tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hayvan elephas » danışma burosu » perdrix » ulûhiyet » mukellef » loşca » keci » barışcı » petek goz » acık vermek » mer i » alâkayıveya alâkasını kesmek » prelut » yukseliş » cıbanlaşma » herru » toplu calışma » ustlenmek » paracol » koncina » cabalama kaptan ben gidemem » eline yuzune bulaştırmak » devenin başıpapucu veya nalı » yureğine od veya ateş duşmek » calısupurgesi » curum » kutin » halay cekmek veya tepmek » cığırtkan » sabahcı » kuşat » olu acı » gok » bal ciceği » ufunetsiz » yuz suyu » nefesli calgı » alıcıcıkmak » arnavutlaşmak » sumkurmek » norolog » genişce konuşmak » cocuk dunyaya getirmek » oğrek » bilâkayduşart » sublime » İri balık ve deniz hayvanların » soz almak » cimdikleme » fırdondu »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.