tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cın tutmak » ne gune duruyor » kafasından cıkarmak » gumruklendirme » gorgu fukarası » kırgızca » malın gozu » cadır yıkmak » tıkaclamak » goturulmek » hungurtu » gu » maddelerden oluşan varlığın he » demir tavında dovulur » gercekci » dokulmek » afyon cekmek » yuksek fiyat » bicerbağlar » oksurtmek » gucleşme » suruklenmek » sunger » kendine ozgu » kor olasıveya kor olasıca ols » puritenlik » gormek » gectiği yoldan gecmek » genclik » duzen » ziyafeti cekmek » cokca » gumruk kanunu » hatırından veya hatır ve hayal » tutmac » bir coplukte iki horoz otmez » acık kalplilik » cevrelemek » afrika domuzu » acık yara » namertce » beklenmediği umulmadığıveya c » yukunu cekmek » folk muziği » paldır kuldur » gorenekcilik » donuşturum » bugunluk » soylemediğini bırakmamak » sozcuk hazinesi »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.