tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucucu » ceki duzen » olumsuz » orneksemek » komadan cıkmak » orta şark » cubuklamak » durtulme » muessese » kuskun kuskun » catapat » gonlu olmak » hint hıyarı » celişki » gozunu alamamak » veya giysinin uzerine konulan » gonul belâsı » fırsatcılık » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » mu » muktesebat » goz yıldırmak » gelişiguzel » cemkirmek » cay » akac » izlenim uyanmak » derinlikolcer » korler mahallesinde ayna satma » cozmek » ağır ol » her tur gosteri yapmaya uygun » gok yakut » suflî » pomakca » tencere dibin kara seninki be » ayrıcanak yapraklılar » akcıl » ciselemek » celikleşme » gozettirme » kirec kuyusu » turuncgillerden hindistan da » bulbul » muzaheret » iceriye atmak almak veya tıkam » d d » utucu » bulunan bolum kafa ser » cekince »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.