tdk sözlük TDK Sözlük

 

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
merih » ortak tumlec » duşes » etmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » kulunu savurmak » uc kat » parcalanmak » cevre » ust guverte » oğretmen » gondertme » mobilya yapan veya satan kimse » devam etmek veya ettirmek » gercek varlığıinkâr eden aşırı » kundeye gelmek » ote » eğir koku » gormuşgecirmiş » husnuhâl kâğıdı » duzgunluk » cumleten » şuphe kurdu » dokulup sacılmak » cakma kapı » » cocuklaştırmak » buzlar cozulmek » buyuğu meleagris gallopavo » parantez acmak » percinleniş » ovuş » supruntu » mudafi » funda sıcanı » mevlevîlik » kudum » cicekleşme » soz ayağa duşmek » canına yandığım veya yandığımı » gudumlu sanat » cumbuşyapmak » mujdeli » ustune titremek » su yuzu gormemiş » medine kurdu » orumceksi » vazgecilme » ogesi » ici veya midesi kazınmak veya »

denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak hakkında da bilgi ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak nedir ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.