tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için delik kapta su durmaz tıklayınız. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
odemek » yuz gorumluğu » buyulemek » demek ki demek oluyor ki » mulâzım » etkinliğin buyuk olcude azaldı » at calındıktan sonra ahırın ka » ormek » elmanın yarısıo yarısıbu » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » buyuksemek » paha bicilmez » duşunur » buyuk abdest » yureği oynamak » başyemek başınıyemek » goğus caprazı » dokmek » trafikci » futuhatcı » cıtlatılmak » kuzey yıldızı » gozu almamak » resim » perdahcı bazıparlatıcımaddele » gomlek değiştirmek » eşekce » cokluk eki » somalili » cıkmak » haziran boceği » ceneleşmek » cocuk » sermurettip » veya giysinin uzerine konulan » şerc » mitralyoz » ozetleme » odetmek » alcaltmak » lutfetmek » muzeci » hareket » kandil gunu » gonul koymak » tıraşkopuğu » akcalı » canına tak demek veya etmek » hulleci » surme »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.