tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gormezlikten gelmek » ozek demiri » fesatcılık » sure olcumu » partoner » acıklaşmak » astsubay kıdemli cavuş » cokmek » akrobat » duruluş » ideal » daha da geliştirmek amacıyla b » kabuk bocekleri » cıt cıkmamak » gobeklenmek » soz gelmek » fırcalanma » acık bolge » duşuncesiz » teehhur » allah ecir sabır versin » kolaylık gostermek » olmayan kimse veya topluluk g » şoforluk » cıkmak » yuce » ustune atmak » yahudi » sıcan kırı » yalcın » şeytanın bacağınıveya ayağını » temessul » uvez » acık işletme » buro » erdiğine erer ermediğine taşa » turna gozu gibi » is at » tanesi » kafdağı » ayrıduşmek » vibrator » şoyle boyle » motamot ceviri » is at etmek » kır gulu » yuzlu » cırpıntılı » acık fikirlilik » sonradan gorme »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.