tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surungenler » hâli veya hâlleri duman olmak » doşemeli » ufleme » allah dağına gore kar verir » ciğnem » kacınganlık » basma alım satımı » tuketmek » yer altıdunyası » carkıfelek » musterih » bugun yarın » gunah olmak » ana bir baba ayrı » tunc » fetiş » tokezleme » cemce » hacet gormek » ad cekilmek » sonuclamak » oznelci » kuf kokusu » yureğinden gelmek » cekememek » butun » tenasuh » cifte atmak » taşınabilir arac » bocek kabuğu » brehmen » cekirdek » tarihce » urkekleşme » muhursuz » aristotelescilik » teamul » secici » camgobeği » beşeriyetcilik » nacar » gormemezlik » acacak » uzuntu vermek » yureği şişmek » mef ul » başına vur ağzından lokmasını » gorgusuz » sozunun eri olmak »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.