tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
maraza cıkarmak » cabucak » goğus » konvertisor » potifur » kayışa cekmek » tamamen veya kısmen durması » teveccuh etmek » peceleme » cağ » ici ısınmak » kosteği kırmak » makam şoforu » mobleli » on » tumsek » yaparlu » ickicilik » yuruk at yemini artırır » acmak » harekete gecmek » tuy atmak » bitki sutu » para ile değil sıra ile » sezu » gecirgenlik » cizgi » kokten cicekli » akıntıya kurek cekmek » kuturdeme » cıtırdamak » muş » suvarilik » kuflu » gormek » muntahap » kışdonemi » kaynac taşı » fare cıktığıdeliği bilir » ağaclandırmak » uflenmek » gecmiş » acı » yuzey » madalyanın veya madalyonun ter » sansurlenme » cukurlatmak » yavaşgel veya ol » cangırtı » embriyon »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.