tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teşhis etmek veya koymak » vucut ısısı » tesanut » de » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » koceklik » burokratik » gecit vermek » taayyun » gerekce » guzel » kamerunlu » bıcak » bazımadde fiyatlarının ustune » yuzu gozu acılmak » catır catır » telhisci » durum » seruvencilik » muflis » kırkağac kavunu » kadayıfcı » mesai yapmak veya mesaiye kalm » odun vermek » kepce gibi » parca parca » gozlukculuk » başına corap ormek » koken bilimi » camaşır ipeği » dipdinc » icine sinmek veya sinmemek » doşeme » nalcasız » hic değilse veya hic olmazsa » cıplak » yısa beraber » bu gunlerde » donumluk » kume » tuketme » yon belirteci » kan cıbanı » başcı » hunkârbeğendi » enstitu » yapay bobrek » yuzuk » teberruken » cuvallama »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.