tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nazım turu » duşman duşmana gazel veya yasi » ilgi gostermek » başıustunde yeri olmak » duğuncu » kendi kanatlarıyla ucmak » ya ya » kaşık duşmanı » cekimleme » ay modulu » aktuel » carcabuk » kulâh giydirmek » utcu » bal ozu bezi » bir şeyler veya bir şey olmak » duşunce » cakış » menşeviklik » butunsellik » sovmek » cıkmak » pabuc » yuzunden duşen bin parca olmak » cift camlı » sana taşla vurana sen aşla var » suclama » soğutluk » kırdırmak işini yaptırmak » ciğnemek » tekâmul etmek » başınıucurmak » ciceklenme » lumensaat » net ucret » soğmek » cayırlanmak » canından gecmek » istenilen bicim elde edilen m » yerleştirilen demir parcası » iclem » sut corbası » yuz » taraca » ucar kefal » gorulme » kızılelma » duşmek » gullu » yol gostermek »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.