tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surat duşkunu » sokmek » kupe ciceğigiller » uyku vermek veya getirmek » cıkmaza sokmak » soz zinciri » hareket » goz bağcı » oltu kebabı » kaşık atmak veya calmak » ağac balı » gulleci » cocuk » feylesofca » yureği goz goz olmak » su » mis uzumu » cimleyiş » icinden okumak » yalın kılıc » macun cekmek » tutma satışıtek elden yonetme » varlık icinde yaşamak » kufurbaz » doner kebap » cırpıştırmak » kulube » sozu bağlamak » cıkmak » fırca » cukur acmak » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » olcumleme » cabalama kaptan ben gidemem » ortmece » catal ayak » yuzlemece » golgelemek » kup şeker » acmak » ucuza cıkmak » sut asidi » muhtedi » bornova misketi » tespihci » hareketlerde bulunmak » goturmek » sekiz yuzlu » gonul darlığı » kacırmak »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.