tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak

derde çare olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağız tamburasıcalmak » catır catır » tecrubî » cıban işlemek » kacak » sumkurmek » orum » olu dil » ustecilik » ucleşme » ceşnilemek » gencleşmek » gucu gucune yetmek veya yetmem » bolen » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » gozunu hırs burumek » okseleme » tek acıklık bulunan ocak » capalanış » fırcalanma » cil » lule » film cevirmek » mustehcenlik » kasa » donmek » temize cıkarmak veya cıkartmak » duğmeli » nakzen gormek » durtme » maketcilik » yoldan cıkmak » dolmuşculuk » boburlenmek » acıağac » cozulme » kulâh takmak » on bilgi » cemic » korler mahallesinde ayna satma » otmek » bezekci » gunluk defter » toprak cekmek » capaklanma » cakmak » belâ cıkarmak » yukumlenme » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » kibritci »

derde_çare_olmak hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak nedir ve derde_çare_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.