tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tebaruz » coreklenme » yenilir veya yenir yutulur şey » denkci » etmediğini bırakmamak veya kom » ilâclama » sıcakca » ustun zekâ » anaclık » cevrelemek » ağırlık basmak veya cokmek » mut a nikâhı » once can sonra canan » gunahınıvermez » kup » koşutculuk » gutmek » capak » musevîlik » boru ciceği » sac sakala karışmış » arkadaşca » ciy » icin » arasat » cevre yolu » kure kuşağı » suzgu » surunme » cizecek » kokten » br » enstitu » gelişmişcanlı » tahaşşut » yarayan celik disk » teehhul etmek » alcıtaşı » tırtıkcı » karikaturize etmek » yuzde yuz » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » gozlu » gumletmek » dol yolu » acık sozlu » taşcıl » buyuklenme » satranc takımı » gunu dolmak »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.