tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
komşuda pişer bize de duşer » yakmac » ilâc yazmak » cezayirli » albumin işeme » gecici » pestile cevirmek » salkım kupe » koza cekmek » kara yuz » redaktor » hicbiri » torelsiz » şeytanın bacağınıveya ayağını » tekerlek kırıldıktan sonra yol » sut asidi » kelepceleme » başına cıkarmak » koşelik » doşemcilik » hayırla anmak veya yad etmek » odemeli » cerviş » can cekişmek » kunyesini okumak » kıraclaşma » boşluk » susletmek » başcanağı » murettebat » gecmek » kunk » coccothraustes » puturlu » civitli » mudahil » yorungesine oturmak » akca pakca » mustezat » odeme » sarnıc » mustamel » her gun papaz pilâv yemez » uc etek » yalova misketi » ateşine veya nârına yanmak » oruluş » ahlâkcı » acındırmak » girit kekiği »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.