tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karantina muddeti » lâmbayıacmak » cay bahcesi » sur atle » ozel yaşam » denetci » kan cıbanı » fiil cekimi » uzerine » murekkeplemek » şimşek cakmak » avuc dolusu » sonuk » keceleşmek » kısmeti cıkmak » kocaklama » kırcıllanmak » bir guzel » oyun » op babanın elini » inisiyatifi ele almak veya gec » cıvdırma » tapıncakcılık putperestlik » suresiz » grejuva » bicenek » canınıbir yere dar atmak » taksirli suc » kılıclı » cok ayaklılar » nufuz ticareti » umuk » icki masası » cihat acmak » tevessul etmek » koknar sakızı » cağınıaşmak » surekli olarak gidip gelmek » catı » undeşlik » yan gozle veya yan gozle bakma » dilenci canağı » mektep kacağı » sulfurik asit » oruc » munasebet » boylecene » satılık ziftin olsun selânik » bolucu » puf noktası »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.