tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir cırpıda » korleştiriş » ıt it ut ut » hukumler ve izlenecek yollar » arıkcı » gorevlenme » frenkce » sovuşturmek » nukte » kutle » pece » istirham etmek veya istirhamda » vinc » amac gutmek » hırs burumek » man men » gununu gostermek » comce » okculuk » gommek » dovuşmek » sorgucsuz » adamına catmak » karbon alaşımı pulat » yuz kere » un corbası » kultursuz » mış miş muş muş » v » kultur varlıkları » suzulmek » beklenmediği umulmadığıveya c » fıstıkcılık » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » allah dokuzda verdiğini sekizd » insanoğlu ciğsut emmiş » kopuruş » tabakcı » dilini eşek arısısoksun » servis otobusu » soğdurme » libyalı » caprazlama » donuşum » ağzınıveya cenesini tutmak » uzun parca » olcum » bohca boreği » camurcun » pir ol »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.