tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
harclık » ic » kondansator » tezahurat » uclemek » kumukca » gecersizlik » cıkmak » cığır » başınıgozunu yarmak » sadakatsizlik gostermek » suyu baştan veya başından kesm » alaturka bilen alaturka eser » buğemek » caresiz » bağlaclıtamlama » ayının kırk turkusu var kırkı » bicim » catlayış » paşmakcı » kahrından olmek » turunc » civili » techil etmek » gomlek değiştirmek » seruvenci » serdengecti » daki deki taki teki » el ile gelen duğun bayram » buyutulmek » cekmek » catıldama » cakmak » teeyyut » reasurans » guvenoyu vermek » ucan kuşa borcu olmak » pirupak olmak » goz » şuphesiz » ac kalmak » el bebek gul bebek » ciceklenme » hucuma kalkmak » subjektivite » aşuftelik » borcsuz » dokturme » icli » sul »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.