tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruzgâr ekip fırtına bicmek » cağrılı » pirinci cok su kaldırmamak vey » acmak » cicek sapcığı » muharriş tırmalayan tahrişed » uzerine bir bardak su icmek » yukseltec » kulot pantolon » muteessir » yedek parcacı » natur » arasıhoşveya iyi olmamak » genc » ilginc » fransız » dallarınıkısaltmak » doğum gunu » yağmur yağarken kupunu doldurm » dudak cukuru » balıkcıduğumu » tezahurat » yukselim » opulmek » kutluk » dokulup sacılmak » sungerler » cıngar cıkarmak » acmak » carpıklaştırmak » fuzyon » suya gostermek » gonul almak veya gonlunu almak » duz » gumuşlenme » kelle kulak yerinde olmak » koclanmak » ikiz unlu » madenî yun » unvanı » mustahdem » bayram gunu » oluşturduğu tuzel varlık » ında inde değil » kum colu » cur etli » pulverizator » kara gun » duşes » gobek otu »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.