tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yanıbaşında veya yanıbaşına » surundurulme » yuzsuzleşme » muptedi » figur » cıkmaza girmek » mutereddi » ayağına dolanmak veya dolaşmak » cırcıl » soven » karagul » kulağakacan » yuz surmek » teknik oğretim » şuphe bırakmamak » gundelikli » universalizm » doşeli » kapcık meyve » coklarınca » cuvalsız » dışa donuk » duzenleme » citmek » yarıbucuk » hamsi corbası » partikul » siyasetci » musabaka » buyutme » yuz yuzden utanır » guclenme » urduca » avrupa kayını » hukûmet gibi » fenikeli » corba olmak » gostermek » osmanlıca » zararlıcıkmak » fırcalanmak » karaman ın koyunu sonra cıkar » gun » uvey evlât » dalı hendese » yardakcılık etmek » ozdeşlik » am em » kocak » cicekleşme »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.