tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akıntıolcer » minor » puantor » kantcılık » ornek almak » tufeklik » alıcıcıkmak » teşbih etmek veya yapmak » turk » boykotcu » hatır icin ciğtavuk yemek » uykusu kacmak » guzelleşme » kerpic dokmek » surmek » bocek cıkarmak » hukûmet » ardıc otu » cozulemeyen ilmiksiz duğum » cakın » ne demek » hazırlık gormek » gonul ferman dinlemez » gurultu cıkarmak etmek koparm » mesai yapmak veya mesaiye kalm » oşur » gozluk takmak » kaplan bocek » kırık dokuk » vibrator » ustat » kuduz boceği » cevirme » orfî » pece » cin leylâğı » kırıp gecirmek » gozunu burumek » capak » duk » duşunce iyilik ahmet ertuğr » cekicleme » ozelleştirmek » dava gutmek » icici » okuz soğuğu » oho » gozsuz » duşman başına » acıktan »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.