tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gormek » kolacan etmek » yureksiz » anuri » murebbiye » takla atmak veya kılmak » basınclama » cangırtı » kacırmak » dili başka bir dile calmak » sokmek » olu yatırım » turkî » oluşturduğu demet » iclendirmek » sokmek » eli boşcıkmak » sacıştırmak » gumuşlenmek » uc uca ucu ucuna azar azar » goz var izan var » cemenleme » partizan olma durumu veya part » olcusuz » detektor » pacalık » ceteleşme » yargıcevresi » bol bulamac » umit serpmek » cehre » cift dikiş » acıktan » ım » yuzulme » goturulme » obur » ucuncu dunya ulkeleri » ucuşmak » tuzel kişi » kılıc » kadar ıskarmozlar arasına uyu » curutmek » elcek » orgut » yahudi takvimi » cınarımsıisfendan » sacma » habbesi kalmadıveya habbesi yo » nazileştirme »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.