tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir tatlı » kus » ciziktirme » redaktorluk » dokuntulu » bolşeviklik » duduklu » utangaclık » mucize gostermek » iktidardan duşmek » oylelikle » bağa bak uzum olsun yemeye y » alaturka bilen alaturka eser » ihtiyac » soze başlamak » olgunluk cağı » kacamak » traktor » zanaatcılık » oru » vurucu guc » pd » cıkmak » gormek » mercekten oluşan optik alet » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » pacal » ucmak » boşsoz » cevirmek » plâkcı » yurek karası » gormek » uygun duşmek » goz goze gelmek » kulyuc » ceper » ure » gâvur olusu gibi » tercume » sel goturmek » diskur gecmek veya cekmek » ciğciğyemek » harclı » yuz geri etmek » munhasıran » cember » reva gormek veya gormemek » dirsek curutmek » dort başımamur »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.