tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıtlama » fizikci » sacıtopuklarınıdovmek » odul » dorduncu cağ » cığırma » gecen » molekul » oğrenmek » gosterişsizlik » ustune alınmak » cuz î » cardaş » hint bezelyesi » caşıtlama » tuccarlık » kul bağlamak » kesip veya kestirip atmak » durtuklemek » hızır » noel ağacı » kulyutmaz » cantacı » bir an once » duma » ayakkabılarınıcevirmek » kacınma » bilincsiz » temizlikci » gırtlak unsuzu » yureği parca parca olmak » aristotelescilik » tanrı ya minnet duygusunu sunm » muessese » turkusunu cağırmak » yapma gubre » sulûk » azotolcer » gulunmek » munşeat » daki deki taki teki » cekiliş » hucre bilimi » organizmaların oluşturduğu bir » karanlıkta goz kırpmak » nesic » gozu bulanmak » sucluluk duygusu » rolântiye almak » ulker »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.