tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için deniz milinin onda bir uzunluğu tıklayınız. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hungurtu » neyce » kirecyeren » kıyafet duşkunu » coğunlukla » iclendirme » koşe başınıtutmak » rejisorluk etmek » eti ne budu ne » aklından gecmek » cok uzun uzun sure uzun olar » dolambaclı » duve » cercevecilik » benicincilik » surunme » kulturlenme » cıkışma » puskurtme » kesmeden ustten gecmesini sağl » nuh nebiden kalma » duzum duzum » uc » ilâclamak » duzeltilmek » bicimlendirilmek » gecirmek » allah aratmasın » yureği temiz » başetmek veya edememek » kukremek » naturel » cirkefleşmek » odenmez » cağrışımlı » capacı » donmek » can cıkmayınca veya cıkmadan h » amerikan » diği eli beri inceye kadar » munasebetini getirmek » cehennem kutuğu » sanayi ulkesi » tek tuk » sokağa veya sokaklara duşmek » cotiragiller » gelenekcilik » guney noktası » duğun yahnisi » ay cekirdeği »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.