tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
culu duzmek veya duzeltmek » tersi donmek » cok şişmiş » edat tumleci » vadiye dokulmek » yunlu » posteki saydırmak » icten » bahce kekiği » calkalamak » usanc » kumulâtif » calımlanış » cıyan » zumre » goruşme » kemane cekme » kaşıkcı » kacamak yolu » gosterişci » harekete gecmek » yapılmışbağlantıparcası » kemiğine kemiklerine kadar » gomulu » uremek » afrika cekirgesi » zulâl » ak gozlu » catışmak » can derdine duşmek » kalbine gore » opuşmek » yengec » beleşveya bahşiş atın dişine v » kerpic » calkanmak » cicek pazarı » tunc kafiye » celik comak » cilesi dolmak » sıra dayağıcekmek » carşamba karısı » bromur » kılukal » diline dolamak virt etmek veya » harc » karburator » dol vermek » cifte kavrulmuş » bulbul gibi bilmek »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.