tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icine cekmek » olmayan bağımsız hur » sr » irade beyanlarıyla gercekleşen » iblisce » şoyle boyle » fent cevirmek » dumen yapmak » camaşır sabunu » camura bulaşmak veya batmak » koktencilik » koşe taşı » ummî » er gec » ışıkolcer » vaadini tutmak veya vaadinde d » yuzune kapanmak » suzum suzum suzulmek » cemrenmek » formul » cemenlemek » gulunmek » mucellitlik » uyudu cocuk sevildi cocuk he » sondurulmesine yardım eden kim » isparta halısı » kuşucmaz kervan gecmez » turkluk bilgisi » facuna etmek » acmak » yuzu karışmak allak bullak olm » soz dağarcığı » cennete donmek » cadır kurmak » deniz cıkmak » sıcma » canımın ici » nasip etmek veya etmemek » kor şeytan » koruyup iyilik getirdiğine ina » bıcak vurmak » varoluşculuk » koktencilik » utuleme » salcalanma » tul » iskeletli hayvan corallium rub » catışmak » makaralarıkoyuvermek zapt edem » carpılma »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.