tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuksunmek » koruyucu unsuz » nacar kalmak » nusha » şipşakcılık » sozune sahip » acıgormuş » aktualite » caktırılma » uzgusuz » dol yolu » capalama » zeval bulmak veya zevale ermek » camurlatma » duşey cember » başka işi yok mu » ağacsız » hotanto » fır donmek » avurdu avurduna gecmek » sağlık olsun » hesapcı » cakıştırma » tercume » tatbik muhru » sevinc » boyunun olcusunu almak » gecmişlerini karıştırmak » yaşıyerde veya toprakta sayıla » deve yuku » kokenlenme » kacakcılık » dadaizm » gece gunduz dememek » bardağın konulduğu yeri kirlet » gozetici » sunger avcısı » koseği » teleksci » yenilir veya yenir yutulur şey » cilenti » suslemeci » moritanyalı » imalâtcı » durumunda dişi cicekleri yapr » dediği cıkmak » karanlığıdeşmek veya yırtmak » işin icinde işvar » ic » eti ne budu ne »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.