tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz deniz milinin onda bir uzunluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gucumsemek » birey ustu » cekichane » yuzune bakılacak gibi veya yuz » kalenderiye » kuculuş » gosterme » icinde kaybolmak » tır » copurlaşma » cıkmak » odenek » cekinmek » duzenlemek » benliğinden cıkmak » ustun bulunmak veya gormek » pur » orgu » lup » kâkullu » ceyizli » capulacı » ozletmek » kocek » arapsacı » kafkasyalı » hint ipeği » cılgınlaşmak » kukurtleme » yamac » duzenlilik » yurekten » gez goz arpacık » irade beyanlarıyla gercekleşen » cıvlama » surgun » calışmak yapmaya kalkışmak » mulk » kume bulut » duzmek » duzce » oğrenci yurdu » pence » tezellul » sozunu esirgememek veya sakınm » soylemek » tuy atmak » lupten » onun icin » koc »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.