tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olma tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şansıdonmek » tepesi ustu » mucellit » şut cekmek » teşekkul » cıkıntılarıolan organ » bunalım gecirmek » ustelemek » bulbul gibi konuşmak veya okum » iceride olmak » muteahhit » duruk » kıc » hucum oyuncusu » ulfet etmek » işci sigortası » otobuscu » ustundeki ustunde başındaki b » bulunan bolum kafa ser » dekorator » bicimleme » oğuzca » kulot » toparlakca » kapcak » golge » kedigozu » gozden gonulden cıkarmak » yer demir gok bakır » oğretim » surundurulme » carpışılmak » minyaturculuk » jole » pestili cıkmak » inanc » sozu uzatmak » ayağına veya ayaklarına kapanm » on sezili » ufurmek » calımlanmak » coraklaştırmak » susme » hizmetlerine bakan uyeleri ha » oncelemek » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » aclık » golgeye yatmak » dutculuk » el ile gelen duğun bayram »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.