tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hurriyetsiz » zembereği boşalmak veya boşanm » kunyesini okumak » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » beklenmediği umulmadığıveya c » suruklemek » tm » duzeltici jimnastik » zuğurtlemek » tecerrut » hunsa » goruşturme » cımacı » tam adamınıbulmak veya tam ada » kocekce » ağzına surmemek » muddei » dondurulmek » kedi ile kopek gibi » cifte kıskac » operator » muphem » doğuşcu » kure kuşağı » onların temsilcileri arasındak » yeri goğu ben yarattım demek » catılı » acıklıkolcer » gulhatmi » ozel tiyatro » dortkenar » hukmetme » ulkeler coğrafyası » surundurulmek » ada » ısıtma aracı » dostlar şehit biz gazi » sozleşmesiz » avanturiyer » ufleyen alet » roproduksiyon » goncu » meraktan catlamak » sıcakca » tum » yaydığıgozle gorulen ışıma » ılıkca » oğretilerin genel adı akliye » ozel » sondurulmek »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.