tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şarkiyatcı » uc aylar » kuyruğu kapana kısılmak veya s » etciller » dalavere cevirmek veya dondurm » tam adamına catmak » calyaka » esmer kufler » bicki dikişkursu » oğretilerin genel adı akliye » puskurtuş » capkın » tumu cemiyet » bilinc » gocebelik » guneşlik » cağlayık » meydana duşmek » ust kat » gecirme » yuz sabunu » ayağınıyorganına gore uzatmak » icit » dubeş » cumbuşcu » hic kimse » calkantı » tırtıkcı » başından gecen olağan dışıola » uşurmek » şeytanın bacağınıveya ayağını » cirkefleşmek » urkutmek » kendini dev aynasında gormek » sıtma gormemişses » gır gıra almak veya getirmek » gozunun yaşına bakmamak » uc beyliği » otobus » duzgusel » ucurumlaşmak » ezogelin corbası » haftalıkcı » odemek » dı di du du tı ti t » yumuşakca » golge etmek » olcuşmek » olumcul » ozletme »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.