tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
saltanat surmek » haraccı » calıştırma » gundeme getirmek » kısmet veya kısmeti cıkmak » sussuz » kabir azabıcekmek » aşcı » ayyuka cıkmak » turkceleşme » sacıştırma » ceşitli kavimlerinin toplandığ » olu » gok bilimi » kecileri kacırmak » inmek » tuylu » donum noktası » plâkcılık » merkezî yonetim » caba gostermek » coban » merkezkac kuvvet » şolen cekmek » entelektuel » bir işte uzluk ustalık kazanm » tenasup » secmeci » tevessu etmek » ustune fenalık gelmek » umtırak » kandil ciceği » bir tatlı » koşe bucak » duse » natur » notr » cıralı » pekmez kopuğu » muhakeme usulu » sevinmek sev in sevdirmek se » elden vefa zehirden şifa » gocmek » etmediğini bırakmamak veya kom » golgede bırakmak » bonkorluk » mustakim » tekerlek kırıldıktan sonra yol » varlık gostermek » ustune yatmak »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.