tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tutun rengi » onem » bir coplukte iki horoz otmez » yureğine dokunmak » kumelenme » erkec » cevikleşmek » ceza cekmek » korun taşı » alavere dalavere yapmak veya c » celmek » cita » olmez cicek » yenidunya » nukleer » uc nalla bir ata kaldı » ağcekmek » cekeceği olmak » fizik otesi » mujdelenmek » vurma calgılar » kaduk » vazgecmek » kokun gecmesi » orgutlu » cetinlik » su turbini » dalgıc tupu » celtiklik » papaz ucurmak » oteye beriye » muhurletmek » cak cek cak cek » aklınıbir şeyle bozmak » tampon bolge » cozumsuz » isim cekimi » nefesi kesilmek daralmak veya » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » pusur » gecişsiz » muradif » esmer kufler » zırhlıguc » yabancısıolmak veya olmamak » tersane kethudası » ahcı » uşengeclik » gelini ata bindirmişler ya na » kac zamandır »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.