tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soğuk cıkmak » cıkın etmek » can kaygısına duşmek » ustun tutmak » suyum » kı ki » yuz bulmak » surahi » ile beraber » ust dudak » oğrenimli » cukurlaşmak » cakmak » yonetmenlik » başlangıc » gun donumu » fıcıbalığı » mukâfat » bicerdover » bir karıyla bir koca dırdır e » buyuklu kucuklu » sulun » ucar kefal » belirtilen bolum » dort » ic tumce » muttehiden » rukû » gumuşîleşme » yuz geri etmek » dilini kesmek veya kesip oturm » yıldız gunu » catı » patlangac » kurban olayım » duz » cek vana » teşekkul » guc birliği » puskurme benli » unsuz » duğun corbası » guderi » kapsamına alma veya alınma » suruklenmek » aluminyum » canak yaprağı » malkarca » donencel » buğday guvesi »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.