tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
klorur » catallık » hava koprusu » gozu uyku tutmamak » politika gutmek » soylevci » keceleştirme » nakışcı » cengel iğnesi » duzenleşik » tekâmul » tenezzul » mızrak cuvala girmez sığmaz » burnundan fitil fitil gelmek » cıkrıklı » fennini almak veya kapmak » akşam guneşi » allah bir yastıkta kocatsın » oz itmeli » ay gun yılı » soyleşmek » dunyada » icilme » başetmek veya edememek » dokulup sacılmak » ustune fenalık gelmek » kokorecci » koc yumurtası » yenene icilene bakılmamak » lık lik luk luk » yuzulmek » kocu » tunemek » gıptasınıcekmek » kan canağıgibi » olmez otu » sıcramak » ozbek » anglikanizm » a a » tam ustune basmak » acmaz » umit bırakmak » ku » insan musveddesi » yoluna can vermek veya yoluna » belli belirli kesinleşmiş ş » statu » kulce » insan eli değmemişveya dokunma »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.