tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayırac » musaade » catır catır » korduğum » suluğen » gununu gormek » turk biberi » hafifce » gorunum » kazanclı » govdelenmek » lâcka etmek » ışık olcumu » kucumseyiş » cacaronca » likor bardağı » kotucul » gerceklemek » ırgat pazarına dondurmek » gozden kaybetmek » bir şeyler veya bir şey olmak » ric at » koylu » acıktan acığa » bağırsak asalağı tenya » yemek secmek » kor değneğini beller gibi » başınıağrıtmamak veya başınızı » bicilme » sozde » duşunucu » turnagecidi » sinir torpusu » ettirgen catı » cil » butun sıra » suregelen » davranmak saygıgostermek soz » epikurculuk » yeşille lâcivert arasırenk el » cekimli » bula bula bunu onu bir şeyi » halk yardakcılığı » kaltakcı » ozellikle » amcamla dayım hepsinden aldım » bukuntu » dilekce » buyrukcu » danscı »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.