tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orneklenme » malc » mutalâa etmek » devletci » cifte kavrulmuş » allah tan » coluk cocuk » tanrıkayrası » gozlerinde şimşek veya şimşekl » guldurmek » ozluk hakkı » bolme » iflâs anlaşması » husnuhâl kâğıdı » mak mek » ceşni katmak » dışa donuk » ilerisini gerisini hesaplamama » mucehhez » kor nokta » fos cıkmak » minuskus » gusulhane » elektrik supurgesi » mel un » soz gecirmek » bayram gunu » yalcınlaşmak » » celtik » yolcu taşımakta kullanılan mot » doner ayna » i » goreli » gok doğan » cıtlatmak » omca » comez » cok gormek » boya kızıl kok flubia tinctor » bilinclendirme » musait » kamışcık » pire icin veya pireye kızıp yo » ozgecilik » koltuk duşkunu » goğus germek » broşur » ta ki ta uzun soylenir » cozmek »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.