tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkmaz sokak » caylaklık » hindistan cevizi » individualizm » karşısına gecmek » ağaclanma » ici surmek » cizgi film » ic işleri » gubresiz » urik asit » ozgurce » muhre » etmediğini bırakmamak veya kom » soze atılmak » cıtpıt » yarışcılık » gok » gul yağı » kumulus » icinin veya yureğinin yağıerim » yulumek » guvensizlik » ilgi cekici » yurek selânik » ceneli » kesip veya kestirip atmak » duşuk » gorevlendirme » epikurculuk » dovulgen » uflenmek » yureğine kar yağmak » murdum » gok evi » yerleştirilmişcift camdan oluş » calmadan oynamak » icirilme » iyi gun » olum olum de hırlamaya ne bor » canavar duduğu » cocuk peydahlamak » cuz » selâm cakmak » yatak cekmek » kostek » cırak etmek » ısıtma aracı » harıgecmek » acık mavi »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.