tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hamlac » camaşır ipeği » tuymek » yureği carpmak » kupunu doldurmak » kakır kakır gulmek » kamcılılar » epikurculuk » şukran » kopekli » tesadufî » istifcilik » ici ezilmek » protezi » kopya murekkebi » sr » teceddut » gulerim veya guleyim bari » yuz surat davul derisi yuz sur » on alım hakkı » acılma » koken » guzellik salonu » ahcıbaşı » herhangi bir doğal nesne veya » sozune gelmek » şeref kıt ası » ozgurce » muterakki » derdi gunu » boşnakca » dağdağustune olur ev ev ustun » ciğin » cıkışnoktası » vizon kurk » cıbanlaşma » abakus » cekememek » musluman adam » koşe donmeci » nesne » savaşacmak veya ilân etmek » civitlenme » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » cumle » perdah vurmak veya etmek » surgun » kabarmasınısağlamak kabarması » cağla » cekişte »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.