tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cifte atmak » sunnetcilik » citi yapmak » cağdaşlaşmak » ovunmek » mak mek » gunote » boylesi » kardeşce » uzeri » yuklenmek » cıkarma gemisi » cok anlamlılık » surfile makası » deke duşmek » luleli » ciftehane » celme » tıkac » nar ciceği » sınıkcılık » şumullendirmek » duzayak » hurriyet » boşluk » cift ayaklılar » koşe » şupheye kapılmak » şeytan gecmişgibi » icinden gecirmek » turkceleştirmek » yururlukten kalkmak » doşeli » hâlden anlamak veya bilmek » tunc » kemiğine kemiklerine kadar » kecilik etmek » şar şer » orta hizmetcisi » ayrılan kimselerden kurulu der » gecgeclemek » uruşme » deveyi yardan ucuran bir tutam » kotek atmak veya cekmek » cınlak » tırmanıcıbir bitki piper nigru » eceliyle olmek » yarıbucuk » utmek » gunduzcu »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.