tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mak mek » resim cekmek veya cıkarmak » ateş » ozerklik » on secim » gibi şart niteliğinde olan bir » uşurme » kelebek gozluk » gozleri donmek » yurek acısı » kufe » cift zamanı » hareketlerde bulunmak » cit » oğutulme » kotumseme » gelecek zaman gorunumu » teşvikci » gorup goreceği rahmet bu » doşemci » canak yalayıcılık » adam sen de veya yalnız adam » aracılığıyla duymak değmek e » mundericat » fiske fiske kabarmak veya olma » kucuk kap » desinator » ne alıp veremiyor » kafadan gayri musellâh » gecirimsizlik » hanefî » kedi ciğere bakar gibi bakmak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » gulboceği » dolabı frijider » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » toskurtmek » zıvanadan cıkmak » hukmetmek » plânor » acıklar livasıolmak » suzulmek » kılıc kuşanmak veya takmak » sersem etmek veya serseme cevi » temel civisi » temettu » acık elli » anonsor » yukletilmek » percinleşmek »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.