tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bicimini alır hidrojenle oksi » ağacıkurt insanıdert yer » tecennun etmek » entelektualizm » cakal » ceyrek » toskurmek » burunmek » batıl inanc » teleutce » dilinde tuy bitmek » silindir prizma vb bicimindek » cekirdekten yetişme » olumluk dirimlik » akışkanın gecişini ayarlamaya » zukâm » sırıkcı » sunguleşmek » doşemeci civisi » ucukluk » sozleşme yapmak » kepceli » tıpıştıpışyurumek » kos dinlemiş » cil » gozleme » soz sırası » hisse cıkarmak » gozetleyiş » suzulmek » cakıcı » domates salcası » hizmet gormek veya etmek » cekişme » kocancı » gok adası » ders gormek » torpulemek » lokmasınıdokmek » gobel » onemseme » cuhalı » kolcak » ayağıile veya kendi ayağıile g » gecmek » gozunu kırpmadan » zirzopca » cay » ve bilinc merkezlerinin bulund » ananın orekesi »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.