tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşuş » kuncu » suyum » calışkan » ilişkilerin butunu iktisat » petek guvesi » cimdiklenmek » işguzarca » hırsızlık etmek veya yapmak » allah sonunu hayır etsin » okuz arabası » işi e vurmak » on vurgu » mez » ihtimam etmek veya gostermek » yapma gubre » keci yemişi » ciğit » gercekleştirilmek » iskorbut » opulme » mukavemet gostermek » centiklenme » hint hıyarı » gosterici yardımıyla karanlık » ust perdeden » otu cek kokune bak » ackılamak » yuru ya kulum demiş » sırtına gecirmek » cevre yolu » gormek » capar » kullanılan arac buat » dernekci » duşundurmek » aylıkcı » yuzey veya cizgi kaide » kok » cop torbası » orta ve yuksek bolumlerini bit » yuk » kokten dinci » mururuzaman » pislik goturmek » tarih oncesi » ovgucu » oz gecmiş » ackı » gormek »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.