tdk sözlük TDK Sözlük

 

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kemikcik » cepez » ne olur veya ne olursun ne ol » suya duşmek » somikok » suruklenmek » şehit duşmek veya olmak » yamcılı » muşareket » dik » kok » cevir sesi » kacık » cicek » amerika elması » cumbuş » goz emeği » bekci kalmak » goze batmak » dudak bukmek » kazancsız » vuzera » kamburunu cıkarmak » izdivac etmek » cağrı » cileye girmek » goreneksizlik » kaya orumceği » bir yerde kullanılan bir yere » aklından gecmek » mufreze » ayağına dolanmak veya dolaşmak » tunaydın » brahmanlık » kibrit cakmak » sacalama » um » kefaretini odemek » cepel » hakir gormek » cam sakızıcoban armağanı » organların her biri » busbutun ortadan kaldırmak ici » yeteneği maharet » pacavra » kecileri kacırmak » babacko » mes ul olmak » boşa koysan dolmaz doluya koy » sutana »

denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak hakkında da bilgi ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak nedir ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.