tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
para cekmek » uroloji » cıma » ucretlendirme » cop tenekesi » işgucu » comlek hesabı » keceleştirmek » u » yuz kızartmak » değirmenin suyu nereden geliyo » calgın » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » rahatca » » turkkâri » ocakcı » eksi uc » yureği titremek » cevrelik » ne şeytanıgor ne salavat getir » aralarından kara kedi gecmek v » yalanınıyakalamak veya tutmak » cimmek » departman » duduk gibi » kıcustu » cıkrıkcın » spekulâsyon » deduksiyon » soz duellosu » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » carpılış » fenaya cekmek » fazla gelmek veya gitmek kacm » soylev » cekilmek » veya giysinin uzerine konulan » nufuscu » emen bir bitki dionaea muscica » cıkra » yağsız ilâc » yuzde » kusura bakmamak veya kalmamak » boynuna gecirmek » cakmak » gumuşlu » deme » cetince » koleli »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.