tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celişkisiz » muduriyet » kuturdemek » aklına duşmek » cekmek » ve bu koldan olan kimse » gocer konar » teessus etmek » golgeleyiş » cabalayış » alman usulu » sonuc almak » ciselemek » cam sakızıgibi » fizik otesi » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » la le » kok boyası » tutsulenmek » gercek varlığıinkâr eden aşırı » kulağınıcekmek » carpışılma » burumek » kotuleşmek » davranış misal » gunlerce » akciğer lopcuğu » cığrışma » avurt satmak veya avurt zavurt » koylu » guneşbanyosu » kendini kapıp koyuvermek » erendiz » coban boreği » olu deniz » gozleri bayılmak » surahi » secmeci » su gecirmez kumaştan yapılmışt » gonderi » gocmen » sozel oğrenme » korpecik » cıyan gibi » temizlemek » gozu ısırmak » venus » ordek » cıkmaza sokmak » gurbuz »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.