tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
colpa » kosele taşı » ciceksime » feylesofca » orta doğu » temel onerme » celmek » odu kopmak veya patlamak » gıybetci » hancer ciceği » muncer » sıkıyonetim » ya deve ya deveci ya deve ust » goz goze » yurukluk » terbiye almak veya gormek » duşku » tepe acısı » fabrikator » cakmaklık » dunya goruşu » korleştirme » cer cop » mutemadi » lece » tenasup » yukselme » somurmek » keskin gozleriyle cok uzakları » maraz esenlik karşıtı » sutten ağzıyanmak » oldurmek » askıya cıkmak » bıcaklanmak » ses yonetmeni » gucuk » it gibi calışmak » kullanılır » koprucu » bunalıma duşmek » korkunclaştırma » hıckıra hıckıra » gok kutbu » cırakma » kalsa veya kalırsa » sığırodu » ust perdeden konuşmak » başdumeni » ulfet » fumerol »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.