tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cay » keceyi suya atmak » orumcek » gomlekci » pluralizm » koken » piclik » beliren olumle sonuclanan has » ne buyrulur » uc boyutlu film » hukumferma » tespih cekmek » surme » isim koku » guneşsizlik » bir dokun bin ah işit dinle ka » rek » tazallum » yorgan doşek yatmak » pekmezkopuğu » duğun dernek » aptal yerine koymak veya koyul » soz acmak » kumbet » avuc avuc » hunnap » hesabınıgormek » goturu tur » pence » cekince koymak » iceri girmek » olum » yol acmak » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » acısal bolge » muessiriyet » turancı » anac » cekiştirme » yonelmeli tumlec » muteneffir » yaka paca goturmek » gecişhakkı » devletle » ozetlenme » govdeli » otede beride » kozleşmek » cekmeli » iz an »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.