tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
corbaya donmek » bukuş » yuzup yuzup kuyruna gelmek » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » gomlek değiştirmek » cizgilemek » gonlu takılmak » yem istemez su istemez » kurt kopeği » mumas » alımlıcalımlı » percem » teselsul » brehmen » cıkmak » bir iddianın gercekliğini inkâ » ne mumkun » yuksek » kıc » pence » telgraf ciceği » guvenoyu almak » nefis mudafaası » fluor » ız » mukeyyifat » mubarek olsun » pancar gibi olmak veya pancar » kozleşme » kopruleniş » olumsek » ruzgârlanmak » ibaret olmak veya kalmak » frenk menekşesi » koc » cıpır » tıkacsız » cinko » cıtlatış » kor oğlu » buyuyuş » ic donu » makascılık » acıklaştırmak » işin kolayına kacmak » lâcka etmek » curukluk » slovakyalı » gelenekci » donen kenarıcepecevre oluklu »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.