tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
adam sen de veya yalnız adam » acık oy » feragat gostermek » adana kebabı » sureğenleşme » kanırtmac » tukenik » paca » orgucu » ocağıtutmek » mukemmel » kutukleşmek » ilgincleşme » ortalığı goturmek » cıkmak » mukellef » dokuz yorgan eskitmek veya par » an aneci » gunun birinde » otumsuzleşme » cilesi dolmak » endustriyalizm » orumcekli » celik kasa » yuklemek » goceri » duşurmek » elcim » sumkurmek » hatırlatmak » metal parca » aykırıduşmek » ku » guclendirmek » enstitu » mel un » uzerinde durmasıyla kazananıbe » altın yurekli olmak » şarkısoylemek » cansız duşmek » serbest calışma » vermemişveya vermeyince mabut » cenetli » kethuda » somurulmek » ozluk işleri » gâvur olusu gibi » otu cek kokune bak » cavuş » ural dilleri »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.