tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovuşmek » kuşade » meraktan catlamak » akıntıya kurek cekmek » sureksiz unsuz » tarihsel ozdekci » kulkedisi » yılan ciceği » tenturdiyot » turdeşlik » insanın adıcıkacağına canıcıks » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » hodukluk » oz kesit » subekli » cıkmak » kadayıfcılık » aristocu » not duşmek » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » fitne fucur » dugâh » baktıkca alır » guvercinler » koşe dolabı » cekmek » sac boreği » kalburustu » golge etmek » kukremek » koaptor » neptun » gozlem evi » pedikur » gorevlendirme » antik cağ » barışgoruşolmak » bilim kolu morfoloji » civit otu » muleyyin » buyutulmek » cumleten » kostebekgiller » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cop arabası » gercekleştirilme » herkes kaşık yapar ama sapını » rolâns » toplandığıbolum » kulbastı »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.