tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
an en » koklemek » borc almak » tembele işbuyur sana akıl oğr » baskul » koc katımı » kaldırıma duşmek » oren » isim koku » ust diş » ozel tiyatro » bir dilin kelimeleriyle duşunc » melâmî » uzatılabilir » bektaşî babası » beşikci » onlemek » basıolcer » tecrube » zulum » cekimleme » lâkırdıağzından dokulmek » icerik » maocu » balgumeci » buyuleniş » dondurulan ince uzun ışık ara » bolucu » yapılmışince ve uzun şerit » terekkup tarzı » macarca » mumin » kulbastılık » olu helvası » arabî » icim » hamle etmek veya yapmak » ural dilleri » ust yapı » kalp akce » aracılığıyla duymak değmek e » gullâbicilik » olum var dirim var » buyuk tovbe ayı » emek » ordinaryus » cit sarmaşığı » orneklenme » ve katımadde » kacıncı »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.