tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğul cıkarmak » gumuşletmek » dostca » sukûtla geciştirmek » tek acıklık bulunan ocak » silgic » delikli boncuk veya taş yerde » arac » vererek yansıtma yoluyla oynat » İzmir kofte » sokağa veya sokaklara duşmek » salkım sacak » tereddut » goruşayrılığı » ici sızlamak » sokmek » suyundan yararlanılan cukur » suciceği » kazıma » ic bağlamak » baştan cıkmak » tersine cevirmek » cantacılık » gır gecmek » goğe merdiven dayamış » gomulduruk » goklere cıkmak » kopru » teferruc » mustehcenleşmek » anlamıverir » kasavet cekmek » icini ezmek » duduk » hava koprusu » orospu bohcası » mururuzaman » kibritci » kulturluluk » sı si su su » her firavunun bir musa sıcıkar » kucuk dilini yutmak » ki » sureti haktan gorunmek » bir istek ve surerlik bildirir » element kısaltmasıau » olcermek » gergedan boceği » bitumlemek » kemence »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.