tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sağacık » kufe » dortnala kalkmak » gorgu aşılayarak onceden tesp » cekinmek » guneşletme » tozculuk » uskure » gecirmek » doğru cıkmak » gozu cıkasıca » cevik » ote » ayırmac » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » alt tarafıveya yanı » adamına duşmek » calışmacı » mal da yalan mulk de yalan va » cemkirme » yakıacmak » renk korluğu » kutukluk » mustear » allah taksimi » ickici » taşkıran ciceği » boşta olarak yapılan ortu » karıncayıbile ezmemek veya inc » ucmak » makedonyalı » benlik catışması » hukumlu » kosteklenmek » yuzunu gormemek » yuk » inhisara almak veya inhisarına » mubayenet » goruşturme » sinekten yağcıkarmak » cevza » gosterişsiz » hatırından cıkmamak » işcatallanmak » kırmızıgomlek » malikîlik » kışve yaz arasındaki mevsim i » cınarlı » kara gun dostu » mozaik doşeme »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.