tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşetilmek » cevirmek » uzaktan bakmak veya seyirci ka » cimdirme » makaslıbocek » sacıştırma » cıkmak » yuksekten bakmak » ciğleşmek » japon kaktusu » para cekmek » asal sayılar » silâh cekmek » sozlenmek » tenasuh » busbutun ortadan kaldırmak ici » mulhem » meydan bir şeye veya kimseye k » patır kutur » oyun » veya ağzının icine bakmak » cillenmek » kireclenmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » dudak bukmek » kursu hocası » kurk » opup başına koymak » caycı » takdir etmek veya eylemek » ağzından baklayıcıkarmak » ucuza cıkmak » evdeki pazar veya hesap carşıy » ozru kabahatinden buyuk » ağzınıacmak » gununu veya gunlerini saymak » puruz » dolambac » sayıp dokmek » odeşmek » kuafor » guvenliği sağlamak icin yapıla » kuluckalık » acık sacık konuşmak » kurdanlık » cakıllık » cezasınıcekmek » gazolcer » hece olcusu » malta palamudu »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.