tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulliyat » koşe atışı » banyo kuveti » curum » kursu » rukun » u donuşu » korebe » taşıma veya dokme su ile değir » divan durmak veya el pence div » oncu » sacı » turancı » kulakcı » muphem » kulunk » yakından bilmek veya tanımak » basıolcer » sutsuzluk » celimsiz » ust uste » pacavracılık » doşemek » etmek » ahkâm yurutmek » portfoy » cıvgın » tac yapraklı » carıksız » gullâbicilik etmek » ozendirme » pişekâr » iki cenekliler » duruma gelmek » ceğmellenmek » celik comak » sepetci » tezayut » kova » durdurmak » bicimselleştirme » yeterlik onergesi » gecer akce » cenesi acılmak » cocuk bahcesi » gecici » ordek » murdumuk » mıhsıctılık » yorgan yuzu »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.