tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muheyya » yore » bordur » nabzına gore şerbet vermek » guzel duyu » tebelluğ » ul » sansurlenme » gayrimutecanis » umit serpmek » cırak » bayramîlik » kutleşme » soylem » kacırılmak » sureklilik ilkesi » eşbasınc » turanlı » acıolcum » orcin » bolunme » yelengec » arşiduşes » ıspanaklıborek » kelebek gozluk » cift ayaklılar » gocurmek » ayran gonullu » tunel » sozunu geri almak » gok guvercin » allah bana ben de sana » guc birliği » gokte ararken yerde bulmak » eti senin kemiği benim » borekci » kor capa » babî » bıcaklı » olum cezası » yunan » sacına başına bakmadan » catlak » sağlayan parca » başına taşduşmek veya yağmak » hatırlatmak » camur gibi » kufur yemek » bocekhane » cekmek »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.