tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz diş kelimesinin eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâfcı » uzmek » ciceklenme » citen » kol kanat olmak veya germek » anlıkcılık » coğumsama » butun butun » yakasına cokmek » ho » cıkılama » soğuş » surgu » edat tumleci » tekessur etmek » cift koşmak » pusku » ucer » başmakcılık » cenk » bilgiclik » puskurme » surgun gitmek » dol » kok kaplama » cepellenme » mubarek » yumruk atmak veya indirmek » parantez acmak » ıtriyatcılık » ciceklenmesine dolayısıyla me » ceyizleme » ne yârdan gecer ne serden » caylak fırtınası » mutekabiliyet esasıuzerine » cırpmak » hayvan derisi » soz duşurmek » halebî ordaysa arşın burada » ferz cıkarmak » sukûn » batakcılık » li » cay saati » al » dallarınıkısaltmak » dar unlu » orumcek » hatır gonul bilmemek saymamak » cervişli »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.