tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz deniz milinin onda bir uzunluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşmanca » direncsiz » koreltmek » gerekceli » eski koye yeni âdet » teamul hukuku » hizmet gormek veya etmek » cobanlık » icini curutmek » bok yemenin arapcası » sırtından gecinmek » kul kole veya kul kurban olmak » ruzgârlanma » kecelenme » kepce kuyruk » eyere de gelir semere de » kotuleşmek » ayva gobekli » allah vermesin » boğaz acmak » koşe » yureğine işlemek veya yureğe i » cizi » mişli gecmiş » goz dikeği » tac » sarıcıyan » bordur » caba harcamak » meslekleri belirten tek tip gi » takdir etmek veya eylemek » işi uc nalla bir ata kaldı » cat etmek » tozel » bakar kor » cağanoz gibi » duşcu » koncerto » bilinclenme » av dışında padişahın yanında b » dışgucler » cıkışhakemi » cala kaşık » yuze cıkmak » olum » cakal armudu » opuşme » dert dokmek » hic değilse veya hic olmazsa » yonelik »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.