tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ve bilinc merkezlerinin bulund » kozlemek » dili ensesinden cekilsin » ağzının tadınıkacırmak » aylığa gecmek » uzengi taşı » ortulu » durtuklemek » okultizm » puan almak veya kazanmak » sozunden cıkmamak » cocuğu olmak » guluncleşmek » topluluğu » butuncul » cıngırdatmak » kocmak » acısal cap » bir sozunu iki etmemek » musmir » kosteklemek » yalan yere yemin etmek » cuceleşme » nacar » yaradancılık » lâf cıkmak » caresine bakmak » lâcka etmek » cekmek » sac » duşukluk » hurriyetci » ciftcilik etmek » cevza » sebep olan fiziksel enerji ha » tapıncakcılık putperestlik » gure » dovizzede » sonuclanış » ruzgârlık » cığralık » neşvunema bulmak » ağzınıkullanmak veya satmak » descartes cı » den bu yana » gelişiguzel » doşenme » bolunme » yeme icme » runik »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.