tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donuş » goze gorunmemek » gunduz » cebic » tok evin ac kedisi » guncelleme » ters yuzu » gostermek » tadata cıkmak » ozelleştirilmiş genellikle di » bıckı » kara surmek » allah tan umut kesilmez » kırgız » metafizik » karacalı » yusru » catınmak » meraktan catlamak » hicten » komşu kapısına cevirmek » soğuşturmek » paradan cıkmak » yıldız boceği » endazeyi kacırmak » ucuzleme » ruzgâr tutmak veya tutmamak » temel civisi » oğrenmelik » koşac » gudulenme » donence » cokmek » bir veya tek başına » cekememek » bufecilik » orgutlu » sublimleşme » refakatci » arışların arasından gecirmeye » uckurlu » tenceresi kaynarken maymunu o » ortac » onde gelmek » tohuma kacmak » yureği sızlamak » yazıyıcıkarmak veya sokmek » guneyli » ustunde durmak » celâlîlik »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.