tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cark cevirmek » yetkili yargıc » kulleme » duzulme » caktırmak » humor » kesmeden ustten gecmesini sağl » uğur ola veya uğurlar olsun » gubre gazı » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » aclıktan olmeyecek kadar » buzgusuz » borekcilik » cekirdek kahve » kopek soğanı » uranus » guneşlekeleri » coban merhemi » sulukcu » hispanica » yuzunden akmak » kız beşikte veya kundakta cey » ozluk » on » ademimerkeziyetci » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » mutevelli heyeti » suvari alayı » spekulâsyon » puren » acak ecek » muhtac » cıtıpıtı » gok bilimi » birkac » yelolcer » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » munkir » sanatı » avuc avuc » yaltakcı » surum surum » coğaltıcı » cengel atış » lule » kaşjolesi » kuvvet cifti » olcer » angstrom » agop un kazıgibi bakmak »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.