tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozculuk » cimen » omrune bereket » yuzu gulmek » muteyakkız » surgune gondermek » kuresel ucgen » burc » mana fehva » madde » takaddum etmek » gonlu olmak » cennet okuzu » acılım » nd » keyfini kacırmak veya bozmak » kerem gibi sevmek veya yanmak » yarım elma gonul alma » secmece » duztabanlık » ezik buzuk » batakcıl » ileri gitmek veya varmak » cozulemeyen ilmiksiz duğum » bulutcuk » alumina » hafriyatcılık » calmak » bohca » cıplak » soğuntu » zuğurtleşme » rum » ocağıkor kalmak » ustune başına etmek » kocuşmak » enfrastruktur » davar gutmek » cığırından cıkmak » yuzunuze guller » coğaltış » kustahca » muşkul » ornekseme » gozu veya gozleri ustunde kalm » arka veya sırt cevirmek » cultarı » kucuk ad » koyu duruma getirmek » ucuk »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.