tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olma tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alp eren » boykotcu » kılıc calmak » yuzgec ayaklılar » yukseğe cıkmak » capraşık » maskaraya cevirmek » yureği katı » cavlanmak » envaiceşit » yakacak » mumeyyiz » ozdeş » turnayıgozunden vurmak » beşpence » citi yapmak » ozlemini duymak » işten gucten kalmak » boynu bukuk » ac tavuk kendini arpa ambarınd » mucevher mahfazası » edebiyatcı » cıkmak » acıkcı » mahzur gormek » celmek » disiplin sucu » ictikleri su ayrıgitmemek » fevc » eğri buğru » uzerine » gozeneksiz » gittikce » kurneme » mahfazasıolan » koprulenmek » leninist » arısutu » cağırıcı » aku » anasının korpe kuzusu » kulak civisi » soz zinciri » uşengeclik » başgostermek » gonderilmek » arasında den başka anlamıyl » bicimini alır hidrojenle oksi » allah ın cezası » catır catır »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.