tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayağına dolanmak veya dolaşmak » medenî kanun » sodyum sulfat » ciğnenmek » dışticaret acığı » yureğine işlemek veya yureğe i » kulağıveya kulaktan cınlasın » anuri » alcılatmak » gecersizleşme » snack bar » rukun » ceviriş » niyaz etmek veya eylemek » aracılığıyla duymak değmek e » oğretilerin genel adı akliye » yuklu » flutcu » gonul cokuşu » hukukculuk » umit serpmek » yukleyici » canına yandığım veya yandığımı » kasvet basmak veya cokmek » gomme » sac boreği » tukurmek » cığrış » mevlevîlik » cicek sapcığı » goz erimi » cıkarılmak » başından gecen olağan dışıola » tutamac » cacık cecik » catısız » falakaya cekmek yatırmak vurm » yuz tutmak » celiksi » aylıkcı » parcalamak » kurekci » tac » granulit » bir atımlık barutu olmak veya » erkeklik sende kalsın » ote gun » donem » icinin veya yureğinin yağıerim » pacalık »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.