tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olma tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulhancı » ozguluk » dolaylıtumlec » gunah cıkarmak » metal parca » kedi yetişemediği veya uzanama » cifteleme » cağlamadan catlamak » cetrefilleşme » kapsamıolan » tenisci » muzevir » aristotelescilik » iplik cekmek » sus pus » muzikalite » gonderme » kendi kanatlarıyla ucmak » hareket » urume » den yana » davar gutmek » ipini cekmek » kundeden atmak » aklınıkacırmak » gucune koşmak » azerî » kayıttan duşmek veya birinin k » golgeleyici » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » onculuk » başına calsın » hollândalı » editorluk » kokten dincilik » kosteği kırmak » yaprakcıl » zararına kazanc sağlamak » fluoresan » duzeltme » tevellutlu » mudahale » receteli » yan gozle veya yan gozle bakma » torelsiz » avustralya kara tavuğu » kopek balıkları » nufus patlaması » tanesi » karikaturcu »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.