tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulâh kapmak » muzikalite » vur dedimse veya dedikse oldur » muteferrika » sevincsiz » sayıp dokmek » canlıozdekcilik » anaclaşmak » carpma kapı » tel cekmek » icini cekmek ic cekmek veya ic » veren madde » cala kılıc » tırnak suruşturmek » suc » korkudan cıldırmak » cıkmak » calık » konsensus » cekmek » komurculuk » gozunu sevdiğim » mancuca » afrika domuzu » cokeltme » boyu bacadan mıaştı » karım koylu » kusku » celiklemek » yerine kullanılır » kulağıters taraftan gostermek » pencgâh » gozleri velfecri okumak » cıkışvermek » komşu kapısına cevirmek » kuflu » gozune kestirmek » ayağının bağınıcozmek » arasında den başka anlamıyl » frenkce » cek » rusum » eğitim fakultesi » ozsever » guneşleme » cul » tevazun » arap » cokertmek » tekelluf »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.