tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olma tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oturak kundesi » yureği katı » mubarek olsun » ortadan kaldırılmasısiyaseti » dublorluk » haraccılık » pastorizasyon » produktivite » alışkılarının butunu » gudum bilimi » cop kebabı » suflorluk » aristotelescilik » bostan bekcisi » seruvensiz » dunyanın birşey i » başına işcıkmak » kozleme » duşup kalkmak » ozeni » cıkarmak » kok salmak » ecel şerbeti icmek » cekmek » işi e vurmak » unite » gozetim » cıkrıksız » şoyle » hanefî » kulağıkirişte olmak » guneşli » aklınıbir şeyle bozmak » kılıc » catır catır catlamak » peşinde veya peşinden koşmak » yumruk gostermek » ıp ip up up » sumsukleşmek » alaturka bilen alaturka eser » centikli » tumsekleşme » mitralyoz gibi konuşma icin » ic salgı » ortuş » ezcumle » yumurtayıcalkamak » mushaf » namibyalı » lop lop »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.