tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzına bir zeytin verir altın » guneşcavmak » burgac » calışma gunu » yonetmen » cıktı » yuzlerce » soz cıkmak » yenidunya » silindir prizma vb bicimindek » olcuşmek » galebe calmak » hayırlıveya hayırlısı olsun » sokmek » kıskac » suruşturmek » torel » cakır » lulecilik » tul » simultane » suru » mel un » rustik » calıkuşugiller » cavuşluk » surekli olarak gidip gelmek » yuz » ustune cevirmek » jole » muhimsemek » allah gostermesin » donebilecek bicimde yapılan şa » soylemek » ac tavuk kendini arpa ambarınd » bir abam var atarım nerede ol » yuksek perdeden » gomme balkon » bukulmek » kurtpencesi » teşebbusu ele almak » sb » statu » oğur olmak » tohuma kacmak » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » hatır icin ciğtavuk yemek » teverrum etmek » icre » cat »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.