tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzak goruşlu » tuzakcı » cuval gibi » dağcileği » kotu » koyluluk » yukseklik » vokal muzik » ız » doluya koydum almadı boşa koy » cevrelemek » hesabınıgormek » malik » balıksırtı balık kılcığıbicim » surup gitmek » tuberkuloz » gozleri yollarda kalmak » haybeye kurek cekmek » cıkarmak » horozgozu » bulamac » bonkor » oğle ezanı » sel gibi akmak » cerrahî mudahale » cırpıştırılmak » tan sokmek » akumulâtor » gomut » turuz otu » alcıpan » kilidi kureği olmamak » akcıl » oğutucu » bilinc » koşelik » guderici » yuzlu » cokluk » percinleştirme » ozumseme » cek » insan ayağıdeğmemişveya basmam » kumultu » acısal yol » catal don » cıkılatmak » atom cekirdeği » tumel onerme » kapsama icine alma icerme »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.