tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
circirci » turlu şeylerden yaptıklarıve t » elcilik etmek veya yapmak » alışkılarının butunu » bilinclendirmek » mustakim » duşunce alışverişi » f f » badem kurk » tutununu tutturmek » sın sin sun sun » ev acmak » olarak tespit edilmiştir » kendini gostermek » guruldeme » ozelleştirme » kişiye ozel » gerekceli » dunya durdukca durasın » gecimli » nobet calmak » calımına gelmek veya getirmek » şeritci » kafesci » cıpıldak » camurlama » colak » reproduksiyon » galebe calmak » kotu kişi olmak » cevrim » kulac atmak » diktatorluk » cermence » cıkrık » romanyalı » yuz cevirmek » sapcık » kulceleşmek » gozu veya gozleri kararmak » utusu uzerinde » uretmek » cekmek » cevriliş » himaye etmek » hukme varmak » gozunden kacmak » curutulmek » maydanozlu soğan » akdeniz humması »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.