tdk sözlük TDK Sözlük

 

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dişunsuzu » rezil rusva olmak veya rezil k » tumamiral » gozden gecirmek » ağzınıbıcak acmamak » ic kuyu » sokmek » kimus » ağzıyla kuştutsa » cec » ay aydın hesap belli » cağırıcı » bir olayıileri surenle inkâr » alkışcılık » lâpcınlı » cağırtmac » uzunlukta bir yanıyivli yuva » icinde » ilgilenen mahallî yonetim » tatil koyu » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » har gur » keskin sirke kupune veya kabın » olarak tespit edilmiştir » gaz olcumu » frenkce » allah ından bulsun » kırk bir bucuk » onel » surec » bildirmek » elden kacmak » tutamac » garc gurc etmek » insanlıktan cıkmak » parcasıbağlıbulunan catal » ak gun ağartır kara gun karar » sebep mazeret » gomulmek » mutenazır » koy yeri » taştaşustunde bırakmamak » genişgoruşluluk » lâf cıkmak » teessus » otorite sağlamak veya temin et » hem nalına hem mıhına vurmak » kopca » unce » sureklilik »

denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak hakkında da bilgi ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak nedir ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.