tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorelilik » buyultec » acık oy » ben hancı sen yolcu oldukca » etcik » fume » kırlangıc » bufecilik » dev aynasında gormek » ve kanunlara uymaksızın cebir » anglosakson » hora gecmek » dokulmek » suflîlik » bolunme » obus » kundeye getirmek » cimbali » dokuman » el » kacmaktan kovalamaya vakit olm » husnuyusuf » tavır almak veya takınmak » strukturel » mineral » celikleştirmek » seramikci » hukûmet konağı » cercici » uretim bicimi » maca beyi » tarcınî » acık kapıbırakmak » ce » kacılmak » kecisedefi » teşekkul » tutac » sınava cekilmek » cakıldama » surre » gorunurde » al gulum ver gulum » bunyece » borc altına girmek » şuyu » kona goce » kavanco » katıve cıkıntılıorgan » noktalama işareti »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.