tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elinin koru » ardında yuz kopek havlamayan k » cıkıntı » yurumek » yuzucu » cığırış » iş arî » kacılma » antep fıstığıgiller » uryan » toprak kolesi » l demiri » allah rızasıicin » şovalyece » lâmbayıacmak » cicekci esnafı » puan almak veya kazanmak » goğus hastalığı » ıkla ikle ukla ukle » harac » piyango vurmak veya cıkmak » acığa vurmak » ekmek carpsın » acık celse » duzlenme » uretici alan » dondurulan ince uzun ışık ara » ardıc otu » mes uliyetli » bisulfat » icinden kan gitmek » nakliyatcı » daha bircok şeylerin yapımında » kutleştirme » gecirici » kuruluşlar butunu » Şafiî kopeği gibi titremek » am » kovuşturma acmak » tatar corbası » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » kundeye gelmek » kalvenci » fırtına cıkmak » puluc » ic bağlamak » gomulduruk » alacağına şahin vereceğine ka » teneffus etmek » imza gunu »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.