tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuze guluculuk » japon kaktusu » oncel » duzum duzum » veya orulen dikey duzlem » tereyağından kıl ceker gibi » gosteriliş » ikinci dizeleri birinci beyitl » pazar yerine donmek » kuzugobeği » kaput gitmek veya olmak » zucaciye » buyuk unlu uyumu » tat » alışverişe cıkmak » başcavuş astsubay başcavuş » orta oğretim » cekem » orospu boreği » tumselme » gozetleyici » duma » eğic » ozlu » muteessir » ittihatcı » cardaksız » turku yakmak » ackılanma » gocmenleştirmek » cağdaşlaştırma » guducu » mahrut » yurunmek » kunguldemek » paldır kuldur » bukmek » icine dokunmak » musadere » ipci » dort yol » karada olum yok » on damak unsuzu » kamburu cıkmak » surtukleşme » bicimini alır hidrojenle oksi » gocmenlik » carpıntı » sutbaşı » zeytinyağıgibi uste cıkmak »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.