tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rotuşlamak » yapma gubre » tunguz » citileme » kafasısersem sepet olmak » tecennun » dur durak veya dur dinlen dur » tencere yuvarlanmış kapağınıb » bir gun evvel » pastorizasyon » ithalâtcı » yuzune bakmamak » kusturme » suclandırma » gecirimlilik » cırpınış » karşıtı » koklemek » flâman » muteessir olmak » caldırmak » ankara kedisi » gumburdetmek » cadırlıordugâh » bolunmek » cekiye gelmez » curutulmek » cemberletmek » calma » gonlu bulanmak » carkacı » soz meydanı » diktator » guvelenmek » hukumdar » yuzeyinin her noktasına basınc » keder cekmek » mubrem » dort bucak » zn » gozlem evi » guldurme » ezrail » gonul rızası » yem dokmek veya koymak » hur teşebbus » bilcumle » solomlular » ic guveyi girmek » İlk cağ »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.