tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için delik kapta su durmaz tıklayınız. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz yuvarı » duşundurucu » acar » melul mahzun » yoğurtcu » hevesine duşmek » surtmek » buyu bozulmak » koyleşme » lenguistik » cikolata » uveymek » unlu catışması » bicimdeki bolumler » koturum olmak veya kalmak » komur gibi » dokmek » goğsu daralmak veya tıkanmak » ic hat » rofle » muteahhit » gonlunu celmek » onlukluk » sancma » kultur bitkileri » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » ictinap » spekulâsyon » of » davranmak saygıgostermek soz » yuksek » şerit » reisulkuttap » cal » tereddutle » başyonetmenlik » yuf ervahına veya ervahına yuf » gulistan » cok koyu sarırenkli guclu bir » elden kacmak » saclarıiki turlu olmak » tezgâhcı » tezkiyesini duzeltmek » koltukcu » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » cicekci esnafı » pastorizasyon » lâfcı » yucelik » yuzu yere gelmek gecmek veya y »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.