tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
genclik » duşmanlık » cağırma » golgede kalmak » duşuncesini acmak » donekce » bitmez tukenmez veya bitip tuk » kosele gibi » ucmak » su kucuğun soz buyuğun » ciğborek » yukluluk » um » catılı » sersem etmek veya serseme cevi » dort » gormek » romanyalı » duyek » kanada kavağı » duzenek » kambur ustune kambur veya kamb » kullanılır » aslıcıkmak » arıtma unitesi » umranlı » gozetime almak » buğusu ustunde » imlec » gozlemeci » ya sabır cekmek » gurlek » yurek selânik » pic kurusu » murtekip » kahrolsun » hazzınıcıkarmak » alıp yurumek » cengel iğnesi » ordekgagası » lokmasınıdokmek » maraz esenlik karşıtı » golluk » camaşırcılık » kokenli » yon belirteci » cur etsiz » caprazlama » onun icin » oğurleşme »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.