tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için delik kapta su durmaz tıklayınız. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
podosuet » guven oylaması » odun » bozordek » enstrumantalizm » yuzune bakılmaz » meydan dayağına cekmek » nonfiguratif » zift yesin veya ziftin pekini » iceri girmek » cıtır cıtır etmek » fuze » yaşam duzeyi » sozlukce » gecişustunluğu » ozel girişim » kutleştirme » ahmağa yuz abdala soz vermeye » facuna » yanlışınıcıkarmak » gudumlu » kurum » puskurtme makinesi » dolambacsız » balast direnc » pencelenme » cimleyiş » mizacgir » notrluk » doşenmek » cilingirlik » gozeme » tenkitci » cırpınma » muterakim » uyelik dondurmak » utcu » kuşum » fritoz » celik gibi » sonuc niteliğinde başka bir bi » gunu gecmiş » gormek » rağbet etmek veya gostermek » doşeme » yukluk » kazanclı » yuklenmek » buvelek » cekilmek »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.