tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicek soğanı » goverme » caycı » etanol etil alkol » uzerine yuklenmek » catma » bir yana dunya bir yana » cerezlik » eflâke ser cekmek » icinden cıkamamak » otumsuz » ağac kurbağası » depara gecmek » kopek yese kudurur » mutedavil » kuştuyu gibi » zarifce » capar » gonlu takılmak » teressup etmek » gayrimuslim » ictima » sinir torpusu » sıra savmak veya sırasınısavma » ceyizlenmek » soğuk calmak » yumuşakca » soven » ciroz » yaya gecidi » soz ehli » gun olur yılıbesler yıl olur » soylenilmek » kurekcilik » ustelemek » topukdoven » cakşır » cakılı » kulağınıcekmek » fuze » kuşade » hurriyetsiz » ankesorlu telefon » cubukcu » levuloz » ovguculuk » kıta dumdar » tarla acmak » uvez » cıtlatmak »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.