tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korunu kırmak » cokertmek » dupeduz » ceşitlendirmek » buyur » su gibi aziz ol » nahiye muduru » uzere » ayının kırk turkusu var kırkı » delgic » cam goz » oyun » emen bir bitki dionaea muscica » otmek » canınıbir yere dar atmak » uveymek » gonderme » icini boşaltmak » cocuk ruhlu » cullandırmak » bukumlu » ilâclamak » seruvensiz » tamam mı » cekilme » inmek » toplumu tek başına belirleyen » onluk » ikinci cağ » erosculuk » kor bağırsak » kireclemek » kılıc kuşanma » ruşdunu isbat etmek » tepegoz » inşaatcı » hangi taşıkaldırsan altından » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » dudak bukmek » lâkırdıcıkarmak » gomulu » bir olayıileri surenle inkâr » goyunme » borclanmak » ittihatcı » var varın varsın varsınlar » sulukcu » mahrut » somurucu » dunya »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.