tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işi resmiyete dokmek » suzmek » uste vermek » parcası » cala kamcı » turşusu cıkmak » demir gibi cok sağlam » cep harclığı » sadakatsizlik gostermek » umidi sonmek » tum başkalaşma » yapsatcı » buyukluk satmak » salâ vermek veya okumak » izzetuikram » turum » tepetakla etmek veya devirmek » orgu » hint sarısı » kundakcı » cakısız » ucretlilik » odeme » inceleyen bilim » cıtlatılma » oltu kebabı » kulhanbeyi » mutercimlik » umur gormek » cakmak » melul mahzun » camaşır takımı » allah mustahakınıversin » dil otu mu yedin » onceleri » sıkıştırmaya yarayan alet men » ıt it ut ut » dubbuekber » calışma barışı » acmaz halatı » ulkuleştirilmek » duz » alcak yaylak » kor tapa » yayla cayırı » koken bilimsel » kulâh kapmak » coban kebabı » duşunce alışverişi » bulbulleşmek »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.