tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dem cekmek » cuce » suzulmek » uşutuk » gobeklenmek » yan gozle veya yan gozle bakma » zuhrevî hastalık » erkân kurku » kın kin » sağacık » nc » aluftelik » kirecleşmek » kor » bec tavuğu » ozellik » secmeler » utmek » maddelerden oluşan varlığın he » omnibus » etme veya etme yahu » peşinde veya peşinden koşmak » cekinilmek » gurultucu » ornek almak » konuk koşesi » senyorluk » yuzu gormek » cişi gelmek » doşeme » lugatcilik » facuna » allah rızasıicin » yuzu gulmek » yuzlenme » kacınılmaz olan şey » bey veya paşa gibi yaşamak » fırtına kopmak veya patlamak » aile bahcesi » gozlerini belertmek » perde arkasında veya arkasında » yuzunu goren cennetlik » goze batmak » sıvıolcer » sabahcı » allah tan » yalınc » gerilim olcumu » sumkurtmek » ozel dil »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.