tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hareket » donme » comak » malik » coğur » aklına duşmek » gozleri cekik » icine ateşduşmek » urkmek » duğum » toz fırcası » kotu » husnuniyet » antikomunizm » tetikte tetikte olmak beklem » kılıcıkınına koymak » catıştırma » cift ayaklılar » tumamiral » cekmek » iş arî » ciharıdu » sacısakalıakar gibi » hucum » bolgeci » fug » ağızda sakız gibi ciğnemek » yerinden yonetim » harıgecmek » fitne fesat cıkarmak » cimleyiş » tutun icmek » gecmek » gundeme getirmek » dekartcı descartes in oğretis » ucretlendirme » durtuşmek » arasında den başka anlamıyl » cuce » sperma ana hucresi » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kartezyenizm » gutmek » tel in » catıklaşma » alaturka muzik » basıncolcer » muftuluk » gozluk takmak » uzere »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.