tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hilâfetcilik » cicek tozu » kosnul » orulu » uzerinize afiyet » bana da demesinler » tirşe gozlu » fırsat beklemek veya aramak » kaplanmasına yol acan ilkel ma » ulfet » batakcıl » veya dokunmuşpamuktan yapılan » caresine bakmak » tavuk koftesi » cenet » ceneleşme » katran camı » birey ustu » elcilik » dinamitcilik » goğus caprazı » cincilya » alt tur » daha bircok şeylerin yapımında » burumek » cekecek » emniyet duğmesi » tupculuk » oğreticilik » burnundan fitil fitil gelmek » oncul » adam sırasına gecmek veya girm » aracılığıyla duymak değmek e » iş arî » dil veya diller dokmek » corek mantarı » pic sinek » buyu bozulmak » gozleri sulanmak » onayak » uckur cozmek » cıkrıkcı » hancerlenmek » mustevli » tibet sığırı » calkak » şer an » uclanmak » yuz gostermek » olu renk »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.