tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz deniz milinin onda bir uzunluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orneğini cıkarmak » arkasında veya sırtında yumurt » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » tımarhane kackını » soz kesmek » somurgecilik » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » acık hece » cırpılmak » dukkân » ılıkca » olumune susamak veya olume koş » arnavutluk » tebeyyun » cakır cukur » ulak cıkarmak » kacakcı » gokmen » cıkmak » papaz ucurmak » aklınıkacırmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » uruşmek » iletişim aracları » emekci » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » olum allah ın emri » seckin » gır gecmek » nankorluk » kacamaklı » yonelim » mutekâmil » camaşır sodası » ceneli » zikri gecmek » gecgec » lâkırdıyıezip buzmek » yayla gulu » mustecir » uzerine almak » eşeysiz coğalma » mutenekkiren » goturmek » kubik » burundili » cakıntı » icindeki en kucuk birlik » hayvan komuru » sukûtîlik »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.