tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuyleri diken diken olmak » gozetlenme » taşkıran ciceği » kopek balıkları » hucre » silindir prizma vb bicimindek » duşgucu » bir sanat eserinin yapının ve » ictensizlik » cangır cungur » kapsul » oğretim gorevlisi » antik cağ » hunersiz » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » yuzunden okumak » art duşunce » kalmak » onemsemek » uzun yol şoforu » burcak » kalcasız » allah var veya allah ıvar » bordur » yoneltmek » murailik » bozguna uğramak veya vermek » gonulluluk » sucluluk » tum başkalaşma » arpcı » rafızîlik » kacak gureşmek » sınır cekmek veya cizmek » otlakcılık » cekmelik » oykuleme » korduğum » calımından gecilmemek » umera » dokumleme » gunduzcu » gonderilme » ad cektirmek » her ne ise veya her neyse » istimzac » buzulmek » goğsunu kabartmak » ucuşmak » cik »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.