tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuy atmak » kul ufak olmak » biri veya bir şey icin olumsuz » ne demek » şar şer » literatur » astsubay ustcavuş » kahır yuzunden lutfa uğramak » yerleşim yerinden başka bir ye » dort yuzlu » gomleğinden veya gomlekten gec » cubuk » anlamlandırma » hareket » sutune kalmak » akrep » mandallı uzerinde mandal bulu » ses seda kesilmek veya kalmama » ocakcı » sulfurimetre » uretmek » ici paralanmak veya parcalanma » şeytan durtmek » cakıştırma » kamışcık » ucurmak » yuzu soğuk » ya rabbi » gonlu bulanmak » sonmek » kaygıcekmek » yurumek » gozleri kan canağına donmek ve » kokleştirmek » tebeddul » klikci » ustunde kalmak » cirkin kacmak » icgudusel » ceşit » aklından cıkmak » tehaluf » kollarınıacmak » kuşkuya duşmek » hızla batmak » kotu » deneyustuculuk » veresiye karşıtı » cihat acmak » vurut »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.