tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yurutmek » kıyıda koşede kalmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » sac sakal ağartmak » yaşta kalmış kavat pabucu gib » dışarıcıkmak » rumelili » cağırıcı » ciğden vermek » cıkmak » gobeklenme » kasetcalar » cıkıt » ve katımadde » cember » muzevirlik » hayvanın sebep olduğu hastalık » ici almamak » pusur » acelya » satranc » koşe » zamanıgecirmek » durum » hareket » muşkulât » coğu kez » yuksunme » gelinlik etmek veya tutmak » hazır duruma getirildiği omurg » bobrek ustu bezi » pluralist » boşluk » tuzlayayım da kokmayasın veya » gunlemek » duğuncu » şolen » guvey i » sonumlu » buyuk unlu uyumu » borclu bulunmak veya olmak » gobek » muze » acıklanmak » kukurtlenme » ucuklamak » askıya cıkmak » gurgengiller » yuklenmek » parcalanma »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.