tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
var gucuyle » oncesizlik » uyandırmak » haraccılık » başmakcılık » kuşum » korluk » balığı falyanos balaena misty » dur » nubuvvet » hoyuk » kus » ustunde kalmak » doğu bloku » protesto cekmek » orumcek kafalı » cekirdek » boyle » sacma » patlayıcıunsuz » mulevven » etcik » munferit » bicmek » pek soylemek » oğrenmek » cekmek » uslûplaştırma » analiz » ad govdesi » teehhur » atadan babadan gormek » arabî » huzun cokmek veya icine bir hu » okce » cakşır » cocuk oyunu » rusvalık » carpılı » duşurmek » hamam boceği » guclu duygu durumu » amac » duzletme » utu » kırkağac kavunu » harclık » tekemmul etmek » ortturmek » merhem »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.