tdk sözlük TDK Sözlük

 

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
katıla katıla gulmek » col tavuğugiller » colluk » duşuncedir almak » turşusu cıkmak » lâfınıveya lâfınızı balla kest » ic bolge » dokmek » akla sığmak veya sığmamak » cingenelik » huryemez » hazırlıksız olmak veya bulunma » ittihatcılık » duzce » muessese » bir gosteride yer alan kimse » perde cekmek » carşaflanmak » kopek sarımsağı » camaşır deterjanı » carpım tablosu » gomulmek » alt bolum » cıkmak » kaynakca » etiketci » eklemek karıştırmak ilâve et » temettu hissesi » nutasyon » arapcalaştırmak » gonen » yıva » on tureme » yan cizgisi » turna gozu gibi » cemberleme » lâzım gelmek veya olmak » cavuşluk » neşesi kacmak » cabuklaştırma » gecmek » gepgenc » ecen » ustun yapım » enek » oğrenmek » surfe » yuzu asılmak » goğuslemek » gozlerinin ici gulmek »

denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak hakkında da bilgi ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak nedir ve denilebilir_ki_hiçbir_şeye_muhtaç_değiliz_yalnızca_tek_bir_şeye_ihtiyacımız_var_çalışkan_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.