tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koy ekmeği » faktor » burcak » belirli muayyen » su » ve bilinc merkezlerinin bulund » kanun hukmunde kararname » afişcilik » boylesine » şovalyece » gore » aşcıbaşı » arnavutlaşma » gurultulu » gozu kara » yuzu gozu acılmak » şeyin ayrıcalığınıanlatır » hesap etmek kitap etmek » gibi işler icin beslenen memel » doşemcilik » kanırtmac » ustunden gecmek » asker cıkarmak » sonumsuz » suslu » guzelleme » balcak » kur acı » karada olum yok » utopik » fransızca » govdelenme » mutehayyir » corekcilik » me » lokma dokmek » yere bakan yurek yakan » av avlanmış tav tavlanmış » kısıtlayan kısıt altına alan » gulleci » ducar » veya orulen dikey duzlem » ictihat » zuğurtleşme » naturalizm » cevirmek » suyundan yararlanılan cukur » ocu » bicmek » yelken acmak »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.