tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hareket » sukûnet » cekingen » sublimleşme » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » soze son vermek » tiftik kecisi » tekst » ozelliklerin tumu » ici kan ağlamak » musadere » f f » yukletme » cgs » gundelikci kadın » kebapcılık » tutturac » celikleşme » koalisyon hukûmeti » mulâhham » huzunlendirme » caba » gorunuş » mustecir » hukumsuz » luzumsuz gormek » sabrıtaşmak veya tukenmek » leşini cıkarmak » kul » bohcasınıtoplamak » uflemek » ters acı » cırağ » parcalarıkaynaştırma işi veya » dolut » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » ayağıile veya kendi ayağıile g » cavlı » canak uzengi » salkım kupe » tutsu » bicenek » cıplak » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » cektirmek » avantur » babîlik » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ozel tiyatro » gecirmek »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.