tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde çare olmak deyim

derde çare olmak deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde çare olmak deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde çare olmak deyim tıklayınız. uludağ sözlük derde çare olmak deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zac yağı » bahce makası » catışmak » secmeci » mulâki » cıkılama » hilâfetcilik » sokum » yurumek » bulunan kopuren su » portenin başına konulan işaret » korukleme » goz goz » tatbik muhru » luks baskı » ucteker » goynuk » kopek soyu » eceli gelen kopek cami duvarın » cenen tutulsun » delgic » gozden surmeyi calmak veya cek » surekli unsuz » muminlik » kacık » klâkson » okuzluk » başoğretmen » soğuş » erkec » saik » yuksek oğretim » ulûfe vermek veya dağıtmak » ustunsemek » kopekli » serbest gureş » tekerlek kırıldıktan sonra yol » kulliyet » mış miş muş muş » şoyle bir bakmak veya goz atma » deniz ussu » ayakcak » gonlunu celmek » fırıldak cevirmek veya dondurm » adıcıkmak » ruyasında gorse hayra yormamak » tuketici » super » veya dokunmuşpamuktan yapılan » baltasıkutukten cıkmak »

derde_çare_olmak_deyim hakkında da bilgi ve derde_çare_olmak_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_çare_olmak_deyim nedir ve derde_çare_olmak_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.