tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırlangıc » sozunu kesmek » mudekkik » gecirimli » kopya murekkebi » gocebelik » akumulâtor » celişiklik ilkesi » hol » cekilmek » şukreylemek » cok ortaklı » suya duşmek » uce beşe bakmamak » teslimiyetci » gomlek » iyi işdoğrusu » caresizlik » lule » obur dunyayıboylamak » sacalanmak » goz yummak » ustcavuşluk » alkalolcer » bildirim odencesi » duşuncellik » karım koylu » duşkunleşme » ozumleme dokusu » oruk » yontemli » yuzune bakmamak » urtiker » icirme » cok » uleşilmek » tavşana kac tazıya tut demek » gomme » ateşi duşmek » geciş » ceper » pacavracılık » gocmenleşmek » citili » gec veya gec efendim » ayın on dordu » bir o yana bir bu yana » bana dokunmayan veya beni sokm » erendiz » cayırlanmak »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.