tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elinin koru » teşbihte hata olmaz veya olmas » muhabbet ciceği » lâtin yelkeni » cizgilenme » eteğindeki taşıdokmek » saatcilik » gun ağarmak » kamcıkuyruk » bulunan bir sıvı » dili kurusun » ulku » kan ter icinde kalmak » ozel sektor » suzmek » malc » keciye can kaygısı kasaba et » kacmak » az gormek » gunah » kucultme » cakal » yuz vermemek » dalkılıc » ucuklaşma » onayak etmek » cekirdek » cıkagelme » gurultulu patırtılı » fiil cekimi » başgoz olmak » dangalakca » husnuhâl » canın isterse » secilmiş » goz yummamak » ağzında buyumek » toplu olarak oğretimin yapıldı » cam fıstığı » allah ın adamı » surekli » onel » uc durum yasası » tart sucu » haklıcıkmak » kerteriz almak veya etmek » dağsıcanı » pence atmak » tevessul etmek » gonlunu duşurmek »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.