tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
perulu » sudremek » cadır bezi » koc yiğit » hayır gormemek » maraşişi » jole » bal ozu bezi » gozu tutmamak » i » cep harclığı » tavukcu » kok » yureğini tuketmek » taaffun etmek » gozunu yıldırmak » guveylik » kopeğin ağzına kemik atmak » selâmunkavlen » calıhorozu » giritli » hafta sekiz gun dokuz » muzeyyen » h h » kahrıcekilir » dovmek » culu duzmek veya duzeltmek » yureği kalkmak » donuk » her dem taze olmak » coreklenme » ustencilik » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » goturmek » hodukce » cilekci » by pass » turkoloji » onarım gormek » boşnakca » koseği » oldurmek » in » iblisce » kotuluk » kesmeden ustten gecmesini sağl » dili olsa da soylese veya anla » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » slavistik » cansız duşmek »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.