tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz deniz milinin onda bir uzunluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gece » gucun » humanizma » dort bir taraf veya yan » koşesiz » tel in » eli acık » vekâlet ucreti » bayram değil seyran değil en » illuzyon » dovmek » avurt satmak veya avurt zavurt » hınc » ipin ucunu kacırmak » secim sandığı » bukturmek » hulûs cakmak » altayist » kacıncı » sıygaya cekmek » cıkmak » kulte » gulu seven dikenine katlanır » kesmeden ustten gecmesini sağl » inanc » muteyakkız » goruşmek » yolcu taşımakta kullanılan mot » ne ne » sut gibi » acık vermek » gormek » yardımcıdocent » soz » acık acık » goz ucuyla bakmak » maymuna donmek » davranmak saygıgostermek soz » salâ vermek veya okumak » ciftlenme » kısa gunun kârı » dik bicme » uste cıkmak » uretici » cağacmak » bulunmalarınısağlamak amacıyla » rantcı » yağkupu » ozendirmek » yan cizmek »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.