tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzerine atmak » ceki » cam sakızıcoban armağanı » busbutun » cıkışyapmak » somuruş » bir ilcenin en buyuk yonetim g » fener cekmek » şeylerden her biri tabaka » sunnetlemek » beyin gocu » durum durum » ağacsız » dovmek » avuclamak » bıckıtozu » pur » kusuf » gozene » olu yıkayıcı » kucurek » bahşişveya beleş atın dişine b » frenk uzumu » hicten » babasının veya babalarının cif » goynuk » kucuklu buyuklu » otmek » hatır icin ciğtavuk yemek » gozunu bağlamak » musavatsızlık » surahi » yururlukte olmak » muferrih » kudum » yaydığıgozle gorulen ışıma » yuzu ak » oğurtu » acmak » ile beraber » sil » kıt a » kırk kapının ipini cekmek » guneşyağı » catkı » cektirme » kontrbascı » adamkoku » kolcak » kacımsar »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.