tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oncelik » kırcıllık » catlatma » kulupculuk » yazılan yazıveya yapılan resim » hispanica » cift » guvenceye bağlamak » ınca ince unca unce » turedi » sırt cevirmek cevirmemek » gunduzleri » posta koymak veya atmak » cakmak » catkılık » acık secik » terekkup tarzı » bicim » goğus darlığı » cınayaz » sonra yalnız balistik kanunlar » somurulmek » munhat » umitli » cekmek » capraşık » ihaleye cıkarılmak » olimpiyat oyunları » cıngırağıcekmek » imtizac » şirazeden cıkmak » ce » kusmek » olum fermanı » birbirinin gozunu oymak » kotu » dediğinden dışarı cıkmak » gozunde buyutmek » aklından gecmek » ciğnenmek » yumruk atmak veya indirmek » yat kulubu » goz dişi » amonyum sulfat » kopoğluluk » miktar ile indirimden sonraki » p » koyluluk » unsuz benzeşmesi » duruma gelmek »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.