tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cuvalcılık » gonlunden kopmak » durum durum » yabancıgelmek veya gelmemek » eski koye yeni âdet » atladıgecti genc osman » kamcı » ozumleme » seciş » ustalık gerektiren iş sınaat » gun » soz misali » duzen kurmak » kulâh » cembersiz » duz » bicimini alır hidrojenle oksi » yakasız gomlek » gercekcilik » tokaclama » luks baskı » acıkgozluk » yakıacmak » ustune perde cekmek » acıktan para kazanmak » muşevvik » ofke » tur » yabana soylemek » uslûpcu » dumbelek » el ile elle tutulur » cavuş » gec veya gec efendim » utu tahtası » yokcu » şap gibi donmak veya kalmak » guz ciğdemi » kacırga » kacmak » soruşturma acmak » az değil » mutekellim » frenk gomleği » alcak » olgun » on tasar » kumeli » donduruş » ustune yıkmak veya yıkılmak »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.