tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ister misin » otesi berisi » buyuk oynamak » aramak taramak veya arayıp tar » para sızdırmak veya koparmak » brut » soğme » carpınmak » gul gibi bakmak » mağazasıolan veya mağaza işlet » putur putur » boy gostermek » cokculuk » caprak » medica » komur kayası » notron » cicek aşısı » yuzdurme » camuru karnında ciceği burnun » sel seli goturmek » yerkure » dernekci » allah halil İbrahim bereketi v » zulfuyâr » ozbek » cerge oba otağ » cok yanlıveya yonlu » aracsız » murşit » jut » goz kuyruğuyla bakmak » coplenmek » kaldırım supurgesi » onune cıkmak » turev » bıcaklamak » dumen kullanmak » kalp akce » kâğıdından değişik olanınıbulm » ha babam veya ha babam ha » ustune bir iki guneşdoğmak » yenilikci » vererek yansıtma yoluyla oynat » kenarlık » sorumluluk duşmek » duldul » pedikurculuk » gullâbici » lâkırdıyıezip buzmek »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.