tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vucuda vermek aşıyapmak » duk » gurbuzleşmek » şoforluk » capacullaştırma » duzlem » techil » icindeki en kucuk birlik » davar gutmek » icine huzun cokmek » olme » modasıgecmek » cek arabanıveya yalnız cek » taşboceği » sus » tuketici » sağacık » korelmek » yukac » eceliyle olmek » tutturac » cırpıvurmak » cekiştiricilik » ahkâm cıkarmak » gokce » ozu sozu bir » bayramustu » turkce » tuysuz » oğurtu » kızıgonlune bırakırsan ya davu » agop un kazıgibi bakmak » vak anuvislik » merkezkac » duşkunleşmek » minor » bir araya getirilerek divan du » ipek boceği kelebeği » hicleme » yuluk » potikare » inanc » namerde muhtac olmak veya name » kult » hareket » cenabıhak » ağzına geleni soylemek » muhur gozlu » uzak goruş » şeritcilik »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.