tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
parmağınıbile kıpırdatmamak ve » eğri yuz » başına cıkmak » akıcıunsuz » mudahil » gerek gormek » bir soyledi pir soyledi » celmek » bunun sonucu olarak da doğal ş » doğu bloku » panislâmcılık » donuşturme » kirec kuyusu » daussıla » şarapcılık » ateşine veya nârına yanmak » seyret » kap » ceşnici » yonetim » caldırış » karamusal veya karamursel sepe » goz kadehi » boluk porcuk » kazgıc » cocuk » fındıkcı » kardeşkardeşi atmış yar başın » başulke » dile veya dillere destan » odeşmek » cağırma » boşa cıkmak » alaturka muzik » ac goz » gun balı » koklemek » savaşacmak veya ilân etmek » acmak » ekli puklu » gece işi korler işi » cifte kavrulmuş » şuphecilik » cıyan gibi » ozene bezene » yapılan resim ve bezeme işi » surgun gitmek » surmek » okse » mutehassis olmak »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.