tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hava suzgeci » cevri » gufte » kor nokta » emlâkcilik » ici kararmak » gazla » alnıacık yuzu ak » oksurtme » bobur » umidi sonmek » fit vermek veya fit sokmak » yayla corbası » rusumat » inc » yalvaclık » olculu bicili » murekkepci » bol paca » masrafıcekmek » kos » yassısolungaclılar » zibelilina » edilen sıvımadde » kocma » aluminyum » bitki sutu » sıcakca » sungerci » alp eren » un » aracılığıyla duymak değmek e » davranmak saygıgostermek soz » oncul » itham etmek veya ithamda bulun » genişce » ad cekilmek » taşcatlasa » kostek » ağaclandırmak » dumbelekci » temeyyuz etmek » cokelek » sırtından gecinmek » celebi » munasebeti duşmek » etuv » sarıkcı » kılıc kuşanmak veya takmak » havaya ucmak »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.