tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cok yavaşişyapan cevik olmaya » cozme » dokulup sacılmak » iceren genel kavram » dokulmek » yuzeyinin her noktasına basınc » inancsız » korle yatan şaşıkalkar » bilcumle » yuklenme » fit vermek veya fit sokmak » yerle gok bir olsa » nasihatcilik » hesabınıkitabını bilmek » icindeki en kucuk birlik » gozu almamak » yontem » soven » suc » danalar gibi bağırmak veya boğ » cam fıstığı » musevîlik » uckun » tecennun » tekeline veya tekellerine alma » civileme » kolcak » dili donduğu kadar » yuz tutmak » bolum » alt ust etmek » tedhişci » linc etmek » gerceğin doğaya uygun bicimde » transit gecmek » muhre » oclenme » gulu seven dikenine katlanır » haybeye kurek cekmek » kılcal kok » goz suzmek » kulliye » orumceklenme » puskurtme » mucerret » capa » ulfet » yalın bicimli sanatınıbenimsey » oluşturduğu donme eğrim cevr » gomlek »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.