tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turkkâri » onluklu » belediye encumeni » suolcer » suvari » oğun » siyanurleme » sozum ona sanki guya » nutuk atmak veya cekmek » docentlik » borusu otmek » hayvanat bahcesi » husnuteveccuh » toskuru » dorduzleme » oluşan cok duzlemli cisim men » hatırlatmak » pedikurculuk » muteessif olmak » slovakyalı » cavuş » ali kıran başkesen » guluşme » cur etli » gumuşu » arşiduşes » kırkından sonra saz calmak » suruklemek » ozlu soz » tespih cekmek » duğum » duğumlenebilir nesne » sozunu tutmak » ic deniz » cıkmaklık » acığa vurmak » hareket ve davranış insiyak » muslumanlaştırma » ozelleştirilmiş genellikle di » soz cambazlığı » cukurlu » onu sıra » balık corbası » kok sokmek » duşeylik » haberin olsun » ruyalarına girmek » cınlatma » sefa veya sefalar bulduk » gozunu dort acmak »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.