tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yenidunya » gumruklenmek » cizim » duşuncelilik » olcumlemek » koruklu » keceleştirmek » ac » culha » yucelmek » cıkışlı » carpışılma » cepellilik » civi kesmek » cok hucreliler » hanefîlik » cağ » yuzsuzleşme » cardak » sozunden cıkmamak » yuzunu yere getirmek » hedonizm » gorulmek » gokyuzu mavisi » orumcekli » cukurlaşmak » mantıkca » toreci » az gormek » kullukcu » tu » ictimaî » harezmî yolu » hunerli » bir fincan veya bir acı kahven » avrupa kayını » duşculuk » olağanustuluk » demir uzerinde » cabuk cabuk » işkembeden atmak veya soylemek » cozmek » cift atış » ana baba gunu » dongu » gorup goreceği rahmet bu » entelektuel » suflor » istimzac etmek » cuvalcı »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.