tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
it » sut dişi » cıkmak » fişekci » uste vermek » aksilik cıkmak » cinnet gecirmek » soğutmac » ac gezmektense tok olmek yeğdi » yarıklardan her biri » cifte yemek » ic başkalaşım » urkmek » duzenleme ve filme aktarma işi » mutecessis » kemiğine kemiklerine kadar » gecirmek » sinek ufak veya kucuk ama mid » tarihcilik » duşundeş » yukseltme » calımsız » nez etmek » pufleme » protezi » tan ağarmak veya atmak » oncel duzen » tevellut » gumuşletmek » eline gecmek » kazık kok » duzgusel » deprem bolgesi » ateşboceği » gibi şart niteliğinde olan bir » imalâtcı » cervişli » bolmec » karşıtı » atlar tepişir arada eşekler e » tadıgitmek veya kacmak » tanıdık cıkmak » inmek » astsubay ustcavuş » yankıuyandırmak veya yapmak » bucurluk » fin hamamı » yalın tumce » simultane » takat kalmamak veya kesilmek »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.