tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozlukcu » kaymak bağlamak veya tutmak » gonul eri » spekulâtif » album » durulmek » gun yapmak » denize duşen yılana sarılır » gonlu bulanmak » fume » yuk katarı » teşerruf etmek » gorgu » akımolcer » kıc » gumruk kanunu » goz goze » caylıkek » subyan koğuşu » subjektif » zararına kazanc sağlamak » bulamac » doner sermaye » ağaclıklı » hakca » odunleme » uce beşe bakmamak » bolumunden her biri sezon » otucu kuşlar » kucaktan kucağa dolaşmak veya » soyleniş » guc mevkide kalmak » cavuş » koclanmak » evlenmelerinde yasa bakımından » gocmenlik » maruz bulunmak veya olmak » carpılı » bicimsellik » defol » icraatcı » catal kundak » kullanılan yapma yuz » muhlet » ozgurlukculuk » ağaclandırılmak » puskurtulmek » surumek » tırmanıcıbir bitki piper nigru » curuğe cıkarmak »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.