tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cile cekmek » ciğ » kopek gibi » ce » yutar hucre » gorklu » cakılı » bereketli ola veya olsun » yuklu » soylenme » ic » icin kullandıkları ozel olara » muradif » olağanustuluk » iki cami arasında kalmışbeynam » catışık » ozonur » yumurtayıcalkamak » gerek gormek » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » kuncu » gucluğu veya guclukleri yenme » sozsuz oyun » gorunuş » ozentisiz » hayran olmak veya kalmak » olcum » sucunu bağışlamak veya birinin » dortleme » yuz goz » dokulme » temerrut » gok » modul » medine kurdu » camura yatmak » dol almak » bel kundesi » homoseksuellik » gomulu » gozu yememek » od » plânorculuk » yıldızısonmek » icini sarmak » hint hıyarı » onemsizce » cardak » ceza cekmek » duşkun »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.