tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
barışcı » yararlanarak yasalar cıkarmaya » buyuk kalori » mucadeleci » baraj yapmak veya kurmak » ozdeşleştirme » gozenekli » ince yağsız uzun kuyruklu bir » puruzsuz » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » yengec » terettup » kor nişancı » cıkmak » cayır otu » gorevsel » pirogravur » cirişlenme » kotu kişi olmak » buklum buklum » karanlığıdeşmek veya yırtmak » p » ihtiyat akcesi » başbaşa veya kafa kafaya verme » car » plâstikten arac » otobuscu » ceğmellenme » dizginini cekmek » donup dolaşmak veya done dolaş » gayrimumkun » k » envaiturlu » hintli » mahallî secim » muamele gormek » fitne fucur » gorumcelik yapmak veya etmek » alt cene » jole » ural altay » istenccilik » korelme » dekartcılık » misyon ustlenmek » ucretsiz » eskimo » olumsu » kok kırmızısı » donmeli »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.