tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz destekleyici ve açıklayıcı ifade ziyaret ediniz. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pic kurusu » gecmek » surtme » dosya acmak veya hazırlamak » yalın uslûp » kavukcu » mubarek » bicimdeki bolumler » ismi cıkmak » cadısupurgesi » carpıtmak » yuz kaplama » nesic » balcık » duşuncellik » canım dese canım cıksın diyor » polemikcilik » gozetleme » tuccarlaşma » ebegumeci » dile dillere duşmek » marmara cırasıgibi yakmak veya » taammuden » urkutmek » afiyet uzere olmak » inci ciceği » sonuc » ademimerkeziyetcilik » acıklayış » kazıkcı » fırcalatmak » otlakcılık » iclem » karacalılık » dort yuzlu » acem » kor olur badem gozlu olur kel » orta elci » surur » millî guvenlik » sutannelik » cabalama » selektor » yemişcil » elden ne gelir » ev alma komşu al » cıkrıkcı » İskambil destesinde maca dizis » cıkmak » tetiğe basmak tetiğe dokunmak »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.