tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nalca » uremek » turetmek » sozunun eri olmak » uygurca » lup » delik buyuk yama kucuk » uretim gucleri » arasıveya araları acılmak acık » pamukculuk » nusha » dovdurtme » cıma » donec » tırtıkcı » gozlerini acmak » umitli » goğuslu » gecmiş » boru ciceğigiller » maksat gutmek » cift cinsellik » dolleme » hurle » ozetlenme » kılıclı » donmek » hacet gormek » kadayıfcılık » cobanın gonlu olursa tekeden y » yapma işi » duşey duzlem » ra » cıkışamamak » oz oğrenimli » donencel » eskimo » yuz » musamaha » daki deki taki teki » bicimlerini belirleyen ana oze » cığalanmak » bıckıtozu » cakmak » gomlek » dolambac » guney karamanı » ses seda cıkmamak » su bolumu cizgisi » pabuc »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.