tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fluor » ortulu omurgalılar » calımlık » ogelerin oluşturduğu butun pa » karagozcu » niyet cekmek » koy imamı » koşe başı » urun » kimsenin eski saygınlığının ka » altayistik » para dokmek » kavim » bakalım veya bakayım » cıkılmak » odetmek » acık sayım » azotolcer » yapı sebilhane » guven beslemek » taahhutname » seruven » sonradan gormelik » suvari » hesaba almamak veya katmamak » gecen taşınabilir değerlerin b » karşıtcıllık » nârına veya nâra yanmak » cizmeli » ruya » akcıllaşma » surum surum » seciş » namazında niyazında olmak » gokkuzgunumsular » olukcuk » cevirme » almancı » koltukcu » lokma ciğnenmeden yutulmaz » gonlu bulanmak » allah dort gozden ayırmasın » kendi kendini yemek veya kendi » kayışa cekmek » suven » surgun » ciftleştirmek » geriye yurutmek » gorkemli » allah a emanet olun »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.