tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
daruleytam » top gibi gurlemek » kece » genc » curuk carık » tabana kuvvet kacmak » korkunc » ele gecirmek » ustune yok » az gormek » el işciliği » unlem » olan insan topluluğu ulus » donencel » gugu ciceği » hoduk » acıkgozluluk » yerkure » duşkırıklığı » aclık » enfarktus » ileri geri soz etmek veya soyl » cıvlamak » ustadane » carpmak » cap » goynuk » kitap acacağı » muttefikan » eli kolu bağlıkalmak veya durm » gureşci koprusu » cozuluş » corba icmeye cağırmak » buzulup oturmak kalmak » cift dalma » cifte standart » catık » keci » ozel tiyatro » ozonolcer » guzel duyusal » teslimatcı » ev sahibi mulk sahibi hani bu » allah mustahakınıversin » parşomen kâğıdı » dunyayıanlamak » cağma » mundemic » kırbac » ustun zekâlı »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.