tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz demet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
balcık » corek mantarı » diktator » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » anasıturp veya sarımsak babas » guzel duyusal » plâstikci » davar gutmek » dağcayırı » goz » olcerme » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » kılcık » ciltci » dokulme » kaptan koşku » acmak » kurkculuk » benicinci » ispermecet » bilgic » cerkez » kurek kurek » ayıya kaval calmak » başınıdondurmek » oruc acmak » umidi boşa cıkmak » tukenmez kalem » fiyat veya değer bicmek » amerikan bezi » daussıla » sağlayan şartların butunu » parcalara verilen ad » icilme » camuru karnında ciceği burnun » husran » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » cenesi acılmak » ıskaca » gobek » temessul » catlak » gorev » temessul » millî mudafaa » ilkguz » tutsu yapmak » cağrıştırmak » catal » acık tutmak »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.