tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonullu » hotanto » munasebetini getirmek » cembersiz » tecrube » sureğenleşmek » orfî » hayrette veya hayretler icinde » alcıcı » uc boyutlu film » bitmek tukenmek bilmemek » tek acıklık bulunan ocak » uzun arac » cekirge şalvar » yararlanarak yasalar cıkarmaya » icli dışlı » edinmek hissetmek » gece bekcisi » ikiyuzlu » mandallı uzerinde mandal bulu » veya ağzının icine bakmak » tıkaclanmak » oğrenci kimliği » cavdarlı » gozu gormemek » muşir » kadir gecesi » kabul toreni » ozdeşleştirme » mujdeli » muheyyic » acmak » balta değmemişgirmemişveya gor » donencel ay » umitlenme » uzerine cullanmak » serbest yuk » kusurlu » cem an yekûn » tervic » oh cekmek » cehresi bozulmak » işkembe corbası » cocukla cocuk buyukle buyuk o » bukme » koprucuk kemiği » ekmekcilik » mustahsil » ickin » bicimini alır hidrojenle oksi »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.