tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
akışkanın gecişini ayarlamaya » kor kandil » şoforluk » yonetmelik » muscardinus avellanarius » urkuntu vermek » cantada keklik » coluk cocuk elinde kalmak » gecmek » barışcılık » koleleştirmek » kuru yemiş » koy oyunu » muteferrika » fındıkcı » ac acık kalmak » zamane cocuğu » buyuk mağaza » cavdar ekmeği » ucaksavar » bekle yârin koşesini » ust » cokmek » tekerlek kırıldıktan sonra yol » heple hic ilkesi » carpıklık » bir dilin kelimeleriyle duşunc » duğun ciceği » ozel kesim » nakliyatcı » urkmek » buhtan etmek » olu sezon » muttefik » ozgurce » ağız acmamak » uzun parca » cevri » uleştirimli tuze » somak rhus coriafia » kan dokmek » direnc » kırbac kurdu » suvari » bire vermek » nazar değmek veya nazara gelme » mumtaz » uc beyliği » kacırılmak » adamına catmak »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.