tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meniskus » ılıkca » duşmanlık » tampon bolge » elinin koru » goruntu » oteyi beriyi » bosme » percinleyiş » yonlendirme işi » f k b » amerikalılaşmak » hesaba dokmek » pacacı » ayakkabıyapan satan kimse pa » taşa cekmek » duşurmek » kacırmak » kantcılık » calışmak » hicap duymak veya etmek » horasanlı » duşuncellik » indukleme akımı » ahlatın veya armudun iyisini d » esmayıustune sıcratmak » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ucar » sutanalık » gomme » calışkan » moskof camı » neme yonelim » guveyi girmek » cekme » işgucu » sağgoru » akgunluk » satın alınan erkek kul esir » acmaz » nufus tezkeresi » mulâkat » acmaz » ejder ejderha gibi » yuzlemek » cakmaklı » işsozleşmesi » muhurleme » obekleşme » think tank »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.