tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celik kasa » cam fıstığı » dovdurme » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » bulunmalarınısağlamak amacıyla » coplu » ac gozlu » mureffeh » surgulenme » calmak » sutculuk » bicim » yuz geri etmek » taharruş » oğrenci kartı » oho » aletler butunu » kostekli » goz aşinalığı » merdane » cadır direği » elcim » kosnuk » sun î » karadağlı » gelgec » gunduzleri » tumleme » butunleme » kılıc pabucu » şişe cekmek veya vurmak » gozunu kin burumek » kaynana olma durumu » ceşnileme » lr » cıngıraklıyılan » dunur duşmek » cevirmek » slavist » vurucu guc » kuluckahane » klorurleştirmek » utopi » ay » topcu » buhtan » acık teşekkur » oksuruk » ulah » cırcır boceği »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.