tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için deniz milinin onda bir uzunluğu tıklayınız. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah son gurluğu versin » başcavuşluk » parca purcuk » sonuc takımı » yağlıkomur » surgu kolu » cayırlatma » fazla kacırmak » mulâkat » icin icin kaynamak » hoşgoru » acık oy » kavurmac » bir ayak once evvel » kısa cizgi » coğuncek » goz yıldırmak » pala cekmek » sırp » minyaturleştirme » bir elini bırakıp otekini opme » bicim » cevir sesi » sonucsuz » camuka » madalya toreni » osmanlı » donuşumcu » cozulmek » cirozlaşmak » celikleme » boşatıp dolu tutmak vurmak » acılmak » toplandığıbolum » goz ucuyla suzmek » boğur » hoparlorsuz » malın gozu » goz yummak » kurallara ve yontemlere gore k » otostopculuk » bıyık altından gulmek » uluş » kendisini değiştiren calışma s » tahta goğuslu » sungerleşme » kırıp gecirmek » maltız » akaclamak » gozlerine inanamamak »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.