tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz demet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şohret salmak » corap ormek » muzminleşmek » dokum » caydanlık » on sezi » ic dunya » kalvencilik » reomur » cıngıl » gucune koşmak » sacma » canınıdişine almak veya takmak » şovalye ruhlu » karşıtı » citilemek » rantcılık » fırtına kopmak veya patlamak » toretanımaz » acıcı » elekci » duello » hastalık almak hastalık kapmak » yiğitce » oğul cıkarmak » duzeltme » makineli tufek gibi » acmazlık » ayağına veya ayaklarına kapanm » somurgeleşmek » cok eşli » turemişsıfat » ispenc » individualizm » coğullaştırmak » kolacan » pranga kacağı » gunu birliğine » yaltakcılık » oğan » ağzından baklayıcıkarmak » cam sakızıcoban armağanı » yontem » cevirmek » cuvallamak » coban merhemi » donence yıl » yurutec » koşebent » iftihara gecmek »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.