tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goğus kafesi » olcek » tokatcılık » altın koku » secim » tekabul » gecenlerde » ag » merak etmek k kalın okunur » farsca » cayıgormeden pacalarısıvamak » gumburdemek » başnereye giderse ayak da ora » gormek » koprunun veya koprulerin altın » husnuhâl kâğıdı » aracılığıyla duymak değmek e » icit » yetenekli kimse » cankurtaran kulubesi » docent » yollara sokaklara dokulmek » oksuruk » badem kurk » elcim » suya goturup susuz getirir » siperlik » ozengen » kılıclamak » acma » suzmek » bektaşî babası » hiclemek » muddeialeyh » toskurtmek » luzum yok » kolacan » şeref sozu » doğaclama » musavat » cağla » tevessu etmek » bahcemsi » temiz kanıda vucuda dağıtan or » guc kaynağı » acık bolge » utcu » ulfet » kolay işlenebilen yumuşak bir » diri diri henuz olmemiş »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.