tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı

dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane SÖZCÜGÜNÜN eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olculu » bıckın » peştuca » barışcı » tufek » kıvrakca » kanavice » carpıkca » taşyurekli » catırdatmak » epikurcu » cembersiz » akcıllanmak » cirkeflik » cocuksuz » ile beraber » falcata » bozguna uğramak veya vermek » elini surmemek » yerinde su cıkmak » calıhorozu » mulâkat » cakır » dalık delik » uste vurmak » hurriyetsizlik » koyun can derdinde kasap yağd » flâman » yol acmak » ihtiyac » turkuaz » elden gecirmek » guveyi girmek » sağgorulu » ağcekmek » uretici alan » sen sağ ben selâmet » cis » altıkaval ustu şişhane » doşekli » muddeiumumîlik » arabî » corap sokuğu gibi gitmek veya » dikkat cekmek veya dikkati cek » su icinde » hesap cıkarmak » uc beyliği » nufuz etmek » hurdasıcıkmak » yureği yanık »

dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı nedir ve dersane_SÖZCÜGÜNÜN_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.