tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayağıile veya kendi ayağıile g » guvence vermek » cınsabah » icerik » okuz damı » genişyurekli » duzence » guneydoğu » cıkmak » kamburunu cıkarmak » tupcu » heyheyler gecirmek » boğaya cekmek » konsolitci » borcsuz » bağlanmışkıl veya kıla benzer » yukseltilme » dort kaşlı » korkudan cıldırmak » olmez otu » anlamaya yarayan sınama » tutme » muptelâ » altından capanoğlu cıkmak » korunma gormek » isim cumlesi » coriandrum sativum kara kimyo » zimmetine gecirmek » catladın mı » cığgibi buyumek » buvet » cay bardağı » iz ac » karşıtı » dağda bağın var yureğinde dağ » koyu koyu duşunmek » bolumunden her biri sezon » buyuk defter » tunel » surtunme » gosterdiği yetenek veya guc » olmek » tatar corbası » ca ce ca ce » mumin » sonmek » acık kalp ameliyatı » yukunmek » carevic » yuğruk »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.