tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mulevves » maraşişi » oyle » duğun dernek hep bir ornek » zikri gecmek » ic ses » gormek » sutkardeş » uzgusuz » kırlangıc otu » pic etmek » surutmek » kuram mutasyonizm » an ane » civileme » kayı » uretim araclarınıozel mulkiyet » namzet gostermek » kıcın kıcın » olumune susamak veya olume koş » şofor ağzı » geciliş » norotik karakter » kotek atmak veya cekmek » olduresiye » nonfiguratif » capari » cızıktırmak » ictikleri su ayrıgitmemek » kopek gibi » bicim birimi » cıkartı » munzevi » lutufkârane » alcıcı » puf » sıl sil sul sul » yayılmasınısağlayan cihaz » surunmek » acık oğretim » kimin nesi » yetişen bir ağaccık corylus av » kokak ağac » uşniye » ozellikle celik dokum ve alaş » ici gecmek » gozu kalmak » cağıltılı » akıl yaşta değil baştadır » el etek opmek »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.