tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oz eleştiri » derc » cıl » koktencilik » amerikanca » kurneme » goz bağcılık » tazıya donmek » tehevvur etmek » başından aşağıkaynar sular dok » gozuyle gormek » treni kacırmak » genel gorunumlu » omur adam » ozgur » cakışmalı » canak anten » İskoc » resimlerin sesli veya sessiz k » dokuz koyden kovulmuş » boylesi » adıcıkmak » ten » tasallup » ici titremek veya titrememek » cıkak » kıkır kıkır gulmek » muzik salonu » cıngırak taşıyan uzerinde cın » surgit yapmak » gurbuzluk » cıplak » mal muduru » tikel onerme » kartca » milfoy » simultane » peşinden yurumek » ayıuzumu » muzikoloji » işguzar » daruleytam » cavlanmak » tumen » ecel geldi cihana başağrısıba » pacalık » cakır » anlayış mutealiye transandan » kusme » dallarından her biri »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.