tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakırlaşmak » falcata » butceleme » celseyi acmak » alcacık » kıc atmak » haber gecmek » mineral » zubde » tunel » calışma saatleri » sansurlu » ciğ » boğur » gosteriş » arasat » yolu acık » ant icmek veya etmek » sumsukleşmek » icerlek » kulunc kırmak » allahuâlem » eksiltmeye cıkarılmak » cotuk » haftalıkcı » her tur gosteri yapmaya uygun » soğutlu » suruklemek » yaratık » alcak kavuşum » puskurtu » duşuncellik » hizipcilik » komunistlik » horasanlı » kustahlaşmak » copsuz uzum » mustemlekecilik » surduruş » sukse » i » turemişsıfat » istediği gibi at koşturmak duz » satranc vezni » soğdakca » olumcul » canaksıhucreler » gozlemecilik » gundondu » cıtıpıtı »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.