tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oylesine » caferî » cekingenlik » korkunc » oldurmek » kazık kok » onlenme » ipin ucunu kacırmak » kufur » kesenekci » kapalıcarşı » ağır ol » uc uca » sungulemek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yoreselleşme » ceneye kuvvet » korkuncluk » basınc » sumuklu » mutevehhim » cirozlaşma » erinc » kamcılayış » egeli » acmak » cabuklaştırılmak » bulbul kesilmek » tepe acısı » techiz etmek » cakalboğan » dikiz etmek veya gecmek » cakaralmaz » uzumculuk » soylemseme » allah taksimi » tır » zihnini celmek » yureğine işlemek veya yureğe i » trolcu » boncukculuk » cemce » işgormek » ma me » gozlerini acmak » futurizm » sutlenme » deli posteki sayar gibi » alevî » beyin gocu »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.