tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bezekci » ustupu » haclı » kabak ciceği » sozun ardıboşa cıkmak » gok ekseni » unsuzunu gosterir » mustehzi » medenî kanun » kacmaktan kovalamaya vakit olm » pencere acmak » başol da istersen soğan başıo » uygun bir bicimde gosterildiği » cıt yok » ozellik başkalık fark » butunlenmek » ovunek » surumsuzluk » strukturalizm » devletle » uflenme » erkeklik oldu mu » ezgi » yalan cıkmak » calım yemek » capalatmak » arasıgecmeden » acıktan » yukte hafif pahada ağır » bir ayağıcukurda olmak » bilinc » dolek » sumter » n » şovalyelik » cileden cıkmak » gonlu bulanmak » olcum » ırkcı » kıyıya cıkmak » cıdama » yuz yuze gelmek » dost duşman » kore » arkasıveya sırtı yere gelmemek » sacaklanma » nufus bilimi » temerkuz » adamına duşmek » uşume »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.