tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şekle sokmak veya koymak » iltimas etmek veya gecmek » gosterim » kup » pacavra » otuş » yuzlemece » sevinc » gecimini doğrultmak » cat pat » corap » eklemek karıştırmak ilâve et » doğunme » zararına kazanc sağlamak » calmadan oynamak » fertik cekmek veya fertiği kır » şantor » bitumlemek » huvelbaki » ad cumlesi » goz ucuyla suzmek » kirec ocağı » onsel » cileden cıkarmak » sulfatlama » gumuşîleşme » suslu puslu » percinleşme » gil » ancuez » cakılıp kalmak » gonulsuzce » ustun zekâ » oz denetim » goz nuru » alp eren » kavmiyetci » muzevir » uleştirmek » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » koreltmek » tutmek » protokolcu » ışıkcılık » goruşturme » guneşyılı » surukleyici » catılmak » gocme » hint horozu »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.