tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurek kadar veya papuc kadar d » pabuc kadar dili olmak » cetele cekmek veya tutmak » ofke » mustehlik » muvellidulma » coğul eki » donuşsuz » su kesmek veya su kesilmek » eli ermek veya ermemek » yansıtan veya yansıyan » yore » konstruksiyon » elektromanyetik guc » dışa donuk » operator » korpecik » belcikalı » ucer » şukur etmek » kor nişancı » ondelik » olu dil » uzerine » inmek » gosterme » alcak yaylak » bilinclilik » paskalya coreği » duşurmek » gozden gecirmek » yer sıcanı » duşurmek » yonetici » dort yol ağzı » meydana cıkarmak » nusha » sorguclanmak » uzengisiz » sunturlu kufur » caşıtlama » duşman catlatmak » burgu » munezzeh » copculuk » kac parca olayım » gorelik bağıllık izafet rol » sungersi » sozlendirmek » icinde kaybolmak »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.