tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cok soylemek » cıkışlı » tuy ağırlık » ust » sozunde durmak » gumuşsağolsun altın gidekosun » cağlayık » başcanağı » ciğe » sapınc » uckâğıtcılık » daha da geliştirmek amacıyla b » cennete donmek » donenceli » kaşıkcılık » calımlıcalımlı » burunmek » cayır tirfili » gozetlemek » oylemesine » dı di du du tı ti t » muşkulleşmek » girmesiyle cıkmasıbir olmak » tercume » deli cıkmak » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » donenme » purizm » hamsi corbası » sescil yazım » ağzının tadınıkacırmak » parcalara verilen ad » yara acmak » cadır uşağı » kacıncı » tapi kalmak oyunlarda » kralicelik » başıacık » tukurmek » bîcarelik » oğmek » sunnet » karanlığa gomulmek » kuşak dolama bağlama kemer » ay » cok kısa dalga » karşılıksız cek » icecek » teşekkul » felâketlerin acılıetkilerini d »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.