tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
selvice » cıkış » surumcemede kalmak » kazan kaldırmak veya devirmek » azap cekmek » muracaat etmek veya muracatta » guc » ciğerimin koşesi » yuz yuze gelmek » carıklıerkânıharp » bon bon » ağac biti » toplu olarak oğretimin yapıldı » mu » cakmak » koşesiz » ucuk » musamahasızlık » camaşır makinesi » yırtmac » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sut kuzusu » cekim » supruntu » oru » kundeye getirilmek » kucuk gezegen » işkilli buzuk dingilder » berat gecesi » gecilmemek » markscılık » yoneltec » suvari alayı » tırnak suruşturmek » guneşletmek » nukleer reaktor » tukenik » ceneli » granul » vur patlasın cal oynasın » dilini veya dillerini yutmak » bilinc » yaşam oykusu » bulbul kesilmek » un » yumurta koku » olumluluk » bicim bilimi » yurutucu » goturmek »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.