tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mutenebbih » ic hat » carpıştırma » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » kupleme » babakoş » dili acılmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » vandal » ruh gocu » dortcihar » komurleşme » sokağa veya sokaklara duşmek » sumsukluk » sinekten yağcıkarmak » turanî » cekmek » ahretini yapmak veya zenginleş » cinisiz » comezlik » terakki gostermek » muhim » cok ortaklı » gercekleşmesi imkânsız » vukelâ » sutten kesmek » utangaclık » kıvrakca » govde gosterisi » dumenci » hırsız kelepce » kucuk » picuta » olumsuzleşmek » yarıacık ceza evi » soyleyiş » buyuk lokma ye buyuk soyleme » donuşumcu » yarayan cevresi oluklu kucuk » belirten liste fihrist » obeklenme » zıddına basmak veya bir şey bi » uctaş » kopekleşme » hıckırmak » gobekli » musaade » başta veya başında bulunmak » hamaratca » karagozcu »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.