tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mubarek olsun » barbeku » sutlu kengel » uzerine almak » ara cumle » korluk » bakımından bağlanarak soylenme » dallarınıkısaltmak » yuruyuş » mutalâa etmek » gozunde buyutmek » suregelme » turkceleşme » yontuk duz » fransızlaşma » tuy sıklet » otumluleşmek » gureştirme » dolleniş » sozluk bilgisi » duk » mukâfatlandırma » demirkazık » terbiye almak veya gormek » yılışıkca » facunalık » astsubay cavuş » cakış » cekişli » cokkunleşmek » cilek » nuktedan » paydos borusu calmak » cevrimsel » şaibe altında tutulmak » abıhayat icmiş » ustat » zuluflu » ciftlik kâhyası » calkatma » uc katlı » cıkartılma » zerresi veya zerre kadar eseri » kotu » koclanmak » tenevvur etmek » nufus » siper guneşlik » bal ciceği » ofkelendirme »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.