tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ceneli » yaşınıicine akıtmak » kunhune varmak » maketcilik » dikdortgensel » suclandırılma » bakkala bırakma » cevre » akraba cıkmak » uzerine cullanmak » mutesanit » gorenekci » arac » kentcilik » yeniceri ağası » hacamat etmek veya yapmak » okuzburnu » gecim » mulhak » ceza cekmek » tagayyur » gonul almak veya gonlunu almak » tanıdık cıkmak » parcalamak » element kısaltmasıau » acan asklımantar » munasebetli » cenk » aklına duşmek » cengel » celâlîlik » ici alaylı dışıkalaylı » urduca » bolukbaşı » ra » garaz veya garez bağlamak » buğday başak verince orak paha » camca » şuphelendirmek » gobekli » hukmu gecmek veya hukum yurutm » duzenleşim » anasınıeşek kovalasın » oğretmek » dikkat cekmek veya dikkati cek » alâkayıveya alâkasını kesmek » yukleme hâli » taşıolceyim » başyarılır kırılır bork fes ic » surundurulmek »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.