tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ilâc » acıkcası » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » gec » gumletmek » salcalık » ic su » ust » suyundan yararlanılan cukur » sesci » cenebazlık » basın dunyası » cizmek » gorumsetme » muferrih » pencgâh » mudekkik » patates corbası » suclandırma » etut » sinolog » iş arî » goğuslemek » maoculuk » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » husnuhâl » ağaclandırmak » gozlerine inanamamak » gelmişgecmiş » yağma etmek veya edilmek » cıkarmak » olum cezası » pis soz » onu sıra » kursu » ışıkolcer » cekic kemiği » gureşminderi » akce » sabaha cıkmamak » kehkeşan » allah bir yastıkta kocatsın » para ile değil sıra ile » sut tozu » parca parca etmek » oğreti » kurtcuk » gozlerini kapamak » uc katlı » ciğde »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.