tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » aydınlıkolcer » gun batmak » mushil » uretmek zihnî yetiler oluştur » cıt yok » bircoğunu o metalin yuzeyine y » calım atmak veya yapmak » hem kacar hem davul calar » n » cek vana » akac » guven ışığı » cığır acmak » hıckırma » ağzına geleni soylemek » soz ayağa duşmek » oyle » secmeli » sungulu » yukseklikleri ve yol actıkları » lisansustu eğitim » percinlemek » ulfet » kireclemek » oncel » hacivat » cay saati » budist » arasat » notrlemek » gozu veya gozleri kararmak » ir » konuk sanatcı » tup » muddeiumumîlik » gayret gostermek » fuzen » daruleytam » permece » uzuntu vermek » mutevazı » girmesiyle cıkmasıbir olmak » uşuntu etmek » ucgensel bolge » cozgunluk » hazırlıksız olmak veya bulunma » yanardoner » guvey i » buyuk elcilik »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.