tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırk yıl kıran olmuş eceli ge » bakrac » arasında den başka anlamıyl » kim kime dum duma » camcak » ar er » şofor mahalli » takla atmak veya kılmak » başmakcı » katolik » trenckot » kuheylân » ceviklik » duru » rahatıkacmak » ackılanmak » yureğine inmek » ayağına veya ayaklarına kapanm » carpmak » ural altay » namibyalı » oz » tek cekirdekliler » calkalama » bileğine kadar veya bileklerin » ruhunda guneşacmak » sallanma » altta yok ustte yok » iltibasa yol acmak » ozguleme » bir bicimine getirmek » cullama » ucaksavar » katıve cıkıntılıorgan » gorunuşu kurtarmak » yer yer kazıyarak alttaki renk » allah rahmet eylesin » torpulenme » orgutlenmek » oncu tiyatro » kabakcı » bicimselleştirmek » tecrubî » cucukleşme » oruluş » perşembenin gelişi carşambadan » gozu kalmak » tumorleşmek » hukumran » celme atmak veya takmak »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.