tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ıska gecmek » şarkiyatcılık » tahta goğuslu » gol kacırmak » cingene borcu » hucuma kalkmak » toskurtmek » murebbi » coban boreği » tl » uzerine uzerine gitmek » şaka iken kaka olmak veya şaka » cakmak » sozunu kesmek » aşağıfalan yukarı » pacavra hastalığı » gozleri dolmak veya dolu dolu » acık secik » muhur kimde ise suleyman odur » sorgucsuz » sonmek » cevikleşme » en kucuk birliği goze » kokensiz » sumerce » ortulu omurgalılar » hangi ruzgâr attı » donum » sobe » salt coğunluk » yurutmek » topal eşekle kervana katılmak » kucuk ad » bitişik tac yapraklılar » ozumseme » yurutulmesini ve bunlara dayan » ile beraber » karşıtı » kucukbaş » doner ayna » yol yurumek » olum allah ın emri » yurutmek » yapılan işlem » gonlu zengin » saik » olcu » yonsuz » gozlerini bitirmek » ozbekce »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.