tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğ » yuksek perdeden konuşmak » ovunmek » oğretiş » cabukca » mucadele etmek » fucceten gitmek » sur atlendirme » leke surmek » kraldan cok kralcıolmak » alcalma » sun î » gozenek » kohneme » kara borsaya duşmek » kacak » ak mıkara mıonune duşunce goru » suclandırmak » dongel orucu » deliye her gun bayram » romanoloji » tencere tava herkeste bir hav » illustrasyon » yuzdelik » cıkarma gemisi » soğme » hodukleşmek » boceksavar » iz duşumu » su kesmek veya su kesilmek » cart cart otmek » hıncsız » cocuk bakıcısı » kavanco » capraşıklaşmak » oluşmuşmotorlu arac » gocebelik » avrupalı avrupa da yaşayan a » dert edinmek veya etmek » olcuşturmek » diz ustu cokmek » kıptî » surekli » cıkıştırmak » arap » tumlec » cadırlıordugâh » kok » genc » kosteklenmek »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.