tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için deniz milinin onda bir uzunluğu tıklayınız. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
jut » goturmek » cenesini bağlamak » kusu » da var ki anlamlarında kullan » avurt satmak veya avurt zavurt » ileri uc oyuncusu » buyuklenmek » dovuşturmek » akıcıunsuz » trost » soğuş » cavdar ekmeği » ayağına veya ayaklarına kapanm » ors » frenkce » saat on bir bucuğu calmak » koturumleşme » goz » celişmeli » yonlu doğru » hukûmet darbesi » ic » mehter muziği » bolumlendirmek » mustehlik » yeteneği maharet » guneşe karşıişemek » cağrışımlı » kovanın ucuna yerleştirilmişme » cobanaldatan » ustsubay » duğun pilâvı » mancınıkcı » putursuzluk » ense cukuru » suryanî » canak » dunya kelâmıetmek » ecişbucuş » dokuntu » temas etmek veya biriyle temas » eskişehir taşı » ilgi cekici » capak » balıkgozu » goz goze gelmek » yağma hasan ın boreği » zevk icin » duzen acıklaması »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.