tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sıcankulağı » catma kaş » doviz kacırmak » kıcın kıcın gitmek » sofra ortusu » girip cıkmak » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » veren alet » zihnini celmek » ulke coğrafyası » ufurmek » girişim olcme » ir » gumrukcu » her ne ise veya her neyse » tecanus » mal kapital » iki eli boğrunde kalmak » sağacık » percinlemek » kostere » catıkirişi » neyce » direnc » ortak carpan » alufte » gule oynaya » iceride olmak » bu sıcağa kar mıdayanır » uzumsu » acık » geckin » okuzburnu » purneşe » umide kapılmak » yârdan mıgecersin serden mi » balkar » luks » yuz yuze kalmak » comeltmek » cekmek » carşaf » kahır veya kahrını cekememek » yapmak » cıraklık » tum » sun î teneffus » kurduğu medeniyetleri kendi i » kok saplı » kazan kaldırmak veya devirmek »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.