tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iğrenc » kitap acacağı » fluor » yuzulmek » sağdıclık » atom reaktoru » yonetmek gorev ve sorumluluğun » kucukluk » tazıya donmek » oncul olmak » asker kacağı » kapıacmak » karacayca » dortluk » buyuk lokma ye buyuk soyleme » tarikatcılık » duk » soz dinlemek veya soz tutmak » cıtlık » kulliye » ucu » meme sungeri » eşelemek işi yapılmak » goz gezdirmek » dokmek » calma » oldu olacak kırıldınacak » yuzune bir daha bakmamak » ucurumlaşma » cağcıllaştırmak » sut gibi » notr » denize cıkmak » dışdunya » buzul donemi » ic ek » oda muziği » corak » başının altından cıkmak » arif olan anlasın veya anlar » gonlune dokunmak » dunyanın birşey i » soz getirmek » uşurme » cekmek » ustenmek » turkceci » isli kuf » şovalyelik » sperma ana hucresi »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.