tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duğun dernek » guclu » sorgu suale cekmek » partikul » uc beyliği » yem dokmek veya koymak » cok yuzlu » canına yandığım veya yandığımı » damdan cardağa atlamak » ikisi ucu bir arada tire ile » teslim bayrağıcekmek » lâtin dilleri » canlılara yaşama ortamısağlaya » terettup » gun » bir ayak ustunde bin yalan soy » tutturmek » lule » oğurtleme » uygun bir bicimde gosterildiği » oruc » inci » mukellef » duzenleşim » azıcoğa saymak veya tutmak » bakla ciceği » ust deri » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » cıkrıksız » nufus kalemi » pazarlıkcı » keloğlan » ocakcı » duz » korkunclaşmak » cubuk » ruhiyatcılık » ses vermek veya vermemek » cıvdırmak » goz boyamak » oğul cıkarmak » bir elle verdiğini obur elle a » orgun eğitim » kukurtlu » surgun » uretici » kur yapmak » kapkaccılık » ifrat tefritte kalmak veya bul » suslenme »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.