tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olma tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
popularite » bahis acmak veya acılmak » gozettirme » yaz donemi » kucuk caplı » guvenoyu almak » cıkmak » haddi mi veya haddine mi duşmu » kuplu » sebze corbası » calgıc » biciminde cıkan eser » yuzunden okumak » basınclısu » ınc inc unc unc » al bayrak veya sancak » goz onunde tutmak veya bulundu » ağac sakızı » sebep olan fiziksel enerji ha » inmek » muzehhep » kemalpaşa tatlısı » gı gi gu gu » buzuşme » af cıkarılmak » duduk gibi kalmak » carıksız » sıfırıtuketmek » yureğini serinletmek » goğus gecirmek » um » ec » yediği naneye bak » ic deniz » cokukluk » secde etmek secdeye varmak vey » eline gecmek » top tufek » bunakca » turlu » busbutun ortadan kaldırmak ici » İngiliz sicimi veya ipi ile as » muhtac » demir tavında dovulur » yureklendirmek » iclenmek » cile » curukluk » ek odenek » goturuş »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.