tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dokumculuk » muftu » başıdinc » gorenekli » gununu gormek » gonul ferahlığı » incelenmesi muşahede » her şeye aklıeren zeki akıll » el acmak » afganlı » ac gezmektense tok olmek yeğdi » uzluk » tek acıklık bulunan ocak » lâf cıkarmak » horozlar otmek » carkıdondurmek » ardıc rakısı » gun dikilmesi » yureğine kar yağmak » uzun parca » okuzluk » mesih » gecmiş » yonetmelik » mucevherat » aracla yakmak » gelmic » gorup gozetmek » tutturme » oldurme » bir don bir gomlek » kombe » orcin » dalgıclık » duzen » hava duzenleyicisi » uygurca » cağın gerisinde kalmak » calkamak » yuklu » aksiliği ustunde » dalga gecmek » donulmek » haber bulteni » topaccı » sozu uzatmak » cığrışmak » ozlu un » cift ayaklılar » tanrı »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.