tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olma

derde çare olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olma tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
enstrumantal » bir ceşit sıkıştırıcıalet » gunahsızlık » percinsiz » kındırac » sinema sanatcısı » papirus » mac mec » tukuruklenme » yedi kat yerin dibine gecmek » lisansustu eğitim » zam gormek » kacak gureşmek » az cok » duşurum » icinden gecirmek » temize cekmek » kolan cekmek » mefruşatcı » ustunsemek » sofra veya sofrayı kurmak » gorumluk » curmumeşhut » goturme » civilenmek » komadan cıkmak » gecirgenlik » kokusunu veya koku almak veya » cıtırdatmak » kolcak » flutcu » susmek » fişekci » usulsuz » bocekhane » fetva vermek veya cıkarmak » venuscarığı » gok atlası » zurafagiller » cılkava » kimsenin eski saygınlığının ka » gureştirmek » bektaşî babası » genel ad » cıkarılış » kamburu cıkmak » iştahıacılmak » polarolcer » ciğduşmek » yuzeyinin her noktasına basınc »

derde_çare_olma hakkında da bilgi ve derde_çare_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olma nedir ve derde_çare_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.