tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guzelleştirme » fransızlaşmak » utu » sunguleşme » cakım » iciliş » hint darısı » bonkor » surme mantarları » gorunurluk » atıp veya atmak tutmak » gorsel işitsel eğitim » maketci » cap » hilesi hurdasıyok » brahmanlık » batıturkcesi » goncu » safca » ustune cevirmek » araccılık » tuylenmek » hatırlatmak » ozlenme » eser rolyef » zihni bulanmak veya karışmak » inec » kılıc pabucu » yuzu yumuşak » mustağni » faydasınıgormek » sutleğen » ustun tutmak » munasebet kurmak » olcu » sırtınıdayamak veya vermek » ada cayı » diplomatca » yaka bir tarafta paca bir tar » tecessum etmek » lânet olsun » tor » onlemek » antep baklavası » kâğıda dokmek » duşuncesizlik » mal » cat pat » gecimsizlik » hınc veya hıncını almak »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.