tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
avuc ici » sonumlu » gecim dunyası » yağma hasan ın boreği » cırcır boceği » gozlem » gun gecmek » formul » genel goruşlu » soz atmak » golgeleyici » dinclenmek » duşman olmak » gucumseme » kuzguna yavrusu şahin veya ank » ceyizlenmek » ahıra cekmek » anketci » canak » amaclı » kan akcesi » uvey ana » bohca boreği » pencgâh » ruzgâr ekip fırtına bicmek » kanıkanla yumazlar kanısuyla » ceşitlenmek » alârma gecmek » zarfcı » mudara etmek » ağac mobilya » kurek » on parmağında on huner veya ma » naza cekmek » gorunmek » ahıcıkmak » munfail » beşikci » cizgi roman » surrealizm » kıt a » adam sırasına gecmek veya girm » ozlu » da de ta te » tezellul » istencsiz » antep fıstığıgiller » subap » sescil » yuzustu »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.