tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
host » suruklenmek » gun balığı » gonder » munşeat » doğaclama » ayağının bağınıcozmek » menfaatci » yavaşcacık » catı » tenkitci » teknik oğretim » ciroz » teeddup etmek » yuk odası » tc » yucelim » cıyan » tecavuz etmek » cağrılmak » duşman » adam icine cıkmak » mahalle capkını » horoz evlenir tavuk tellenir » kılıclama kacmak » semtte oturanların tamamı » turnagozu » cıldır cıldır » goturmek » ozellik başkalık ayrım » dayak kackını » merkur » gunluk » huryemez » yer ozekcil » lâcka etmek » curuğe cıkarmak » fiyat veya değer bicmek » ses vermek veya vermemek » rusluk » calık » sozunden cıkmamak » muşkul » doksan veya kırk seksen kapın » başınıkaldırmamak veya kaldıra » carcur etmek » ulkuleştirmek » facalı » ictima etmek » kaya guvercini »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.