tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surat veya suratı bir karış » yeşille lâcivert arasırenk el » sel gider kum kalır » cantacılık » tumleme » gume gitmek » sur atli » balkanolog » allah kahretsin » lâcivert di » lâtin ciceğigiller » truk » konukculuk » inmek » uretici » kırcıllık » icindeki en kucuk birlik » tenasup » tenkitci » dağdağa kavuşmaz insan insana » fikrini celmek » libyalı » gulkurusu » durumu » den yana cıkmak » cevir sinyali » goktırmalayıcı » ruşeym » duzenlemek » yuz goz » cağrıcı » duşeslik » oyle » damgasınıvurmak » minare golgesi » ayıya kaval calmak » tendurust » duzenleyen ve genel olarak ilg » tahkimat elemanlarıustune veya » mel un » zıpcıktı » muşabehet » uzerinde kalmak » cil » yuzulmek » başıcekmek » sempervirens » uc başlı » calma » ergurmek »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.