tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yurumek » kofteci » mes ul tutmak » ortak mulkiyet » iz ansız » daha bircok şeylerin yapımında » icini okumak » kamu sektoru » dikec » tek ceneklilik » on damak » karman corman » calcenelik » ustcavuşluk » capak » kacırmak » orumcek kuşu » olcunlu » guleğen » oğretim programı » canak yalayıcılık etmek » sozlu soru » mef ul » cıplaklığıyla » ucleşme » minibuscu » buyuk mevlit ayı » multezim » sut mavisi » yuz gostermek » z » dil otu mu yedin » guzelleştirilmek » calkalatma » icli dışlı » muddeialeyh » can can etmek otmek veya konuş » calmak » takdir etmek veya eylemek » gorumluk » on sezi » rencper » yureği şişmek » şarjor » gocuşme » sondurulmesine yardım eden kim » kucuk » malın gozu » mirac kandili » an anevi »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.