tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calımcı » gocurmek » cicek gibi » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » hangi ruzgâr attı » muhresenk » sure aşımı » başcı » ortadan soylemek » destan duzmek » olgun » dekorator » gitsin » cıkış » cığır » oğuzca » dumen kullanmak » catıklaşmak » cinko » gosterdiği yetenek veya guc » ağır arac » kaktus » bu veya şu kadar » ncı nci ncu ncu » pr » hint avrupa » ferz cıkmak » nukleer enerji » gugu ciceği » iki eli birinin yakasında olma » dikec » zarfcı » turşusu cıkmak » girişucreti » mubarek gun » duşmanca » yenidunya » poğaca » film cevirmek » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » by pass » cakıldatma » utu altlığı » moskof » tarla sıcanı » koyungozu » oncul » ucretlendirme » acıklamak » strukturalizm »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.