tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekim » oz » gocmenlik » nakşibendî » endonezyalı » denkci » yanlışcıkmak » oteden beriden » cımbar » beşyuzluk » mısır puskulu » kulâhıma anlat » pas acmak » gecit toreni » gorevden almak » suzgun bakış » kara borsaya duşmek » kuplu » uşuntu kopekler mandayıparalar » ferman cıkarmak » arayıacmak » şolen » duruma gelmek » duşuncel » suclu olmak » kopurme » şolen » goverti » guvenceye bağlamak » maskaraya cevirmek » mektupcu » yuz vermemek » uckuruna gevşek olmak » gecmek » ele gune veya ele gune karşı » ozgurlukcu demokrasi » ari » soruşturma acmak » sorguya cekmek » uygulama » pabuc kadar dili olmak » ara tumce » gormek » sıcırgan » borekcilik » mucellithane » keşkul » guzide » yeni cağ » asal sayılar »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.