tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taşcıl » astsubay başcavuş » civili » olmayan bağımsız hur » zuğurt » muddet » suzulmek » uzum salkımı » yuzde yuz » korduğum » icirilme » cıplak » pabuclu » ağlamayan cocuğa meme vermezle » dunurleşmek » yondeşacılar » ovgucu » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » kukremek » icin icin » cekoslovakyalı » luk boyası » guve » fena gozle bakmak » su orumceği » cıkarmak » iğrenc » hevesine duşmek » mustesna » tezayut etmek » cicek » mercimek kofte » carşaflamak » soz getirmek » izahat vermek veya izahatta bu » bisikletci » kullenme » onem » yuz akıile cıkmak » musteşar » ic hat » los » organların her biri » kukurtlenme » yuzulmek » organların her biri » koyuvermek » kolcak » tullenme » kuyruk cekmek »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.