tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
maniheizm » soz » felâketlerin acılıetkilerini d » cepellilik » koşe » catal » taklitcilik ği » garc gurc » cıngırdak » suzuluş » kunde » murekkeplemek » duğun hamamı » rovanş » turum » gorumluk » centik » guvec » mutehassis » seramikcilik » guntun eşitliği » coğaltma makinesi » dovmek » tokat atmak aşk etmek veya pat » cınsabah » kutlu » bolunme » ufuk cizgisi » tegaful etmek » capraz kur » goz guclu bir ışık sebebiyle b » catır catır » gol kestanesi » gozu goz değil » cırpıntı » selâm cakmak » boğazıduğumlenmek » carşafcı » cokmek » cırpıcı » icine baygınlıklar cokmek » bir cenekliler » gozunu daldan budaktan veya co » duruma gelmek » yukunu almak » cıtıpıtı » ihtiyac » buğday guvesi » ocağıkor kalmak » catıkaplayıcı »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.