tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu alışmak » romanyalı » yarıacık ceza evi » elden kacırmak » ganalı » duşunup taşınmak » guvensizlik » vazgecmek » besiye cekmek » ozel » sonuc » kotu kadın » canlıozdekcilik » gıllugişsiz » ucan kuştan medet ummak » cağırıcı » anka » on sozleşme » dort yuzlu » İskoc » duzelti » iğne ipliğe donmek » leffuneşir » avurdu avurduna gecmek » oksuruk » hava koprusu » butan » ozluk » cok hucreliler » keli gorunmek » verilen unvan » vukua gelmek veya vuku bulmak » cıngırakcı » kızılcık receli » uğur bocekleri » zeytinyağı sirke dokulerek ya » mustafi » suclanma » neye uğradığınıbilememek veya » kir goturmek » yâruağyar » ciziliş » huryemez » suregelmek » buyu bozmak » ış iş uş uş » el sozluğu » kopek memesi » duldul » olumle oc alınmaz »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.