tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olcu » maz mez » caresiz » keci komureni » calıp cırpmak » başıdara duşmek » sıctıcafer bez getir » goverme » korle yatan şaşıkalkar » icinden bir şeyler kopmak » cıra » cıfıt » ciziş » kor kadı » canis lupus » uleştirme » havaya ucmak » multeci » ucak » başkoşe » gucsuzluk » uckuruna gevşek olmak » maca beyi gibi kurulmak » surmelemek » gecmişi olmak » dumen kullanmak » biciminde alınan onlem » teessus » puruzsuz » tutun » sackıran » kopek dişi » hukum » cilemek » camaşırlık » gece gunduz » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » ic su » aktorluk » tokmakcı » bıcak kemiğe dayanmak » amputasyon » cıkış » yaşta kalmış kavat pabucu gib » yalancının evi yanmış kimse i » cevren » başıbelâya girmek veya uğramak » nesne » yuzbaşı » cb »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.