tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk kopru » yunlu » hucum » cedî » gozlerini acmak » bağlayıcı bağlama niteliği ol » bağlamak icin yapılan toplantı » cokuntu » cokertme » itin gotune veya kıcına sokmak » buyuk hanım » ustume iyilik sağlık ustune u » dokulmek » ansiklopedik sozluk » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » paylaşmış benzer odevlerle yu » ya allah » yuzuğu geriye cevirmek » gerceğin doğaya uygun bicimde » mulâyimlik » yonetim yeri » bonluk » muhafız olma durumu » fırsatıkacırmamak » gozunu kırpmadan » icini bayıltmak veya kıymak » zihnini celmek » pic etmek » projektor » cintiyan » bir ayağıcukurda olmak » mutekebbir » kalcalı » cokme » notr » carşaflamak » goz ucu » yeni eflâtunculuk » bulamac » cimdik » kundeye getirilmek » yuklemek » ne gozle bakmak » gumruklenme » satranc tahtası » balkanlılık » soğut » kendinden gecmek » biri » kanada kavağı »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.