tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için deniz milinin onda bir uzunluğu tıklayınız. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuksek perdeden konuşmak » siparişci » mundemic » kraldan cok kralcıolmak » toreli » rağbet gormek veya kazanmak » tadınıkacırmak » tumel » kultur ortamı » mutedavil sermaye » rik a » butikci » sulfur » sucunu bağışlamak veya birinin » buyuk terim » gerekce gostermek » iltimas etmek veya gecmek » dut yemişbulbule donmek » kupe ciceğigiller » trenckotlu » suzule suzule » celtek » nervur » muhre » tacik » yayla cayırı » tanrı » filozofca » olcmek hesaplamak hesap etme » cokertmek » surrealist » uc beyi » oğutme haznesi » orek » gumrahlık » gecici » uflemek » boya fırcası » mulâhham » veresiye karşıtı » caresiz » cıban » hint mandası » uz » kireclenme » gurleme » bezi herkesin arşınına gore ve » acılmak » cağırmak » cerre cıkmak »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.