tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
afiyet uzere olmak » comezlik » cırpıştırma » turemiş » soylemsemek » tekâmul » slavist » hancere » teşhis etmek veya koymak » oran » mizaclı » gabonlu » akdarıpanicum » mık mik muk muk » kurban bayramı » komutator » avara kasnak işlemek veya donm » cadır yıkmak » donenmek » cıtlama » yatak yapmak veya sermek » guzel » yaşdonumu » tahtadan yapılmışinsan veya ha » eğilimli ortu » kalsiyum klorur » mulga » cokertme » fondoten » alcak » acıklar livası » ruh otesi » muhursuz » ahcıbaşı » m » cozgunluk » dovec » şuyu bulmak » baştan kalmışveya kalma » kotucul » urkmek » uzuntulu » bolum » derdi gunu » yorungesine oturmak » tarh etmek » akşamdan kavur sabaha savur » comleklemek » cingene pembesi » goğsu daralmak veya tıkanmak »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.