tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carlık » kotuleştirme » donmek » testere caprazı » ici yağbağlamak » selektor » turev » tufek catmak » kokunu veya kokunden kazımak » yon » surme » fume » fetus » curuk » yondeş » ahi » cemkirme » gun » nuh der peygamber demez » yukseklikolcer » cokcu » kustahlaşma » koyuvermek » kumes » ofkesiz » sonra yalnız balistik kanunlar » cakmağıolmayan » r r » tecavuz » bir kıyamettir gitmek veya kop » cimlendirmek » buz ustune yazıyazmak » sut dişi » zayıf duşmek » bahaîlik » kor faregiller » koylu corbası » bulûğcağı » boncukculuk » cıra dibine ışık vermek » muska boreği » buzuşme » gozu bir şeyde veya bir şeyin » coğaltma » cucuklenme » gormek » oğlenci » fırıldak yapan veya satan kims » yuzu yere gelmek gecmek veya y » gercek »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.