tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah ım » sevap kazanmak veya işlemek » cokuş » cuzam » dortkenar » elinin koru » boluntu » ic » dekorator » ağılıbocek » bal ozlu » gibi şart niteliğinde olan bir » minare golgesi » mustantiklik » ahıcıkmak » tefeyyuz » koşe yazısı » sureklilik gosteren » ihramdan cıkmak » sutluk » koklenmek » yaşyetmiş işbitmiş » cok koyu sarırenkli guclu bir » canınıbir yere dar atmak » yapay bobrek » konstruktivizm » konkasor » gozlerini devirmek » eline gecmek » cuş » iyi soylemek » didik didik etmek veya olmak » kuşucmaz kervan gecmez » cekiniş » başaşağıduşmek » gorsel » ara secim » aman dedirtmek veya amana geti » olcum » silindir prizma vb bicimindek » yufka yurekli » usteğmenlik » allah rahatlık versin » cokuntu » yer sıcanı » ziraatcılık » yuksunmek » kukurtlu » pir ol » ustune toz kondurmamak »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.