tdk sözlük TDK Sözlük

 

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
endonezyalı » yediği onunde yemediği ardınd » boşinanc » sustalıcakı » bulunan bolum kafa ser » bitumlu » deklânşor » akıldan cıkarmak » icten pazarlıklı » fransızlık » yureğine kurt duşmek » cıt cıkmamak » cergici » lugat » ekmeğine goz koymak veya dikme » kapana duşurmek veya kıstırmak » gunah benden gitti veya gitsin » cevirici » pekiştirme unlusu » mutecaviz » celmece » dumencilik » somurmek » cıkılama » bir hâl almak » acem kılıcıgibi » duğun corbası » başınıkaldırmamak veya kaldıra » buyuk » ağac arac eğirmen kirmen » ulak cıkarmak » icimli » gomlek » ceşitlendirmek » arkasına duşmek veya takılmak » gercek kişi » liman işcisi » yedekci » eğic » muteyakkız » boşdonmek » ceğmellenme » kaşile goz gerisi soz » goruşmek » tukurmek » cekme » tuketim » kuafor » tatlısulumen » midesi almamak kaldırmamak ka »

denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak hakkında da bilgi ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak nedir ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.