tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oksuruklu » kurcatovyum » didik didik etmek veya olmak » cevirmek » ayağınısurumek » gonlu kanmak » kokten surme » adamın alacasıicinde hayvanın » dovdurulme » muziksever » mars » sulfurik » cop tenekesi » ortmek » calcene » cevre yolu » horozlar otmek » cokuntu » yureğinden gelmek » pencesine duşmek » cukurlatmak » yaprak tutun » calgın » yasama gucu » gozu gonlu acılmak » su bolumu cizgisi » hunsa » tac » cizgi » ter dokmek » unvanı » korkunclaşmak » acar » mal kapital » teknik oğretim » kişilik tipi » mustehzi » mutebahhir » bulgurlu ya gelin mi gidecek » taktir etmek » yıldız ciceği » soz dağarcığı » cırpınmak » catlak » guttuğum domuzu bana oğretme » renkci » strukturel » beşpence » arpa ektim darıcıktı » tecavuz etmek »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.