tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
merkez acı » umur gormuş » sozun kısası » calımsızlık » can cekişmek » sozlendirmek » cağırılmak » kufur yemek » cul » elde avucta ne varsa » oğreti » yuzleştirme » bukulu » cakıştırma » puslu » modulâsyon » hasanpaşa koftesi » tesisatcı » muzekker » dokumasıolan » akıldan cıkmak » brut » oturak kundesi » govermek » calpara » muzic » ispenc » sıctıcafer bez getir » copluk horozu » cakışmalı » gozunu seveyim » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » icini sıkmak » bakışacısı » menuskus » yuz akı » hodukce » ustune alınmak » cuha ciceğigillerden tohumu k » murtekip » cirişli » cile cıkarmak veya doldurmak » mucver » arjantinli » ataturkculuk » sırt cevirmek cevirmemek » guvensizce » cekinmek » kucultme » ucler yediler kırklar »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.