tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
butun » oluşturduğu demet » kutlu » osmanlı » surre emini » cıkrıkcı » mavimtırak esmer renkte bir el » kusur » yara bere icinde » cıkış » bilgiclik satmak veya taslamak » havuc suyu » ic gezegen » cakır pencelik » şoyle » tek cekirdekliler » fincan boreği » hızınıkaybetmek veya yitirmek » basınclısu » ve kanunlara uymaksızın cebir » suslendirme » meydanıbirine veya bir şeye bı » on koşul » yureği boğazına tıkanmak » gozlemek » zirzopca » dekorator » can havli ile » yulumek » buyuk tansiyon » tumsek » camurlama » sıralac » kullu » duz » yuzeyinin her noktasına basınc » sozluk bilimi » elden kacırmak » kucuk minder » gibi » yuksek atlama » buzgulemek » suruşturmek » luks koltuk » dumen suyundan gitmek » cizme » komutator » un » cırak » cgs »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.