tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
jubile » tutsu » gereklerine uyacak duruma soka » korfez » gureşmayosu » yontuk duz » kacak » soz gecirmek » hindoloji » husnuteveccuh » catal kuyruk » halkcılık » bortu bocek » ağrı sancıgibi fiziksel veya » dunya » tukurmek » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » yuz » yureği titremek » alman gumuşu » yorunge » oğrenim belgesi » kapısıacık » calınmak » tahammur etmek » calmak » yuzsuzleşmek » ayıgormeden bayram etme » puskuruk » cıplak » coğaltma » tam acı » copsuz » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » elektrik carpması » hukum » iz surmek » kulfete katlanmak » oz saygı » bordur » yulunme » guc kaynağı » aycoreği » gozetim » sağdıc » puskurtuş » sut kırı » halk yardakcılığı » antep fıstığı » dort donmek »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.