tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
abbasî » yuz suyu » ipek boceği kelebeği » mayalanabilen ve coğu tatlıola » buyukluk taslamak » guzel » posteki saydırmak » olan biten veya olup biten » guzey » ustune gecirmek » ucu cengelli ağır demir arac » gurultu cıkarmak etmek koparm » yuzune bakmaya kıyamamak veya » cirişgibi » nuktesiz » bir parca » murşit » cavmak » guneşleme » noel » utulemek » kup şeker » surfile makinesi » centikli » donuk » doşekli » taahhut etmek » calmak » donencel ay » gormek » duşeş » otmek » soz birliği etmek » kurdanlık » deprem bolgesi » sumuk doku » bir yandan yanda » muz » numarasıolan » tepesinden veya başından kayna » cıkmak » ettiği yanına kâr kalmak » icecek suyu olmak » yarayan kuru ince yaprak » hindistan cevizi » uzmek » cayırlı » gonlunden gecirmek veya gecmek » terutaze » başdondurucu »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.