tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzic » sacılmak » cırpı » tohuma kacmak » surunmek » doner ayna » gundeme getirmek » gucsunmek » kat îleşme » tabiatustu » humayun » rufaî » frenk lâhanası » beni sokmayan yılan bin yıl ya » gorunmek » hızlısağanak tez gecer » duşmek » guneşlenme » dunyalar biri in oldu » kor faregiller » uctu uctu » ve katımadde » gin » gecmişi olmak » buyruklarının İbranî felsefes » orseleniş » gozleri dolmak veya dolu dolu » kopcalı » cekirdeksel » dili acılmak » cıplak alev » taşıtcı » işten el cektirmek veya cektir » gungormuş » pirinc pilâvı » oltu tozu » munasebetiyle » yalın ayak başıkabak » cekilmek » ciğe » catma » muncer » mecus » cizgili » osmanî » muşteki » yakasına cokmek » utmek » gecim dunyası » gumuşîleşmek »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.