tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catal ayak » kacacak delik aramak » ul » hitit » surumek » ı i u u » kor » korletiş » yuzyıllık » emeklilik cağı » fransızlaştırma » cubbeci » hurluk » ciftetelli » duvel » donme dolap » şaka iken kaka olmak veya şaka » kendini toparlamak veya toplam » kut » canaklık » gozunun icine bakmak » secmek » parkcı » tıpıştıpışyurumek » donum » bir araya getirilerek divan du » balıkcı » bir suru » kutuk » gorgu » muhur gozlu » perde cekmek » hırcın » tutsulenmek » cavuş » ulkuleştirilmek » bicimini alır hidrojenle oksi » pabuc » calkı » olum var dirim var » edi » semiyoloji semiyotik » yuzmek » yalın uslûp » puskuruk kulte » elini ayağınıkesmek veya cekme » pic etmek » eski pusku » ucretlendirme » cakaralmaz »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.