tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozelleştirme » butunu hars ekin » ruslaştırma » kepceli » bon » mantık oncesi » cıkmak » gozu veya gozleri ustunde kalm » cukurlaşma » veya kazanc payıolarak belirli » catışmak » muslukcu » guverte » dovuş » sacık » uşutmek » acılıştoreni » cifte vatandaşlık » dolleniş » mulkiye » calkalanma » gozyaşıbezeleri » kecilik » pecelemek » gucendirmek » bebekce » davranma » hint irmiği » ic acıcı » coban yıldızı » kontrolcu » mutecaviz » işin icinden cıkmak veya sıyrı » dun cin olmuş bugun adam carp » odunlemek » ortuşme » suru » duzmek » duşuncesini acmak » horoz olur gozu coplukte kalı » dili acılmak » dorder » duzen vermek duzene koymak vey » bol kepce » on ad » tekduzelik » lâf cıkmak » sutoğul » catışık » ucuncu »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.