tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayağına dolanmak veya dolaşmak » ufurmek » can boğazdan gelir veya gecer » yuzune bağırmak » cağırma » yuzlenmek » ziyaretci » bufe » icler veya yurekler acısı » cingenelik » ak don kara don gecitte belli » calım » govdesiz » ozetlemek » gunah işlemek » gozu sulu » mosyo » cek » davranma » geyik boceği » atlar tepişir arada eşekler e » ar er » duz » guneştakvimi » ustune olmamak » kavanco » sozleşme tutanağı » ofkesiz » kacıngan » ortmek » yahudice » icme suyu » cayır mantarı » camaşırlık » gormek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » cakşırlı » niyetci » turnagecidi » dişeti dudak unsuzu » dikdortgensel » gucu ipliği » ileri veya one surmek » carkına etmek veya okumak » kılcıklı » goklere cıkmak » emeği cekilmiş » ahbapca » yumru kok » curuk carık »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.