tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunyaya kazık cakmak veya kakm » kunde » cerezlenmek » dayak duşkunu » buyuk abdest » bol kepce » muhursuz » lopur » iskeleti cıkmak » sucustu » zorunlu oğrenim » kendini aşağıgormek » cumbuş » renk koru » dukkân » kulhanbeyi ağzı » bayram gunu » hukûmet gibi » suruşturmek » gurultusuz » centme » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » parca başına » haşatıcıkmak » fıcılama » yalcın » mizahcı » alcalış » donmek » demetci » koturumleşmek » cocuk ruhlu » duzgusuz » kamburunu cıkarmak » cep harclığı » katıyurekli » sessiz yuruyuş » goruşme » komurlu » yuz vermek » bağlık bahcelik ği » oğurmek » ruh olcumu » turac » tutsu » yureğinin başısızlamak » acık tribun » gurultu cıkarmak etmek koparm » olaylarısonucu elde edilen bic » acığa vurmak »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.