tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ya ya » olcek » rukû » gule gule » caldırmak » ice donukluk » kulfet » lektor » alcılama » acık elli » cop torbası » yan cizmek » catıeteği » bulgurlu ya gelin mi gidecek » eli boşgelmek veya gitmek » frenk lâhanası » oğutme » acacak » kemane cekme » toplu goruşme acık oturum » sinus » hareket » envaiturlu » h h » osmanlıturkcesi » kopek balıkları » gunec » konukcu » tarikatcılık » dadacılık » karnından konuşmak veya soylem » yukumlu belli nitelikleri ve » perlon fırca » cozunmek » timus » ote » kuman » paraya duşkun » cokları » icini karartmak » yıllık ve otsu bir bitki convo » ciy » konakcı » anasınısat veya satayım » kolacan etmek » kanavice » ruhu şad olsun » ekmeğini cıkarmak » adaptor » yurutulmesini ve bunlara dayan »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.