tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soyleyeceği olmak » yerleştirilmişcift camdan oluş » susme » bilemedin veya bilemediniz » sın sin sun sun » hayvan koklaşa koklaşa insan » okcesiz » rantcı » oz yonetim » anlam cıkarmak » kacmaz » donum noktası » ici kan ağlamak » polonyalı » orgutleniş » uzme » kukurtlenmek » golgelik » koşe yazısı » kaynakcacı » camurluk » ağzıacık » cucu » hamlac » inanc » har gur » genc » facetalı » hukûmet kapısı » altlıustlu » nutasyon » goz boyamacılık » donuna kacırmak » yuruyuşe gecmek » mutenazır » cekiş » bordur » c » kedi gibi dort ayak uzerine du » parcalara ayırmak » muzminleşme » camur » mulâkat vermek » suit » tekaudiye » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » kızılderili » gorkemli » postaya atmak veya vermek » gozetlenme »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.