tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ar er » nonfiguratif » tac giymek » aradan cekilmek » geri geri cekilmek » bıcaklatmak » gobeği duşmek » loşca » yureği serinlemek » kefaretini odemek » gucenik » goz » ruhiyatcılık » butunu » duşurmek » allah ın belâsı » acık kredi » kan cekmek » fermejup » australis » kurulur » yuzde » muteakiben » sakalına gore tarak vurmak » yuksek » ic » kıkır kıkır gulmek » ucmak » bulbul gibi şakımak » mal kapital » gorkemli » genel gorunum » bağ » goturmek » oğrencelik » kokun gecmesi » ceki » tekaut maaşı » hint yağıağacı » cıkık » ciğleşme » sayıştay » ozbekce » vucuda vermek aşıyapmak » sanatcı » ustunde hakkıolmak » şohret » formulleşmek » sacın ak mıkara mı onune duşu » gocurulme »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.