tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parazit » cokelekli » a veya e gelince » duğuncubaşı » kucuk terim » cin carpmak » dutturu » dunya malı » ozgul ağırlık » başcevirtmek » centikli » envaiceşitli » cılgıncasına » namertce » it urur kervan yurur » gun gune uymaz » dallanıp budaklanmak veya bir » mevlevî » bıcaklık » kadının fendi erkeği yendi » ustelik » goğuslemek » oyle » gecirtme » huzzam » koşac » granul » surgulenmek » medine dilencisi » dovuş » parfumculuk » aranjor » karantina muddeti » olan ve genellikle ulkenin baş » surat duşkunu » golgelenmek » kâğıtcı » cakılı » fakulteli » dar kacmak » nankorluk » kriz gecirmek » guvelenmek » turkceleştirme » cuhalı » başkomak koymak » kumeleşmek » uzerine yok » duşunuş » sıla ozlemi »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.