tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guven kazanmak » eskimoca » ev ev dolaşmak veya gezmek » alev sacağısarmak » konferanscı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » hurdasıcıkmak » emanetcilik » goru » acmak » kızıl otesi » başka bir gune zamana erteley » tuy sıklet » hastalıklarının genel adı » bicim » kamburu cıkmak » duztabanlık » ciltci » acıkgozluluk » sansualizm » sacıbitmedik yetim » kardeşce » şuphelendirmek » bir cift sozu olmak » tevettur » uretmek zihnî yetiler oluştur » canakcı » hacivat » sonuclamak » cabalama kaptan ben gidemem » gun gormemek » kornişci » kacmak » mucellit » surveyan » gonlunu etmek veya yapmak » lule lule » işguc sahibi » sacısakalıakar gibi » kulucka donemi » gozleri yollarda kalmak » huzzam » kulunc girmek » kırbac kurdu » duve » silip supurmek » kostek vurmak » acılıp sacılmak » comertlik » ipekcilik »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.