tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muşavere » surmek » mujde vermek veya goturmek » kuşumlenmek » cihannuma » cekmece » acık eksiltme » acık » kufur kufur » cekilmek » vakitce » organların her biri » izzetuikram » editorluk » cocuk yapmak » doğmelik » perdenin uzerinden oynatılan » kosemenlik » yanardağbolgesi » ha babam veya ha babam ha » ağzından kacırmak » uzengilenme » sutlu » sovdurme » sutkardeş » olarak belirtilmişbicimi sıyg » cektirme » calımcı » halacca » kalca kemiği » tac giymek » calkama » simitcilik » onunu kesmek » uremsel » İslâm dininden olan kimse » sut tozu » baskca » her biri mesame » gozleyiş » tok sozlu » kurtcuk » kolesiz » cavelâ » ipi birinin eline gecmek » bulbulleşmek » zarfcılık » kırıp gecirmek » dun cin olmuş bugun adam carp » oncel belirleme »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.