tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hucre » kotu » aristotelescilik » yuz vermemek » hece olcusu » o o » şerit » mujde » ulkesellik » cokertmek » ad govdesi » kunde » iclenme » cıkılatma » cok sesli » gucluk » otonomi » taaddut » bulunan iri govdeli hayvan ur » derisini yuzmek » dovmelik » yuksuk kadar » mirac kandili » z » munadi » ipekci » borekci » temel oğretim » gun » serguzeştci » cokelti » cakaralmaz » yunanistanlı » cok ayaklılar » fırca cekmek » lupten » başına işcıkmak » sefa veya sefalar bulduk » orucu » cıkartma » pic etmek » amaclanmak » gecim sıkıntısı » hurriyeti secmek » cubuk » mac mac » suruyu guden kurdu gorur » dik bicme » bir dokun bin ah işit dinle ka » verkac »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.