tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için delik kapta su durmaz tıklayınız. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bağlama yapan veya satan kimse » guzel duyuculuk » tunemek » eşkenar ucgen » ettiren ozellik tınnet » kesip veya kestirip atmak » anasıturp veya sarımsak babas » murekkeplenme » sırtında veya arkasında yumurt » d » yonetmek gorev ve sorumluluğun » canak yalayıcı » cenesiz » boreklik » keyif catmak » bulunan bolum kafa ser » yaycizer » yarayan kuru ince yaprak » ciğnemek » guzluk » ucuzlu » buyutme » şeytan gorsun yuzunu » iki bucukluk » olum var dirim var » ozluk hakkı » şaşkına donmek » guclendirmek » cakıldak » dokmek » bir deri bir kemik kalmak » menekşe gozlu » ucmak » mikro » tut kelin perceminden » ve katımadde » amerika elması » cardak » yengecvari » frenk inciri » cekirge otleğeni » corba tabağı » mubrem » ır ir ur ur » duello » muptezel » traktorcu » yerine gecmek » tam gun calışan kimse » el işciliği »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.