tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzından duşmemek veya duşurme » ustenci » alcılı » gecirmek » bir tatlı » gozunu yıldırmak » zul saymak » sacma » yuze soğurma » hasatcılık » gonlunu sondurmek » korukcu » utu altlığı » duzenek » hanbelî » olmek » cay ocağı » allah iyiliğini veya lâyığını » ada » seckinlik » ac » inmek » cekecek » ağzıtorba değil ki buzesin » daha da geliştirmek amacıyla b » karnızil calmak » gozdağıvermek » duşeyazma » başortu » supurge » kopya murekkebi » zangoc » ıslak sıcan » ilâc yazmak » irade beyanlarıile gercekleşen » duzem » vucut yapmak » catı » ozetlenme » ihraz etmek veya eylemek » bukunme » tohmet » cağrıcılık » surekli olarak gidip gelmek » uzlaşma sağlayan » oz indukleme » yuk gemisi » cuceleşme » beylik fırın has cıkarır » harp acmak »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.