tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yarıcap » onune gecmek onune gecmek » doviz » yısa beraber » induklec » yedirip icmek » cılgınca » yolsuz yontemsiz » siyanurleme » ilcebay » tum » tedahul » fırcacılık » keskin zekâ keramete kıc attır » kotuleyiş » futuvvet » icin » ceyrek finalist » katran camı » cak cek cak cek » kılıclama » corapcılık » arısutu » kulhan makinesi » cin leylâğı » acılmak » danca » hint sarısı » bir cift sozu olmak » deli danalar gibi donmek » acmak » su kacırmak » berber cırağı » sut » karalar bağlamak veya giymek » cift cinsellik » turanlı » kılıc calmak » ovmac » goğus kemiği » cetrefil » doşemecilik » sarıcıyan » dallanıp budaklanmak veya bir » ta kendisi ta kısa soylenir » tedhişci » cat » ahde vefa etmek » kıcın kıcın gitmek » suzgecgagalılar »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.