tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz demet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kabına dokmek » cıplak tohumlular » cengel ceneliler » catışma » zıvanadan cıkmak » dikenli yuzgecliler » bitki organizmaları » vurma calgılar » sut cekmek » tutun » kolacan etmek » kopekayası » camura yatmak » beklenmediği umulmadığıveya c » kupe donmek » oz indukleme » su » sebep olan fiziksel enerji ha » cizgi » losemi » oturuklu » kabuğuna cekilmek » ciceğe kesmek » dur durak veya dur dinlen dur » başına vur ağzından lokmasını » cifte dalmak » catışmak » s » cokluk » gerilim olcumu » uzgu » acından olmek » halebî » aycoreği » cokkunleşme » yalın ayak başıkabak » karşıtı » pas gecmek » orgu » cuzdan » cizmek » gerekceli » fiske fiske kabarmak veya olma » transit gecmek » nusha » cizdirme » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » kan ter icinde kalmak » hakas » ceşnici »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.