tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şeffaf ışığıgeciren madde sl » kopcalamak » duşundurmelik » kafasıduzelmek » mefruşatcılık » urkutmek » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » ustun olmak veya gelmek » yuksekten atmak » furs » gon » geri gondermek » oluk » bisikletcilik » orgutcu » yuksek tahsil » tavır almak veya takınmak » carpışılma » guluncluk » alavere dalavere yapmak veya c » cinkografi » cakıl taşı » merkeziyetcilik » kibritci » goturulmek » memleha » buyu bozmak » unlemek » sun î solunum » envaiceşit » kabına dokmek » kırmızıkart gormek » gozcu » on uyum » goz kararı » donuşturmek » maltız » sozsuz oyun » cam goz » klorurleştirmek » vazgecilme » yururluk » nufuscu » on » sefasınısurmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yukarı goğe doğru olan yanı » toplum ekonomi din kan veya » sel » muşekkel »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.