tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
circirci » suzulme » sulfurleme » koseyle alay edenin top sakalı » cıkarım » ulen » guneybatı » camıcerceveyi indirmek » catırdatma » klâkson calmak » zift yesin veya ziftin pekini » ateşler icinde » zn » cevriyazı » azrail e bir can borcu olmak v » gozunun icine bakmak » ya allah » cift cinsellik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kulâhımsı » goreyim seni » cırakman » taklitci » centik acmak » borc bini aşmak » ruesa » kundeden atmak » cıtır cıtır konuşmak » zembereği boşalmak veya boşanm » ornekseme » işin icinden cıkmak veya sıyrı » kuculme » duşkun » cokmek » acak ecek » sonradan gormuş » dostluk kantarla alışverişmis » duşeylik » sopa atmak veya cekmek » cizginmek » folk muziği » yuzbaşılık » kulhanbeyce » tedahulde kalmak » durum » kafa ici » acık cek » kat iyen » ofkesini yenmek » eyyam gormuşveya surmuş »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.