tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dayanma omru » kopeksiz » sumuk doku » hindolog » kulleme » hayvan elephas » organların her biri » hristiyan » gecişsiz » gucsunmek » zemberekci » gumruklu » karşıtı » camurlaşmak » turkî » coğur » yanay duzlemi » kopruleri atmak » on oda » nervur » gecilmek » nakliyatcılık » mucevher mahfazası » ağzıtorba değil ki buzesin » bekci » mustahak olmak » kok kırmızısı » muşkulleşmek » goyuk » turdeşlik » da var ki anlamlarında kullan » guceniş » yıldırımla vurulmuşa donmek » ortalığı almak » kuştuyu gibi » ucmak » el el ustunde oturmak » coban merhemi » mesih » yuz bulmak » haric » başustune » sıcma » peltek dişunsuzu » onder » tumleme » cocukluğu tutmak » ağına duşurmek » kavakcılık » cağıltılı »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.