tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catal bel » ozgurleştirme » alcak gonullu » yengec donencesi » tez vakitte veya zamanda » boyacıkupune girmişgibi » carpıtılmak » duzenbaz » supruntuluk » takarrur » ozel teşebbus » sinyal muziği » ovunmek » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » başlangıc noktası » kucultmek » bazılarıveya bazısı » keceleştirme » tunel » ust kat » odetmek » vergi kacakcısı » gecer » cay bardağı » izine duşmek » mecusî » oksuruklu » zihnini kurcalamak veya tırmal » genel kutuphane » yerle bir veya yeksan etmek » celmik » captan duşmek » alım elim » ciğleşmek » cift gormek » tuzla buz veya tuz buz olmak » tarh etmek » olum sigortası » zanaatcı » temizlemek » ustune yuklenmek » centilme » cıkmak » orta ve yuksek bolumlerini bit » vakit oldurmek » cıkıntılarıolan organ » gonul almak veya gonlunu almak » cilsiz » topculuk » cuce »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.