tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıyafet duşkunu » oz su » mayalanabilen ve coğu tatlıola » celiğe su vermek » zurafagiller » ağacıkurt insanıdert yer » kokcu » mestci » klâsor » hukumluluk » dokmek » cenesini bıcak acmamak » kos dinlemek » surgulenme » camur » taammut » gonlunu pazara cıkarmak » koşe taşı » memleha » dollenmesiz ureme » teneffus » turkceci » sutlâc » yanardoner » gormezlikten gelmek » uzerine » kan emebilen halk arasında ba » goğus » kocak » ust » mur » siperlik » uzerine gelen duvar ağırlıklar » doşemeci » goğerti » us » elden duşurmemek » icindeki en kucuk birlik » kispet cıkarılması » ve katımadde » korleştirmek » uzerine » mustevi » munasebat » ici titremek veya titrememek » şeşi beşgormek » teslim bayrağıcekmek » utme » gecim derdi » cağırmak »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.