tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ha şoyle » nasır bağlamak veya tutmak » cıtak » cıtırdata cıtırdata » tel cekmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » caltı » kandil gunu » macun kureği » surungen » dukkâncı » buyuk baba » doğmek » duşman catlatmak » munazara » ar yılıdeğil kâr yılı » kendinde kullanım hakkıolan e » ayağında donu yok fesleğen is » kacırış » at calındıktan sonra ahırın ka » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » kuşade » temel civisi » vus at » sutyen » dolmuşucak » sumek » sonradan gorme gâvurdan donme » aşuftelik » borc etmek » amac » evrak cantası » oc » kucuk şalgam » şuphecilik » dudukleme » ici daralmak » nufuzlu » cekemez » culcu » uretmek zihnî yetiler oluştur » allah ın işine bak » dulger balığı » kur acı » sıfırıtuketmek » alcakca » butunler » mustait » vazifesi mi » tefekkur »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.