tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yapmaya yarar » donuşlu zamir » mustakar » allah rahatlık versin » cenesini kapatmak » on oluş » rayic fiyat » kalafatcılar » bicimine getirmek » kamcılama » cırpıntı » cıngı » cilecilik » dunyadan haberi olmamak » gururlanmak » olumle burun buruna gelmek » surme » koc » odetmek » yuzune yazmak » alkışcılık » bolumlendirmek » orumceksi zar » bicimdeki bolumler » gecirmek » hf » icten » cihanşumul » yaya civisi » kocek » cekirdek » esir duşmek » sunger gibi » munasebette bulunmak » cayır teresi » ardından veya arkasından atlık » uzum pekmezi » cığırtkan » sacı » cocuklaştırmak » bocuk domuzuna donmek » olmezoğlu » şarkuteri » buzgen » renginde sapıdort koşeli olan » lâcka etmek » slavca » fart furt farta furta etmek » allah kahretsin » parca »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.