tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gobek » dışgucler » parasınıcıkarmak » colpa » cıkarmak » bukulu » gozunu sevdiğim » cekmek » celişme » buyultec » kıratınıolcmek » kopulemek » torba cay » usteğmenlik » uzerinde durmak » koy koruculuğu » dil surcmesi » dolgun ucret » hurc » doşeme » muzikal » madde » surculisan » caşıtlama » olum korkusu » yuksek » hamaratca » tenkitci » mulkiyet » tur ağac cember » yuz yazısı » govdesizlik » yuzsuz » ozlemini duymak » seslendirmek işi veya bicimi » muzikci » teselsul » yuzunuze guller » uckuruna gevşek olmak » tuketmek » mechul » salon camı » ceşni katmak » camur » dondurulme » gomlek » onem vermek » carpılı » coğaltış » cokculuk »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.