tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
İsa yıkusturdu muhammed i mem » yemişcil » kılıctan gecirmek » acılmış dikdortgen biciminde » yuzune duramamak » mucadeleci » rest cekmek » cağrılı » saptan oluşan ekin bicme aracı » mal mudurluğu » gocuk » copur » sebep olan fiziksel enerji ha » icli kofte » guclu kuvvetli » kokleştirme » kor boğaz » cizgilenme » tersine cevirmek » yaprak doner » koprucu » yuksek perdeden konuşmak » şamata etmek veya koparmak » kullanılırdı » gorumcelik » camca » putursuzluk » gelecek zaman gorunumu » halacca » orseleyiş » turkmence » cıngıraklıyılan » hata etmek veya işlemek » kacamak yol » uzengileme » hanumanınıyıkmak » dışdunya » gozunu acmak » puruzlenmek » sertleşmek katılaşmak » ızgara kofte » alt alta ust uste » soz anlayan beri gelsin » atıalan uskudar ıgecti » guntun eşitliği » koturum » tan ağarmak veya atmak » kose buğday » sac sakal ağartmak » tongaya basmak veya duşmek »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.