tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bol kepce » uc » kem kum » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » teneffushane » yukarı goğe doğru olan yanı » cift gormek » butun » aklınıcelmek » kur a cekmek » kutikul » cimentolama » ceza cekmek » yuz tutmak » cakılmak » kasınc » catıldama » acmak » olan insan topluluğu ulus » boru değil veya boru mu bu » kazgıc » bizlengic » su gibi aziz ol » korluk » tekst » muemmen » copluğu » alak elek » ağaclandırma » gun » uvertur » calımına gelmek veya getirmek » anadan gorme » kufretmek » simultane » sonuc » uflenme » cağdışıolmak veya kalmak » pacasız » tepegoz » peşin hukum » ucuklaşma » cekmeli » kolay işlenebilen yumuşak bir » bolum » fark gozetmek » tuyme » calgıc » gercekleme » caygiller »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.