tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hinduizm » catırdamak » arapcalaştırma » dokumleme » pufkurmek » nankorce » mantıkcılık » limon kufu » dil oğretimi » gorunuş » goz goze » termoelektrik cifti » turkceleşme » rolânti » kullanılır » ozellik başkalık ayrım » surgun olmak » mumessil » ustun tutmak » dokumanter » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » iki kere iki dort eder » cortu » yıkık dokuk » hafriyatcı » cıtır cıtır konuşmak » İcinde baklava bulunan » cardaklı » dokuntu » cığ » elini kana bulamak veya bulaşt » acıkgozluluk » kulube » kapalıyuzme havuzu » duğumlemek » uflemek » ruyasında gorse hayra yormamak » cileden cıkarmak » gozyaşıbezeleri » tam adamınıbulmak veya tam ada » nufuzlu » bak » oclu » cerceveci » guduk » duğumunu cozmek » imanına kadar kısa soyleyişle » rus salatası » kutukleşme » ilâclamak »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.