tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokum evi » ucuşmak » oksuz kalmak » figur » duellocu » erketecilik etmek veya yapmak » duşundurmek » koken bilimi » cocuğu olmayan evli kadın » cocuk gibi sevinmek » belirten liste fihrist » toplum ekonomi din kan veya » nacar kalmak » vokal muzik » oteden beri » yuz yuze yaşamak » icerlek » saat on bir bucuğu calmak » şamata etmek veya koparmak » prusyalı » bolmek » agrandisor » durust » suzule suzule » şifreli canta » ceşnicibaşı » sıkıyonetim » tepetakla etmek veya devirmek » kucuk kopru » cıbanbaşı » allah bağışlasın » cepni » cok anlamlı » amac » gozletmek » ruzgâr ekip fırtına bicmek » keyif catmak » turemişsıfat » gozleri cakmak cakmak olmak » okce » taahhutlu » turkmence » hukûmet gibi » sungerleşmek » portlek » yarıkure » gecirimsiz » uzerine titremek » savaşcı » guzlek »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.