tdk sözlük TDK Sözlük

 

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sutleğen » suru » dokumculuk » yakın doğu » elekci » zıddına basmak veya bir şey bi » ufleyen alet » ağzının icine girmek » kusurlu » icgudulu » geriye donmek » akıl yurutmek » alıal moru mor » kıc » yalancıdunya » kadar ıskarmozlar arasına uyu » budist » gozletmek » tum kirpikliler » hasta ol benim icin oleyim se » cepez » kesip veya kestirip atmak » ezogelin corbası » gulcu » citari » kara yuz » butunu » ihtiyac duymak » ala ele » keşkul » kotuye kullanmak » cam yunu » soğuk bufe » cecik » duruk » talip cıkmak veya talibi cıkma » nobet beklemek veya tutmak » kul etmek » hoşca » hunkâr » başına vur ağzından lokmasını » dışdunya » yalıngoz » govek » ağıt yakmak veya tutturmak » coğaltma makinesi » capalatmak » donem » kulaclayış » duğum duğum »

denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak hakkında da bilgi ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak nedir ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.