tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzunden okumak » cığır » aslan » kahrıcekilmez » bosmek » kuf » başgoz etmek » yığın kulturu » sakalıele vermek veya sakalıka » duşsuz » afiyet uzere olmak » olculendirme » işduşmek » psikolojizm » buyutmek » ceşnileme » ucuculuk » durulu » yaşuzum » temizlikci » cingenelik » dili başka bir dile calmak » gonderme » torpulemek » yaka bir tarafta paca bir tar » kısa cizgi » ucleme » kurumek » rucu » golgesine sığınmak » kolacan » toz » dumbelekci » giderlerini tur ve ayrıntıları » kostumlu » dışgucler » onluk » ucak alanı » receteli » yalıcapkını » ağzının icine girmek » koyleşme » kup şeker » yuzuculuk » refakatci » enstrumantal muzik » cağ » mutemeddin » kaya guvercini » cırakman »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.