tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
deprem bolgesi » uzum şekeri » melengic » dollemek » govde » kor ucuş » zarar gormek » doşeme » dovdurtulme » odunu koparmak veya patlatmak » suc yukleme » olu fiyatına » uretim aracları » goruntu » diyalektikci » tekci » gozlerini dikmek » kor kostebek » yangın cıkarmak icin kundak ko » purtuk » orman koyu » bal ozu » goturtme » ne alıp veremiyor » yaylıcalgılar » parcalatmak » duzenlenme » gonlunu serin tutmak » onerti » taşattın da kolun mu yoruldu v » ici dışına cıkmak » sulfamit » ceteleştirmek » kıpcakca » tecavuz etmek » dokuntu » cekirdekci » panamalı » durum » ne soyluyorsun » işin kotusu veya fenası » dala cıka » kure » duşgormek » turkolog » kor şans » duz yazı » uretmek zihnî yetiler oluştur » surmek » ceribaşı »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.