tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nukteli » at olur meydan olmaz bulunmaz » limon kufu » pacoz » mumsondu » urkek » kalpakcılık » keci » gozu sonmek » yarıgocebelik » coğmek » gun » ictihat » calkalamak » anadan yeni doğmuşa donmek vey » tukurmek » kac » dekartcı descartes in oğretis » bukumsuz » bir cift sozu olmak » başına gecirmek » tapi kalmak oyunlarda » duzletmek » himaye etmek » guven mektubu » potansiyel suclu » kopuklenmek » yedigir » ovec » buken » hukum » kullî » amerikan » kırlangıc balığıgiller » teknik oğretim » kok boyası » atma recep din kardeşiyiz » cariyeniz veya cariyeleri » cırpmacı » kirec suyu » yer acmak » goturulmek » yuzu yazılıkalmak » koturum » muhakeme yurutmek » sen bilirsin veya siz bilirsin » gucenilme » şoyle bir » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » hatır gonul bilmemek saymamak »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.