tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surgun » direksiyona gecmek » hıckırtmak » kultursuzluk » beklenmediği umulmadığıveya c » cıkılmak » celâlî » adıveya ismi gibi bilmek » nefesi kesilmek daralmak veya » yatak yapmak veya sermek » bakla ciceği » calgıcalmak » oz itme » urkmek » aşcılık » suzuk » tesisatcılık » kuf kokmak » koşe dolabı » ateşparcası » uroloji » omurlu » alumin » kuyruğu kapana kısılmak veya s » kelin merhemi olsa başına sure » olu nokta » calışma » muspet » gucenilme » tenceresi kaynarken maymunu o » denizcakısı » muzehhep » cetrefillik » fare deliğe sığmamış bir de k » vaz ıhamil » duzen » cerden copten » cercilik » deniz altında bulunan » guneşbanyosu » tetikcilik » şoforluk » parcalatmak » colluk » cekmece » mv » coluklu cocuklu » golge duşmek » dumbelek » benzi ucmak »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.