tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yalanınıyakalamak veya tutmak » dortleme » kelle koltukta gezmek » kavurmak işi yapılmak » carcur » cekimolcer » yağlıkomur » emeklilik cağı » yan tumce » mahkemelik olmak biri başkasıy » modulâsyon » kubalı » yurumek » yoneylem araştırması » surerlik gorunumu » yuzu karışmak allak bullak olm » ustunden gecmek » kaşık calımı » civisiz kalkan » kapakcık » dağayısı dağlarda yaşayan yab » ureme » sana taşla vurana sen aşla var » fume » orucu » konuşma gucluğu » sacılma » merak etme k kalın okunur » guluncleştirmek » oparlor » oğuzca » sıhhî tesisatcılık » omru vefa etmemek » catmak » uzmek » capalı » vucut ısısı » gecen taşınabilir değerlerin b » onune dikilmek » olağanustu hâl » saklambac » iclenmek » metal parca » belirtmek icin kullanılır » yuzulmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » ozgulemek » kurtcul » kurdîlihicazkâr »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.