tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derde care olma tıklayınız. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekilmek » veren madde » tek ceneklilik » tac » telgraf cekmek » var ol » dunyadan elini eteğini cekmek » domates salcası » cubukcu » sel seli goturmek » butunu » ice yoneliklik » arac » geleceği varsa goreceği de va » kilit kurek olmak » boxsalpa » gozu dalmak » eşek sudan gelinceye kadar dov » cok sesli » bok pusur » tumler » katalizor » zulfaruz » ezrail » olu gozu kadar » cay » ici sızlamak » muz » yerlerde yetişen bir bitki me » icit » tufekcilik » bektaşî babası » camaşır sabunu » kaygıcekmek » yonelmek » cil » yollara sokaklara dokulmek » ortmek » arşiduk » tam gun » cocuğumsu » serguzeşt » ah cekmek » sonuc almak » solom » uleştirilmek » fin ugor » dostca » gecmek » duşurulmek »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.