tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz delik kapta su durmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kocmak » kokun gecmesi » cop atlamaz » ciftlenme » adı » yuvarlak unlu » cıkma » ovunc cizelgesi » boğurtmek » frenk menekşesi » muhakeme yurutmek » fındıkcı » yuksuk makarna » guneştopu » iki eli kanda veya kızıl kanda » vantilâtor » tefeyyuz » usanclık getirmek » bir an once » hodukleşmek » el ermez guc yetmez » araştırılabilen olculebilen » sacalanma » genc » hamel » ici dışıbir » gozleri acılmak » kem kum » huzunsuzluk » ıska gecmek » canak comlek » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » yolunu beklemek veya gozlemek » korletmek » yarıkubik » canıcekilmek » sinir kupu » gorsel » tam adamına catmak » guneğik » carliston » uzme » golgede kalmak » cırılcıplaklık » saik » kup » set cekmek » mefhum nosyon » muhur basmak » bir sıcrarsın cekirge iki sıc »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.