tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic guvey » doğru durust » soz sırası » kocmak » ahmağa yuz abdala soz vermeye » iki buklum » mulâyemet » ile beraber » tedahul » bakımından bağlanarak soylenme » bıyık altından gulmek » boyacıkupune girmişgibi » hukum » taşcılık » gecmiş » ozumleme » uzerinde » oz » onunde perende atılmamak » supruntuluk » sozleşmeli » mevlevî » arslanın adıcıkmış cakallar b » ulke » teferruc » anasıturp veya sarımsak babas » murettep » dorduz » aylığa gecmek » keci yemişi » cekmece » cık cik cuk cuk » sutlenme » yoruk » duşunurluk » burnunu cekmek » tanrımisafiri » eli boşgelmek veya gitmek » capcak » acıklatma » buyuk yemin etmek » kabuğuna cekilmek » hayalifenere donmek » buzgen » yuz kere » cetince » komadan cıkmak » cile » oksurtucu » cırakman »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.