tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işi resmiyete dokmek » acmak » redaktorluk » catma » imzayıbasmak veya cakmak » benimseyip değişik bicimde anl » zihin acıklığı » peluş » kokten surme » kucumsenmek » diktator » kemale ermek gelmek veya kemal » c » mecus » ağaclandırılmak » cıkmak » dovenci » elde avucta ne varsa » yalan cıkmak » gul gibi gecinmek veya yaşamak » celik parca » ucten dokuza » koltuk duşkunu » koc burunlu » gecmek » adetimurettep » uckurluk » gosterişli » goruşmek » silindir prizma vb bicimindek » kakac » soylenti » bulgurlu kofte » tongaya basmak veya duşmek » temettu hissesi » sulfurimetre » urpertme » veya giysinin uzerine konulan » kosnulmek » yetimi okşamışlar vay sırtım » duzenleme ve filme aktarma işi » icici » calıştırıcı » ustune cevirmek » kahır veya kahrını cekmek » guvenlik borusu » gozunde olmamak » sureksiz unsuz » pure » goturmek »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.