tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hicleme » parkcı » coccothraustes » berat kandili » kokten » ozunlu » soğmek » uzerine almak » hatırından cıkmamak » kalıc » karburator » iclenmek » tuy tus » yuklu » cıbanlaşmak » lâf veya soz altında kalmamak » tereddut etmek » boru değil veya boru mu bu » tumor » başarıgostermek veya kazanmak » olmek » lop » aclık » cıkmak » cimenlik » rubap » muterakim » gonul eğlendirmek » arayıacmak » girişimolcer » yoneylem » dağarcığı » lufer » pusur » rahat kıcına batmak » cıkan » butunu hars ekin » cupra balığı » cıplak » cılgınlaşma » ackılatma » kap » cocukla cocuk buyukle buyuk o » duşuk » teferruc » domuzdan bir kıl cekmek veya k » fındıkcılık » dollenme » ruzgârlık » ote »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.