tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oncul » belediye cavuşu » ihsan etmek veya buyurmak » cıkmak » acan » ibrikci » inmek » umit kapısı » ozumseme » yamalıbohca » munakaşalı » keyfi kacmak » curuk gaz » trafik mufettişi » gosteren » boşgezmekten bedava calışmak y » nesne » yuz gorumluğu » guc » borcsuz » yola duzulmek duzelmek veya ko » ceyrek » vatandaşlıktan cıkarılmak » topuk calmak » kufelik » dayak duşkunu » gozyaşıbezeleri » umutsuzluğa duşurmek » kıpcak » gostermek » unsuz benzeşmesi » olcumlu » sac saca başbaşa sac saca başb » kup » metafizikcilik » camurlatma » akşam guneşi » ilâclamak » medenî kanun » arpa ektim darıcıktı » acınmak » tuy duzmek » uremek » yunlu » oğreti » zerzevatcılık » saygıgostermek icin başeğerek » oğunmek » gorevcilik » omur surmek »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.