tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakma kapı » mitralyoz gibi konuşma icin » kulaclamak » sandvic » yaprak boceği » onune bakmak » kutur kutur » gozetime almak » kuşumlenmek » senyor » cengellenmek » gomme balkon » yaz somestri » kaca » cirişlenme » İzinli olma durumu » duğunsuz » acmak » kaşgoz işareti yapmak » merakına dokunmak veya merakın » bu turlu » bir ayak once evvel » gonc » sebep olan fiziksel enerji ha » ice yoneliklik » as » muşkulleşme » muteferrika » arasında den başka anlamıyl » hukmu gecmek veya hukum yurutm » bocek cıkarmak » cehre zuğurdu » cocuk peydahlamak » gosterme » oncesi donem » acıklanan » gunluk » gunluk » elle tutulacak tarafıyanı kalm » surumsuz » şarkiyatcılık » ırakgorur » faca » ucmak » cığırtı » vasatî sur at » citen » inşaatcı » sacınısupurge etmek » duz »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.