tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parcacık » bilincsiz » eski goz ağrısı » kaplıkapak » cift ayaklılar » gonlu bol » dumencilik » aleyhine donmek » tasallup » vikaye etmek sıyanet etmek » kayac » tuyu bozuk » yon zarfı » kuskunu duşuk » gezercalar » orumcek bağlamak » kışve yaz arasındaki mevsim i » veya giysinin uzerine konulan » dişcıkarmak » sozlukce » korukleme » uflec » cukur » kosemenlik » ictenlikli » yurek ağrısı » kucuk dağlarıben yarattım deme » yuz yuze yaşamak » ucak alanı » genişgonullu » muttefikan » kurt kopeği » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » luzum yok » col » cilingir » bir bir veya bir de » ustune varmak » mutegallibe » suzgun goz » diplomasıolan » formul bulmak » kandırıcı İnandırıcı » ağac » gullu » filozofca » kollarıveya kol ve pacaları sı » ağaclaşmak » bıcak altına yatmak » luzumlu luzumsuz »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.