tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
atma recep din kardeşiyiz » suzgu » cuvalsız » girişik cumle » bocu » sacmalamak » tat » cucelik » turkleştirme » guneybatı » faydasınıgormek » iclendirme » cakılma » tecessum etmek » gokkuzgungiller » gozunu acmak » baştan cıkmak » cumleten » bukme » tek acıklık bulunan ocak » ovgucu » ici sıkılmak » maymuna benzetmek cevirmek vey » pecic » duşunceli » elini cabuk tutmak » oyuncak » buhtan etmek » lupculuk » teşebbusu ele almak » daruşşifa » muhurlu » buyukken daha kucuk duruma get » kalmak » kaca patlamak » kullanılan yapma yuz » mutalâa » sıfat fiil grubu » ceyizlemek » yureği parcalanmak » ici paralanmak veya parcalanma » iki eli birinin yakasında olma » kufran » ozumlenmek » imparatorice » iceri » organizator » butunletme » dansozluk » goz onunde tutmak veya bulundu »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.