tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cir » kan cıbanı » canak » cin anasonu » yuzeyinin her noktasına basınc » ozdeş » mukavemetci » on teker » gin » ittihatcılık » durulme » gun ağarmak » gır gecmek » sun î » kıskac » catal iğne » işi cıkmak » omruhayat » huseynî » ad cekilmek » cenesini kapatmak » gozetlenmek » fırcacı » İsvecli » dalgıc kuşu » dumenine bakmak » geciştirmek » tamamen veya kısmen durması » goz » bol paca » gıc gic guc guc » lâponyalı » anma toreni » durac » ulak cıkarmak » cakal armudu » cenilemek » muverrih » canaklık » maz mez » odetmek » gozu veya gozleri ustunde kalm » gecişhakkı » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » cizgi cekmek » cile » sut beygiri gibi ayakta uyumak » butce » orgulu » sonumlemek »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.