tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
istizan etmek veya eylemek » duzenleyen ve genel olarak ilg » şeytanın kıc bacağıveya art ay » vezikul » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » oğretilerin genel adı usculuk » yuzmek » yunlu » icinden konuşmak veya demek » hırgur » coccothraustes » duz rakı » koruk » pirupak olmak » karamusal veya karamursel sepe » gozu dalmak » keci » yarayan cevresi oluklu kucuk » goyuk » ozelliklerine gore bu organlar » balkanlı » beliren olumle sonuclanan has » hu cekmek veya demek » gol kacırmak » kanıtlamak » tunclaştırmak » yukselti » yemen ellerinde veysel karanî » ucuzleme » dışa donukluk » cırak » bakar mısınız » boburtu » gonlunu celmek » cekicilik » bugunku gunde » oğureceği gelmek » kacak » ustuvane » gecimlilik » hatırından veya hatır ve hayal » iyilikci » parca » cerci » kor duman » purceklenmek » sozde ozne » savaşcılık » sutoğul » pek yurekli »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.