tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırk yıl kıran olmuş eceli ge » guldurmek » hesapcı » acıklanma » gucluk » ucuz » ciftleştirme » olumsuzleştirme » kupur » tam gun » mektupculuk » yaban sumbulu » karakalpakca » supurgelik » lâğım doşemi » kimin arabasına binerse onun t » cereyan carpmak » etiyopyalı » meyan koku » gonlu kararmak » guzellik yarışması » duşmanlaşmak » himaye etmek » uclanmak » arnavut » masraftan cıkmak » percin » kızılkok » gunlu » i hâli » oğretim bilgisi » dokuntu » kırcıllık » derdini soylemeyen derman bula » ciziktirmek » gomultu » bilincsizce yapılan işve etkin » soğmek » duşunulmek » iyilikci » onderlik » cozumlemek » uşutmek » avuc avuc » cokbilmişlik taslamak » ulusculuk » hızolcer » oğle ezanı » korku sacmak » camaşırlık »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.