tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
keyfi kacmak » yunlu » no » cukurluk » muhimmat » kuşsutunden başka her şey var » cevrinti » kalpakcı » cıkarmak » ustune yok » oduncleşme » kok boyasıgiller » goz memesi » dort » cobantarağı » murettiphane » calımından gecilmemek » inanc » cıkmak » kurt » gon » allah rızasıicin » duzemek » yapılan yığın » donmek » cilesi dolmak » yılan ciceği » kopeğe hoşt kediye pişt demem » suzulmek » perlon fırca » soylemesi ayıp » kacırtmak » koyuvermek » kelebek ciceği » cadır bezi » gucuk » oteki aktarma oğelerine ileten » ada » comlek hesabı » goturtme » ahıra cekmek » gevrekcilik » dort başımamur » mucevherci » dokulup sacılmak » bugune bugun » oz » sağelinin verdiğini sol elin g » gozlemci » goz »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.