tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yedek akce » mutemekkin » utanc » gozu veya gozleri ustunde kalm » acık liman » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » botanik bahcesi » goz nuru dokmek » kofter » un » borc » goruş » halacca » cıkılatma » trabzon hurması » top tufek » tecrube » haddeden gecirmek » karnıac » cıtır cıtır konuşmak » ozenli » navcağan » yaşdonumu » yamac » yengec » tumorlenme » boburlenme » ustunde kalmak » yahudi tapınağı » kuyudan adam cıkarmak » gulup oynamak veya gulup soyle » deve yuku » goğsunu kabartmak » kuskun » onem » benimseyip değişik bicimde anl » musamere » unsuzunu gosterir » gundelik » girintili cıkıntılı » hele şukur » zuluf » hg » kusulu » cocuk yuvası » comelme » ondule » tutturme » adınıanmak veya anmamak » ustelemek »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.