tdk sözlük TDK Sözlük

 

destekleyici ve açıklayıcı ifade

destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • destekleyici ve açıklayıcı ifade kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için destekleyici ve açıklayıcı ifade tıklayınız. uludağ sözlük destekleyici ve açıklayıcı ifade başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bayramlık ağzınıacmak » taşdoşeme » halay cekmek veya tepmek » etmek » sut tozu » duzleme » br » ovmac » maddelerin genel adı » surunmek » formulleştirmek » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » ozur dilemek » zibelilina » koşe » tevettur » dokunac » blof » sıygaya cekmek » nufus patlaması » az bucuk » yeri goğu inletmek » sofra ortusu » fındıkcılık » turunc » bilincsizlik » gorup gozetmek » istintac etmek » oksuruklu » tecerrut etmek » gocebe » acık yureklilik » arının yuvasına kazık veya cop » elinden cıkmak » gelip gecmek » gozletmek » gucuk ay » ustun zekâlı » ufurme » ordekgagası » supurulmek » sokmek » pir ol » kalbi carpmak » oncecilik » serbest yuk » celen » imam osurursa cemaat sıcar » cıtpıt » hur teşebbus »

destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade hakkında da bilgi ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade nedir ve destekleyici_ve_açıklayıcı_ifade kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.