tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pilot koşku » kufe » yahudi pazarlığı » jubile » bayram cocuğu » goğus » dunyaya kazık cakmak veya kakm » yapmaya yarar » geciş » faceta » kunefe » tehaluk etmek » tukenmez » murekkep » c c » duğuncubaşı » şarjor » mandallı uzerinde mandal bulu » psikolojizm » gonlu bulanmak » orta oğrenim » terazi » İngiliz sicimi veya ipi ile as » doviz kacırmak » zihni bulanmak veya karışmak » ın » tebeddul » sacalamak » mustevli » sozunu tutmak » aşuftelik » calmacı » cıkınlama » vezir vuzera » gecek » nusha » cul » ceviri » kirecsizleştirmek » seciş » şilepcilik » kok sokturmek » dağveya dağlar gibi kadar » major » ni » temevvuc » durumuna gelmesi gerilme karş » uşutmek » harbiyeli » soz dizimsel »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.