tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolme » endişeye duşmek » utulme » pic » major » makascılık » cavmak » şakaya boğmak dokmek veya bozm » sabaha cıkmamak » uzunclu » muessif » cizelge » donme dolap » yuz goz » bakkala bırakma » nuh der peygamber demez » guzelim » pabucunu dama atmak veya pabuc » amara » ozdeksel » sozsuz oyun » hucuma kalkmak » koy koy » mayın dokmek » ana avrat duz veya dumduz gitm » mumkun » elle tutulacak tarafıyanı kalm » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » gozettirmek » doğru acı » suruyu guden kurdu gorur » sorumluluk duşmek » kale cizgisi » kotuleniş » borclanılma » musaade etmek veya buyurmak » beklenmediği umulmadığıveya c » celtikcilik » gobeği duşmek » kervan culluğu » catlama » alt ust etmek » arnavutlaştırmak » bir duziye » kacık » produktivite » yağmurolcer » cimento » dokmek » ustune varmak »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.