tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ekip bicmek » deme veya değme gitsin » gecgeclemek » yakmac » tek acıklık bulunan ocak » tezhipci » subek » sırdaşca » promonat » bahaî » ic cekmek » muşabehet » tasar cizim » fırcalanmak » li » cektirmek » duz yazı » hararet kesmek veya sondurmek » ardıl goruntu » bir tutmak veya bir gormek » at cevirmek » be » dağdağustune olur ev ev ustun » am em » olcek » kocekce » turancı » yureği kaynamak » ayakcak » goruntu » bolum » siz » uc » icini yakmak » tutsulenme » yiğitliğe leke bok surmemek » trompetci » cıkmak » vucuda vermek aşıyapmak » orta uc » centmek » bicimlerini belirleyen ana oze » alcak gonullu » seksen kapının ipini cekmek » karaim » dalgıc » pabucsuz » cavmak » ışıl kuf » goz gore gore »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.