tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekinti » aklınıkacırmak » hic » tufek » bicme » ezgic » cakılı » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » bardağın konulduğu yeri kirlet » muhurletme » yuzustu bırakmak » calgın » ciğrenkcilik » gocurulmek » cillenmek » bacasıtutmez olmak » sayısınıallah bilir » kabuk bocekleri » cilingirlik » gok kuresi » citili » dokmek » tunclaşmak » calışma gezisi » hareketin yeniden kurulmasıyla » teselsul » odlek » cimlendirme » duşurmek » ve sorumluluğunu taşıyan birim » tedhişcilik » ozurlu » yonetmelik » gozukme » kendi koşesinde yaşamak » fikir işcisi » taaffun etmek » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » uzerinde » sınıkcı » kucumsenme » afşar » mukellefiyet » orumceklenme » duduklu tencere » duşunceli » yarım elmanın yarısıo yarısıb » kâğıtcı » canaksı » gurlemek »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.