tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mavi boncuk kimde » sinirine dokunmak » fıstıkcılık » kendi gobeğini kendi kesmek » arabistik » paraşutculuk » her horoz kendi copluğunde ote » neşvunema » gokten zembille mi indi » kafasıduzelmek » cırpıipi » şarlatanlık ğı » iclene iclene » goruntu » kalvenizm » kacıncı » gozetleyici » recete gibi » catlak » ıncı inci » kulunc girmek » fotoğrafcılık » gonderi » surcmek » cakılıkalmak » tunuslu » avurt unsuzu » zevc » yoğurtculuk » cilekcilik » sorguya cekmek » goz ile hedef arasında aynıciz » calışmacı » kurek cezası » icine atmak » kâbus basmak veya cokmek » an anesiz » mulâyemet » bulbul gibi konuşmak veya okum » duşunce » acısal yol » reva gormek veya gormemek » gonlu ile oynamak » etkinliğin buyuk olcude azaldı » muruvvetsiz » bir istek ve surerlik bildirir » a veya e gelince » gok bilimi » terbiyeli corba » gereksinme duyduğu maddeler du »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.