tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duz yuzeylerden her biri » yara acmak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » kefaretini odemek » naturalist » aman derim » tırnağına veya attığıtırnağa d » emekcilik » ipliği pazara cıkmak » sempervirens » cemrenmek » ufunet » cuppe » cıtır cıtır » yetenek ve genel gidişdurumlar » acılmak » mufreze » curuk gaz » ayakuzeri » yalcın » civi kesmek » doşeli » uzumculuk » cılkava » cekme kat » aramak » her biri mesame » cat etmek » catışmak » oğrek » anasına bak kızınıal kenarın » selâmunkavlen » murettep » surgu » aklızıvanadan cıkmak » doşenmek » dem cekmek » mirac kandili » dort yol » tum tanrıcı » kosteklenmek » acıklanan » sozu uzatmak » oneze » cozumlenmek » cay kaşığı » ağır ol » damarına veya damarlarına işle » urkuntulu » ın in un un »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.