tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
veya dokunmuşpamuktan yapılan » kurum » bir calgı » renginde sapıdort koşeli olan » » hartuc » kızılkok » allah allah » ozgul ağırlık » ceşni » curuyuş » oksitler veren madde maden » yuzlu yuzlu » buyuk oynamak » percem » yukum » sırasına getirmek veya sırasın » daş taş » gorulmemiş » mezata cıkarmak veya koymak » gosterişlilik » rumen » yuz gostermek » cemberlenme » ustuvanî » muşkul » yuzde yuz » ictima » yakınlık gostermek » vikaye etmek sıyanet etmek » cınlatış » sublimleşmek » cekmek » yuz karasıolmak » edat tumleci » aracla yakmak » yenik duşmek » dernekci » avantur » başınıkaşımaya vakti olmamak v » kalpakcılık » yatak yapmak veya sermek » parayıveren duduğu calar » kulaclamak » cevre bilimsel » forsmajor » herkesin gonlunde bir aslan ya » gozunu kapamak » guldeste » kuşum »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.