tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir koroğlu bir ayvaz » husnuteveccuh » onemseme » kucukluk » secenek » ucarılık » boy gostermek » gosterişsiz » gonlu takılmak » rufaîler karışır » coraklaştırma » ardıc rakısı » dudak dudağa gelmek veya kalma » gozukmek » ustune duşmek » gocurmek » saat başıgaliba » pic » kılıc » cekmek » lâf cıkarmak » catışma » yureğim yanmaz veya yanmazdı » durtmek » coğu » gonul eri » ay modulu » kurkas » elma cayı » sonuc niteliğinde başka bir bi » soz getirmek » eşeğini veya atını sağlam kazı » ic mimarî » zumrutlenme » bıcaklatma » goden » dortlu » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » tumsekleşme » ağzına vur lokmasınıal » kuluckaya oturmak veya yatmak » temayul » elini ayağınıkesmek veya cekme » sabahcı » panislâmizm » har gur » kahpenin dolu » pekiştirmek » zerresi veya zerre kadar eseri » gumruk kanunu »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.