tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyuk dalga » başınıucurmak » anahtar yapan satan veya onar » bortuk » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » camur banyosu » cekişli » kacamak yapmak » yolun acık olsun » skoc » bağlantıunlusu » kotu » ustune varmak » i » zekâ bolumu » ici kabul etmemek » cağırım » ic ters acı » orumcek » kopcalama » oğurtu » dunurleşmek » levha » suspansiyon » saptayıcı saptayan sabit kıl » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » gon » kurit » ec » koklemek » bir ilcenin en buyuk yonetim g » işkilli buzuk dingilder » teleut » fener cekmek » fusun » bir dilin kelimeleriyle duşunc » tekâsuf etmek » dokme veya taşıma su ile değir » birbirinin gozunu oymak » keşkekci » seckinleşmek » fırcalama » duz » belirten kural » percin » muhtedi » duğun alayı » ikili catı » tespit etmek » goz banyosu »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.