tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yutar hucre » formul » huruc » revac » bulaşmak surekli gorunur duru » hinduizm » duşeyazma » hayata kusmek » cıkıntılarıolan organ » cinili » icin icin yanmak » furs » ayağınıveya ayaklarını opeyim » unsuzunu gosterir » ciftleştirmek » coplukculuk » otleği » moduler sistem » mutevazin » olcuşme » kopoğlu » tatar » onlemlerin butunu » dunyanın tadınıcıkarmak » celik kapı » tumen » elinden işcıkmamak » baltasıkutukten cıkmak » kotu » maaşa gecmek » kucuk duşurmek » yuk arabası » tumen » okul oncesi » kesenin ağzınıacmak » yaradan tanrı rab mevlâ » ustune gecirmek » cimleyiş » hareket » kendi kendine gelin guvey olma » yeme de yanında yat » acmak » kumeleniş » mısırlı » celikleştirmek » garazıveya garezi olmak » gume gitmek » cicek evi » koşebent » uzum »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.