tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuk olmak » caktırılmak » beduk » omurlu » gozaydın etmek » cıkmak » ucuc boceği » uygun bir bicimde takılarak on » ateşine veya nârına yanmak » korpecik » ara acmak » modul » kampcı » para sızdırmak veya koparmak » boynu bukuk » bitmek tukenmek bilmemek » teşbihte hata olmaz veya olmas » ustluk » el cabukluğu » cuppe » tel kufluce » uzun yol şoforu » yuzleşmek » celmelenmek » cop gibi » kacmak » calınma » hic » soğuşluk » kacmak » gunlerden bir gun » catışma » kırlangıc donumu » kulağınıcınlatmak » duğumlenebilir nesne » suet » doşemeci » halebî » cıyanlık » akıntıcağanozu » kacurga » bicimselleştirmek » guzel » cekinme » gomlek » teleutce » tufek catmak » baraj yapmak veya kurmak » kulak civisi » ocbe »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.