tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
evirmek cevirmek » milliyetcilik » donanım » mubarek gun » organların her biri » duzayak » turşu kurmak veya yapmak » eşelemek işi yapılmak » allah bir dediğinden başka soz » boceklik » nasranîlik » cekirdekci » millî huviyet » kucak cocuğu » gozlerini kan burumek » dokumculuk » koru korune » orgutlenme » carpıtmak » malûm ya » ofke » icin yaptığıhazırlık calışma » kucuk » cıldır cıldır » cokuntu » nufuzlu » bitişik tac yapraklılar » tagayyur etmek » coğullamak » kucuk » album » corek otu » surata bak sunguye davran » kacurga » surme » onerme » soz gumuşse sukût altındır » ses vermek veya vermemek » kırk yıllık yani olur mu kâni » uleştirimli tuze » duşuncesini okumak » mehmetcik » lugatce » kokenlenme » kulac » başına işcıkarmak » mustensih » ne gunlere kaldık » sacık » ayım eyim »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.