tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamı

derinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sarnıclı » sacma sapan konuşmak » ustelemek » toprak koleliği » musteşarlık » duşkunler evi » yuklem obeği » kısıtlayan kısıt altına alan » acığa vurmak » hukum » kırcıllık » cırılcıplaklık » goruşsahibi » inmek » hesaba dokmek » yanından bile gecmemiş » cekmek » ic guveylik » ferc » kafasından cıkarmak » cocuk bilimi » kultur gocu » rolâtif » surmek » doğuşcu » kargın » gun doğmak » calgın » sunger gibi » tarakcı » bolum » martaval atmak veya okumak » kufe » culha kuşu » celimsizlik » capalanma » sozcuk turu » toskurmek » kolay işlenebilen yumuşak bir » profesor » cıldırmak » musvedde » paracol » kopya etmek yapmak veya kopyas » kaplıkapak » kısmî secim » regulâtor » başına dunyanın belâsınısarmak » kuplu » cevre »

derinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamı nedir ve derinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.