tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olcu » sonsuz kucuk » somurucu » aradan cıkarmak » kıt a » dunyadan gecmek veya el cekmek » bir gun evvel » kelin merhemi olsa başına sure » cevrimsel » ga » rus salatası » yabancılık cekmek » işguzarlık » un corbası » dizginleri ele vermek » mumeyyiz » i » muzaheret etmek » munavebe ile » alıal moru mor » cizmecilik » cotuk » donuşlu catı » e » hukum yemek » barut fıcısı » icli kofte » guzellik » supurgelik » sırtcı » ofkesi kabarmak » cay takımı » bucurleşmek » acar » catal aşı » muruvvetsiz » cozuk » gozunu kin burumek » fırsatcılık » kelepceleme » duzenlenmek » cıtır cıtır » carpmak » od kesesi » sozleşmeli » imtizac » surutme » toplum icincilik » soz cambazlığı » goz yummamak »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.