tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taclı » tavşan yurekli » uzumcu » cirkefe camura taşatmak veya c » kapricyo » omruhayat » o duvar senin bu duvar benim » araplaşmak » saraclık » japon kaktusu » duver » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » bicimdeki bolumler » angarya cekmek » sarıkcı » kockar » granul » kopoğlu » uyku cekmek » işayağa duşmek » batakcı » kara kullukcu » maketci » talih oyunu » cekememek » gozu kapalı » urkuş » soz bir allah bir » canının derdine duşmek » kaclık » cıplak » zam gormek » tutamaclı » insan eli değmemişveya dokunma » hacet gormek » pey surmek » celenc » civili » gormek » sulfat » olcuyu kacırmak » cakozlama » kıctan bacaklı » ruhiyatcı » iflâs anlaşması » ici » karşılıklıbirbirini dovmek » merak etme k kalın okunur » duşunce » ic bulantısı »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.