tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakım » tezahur » daraya atmak veya cıkarmak » iliğine veya iliklerine kadar » soğutluk » ya allah » secmeli » olu yemeği » muhimmat » kopeksiz koye veya suruye kurt » cita » kılıclı » tutmek » yuklemek » fırcalı » ozgun » toren » musamere » cirişlemek » zihnini kurcalamak veya tırmal » kur yapmak » tevarus etmek » uscavuş » kacırmak » yarayan kuru ince yaprak » acak ecek » bir deli kuyuya bir taşatar k » transformator » renkli element kısaltmasıcu » a e » kor nişancı » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » uste vermek » mısır daki sağır sultan bile d » azerîce » uslûpsuz » calkama » boşnak » temas etmek veya biriyle temas » sokmek » doğuşmek » gununu veya gunlerini saymak » armudun iyisini dağda ayılar y » cerceveci » carpma » gecişim » yucelme » obur dunyayıboylamak » ozumseme » sozleşmesiz »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.