tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gununu beklemek » kalafata cekmek » gudumluluk » altta kalanın canıcıksın » bunakca » merih » kokenli » nârına veya nâra yanmak » bickici » cetele » kınalar yakmak » babıâli » bocelenme » inceleyen bilim » gumuşletme » denkcilik ği » mezhepci » tur ağac veya metalden değnek » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » yureğini eritmek veya sızlatma » patlangac » ortusuz » duruma gelmek » ukraynalı » gereklerine uyacak duruma soka » yahudilik » ot » cardaklı » kopurtuş » omrumun varı » oluş » tepegozler » ozenticilik » tembele işbuyur sana akıl oğr » pacavra » koşac » pabucculuk » urpermek » gıcıkca » nakışcılık » kolay gele veya gelsin » citileme » muşevvik » ecele care bulunmaz » sana vereyim bir oğut kendi u » evic » sac » fuzyometre » suclandırma » w w »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.