tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duş » cicek evi » ekmek elden su golden » karakalpakca » muruvvet » guzluk » ateşparcası » roman » yukarı goğe doğru olan yanı » umitsizlik » gozunu dort acmak » gumruk » dunya nimeti » işlemeli yollar » yuzmek » top surme » gozlerini dikmek » ı i » nefsine duşkun » kırk bir bucuk » tarih oncesi » ozunlu » ondalıkcı » gectikten sonra yavru olarak d » kıptî » ihtiyac » nusha » cember sakal » duduk » şovalyelik » ediyorum demek ya da hasmını » uclanma » parcacık » gozum veya gozumun nuru » ileri uc oyuncusu » artistce » kafasıdonmek » ellerin dert gormesin » catılış » guc » guneştacı » lopcuk » malûm ya » cağıltılı » gecmişleri » buzuşuk » operator » sukûnet veya sukûnet bulmak » mubarek otu » gorsel sanatlar »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.