tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şaşkına donmek » cf » manikur » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » korun istediği bir goz allah » cicek cıkarmak » ceneleşme » yarısonuc » duğum » catanacı » muteferrik » duasınıveya dua almak » percinli » gucsunme » olcuş » kalıpcı » seckin » cenilemek » karagoz » gosterilmek » yenene icilene bakılmamak » cınsabah » parcalanış » kancılarya » anlamlandırma » ortme » fazla mal goz cıkarmaz » aşık atmak veya aşık oynamak » parasınıcıkarmak » sarıciğdem » recelci » batınî » acıklanma » akım olcumu » suzgec » ucucu » guvensizlik duymak » ikinci cağ » yavaşcacık » uc » guncelik » kalcalı » matrakcı » arapsacı » ceyizci » ele gune karşı » gorgusuzce » belirlenen durum » kulotlu corap » can »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.