tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mumeyyizlik » icin » dualist » elinin koru » kucuk koyun buyuk ağası » komurluk » hint avrupa » lâğım cukuru » cekirdek » dunurleşmek » namzet gostermek » sprituel » bahcesi » zulfuyâre dokunmamak » dava gutmek » kuşucmaz kervan gecmez » kor satıcının kor alıcısıolur » acınmak » gumuşlenmek » nur ol » korleştiriş » sağgorulu » boğa gureşi » edeptir soylemesi » ciy » coğul eki » aklına duşmek » silindirsel yuzey » moto » mustehase » tu » canlılara yaşama ortamısağlaya » cıkan » tumen » civitlenme » gozlerini bayıltmak » gic » duşculuk » gecilmek » her biri mesame » akıl yaşta değil baştadır » vaktini almak veya yemek » statu » sakıt » gece gunduz » ısparmaca » kaptıkactı » koku kazınmak » calıfasulyesi » cukur acmak »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.