tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borc harc » duzeltim » emekleme donemi » kıyakcı » ozel dil » mico » normalustu » namusait » canis lupus » cardak » suruş » picleşmek » yapılan cıkmaz yazıveya resim » cabalama kaptan ben gidemem » lektor » bolum » roproduksiyon » para cantası » cinke » ofkesiz » oğretmen evi » leşini cıkarmak » şehriye corbası » teberruz ettirmek » olcek » ozsever » paca gunu » taammuden » tutmek » gunun adamı » tecrubesi olmak » huthut » gorevlendirilme » koordinator » tanesi » saati calmak » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » tuberkuloz » her biri mesame » sureklilik gosteren » kısmî felc » cınlamak » nal cakmak » zafer bayramı » başmurettiplik » soğulmek » aktuel » cavlanmak » avurt satmak veya avurt zavurt » maaşa gecmek »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.