tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işaretle bir nezaket gosterisi » ana avrat duz veya dumduz gitm » ahlâkcı » gormek » dur durak veya dur dinlen dur » duet » cavuşluk » hele şukur » ozellik başkalık fark » cıkmak » ofkesi kabarmak » şirazeden cıkmak » camgoz » dili donmemek veya donmek » doğu bloku » curukluk » kulliyetli » cişetmek » elden duşurmemek » ağırlık basmak veya cokmek » tum sayı » yukseltec » fare deliğe sığmamış bir de k » bicimdeki bolumler » kalcete » saygıgostermek icin başeğerek » zurra » yoneltec » karşılıklıbirbirini dovmek » lule » geciştirici » emretti patrik efendi » ak arap » tukenme » mozaik doşeme » tumsekleşme » konargocer » utulmek » uslûplaştırmak » ucret » duz » den bu yana » yayla ciceği » bilinclenme » toplu calışım » goru » duşurme » lâtince » iyiye iyi kotuye kotu demek » kalca kemiği »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.