tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuvalcılık » tezahur etmek » duşundurtmek » guneşbalcıkla sıvanmaz » catal kundak » m2 » yuzunu ağartmak » sıkıntıcekmek » bîcarelik » yağma etmek veya edilmek » dayak cennetten cıkmıştır » komunizm » hizmet gormek veya etmek » sapınc » cacaronca » acık » başıicin » taban tepmek veya patlatmak » kalcalı » dondurup dolaştırmak » doğen » ustun tutmak » duzemek » cabalamak » oluşturduğu tuzel varlık » dokuk » cayırlamak » direksiyona gecmek » gecici » komurleşmek » sultanîhuzzam » yolgecen » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » hallac pamuğu gibi atmak » ust cene » cınlatış » tersane kethudası » fakir duşmek » cizgi cekmek » kimin nesi » camlık » kopek » yırtıkca » kotek » isteyeninin bir yuzu vermeyen » sudan gecirmek » bir derece veya bir dereceye k » yuksekten ucmak » sutkızı » ici icini yemek »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.