tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz deniz milinin onda bir uzunluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soylenme » maz mez » hayalifenere donmek » arif olan anlasın veya anlar » cabukca » kukla » benzi atmak veya ucmak » rodezyalı » kalp akce » gozu cıkmak » uretim bicimi » yerleştirmek teşhir etmek » kotuleştiriş » oz ışın » actırma kutuyu soyletme kotuy » asıl nusha » belirtir » cil » yaşyetmiş işbitmiş » saik » girmesiyle cıkmasıbir olmak » buyuk terim » işduşmek » jupon » tuyune dokunmamak » icerleme » cabuk kolay heyecanlanan kims » hukumsuz kılmak » silgic » memleha » suslu uslûp » govdesizlik » yardımcıhucre » yureği sıkışmak veya tıkanmak » gumuş » dun bir bugun iki » ustune titremek » yarayan kuru ince yaprak » cifte koşmak » guzel » ıslahatcılık » hukumferma » ad cekilmek » konsultasyon yapmak » cicekleniş » odobenus rosmarus » cetinlik » olmayan bağımsız hur » kırık dokuk » sut kuzusu »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.