tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ovunmek » tohmetlendirme » cıkacak » kok komuru » kelle kulak yerinde olmak » kayışcı » konsantre etmek veya olmak » gercekci » sutkızı » goruş » ozenli » hancerleme » kokoreccilik » sonuc niteliğinde başka bir bi » boşluk » haraccılık » terekkup tarzı » meşe komuru » kor kuyu » cergici » kor » sureklilik » metal tutturmalık fermejup k » cokbilmiş » boluntuler » haber gecmek » yapma » cıpıcıpı » kalburustune gelmek veya kalbu » pacalı » gorunmek » adliye encumeni » hucum oyuncusu » cıkış » cehennem kutuğu » yaşdonumu » ucan kale » rumlaşma » bitkisi thuya » man men » kılıctan gecirmek » hâline kopekler guluyor » sozculuk » bon » gurultusuz » kafa ici » kenarda koşede » kucuksemek » celmelenme » işgormek »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.