tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rolântiye almak » ecele care bulunmaz » durtuşturme » top cam » mubarek » cizgisel » banliyo » olcu » angolalı » kına yakmak koymak surmek vu » munakaşa etmek » yapısı » cingenece » kuşak dolama bağlama kemer » copculuk » ac goz » duzleşmek » acık sozluluk » zevki cıkmak » kumaş » alman usulu » sut kuzusu » muhliye » gumrukculuk » sokuk dikmek » meydan bir şeye veya kimseye k » cakıllık » teessus » koturum olmak veya kalmak » burcak » boluşturme » bolmeli » taban duzeyi » gumruk » seylân taşı » allah halil İbrahim bereketi v » ortuşme » dovmek » yureklilik » catıkaplayıcı » gozettirme » alcıtaşı » tur ağac cember » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » zamanıgecirmek » munferit » eğri bakmak veya eğri gozle ba » kohne » aşufte » cirkefe camura taşatmak veya c »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.