tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sonmek » ile beraber » ağzına kilit takmak veya vurma » nobet » sunger doku » mukellef » frenkleştirmek » kosteklemek » corlu » ickin » surmek » eti » bıckınlaşmak » guzel » da var ki anlamlarında kullan » gutme » maslahatguzarlık » fayanscı » kucultme eki » yuksekten almak » sil » yetişen bir ağaccık corylus av » gozleri kapanmak » al birini vur otekine veya bi » anasına bak kızınıal kenarın » parca » keloğlan » ozezer » surgun avı » mutemerkiz » orseleniş » tozel » ceteleşmek » başlıkcı » sıcan » musavatsızlık » yuz » bir tatlı » donuşturmek » ust yapı » onune katmak » balıkcılık » gorsel işitsel » gozu olmamak » yuru marş » surpriz yapmak » usanclık getirmek » cırpışma » suyu kesilmişdeğirmene donmek » oğutucu »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.