tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olma tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şarkuteri » dediğim dedikci » ayaza cekmek » ucuklamak » yureği hop etmek veya hoplamak » mustear » ceyiz cemen » barut fıcısıgibi » akıl var yakın var veya akıl » civilemek » basıncolcum » goyuk » ters yuzu » boduc » muptezel » cenkci » uflemeli calgı » mulâkat » takla bocekleri » super star » yuzunu ağartmak » puf noktası » gecim yolu » yandan carklı » ozgu » mızıkcı » cembersel bolge » oz oğrenim » bukum » allah allah » dumencilik » fazla kacırmak » moskof toprağı » utuleme » tahakkum » gocuk » bokun soyu veya bok soyu » şofor mahalli » ustune » eden felsefe ve din doktrini » yarıklardan her biri » telekomunikasyon » gondermek » bulunan bolum kafa ser » mumin » kıs kıs gulmek » cağrıcı » capak » munakaşa etmek » ocakcılık »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.