tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goğus cukuru » yuk » ozellik » cam yarmasıveya bolmesi » ihtilâfa duşmek » kulturlu » dalyan koftesi » perde arkasında veya arkasında » coğul eki » olculu » kulkedisi » koşeklemek » aracılığıyla duymak değmek e » cıldırtıcı » kokorec » goğsu daralmak veya tıkanmak » oglenagiller » veren alet » cift cubuk » tatlısulumen » saptan oluşan ekin bicme aracı » olcu almak » kuzu postuna burunmek » temerrut » porsuk » coplenme » susleniş » gureştirme » ıskatcı » kucuk caplı » bezi herkesin arşınına gore ve » antrenorluk » pilot bolge » muzik bilimi » mulhak » goyuk » catkı » duşuk » hapcı » kırıp gecirmek » muteselli » imza gunu » gozleri fal taşıgibi acılmak » urun » oburku » delgec » sıcak yuz gostermek » buyukce » zihin acmak » kuflu »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.