tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guncelleştirme » kuresel » masa ustu yayıncılık » tutturme » basın ozgurluğu » bıcaklama » uzerine yaptırmak » cubuklamak » kendi kanatlarıyla ucmak » yuzuncu » arac » gunindi » utancından yere gecmek » bohcacı » tunc kafiye » karşıtı » bağlayıcıunsuz » muteselsil » menuskus » frenk asması » taaddut » denizden cıkmışbalığa donmek » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » gozu almamak » kamu duzeni » kacta » kacamak yolu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » karekok almak » gulup gecmek » bicki dikişkursu » dumbelek » sun î gubre » yuzluk » cakıldamak » alt ust etmek » calkı » avuc veya el acmak » kabak ciceği gibi acılmak » sozu veya lâfı ağzında gevelem » gırc gırc » korluk » munhasıran » kılıc kuşanmak veya takmak » cat etmek » bukuntu » nebuloz » acık bono » gozunden uyku akmak » sokukcu »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.