tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağız ağıza vermek veya konuşma » adamına catmak » hil at » oglenagiller » cengel sakızı » basıp gecmek » alak elek » ozel tiyatro » mezhepcilik » bolunme » orseleme » onde gelmek » cuvaş » onluk » şeref sozu » celtik » ceneksiz » cok tanrıcı » yalıngoz » icini yakmak » tellur » luzum yok » kırlangıc balığıgiller » bircoğunu o metalin yuzeyine y » borcsuz harcsız » keciler » arasıveya araları acılmak acık » hamsi corbası » budist » surgit yapmak » onemsizce » kebapcı » uzun sivri kumes hayvanların » hanya yıkonya yıgostermek veya » buro » cağrıştırmak » kakıc » curukluk » suclamak » yuz » duğun » bortulmek » nefis mudafaası » İskocca » cıkışcizgisi » yuksek » olculu bicili » kulağına koymak veya sokmak » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » taşıolceyim »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.