tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boğa » etut » inec » kacmaz » minyaturculuk » kılıchane » copcatanlık » one duşmek » coğaltım » ovgucu » gunluk guneşlik gorunmek » yıldızıduşuk » pabuccu » formdan duşmek » badem ici » korukculuk » lokma dokmek » ananın ak sutu gibi helâl olsu » menşeviklik » ileri goturmek » yalın kılıc » bolmek » nezaket gostermek » yuzer havuz » karşıcıkmak » derin derin duşunmek » yureği daralmak » cift koşmak » norotik karakter » kamcılanış » goz etmek » kurum » los » yeri goğu tırmalamak » goz goze gelmek » hırs burumek » guncellemek » termoelektrik cifti » dokulmek » uzak goruş » gokmen » cok sesli » bicimdeki bolumler » teşhis etmek veya koymak » surunmek » ordekgagası » ulkudaş » gormek » ahretini yapmak veya zenginleş » kurduğu medeniyetleri kendi i »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.