tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cift kapı » be » alt ust etmek » sozun kısası » bir veya tek başına » kuvertur » olmek » sultan kethudası » duyuustu » cukur » aksilik cıkmak » acmak » ciceğe kesmek » arak erek » dağılmak » telefon kulubesi » iz surmek » cevher » cingen » musemma » modul » maddenin icinden yavaşyavaşgec » munasip bulmak » bulunan iri govdeli hayvan ur » secici kurul » kacırma » ic işleri » ufak capta » bulunan bolum kafa ser » olcumlu » darasınıduşmek » cıplak at » merkur » lehce » gonulluluk » altın yurekli olmak » cetinleştirme » tukenmek » mustakim » hristiyanlaşma » acık » curuk tahtaya basmak » bohcacılık » martaval atmak veya okumak » gucuk » muzikal » am em » komurlu » olculendirme » fırcalı »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.