tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıskac » ic gobek » tiftik kecisi » catma » gumuşu » mangal gibi yureği olmak » acık » yuceltilmek » kecisakalı » citen » yuzmek » iğneli soz » gecmiş » toplu sozleşme » pur » gunaha girmek » kırmızıkart gormek » tume varım » cekirge » camurluk » kotuye kullanmak » başınıgozunu yarmak » cevre » yamcı » gonul veya kalp kırmak veya yı » buyukluk » odenek » ic lâstik » mutekâsif » yuksek gerilim » dışarıcıkmak » suyunu cekmek » coplenmek » corba olmak » durust » ardıc rakısı » muftuluk » kucukayı » curcur » muderris » muflis » gubrelik » arife gunu » piyango cekmek » tumen » yuksuk makarna » muşekkel » karacalılık » surata bak sunguye davran » caresine bakmak »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.