tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz anlayan beri gelsin » tesisler butunu » dışticaret acığı » yuz bulmak » camaşırcı » tekâsuf etmek » bicim » zeval bulmak veya zevale ermek » odul » evdeki pazar veya hesap carşıy » durumunda olan saklıolan guc » yukseltgenme » arnavutlaştırmak » figur » muteaffin » surtunmek » kafasıkuflu » van kedisi » cıplak » cağ » duşuk » kreator » duşeyazmak » butce acığı » boğur » geciştirme » kirec ocağı » kopya murekkebi » ici gecmek » ağırlık basmak veya cokmek » cemberi yarmak » cayırsız » cevrelemek » kackın » koktencilik » yatcı » surmelemek » frenk gomleği » te » yanardağbolgesi » avuc avuc » kırcıllık » yukumlu belli nitelikleri ve » say beni sayayım seni » onleyiş » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bir cırpıda » olcu » recelci » olumcul »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.