tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kıskac » elini surmemek » bukunme » carşaflama » kotuleştirme » usturmaca » guc beğenir » kureselleşme » tel kuf » kireclenmek » duzenleyici » ducar » davul calmak » uful » karadeniz de gemilerin mi batt » akortcu » ruzgâr ustu » bol kepce » hristiyanlaşma » sovgucu » civi civiyi soker » tecrit izolasyon » utusu uzerinde » borclandırılmak » ikili kok » fişacmak » tupluk » cekişmek » yuzlerce » iğneli soz » tesisler butunu » mustevi » iştah kapamak veya kesmek » uzulmek » gorelik bağıllık izafet rol » cevgen » it gibi calışmak » tekaut maaşı » surur » iliğini veya iliğini kemiğini » murettip » bicimlerini belirleyen ana oze » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » kulup » yeniceri ocağı » yaylıcalgılar » koturum » uscene » cakırkeyif » acık teşekkur »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.