tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
c » gosterdiği yetenek veya guc » kulâh » ornekseme » lâtin » goğerti » peşin hukum » arabasınıduze cıkarmak » ozguluk » cıngır cıngır » her horoz kendi copluğunde ote » ici kapanmak » gecer » okultizm » cinkograf » dikkat cekmek veya dikkati cek » suruklemek » şovalye » cevre » muhit yapmak veya edinmek » suflîlik » catma » lâğım su yolu vb nin gereken » tepeli dalgıc » kukurtlenme » gonlunu sondurmek » guney karamanı » urun » guvenliği sağlamak icin yapıla » toyga corbası » gercek mantarlar » deniz durmak veya duşmek » bulbulleşmek » işi gucu bırakmak » tecahuluarifaneden gelmek » zararına kazanc sağlamak » catma » mer i » ıslahatcı » element kısaltmasıal » karagozluk etmek » dışacı » temayul » carklı » bahce domatesi » bekci » dukkân » eşeysiz coğalma » yasa cıkarmak yapmak veya koym » ozel teşebbus »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.