tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovmek » olumluluk » cukur » kilit kurek altına almak » ot » kupe » cıkarılış » tedahulde kalmak » abliyi kacırmak veya bırakmak » soz » kırcıllık » cınargiller » ne mumkun » uc beyliği » işine gelmek veya gelmemek » kreator » gecirmek » kaclı » copurluk » kullanılan yapma yuz » ırgat pazarına dondurmek » bilgiclik » bir dokun bin ah işit dinle ka » celmek » buvet » otoparkcı » ortenek » buk » glâyol » cınsabah » kulupler arası » cıkıntılı » cap » gocmek » koksel » yuz yazmak » vak anuvis » gurluk » suruş » sinirine dokunmak » kıl cadır » kurelenme » koşede bucakta kalmak » cul caput » suzdurmek » buyuleyiş » surtuşturme » cember gecirmek » medet ummak veya beklemek » opucuk »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.