tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yol gozlemek » gonlunu karartmak » calınmak » payandalarıcozmek » vezir vuzera » gonlu tok » sancmak » calışma » koyuvermek » curuk para » duşeylik » hunersiz » munakaşalı » sırtında veya arkasında yumurt » bulgurlu kofte » tur » calım atmak veya yapmak » gostermek » cenesi oynamak » mal kapital » kor kaya » tutsu » kucuk » can cekişmektense olmek yeğdir » kureme » bakkal cakkal » tunel » modulâsyon » kullî » cakşırlı » kırdırmak işini yaptırmak » millî mucadele » amerika uzumu » lugatce » beli acılmak » zor alıma carpmak » oruc acmak » dovulgenlik » tutun » verilen tek ve eşit bir varlık » carpıklık » sıcankulağı » yureğine dert olmak » sinek ufak veya kucuk ama mid » zuppe » dalga yuksekliği » ortunmek » canınıcehenneme gondermek veya » yapmak » sıcan »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.