tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
devam etmek veya ettirmek » onderlik » noroloji » blof yapmak » el etek opmek » puklu » plâstikten arac » surek » arzuhâl gibi veya kadar » gecim kapısı » duz unlu » macar salamı » goz onunde tutmak veya bulundu » yaşıne başıne » kalorifer doşeyen veya onaran » kelebek gozluk » orgu » uşutuk » ipi birinin eline gecmek » bolumlenmek » dev aynasında gormek » celme atmak veya takmak » cift ayaklılar » gencleştirilme » kılcık » obek » refuj » buzuk » olculu » erinc » muscardinus avellanarius » ulke acmak » uluscu » ustat » cadır canağı » surgen doku » suluk » yağlıgureş » duz » ic donu » kepekci » keceleşme » dolaba girmek veya gelmek » makedon » dikensiz gul olmaz » hurle » gecme » doğuşculuk » putursuzluk » dordun »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.