tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mes ul olmak » adı » uzerine atmak » ne haber » gozden kaybetmek » yunan » supurtmek » bıcak » di » populer » sonumlu » gozler onune serilmek » taklitci » ahcıbaşı » inşaat civisi » organ » şeylerden yapılarak icine su d » inti » analiz » koşe » gonenme » mujde » girit kekiği » dallıgullu » sırplık » inhisara almak veya inhisarına » gozu buyukte olmak » ezogelin corbası » kosele » omur surmek » obekleşme » hic değilse veya hic olmazsa » ortaya cıkmak » ozentili » cirkefce » cığalanmak » sacına başına bakmadan » nişanıatmak veya bozmak » carşaf gibi » cb » zerduştî » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » parmağınıaramak birinin parmağ » bulbul » citi » bağlac » fransız » donuş » kufur yemek » cop arabası »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.