tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz deniz milinin onda bir uzunluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mulk » facalı » cıpır makinesi » gecmek » cıvgın » şoyle bir bakmak veya goz atma » hıckıra hıckıra » şakşakcı » dolambacsız » ur » oz beslenen » capar » tepesinde havan dovmek veya de » alanlarıolan surekli veya gec » boylece » golgelemek » fransızlık » cizilme » cağcıllaşmak » dalgıc bocekler » tek hucreli » trafik mufettişi » yuk vagonu » tunek » hesaba katılmak veya katılmama » oykunmek » nukleer silâh » tuneklemek » bacak kadar boyu var turlu tu » lisan » bilinc dışı » cığırtma » bol paca » luferci » kap » kuskunleşmek » beklenmediği umulmadığıveya c » kayıkcılık » amaclı » acığa vurmak » catırdama » alt tarafıveya yanı » genişzaman gorunumu » cıfıtlık etmek » teessurat » kelepceli » eylul » suya goturup susuz getirir » penceletmek » descartes cılık »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.