tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz demet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huzunlendirmek » catışkı » kat î » su gecirmez » aclıktan imanıgevremek » ickinlik » canlılara yaşama ortamısağlaya » mayıs boceği » takti i » celişki » cokertmek » durtmek » gonulsuzluk » h h » sağcıkarma » kukurtlemek » sokmek » cekişli » puskuruk » ic guveyinden hâllice » habeş » hukum » balta değmemişgirmemişveya gor » otmek » jupiter » suc » catlatış » demec vermek » copluğu » ustunuze afiyet veya sağlık » unletmek » sonum ayrımı » oykunmeci » tutun » mı mi mu mu » yere bakan yurek yakan » buyukbaş » umitlendirme » bilgili » cevrilme » ilenc » ozdek » yediği onunde yemediği ardınd » akrobat » buyuksemek » asgarî ucret » sağlayan parca » yaza cıkmak » birleşikgillerden kok sapları » ruzgâr gibi »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.