tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozden cıkarmak » figuran » kalpakcılık » surundurme » parcalarıgibi şeylerin tumu » mudafaa etmek » yıldız kumesi » coğul eki » calınmak » mundemic » guc » sıtma gormemişses » hukum » boyle » catapat » okuz arabasıgibi » kubist » teşbihte hata olmaz veya olmas » yuzluk » terorcu » guncelik » tezgâhcılık » ceyizlemek » cicek » cil yavrusu gibi dağılmak » mil cekmek » hoşmerim » cevirim » inci ciceği » selâm para kelâm para » fırcalama » ca » tac beyit » oğretilmek » levanten » iki cenetli » gozune girmek » yurek darlığı » akşamlar veya akşam şerifler h » konservator » icli » koleli » ozel » alp eren » duven dişi » duşuncesiz » ust tabaka » uretim » bunun sonucu olarak da doğal ş » madik atmak etmek veya oynamak »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.