tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boburlenme » slovakyalı » her gorduğu sakallıyıbabasısan » kirec cimento gibi şeyleri su » iltibasa yol acmak » sor » işi allah a kalmak » gulunmek » mukemmeliyet » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » kupleği » hayatınıbirine borclu olmak » gupegunduz » endustriyel » teessuf » tovbeler olsun tovbeler tovbes » hitit » şuphe kurdu » ozen gostermek » bugunku gunde » soz » elini kalbine veya vicdanına k » şimşek cakmak » s » kor şeytan » kulunk » erekcilik » gelenekci » kuşku beslemek veya kuşku duym » kosteklenmek » don yağı bayağısıcaklıkta kat » mulevves » carpıtmak » ileri goruş » ufurme » ziyaretci » cozuk » bicimlerini belirleyen ana oze » zikri gecmek » gozleri fıldır fıldır etmek » kat iyen » yaşam duzeyi » corba kaşığı » soz yazarı » necef taşı » bicimi » karada olum yok » sekendiz » dağlıc » balıkcı »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.