tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nane likoru » kalmak » pusur » yukletmek » gun doğusu » ovme » bir don bir gomlek » uslûp » namutenahi » cakmak » huryemez » astsubay ustcavuş » mutedeyyin » guveylik » gelip gecmek » trockicilik » muşabih » cıkmak » buyuklenme » cincilyagiller » acık bolge » bak » koruk » catallanmak » okuz arabası » gocme » gosteri » başyarılır kırılır bork fes ic » sutana » kukla hukûmet » oğun » tahammur » otucu » kohneleşme » ictimaiyat » guneşin alnında veya guneşin a » mutalâa etmek » yoruk » yapılmışarac damga kaşe » mac satmak » oğutuluş » kecileşme » kosnulme » takayyut » kulaclamak » midibus » kalın unlu » hispanica » toluen » inmek »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.