tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işaretci » bulunmak nezretmek » dollu doşlu » gosteren liste » mineral » alıp satmaz gorunmek » peştuca » erinc » l » kup şeker » carpılı » tunc » acılmak » helenizm » ust uste » mutalâada bulunmak » surme » gun gormemek » karşıtcıllık » iplikcilik » dipdinc » buyukken daha kucuk duruma get » carşaflanmak » veya belli bir yukseklikten aş » cemrenme » duvesimek » ustun zekâlı » dortleme » catak bayrak » hint bademi » kuşucurmamak » ihramdan cıkmak » kralice » karnından konuşmak veya soylem » sığırtmac » kullanılır » pupa yelken ilerlemek gitmek » subyan koğuşu » cakışmak » i » cifteleşme » mustahdem » alıal moru mor » gunahkârlık » mısır tavuğu » pekce » gobel » acıt » acık kalp ameliyatı » ic »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.