tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
diskcilik » su gecirmez kumaştan yapılmışt » gozu kor olsun » unite » tupleme » antrenor » viraneye cevirmek » dondurulan ince uzun ışık ara » s s » cakmak » oğlen » icine sıcmak » icin icin gulmek veya gulumsem » menu » sescil » guneşyanığı » gozunden kacmamak » rucu » of cekmek » ovme » ifrat tefritte kalmak veya bul » toprakcıl » cekirdeksiz » kurdan » tecavuz etmek » yarım pabuclu » surme mantarları » cukur » al kiraz ustune kar yağmış » mulâyimlik » pilot koşku » kibrit cakmak » acık sozlu » gonul vermek veya bağlamak » kabuk yonetim » şomizye » civitsiz » bir el bir eli yıkar iki el b » cakmaklı » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » artcı » gozu keskin » kirec taşı » projektor ışığında olmak » dokumlu » cer cop » cıban işlemek » bağırışcağırış » pireyi gozunden vurmak » coğur »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.