tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goze girmek » juglans regia » cuvallanmak » sevinc » goz gormeyince gonul katlanır » sonmek » pis pis duşunmek » karagozcu » kor fare » gecmesi » vatandaşlıktan cıkarılmak » tukeniş » capmak » ıtriyatcılık » kotu » kooperatifci » gun doğusu » sapınc » yaşgunu » mutefekkir » doğaustuculuk » guzel » sığırtmac » baklava borek » cevrilme » duşukluk » noel ağacı » inmek » soylemesi ayıp » derdini marko paşaya anlat » yuzunden akmak » catapat » hem suclu hem guclu » muşirlik » hoşca kal veya kalın » dumensiz » capa » cağırtma » tanrıca » apacıklık » soz cambazı » gozu olmamak » palyaco » guzey » cizgi » pozitif bilimler » kılıc pabucu » kazak comelmesi » kacın kur ası » bıcaklanmak »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.