tdk sözlük TDK Sözlük

 

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
numarasıolan » durumuna gelmesi gerilme karş » bicmek » bosme » eğitim fakultesi » tenasupsuz » duşkunleşme » kufuv » doğaustu » duru » uc vermek » olcmek hesaplamak hesap etme » gucluk » henuz » uzerine evlenmek » iki ucu acık boru biciminde it » guneşlik » mulâki » kundakcı » kecilik » kuşayiş » se » ruslaşma » tezahur » mosyo » erkeklik oldu mu » surek » icre » doğunmek » kolacan etmek » itibardan duşmek » uğur bocekleri » on tasım » boğaz icinde kavga var » unlemek » yon » lâckalık » tink tank » selâm durmak veya selâma durma » kutlemek » kucuk bey » koydeş » cekim ekleri » ileri gecmek » yanlışkapıcalmak » boşluk » hâk ile yeksan etmek veya olma » olup olup dirilmek » boyu boyuna huyu huyuna » hoşgorurluk »

denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak hakkında da bilgi ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak nedir ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.