tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
porcus babyrussa » acık » izdivac etmek » eğik bicme » yedek akce » yonseme » teferrut » hamur corbası » sungusu duşuk » cirozluk » usta elinden cıkmak » gozetmenlik » yuzu asılmak » yuz yuze gelmek » gomuk » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gullâbici » şafak sokmek » ceneye kuvvet » genc » golge balığıgiller » fotoğraf cekmek » yuzulme » oldurulme » dol ayı » Şafiî kopeği gibi titremek » mustebit » şupheye kapılmak » oru » ad cektirmek » yukarı goğe doğru olan yanı » takarrur » deniz veya hava savaşınıyonetm » bandrollu » oncesi donem » ad cekilmek » meyan koku » muteselsil » yerleşme birimi » antep işi » namazında niyazında olmak » kılıc pabucu » sumkurmek » kullanılan arac buat » mutehassıslık » sayac takımı » diktator » kardeşkardeşi atmış yar başın » suz » cıkıntı »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.