tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için defterin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
girdisi cıktısı » acıkta kalmak veya olmak » ozlu » tekaut maaşı » onune getirilir » tohuma kacmak » sorma sormayın veya sorma gi » mecbur kalmak veya olmak » sureklilik ilkesi » fluoresan lâmba » zulfaris » yazılan yazıveya yapılan resim » cıkışyapmak » salcalamak » u » oz bağışıklık » dile veya dillere destan » s » olumlu tumce » sabah vaktinde » horozlar otmek » yukseltgenmek » mudur » bir koşeye atmak » gonlunce » kucultmek » kan cıbanı » suzulmek » mustesna » gozunun onune gelmek » arapcalaştırmak » satranccı » allah tan umut kesilmez » eline su dokemez » gozden kaybolmak » kozleme » gocelge » kacakcılık » sunme » yan cizmek » muzayede » lek » tecavuzkâr » alcılanma » ablakca » cetele » yuzustu » yalanıcıkmak » tekevvun » okcu »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.