tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dutturu leylâ » cop arabası » zurafa » ne demek » maltalı » ceker » kanatcık » gelip gecici » durumuna gelmesi gerilme karş » hayalifenere donmek » cozum » tacsız » cekme » cotuk » ciğe » yarayan celik disk » inmek » buyuksemek » suzdurmek » oğutulmek » butunletme » yanına bırakmamak veya komamak » dili donmemek veya donmek » yarısonuc » koylu kentli » suzgunleşmek » avarca » oz yaşam oykusu » kucuk ay » geciştirmek » kasınc » umide kapılmak » butun » somuruculuk » kayışcı » kurutmac » sonuc niteliğinde başka bir bi » gul suyu » gundondu helianthus annuus » calık » ağzından dokulmek » gosterici » zıvanadan cıkarmak » ortalık duzelmek » ciğnemik » uretici alan » oldurmek » bu gunlerde » omru vefa etmemek » gozleri cakmak cakmak olmak »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.