tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başıdonmek » yuzyıl » dalyan koftesi » gorenek » » supurgelik » departman » serdengectilik » temel oğretim » arnavutlaştırma » aklından gecmek » tartışma yapılan » gozleri donmek » mal da yalan mulk de yalan va » havanda su dovmek » işi cıkmak » uzunlukta bir yanıyivli yuva » celik macunu » ucretli » yedekci » gumuşlenmek » derc » uc kat » okse cubuğu » duzluk » lokma dokmek » yurutme » kosnuk » cakış » allah a yalvar » goruş » tanzimatcı » alcak gonullu » gonulsuzluk » acıkgozluluk » kuru yemiş » kopuklenmek » cizgi roman » ilerisini gerisini hesaplamama » musaade » marunî » yunanlı » olu » hesap acmak » yuzulmek » cezasınıcekmek » yuzu asılmak » bolşeviklik » gucenme » gocen »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.