tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muş » uşutucu » eskimo » bonleşmek » rubap » m2 » şeylerden her biri tabaka » pece » meyan koku » fondoten » civi gibi olmak » mulkiye memuru » mukâleme » gelmeyen veya gelip de kıtalar » muteakip » cokluk eki » suc duyurusunda bulunmak » azıcoğa saymak veya tutmak » şobiyet » nar ciceği » kaptan koşku » cokertme » zırhlıarac » ayağıveya ayakları dolaşmak » cın cın » maslahatguzarlık » pecelemek » gok » dalı hendese » helenizm » uretmek zihnî yetiler oluştur » aracılığıyla duymak değmek e » dalga yuksekliği » kaynac taşı » ve kanunlara uymaksızın cebir » surdurumcu » gumuşlenmek » cekirdek aile » once gelen onceki » u » kefekiye donmek » goz aydına gelmek gitmek » cit » tarih oncesi » uruşme » yan tumce » gostermecilik » kok kırmızısı » icini dokmek » alcılı »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.