tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
unc » carpıştırmak » goz altıkremi » ucuncu bir kavram anlatır » ayran gonullu » akupunktur » butce acığı » cekingen davranmak » dama cıkmak » kusuf » zahmet cekmek » mulhakat » carpmak » ana rahmine duşmek » urkmek » balkopuğu » iceriden evlenmek » olu zaman » curuğe cıkarmak » kotu olmak » olum kalım meselesi » buyruklarının İbranî felsefes » salıncakcı » gitti gider dahi gider » fuzen » camurcun » sabrıtaşmak veya tukenmek » mustekreh » babasına cekmek » gonderme » ek butce » fizik kondusyonu » acık bolge » sarkaclama » ya ya » surum » kalcalı » cotuk » gorsel işitsel eğitim » yonelim » gurultu cıkmak » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » uzumu tilki uzumu » kendinden gecmek » posteki » cuş » motorkroscu » suratından duşen bin parca olm » yuze guluculuk » cek »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.