tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dovmek » goresimek » suren goruş indeterminizm » yurutme » bir tarafa bırakmak veya koyma » gozukme » koku » kendini vermek vurmak veya cal » ihtiyac » gozetlemek » cipilleşme » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » ozdeşleme » koy koy » tufekcilik » gorgulenme » kulaclama » kucuk » olcu almak » ciğnek » hint kertenkelesi » kırılıp dokulmek » mes uliyetsizlik » ruzgârlık » calıştırıcı » entipuften » can başustune » gozden kacırmak » zuppeleştirme » anketor » asansorcu » osmanî » ara tumce » ruşvet yemek » yanardoner » guven mektubu » nobetleşmek » dortlu » azaltmaya yarayan arac egzoz » belâ cıkarmak » cubuksuz » kopcalamak » teferrut » cenek » işci sigortası » kopurmek » cozulum » sarac » cağırtma » deneyustu »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.