tdk sözlük TDK Sözlük

 

dersane eş anlamı

dersane eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dersane eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dersane eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dersane eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sivric » ve katımadde » monsenyor » catal ayak » mustahzar » goyunmek » yukseltme » yuklu » gunduzsefası » at binicisine gore kişner » hoşgoru » duz » pireyi gozunden vurmak » bicimini alır hidrojenle oksi » huvelbaki » oyku » tembele işbuyur sana akıl oğr » muzmin » orumceksi zar » bildim bileli veya bildik bile » tekerlek kırıldıktan sonra yol » goruntulemek » durum » seramikci » yaradan tanrı rab mevlâ » ozellik başkalık ayrım » kara evli » ur » hucum » orgulu pilâv » ceribaşılık » golgeleyici » guluş » gerekceli » cevirmek » solpumek » muhurcu » kup gibi » sacın ak mıkara mı onune duşu » boceklenmek » icecek » nonfiguratif » mutehavvil » sal » yetenek ve genel gidişdurumlar » ust dudak » parşomen kâğıdı » on » gobek taşı » yorgan doşek yatmak »

dersane_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dersane_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dersane_eş_anlamı nedir ve dersane_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.