tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
can cıkmayınca veya cıkmadan h » trockici » kurt kopeği » dalga cukuru » teadul » mısır puskulu gibi » element kısaltmasıau » soz goturmek » olimpiyat oyunları » sutre » kemik parca » koscu » basıp gecmek » isim cekimi » zuğurtleme » acık » mustaceliyet » ozek » buyuk » kampa girmek veya kamp yapmak » karakeci » ornek » kabuk yonetim » ulkesellik » lulecilik » coğulcu » terennum » parkcılık » sarımsağıgelin etmişler de kır » iz ansız » sureğen » su boceği » abdesti gelmek veya olmak » ucan kuşa borcu olmak » puren » goğusluk » nefesi kesilmek daralmak veya » talip cıkmak veya talibi cıkma » muhur kazmak » kosele taşı » uste cıkmak » cık cik cuk cuk » edinmek hissetmek » inmek » bir cift sozu olmak » gonlunun dumeni bozuk » golluk » kem goz » inci sacmak » kuvet »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.