tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mukâfat almak » cerge » işine bak » ayıya kaval calmak » tespihcilik » calkantısız » limon kufu » yuklu » allah eksik etmesin » kulliyetli » gokyuzu » percinlemek » kuturtu » gokmen » sıcak yuz gostermek » nufus kâğıdı » karacayır » harman cevirmek » mes uliyetsiz » cebirsel formul » uretmek zihnî yetiler oluştur » yureğini boşaltmak veya dokmek » calıştırıcılık » yaz somestri » kus kus » inci sacmak » mes uliyetsiz » di » mukâfatınıgormek » hanımgobeği » taraf gozetmek » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » butceleme » hukumdar » gobekli » guvendiği dağlara kar yağmak v » duşukluk » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » olmayan bağımsız hur » onemlice » bir kıyamettir gitmek veya kop » beklenmediği umulmadığıveya c » tır » ozengenlik » kor kaya » ci » can cana başbaşa » hurriyetci » kok boyasıgiller » yasa sozcusu »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.