tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakal eriği » duğumlu » spinosa » ferz cıkarmak » olcek » gur » ceper » dokulgen » granduk » kulunc kırmak » ağırlık basmak veya cokmek » kacmak » ucarılık » dovmeci » muzekker » dodurga » altta yok ustte yok » mikro » ileri goruşlu » celmeleme » gonendirme » tupleme » kucuksemek » suclayış » tebeddulât » zihni acılmak » arpacıkumrusu gibi duşunmek » ucak » lutfen » ulke » kabak ciceği gibi acılmak » capraşmak » ac gozluluk » coğdurmek » profesor » acık yureklilik » albumin işeme » butunu bel kemiği » inmek » ağzına veya diline sağlık » şeytan gecmişgibi » otuşme » uretim bicimi » muteferrika » buyutuş » ayrıbaşcekmek » antep fıstığı » olu helvası » koylu » ha hoca ali ha ali hoca »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.