tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzere » karşıcıkmak » acmak » hulleci » bıckınlaşma » yucelmek » kılıfcı » anıtkabir » ciftleşmek » oldurulmek » acıkcı » maksat gutmek » deve bir akceye deve bin akce » cinili » yuklu » eu » allah mustahakınıversin » gonlu bol » kıyıbalıkcılığı » calıbulbulu » cokmek » amerika uzumu » yurek yarası » kaltakcı » koklenmek » acıklık getirmek veya kazandır » sutre » mutalâa etmek » korkunc » guzel » acma » immunoloji » tecavuz » uckâğıtcılık » sacılmak » kalp akce » ozgur » sunme » centmek » gonderici » cingenece » amara » papirus » işe yaramak veya yaramamak » buzdurme » sovyet » safca » amerikan » yuzustu bırakmak » butun »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.