tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hukumlu » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » gecim zorluğu » agop un kazıgibi bakmak » kirecleşmek » suet » rumence » a veya e gelince » ıt » toz » kızım sana soyluyorum veya ded » kralice » coccothraustes » cay vermek » yaltakcılık » cadırcı » surumek » yukarı goğe doğru olan yanı » rumî » banko gecme » kargılık » harezmî yolu » cıkma » sunnet » yuruyuşduzenlemek » humanizm » dokmecilik » gozettirmek » uzumsu » gormemiş » puriten » universalizm » casar » cekberi » yonelmek » aracılığıyla duymak değmek e » taahhutlu mektup » sırma sac » baba koruk veya erik yer oğlu » mulhit » turemek » parcalatmak » suyunu cekmek » allah bir yastıkta kocatsın » tur ağac veya metalden değnek » saygıduymak veya beslemek » ciftleşme » zebunkuş » aracılığıyla duymak değmek e » yureği pek »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.