tdk sözlük TDK Sözlük

 

deniz milinin onda bir uzunluğu

deniz milinin onda bir uzunluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • deniz milinin onda bir uzunluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz deniz milinin onda bir uzunluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük deniz milinin onda bir uzunluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
recelci » bağlandığızincir arasına konul » sap doner keser doner gun ge » camurlamak » buyuk anne » tenceresi kaynarken maymunu o » kilit kurek olmak » borkenek » mustemlekeci » centik » ucgen prizma » kulfete katlanmak » icecek » kopurtme » şovale » hayvanat bahcesi » album » oruş » comleklemek » cıkarmak » acınım » odu kopmak veya patlamak » kemikcik » argaclamak » parmak uzumu » işguc sahibi » yon » gulup oynamak veya gulup soyle » ic bolge » icimli » gonlu ile oynamak » yengec » goğus » şarapcı » haber gecmek » yureği yaralı » otu cek kokune bak » dunyayıanlamak » allah etmesin » guc gelmek » dovdurtmek » gobek taşı » teşvikci » beylik soz » hisse cıkarmak » allah dort gozden ayırmasın » capar » şeriatcı » su carpmak » icleniş »

deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu hakkında da bilgi ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu nedir ve deniz_milinin_onda_bir_uzunluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.