tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eğitim arac ve gereclerinden d » kurallara ve yontemlere gore k » ceşit » bazice » katıve cıkıntılıorgan » odun » potansiyel suclu » hakcası » sağlam kazığa veya sağlama bağ » reduksiyon » yuklem birliği » buzmek » curukluk » başakcık » goruştarzı » kıskanc » yoğurt corbası » lokmasıağzında buyumek » istirham etmek veya istirhamda » gosterişsizlik » hintli » kulce gibi oturmak » gunu yetmek » ozen gostermek » kıl kadar kalmak » golgesine sığınmak » tohmetli » imza toreni » guderihane » korleştirme » gecit » sozleşmeli » mudrir » bir şey icin gerekli en buyuk » kestane kabuğundan cıkmışda ka » karda yuruyup gezip izini bell » muhur mumu » pacal » ozel yaşam » granduk » acmak » oluşturduğu demet » kos kos » iğne atsan yere duşmez » boğa » tebaruz » bağlandığızincir arasına konul » balkopuğu » yağcekmek veya yapmak » orumceksi »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.