tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
asyalılık » zihnini celmek » el cektirmek veya cektirilmek » on koşul » arasında den başka anlamıyl » ciceklendirme » cimlenme » celişmeli » ac ec » catallanma » surek » metal parca » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » dayanma omru » kul olmak » bicimlendirme » ballıborekli olmak » altın cağ » nazi » eller yukarı » terzi kendi sokuğunu dikemez » sucluluk duygusu » multipleks » yureği yanmak » cıkmak » cil cil » sacmalaşmak » sovmek » duzgun » kopekkuyruğu » sarayda veya zengin konakların » cuş » kasketcilik » bocul bocul » demokles in kılıcı » kundelemek » koşeyi donmek » otleğen » viola tricolor » kulluk » mutehavvil » pedikurcu » musteşarlık » civit otu » canına duşkun » hint gureşi » suclama » kamburunu cıkarmak » lâckalık » kıbrıslı »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.