tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kazak comelmesi » fit vermek veya fit sokmak » cemrenme » gumuşcun » boyu boyuna huyu huyuna » kırık cizgi » munhasıran » yerine kullanılır » kendi icine cekilmek » ust yapı » korece » acıklanma » goz gormeyince gonul katlanır » gucenmek » sungerli » kuturdetmek » universiteler arası » havaya pala veya kılıc sallama » acımlama » sure olcen » ozlemini cekmek » mudara etmek » mureffeh » ırgat pazarına dondurmek » ciğnemik » yuzde yuz » dovdurtme » tepetakla gitmek veya yuvarlan » hak dini » şerbetci » duşuncellik » oksuzluk » buten » gun doğmadan kimliği soylenmez » hint safranı » lokmasıağzında buyumek » blof yapmak » kepce » gencleştirmek » işcilik » bucak bucak kacmak » tonsuz unsuz » recine » kacamak » kulağınıbukmek » bolgeci » yureğini tuketmek » colleştirme » balkanolog » anasınısat veya satayım »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.