tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz destekleyici ve açıklayıcı ifade ziyaret ediniz. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaclı » cicek bahcesi » acmak » yeni dunya » gomlek » ucuncul » cırpma » gosterici » alacam » kara gun dostu » frenkleşmek » olu » mutereddi » para cıkışmamak » kurulu duzen » secmen kutuğu » cekilme » cıkıntı » acısıcıkmak » tıraşbıcağı » uflec » sunnet duğunu » fakir duşmek » kolemen » tebessumlu » burgac » ceyizlik » kotu olmak » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » sakıt » oz dikeni » avuc » yoğurtcu » banko gecmek » nilufer » celmelenme » kokensel » cekmeli » menekşe gulu » duşurmek » parmakla gosterilmek » ateşboceği » kacmak » arşiduk » kılıclama » kurutmac » an anesiz » ciseleme » aklınıkacırmak » ustune alınmak »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.