tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koc burunlu » sut beygiri gibi ayakta uyumak » cobanduduğu » gencleştirmek » cağrışım » sulfurleme » xviii yuzyıl sonunda başlayan » yağma etmek veya edilmek » batakcı » cantadan yetişmek » hilâfetcilik » gozu tok » dort kaşlı » doğunme » konuk sanatcı » mitralyoz » cark » kara cavuş » norvecce » kulfetli » goz ucuyla suzmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » mubaşirlik » soğuşluk » kıt a sahanlığı » eşgudumlu » burnunu cekmek » kısmet veya kısmeti cıkmak » goz gezdirmek » ağacdelen » hayvanın sebep olduğu hastalık » genclik » ana sayac » şeylerden yapılarak icine su d » gosterisi » buyuk hanım » ileri veya one surmek » ilk dordun » pirinc corbası » gulunme » bicki yurdu » icirmek » kafasıorumcekli » hurmet etmek » bağa bak uzum olsun yemeye y » kalem acmak » gok » muşkulleşme » orumceklenmek » gorsel işitsel »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.