tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soz getirmek » yardımcıdocent » anonsor » cırılcıplak » ruşt » cerre cıkmak » boşluk » oran » ovuntu » buyuk elcilik » sabahın korunde » gonlunden kopmak » hava kure » aluminyum taşı » imam osurursa cemaat sıcar » canıyanan eşek attan yuğruk ol » hukum surmek » museddes » arnavutlaşmak » kulağınıcekmek » İcinde baklava bulunan » başakcı » cennete cevirmek » yokculuk » camurlanmak » muhurleme » secmek » editorluk » gunah cıkarmak » para cantası » carşaflatma » aclık grevi » toplac » yureği urpermek » ciftleştirmek » sozu uzatmak » mis uzumu » pastorizasyon » toskurtmek » amputasyon » buyuk » sosyokulturel » patates puresi » boburlenmek » e » golgelik » duşunceye varmak » onlenmek » gumrukcu » cavuş »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.