tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kor duman » dort bucak » ozlenme » cicekleniş » kulhanbeyi » stand bay » percinleniş » parcası » uşutmek » celme » sumbul » parıltı » cicim » sanayi bolgesi » cuvalcı » gun yayı » mujdelik » yay ayrac » birinin iyi niyetini kotuye ku » boksor » kor dovuşu » tagayyur etmek » cekme » rolâtivizm » olduğu soz » ucretlendirme makinesi » arasında den başka anlamıyl » goz nuru dokmek » tegaful » romanyalı » kurekcilik » zeytinyağı sirke dokulerek ya » gelin guvey olmak » yukletme » oykunme » nobetleşe » buyuk abdest » munasebet kurmak » rum » odetme » madenî yun » a veya e gelince » uşmek » dincleşme » cop kebabı » cocukcağız » pamukculuk » sunnî » musavatsızlık » bağlantıunsuzu »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.