tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz demet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzenleşim » ledun ilmi » carkıfelekgiller » oğurluk » tenasupsuz » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » hasekikupesi » alt ust olmak » tutturmek » podosuet » kacar » tandır boreği » cıngırağıcekmek » gosteri » boğa gureşi » başka bir gune zamana erteley » bolme » ric at » bolucu » cocuk » tavukcu » sozun ardıboşa cıkmak » cekmek » surukleyiş » yurutum » calıdikeni » fırsat duşmek veya cıkmak » yuksek oğrenim » tanrı nın gunu » iki cenekliler » ciceği burnunda veya ciceği bu » yuzunun derisi kalın » tuccarlaşmak » torpulemek » kusurat » hırs burumek » koyleşmek » dişdamak unsuzu » yuz » yuz yuze gelmek » bakar kor » adî suclu » carka » iki ahbap cavuş » alcılanmak » sucustu yakalama » kaca kac » kacırmak » gonul vermek veya bağlamak » cakmaklık »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.