tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sinekcil » refuj » ibadet de gizli kabahat de » orta doğu » cavlan » goz kulak olmak » basıolcer » uzengilenme » civilenme » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » şumullendirmek » cıkmak » temayul » picuta » ne hikmetse hikmettir » merih » corak » kohneme » neme yonelim » kacılmak » cevirtmek » bir elmanın yarısıo yarısıbu » yukleyici » gulunc » tamir gormek » duşkun » merak etmek k kalın okunur » kirecsizleştirmek » kooperatifci » gonul okşayıcı » cozumlenmek » kıyıya cıkmak » gonenmek » dağayısı dağlarda yaşayan yab » dans etmek veya yapmak » pic etmek » surgun » guvercinler » buyukluk hastalığı » doğme » pa » haric olmak » sonumlu » marunî » muesseseleşmek » guvendiği dağlara kar yağmak v » bir goz ağlarken obur goz gulm » mış miş muş muş » cıngırdak » kuşsutu ile beslemek »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.