tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz demet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkıntılarıolan organ » aşcı » kutlesel » iki buklum olmak » gozleği » aristoculuk » ice kapanıklık » kubbealtı » gunluk ağacı » canıcıkmak » sutcu » şupheleniş » musamahasızlık » orgutlemek » tokezlenme » sabun kopuğu gibi sonmek » mustehcenlik » akıl akıl gel cengele takıl » cala kamcı » kuskut » derecedeki yol yan yol » elini ayağınıkesmek veya cekme » yumuşakca » kutup yıldızı » akortcu » şofor muavini » cuz î » kacak » biri veya bir şey icin olumsuz » akşamdan kalmışveya kalma » uye » acıklaşmak » yun » sus pus » hicbiri » kotu olmak » gosterir » hesaba almak veya hesaba katma » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » gozu kapalı » tabansızlık tabansız olma duru » gurgen » yuzu yerde » frenk » iki gozum iki gozumun nuru » capula » tebellur etmek » hanya yıkonya yıoğrenmek » olcumlemek » iki eli şakaklarında duşunmek »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.