tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catal » coreklenmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » havaya pala veya kılıc sallama » yucelim » korleştirmek » tereddut » camursuz » puskurtulmek » huzun cokmek veya icine bir hu » arkadan soylemek » mutehammil » suru » onune bir kemik atmak » konektor » yeniceri ağası » ayaklarının veya ayağının ucun » cekirdecik » sokağa veya sokaklara duşmek » oğurluk » tepegoz » ozguleme » yalıngac » nuh nebiden kalma » koşker » il » koyuvermek » kutinleşme » kimse » parfumculuk » turkucu » ilk iki dereceyi kazanacak atı » hukumsuz kılmak » ağlamayan cocuğa meme vermezle » meydana duşmek » gumuşlu » kendi kendine gelin guvey olma » yağışolcer » analıkuzu kınalıkuzu » yalcın » yureği sıkışmak veya tıkanmak » cakmak cakmak » odetme » corek mantarı » nufus kalemi » candan yurekten » donec » husnuyusuf » gunduzcu » lokma goz »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.