tdk sözlük TDK Sözlük

 

derin mecaz anlamı

derin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tarihce » soz cıkmak » asma kopru » cevre » ceşitlenmek » rukû » kosele gibi » ses cıkarmamak veya etmemek » reomur » utancından yere gecmek » geniz unlusu » mana cıkarmak » smac » şarkiyatcılık » ağac kavunu » oğretim bilgisi » cizilme » yatcı » cember » y » ağzına bir şey veya bir cop ko » kılıc gagalı » su dokunmek » soğuşme » ufleme » ozletmek » ortalığı goturmek » ataturkcu » acmak » tumcemsi » calmak » profesor » uvertur » kacmak » cop atlamaz » on » gunu » ici kalkmak veya kabarmak » sumkurtmek » buzmek » şahadet şerbetini icmek » yontemsizlik » caprazlama » tukuruklenmek » halvetî » sulumen » coplu » ozgurlukcu demokrasi » ikindiuzeri » ağkepce »

derin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve derin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derin_mecaz_anlamı nedir ve derin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.