tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşculuk » yuru ya kulum demiş » angıc » lâgun » guruldemek » menfaat duşkunu » muhakeme usulu » gecersizleşme » dalgunduz » atom reaktoru » şeyleri genel olarak anlatmaya » mucellit » cıkartılmak » keceleme » yonetici » oksuruklu » beşyuzluk » turkceleştirmek » utu bezi » ucuklama » bir kıyamettir gitmek veya kop » kafa ici » cok karılı » calışma » hacet gormek » alıcıcıkmak » ikbal duşkunluğu » duşunceli » mubarek » kin » duğmelenme » deniz altında bulunan » gozunu ustunden ayırmamak » cipura » carpmak » şerit » kalbi parcalanmak » sonuc » ceğmellenme » pusursuz » mustakar » ayak ayak ustune atmak » ufakca » ciğborek » gerceklik » kapıalmak veya yapmak » ogelerin oluşturduğu butun pa » yuğruk » yon » yaşdonumu »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.