tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buvelek » bicki yurdu » donumluk » doner ayna » ağzına verilmesini beklemek ve » nusha » rayic fiyat » mubalâğa » soz varlığı » mercankoşk » gomuk » safca » mustakil » mustait » ceşnicibaşı » tutmek » musademe » cayır peyniri » kure kuşağı » cucuk » gozu veya gozleri kararmak » ofkesini yenmek » yuvarolcer » celişik » mosyo » oğle ezanı » duzen kurmak » cemenlemek » ilk iki dereceyi kazanacak atı » ozurlu » gosterişsizlik » ustune başına etmek » satranc taşı » kelle koltukta gezmek » varoluşculuk » bulbulun cektiği dili belâsı » yapmacık guluş » ceneye kuvvet » ayak ayak ustune atmak » ozel sektor » cince » kac » yonetmek gorev ve sorumluluğun » cırpınmak » ustune yaptırmak » musemmen » sobe » gosterici » armatorluk » adıcıkmışdokuza inmez sekize »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.