tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
baskın cıkmak veya gelmek » carpıklaştırma » hareketlerinde tutarlı sağlam » cifte kıskac » zihni alt ust etmek » gobek atmak » atlambac » kireclenmek » duşurmek » tıpkıcekim » supurgeci » oğelerin tumu » arguman » icin icin » coğu kez icinde yapıkalıntılar » on tureme » her tur gosteri yapmaya uygun » arabasınıduze cıkarmak » gur gur » salkım sacak » ayınlarıcatlatmak » calık » kullenmek » ile beraber » cirozlaşma » tumen » den bu yana » bağlaclı » cala kaşık » bilimsel duşunce » gelgec » ictimaî » fluorit » cığır acmak » ıssızlık cokmek » işkembe corbası » utmek » karman corman » goğem » başrejisorluk » ozellik başkalık ayrım » en kotusu » gun batmak » guvenliği sağlamak icin yapıla » koşe demiri » ciğnenme » kıyak kacmak » icli » eli boşgelmek veya gitmek » her gorduğu sakallıyıbabasısan »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.