tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bruksel lâhanası » hint sarısı » engel cıkarmak » angolalı » yukseltilmek » cıkınlama » zumre » acısınıcıkarmak » gonderme belgesi » ciftcilik etmek » ampirizm usculuk karşıtı » dikdortgen » surundurulmek » allah hoşnut olsun » ıskatcı » fulûs » zemberekci » yuceliş » soğdurmek » bahcecilik » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » bayrakcı » moskof » secim » kap » guzellik mustahzarları » temizlemek veya parlatmak icin » icim » muştehi » boke » rolu olmak » uclu » tohmetli » hunkârbeğendi » sokturme » savul savulun » uslûplaştırmak » hint avrupa » ortodoks » ıslıklıunsuz » bolut » hukukculuk » tuy sıklet » bayramîlik » fondoten » fıcıcılık » gordek » gulecen » kategori » cimleyiş »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.