tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yatak yapmak veya sermek » kulağıkirişte veya tetikte olm » şoforluk » imanım kısa soyleyişle » bir tatlı » kotu » pergelleri acmak » cini » yuzyıl » yuksekten atmak » coğaltma » değerlerine yapılan yeni eklem » dam ustunde saksağan vur beli » koy muhtarı » masor » ceyreklenme » dondurac » icler veya yurekler acısı » kamcılama » catır catır » cıkarsama » birleşimiyle elde edilen daya » hint armudu » ledun ilmi » aristotelescilik » gonlunden gecirmek veya gecmek » tecerrut etmek » uşutme » tanzanyalı » telekomunikasyon » gol başı » gozunu bağlamak » ateşten gomlek » helenizm » boru ciceğigiller » parcalıbohca gibi » koktencilik » gozu kara » gosterişci » traktor » cırpmak » calkı » cimdik » sofra veya sofrayı kurmak » sure daha surdurmek » hidrokarbur » kıyamet mi kopar » celik pamuğu » gormek » uzerinde kalmak »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.