tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizgi » kabarmasınısağlamak kabarması » curmumeşhut hâlinde » cat » almancılık » falcata » guc » yastağac » kusuşme » od kanalı » yonelmek » acıağac » bicilmişkaftan » olcunme » ayyuka cıkmak » cana minnet saymak veya bilmek » cenesi atmak » olduğu soz » yangın yerine donmek » guven » paşa cayı » uc catal » birbiriyle karşılaşmak birbir » centilmek » koklemek » gudu » birimler boluğu » taaccup » tekerlek kırıldıktan sonra yol » cinko » inhisara almak veya inhisarına » pacavracı » sonra yalnız balistik kanunlar » parcalarıkaynaştırma işi veya » balıkcılık » ziraatcı » cebic » zuppeleştirmek » duğun dernek hep bir ornek » golermek » şaka goturmemek » kendini toparlamak veya toplam » kokar ağac » cakaralmaz » muferrih » nobet beklemek veya tutmak » cıtkırıldımlık » kulucka » cekişmek » gumuşuleşmek »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.