tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıvmak » inanc » boru ciceği » cep sozluğu » boluşmek » kuluckaya oturmak veya yatmak » dokuntulu » tumorlenmek » el mi yaman bey mi yaman el ya » puskurtec » inanılan iyilik kaynağı » corekci » dans etmek veya yapmak » dağcileği » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » hucumbot » yureği sıkışmak veya tıkanmak » pek gozlu » yayılmasınısağlayan cihaz » yukumlu » ağız ağıza vermek veya konuşma » ile beraber » gozunu daldan budaktan veya co » yukselti » baltık dilleri » tuberkulin » celişmezlik » alcak kabartma » şumul » gun » domates corbası » kir goturmek » gunlerden bir gun » cilek uzumu » yuklenmek » dunur duşmek » gece ucuşu » yuzune bağırmak » onleme durumu » ne cıkar » oğlak » yeme icme » ozluk hakkı » budist » kotu » gonullu » omre bedel » goturu » yenicerilik » sacak kok »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.