tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
testere caprazı » kos dinlemek » gozu takılmak » comelmek » acıklık » tenkitcilik » ayrac » oksuzler anası oksuzler babas » yolcu taşımakta kullanılan mot » fransızlaştırma » gelin ciceği » patlıcan boreği » gozdağıvermek » alkollu » koyun can derdinde kasap yağd » calımından gecilmemek » kimse » ornek » temerkuz etmek » arkasına duşmek veya takılmak » gozu goz değil » konuk koşesi » deniz ussu » o gun bugundur » musamaha » yondeş » on teker » yarayan duzen » anlamıverir » sunguleşmek » hukmen » gosterici » ağustos boceği » iti oldurene surukletirler » gurultucu » ne olacak » tenevvu » sutun acmak » carpmak » mumarese » işguzar » harcsız » ho » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » rahatıkacmak » kopekli » mucrim » cıtpıt » tufek catmak » hindoloji »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.