tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cubukluk » ciğnemlik » inhibitor » cilingir sofrası » goğusluce » cozumleyiş » bağlayıcı bağlama niteliği ol » başınıdondurmek » ihtiyat akcesi » gun bugun » emekcilik » sorma sormayın veya sorma gi » sarnıc vagonu » cevrik » ayağıduze basmak » acacak » duzeysizlik » altıkardeş » demec vermek » ince karton parcası kartvizit » mel unca » ucurtma » gecirgen » 30 ağustos » evirmek cevirmek » hicleştirmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » cırpıştırılma » etuv » yedi gomlek uzak olmak » lok » cakı » orgu » capalanış » falcete » canakcı » buyuklenmek » yaşcayır » muşevvik » puskurtme » uzengi kayışı » starta gecmek » dort dortluk » silgic » yeryuzu » kana boyamak veya bulamak » canının icine sokacağıgelmek » gulistan » kokune kibrit suyu dokmek veya » mucerret »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.