tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı

defterin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekme kat » duzen » dernekci » trockicilik » gonul darlığı » kopurmek » konsultasyon » oz » kopoğluluk » ses seda kesilmek veya kalmama » altınıustune getirmek » kopurtucu » parca » selcuklu » kebapcılık » gokyuzu » kocuşmak » haraclı » soğukca » ters turs » sacalanmak » ucucu » ciftetelli » kılıclayış » işten el cektirmek veya cektir » ictensizlik » cıkmak » yağmurolcer » subvansiyon » cifte » bir kulağından girip obur kula » surmek » cuceleşme » tibet okuzu » macarca » davranmaya sebep olan sevgi du » dokmecilik » ilâcsız » organların her biri » tuh » boğ » cilli » aracılığıyla duymak değmek e » semiyoloji semiyotik » kokune kibrit suyu dokmek veya » soylemek » huruc » adamın iyisi alışverişte veya » eser rolyef » yuruk at yemini artırır »

defterin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı nedir ve defterin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.