tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
formule » alcaklaştırmak » yontem bilimi » kulucka donemi » ayyuka cıkmak » starta gecmek » ozdeş » basma alım satımı » duşuruş » gurcu » yumuşak yuzluluk » goreyim seni » avurt unsuzu » pekiştirmek » buyucu » butunu » camur » toskurtmek » soğulme » bakımından bağlanarak soylenme » şolen cekmek » dile veya dillere destan » bin yaşa » calım atmak veya yapmak » oğurtleme » susme » al gulum ver gulum » icatcı » cav » gonlu bol » hf » metal parca » temizlemek veya parlatmak icin » gozu veya gozleri ustunde kalm » kendini gostermek » tohuma kacmak » taaccup » koyuvermek » kurulu duzen » taşyureklilik » buve » u » secmen » tuplemek » etciller » duzum duzum » tebaruz ettirmek » şofor koltuğu » ayağına celme takmak » meş um »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.