tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ric at » patır kutur » cekinilmek » percem » gonul hoşluğu » buhtan etmek » kamburu cıkmak » kurtun » alcak ses » sonuc » bayrak cekmek veya asmak » musveddelik kâğıt » yuksek bir yerden aşağıya doğr » uc başlı » tekessur etmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » başcı » orta doğu » guzellik malzemesi » yunlu » ekmekci » msı msi » kafaya cıkmak » cemberletme » dort bir » cabuklaşmak » kartca » ediyorum demek ya da hasmını » yeteneği maharet » kor oğlu » ayıyuruyuşu » zumre toplantısı » kepceleme » ic kapak » gurbuzluk » su » taraf tutmak cıkmak veya olmak » gelmelerine gore taşilerletere » ceviri » gozu olmak » ickili » piclik » otostopculuk » tukenmek » allah kazadan belâdan saklasın » gunleri gece olmak » olu gibi » cevre bilimsel » hırcın » herifcioğlu »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.