tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
baharatcı » gecmeli » cayırsız » donercilik » yağmur yağarken kupunu doldurm » suzulmek » olcum » cevrileme » kurduğu medeniyetleri kendi i » bir veya sağ elinin verdiğini » ada » kosnul » ustune kapanmak » neon tupu » boy gostermek » meyve receli » yapma gubre » ciğerimin koşesi » yuklu » başka bir ulkeye veya yere sığ » goğus kovuğu » zevk icin » oz yapı » ac ec » aristokrasi ekonomik toplumsa » olcum » denizde kum onda para » başyemek başınıyemek » sukse yapmak » suzme » nobetci » iki eli kanda veya kızıl kanda » tecrube » sumbul » coraklaşmak » surfile makinesi » kısmet veya kısmeti cıkmak » otmek » golermek » muzik bilimi » cekinmek » kucuk bitkilere verilen ortak » durum durum » kimse » cakır » selektor » dişeti damak unsuzu » etmek » bulunan kopuren su » dokulmek »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.