tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği sıkışmak veya tıkanmak » secim bolgesi » teslim tesellum » goz » tepesi veya beyni atmak » yeni gercekcilik » zanaatcılık » emekcilik » tat » musevîlik » kulupculuk » den yana » surumek » cene yarıştırma » her telden calmak » puturlu » kopuleme » cocuk bakıcısı » gecim dunyası » hesap kitap yapmak veya etmek » cağırmak » olcu » bir deri bir kemik kalmak » bir şey soylemek » jubile » ceteleye donmek » mujde » gumrahlık » goreneksiz » dişfırcası » cakmak » cıplak » kırıp gecirmek » ciziliş » civisiz » gul suyu » uflemek » rofle » duşunceye dalmak » toyga corbası » gunec » genel mudur » cehresi bozulmak » guvence » sinoloji » gomuluş » nalca » katoliklik » tukuruk » guneşalmak veya guneşgormek »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.