tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
batınî » olan biten veya olup biten » dayak kackını » gunduzcu » ruşvetcilik » dunden bugune » duşunce iyilik ahmet ertuğr » gon » ciftlik » ilâclamak » koftecilik » koceklik » gecmeli » orselenme » lık lik luk luk » aklından gecmek » cepecevre » cir » ozel » tatar boreği » vietnam halkından olan kimse » kedi gibi dort ayak uzerine du » gureşetmek veya tutmak » avuclamak » sun îlik » ve kanunlara uymaksızın cebir » guleclik » mezatcı » mitral kapakcığı » nev i şahsına munhasır » yanal yuzey » bir gomlek aşağı » calım yemek » calkalatma » acık acık » kamburu cıkmak » yoneylem » cekic kemiği » soz cambazlığı » tunc » onune gecmek » bağlantıunsuzu » cercilik » gubre gazı » gonlu takılmak » kurulur » la » copurina » kepce kuyruk » ara konakcı »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.