tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kelle kulak yerinde olmak » ortuş » şer an » azot karışımıgaz » olcusuz » ilâclamak » calkantı » barut fıcısı » tasa cekmek » urfa cıbanı » okulu asmak veya kırmak » torpulemek » tel cekmek » cıkış » riyazet diyet rejim » yay » uşutuk » suzme » ucretlilik » surmek » suvari » tun » guya » arac » insan ayağıdeğmemişveya basmam » allah hoşnut olsun » eli acık » oğretmen » olgunluk » lugol » on teker » ic mimarlık » derisini yuzmek » inanılan iyilik kaynağı » goz onunde » durdurmak » icrek » yonelmek » dogmacı dogmacılıkla ilgili » keskin gozleriyle cok uzakları » goz gezdirmek » gulumseme » kalmalıtumlec » calgın » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » ofkesiz » işkembesini duşunmek » susleme sanatları » anlamıverir » sevincsiz »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.