tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olmayan bağımsız hur » gece kulubu » ayranım budur yarısısudur » hipotenus » yukleme hâli » surtuk » akdarıpanicum » onune cıkmak » asıda olmak veya asıda kalmak » cıkacak » palyaco » caresine bakmak » pergelleri acmak » re » kunye » ankesorlu telefon » telhisci » trenckotlu » guveni olmak » acığınıkapatmak » gorgulenmek » rantcılık » gecmek » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » mulâkat » ic mimarlık » kahrından olmek » kucuk mevlit ayı » kucukle kucuk buyukle buyuk o » somurgeci » oğretmen » cicek » leton dili » kufur savurmak » cıkışkapısı » inkâr etmek veya inkârdan gelm » gozu doymak » bu cumleden » birkac » musluman mahallesinde salyango » calacak » şerit » bukum » uretici » kırılıp dokulmek » fars » bolunme » den eylemek » dovdurtmek » son gurluğu »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.