tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
huzunleniş » gercekleştirilmek » super fostat » oncesiz » cozulmek » oyuncak » oldurmek » kok boyasıgiller » maarifci » cadır direği » dikec » şeref kıt ası » odenekli » icecek » uclemek » gul yağcı » kimin arabasına binerse onun t » ahıska turkleri » goğus gecirmek » n » yuzgec » urumek » tuneklemek » yusru » cizmeleri cekmek » muşteki » akıcıunsuz » gelinlik cağı » gozluk takmak » duşuncesiz » olcme » tefeul » akompanyator » panel kopru » boşluk » daha neler » cokel » bekle yârin koşesini » ruslaştırmak » duşukluk » işin icinde işvar » yuklem obeği » ciftteker » mustefit » cingene cergesinde musandıra n » amacsız » damdan duşer gibi duşercesine » kulyutmaz » onerme » tepetakla etmek veya devirmek »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.