tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için delik kapta su durmaz tıklayınız. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oylece » gonul borcu » olan boceklere verilen genel a » secmesiz yemek » sonuclanış » muderris » gobekli » ardınıalmak veya getirmek » kubist » duru » yenene icilene bakılmamak » selektor » donemec » surmelemek » kosteklenmek » doşeme » mulhem » ıslahatcılık » goz nuru dokmek » acem » dumanıdoğru cıksın » gundelik » akşam guneşi » unlenme » mucellit » kaleyi icinden fethetmek » kume kume » cekilmek » duşurmek » kavgaya girişmek veya tutuşmak » surunme » cocuk bakıcı » ne gune duruyor » gokyolu » eğitim fakultesi » bol paca » ecza cantası » a e » duzgun » koprucu » kucurek » corba olmak » araclara takılıp cıkarılmasınd » duşkun olma durumu iptilâ » guveylik » akompanyator » kulube » hucum » karavana cıkmak » kutinleşme »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.