tdk sözlük TDK Sözlük

 

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
top surmek » gozleği » mac mec » ceker » cıkmak » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » donuna yapmak veya doldurmak » gunluk » gumruk » yonelim » doldurulmuşcam seramik veya c » karaman ın koyunu sonra cıkar » temerrut etmek » vekil vukelâ » yarma kutuğu » nişangec » cıra dibine ışık vermek » germanistik » somurgecilik » banko gecmek » cılgın » umidi boşa cıkmak » gecici » ceper » guneşi uzerine doğdurmamak » camur kalemi » sırtından gecinmek » cıkarmak » tenkitci » guntun eşitliği » ic plâzma » gozlerinde şimşek veya şimşekl » kap » mirac » sırma sac » elde avucta ne varsa » guveniş » ondelik » yaz donemi » calışma gezisi » cekiştirmek » iclilik » kabuğu dışına cıkmak » ınc inc unc unc » getirilir » uzerine titremek » ceyreklenme » biri veya bir şey icin olumsuz » abdulleziz » başgoz etmek »

denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak hakkında da bilgi ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak nedir ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.