tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz demet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
imtizac » buyuksu » nuzullu » cengel atmak » gubre boceği » takaddum » fıcıcı » catışılmak » bordur » yuksuk makarna » oteki » opulme » oğle » kuşgibi ucup gitmek » inşaatcılık » cevirmenlik » analiz » tecrubeli » icimlik » cıkmak » gorkem » korkuncluk » bıckınlık » boğa gureşi » cıkmak » vergi kacağı » sozleşme tutanağı » getirmek hazmetmek » el elin eşeğini turku cağırara » beneklerle orten asklımantar » balıkgozu objektif » moskof toprağı » duşman başına » funda sıcanı » noel baba » akşamlar veya akşam şerifler h » yarıklardan her biri » ardından veya arkasından atlık » oldurmek » boluntu » obek obek » panslavizm » buvet » yuzlu yuzlu » calgıcağanak » altta yok ustte yok » yuzune bakmamak » hukumdarlık » zulâl » bunların taklidi olan madde »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.