tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz deniz milinin onda bir uzunluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duden » ozleşme » aktor » koaptor » cift cubuk » evc » ve sorumluluğunu taşıyan birim » orgutsuz » uz » bilinc dışı » suvari » acmaz » yuzune yazmak » mulevves » aklından gecmek » cokbilmiş » hint darısı » hurriyetsizlik » carpıtma » kopuk » ustenci » yasakcı » zulum gormek » allah ovmuşde yaratmış » corak » gozunu ustunden ayırmamak » sure aşımı » cember gecirmek » uretmek » kullu su » kulak asma » kuriyum » bukumsuz » pulucluk » cekingenleşmek » saygıduymak veya beslemek » celmek » plâtoncu » lokman hekimin ye dediği » mef ul » tranca » İskambil destesinde maca dizis » duşman » surmek » ayağınıcekmek » goz nuru » icre » cığır » rolâtivist » culûsiye »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.