tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şilepcilik » simitci » ozellikle celik dokum ve alaş » balıksırtı balık kılcığıbicim » işleri ve dışişleri bakanlıkla » kafasında şimşek cakmak » karacalı » alcakca » muzakere etmek veya yapmak » ın in un un » yorgan carşafı » şanından olmak veya şanına yak » teslimatcı » allah taksiratınıaffetsin » melul » nisaiye » genel ad » cıtlatmak » goz kaşsuzmek » pufleme » atlambac » konsantre etmek veya olmak » celâlîlik » ne diye » mucellâ » citari » utu tahtası » ucra » abliyi kacırmak veya bırakmak » dokme » başlangıc » nufus kâğıdı » perdah vurmak veya etmek » burnu buyuk » gucleşmek » purceksiz » kulustur » peştuca » dedikodu etmek veya yapmak » karanlık basmak veya cokmek » cok kocalı » kat îleşme » cusseli » suzgu » caydan gecip derede boğulmak » yureğini tuketmek » yolcu taşımakta kullanılan mot » secmece » nargile tutunu » muştereken »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.