tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz destekleyici ve açıklayıcı ifade ziyaret ediniz. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaşla goz arası » sultan boreği » o » bileğine kadar veya bileklerin » yunlu » gumuşlemek » duru » gozde » ortopedi uzmanı » cektiriş » cozumsel » uşuşmek » cıban ağırşağı » pahaya gecmek » senyor » kılığına ceki duzen vermek » kucuk dil unsuzu » cizmeli » soğdakca » yerine gecmek » cozmek » patırtıcıkarmak » icirtmek » cucu » yardımcı yardım eden veya ger » şaka goturmemek » klorurleştirme » bolum » sanskrit » duzeltim » cozumlenmek » gosterme » uzum » erkân kurku » sandıkcılık » cekirdek » toreli » gecmişi kınalı » iti oldurene surukletirler » ucuk » acıkta bırakmak » kadife ciceği » dun » urbanizm » carptırış » er » oz yaşam » sutyen » uz » catlama »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.