tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
donel » karaağac » zulfikar » yapılan fıcıvb » acık kapıbırakmak » su kesmek veya su kesilmek » muştehi » musabakaya girmek » karaya duşmek » kacmaktan kovalamaya vakit olm » anten yukselteci » arkasına duşmek veya takılmak » yatay geciş » kucuk capta » dalı hendese » yere goğe koymamak veya koyama » bayrak acmak » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » istencsiz » tufekcilik » gocucu » zac yağı » fırtına cıkmak » kaynatılmasıyla elde edilen ye » kısmet veya kısmeti cıkmak » dilmaclık » cıkagelmek » gecişhakkı » ipcilik » humayun » yureği urpermek » masor » cıt cıkmamak » cavelâ » duşmanlaşmak » kalbura cevirmek » gecmek » sozunu kesmek » nakşibendîlik » f f » durgunluk cokmek » koşeli parantez » doğma buyume » kufur » kokleştirmek » gune doğrulum » cumlesi » ortak ozne » hic mi hic » tos »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.