tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzenleme ve filme aktarma işi » ağzınıbıcak acmamak » gecmek » acıgormuş » iclenmek » kundeye getirmek » boğurtu » palet » kullukcu » harbiye nezareti » julus terrestris » buyutulme » gibi işler icin beslenen memel » kacamak » optikci » soyundan olan kimse » yapsatcılık » bulunan mobilya » gorulmek » kacan balık buyuk olur » cağırmak » kusura bakmamak veya kalmamak » donuş » dekoratorluk » leşini cıkarmak » oneride bulunmak » cercevecilik » okse » kohneme » gozu kor olsun » koşeye sinmek » kundelemek » yukleyici » kur acı » uzerine cokmek » brahmanizm » vucut vermek » ovundurucu » sakalıele vermek veya sakalıka » icinden cıkmak » mutebasbıs » inmek » hıncsız » cocuk işi » okculuk » cekimolcer » sut cocuğu » kirada olmak veya oturmak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » ozengenlik »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.