tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ulku » secki » gercekcilik » cifte » koru korune » zevkini cıkarmak » gozu olmamak » yankıuyandırmak veya yapmak » gıcıkca » musamahakâr » ic acmak » kucuk » coban boreği » oğrencilik » husnuniyetle » tırnak gostermek » olum » başsavcıolma durumu » hatıra veya hatır ve hayale ge » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » carpım » somurgeleştirmek » yukselme » gece » duşunce alışverişi » kume » bahtıacık » dirhemle soylemek veya konuşma » kutleme » sıcratmak » muspet ilimler » selcuklu » şovalyelik » mukâfat almak » turkceci » ciğkacmak veya duşmek » palyaco » cilingir » rumluk » şupheye kapılmak » dol yolu » kureselleşme » suvari polisi » surumek » buddhist » faaliyete gecmek » orumceklenmek » mulemma » mana cıkmak » gosterişci »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.