tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
civilenmek » japon bezi » cat pat » aklına duşmek » ictinap » tumsek » gelmelerine gore taşilerletere » gecgec yapmak » butunu » duşmek » renk olcme » punduna getirmek veya pundunu » sukûtî » facunalık » sıcan otu » fransızlaşma » sağelinin verdiğini sol elin g » kakac » icten ice » cıkarmak » fil yuruyuşu » kampcı » deke duşmek » bir cift soz » veya giysinin uzerine konulan » pacavraya cevirmek veya pacavr » canınıbir yere dar atmak » cekimli » uzere » acık kapamak » sozde » kirecsizleştirme » ayağıalışmak veya alışmamak » cıkarayazmak » teknik oğretim » kustere » uretme » azap cekmek » gun » nufus yoğunluğu » eşbicimlilik » alım elim » hakkın rahmetine kavuşmak veya » ic başkalaşım » buyuk » sacmak » koy turkusu » tuketici » surme mantarları » ozellik başkalık fark »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.