tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozursuz » dovunuş » kafasınıtutsulemek » metanet gostermek » ya deve ya deveci ya deve ust » ortulu » kapalıbolge » monsenyor » sulfurlemek » yolun acık olsun » keceleştirmek » otobusculuk » cit » yonetim yeri » başınıağrıtmamak veya başınızı » vazgecirme » citari » başından gecen olağan dışıola » duşku » otumsuzleşmek » on deyi » arka veya sırt cevirmek » beşikci » başortulu » kavgaya girişmek veya tutuşmak » koleleştirmek » ciğeri veya yureği sızlamak » keci soğudu » desinator » duzenleme işleri » carpmak » oyle » alcak ses » ickili » camurlamak » gulerken ısırır » herifcioğlu » kepekci » yukselme » on » editorluk » partikul » omru vefa etmemek » golcu » altıkaval ustu şişhane » yuk gemisi » icre » ruyalarına girmek » guduk kalmak » cı ci cu cu »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.