tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dağdağa kavuşmaz insan insana » nukleer silâh » hint armudu » ustat » zorunlu oğrenim » muşekkel » saclımeşe » yapmacık gorunumu » kulucka olmak » tertibe duşurulmek » acelya » orta doğu » muthiş » goz hapsi » otobuscu » uşenme » bilek gucu » duşundurucu » organların her biri » yedi kat yerin dibine gecmek » veya giysinin uzerine konulan » hıncınıcıkarmak » comert » onerme » karşısına gecmek » suzgunluk » coğu » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » başından buyuk işlere girişmek » doğaustu » kunde » suzeni » allah ın binasınıyıkmak » catallaşmak » kucuk kopru » yurekler acısı » mes uliyetsiz » oz » ziyaretci » cevirme » musamere » gozu donesi » iki buklum olmak » ardına veya arkasına duşmek » yukarı goğe doğru olan yanı » balcık » secmek » merak sarmak duymak veya salma » mulâkat yapmak » uzgulu »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.