tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hindu » urunsuz » yondeşacılar » bir yandan yanda » eri » olme » cıplaklaşmak » kurk » ceddine lânet veya yedi ceddin » guduk kalmak » gu » caca » okce » takipci » gumrah » yuk hayvanı » itin gotune veya kıcına sokmak » herkesin gectiği kopruden sen » cekme » tufekcilik » sure olcen » garniturlu » butceleme » danışma burosu » cayhaneci » kul sıkılmayınca hızır yetişme » gonul vermek veya bağlamak » cayırsız » yısa beraber » kara evli » hucumcu » kucak acmak » bağlandığızincir arasına konul » suprulmek » İskocca » el acmak » kumanca » alım elim » bayındır olma durumu umran » cevre bilimci » hoşgormek veya karşılamak » goz boyamacılık » cakmak » acık » cokluk » guzluk » tekerlek kırıldıktan sonra yol » duşuncesiz » kılıclama kacmak » oğretmen evi »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.