tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orgusuz » dolut » bıcak cekmek » hukumdarlık » kaplan bocekler » balıksırtı balık kılcığıbicim » tabakcı » ele gune karşı » yureğine bir şey cokmek » urkmek » deyip de gecmemek » pey surmek » tecahul » uc » turnagozu » on teker » ipliği pazara cıkmak » murettip » gundeme getirmek » şerit » catak » yokuşcu » peşinden yurumek » ah cekmek » saclısakallı » cıkmak » alt tarafıveya yanı » cala paca » mustahdem » cır cır » tesaduf » yeryuzu » cıkrıklı » dışgucler » balcık » ac gezmektense tok olmek yeğdi » kucuk » boşcıkmamak » figur » karadeniz de gemilerin mi batt » suru sepet » değişkene gore hesaplanan sayı » yon » fair play » işe yaramak veya yaramamak » goynuk » mukerrer » haşatıcıkmak » kedi gibi dort ayak uzerine du » mur »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.