tdk sözlük TDK Sözlük

 

demet eş anlamlısı

demet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • demet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için demet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük demet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
korukcu » kaclı » tanrı ya minnet duygusunu sunm » az gormek » sıcan duşse başıyarılır » mustemleke » soz temsili » yonelmek » burunmek » arac » kostekli » yazboz tahtasına cevirmek » lâzca » gokcul » rab » yuzunu kara cıkarmak » muştehi » anan yahşi baban yahşi » cift vuruş » avrupalılaşmak » gulduru » yem dokmek veya koymak » el bende » kepce » yalın tumce » ruh cokuntusu » surekli » taşdoşeme » mahkeme kadıya mulk değil » gazolcer » guvence vermek » koyuvermek » atcı » yaza cıkmak » muharriş tırmalayan tahrişed » baklayıağzından cıkarmak » alıp satmaz gorunmek » suzulmek » yahudi takvimi » cenesini dağıtmak » surgun » sarımsağıgelin etmişler de kır » centilme » gereklerine uyacak duruma soka » olu yıkama » otede beride » ceşni » cevirme » kuyruklu yıldız sacı » siyanur »

demet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve demet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. demet_eş_anlamlısı nedir ve demet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.