tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
anasıturp veya sarımsak babas » hamdusena » tutununu tutturmek » cağrıştırmak » tagayyur etmek » cerezlik » ul » suslu » durtmek » kıcustu oturmak » hukum surmek » az » kekec » ya ya » sunnetleme » orgutleyiş » kutup yıldızı » ummîlik » ruh otesi » koycu » embriyon » gol olmak » carkacı » uzerine gelen duvar ağırlıklar » puskurtme makinesi » barut fıcısı » piyango vurmak veya cıkmak » kavanco » ustun bulunmak veya gormek » gercek varlığıinkâr eden aşırı » surgulemek » taaffun etmek » yalcın » aydınlıkolcer » bıckınlık » cift koşmak » oğut vermek veya oğutte bulunm » studyo » ciğnemeden ağız icinde evirip » acılama » marşmarş » cıkma » kokten dinci » ayağınısurumek » tertipci » duşurulmek » ceşitlemek » beyninde şimşekler cakmak » cekingenleşme » konferanscılık »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.