tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vucuda vermek aşıyapmak » unsuzunu gosterir » denizguzeli » fıstıkcılık » hesap ozeti » turdeş » gok yakut » cınlatma » ozezerlik » kocaya kacmak » cam yarmasıveya bolmesi » pamukcu » ustune yok » uslûplaştırma » uckuruna sağlam » canıcekmek » cakmak » kıptî » kur anıkerim » gorklu » yoneltmek » cise » yapakcı » helenist » seramikcilik » derin derin duşunmek » fransız » ucar kefal » hayvan elephas » cok gozeli » yurutmek » guatemalâlı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » iceriye duşmek » ozdenlik » kurume » sacak » duello » cozuk » olcu » herkesin yararlandığı » mal da yalan mulk de yalan va » tokac » turetme » kacan balık buyuk olur » kilit kurek altına almak » kaput gitmek veya olmak » sure olcumu » surtuk » cucuklenmek »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.