tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz destekleyici ve açıklayıcı ifade ziyaret ediniz. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
burunme » korluk » acık vermek » rumen » fener cekmek » icmek » caca » gozleri berraklaşmak » guceniklik » ustelik » gulkurusu » sukûn » osmanlıcacılık » frenk maydanozu » kor ağac » cozulemeyen ilmiksiz duğum » mef ul » goruşmeci » beyaz sıvı » ic kulak » işmar etmek veya gecmek » ı i u u » mudafi » kâğıda dokmek » genişgoruşluluk » icre » kof cıkmak » ağaclı » kaşgoz etmek » cabuk » ıska gecmek » taşcıtarağı » caplama » icli » sol acık » cil » yaya civisi » gecirmek » tutamac » oğurtlemek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » bir karıyla bir koca dırdır e » ilgi gormek » alnıacık yuzu ak » teheyyuc » yalan atmak veya kıvırmak » cavuşuzumu » mutalâada bulunmak » olu » odemli »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.