tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aktuel » orumcek kuşugiller » dolambac » yeğenim » civitsiz » garniturlu » catal kundak » colleşmek » pembe gormek » coccothraustes » selâmunkavlen » nankorluk » mukevvenat » ucarılık » guneşkremi » sıralıcumle » ışıl kufler » şıralık uzum » gumbedek » gormediğe donmek veya gormemiş » başortulu » duz duvara tırmanmak » karekok almak » dustur » başına calsın » cıraklık etmek » hesap cuzdanı » cizgi » celik kapı » sadakatsizlik gostermek » ozelliklerin tumu » kaynana olma durumu » ozlu camur » surukleme » araştırılabilen olculebilen » duşuncesizlik » curutuş » sudreme » bulgurlu kofte » işin icinden cıkmak veya sıyrı » elekten gecirmek » koyluluk » başıcekmek » nasır bağlamak veya tutmak » surrealite » cile » yere gecmek » tulum cıkarmak » pabuc » cırpıya getirmek »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.