tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kayı » onsel » soz getirmek » gobek » granul » bakar kor » altın koku » bazımadde fiyatlarının ustune » aman derim » maktul duşmek veya olmak » anan yahşi baban yahşi » simitci » tevessul etmek » sacıbitmedik yetim » ilâclama » domates corbası » frenk gomleği » bayram cocuğu » lisansustu » ağrı sancıgibi fiziksel veya » recetesiz » sumer » cevir kazıyanmasın » muhreleme » gazların toplanması belirli b » tezayut etmek » haymana okuzu » buzmek » geleceği varsa goreceği de var » dikec » yengec gibi » gorme hucresi » likor » sorma kişinin aslını sohbetin » mortoyu cekmek » hatırlatmak » bir değer karşılığında birinin » allah bağışlasın » bir soyle on dinle » ic plâzma » cimdik » imparatorice » aylakcılık » yurumek » duzgunluk » bolşevik » temessul » ucan top » coraklık » balık sutu »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.