tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kor ucuş » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yanık ruzgâr » cağcıl » yuklemek » duzen » merdane » canakcı » satın alınan erkek kul esir » cakozlamak » fincancıkatırlarınıurkutmek » icindeki en kucuk birlik » koturum » cecence » acak ecek » murai » surundurulme » nufuscu » donuşsuz » urbanizm » gonlune gore » gundem dışı » kopruculuk » allah ovmuşde yaratmış » koltukcu » cıkıntı » cakıl kuşu » bortu bocek » toreli » bir dirhem bal icin bir ceki k » iceri » ictensizlik » korece » cayan » dipciklenme » bıcaklamak » goz kamaştırıcı » yukumluluk » goz sevdası » yukletme » yuf borusu calmak » davul dengi dengine diye calar » kulunc » kulhan » kursu » surulme » torpuleme » yukseğe cıkmak » horoz dovuşu » argac »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.