tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iki eli kanda veya kızıl kanda » duzenleşik » kantara cekmek veya vurmak » yahudi almancası » capak » acık artırma » pekmez kopuğu » dışarıcıkmak » duşunce » otumluleşme » nankorluk » cingenelik » husnuyusuf » protezi » dokumantasyon » gelinlik cağı » suciceği » calışma yontemi » tunclaştırmak » aluminyum taşı » unite » kulaclama » feleğe kusmek » yuzu yazılıkalmak » kopuk » lâtin dilleri » gozunun icine bakmak » carşaflı » soz » yurutme » eşekten duşmuşkarpuza donmek » percinleşme » gecmek » ayciceği » unlu duşmesi » nuktesiz » tehaluf etmek » dokmecilik » a dan z ye kadar » odenekli » boşinanc » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » kâbus basmak veya cokmek » omca » tok gozlu » ufleme » guneğik » gulleci » gozlemek » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.