tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aramak » slovence » bir dilin kelimeleriyle duşunc » onuruna vermek » ışıl kufler » koy oyunu » dunyanın dort bucağı » cingenece » krater golu » elcim » ozgurleştirme » kullanılır » statu » cala kaşık » ic salgıbilimi » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » munhat » mısır baklası » kalcın » teşebbus » cokmek » beniz gecmek » savaşacmak veya ilân etmek » gecirmek » irade beyanlarıile gercekleşen » bebekce » dort donmek » gorev » allahuâlem » uflemek » ekmek duşmanı » caldırılmak » bazıbitkilerin turlu organları » leh » ici rahat etmek » esprituel » moble » canak yaprağı » duzen vermek duzene koymak vey » hakka erenler » okka cekmek » koşe demiri » cımacılık » canlılara yaşama ortamısağlaya » gostermek » tibet sığırı » konservator » yuru ya kulum demiş » ateşolmayan yerden duman cıkma » mudafi »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.