tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecişsiz » koşe » arnavutlaştırma » ic guveyinden hâllice » mulhakat » salepcilik » seninki can da benimki patlıca » dort yanıdeniz kesilmek » bal ozu » dediğinden dışarı cıkmak » saat başıgaliba » sut dişi » muneccimlik » trost » ağaccılık » cok karılılık » kesip bicmek » yureği kanamak » tore dışı » kosele taşı » gun meselesi » sutune kalmak » yuze duramamak » mushil » zıvanadan cıkarmak » dunurluk » yedekci » saati saatine veya dakikasıdak » buldukca bunar veya bulmuşda b » ceşnileme » lehce » dovdurtulme » guven vermek » ultraviyole » sonmek » corekci » uzum kurusu » oğurtlemek » burunmek » gectim olsun » ortopedi uzmanı » yapsatcı » pekmez kopuğu » bilcumle » kucukleşmek » olumle oc alınmaz » bunlardan yararlanması » orneklenme » portlek » onu sıra »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.