tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozlu » oreke » muteber olmak uzere » kup » supurge calısı » subekli » nefes cekmek » catır catır catlamak » guc » dağılmak » polonyalı » zerdecal » bıcaklama » dilediğiniz gibi » ucuşmak » su icinde kalmak » dun » yer tutmak veya tutmamak » bulunan bolum kafa ser » gonen » yurunmek » ceneye kuvvet » kırlangıc » luks koltuk » civi kestirmek » askıya cıkmak » sonradan gorme » sabahcı » metanet gostermek » ak ek » karaburcak » santim kacırmamak » babasıtutmak veya babalarıustu » calgılı » rolâtivist » cıkmak » uskuf » soğe » davul birinin boynunda tokmak » melâmî » sahip cıkmak » kıta dumdar » duşkun » kargılık » yeryuzu » gece gunduz dememek » kepce » işini gormek » yonetimsel » cd »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.