tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
supurulme » ilâclı » gozunu cıkarmak » munşeat » mulkî idare amiri » kustahlık » bebekce » ornek » kuşumlenmek » aclık grevi » karşıtı » elden ele gecmek » hurmet etmek » bilgic bilgic » pantufla yapan veya satan kims » carpıtılmak » kalafata cekmek » kacırmak » bolum » citişme » gaile acmak » goruşturulme » baştan cıkarmak » işbirinden bitmek » takunyasıolan » ikiyuzlu » goymek » cokkunleşmek » ateşparcası » sokum » boşkume » boyacıkupu » yonetim » orta cağ » bir tarafa bırakmak veya koyma » kosnul » soz konusu olmak veya soz konu » sozum yabana veya sozum meclis » dede dedesi koruk yer torunun » dem cekmek » başdondurucu » ictepi » gozleri donmek » gozettirme » huccet » kiraz receli » gonlu ile oynamak » eğmur » sağyap » rafızîlik »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.