tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hunersiz » cicek » kurtluca yer palamudu » sarnıc gemisi » dalgıc gozluğu » koceklik » husnuhâl » kuturdemek » gozden kacmak veya gozunden ka » kuşsutunden başka her şey var » cephe acmak » kosinus » dansoz » gecmek » cıkarmak » capaculcu » kolelik » sırp » yumuşakca » sucukcu » horasanlı » boylemesine » yolgecen » pekiştirme unlusu » eli ayağıolmak » ara konakcı » girip cıkmak » cekingence » cukur » guzel » şohret » soz dizimsel » turdeşlik » altta kalanın canıcıksın » ormek » icim » artığı » uzatılabilir » istenccilik » ağzınıacıp gozunu yummak » eu » onlemek » baştan kalmışveya kalma » savaşacmak veya ilân etmek » ahbaplığa dokmek » cıkarma » soğuk vurmak veya yakmak » vitellus » secmenlik » samanlıkerpic »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.