tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tunclamak » buzuluş » utuculuk » calık » balık sutu » urkekleşme » suzgeclemek » uzun cizgi » donuş » saraclık » kurek » konuk koşesi » cenesi kitlenmek » tunclaşma » buzulup oturmak kalmak » un » cakal » duzen kurmak » caprazvari » kostekli » oksiyur » hoparlor » karina etmek veya karinaya bas » it uzumu » curutuş » bir cift sozu olmak » somurgenlik » cat pat » in » nufus » surculisan » acıklama » lule lule » şuphelenme » eskisi kadar veya gibi » rezil rusva olmak veya rezil k » genclik » soyleniş » harrangurra » mucerret » on yaylak » muteakiben » e kuvvet » secde etmek secdeye varmak vey » penceli » İskitce » anormal » icin icin gulmek veya gulumsem » dalgıc bocekler » acınım »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.