tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozdeksel » calıfasulyesi » ic oğlanı » doğaclamak » urpertmek » usulsuzluk » fakir duşmek » cekimsizlik » birbiri ustune gelmek » tunek » beklenmediği umulmadığıveya c » gulunc » kutinleşme » kure kuşağı » cene » belcikalı » bin bir ayak bir ayak ustune » uzum şekeri » mevsimi » el cantası » ilkguz » ne denir veya ne dersin » uc durum yasası » perde arkasında veya arkasında » tecahuluarifane » yureğine kurt duşmek » ac » ozdeşlemek » koknar » grek » yargıtay » borcsuz harcsız » oruluş » dinamitcilik » aracılığıyla duymak değmek e » maraba » cekişmek » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » capcak » sun î tahta » korleşmek » başıicin » ac acık kalmak » on belirti » beylik fırın has cıkarır » allah rahatlık versin » yem dokmek veya koymak » arap sabunu » celişken » yazdığıad veya işaret »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.