tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici vık vık fık fık veya pır p » muktesep » lutfeyleme » tahammul etmek » yon zarfı » şoyle bir bakmak veya goz atma » acık vermek » oz oğrenim » yuz yuze gelmek » cağırmak » pestilini cıkarmak » guven vermek » hal etme » purcuk » beyaz sıvı » durumunda olan saklıolan guc » calkantı » tabana kuvvet kacmak » yukletilmek » su altıfotoğrafcılığı » duzenlenen toplantı » gonul acmak » barca » el sozluğu » oğutmeye yarayan dişlerin orta » asgarî ucret » oykunmeci » kufuru basmak » somurge » olculu » cıkış » urperme » gudum bilimi » cıkartma » gunbegun » kıt alar arası » duduk gibi kalmak » minyaturcu » kuvvetini gosterir » kafayıyere vurmak » gosterişsiz » bulbul » sıcırgan » yatcı » gozden ırak olan gonulden de ı » allah selâmet versin » musrif » calıidi cırpıidi evim idi ya » gulecen » suhunet »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.