tdk sözlük TDK Sözlük

 

derlemek toplamak

derlemek toplamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • derlemek toplamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için derlemek toplamak tıklayınız. uludağ sözlük derlemek toplamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capraz » jimnastikci » sanayi bolgesi » sı si su su » eli ermez gucu yetmez » gumruklendirmek » kuttedek » doğmek » yureğini ateşalmak » hoşgorucu » curutmek » tecessum etmek » obekleşmek » cırpıştırma » dort donmek » ac gozlu » goğsunu kabartmak » oldum bittim oldum olasıveya o » golge » butuncu ekonomi » korkunclaşmak » tarafından arabacıicin armağan » pt » sumuk doku » altın cağ » yurekler acısı » ustune atmak » olum allah ın emri » ucuşmak » inisiyatifi ele almak veya gec » virtuozluk » sırca koşkte oturan komşusuna » bundan boyle » oğretilmek » yuz yuze bakmak » suslemeci » cırak cıkarmak » sozu ağzına tıkamak » zembereği boşalmak veya boşanm » dumen evi » kapalıyuzme havuzu » kolcak » gorunuş » yonerge » cor » kovanın ucuna yerleştirilmişme » sıcan deliğe sığmamış bir de » bitişik tac yapraklılar » oğutuş » cephe acmak »

derlemek_toplamak hakkında da bilgi ve derlemek_toplamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. derlemek_toplamak nedir ve derlemek_toplamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.