tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz destekleyici ve açıklayıcı ifade ziyaret ediniz. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catal kazık » calım » ağzından girip burnundan cıkma » eteği duşuk » buddhizm » duzeme » munakale » yureği oynamak » muselles » hint mandası » imtizacsız » genişgonullu » cenek » amerikanvarî » onemsenmek » gonul okşamak » kur a cekmek » cirişlenme » ac » ve burada gorevli kimselerin t » telgraf ciceği » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » ovunmek » suyukculuk » koşe yazısı » dem cekmek » hurc » tirşe gozlu » cumbuş » bahşişveya beleş atın dişine b » curuk » olmek » seluloit » gostermecilik » tunc » ucma » ozek ağacı » nasranî » calışma hayatı » suzmek » oz tahta » parkcılık » acmak » soylenme » bucurluk » numayiş » gorunum » ezip buzmek » kıyıya cıkmak » bodur tavuk her gun veya her d »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.