tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koclanmak » mesele cıkarmak » cift direkli » tac » arada cıkarmak » donence » teşebbus » bir cırpıda » gece ucuşu » ortak tumlec » irade beyanlarıyla gercekleşen » istifci » bolgesel » gul yağcı » dunya goruşlu » muhimmat » şeref unvanı » ters turs » ısıtıp ısıtıp onune koymak » ucucu » dikec » nişangec » goğsu daralmak veya tıkanmak » mustebat » iktidardan duşmek » madan meden » gozunu ayırmamak » ari » turkluk » ovgucu » koşe donuculuk » nobet beklemek veya tutmak » secim » kucuk capta » medine dilencisi » catma » bir dilin kelimeleriyle duşunc » maksat gutmek » sunguleşmek » haram olsun » ağaclaşmak » duşuk yapmak » peşini bırakmak veya bırakmama » tukuruğunu yutmak » zulfaruz » donencel ay » cavelâ » canak yalamak » kanadalı » verilmesi ve bu sahipliğin bir »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.