tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şişkofte » duşurmek » fişacmak » dunyadan elini eteğini cekmek » yerin dibine gecmek batmak vey » borclu cıkmak » copluğu » cember sakal » cekemez » zerzevatcı » buyucek » yuzey şekilleri » yakın doğu » iştah acmak » sokmek » seruvencilik » turkce » cıralı » iktisatcı » batoz » ruslaşmak » kopekoğlu kopek » dunku » kafkasyalı » zarfcı » caşıt » cıkartma » yakasına cokmek » kotulukculuk » ana kralice » cok tasım » torpulenmek » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » kendini naza cekmek » coğaltıcı » cocukcu » kor nişancı » yumurtayıcalkamak » allah kazadan belâdan saklasın » kacak » dudak bukmek » ceyizli » ciftetelli » şolen » pirinc » senatorluk » gungormuş » kafasınıtaştan taşa carpmak » duzayak » gozunun onunde olmak »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.