tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cebirsel formul » cokelek » uc » uzunclu » boya cekmek » yuz surmek » anglosakson » sayma işlemi » ozlenme » surerlik gorunumu » size veya sizlere omur » gevrek gevrek gulmek » kamcılamak » aclığıoldurmek » astsubay cavuş » muptelâ » surgulenme » acık pembe » şeffaf ışığıgeciren madde sl » pala surtmek » akcıllaşma » acınma » cift yıldız » zihnini celmek » buyuk para » ozenme » hah şoyle » kelepce » teseyyup » yuruyen merdiven » koyun can derdinde kasap yağd » ozdek » pluviyometre » gradosu duşmek » venus » gurultu patırtı » adamın iyisi alışverişte veya » hint hurması » rotuş » bir atımlık barutu olmak veya » kurulur » alp eren » dili pabuc kadar » paracol » gudumlu » sokuntu » ortme » uc bucuk atmak » cıldırasıya » bu yuvacıklar topluluğunun bal »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.