tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yukletilme » borcsuz » carpıştırmak » cozgun » yavaşcacık » kusmek » soz ustası » oğretilerin genel adı usculuk » turna gozu gibi » el cektirmek veya cektirilmek » gecmişzaman sıfat fiili » guneşlemek » calma » cuvalcılık » anadolulu » turşucu dukkânı » cizgisiz » icler veya yurekler acısı » alcalma » sabahıbulmak veya etmek » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » gosterişsizce » ceset » carpılı » gucleştirme » mutenekkir » cozyağı » uyeliği duşmek » hanbelî » surukletmek » veya orulen dikey duzlem » gecirici » otonomi » y y » dala cıka » pusur » zumre edebiyatı » gundelik » eğri yuz » keceleştirme » hurriyetsizlik » bazen doğrudan doğruya yere da » calgıc » kıyıda koşede » goz evi » inekci » koaptor » tup » ahıcıkmak » mustaceliyet »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.