tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mevsimi » cokum » kullanılan arac buat » cozgun » puan almak veya kazanmak » bukulgen » orfî » nefesi kesilmek daralmak veya » ozenme » bulunan iri govdeli hayvan ur » guderi » başakcı » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » polemikcilik » akaclamak » antik cağ » sukûtî » surgunlerinde kokulu yağbuluna » oda » yukseklikleri ve yol actıkları » yazıp cizmek » itilâfcılık » goze gorunmek » gelmişgecmiş » acık devre » memleketcilik » yedirip icmek » panturanizm » calkalamak » cuhcuh » yalancışohret » gozu tutmak » başkurt » duzlem geometri » elini ayağınıopeyim » bitum » alcak kavuşum » uzuntulu » iyi gozle bakmamak » acık tohumlular » bilincsizlik » bıcak silmek » salon ciceği » capaklanma » sozcuk turu » suyu ısınmak veya kaynamak » taşyurekli » kohneleşmek » kız kacırmak » cıkarayazmak »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.