tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için delik kapta su durmaz tıklayınız. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şerbetcilik » sove » cocuk bakıcı » satranc tahtası » uzerine yatmak » merdane » yuzu ak olsun » horozlar otmek » şarapcı » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » facuna etmek » kukremek » her yiğidin gonlunde bir aslan » bağ » mumasil » dan den tan ten » bırak allah ınıseversen » kalkan bocekleri » tırtıl cekme » kosele » koskoturum » aracılığıyla duymak değmek e » ateşalmaya mıgeldin » ciğborek » daha bircok şeylerin yapımında » calgıcı » ciceksime » ilâc icin yok » aromaticus » cağrışım » tirşe gozlu » cakıştırma » rantcılık » da de » arap uyandıveya arabın gozu ac » dokuk » karısıkoylu » gokcul » elektronik calgılar » gosterişcilik » ozel sayı » fasikul » lupletmek » turbedar » perdahcılık » temas etmek veya biriyle temas » ucunu kacırmak » yuzunden okumak » huda » fıstığıda denilen bir ağac pis »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.