tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkarcı » zihni bulanmak veya karışmak » kocu » smac » mu » kutuphane » gorulmek » malkarca » kofteci » onarım gormek » ucuculuk » cocuksu » cekmek » tropikal bolge » sonradan gormuş » duzenli ordu » buyuksu » fındıkcı » ayının kırk turkusu var kırkı » kacıklık » başıdonmek » imtizac etmek » cırılcıplaklık » şeytan tuyu olmak » mustakil » kokulu cayır otu » kokune kibrit suyu » surutme » oluşmuşmotorlu arac » koşe bucak kacmak » tatar ağası posta gorevi yapan » bıcaklamak » aramayı korumayımeslek edinen » su altıfotoğrafcılığı » pis pis gulmek » adam adama savunma » hint kumaşı » uncu » alp eren » demetcik » durme » surmek » yukarı goğe doğru olan yanı » guvence » koşek » son pişmanlık fayda vermez vey » olcer » yuruk » caldırma » aksilik cıkmak »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.