tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ibrikci » lâf veya soz altında kalmamak » pic etmek » falso cıkmak » yuzu gormek » zuppeleştirme » onunu kesmek » cenesi kitlenmek » endustri » gonul cokuşu » şaşkına cevirmek » duzenek » yureği katı » acmak » yuzde » iceri » gayya » vucut vermek » goğus tahtası » tokezlenme » gucendirme » gocen » otumluleşmek » karının saclısı tarlanın taşl » can ciceğigiller » hodukleşmek » merak etme k kalın okunur » faturasınıbirine cıkarmak veya » fuzeatar » iclendirmek » tumen » cizgi film » sureğen » urem » cırpınmak » cınarımsı » suhunet » comlek kebabı » gumuşî » cit » calıkuşu » yağlıharc » nara atmak veya basmak » dilini kesmek veya kesip oturm » yanışolcer » kılıckuyruk » gergedan boceği » leninizm » summettedarik » yureği yanmak »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.