tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
veresiye karşıtı » kulak asmak veya asmamak » koşutculuk » telli calgılar » kucuk abdest » dunyanın dort bucağı » dokuntulu » calıştırma » uzerine yok » secmeli » gurultuye veya patırtıya pabuc » catlama » cay kenarında kuyu kazmak » tumlenmek » horozdan kacmak » olu gozunden yaşummak » acılır kapanır alet » calkalanma » doger » gozu gibi sevmek » bıckı » sırasına gore » ziraatcılık » cıngırdatmak » gule gule » kıcın kıcın gitmek » yeni cağ » ic asalak » kulturfizik » musaade etmek veya buyurmak » ortmece » kelâmıkadim » gunduzleri » ay donumu » yuzbeyuz » nalca » noroloji » surmek » ağlar gozden sahte sozden ken » cene yarıştırmak » deniz orumceği » bağbıcağı » ihtiyac » kotucul » tuzluya mal olmak oturmak veya » sondurmek » mukemmeliyet » kosem » kusur » kız kacırmak »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.