tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
topaccı » dırt dirt durt durt t » kapıyıacmak » kutuphaneci » vur dedimse veya dedikse oldur » başustu » cabucak » gormek » sade birimler boluğu » somurulmek » borclu bulunmak veya olmak » cilemek » sahneye cıkmak » ici icine sığmamak » murekkep » peşinde veya peşinden koşmak » sundurme » gumuşbalığıgiller » cozumsuzluk » gobek havası » golerme » sercin » polarma duzlemi » bir ağac ciğde zizyphus jujub » caylık » cıkarmak » figuran » ali nin kulâhınıveli ye veli » ozleşmek » bant yapan kimse » ruşt » uzun arac » utmek » humanist » dingo nun ahırı » unlu duşmesi » politikaların genel adı ferdi » tonlu unsuz » arnavut kaldırımı » işguder » kuremsi » frenk » hukukculuk » oğurtu » cakmak » pecelemek » ici gecmek » değişimli unsuzler » evire cevire » tutumu akliye rasyonalizm »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.