tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dışa donuk » kapak bıckıcısı » okyanus cukuru » gecmiş » cift cubuk » ceyiz cemen » gıllugiş » uşuşmek » tuydurme » onleyiş » inmek » şeytan elini cekmiş » yuzustu bırakmak » cene yarıştırma » kalpakcı » asıda olmak veya asıda kalmak » cenkci » duz kap » ovmek » yemişci » kaba turkcesi » sokağa veya sokaklara duşmek » esmer kuf » ayaza cekmek » sıfat fiil » oylemesine » ikili unlu » ıskatcı » caldırmak » kuru yemişci » gluten » uscavuş » catı » gozu kapalı » mahrut » şolen cekmek » ceşitleme » bezekci » gunleri sayılıolmak » calap » cam yarmasıveya bolmesi » ic dunya » cuz » son bulmak veya sona ermek » olumsuz » adamakla mal tukenmez » sozel oğrenme » duzenlenme » acık hava » gommek »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.