tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustun yapım » ortadan kaldırılmasısiyaseti » yurek selânik » musellim » olmezleştirmek » koşekleme » cevirmek » hititoloji » gonul dilencisi » karahanlı » keciye can kaygısı kasaba et » gurbete cıkmak » inancsızlık » oya ciceği » ışıkcı » kaba duzen » kılıc kuşanma » kalp kazanmak veya fethetmek » şovale » hukum » lisan » denk duşmek » korleşmek » gumec balı » istihrac » sunguleşmek » carliston biber » kotulukculuk » munazaa » butunlemek » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » olcuşturme » gudukleşmek » durdurmak » odemek » utcu » super » ciğe » acınsamak » camaşır ipi » patates puresi » cemberlenmek » cift » gocerme » seyrana cıkmak » yonetim » var varın varsın varsınlar » sulâle » numarasıolan » balıkcıllar »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.