tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lule » elektrometalurji » tezata duşmek » ağzına veya onune bir kemik at » alın damarıcatlamak » cifte yemek » kabak cekirdeği » celtikci » tumler acı » sureklilik » karnından konuşmak veya soylem » bağıtcı » ucuk » altın eli bıcak kesmez » ibliscilik etmek » para cıkışmamak » ceki duzen vermek » plâtonculuk » cokelge » bicimini alır hidrojenle oksi » lutuf » bazıbitkilerin turlu organları » boluculuk » cadır » yaban ordeği » sumkurme » camaşırcı » bulbul gibi konuşmak veya okum » sektor » gorgulenmek » dun bir bugun iki » koşebent » sut » yenik duşmek » cıra » sungersi » tek erkcilik » cember icine almak veya cember » moskofluk » tekduzeleşme » minyaturcu » yer ucmak ii » yerle gok bir olsa » yuz » naturalist » hem suclu hem guclu » boy olcuşmek » cekmek » bolmeli » cingene pembesi »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.