tdk sözlük TDK Sözlük

 

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
insan musveddesi » cavuşuzumu » celenk » akla zarar veya ziyan » kolelik duzeni » golleme » carcabuk » gubreleme » calışma » puruzlenmek » lâfınıveya lâfınızı balla kest » bayram değil seyran değil en » catılmışkirişsistemi » sıcramak » kulot » ağac arac eğirmen kirmen » acılmak » munakaşalı » omur boyunca » fena gozle bakmak » buğe » yıldız boceği » ayağınısurumek » odullendirme » cinke » hayvanat bahcesi » paraşut ile atlama » mureffehen » icinden yanmak » gurultuye veya patırtıya verme » huseynî » derin derin duşunmek » uzum guneşi » bıcak gibi saplanmak » pekiştirmek » alp eren » sarkac » goturu pazarlık » yardımcıhucre » bir ilcenin en buyuk yonetim g » luks baskı » top gibi gurlemek » ucer beşer » yuzer top » derme catma » obur » bıcılgan » imanıyok kısa soyleyişle » sonum ayrımı » gucu »

denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak hakkında da bilgi ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak nedir ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.