tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
maraza cıkarmak » yureği carpmak » fır donmek » gorev » varsa yoksa » yaprak tutun » mine ciceğigiller » catal civi » goz » un » gozluk takmak » orge » a e » goz emeği » cuhadarlık » oyun » uzerine gelen duvar ağırlıklar » programıolan » acık yurekli » kalcıncı » bıcılgan » natur » goce » bilinclendirme » tuplu » ceyiz cemen » kırıkcı » komurleşme » yazıcevrimi » ic » kulliye » donuşturucu » civili » kulâh takmak » ruchan hakkı » bir şeyler veya bir şey olmak » bicimlerini belirleyen ana oze » musamere » tumler » cin leylâğı » minor » son gorev » normalustu » cipilleşme » carşaf » kitap acacağı » uzun arac » olcusuz » kısmeti acılmak » uc duzlemli »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.