tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cişik » bıcak atmak » cuvalcı » calgın » lisan » mıhsıctı » mumeyyizlik » koşe yazarlığı » koy romanı » balıkcılgiller » koşekleme » methini işitmek veya duymak » acacak » cicekleşmek » ustune koymak » gozunun capağınısilmeden » capak » portenin başına konulan işaret » caylı » surgunlerinde kokulu yağbuluna » kırağıcalmak veya vurmak » faaliyet gostermek » statu » nakliyatcılık » surmenaj » koza cekmek » silâh catmak » tufekci » yer tutmak veya tutmamak » zumre » suyu kesilmişdeğirmene donmek » kostekli » sozel oğrenme » birbirine duşmek » fırca cekmek » uckurluk » calışmak » fitne fesat cıkarmak » derme catma » kredi sozleşmesi » popculuk » guc » cevrili » sublime » protezi » tutuşmak yanmaya başlamak » tunus gediği » kucuk » başıyastık yuzu gormemek » muzevir »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.