tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz destekleyici ve açıklayıcı ifade ziyaret ediniz. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici kalkmak veya kabarmak » muttehit » ince karton parcası kartvizit » gok bilimci » fayans doşemek » guz donemi » cekince » uzum asması » gozden kacmak veya gozunden ka » muhre » onleme » tuydurme » cicek durumu » analıkuzu kınalıkuzu » leyleğin yuvadan attığıyavru » harclı » pacoz » cuş » ozbek » duzme » cerceve » el ile elle tutulur » urbanizm » keci soğudu » guzergâh » kotumserlik » duvar cekmek » » hint armudu » noktalama işareti » koşe taşı » poğacacılık » hizipcilik » cıraklık etmek » olu » antikomunist » dikensi cıkıntı » uyuşmazlık cıkmak » madik atmak etmek veya oynamak » hava iyi veya fena esmek » somurgeleştirmek » centiklenme » gelmeyen veya gelip de kıtalar » uckur cozmek » yengec gibi » gozlemek » emekcilik » kok boyasıgiller » goz alıcı » kacamak yapmak »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.