tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
slovence » sonradan gorme » kapıbaca acık veya kilitli » u » kıcustu oturmak » munasebet kurmak » naturalist » pastorizasyon » kul rengi » bukmek » mucellit » goz dikmek » yığın kulturu » gorecilik » başına tac etmek » dişeti dudak unsuzu » kamcılı » gozuyle tartmak » gomleksiz » başına corap ormek » centik » kutuk » kufur yemek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » duzeyli » icinde duymak » cıkacak » sepetci » formul bulmak » kecelenmek » bilgili » nacar » cabuklaşmak » gucendirici » yonetsel » durumuna donuşmek » meydancı avlu bahce gibi yerl » lop lop » olan kimse » cevrelemek » cokbilmişlik taslamak » kadir gecesi doğmuş » unlu kısalması » gozune uyku girmemek » teşekkul teşkilât » tırmanıcıbir bitki piper nigru » peşine duşmek veya gitmek » alt tur » zihni bulanmak veya karışmak » kopuklu »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.