tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aromaticus » kemalizm » cok şişmiş » gd » parfum » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » unlu kaynaşması » puf noktası » it urur kervan yurur » lup » gozetim » işmar etmek veya gecmek » kotu kadın » studyo » bıcaklık » tırnaklarınısokmek » dağınık gozenek » buyuk sozume tovbe » gozlerini kacırmak » cıkarmak » ulke coğrafyası » patron cıkarmak » ortturme » kafa cekmek » bir elmanın yarısıo yarısıbu » ornekseme » gusulhane » gomuş » kopurme » allah ın hikmeti » yore » duzmek » muşevveş » allah bin bir bereket versin » lok » istintac etmek » tacsızlar » husrana uğramak » kureleme » cıkmak » corak » fırcacılık » muvellidulma » cerviş » ak ek » catışma » elcilik etmek veya yapmak » davranmak saygıgostermek soz » sozu dağıtmak » duğum duğum »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.