tdk sözlük TDK Sözlük

 

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  benzer sözler

  © 2017 - TDK Sözlük
  taşkure » oncul » tac yaprağı » turkuleşmek » akım olcumu » bunakca » ayrılmışalan » cok yanlıveya yonlu » universal » cekilme » gluten ekmeği » mukâfatlandırma » lule » lugat » avuc » cağrışım yapmak » cenkci » soz cambazı » cayhanecilik » cepez » cekmek » murettiplik » ceneye kuvvet » epikurculuk » somurmek » dirsek curutmek » uzere » sulukcu » sulf » sınıkcı » amerikan » aşağıfalan yukarı » acıklanmak » noroloji » gunu gecmiş » tanrı nın gunu » mumeyyiz » bicimine getirmek » tan ağarmak veya atmak » te » tumcemsi » ordurmek » bicimini alır hidrojenle oksi » ceper » uzerine oturmak » sonuc » kut » zulfuyâr » lâfcı » muteselli »

  denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak hakkında da bilgi ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız.
  TDK Sözlük site haritası
  Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.