tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acık bilet » mulâhham » rontgen » hot demek » curutmek » kır duşmek » banko gecme » sureksizlik » buyume » direnc » cayır kuşu » kacmak » gunah » sırtustu » mut a » yuzu gulmek » araccılık » dokmek » coğaltma » cocuk dunyaya getirmek » mtırak mturak » koclanmak » sucunu bağışlamak veya birinin » gumletmek » avara kasnak işlemek veya donm » minder curutmek » cıkmaz sokak » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » akıllıkopru arayıncaya dek del » ozenme » ava cıkmak » borclu bulunmak veya olmak » incelenmesi muşahede » şumullu » um » calım » beyin ucgeni » noron » lâtin » mulhakat » celikleştirme » cingenece » celenk » tevarus etmek » sulûk » ncı nci ncu ncu » eften puften » donuşumcu » kola cıkma » kimine hay hay kimine vay vay »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.