tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sıcan » hic değil » ilâclamak » kurduğu medeniyetleri kendi i » tıraşıgelmek veya uzamak » turev » yuk arabası » balkarca » kuplu » numayişkâr » duz » uşutuk » cil » adamkoku » sırasıduşmek » allah hayırlıetsin » acıgormuş » ruzgâr ekip fırtına bicmek » cokuşmek » kaşcatmak » manikurculuk » sorulu gorunum » gozu su icmemek » şoyle bir » kurek kadar veya papuc kadar d » el elden ustundur taa arşa ka » yuksek » cıngırak » albuminli » kotucul » ufak capta » cirkefe camura taşatmak veya c » gulunclu » guven beslemek » pufkurme » geniz unlusu » tepegoz » bugune bugun » sumsukleşme » kritik » gorenek » kalıpcı » camura yatmak » carşaflı » cıkagelme » arnavutlaşma » elinin koru » pelikul » hamaratca » cıkmak »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.