tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iş arî » fıcıgibi » yuklem » muhtac » curukluk » gonul darlığı » oz ışın » mudevven » modasıgecmek » ilâc » uz » koleleştiriş » yere goğe koymamak veya koyama » eline su dokemez » gobek taşı » sovdurme » dalkılıc » suc olmak » fuzyometre » nilufer » orgu » kulfet » penceli » gecirilmek » pislik parmağından veya pacala » kervan yıldızı » akıntıolcer » kostumcu » cimleyiş » ay cekirdeği » centik » okul kacağı » tac » bufe » yetenekleri gelişmemiş cocuk » yuksek basınc » butce » calışma hayatı » koşeye sinmek » donmek » parca almak » akaclama » akcıllanma » acısoz » alın damarıcatlamak » duk » dort elle sarılmak veya yapışm » guvence » duzgun » midesi veya ici ezilmek veya k »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.