tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yurutum » surdurmek » beis gormemek » tecrubesi olmak » misyon ustlenmek » cekmek » cağrılmak » kurkculuk » ust uste » kuldoken » kacırtmak » bukumsuz » bolumunden her biri sezon » takaddum etmek » gunaha girmek » suzgu » ağzınıacmak » can cana başbaşa » doğma buyume » ici gecmek » fazla mal goz cıkarmaz » salakca » cari ucret » musluman » bir yana dunya bir yana » tuneklemek » zırva tevil goturmez » gozu tutmamak » getirmek hazmetmek » duşunce » sacak » kimse » cetecilik » cihanşumul » yureği yerinden oynamak » mucessem » kacmaklık » bir gunden bir gune » cirkin » yurumek » caresiz » muessif » kerpic » ozveri » muzaheret etmek » soz anlayan beri gelsin » akraba cıkmak » tenasup » orgu » kendini vermek vurmak veya cal »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.