tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
frenk inciri » masa ortusu » tovbeli » tufekci » anonsor » puskurtuş » calgılı » bilânco » zembereği boşalmak veya boşanm » tukurmek » canıcekilmek » boluşme » cacaronluk » secmeli » belirtmek icin kullanılır » kırgız » sacılma » dişozu » gorgu tanığı » yıldız gunu » paca » acık elli » buyuk amiral » gayrimusavî » kabul toreni » kestane kabuğundan cıkmışda ka » hur » yururluğe girmek » şeylerden yapılarak icine su d » suveter » hititolog » gozlem evi » cağma » yonetmenlik » aksilik cıkmak » suruklenmek » hesap ozeti » gumburdemek » nasihat etmek vermek veya nasi » cıfıtlık » sonmek » uslamlama » bant cozmek » kucuk duşurmek » memleha » kanadıaltına almak veya birini » zeytinyağıgibi uste cıkmak » yaka bir tarafta paca bir tar » ona gore hava hoş » donmek »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.