tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cesaret gostermek » musellesat » ve bilinc merkezlerinin bulund » kulot » cadırlı » gelişmişcanlı » yonelmeli » tersi donmek » bicimlendirilmek » kuvvetten duşmek » picleşme » elden ele gecmek » donuna yapmak veya doldurmak » sacılmak » supurge otu » lutfetmek » turumculuk » ruchan hakkı » kacma » buyuleyici » ettirgen catı » yuzbaşı » calımsızlık » ağzıtorba değil ki buzesin » bohca boreği » gunluk » adî suclu » duşmanlaşmak » guveyi olmadık ama kapıdışınd » cayır yulafı » tezahur » ın in un un » moskof » mumanaat » uzgorur » evvel allah » istediği gibi at koşturmak duz » sutlâc » surup gitmek » yabancısıolmak veya olmamak » cekimsiz » oduncleşme » ustun bulunmak veya gormek » catılı » cıkıklık » sunepe » kaldırım doşeyen kimse » doşem » tunclaştırmak » boburlenmek »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.