tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dortluk » arasında den başka anlamıyl » mustakil » akıl akıl gel cengele takıl » kotuleştirme » gercekleştirilmesi » seruvenli » kok mantar » gozden gecirmek » ustun zekâlılık » icmek » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » mulâkat » mahagoni » kacırmak » mes ut » ovmek » muhafız olma durumu » şeylerden her biri tabaka » kalıplarla desen yapılmışbez » ciyleme » yenidunya » kopek soyu » aykırıduşmek » gencleşme » gullâbicilik » cicekli » gibi birtakım makinelerin işle » hindistan cevizi » kralice » uc katlı » yağmur olsa kimsenin tarlasına » kocekce » salt coğunluk » dunyanın tadınıcıkarmak » oc almak veya ocunu almak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » turetmek » da var ki anlamlarında kullan » kızağa cekmek » manikur » asıda olmak veya asıda kalmak » suvari » bir parca » mustezat » kırcıllaşmak » kaşıkcılık » tahassus » bufeci » catkılık »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.