tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
curuk boya » seckinlik » kacık » cıkarmak » dalkılıc » babamın veya ustamın adıhıdır » calmak » sulfitleme » ac bîilâc » kapana duşurmek veya kıstırmak » kendine susu vermek » catışkı » teşekkur » populerlik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » meş um » koltukculuk » derleyip toplamak veya toparla » uzerine duşmek » ic bağlamak » iple cekmek » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » cıkmak » sune » mutecessis » gomlek değiştirmek » suzuluş » buzulme » duzeltmek » ongoru » tedhişci » uzerine gelen duvar ağırlıklar » husran » yureği kaynamak » papara veya zılgıt yemek » enstitu » gollemek » ici icini yemek » mohs olceği » gucenik » tuzlayayım da kokmayasın veya » ceşni katmak » sercegiller » ormek » toprak cekmek » mel un » duşmek » oksitler veren madde maden » surfe » yureğine dokunmak »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.