tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şohret kapısıacılmak » ipin ucunu kacırmak » arpacıkumrusu gibi duşunmek » kacırmak » goruntuleme » kızılcam » aşık atmak veya aşık oynamak » cihat acmak » ış iş uş uş » umitsizlik » soz ehli » orgutlenme » traktor » cevirmek » elden gecirmek » alternator » celikleşme » actırmak » olcu » cağrışım yapmak » acılama » tutamac » gozleri kan canağına donmek ve » mantıkca » camaşırcı » ar er » kabahat etmek veya işlemek » icin » sun î » zararlıcıkmak » hancerlenmek » fe » goz taşı » ceyizlenme » musellem » yuceltilme » kıymalıborek » kul olmak » beklenmediği umulmadığıveya c » elden ne gelir » gulme » nufus sayımı » komur kalem » başmuhendis » kuşumlenme » gecmediği gibi sonunda da gen » adamına gore » calma » ust yapı » cıkarılmak »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.