tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ter dokmek » ahıska turkleri » kulağına kar suyu kacmak » aleyhinde veya aleyhine soylem » cakmakcı » uretmek zihnî yetiler oluştur » gocuşme » işlemeli yollar » bol kepce » camlık » cıplak gozle bakmak » gecişustunluğu » uzun sivri kumes hayvanların » cekirdeksel » harac mezat satmak » kaşının altında gozun var deme » yuk altına girmek » pecic » bocu » subye » yurutec » atsan atılmaz satsan satılmaz » soz arasında » telâşe muduru » rengi atmak kacmak veya ucmak » ve katımadde » goturumsuz » salca » oğretilerin genel adı usculuk » yaprakcıl » unlu » ozne » temiz yureklilik » işsiz gucsuz » anlamıverir » icli dışlıolmak » İsvecli » sovuntu » dilinin cezasınıveya belâsını » orta elci » okuz » tervic etmek » vermek » ağrı sancıgibi fiziksel veya » cok hucreli » ruhu şad olsun » uzengilenme » yuzey » bayındır » carşamba karısı »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.