tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taksirli suc » bıckınlaşmak » duruma gelmek » habeş » turşusu cıkmak » keceleşme » boylesine » yer cucesi » sırasına getirmek veya sırasın » hurmet » moble » kupur » gecmiş » somurulme » cumlenin ogeleri » kat iyet » gesneriana » namibyalı » gozu gonlu acılmak » ici cız etmek » uşutucu » telgrafcılık » nusha » kola cıkma » elini surmemek » carliston marka kereste » sulûk » cın tutmak » demetci » kostumcu » şupheye duşmek » kuzugobeği » hırdavatcılık » renk cumbuşu » yerleştirilen demir parcası » golge duşmek » duzenleme ve filme aktarma işi » dayanc » temizlemek veya parlatmak icin » kadayıfcı » olculen » boşatıp dolu tutmak vurmak » bilinc kaybı » cekememe » ust kume » surgulemek » hint tavuğu » ceviriş » cekmek » gorguluce »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.