tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz destekleyici ve açıklayıcı ifade ziyaret ediniz. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olu salı » yuze cıkmak » niteliği » bicimine getirmek » catallaştırmak » hanbelî » ihrac etmek » cıkışma » gonen » aksiliği ustunde » fransızlık » orselemek » canıyanan eşek attan yuğruk ol » bahsi gecmek » karadeniz de gemilerin mi batt » onem vermek » batıl inanc » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » brove » gecim zorluğu » temizlikci kadın » cor » başıyastık yuzu gormemek » İsa yıkusturdu muhammed i mem » icin icin yanmak » yatcı » cift dişliler » allah kısmet ederse » cul tutmaz » carpılış » bir cokları » kavga cıkmak » sozde » bahaîlik » dovmeci » yapma cicek » cekmek » tureme unlu » bak » tutmek » kıyafet duşkunu » aktualite » vidanjor » sıcramak » ozgurleşmek » butun butune » yanlışınıcıkarmak » ozenticilik » ataturkculuk » mesele cıkarmak »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.