tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz demet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kireclenmek » calımlı » kok » gecirgen » fıstığıda denilen bir ağac pis » gonlu bulanmak » amerika elması » gorsel » yasa cıkarmak yapmak veya koym » gorsel işitsel cağrışım » tahsil gormek » beyninden vurulmuşa donmek » icitmek » olağanustu » dort ayak ustune duşmek » dugâh » cıkmalıtamlama » cekimser » gormuşgecirmiş » şarapcı » ustelik » ruzgârlamak » teveccuh » turkceleşme » cıkarmak » tumen » bordur » kuturdemek » gucun » cekmek » kimse » kulplu kap » yoneltim » lule » millî huviyet » kanıma gore veya kanımca » cift kişilik » alcaklık » onluk » enote » veya rejimi değiştirecek bicim » oğle uykusu » demirkazık » al bayrak veya sancak » hatırlatmak » icindeki en kucuk birlik » dışa donuk » bilcumle » cezaya carptırmak » acığa cıkmak »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.