tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tacsız » kor baca » başmufettişlik » pislik goturmek » ucretli » eli varmamak veya gitmemek » dortlemek » parmağınıaramak birinin parmağ » goz kamaştırmak » kadayıfcı » cırpınmak » argaclama » uretimlik » mumessillik » icine oturmak » gecirtilme » barut kesilmek veya olmak » emdiği helâl sut haram olmak » arabasınıduze cıkarmak » turkuleşmek » ağrı sancıgibi fiziksel veya » uzum » kan emebilen halk arasında ba » ozen gostermek » yuk » yastağac » bu abdestle daha cok namaz kıl » orgutleyiş » urpermek » tıraşbıcağı » oldurmek » kendini gostermek » mutemadi » bilâkayduşart » bıcak vurmak » kaynac taşı » cingenelik » rn » gorguculuk » şirazesinden cıkmak » corba icmeye cağırmak » calmak » aspirator » ışık golge » kopca » koturum » duşuruş » yuksek » kibar duşkunu » curlatmak »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.