tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sırt cevirmek cevirmemek » golgeleme » tahtalıkoy » bol paca » estek kostek » keci yemişi » borcluluk » boru değil veya boru mu bu » cinler cirit veya top oynamak » cakıl kuşu » cul » şenlik gormemiş » ustu savurmak » yucelme » ağzına bir şey veya bir cop ko » ardıc » harc » hayır gormemek » butunleyen » tus » akşam ahıra sabah cayıra » cakırkeyif » allah emeklerini eline vermesi » zevc » odul almak » tutturgac » kostumlu » hukûmet gibi » musadere » sublimleştirme » huzunlu » cerceve anlaşma » goz ile hedef arasında aynıciz » supurtme » lâf ola beri gele » başıdonmek » karanlığa gomulmek » puf » yonetmek » goz bağcılık » mart iceri pire dışarı » hucumcu » gun gormez » peceleme » olcuşturmek » sut cocuğu » girdisi cıktısı » kıvanclı » acından olmek » ici alaylı dışıkalaylı »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.