tdk sözlük TDK Sözlük

 

delik kapta su durmaz

delik kapta su durmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • delik kapta su durmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için delik kapta su durmaz tıklayınız. uludağ sözlük delik kapta su durmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kapıcuhadarı » allah vergisi » cobandağarcığı » rumlaşmak » ozdeksel » bitmek tukenmek bilmemek » hunersiz » omuzlarıcokmek » bukulgen » uclemek » merkezî yonetim » purik » kan kusup kızılcık şerbeti ict » meşakkat cekmek » modul » cekişmek » cağrıştırmak » cıkmak » kışve yaz arasındaki mevsim i » gulistan » bektaşî » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » cokelge » yılan cıyan » duzenleme » acıklık getirmek veya kazandır » calışma » element kısaltmasıau » icini acmak » kece kulâh etmek » donup dolaşmak veya done dolaş » cepel » zihni alt ust etmek » ahlâkca » olumsuz cumle » sandvic » geciştirmek » notunu veya numarasını vermek » suzgu » yetki kanunu » cilek suyu » onemsiz » gecit hakkı » guncellemek » role » tecennun » kullanılan yapma yuz » orneğin » kerteriz almak veya etmek » tıkaclama »

delik_kapta_su_durmaz hakkında da bilgi ve delik_kapta_su_durmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. delik_kapta_su_durmaz nedir ve delik_kapta_su_durmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.