tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
govdelenmek » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » gibi cok yonlu hizmetleri en a » gozettirme » cam yarmasıveya bolmesi » kecileri kacırmak » tezgâhcılık » kulâh peşinde olmak » cifteli » caprak » yuksek » uclanmak » sut ağacı » korebe » keli gorunmek » yarım pabuclu » cember » secilmiş » duvesimek » sulfurleme » allah bir yastıkta kocatsın » roportor » sozel » ucsuz bucaksız » gecişim » godeş » supurgelik » hanımgobeği » cirkefce » atlar tepişir arada eşekler e » l demiri » koftehor » calgıcağanak » pence vurmak » ciceksiz » cocuk ruhlu » oğrenme » gobeğini kesmek » gobek » acıklayış » goz kulak olmak » goturuş » okuz gibi » carmıh » kurek ayaklılar » taclı » linc etmek » kiraz receli » gozum veya gozumun nuru » helâluhoşolsun »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.