tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
savaşacmak veya ilân etmek » secmen » mutekellim » cıngırak » yeise burunmek » kopuk gibi » şirazesinden cıkmak » bitkisi thuya » yatak yapmak veya sermek » duz kap » acmak » tarihsel ozdekcilik » carpılmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » izinden yurumek » dokum » ali nin kulâhınıveli ye veli » sunger » gobeği catlamak » butunleyici » fitcilik » cokkunleşme » allah bilir » otme » dokunmek » ickicilik » acıgormuş » soylemek » sacın ak mıkara mı onune duşu » gozu veya gozleri kararmak » senyor » donuşsuz » guzel » işler acılmak » bayram cocuğu » rum » gelip gecmek » simitcilik » uc birlik kuralı » gece gunduz dememek » ayağınıyorganına gore uzatmak » dun cin olmuş bugun adam carp » yelken acmak » cumartesi kibarıgibi suslenmek » sac » hicten » mu » geckin » surveyan » ucleme »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.