tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buyucu » cekimsizlik » pecelemek » macasına mecesine » soyleyeceği olmak » bir dostluk kaldı » kasnakcı » moğol » cilesi dolmak » kole » takla atmak veya kılmak » yureği kararmak » ayağında donu yok fesleğen is » bacasıtutmek » meş ale » duşurmek » yureğini serinletmek » eteğine yapışmak veya sığınmak » muslumanlaştırma » duzence » dorder » kullanılır » vibrator » hayrette veya hayretler icinde » onemsiz » araştırılabilen olculebilen » caşıtlama » koyuvermek » gondermek » gulle gibi » parasınıcıkarmak » gunu gecmiş » odullendirmek » catal bıcak takımı » kuskunu duşuk » ici kan ağlamak » suzgu » buzgulemek » hukukculuk » ilk goz ağrısı » seckinleşme » gonlu kanmak » toplandığıbolum » gecinme endeksi » noktalardan her biri » utu tahtası » goz onunde tutmak veya bulundu » mancuca » suredurum » duğumlenme »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.