tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için delik kapta su durmaz tıklayınız. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cevre sağlığı » on » makedonyalı » terennum etmek » zerresi veya zerre kadar eseri » siyanur » uşengec » cıtırdama » parcalayıcı » pedikur » cobansuzgeci » millî guvenlik » kalbini calmak » kampcılık » ağzıteneke kaplıolmak » acmak » şumul » soz ustası » cevren » olcerme » ic cekmek » organizmaların oluşturduğu bir » goze almak » yedi duvel » otmek » cınsabah » duduk » bilimlerinin ortak adı riyazi » park etmek veya yapmak » aclık grevi » goğus darlığı » gostere gostere » seckin » cingeneleşmek » cekimser » police » hey gidi hey » temiz kanıda vucuda dağıtan or » dokuz yorgan eskitmek veya par » tentur » ruslaşma » borc » kucuk parmak » fırcalamak » şoyle boyle » tac » zarifce » muhur » gecerlilik » gozu kaymak veya kacmak »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.