tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gun doğusu » dudak cukuru » icinden gulmek » cozumsuzluk » torpulenme » kalite kontrolu » altayca » uc buutlu » acıklar livası » kuplu » ışıkolcer » makinelerin ağırlığına dayanab » boğa » gozu bağlı » soyletmek » guzleme » got » soz veya lâf duşmemek » işsiz gucsuz kalmak » teberruz ettirmek » uzere » icine atmak » pirinci cok su kaldırmamak vey » yuruk semaî » gomulmek » yeri goğu inletmek » iti oldurene surukletirler » ken » allah ın evi » teminat akcesi » olet » gormek » dunyevî » cetinlik » durulmek » yol acmak » cok uzun uzun sure uzun olar » ustenci » mustahzar » ufak capta » gundeme getirmek » defol » nazım turu » nargile tutunu » otelenme » ici ezilmek » borclu cıkmak » pencudu » şarapcı » hancerleme »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.