tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
norotik karakter » mahrec » okuz gibi » unluleşme » ateşsacmak » surtuşturmek » se » amerika elması » trockicilik » gozleri fal taşıgibi acılmak » perdah vurmak veya etmek » gunah kecisi » konveyor » bahis acmak veya acılmak » guvercinboynu » kacınma » sul » icini dokmek » bir veya tek başına » pabucunu dama atmak veya pabuc » acmak » gobeğini kesmek » cozuluş » hiclemek » olay cıkarmak » halk muziği » vermemişveya vermeyince mabut » golge gibi » bolumunden her biri sezon » ağzıvar dili yok » sucukcu » centik » oksiyur » yumuşak unsuz » teessuf etmek » hangi akla hizmet ediyor » blof yapmak » tırnakcı » basıncından yararlanarak kum p » şeref sozu » edebiyatcılık » taahhutlu mektup » ateşboceği » turumculuk » munakasa » zevc » uvey kız » buyuk aile » ruyasıcıkmak » cıkartılmak »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.