tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icini sıkmak » goz onune almak » ahi » soz arasında » aleyhine donmek » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » ici kalkmak veya kabarmak » polonez » otleğen » soku otu » zulfaruz » uye olmak » bak » ilkoğretim » gece bekcisi » muşrik » sumbulteber » tum tanrıcılık » marksizm » guclenmek » teessur » vur dedimse veya dedikse oldur » ruya » kitapca » ucu » surgen doku » ikiyuzlu » temerrut » kotu olmak » taklitci » muaf tutmak veya tutulmak » diktatorce » bakılmadan secilen şey » elini cabuk tutmak » burclar kuşağı » dunyayızindan zehir etmek veya » kafa kocanı » duşurtme » havaya pala veya kılıc sallama » genel butce » ozel tiyatro » mahrut » dokum » muge » luks lâmbası » cepellenme » resulmal » yeşilcekirge » non stop » kusmek »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.