tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tun » cat orada cat burada cat kapıa » ergurmek » evvel allah » kabuk yonetim » gurgen » hukum » avuc ici kadar » elden duşme » işbirine kalmak » olmayan bağımsız hur » diyalektikci » kıskanclık etmek » geri cevirmek » kacırmak » uzerine varmak » yenilir veya yenir yutulur şey » yol acmak » kutuk » kimse » acmaza getirmek veya duşurmek » ronesans » dunyayıgozu gormemek » allah mustahakınıversin » bu yuvacıklar topluluğunun bal » al takke ver kulâh » turk kupası » surekli unsuz » tehacum » iceriye duşmek » mubareze » duzleme » gozu dalmak » cın » merkezkac » cay ocağı » cozmek » şohret salmak » strukturalizm » canına yandığım veya yandığımı » gerec » alın damarıcatlamak » moskof camı » saygıduymak veya beslemek » purcekli » duzluk » op babanın elini » medica » yuksek » hukumsuz kılmak »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.