tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
odu kopmak veya patlamak » un almak kazanmak salmak veya » potasyum sulfat » cırağ » cirişci canağı » teselli etmek veya vermek » suc aleti » munasebet duşmek » malta eriği » cıngırdak » elektrikcilik » ve katımadde » cağıldayış » goz » goze batmak » ekmek duşmanı » derisini yuzmek » şukretmek » onune bir kemik atmak » receteyi yaptırmak » kotu gozle bakmak » tabana kuvvet kacmak » aclık » malın gozu » cupra balığı » sor » husnu kabul gostermek » panslavizm » suzgun goz » yağma etmek veya edilmek » cırpınma » yuzuş » tur » cıkrıkcı » kullanılır » bulbul gibi konuşturmak veya s » at » duve » biber salcası » menfaat duşkunu » dokmek » yureği yarılmak » deniz gecişi » kulfet » kısmî felc » elini surmemek » muhimseme » yuzunu kara cıkarmak » otcu » kokleştiriş »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.