tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olma tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşuncesini okumak » inekcilik » durtulme » orta doğu » hareket » muflis » uykusu başına sıcramak » muşareket fiili » tendurust » ne yârdan gecer ne serden » baksana baksanıza » kacacak delik aramak » başlama » dunden » yerel yonetim » notr » horguc » gozu yememek » ay gun yılı » gok fiziği » kara yuz » sarkaclamak » huzun cokmek veya icine bir hu » cerezlenmek » olukcuk » rabbena hakkıicin » hangi taşpekse katıysa başını » caresiz » cıraklık etmek » goğusluce » kutluk » eski defterleri karıştırmak ve » şovalyelik » calmak » mutehevvir » kirecyeren » guc » gozetilmek » bıckıevi » kıvrakca » uckâğıtcılık » koklendirme » guzelleştirmek » leke surmek » inmek » soz ehli » ciceklemek » bulunmak nezretmek » cıban başvermek » pop muzik »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.