tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koturum olmak veya kalmak » bukmek » bir şey icin gerekli en buyuk » goze diken olmak » akrobat » koleniz veya koleleri » cozumsel » uzerine yaptırmak » actırma kutuyu soyletme kotuy » ağır arac » urkek urkek » gulucuk » deli kızın ceyizi gibi » surrealist » maymuna benzetmek cevirmek vey » onel » refuj » temiz kanıda vucuda dağıtan or » yulgu » calımından gecilmemek » cotira » cakaloz » podosuet » cemberli » dipciklenme » acıolcer » acısıicine veya yureğine cokme » goru » slovenyalı » guveylik » inmek » gokten zembille mi indi » goz yuvarı » guvenli » fener cekmek » icirtme » cantasız » şifreyi cozmek » cekmek » cağrıştırmak » emekliye ayrılmak veya cıkmak » kul etmek » hatır icin ciğtavuk yemek » turkculuk » yakından bilmek veya tanımak » muzebzep » dudağınıbukmek » supurgelik » leşini cıkarmak » odyometre »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.