tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dere tepe duz gitmek » bir ucu sivri olarak yapılan t » bolutlu » iki ateşarasında kalmak » ustune olmamak » akaclatmak » dudak ucuyla soylemek » goz almak » allah iki iyilikten birisini v » parca purcuk » zerre kadar olsaydı » teessur » kim oluyor » ceşnili » muddeialeyh » hopurdetme » munasebet » oğur » teberruk » duşunum » adıcıkmışdokuza inmez sekize » mueyyide » oluşturduğu donme eğrim cevr » gomleksiz » cam fıstığı » uşuşme » testere caprazı » beylik soz » kulhanbeylik » yara acmak » şupheci » celenk » kaktus » kopek soyu » gokmen » tanrıaşkına » paşacadırı » gulle gibi » muezzinlik » sıkmac » onların temsilcileri arasındak » koyunun bulunmadığıyerde keciy » duğum vurmak » işci » kopurtucu » ackılatma » dokulmek » mes ul tutmak » altıalay ustu kalay » gecme »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.