tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icici » kunde » aşcı » uz » gozunun yaşına bakmamak » hint yağıağacı » guzel duyuculuk » cıkarmak » munasebetli » kulot » suline » sungu » gocuk » mucellitlik » işbirine kalmak » cok tanrıcılık » gormek » meydan dayağına cekmek » tulum cıkarmak » kokusu cıkmak » doner kavşak » işcığrından cıkmak » halvetî » inişli cıkışlı » duşurulmek » altına etmek veya kacırmak » hor gormek » gumburdeme » buğru » bicim » soz acmak » cıkıntı » acmak » cokmek » urkutmek » hicten » guven oylaması » humor » davranmak saygıgostermek soz » allah beterinden saklasın veya » kırık dokuk » ağacıdibinden kesmek » oğur » kesip veya kestirip atmak » muteessir olmak » sutlendirme » yukumlu » canak yaprağı » sultanîhuzzam » orta oğrenim »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.