tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hint yağı » avuclama » baston gibi veya baston yutmuş » tumcemsi » rest cekmek » senator » şekerim » şuyu » tadata cıkmak » kur an veya ekmek carpsın » citili » dağgolu » vergi mukellefi » hesapca » gerci » catak » ofkesi kabarmak » kopurmek » sokmek » aluminyum taşı » turkleşmek » cıkmak » kurelenme » baba koruk veya erik yer oğlu » zerzevatcı » allah kahretsin » hil at » hışırıcıkmak » zevk almak veya duymak » uretim ilişkileri » tumsek » şeritci » icine atmak » alcılanma » az tamah cok ziyan getirir » canım » yedi iklim dort bucak » gumlemek » sulfit » govdesiz » ateşciceği » allah bir dediğinden başka soz » yer bakır gok demir kesilmek » deniz durmak veya duşmek » ve dengeyi sağlayan organ » şeref uyesi » ulkuculuk » timus » gozlukcu » orman gulu »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.