tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulağına koymak veya sokmak » muhurlu » guncel » kukremek » kompresor » bir cicekle bahar veya yaz olm » soylemek » akıl erdirememek veya ermemek » calılandırmak » uşutmek » hambelî » duğun evi » caprazda surmek » vak anuvislik » eski goz ağrısı » tenkitci » gorunmek » kor » ayıp etmek veya yapmak » kumeleşim » kamcı » tumce » yapışık ceneliler » guzellik malzemesi » başmurettip » percinleme » kulağınıbukmek » duruma gelmek » boşluk » ahdicedit » derdi gunu » duzeltme » sun î solunum » bağımsız sıralıcumle » olu nokta » acımlanmak » acar » korleşmek » goğus goğuse » ucucu » ni » ustenmek » cigan muziği » iplikcilik » baskul » ın in un un » dolmuşculuk » azrail » ciğduşmek » takdim edilmek veya olunmak »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.