tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aşcı » tereddut etmek » acılış » keceleme » bankadan cekmek veya almak » ondulesiz » takdir etmek veya eylemek » benlikci » tumen tumen » kotu » almanlaşmak » x veya rontgen ışınları » goruş » avcıucağı » yakadan gecirmek » dokuntu » bukturme » ortak tumlec » duzelmek » yuzer top » capalı » capacul » pecete » cekirdek » kolcak » hukmu olmak veya olmamak » cığlık » cağ » tepegoz » ağzınıaramak veya yoklamak » doşemek » cıngırakcılık » başustunde tutmak » acıktan » mutluluk cubuğu » para ile değil sıra ile » durust » kotu » calkatmak » dongu » yamcısız » kasetcilik » kopruleri atmak » olu acı » tuberkulin testi » ucsuz bucaksız » yuzu kara » munteha » tefeul etmek » ic bolge »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.