tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cektirme » bağırıp cağırmak » komadan cıkmak » beyin gucu » olu salı » uc başlı » kucuk bitkilere verilen ortak » kullanılır » cıkmak » secenek » pirinci cok su kaldırmamak vey » bicimsiz » dunya yuzu gormemek » surundurmek » ıskaca » borclu olmez benzi sararır » mutealiye » yumuşak yuzluluk » iz duşumlu » cizgilemek » suyek » gorsel işitsel cağrışım » m » sokmek » goz » şurekâ » turum » gecmişi kandilli » korpe » ozur dilemek » mangal gibi yureği olmak » sefa veya sefalar bulduk » boluntu » ozezerlik » yabanî mercankoşk » sultan boreği » kabahat samur kurk olsa kimse » gecit » duzen » okun yanlarda gosterilmişağır » gubre boceği » şarkiyatcı » ucleme » gencleşme » gelişmişcanlı » hunersiz » işguder » sacaklanmak » hesabınıgormek » arap »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.