tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıklatma » turkluk » serce » uygun duşmek » kıkır kıkır gulmek » konsantre etmek veya olmak » macasına mecesine » elden kacmak » belâya catmak girmek veya uğra » once bilim » alcak ses » deplâsmana gitmek veya cıkmak » capcak » calışkanlık » fennini almak veya kapmak » korlenme » promonat » takla atmak veya kılmak » kunguldemek » vadesi gelmek veya yetmek » oyle veya boyle » gonen » fransızca » cıplak » carpıtma » gecmişolsun » on alım hakkı » cini » dili başka bir dile calmak » organikci » pacavracılık » canın isterse » dollenme » yol gostermek » gondermek » korkakca » gozu gormemek » hukmolunma » korukleyici » kamcılayış » tanzimat » doşenme » oz yapı » inci ciceği » zir » fırsat beklemek veya aramak » şaklaban » plâtoncu » paraya duşkun » icine cekmek »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.