tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
değişiklik onergesi » hamur acmak » kirişci » cıkmak » a ya getirmek » amac » şupheye duşurmek » suyunu cekmek » parcalara ayırmak » şuphelenme » yon zarfı » grek » buyuk şehir » donumluk » uflemeli » lugat paralamak » uckâğıtcılık » gucsunmek » sapınc » guvenilirlik » para ile değil sıra ile » dirsek cevirmek » gelişmişcanlı » gozetime almak » uleşmek » yureği kaynamak » her kafadan bir ses cıkmak » basınc » ikili kok » bir derece veya bir dereceye k » uzerine koymak » yalcınlaşmak » bağırıp cağırmak » cocuk bakıcı » kumeleme » carpılış » pozitif bilimler » başına gecmek » orgutlemek » deme veya değme gitsin » cokelti » bahcıvan » goz kırpmadan » kos kos » tumgeneral » sunger gecirmek » bir suru » devre mulk » kıyıda koşede » atlas ciceğigiller »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.