tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkma » kullanılır » cilenti » sut ağacı » ici geniş » teehhul etmek » sucuğunu cıkarmak » musluman adam » tartışma goturmek » tanrımisafiri » hoykurmek » sultan ahmet te dilenip ayasof » kendi kendini yemek veya kendi » kuturdetme » sene » cıkın » icin icin yanmak » cemkirmek » yukumlendirme » maskesi duşmek » kopru kurmak » hatırından cıkmamak » gıcıkca » mukavemetci » carkcı » cinkograf » petrolun bir cinsi olan yanıcı » dortnala kaldırmak » celme » suru » duşunme yasaları » kavanoz dipli dunya » goruşsahibi » muzakerat » yaylar uzerinde hareket etmek » sozlendirici » rejisorluk » oru » karışım » yere yonelim » cakmak » olcer » suikastci » homoseksuellik » yonetmelik » od » ceşnici » don gomlek » kusmek » acık teşekkur »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.