tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu ilişmek » biri » catıştırma » torpu » değnekci » arpa ektim darıcıktı » cil » cağanoz gibi » osmanlılık » ve burada gorevli kimselerin t » orumcek kuşugiller » hukûmeti kurmak » muhakeme yurutmek » toskurmek » yuzuğu geriye cevirmek » eku » uzgusuz » gercek sayı » kultur sarayı » elcilik etmek veya yapmak » gozlenme » memleketci » duğumlu » bordur » omur » aleyhine donmek » oğutucu diş » muhabbet ciceği » aptal yerine koymak veya koyul » sacak » icine tukurmek » soz birliği etmek » seyrusefer » geri cevirmek » boylemesine » civi kesmek » ittihatcı » hazır corba » yuzluk » goruşme » li » sonuk » bolum » cekme » oğutmek » gozu kaymak veya kacmak » tasar cizim » perdelerini acmak » gok guvercin » ust »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.