tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hareketlerde bulunmak » işguzarca » yuzu gulmek » guduk kalmak » guneşyağı » z z » donemi uc dort gun suren tehli » ic deniz » luterci » patlak goz » ozbek » yan gozle veya yan gozle bakma » rasatcı » goz yummamak » kopeklemek » ustunluk karmaşası » ici gecmek » kepce » nakliyatcı » uzunluk olcusu » ipipullah sivri kulâh kalmak » cifteli » karım koylu » koreli » ozdenlik » somak rhus coriafia » cıldırtıcı » aleyhine donmek » bıckıtozu » korpe » kafayıyere vurmak » yuzuk parmağı » garaz veya garez bağlamak » zulum gormek » akıllıgecinmek » aza sormuşlar nereye coğun » universite » ağız tamburasıcalmak » kabına dokmek » akma hancer » elhamdulillah » gocurmek » ustunuze afiyet veya sağlık » borc » w » gocuk » bugun yarın » uleş » işaretle bir nezaket gosterisi » kar ciceği »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.