tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkmak » c » bak » ac ec » gorsel sanatlar » acık tribun » kilitsiz kureksiz » iğrenclik » iz surmek » sovyet » caprak » gutmek » gonlu bulanmak » şuphecilik » keci postu » jupon » numayişci » sayısınıallah bilir » yeryuzu » actırma kutuyu soyletme kotuy » yuzuş » yuzustu bırakmak » capraza almak » pence » cok » gobek otu » maltalı » cizgi cekmek » imanıgevremek kısa soyleyişle » akıl oğretmek » comlek » golgede kalmak » dutturu » tedahulde kalmak » kor kostebek » ceviz ici » yuksek perdeden konuşmak » kurklu » kırağıduşmek veya yağmak » ustune tuz biber ekmek » ikinci cağ » uşutmek » icraatcı » mudafaaname » haric » ve kanunlara uymaksızın cebir » yuzustu » paylaşmış benzer odevlerle yu » yurumek » kor dokmek »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.