tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde çare olmak deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ters turs » ongorulmek » cetrefilli » soz acmak » luleci » gostertmek » gecinmek » odul almak » guldurmek » oznellik » aktuel » İki veya daha cok maddeyi birb » centiklenmek » acılmak » dişcik » caldırmak » banliyo » gorungu bilimi » uc buutlu » şeylerden her biri tabaka » ucuncu kişi » guler yuzluluk » ornek almak » goğus cukuru » produktor » soz ehli » yurutme » acık kredi » kendinde kullanım hakkıolan e » donanım » nufuzlu » onsellik » İzinli olma durumu » tarihcilik » aptal yerine koymak veya koyul » suruklenme » gormek » icerme » gidişdonuş » guvenceye bağlamak » kosteklenmek » cift camlı » gumletme » hukukcu » tup gecit » gozu yememek » hamle etmek veya yapmak » ayakuzeri » olu » hancerlemek »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.