tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mekanikcilik » akrep » rafa koymak veya kaldırmak » golgesine sığınmak » capulacılık » salepcilik » duşkun olma durumu iptilâ » sutcu » ekşi yuz » obur dunya » yokuşcu » yol gostermek » camaşır makinesi » ayva receli » cıkarayazmak » borclandırmak » oncesiz » buyuk kalori » cerezcilik » suzme » eski koye yeni âdet » muktesep » veya durduran parca komutator » film muziği » duzgun » sungu » cırpmak » bayram kocu gibi » ne yârdan gecer ne serden » bu yuvacıklar topluluğunun bal » muptelâ » cokuntu » nijeryalı » suruşturmek » hicleştirme » munasebetli » başak bağlamak veya tutmak » ulku » kumelenme » al el » kurallara ve yontemlere gore k » tenakuza duşmek » golleşme » bam teline basmak veya dokunma » bolutlu » gozleri kan canağına donmek ve » gercekleştirmek » su urunleri » yuzsuzleştirme » usteğmen »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.