tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mahagoni » turancı » bufecilik » lutuf dilemek » uyku durak yok veya uyku nedir » tayyor » tebeyyun » on tureme » ve bilinc merkezlerinin bulund » hil at » brehmen » mubarek ay » uvey kardeş » bisulfur » yapılmışarac damga kaşe » kucuk » prospektus » kredi acmak » z » sutkardeş » soz dalaşı » gerceğin doğaya uygun bicimde » nifakcı » oluluk » ile beraber » soğuşmek » sure daha surdurmek » dikilmişparca » tek acıklık bulunan ocak » iplik cekmek » utucu » bukuş » dokme » olme » oğutucu diş » cekirdek aile » fırıldakcı » kalkışa gecmek » tefavut » arşiduşes » kişiye ozel » koruklenme » cabuk ol veya cabuk » yukseğe cıkmak » bicimdeki bolumler » kustahlık etmek » abliyi kacırmak veya bırakmak » durumleme » duğuncubaşı » posteki »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.