tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yumuşakca » işcatallanmak » gurultusuz » la » kethudalık » nukleer santral » icli dışlıolmak » ciseme » begdili » dort kaşlı » hareket » kulak asma » yol acmak » obeklenme » yorunge » kotu goz » mahkemelerinin adı » borc altına girmek » sokuntu » sırtustu yatmak » duş » yuzunu guldurmek » carliston marka » fırıldakcılık » gozu yılmak » nisaiye » işguc edinmek » catladın mı » tokac » kotu olmak » sağcıkarmak » yuze gulucu » duzen » sukût ikrardan gelir » terakki gostermek » olmek » camaşır suyu » zihin acıklığı » cıkmak » suluk gibi » kacık » lugatce » genişzaman sıfat fiili » turşusu cıkmak » dunurcu » sut corbası » muteakip » cokeltme » gomlek » cırakma »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.