tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuşculuk » kol kanat olmak veya germek » kulunc » gozu kapalı » camaşırlık » cerceve » uzum suyu » torpu » bir doğu germen halkı » cukurluk » guveni olmak » bukuntu » bektaşîlik » gurultu cıkarmak etmek koparm » oğul balı oğul arılarının yap » cağlar » haşatıcıkmak » mısır daki sağır sultan bile d » bicimli » tespih bocekleri » kunguldemek » şuyu » genişgonullu » puan almak veya kazanmak » cocuksu » bir ayak ustunde bin yalan soy » kohneleşmek » colluk » kâğıtcı » kotu yola sapmak » gol kacırmak » goc etmek veya eylemek » taklitci » payına duşmek » korun taşı » dunya goruşu » engel cıkarmak » cayhanecilik » rn » mustakil » oğurluk » kıc atmak » rontgenci » aylığa gecmek » takat kalmamak veya kesilmek » ya allah » uzum pekmezi » goynume » gipur » ic gezegen »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.