tdk sözlük TDK Sözlük

 

derinin zıt anlamlısı

derinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük derinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guneşlik » şoyle bir » canlımuzik » ici icini yemek » yuksuk makarna » mustahkem mevki » ilgec » suyu veya cayı gormeden pacala » cıkarınıtepmek » hidrokarbur » cekirge şalvar » acıkta kalmak veya olmak » onleme » ciselemek » bolumlenme » makine cekmek » a veya e gelince » okuyana bırakan oyun muamma » ihtiyac » uste vurmak » nuzullu » sivil yonetim » onde gelmek » goynuk » suzum suzum » ağzıvar dili yok » guc » cemberlemek » gozunu hırs burumek » meraktan catlamak » sovuşturme » ust cıkmak veya gelmek » ust insan » fıcılamak » anlam cıkarmak » nevruz bayramı » arnavutlaşmak » gayret gostermek » mudebbir » guderihane » goz koymak » demirkazık » bayramî » perde arkasında veya arkasında » hırlımıdır hırsız mıdır » yedi iklim dort bucak » yuklu » ası esi » on teker » oluş »

derinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve derinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derinin_zıt_anlamlısı nedir ve derinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.