tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cember kayık » can calmak » sarayda veya zengin konakların » tutsu » suruklemek » basıncından yararlanarak kum p » yetiş veya yetişin » olumsuzleştirme » bulgurlu kofte » goz suzmek » utulu » iraklı » gozunun bebeği gibi sevmek » goz banyosu » e kuvvet » donuşlu » haber ucurmak » ad » mutevehhim » gumuşîleşme » akıldan cıkmak » maca beyi gibi kurulmak » duzmek » şofor okulu » kokorecci » ulkucu » gun yağmuru » gecinmek » sureğenleşmek » bu yuzden » teyel yapmak veya atmak » cımkırmak » kotu olmak » anuri » gulmekten kırılmak katılmak » mineral » gelişiguzel » dişcekimi » bazımadde fiyatlarının ustune » gomulemek » tımarhane kackını » kotu yola duşmek » konveyor » başyonetmen » patlıcan boreği » se » lâm elif cevirmek veya cizmek » tovbekâr » olur musun oldurur musun » ovmac »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.