tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yargıtay » kulplu kap » teneffus etmek » hungurtu » kat îleşmek » yonetici » cocuk » muşavirlik » muessir » mortoyu cekmek » iştah kapamak veya kesmek » menşeviklik » oğur » rağbet etmek veya gostermek » feragat gostermek » kıptîlik » evire cevire » panslavizm » ağır soylemek » cepellenme » el cantası » kireclenme » katolik » anlamıverir » adıdeliye cıkmak » tekelluf » gercekcilik » bitkisel veya hayvansal madde » gonul kimi severse guzel odur » tumlenmek » kirli camaşırlarınıortaya dokm » cilingir sofrası » sonuc niteliğinde başka bir bi » gormek » pusetci » diktator » işi duşmek » ya rabbi » entipuften » kutikul » kızıl otesi » kor faregiller » yapılan resim ve bezeme işi » tukurme » catı » basınclama » acıklayan » boke » mutenavip » zanaatcılık »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.