tdk sözlük TDK Sözlük

 

dert zıt anlamlısı

dert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicmek » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » ahretini yapmak veya zenginleş » kacırmak » gorme gozesi » gokkandil » bir coplukte iki horoz otmez » cığırma » muziksiz » suzek » doktor doktor dolaşmak veya ge » arayıacmak » okuz arabası » karaağacgiller » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » kotumserleşmek » kuşak dolama bağlama kemer » kemalist » hatime cekmek » olaylarıyorumlamaya veya inanc » her tur gosteri yapmaya uygun » gulle gibi » uzaktan işitilecek nitelikte s » yezidîlik » surtunup durmak » işguzarca » buyuk boy » sut mavisi » tatar » cercevelenme » bir cift sozu olmak » baklayıağzından cıkarmak » ce » modul » acma » gumuşyağmurcun » carşafsız » yuz karasıolmak » ağız tutunu » as » pirinc pilâvı » ongorme » tuketim » golleme » magnezyum sulfat » buyutken doku » caldırılma » cikletci » tezhipci » harac »

dert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve dert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dert_zıt_anlamlısı nedir ve dert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.