tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonderme » carpma » ic » kubizm » al veya alın » yem dokmek veya koymak » kar ciceği » citar » aktualite » duşunceye bağlayarak yorumlaya » muruvvetsiz » cılgınlaşma » yarayan duzen » gumburdeme » olarak tespit edilmiştir » celik parca » muşevvik » asgarımuşterek » muştak » surguleme » şohret » mefruşatcılık » ev alma komşu al » dokulgen » vucuttan duşmek » oksurme » cecence » guneşe karşıişemek » suflî » duven » bakla dokmek veya atmak » seksen kapının ipini cekmek » icler veya yurekler acısı » okyanus cukuru » mucevherat » ortunmek » cekmek » fırsatınıduşurmek » celişik » yuzu asılmak » golek » yonetici » bir gozeli » uclu » sonradan gormelik » gorececilik » gozu pek olmak » horozu cok olan koyde sabah ge » percinleyiş » kaşık atmak veya calmak »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.