tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fırcalanmak » surumek » ınca ince unca unce » ordekgiller » yemişcil » ortalığıkırıp gecirmek » zaman » bilim kolu morfoloji » muslukculuk » ustune olu toprağıserpilmişgib » kumeleşme » colpalık » kulağına calınmak » namusait » kocek » tatsızlık cıkarmak » yan gozle bakma » durulmek » mavi boncuk kimde » buzlar cozulmek » cadır devlet » muvezzi » n » gonlune dokunmak » ileriyi gormek » oncel belirleme » danıştay » colak » cıkmak » huzzam beşlisi » yapma » guven vermek » acımlanma » munferit » capullama » kızılağac » kırlangıcgiller » catkısız » uslu durmak veya oturmak » yuruyen merdiven » goklere cıkmak » parcalar » ornek » aleyhe donmek » cerkez » kunduz boceği » koltukcu » kemiğine kemiklerine kadar » gommek » bulunmak nezretmek »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.