tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıklar livasıolmak » macun kureği » parcası » boynunu bukmek » dokulup sacılmak » başcavuşluk » bulunan bolum kafa ser » kuşuzumu » oğutucu » gumec » ovunc » centik » ettirgen catı » acılıp sacılmak » karada olum yok » orulu olmak » boya fırcası » mutenavip » cık cik cuk cuk » sutun » garnitur » gecit » dovmek » ayağınıveya ayaklarını altına » uzatılabilir » mes uliyetli » bickici » boğurtme » duzenleme » sozlendirmek » uygun bir bicimde takılarak on » sonucsuz » afgan » haşatıcıkmak » surmek » gormez » catlatış » gıllugişli » dort yuzlu » koken bilimsel » dumen kullanmak » suzgunleşme » tarafından arabacıicin armağan » ilkoğretim » mubalâğa etmek » camur ığrıbı » vazife gormek » calık » acık olmak » surcmek »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.