tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağac arac eğirmen kirmen » leke etmek veya yapmak » kundeden atmak » muslumanlaştırma » dağsercesi » duzeysiz » dalgunduz » hiclemek » cavuş » sulf » inkisar etmek veya inkisarda b » mumas » izahat vermek veya izahatta bu » teşhis etmek veya koymak » ayağınıcekmek » gonuldaş » cucukleşme » mutebessim » catlama » tahayyul etmek » kokcu » gun balı » acısal » bohcasınıkoltuğuna almak » kemalpaşa tatlısı » muşahhas » curuk boya » yunanistanlı » musmir » unsuzunu gosterir » ulkuleştirilme » yuceltilme » bolumsel » herru » susu vermek » kirec sondurmek » gozunun onunde olmak » bisikletci » yugoslav » uleştirilme » sacıştırmak » duğumlenebilir nesne » sorulu gorunum » oke » kusulu » yuzleştirme » kuafor » yazı » bicilmişkaftan » değiştirgec »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.