tdk sözlük TDK Sözlük

 

defterin zıt anlamlısı nedir

defterin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • defterin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz defterin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük defterin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yengecvari » tokaclanmak » hamdusena » sulfurik asit » ordinaryus » basketci » duz » ici paralanmak veya parcalanma » ikisi ucu bir arada tire ile » cağıldayış » kızılcık receli » sacına başına bakmadan » cop » pey surmek » ucuncu cağ » ağza alınmaz veya ağza alınmay » secde etmek secdeye varmak vey » carıklıerkânıharp » tuccarlık » adamına catmak » manipulâtor » cevirtmek » oğurleşme » polonez » gulme » gocurmek » başıbelâya girmek veya uğramak » yeryuzu » cevrinti » kangal kopeği » kafasına soz girmemek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » bulunan bolum kafa ser » ikram gormek » kancılarya » sureduran » icirilme » el pence divan durmak » cevrim » muncer » kireclenmek » temizlemek veya parlatmak icin » cuceleşmek » on yuzbaşı » daha bircok şeylerin yapımında » gurbete cıkmak » leyleğin omru veya gunu lâklâk » golgeli » torpulu » şilepcilik »

defterin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. defterin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve defterin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.