tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bunalım gecirmek » cul » muheyyic » puturlenmek » uzengi kemiği » bayramuzeri » yureği katılmak » kosem » cantalı » sarkıntılık etmek veya yapmak » carptırmak » e mi » catlaklık » ateşalmaya mıgeldin » baştan cıkarmak » bicki dikişyurdu » busbutun ortadan kaldırmak ici » pey surmek » post scriptum » kokleniş » cekmek » ulke » canın isterse » kulaclamak » lâtife goturmek » canavar duduğu » catlaklık » celişme » icerleyiş » lâcivert di » zuht » yan cizmek » dingo nun ahırı » ateşler icinde » koşe donmeci » karikaturleştirmek » gerec » beti benzi kirec kesilmek beti » tes it » sublimleştirme » dort gozle beklemek veya bakma » yara acmak » cakır » cark cevirmek » nufuz » yahudice » bukulmek » yangına korukle gitmek » nezaket gostermek » civit otu »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.