tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz demet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » gecmek » başıustunde yeri olmak » munacat » istediği gibi at koşturmak duz » turkuleştirme » kâğıtcılık » sutune havale etmek » galebe calmak » oz » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » citilemek » iz » yurek darlığı » cekiştirmek » bukum » diline dolamak virt etmek veya » harcamak » kusuf » tel orgu » barcak » tezgâhcılık » techil etmek » yuze vurmak » on » korkunclaşma » puruzlenmek » ışıl kufler » ele gune veya ele gune karşı » sunnetleme » fuzen » an anesiz » cevreleme » teknik universite » orgutleyiş » saati saatine veya dakikasıdak » oduncleşme » suresiz yayımlanan duyuru » teamul » sabrıtaşmak veya tukenmek » sut otu » duz » goze almak » gunluk defter » surur » odunc » odlekce » supermarketcilik » dunya malı » deve kuşu gibi başınıkuma sokm »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.