tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olma tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
baştan kalmışveya kalma » beneklerle orten asklımantar » hem kacar hem davul calar » turkolog » gureşmek » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » katılmasıya yapılan secim » ters turs » sozu gecmek » puruzlu » yurek acısı » guclendirici » hukûmeti kurmak » goğuslemek » tahta goğus » cıtlatış » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » olu gozu kadar » coğalmak » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » pencuyek » caca » kan başına sıcramak veya beyni » kulağınıcınlatmak » cukur » uvertur yapmak » capraşıklaşma » turemişfiil » vurac » suregelme » kopeksiz koye veya suruye kurt » yukletme » kacmaklık » hayır gormemek » boğure boğure » celebi » muhafaza etmek veya edilmek » ikinci plâna duşmek » ucleşme » alnına kara surmek » nın resmidir » gok kutbu » pufur pufur » kıt a sahanlığı » buyuk mağaza » suspansiyon » surekli cekiştirmek itmek ka » alcak gonullu » korunu kırmak » pacayıkaptırmak »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.