tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nukteci » kolcak » kundakcılık » ikinci plâna duşmek » tecrube » gulmekten kırılmak katılmak » puskurme » madde ağı sem » acılma » gunahınıcekmek » turlu turlu » muddeialeyh » cakal eriği » başmudur » ucunu kacırmak » ti » sodyum sulfat » celenk koymak » acık onerme » duğurcuk » rektor » paragoz » yuruk » camurlatmak » as yon » yoğurt calmak » başıgoğe ermek veya değmek » bok yemek duşmek » kuculmek » filipinli » revac bulmak » bakar kor » her gun papaz pilâv yemez » aday gostermek » ağzınıburnunu carşamba canağın » unc » yonetici » nukleon » romorkor » yurek burkmak » tezayut » belirli muayyen » veren alet » butunu » kaşıkcıkuşu » oc » muteveccih » beleşcilik » size veya sizlere omur » kafayıuşutmek »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.