tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gereksinme duyduğu maddeler du » kacırmak » iadeli taahhutlu » acıkgozluk » mustahak » cığırtkanlık » kıt a » yureği daralmak » cağ » mustezat » onem » oncecilik » fonetikci » eli boşgelmek veya gitmek » allah yarattıdememek » goğusleme » kulce » gunahkâr » olumsuzleşmek » kalpakcılık » celme » kelepceleme » baklava acmak » veren silâhıbu hedefe doğrult » tarafından arabacıicin armağan » gorup goreceği rahmet bu » eskimo » goruntuluk » imalâtcı » harc » cubuk odası » calkalatmak » mısır tavuğu » tunguz » ateşine veya nârına yanmak » cıplanma » yukunu almak » zorun ne » an ane » cekiye gelmez » ic bulantısı » gecerlik » gun » miniskul » alcacık » uvey cocuk » koza cekmek » puskurtme tabancası » kulhan makinesi » aşuftelik »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.