tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fıstığıda denilen bir ağac pis » bicmek » ası esi » gucsuzce » surunmek » yuz » cavuşuzumu » ufunetli » kacıngan » tespih cekmek » cıkın » kuflu » seckinler » orucu » dol eşi » » cuval gibi » tehacum » sebze corbası » kucukle kucuk buyukle buyuk o » oğretim uyesi » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » on defa veya kere » cihannuma » duzleşme » carpıcılık » tabana kuvvet kacmak » potlac » arazi acma » yarıbucuk » bicem » sıkca » cepci » goz bağcılık » buk » gozu acık gitmek » İzmir koftesi » guneşkremi » cevri » dikdortgensel bolge » kudum » purcuk » cetince » mudavi » tek kurekle mehtaba cıkmak » cift dirsek » suflîleşmek » surnaturalist » etmek » yer bakır gok demir »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.