tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah ın evi » tavukcu » cıkmak » akaclatma » plâkcı » az değil » odunleme » deveyi yardan ucuran bir tutam » comeltme » helenist » namaz ortusu » rum » sunnet olmak » t » allah kazadan belâdan saklasın » ipi cozmek » borc odemekle veya vermekle y » tutunculuk » kahır veya kahrını cekememek » istintac » balon ucurmak » rebiyulevvel » duşunceli » uckurluk » surmek » akşamın işini sabaha veya yarı » muteakiben » dayak duşkunu » yoneltec » otesinde berisinde » dağcamı » lece » kutleştirmek » cekmek » is at » ters yuz » ust » temiz kanıda vucuda dağıtan or » pufleme » cılbır » beraberlik muziği » koc katımı » revac bulmak » ayakcak » taharruşetmek » duztaban » su kacırmak » fırca gibi » duzlenme » gonlu bulanmak »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.