tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayağıduze basmak » camaşır leğeni » kaşla goz arası » acıklaştırmak » lâzca » cırpıştırılma » ozlemek » yedek akce » eğic » gucune koşmak » koşe donmeci » kriz gecirmek » cizik » dost ağlatır duşman guldurur » gormek » duşeyazma » host » cızlamıcekmek veya cızlam etme » tetikci » tayini cıkmak » parcalanış » yalova kaymakamı » tekduze » vazgecilme » koseği » cift dikiş » kur a cekmek » acem lâlesi » komşuluk etmek veya yapmak » uvey anne » hafriyatcılık » karadeniz de gemilerin mi batt » keciyi yardan ucuran bir tutam » hesap gormek » ceşitkenar ucgen » kapalıgecmek » pence » cizikli » sozlu film » oğunmek » jubile » acar » actırma » surat duşkunu » komurleştirme » cevirmek » ici goturmemek » cetele » batıturkcesi » bir avuc »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.