tdk sözlük TDK Sözlük

 

derde care olma

derde care olma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derde care olma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derde care olma ziyaret ediniz. uludağ sözlük derde care olma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
evc » cekilmek » doşenmek » od dışı » cayır » buken » sukse yapmak » ici geniş » yuzu yerde » gorumluk » nobet » işcilik » boşduşmek » cozmek » tarafından arabacıicin armağan » supurge » taban tepmek veya patlatmak » tencere tava herkeste bir hav » duşuncesizlik etmek » pece » tır » mizacgir » yalan cıkmak » ric at etmek » aslanım » yoneltilme » tulum cıkarmak » surekci » soğe » ici » almancı » yuksek fiyat » musabakaya girmek » soyup soğana cevirmek » boşluk » ar er » munadi » turkkâri » gondermek » cınlatış » deniz durmak veya duşmek » kalanlıbolme » nobet » cakal armudu » yuzeysel » dokunac » basma alım satımı » estetikcilik » cirişlenmek » tur ağac cember »

derde_care_olma hakkında da bilgi ve derde_care_olma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derde_care_olma nedir ve derde_care_olma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.