tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kabına dokmek » gecirmek » parca » kan canağıgibi » beni sokmayan yılan bin yıl ya » ziyaretci » ic su » kuduz boceği » cicekli bitkiler » flore » yurek selânik » cıkmak » ummîlik » uşutucu » zarfcılık » utuleme » giysi » cok yanlıveya yonlu » muşir » sor » geciş » akdeniz humması » kok salmak » eline su dokemez » bulunduğu yer basamak » bonleşmek » buyuk oynamak » kancayıtakmak veya atmak » cıyan gozlu » calışma barışı » celebi » tefessuh etmek » temelli senator » temiz kanıda vucuda dağıtan or » menu » bu turlu » sonucunda ortaya cıkan ustun y » hukmu gecmek veya hukum yurutm » uc » amacsızlık » alman usulu » catıştırma » kat iyen » yukumlenmek » kokulu cayır otu » canıcekmek » molekul » allah ınıseversen » ders ici » sunnet duğunu »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.