tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah ın veya tanrı nın gunu » uctu uctu » serbest gureş » kultursuzluk » sunnet » sokak supurgesi » cıtlamak » merkezkac » capar » kavrac » zaturree » tebaruz etmek » koleci » bir hâl almak » pluton » icli » kusura bakmamak veya kalmamak » ulke coğrafyası » mongolist » şoyle » yuru ya kulum demiş » ciğ » tohmet » soze karışmak » hodukluk etmek » unite » gumuşyağmurcun » ardıc rakısı » caresiz » kulliyat » kacıkca » kafasına soz girmemek » ıskatcı » cırpıntı » copcatanlık » duldul » dediğim dedikci » gecimlik » bu yuzden » cakmak » duşkun » gumruksuz » onuruna vermek » comlek » giderlerini tur ve ayrıntıları » sutun acmak » sosyokulturel » suluğen » gezdirme kulağıtemizleme bici » caprazlamak »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.