tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acısal uzaklık » barca » pestile cevirmek » bircoğu » muezzin » ust diş » ada » bir dilin kelimeleriyle duşunc » urun » dort elle sarılmak veya yapışm » muteyakkız » calmak » silindirsel yuzey » orumcek kuşugiller » yuz » anuri » gecmek » aşufte » rahat bırakmamak veya vermemek » hint ciceği » gıcıkca » gul yağı » gonlu cokmek » aristotelescilik » ayağınıcekmek » gorevlilik » muftuluk » protestan » boşta olarak yapılan ortu » mut a » copurlaşmak » mukedder olmak » abes kacmak » uckurluk » cizilmek » hastalıklarının genel adı » cağınıaşmak » goruşme yapmak » ozonolcer » ofsetci » kartca » koktencilik » dincleşmek » allah ecir sabır versin » kopuk » korun istediği bir goz allah » canının derdine duşmek » ana yon » cakar » icin »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.