tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakşırlı » celmek » verkac » on alım hakkı » oğle namazı » curuk » cul » bir değer karşılığında birinin » ağacıdibinden kesmek » cimentocu » biri fert » kakac » ağzınıburnunu carşamba canağın » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » yuha cekmek » cucu » golek » yakıtcı » civi yazısı » istintac » gormek » takdim edilmek veya olunmak » avusturyalı » kurdî » ya rabbi » cıbanlaşmak » cıkmak » hakca » korkunclaşma » burc » pekiştirmek » cıkmak » mubayenet » bankada veya aracısında actırı » duzeyli » edebiyatcı » cingene borcu » olum doşeği » kutleşme » hezaren orgu » gec » goruştarzı » halvetî » puriten » falakaya cekmek yatırmak vurm » işportaya duşmek » murşit » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » parmakla gosterilmek » dualist »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.