tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fırsatınıduşurmek » bir ağac ciğde zizyphus jujub » vazgecilmek » gotten bacaklı » lokoz » utarit » methusena » kayışa cekmek » orgu » kafasına soz girmemek » umtırak » derdini deşmek veya depreştirm » takas veya takas tukas etmek » işim işkaşığım gumuş » deli gomleği » cok eşli » rızkınıcıkarmak » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » oho » meden » ceşni » zor alıma carpmak » canak yaprağı » donence » icinde kaybolmak » kustahca » duzen vermek duzene koymak vey » duşuncel » aclıktan olmek » sut dişi » yolustu » teeddup etmek » gullâc » coğullaştırma » beklenmediği umulmadığıveya c » coğaltım » kurk » cember gecirmek » gecerli » akıllıgecinmek » ağıtcılık » olusu kınalı » kut » sırtcılık » mehmetcik » oteyi beriyi » cıkmak » olum tazminatı » goreli » lunet »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.