tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuplu » hazar » ammada yaptın ha » dondurulan ince uzun ışık ara » penceli » ickin » okuz » descartes cı » cevrilme » kirecli » gocucu » olcuşmek » cıra dibine ışık vermek » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » gubre gazı » bicimlenmek » kuvvetle basmak » bolgesel » cakma » ihtiyac » catkın » temeyyuz etmek » olgunluk » guneşsiz » avuc dolusu » elinle ver ayağınla ara » tahammulsuzluk » produktor » sağdan geri donmek veya sağdan » temel oğretim » suzum suzum suzulmek » yetenek ve genel gidişdurumlar » govdesiz » mulâki olmak » cağ » her biri mesame » gundeliğe gitmek » gercekleştirmek » gozleri yaşarmak » kucuk dil unsuzu » yuzlemek » karşıtı » gecmesi » anglofil » ozgurlukcu demokrasi » yukumlenme » deplâsmana gitmek veya cıkmak » oksitlenmeyen bir element kıs » palet » antep fıstığıgiller »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.