tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sepet havasıcalmak » duz » resti gormek » hititolog » servis asansoru » kulâhınıters giydirmek » cekirdekten yetişme » tişort » buğusu ustunde » cevrim » kostekli » gorev almak » suzule suzule » surme » beyanat vermek veya beyanatta » undeş » dekoratorluk » işguder » denir » percinleniş » gullâbicilik » yuz » ozellik » bolice » ciğlik etmek » silâhcı » allah vermesin » etcil » melâmîlik » cıtırdama » kosemen » uskure » olcer » ziyafet cekmek veya vermek » mucrim » nobet calmak » ezrail » cevirmek » bicimsiz » gercek dışı » elinden kan cıkmak » elde avucta bir şey kalmamak » hayat gecirmek » al veya kanlı gomlek gizleneme » bolge » buyuk atardamar » surpriz yapmak » suyu mu cıktı » cubuk ağacı » ayaklıkutuphane »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.