tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciceklemek » kıskanc » orkleme » ucuşmak » yuk olmak » direktorluk » teveccuh etmek » hanefîlik » gucleştirme » gecer » orneğin » cala » keyif benim koy mehmet ağanın » suslemek » kokleştirme » yun » geciştirilme » davulu biz caldık parsayıbaşk » mucerrep » tepkili ucak » ruhiyatcı » surtukleşme » uretim gucleri » bildiğinden şaşmamak veya kalm » sepet havasıcalmak » duşuncellik » işi cıkmak » onduleli » camcak » beis gormemek » terazi » oğrenci » cocuktan al haberi » muşebbeh » kopya etmek yapmak veya kopyas » suvarilik » seyrusefer » kat iyet » dokunmek » adı » utanc duymak » gectiği yoldan gecmek » yeri goğu ben yarattım demek » ustune evlenmek » bize de mi lolo » balıkgozu objektif » ordunun hareketlerini duşmanda » goturmek » nuksetmek » inhisara almak veya inhisarına »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.