tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karada olum yok » cinko » ice donuk » zararına kazanc sağlamak » duşunuş » merkeziyetcilik » şarkısoylemek » desinator » kuldoken » ucleme » doneklik » gorguculuk » fikir işcisi » cevrik » kulhanî » sandıktan cıkmak » koltukculuk » tecrube » ciziş » armatur » surekli olarak gidip gelmek » kıpık gozlu » zuluf » mest sermest » mubayenet » suru » ici gecmek » gozunun onunde olmak » cekirdecik » on ad » fazla kacırmak » natur » yukseltgemek » temeyyuz etmek » gozunu kapamak » cocukluk etmek » ceyizlenme » nb » gumburtu » odunlemek » ciceklemek » tevessu » olumu op » gok » keceleşme » surgun avı » donuşturulme » karım koylu » dovmeci » kısmî secim »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.