tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pişirilen tatlıcorek » veya krom kaplanmışcember bici » bayraklarıacmak » şıraolcer » dokturme » sonuclandırma » cennet okuzu » kullanılan cihaz » sonuc niteliğinde başka bir bi » kacmak » ozseverlik » etiketcilik » cilemek » oldubittiye veya olupbittiye g » sungerleşmek » cal » deli gomleği » komur başa vurmak » borcsuz » kacamak yol » boyle » ortak olculmez sayılar » kosteklenmek » berbat etmek veya eylemek » cozum » gonul acmak » utuleme » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » yuruyuşe gecmek » tedavul » acılma » mutalâada bulunmak » duzgun » buyuk mevlit ayı » avaz avaz bağırmak » kebapcı » urkme » hurriyetperver » uzerine yurumek » gecerken boğazdan cıkan ve duz » cift kişilik » yardım kurulu ve şirketler bir » alcıcı » duşundurmek » on parmağında on huner veya ma » gectikten sonra yavru olarak d » yola veya yollara duşmek » kopuk » yem dokmek veya koymak » olculer »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.