tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz derlemek toplamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pedikurcu » yurutuluş » bektaşî babası » muzik koşesi » silâhcı » celek » suclandırma » cıyan gibi » kurcatovyum » kıyıya cıkmak » turdeş » sungercilik » cıkarmak » zuhrevî » gec kalmak » orgu » olu gozu kadar » dogmacı dogmacılıkla ilgili » tekme atmak veya tekme vurmak » seyrekce » ışınımolcer » akıcıunsuz » mubarek otu » cekirdek » ici surmek » ad koymak adlandırmak tesmiy » yontemsizlik » aklına duşmek » bağırsak asalağı tenya » komuş » elcilik » gugu ciceği » roportaj » diliyle tutulmak veya yakalanm » para cantası » kup » bulgurlu ya gelin mi gidecek » oyle » hint mandası » doldurdukları rengi beyazdan » yuzeyleşme » toplum ekonomi din kan veya » parfumeri » yuzlu » hunerli » mustakim » cokuntu hendeği » huzun » cardaklı » govde »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.