un » kahrıcekilmez » duşunsel » acıklayan » bir cırpıda » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » acık acık » dalyan koftesi » halay cekmek veya tepmek » ayıp etmek veya yapmak » evirmek cevirmek » alt ust olmak » oz itmeli » cekiye gelmez » calkalamak » kopcalamak » kesmeden ustten gecmesini sağl » sır vermek veya sızdırmak » duşunulme » pala surtmek » caldırmak » kaşık calımı » kullanılan boya » kovanın ucuna yerleştirilmişme » dırt dirt durt durt t » rodezyalı » cekimsenmek » kulunk » hukum » allah son gurluğu versin » hizmet ici eğitim » ust gecit » secmesiz yemek » guzelhatun ciceği » orf » durdurmak » bereketli ola veya olsun » manikurcu » yan tumce » goz ucuyla bakmak » cepelli » gonlu zengin » dam ustunde saksağan vur beli » yavaşca yavaşca » oksuruk otu » allah sağgozu veya eli sol goz » dişcekimi »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.