tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
seckin » haklıcıkmak » ırgat gibi calışmak » cubuk » illustrasyon » arap tavşanı » gozden surmeyi calmak veya cek » yuzeysel » munasip bulmak » hayvan salamandra » ılıkca » ciğe » olmek var donmek yok » jonpromiye » cıkışvermek » gorklu » balkanlılık » buyulu » ağzınıkapamak veya kilitlemek » kurum kurum kurumlanmak veya k » sululuk yapmak veya etmek » perdelerini acmak » cember sakal » abdesti kacmak » kanınıicine akıtmak » pence » uzumcu » gece işi korler işi » acınım » cepellenme » duğu » cipo » surmeli » trenckotlu » surunuş » ustune varmak » ekmek duşmanı » diplomatca » tumamiral » gozu onunde » copcatanlık » yukseğe cıkmak » gun atmak » ad cekilmek » soluğu bir yerde almak » ince eleyip veya eğirip sık do » camur gibi » başıcekmek » zaman tuneli » batınî »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.