tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suyu getiren de bir testiyi k » yaka paca goturmek » mayıs boceği » konvertisor » kıcına bakarak veya kıcına bak » boluntu » cortu » avunc » ışıkolcer » gesneriana » guzelleştirme » ogelerin oluşturduğu butun pa » deve yuku » gozde » cakmak yapan veya satan kimse » mest sermest » acıklaşmak » gorenekci » kılıclı » cıkılan catkı » cadır tiyatrosu » capraşmak » pis pis gulmek » ınc inc unc unc » azerbaycanlı » yapılmışalet » muhafaza etmek veya edilmek » duz » temettu hissesi » nervur » dunyanın kac bucak veya koşe o » abaza » gecerli » eskişehir taşı » vazife » notr » ihtilâc » yahudi almancası » ph » tel kuf » kan dokmek » sel goturmek » işim işkaşığım gumuş » odeşmek » oğurleşme » cıplak » cehre almak » dunya » munşeat » oğmac »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.