tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celenk » gulmek » kancıklık etmek veya yapmak » alı eli » tumel kavram » orcin » calarmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » hayatınıbirine borclu olmak » celmek » duşkun olma durumu iptilâ » merkur » dunya kelâmı » antep işi » raportor » sozune sahip » buyuk aile » nalcalı » yerkure » bolutlenme » illuzyon » calımlamak » cekim » terettup etmek » eroscu » oykunmeci » yedek veya yedekte cekmek » cingene parası » muzik » ucuz etin yahnisi yavan veya t » hurriyetci » husnu kabul gostermek » cakılıp kalmak » uye aidatı » biri veya bir şey icin olumsuz » yuvarlakca olan tac yaprağı » sozlukce » hafta ici » uckur » monitor » gokce yazın » kul bağlamak » lok » uzerinde » direktorluk » cemberletmek » ciftleştirmek » bir şeyler veya bir şey olmak » duzenleyen ve genel olarak ilg » aşağıgormek »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.