tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
br » turlu şeylerden yaptıklarıve t » yuzu olmamak » orumcek kafalı » acık vermek » kriz gecirmek » izzetuikram » yusru » değirmen taşının altından diri » » gozu ısırmak » cıkmak » kucuk » taşcıl » kalcalı » induklec » duğmek » değer duşurumu » ruyasında gorse hayra yormamak » camaşır ertesi olmak » şaka iken kaka olmak veya şaka » koruklenmek » karantina suresi » tur ağac veya metalden değnek » coban kebabı » yoneltme » fır donmek » acmak » sor » başlangıc noktası » değişen arac » calmak » guncelleşme » sezu » yoresellik » yetenek ve genel gidişdurumlar » yuzsuzce » acmak » goturmek » n » gurbuzleşmek » gozunu hırs burumek » yazıcevrimi » uckâğıtcı » sel » heyecana duşurmek » herifcioğlu » lık lik luk luk » ustune gitmek » catma »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.