tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimlenme » papara veya zılgıt yemek » devir acmak » balıkcıyaka » gozunde » ozet » savaşcı » cakar » ağzınıacmak » surum » cukurlaşma » bakla dokmek veya atmak » kendine gel » nazileştirmek » sokağa veya sokaklara duşmek » abacıkebeci ara yerde sen nec » gormezlikten gelmek » cabalama » toretanımazlık » emir cumlesi » verilmesi ve bu sahipliğin bir » cıkışcizgisi » kokcuk » mubareze » duşunce alışverişi » ayıgulu » yer yer kazıyarak alttaki renk » gonuldaş » duğun bayram etmek » cozucu » cokertme » duşmanlık » duşundurmek » parfumcu » suveyda » bezi herkesin arşınına gore ve » dortluk » kacıklık » herkesin gonlunde bir aslan ya » plutonyum » virtuozluk » bocelenmek » ii murat a yolladığıbir haber » cileden cıkarmak » sıcramak » bulunan bolum kafa ser » tekerlek kırıldıktan sonra yol » teyel yapmak veya atmak » gormek » icin »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.