tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşeli » rum » puskuruk kulte » c » olcmede kullanılan alet » buyur » dişdudak unsuzu » ackılatmak » cartır » faceta » guvenliği sağlamak icin yapıla » yalınc » a a » kopru başı » alp eren » ucsuz bucaksız » de » duzeni feodalite » icecek » parıltı » sırpca » yazdığıad veya işaret » duşunme » şeylerden her biri tabaka » gundondu helianthus annuus » devletci » tepeustu » guvenlik vanası » icini sarmak » yureği kabarmak » carkcılık » icimlik » gonderiliş » cizgi olcek » cucuk » avustralya kara tavuğu » ifrit kesilmek veya olmak » duşundurmek » telgrafcı » gozleri buğulanmak veya bulutl » andac » sudan cıkmışbalığa donmek » ipcilik » berberî » calınmak » başıdonmek » yoluna can vermek veya yoluna » yugoslavyalı » mesele cıkarmak » rekonstruksiyon »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.