tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dersane eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ovunc cizelgesi » tutma satışıtek elden yonetme » brulor » capkın » yağolcer » yapmacık guluş » kof cıkmak » yoneliş » allah ınıseversen » capla » tarih oncesi » tovbe etmek » munteha » hukumranlık » ucretlilik » kuskunleşme » ele gune veya ele gune karşı » tapan cekmek » gorunuşu kurtarmak » munteşir » guclu » canak yalayıcı » butunu hars ekin » dibi gorunmek » yıldız kumesi » ortak tam bolen » palet » cingoz » norotik karakter » kılcık » direksiyona gecmek » ciğrenkci » tebelluğ » girintili yer » soz konusu » fransızlık » tum tanrıcılık » uretmek » paraşutculuk » oksiyur » boceklenmek » sinus » puritenlik » goknar » yalancıod ağacı » uvertur » kolcak » gocebelik » paraya duşkun » surmelenme »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.