tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bahtıacık olmak » can boğazdan gelir veya gecer » ruyasında gorse hayra yormamak » duvel » muzminleştirmek » caşıtlama » cergeci » almancılık » cevirmek » ucunu kacırmak » kopoğlu » ufleme » oluşmuşmotorlu arac » sutre » ağac balı » vantuz cekmek » gungormez » dort ayak » kaynana olma durumu » dokunmek » gokce » oz guven » sosyal guvenlik » sorma sormayın veya sorma gi » ekti puktuler » musamahalı » mutevakkıf » cokkunleşme » elcek » » caldırılmak » dublor » buzulme » ceribaşılık » urun » rest cekmek » duğumlenebilir nesne » secal » allah taksimi » umuk » secim bolgesi » kacıntı » gorunuş » doner kavşak » pek gozlu » şeytan gorsun yuzunu » yokuşcu » duğuncu » abdestinden şuphesi olmamak » aklıcıkmak »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.