tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağız tutunu » yat kulubu » gecmişi kınalı » surundurmek » kirli camaşırlarınıortaya dokm » hititolog » dernekci » calkalamak » koz » im » kaşgoz işareti yapmak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » ekmek duşmanı » verilen unvan » papaz her gun pilâv yemez » falcata » canıcıkmak » mahfazasıolan » gelişmişcanlı » neyce » gozeneksiz » calık » vucut ısısı » ister misin » kılıccı » ric at » arka veya sırt cevirmek » notrluk » sabahcıkahvesi » uretmek zihnî yetiler oluştur » luks hayat » un almak kazanmak salmak veya » goğus » renk cumbuşu » surum » şovalye » celebi » oylemesine » capanoğlunun abdest suyu gibi » zevc » kısmının sonuna kadar olan uza » buyume » duzenleşik » gozleri cukura gitmek veya kac » ateş » kecisağan » ağac » bıyık burmak veya bukmek » catal » başcekmek »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.