tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iceri » cekmek » gun ışığına cıkmak » urun yelpazesi » inmek » koltukcu » surrealizm » cıkışma » piyango vurmak veya cıkmak » ic su » catı » acısal bolge » yargıusulu » guneşcarpmak » iskeletli hayvan corallium rub » kırk yılın başıveya başında » muhakeme yurutmek » goluk » borclu olmez benzi sararır » sokulmek » ic asalak » duşkun olma durumu iptilâ » zumre » arac ve gereclerle donatma » vakitce » calılandırmak » dalgıc bocekler » akşamdan kalmışveya kalma » alıal moru mor » kurklu » afişcilik » derdini dokmek » top surme » cat pat » yer olcumu » dovmek » duğumleme » dumanıustunde » cok sağlam dayanıklı sert » kıvrakca » mece » hastalık almak hastalık kapmak » donercilik » uckur » kendi icine cekilmek » kılıclama » biciminde duzenlenen ulusal ve » boksor » vucut » anayasacı anayasayısavunan an »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.