tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bahcıvanlı » filipinli » dolambaclı » cıkmak » hukumdar » olgunluk cağı » capar » cakar » muntehir » cakal yağmuru » uzumlu kek » tahta goğus » temessul » fotoğrafcı » oz bağışıklık » evlerden ırak veya uzak » yuz » s s » kemer gozu » boluşme » mancuca » olmek » goğuslu » şohret » nu » munasebet duşmek » sıcramak » citari » olum oranı » doşeyiş » kuvvet cifti » gercekleşme » sarnıc » mumas » esas vaziyete gecmek » koşebent » cakıntılı » artcı » saban surmek » muhendislik » tek erkcilik » kampcılık » cok gelmek » gomulu » oldurmek » bon bon » basmak » kimse » memleketcilik » bok ustun bok »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.