tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
asansorcu » seckinleşme » emek » ir » mubadil » ortunmek » dolambacsız » işcatallanmak » calımlamak » mudir » luzum yok » borclu bulunmak veya olmak » cinko » seluloz » moğol » bunun sonucu olarak da doğal ş » tekerrur » gozden kaybolmak » bakır calığı » ucuklaşmak » hanya yıkonya yıgostermek veya » meydancı avlu bahce gibi yerl » bileşik onerme » dizginini cekmek » acmak » hukumsuz » cağlayış » dışyuz » yetişen bir ağaccık corylus av » cıkarım » yağma etmek veya edilmek » goruşturulme » elini sallasa ellisi başınısal » canak » ustune cevirmek » vucuda vermek aşıyapmak » ulke » ana baba gunu » merak etmek k kalın okunur » gâvur olusu gibi » sancma » gozetlemek » gorunum » yonelik birbiri ile uyumlu am » gorup gozetmek » arabanın on tekerleği nereden » opuş » mukavemetci » anlam kotuleşmesi » gul gibi bakmak »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.