tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arac » nârına veya nâra yanmak » vehme kapılmak veya duşmek » şoyle » daki deki taki teki » asansorcu » uzengi » karun » iskeletli hayvan corallium rub » aktorluk » icini sarmak » mukrim » catma » kızamıkcık » cirişlenme » koyluluk » duşeş » soz getirmek » menşeviklik » nevri donmek » sobe » trampetcilik » sozu acılmak » acık oğretim » gucu gucune » cağatayca » piclik » sıra dayağıcekmek » ankara kecisi » yağcubuğu » tulyum » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » cekinmek » demir tavında dovulur » ol » burnunu cekmek » karşıtı » catışma » teptim kece oldu sivrilttim k » coreklik » ikiyuzluluk » son gorev » nufus cuzdanı » ucuzdur vardır illeti pahalıd » cekimleme » sperma ana hucresi » bucak bucak kacmak » teknik oğretim » gorgulu » buharlıutu »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.