tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guveniş » soz veya lâf aramızda » dunya evine girmek » tukurduğunu yalamak » failimechul » portor » oksuzdoyuran » nuvaziş » susleyip puslemek » tasallup » capak » acık » mubrem » tevehhum » goymek » gumuşleme » tunel » goz kırpmak » bu veya şu kadar » oksuruş » it izi at izine karışmak » acığa vurmak » catal bıcak takımı » alcak yaylak » akıl yaşta değil baştadır » yangından veya gumrukten mal k » kucuk » alıcıgozuyle bakmak » dumen kırmak » ceyiz » lokma dokmek » gecek » kapcık » aksilik cıkmak » ırakca » cirkefe camura taşatmak veya c » duz » cırpınmak » duzmek » ozumlenmek » duşcu » gecmek » gockun » taclanmak » gozune karasu inmek » unsuz gocuşmesi » gozu gormez olmak » ceviri » ickinlik » iki cenetli »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.