tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olma tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bahce » mısır ozu » tongaya basmak veya duşmek » rukuş » sinirleri gevşemek veya yatışm » araclıjimnastik » partizan olma durumu veya part » pencik » sorguc » rahat doşeği » bazıbitkilerin turlu organları » muhre » makyavelizm » bakkala bırakma » mustear » cifteleşme » arac » nacar » goruşbirliği » cıkmak » koşe penceresi » boğumlanma bolgesi » kaktus » bankada veya aracısında actırı » copra balığı » kıyafet duşkunu » odetmek » nezaket gostermek » kapılar yuzune uzerine ustune » tıkaclanmak » kulluk ağzı » guvenoyu » l demiri » carpıklaşmak » gozleri suzulmek » kurek ayaklılar » gudukleşmek » orucu » tovbe ayları » ozur » teamul » cakıl kuşu » butunlemeye kalmak » suzgunleşme » gupguzel » gun balı » guneşli » gocurme » boya cekmek » orgu »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.