tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yağma hasan ın boreği » calkama » aşcıbaltası » mektep gormemiş » gozluk » ım » suyu mu cıktı » ilâc » cıtırdatma » ana sozleşme » sulukcu » boynuna gecirmek » ırzına gecmek » ici kabul etmemek » komurlu » icirmek » yuz bulmak » unsuzunu gosterir » kolcer » cerviş » doğum kontrolu » yararlanarak yasalar cıkarmaya » leyleği havada gormek » zuğurtleme » sı si su su » renkci » tuplemek » cıkmak » kulucka donemi » cusseli » rektorluk » notrleşmek » belirli gecmiş » cığlık » germanistik » arac » bayramustu » dunurluk » on goğus » yeri opmek » goru » anglosakson » sutlu » bulunan bolum kafa ser » kolen olayım » ince karton parcası kartvizit » helâl sut emmiş » otobuscu » akca pakca » dordul »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.