tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz bebeği » deli gullâbicisi » ezilip buzulmek » tur ağac cember » kulâh » soz getirmek » sukûnet veya sukûnet bulmak » luzumsuz adam » mudahil » mustağni » bitmez tukenmez veya bitip tuk » yaydığıgozle gorulen ışıma » istenc yitimi » supurulme » kıvanclanmak » yuceltmek » gitti gider dahi gider » allah ıcok insanıaz bir yer » dişini sokmek » bukuk » yonetmen yardımcısı » okcu » munasebette bulunmak » ucan top » hakikî » hucum » kelepceli » pic kurusu » bal ozuluk » buzme » bahcesi » feylesofca » cucu » berat kandili » sırtından cıkarmak » cozumlenmek » gozleme » gozetmenlik » parca » şeylerden her biri tabaka » supermarketcilik » bir catıaltında olmak veya bul » buyulemek » beklenmediği umulmadığıveya c » kolcak » yukunmek » sıcırganlık » beyin gocu » hukmu gecmek veya hukum yurutm » cevik »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.