tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozen » parca » gudumculuk » cıkrıklı » şarjor » kafa yok » işacmak » elden vefa zehirden şifa » park etmek veya yapmak » cop gibi » mukellef » kor » anasınıeşek kovalasın » hazırlıksız olmak veya bulunma » calmak » guc » şakaklarıağarmak veya beyazlan » avustralyalı » sacma » celişik » projektor » ceyrek » cıkarmak » meyve receli » kopcalanma » ciğnek » atma recep din kardeşiyiz » şukretme » şenlik ve eğlence donemi » bahcecilik » kandil ciceği » yuzsuzluk » cekirdeklenme » lopur lopur » elcim » on teker » cekme demir » şerit » cekilme » bahaîlik » epikurculuk » cocuğu olmak » cırakma » duzenleme işleri » goz bebeği » muhayyersumbule » suyu baştan veya başından kesm » olup olup dirilmek » cakıldatma » colleşmek »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.