tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk abdest » kerteriz almak veya etmek » goze batmak » goynuk » virtuozluk » teşkilâtcılık » gosteren liste » tutamac » gunberi » kopru başı » gumburdetme » tıngır sac elim hamur karnım » uzulme » soluğu kesilmek veya tutulmak » surundurmek » sacak kok » durme » ordurmek » iz ac » kosele » cakozlamak » gul gibi gecinmek veya yaşamak » politika gutmek » korkutuk » icin » cubuklu » ortaya cıkmak » bıcak gibi » bobrek yağı » onune katmak » korletmek » yurumek » opmek » kandilin yağıtukenmek » ırakca » ar er » etliye sutluye karışmamak » gumuşlenmek » puskurtme » gunduz feneri » kurkcu » alcalmak » malta taşı » celik metre » itibar gormek » garazıveya garezi olmak » sarkaclamak » deli sacması » rucu hakkı » felc olmak »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.