tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cilek » pejmurdelik » elektronikci » yoreselleşme » guzelim » arapcalaştırmak » cıtlamak » kırağıcalmak veya vurmak » uslu durmak veya oturmak » kulfetli » boğazına duşkun » kakınc » sercegiller » fransız » bekcilik » gucenik » busbutun ortadan kaldırmak ici » gungormez » şaibe altında tutulmak » kor olasıveya kor olasıca ols » uzun oyku » icin icin gulmek veya gulumsem » parcalara ayırmak » hungur hungur » kotu adam » mezatcı » cer cop » icine cekilmek » sucluluk duygusu » otomatiğe almak veya bağlamak » gonulluce » yuksek perdeden » celme » donuşturucu » kalpci » suzgun bakış » curmumeşhut » gunduzsefası » la le » kendini gosteren ve bulaşıcıol » te » ters yuz » akce » kasetcalar » şolen » buyultec » boyunduruğa atmak veya almak » demetcik » cabası savaşım » golgeli »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.