tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıklaştırmak » aristotelesci » mal kapital » tecahul etmek » cıkralık » muslumanlık » doşemci » camura bulaşmak veya batmak » ruya » oho » carpıklaştırma » başgoz olmak » tohuma kacmak » borclu bulunmak veya olmak » ayaklar baş başlar ayak olmak » mumteni » hesap vermek veya hesabınıverm » buyucek » sublimleştirme » gunluk » başcekmek » ihsanıhumayun » muhit yapmak veya edinmek » bel kundesi » percinleniş » boyle boyle » lenguistik » hititce » duzenlemeci » duzenleyen ve genel olarak ilg » yarasın » haraccı » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » muphem » men » cacaca » aclıktan imanıgevremek » kirec sutu » ortenek » işci » gecirgen » fırıldak cevirmek veya dondurm » yayla gulu » dinclenmek » enfluanza » yamcılı » cat pat » danışma burosu » kutuğu hayat ağacı » gece kulubu »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.