tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokmek » yukarı goğe doğru olan yanı » denk kume » supurge darısı » surumcemede bırakmak » zumrut » durulmek » benlikci » direkci » tecavuz etmek » yiğitliğe leke bok surmemek » sağcıkarma » su turbini » utmek » mustevi » buzgu » muhakeme usulu » acemkurdi » osmanlılık » gorev » surulmek » grizuolcer » başına calsın » allah yarattıdememek » yapılan cıkmaz yazıveya resim » muleyyin » saat acısı » goğsunu gere gere » alacam » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » kotumserlik » terennum » lup » gonder » ozgurluk » cay kenarında kuyu kazmak » şipşakcı » donme ekseni » aktualite » duyun » oğutme haznesi » yuzuk oyunu » be » takarrur » mudrik » celenk koymak » calkanmak » munşeat » kac para eder » yuz karası »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.