tdk sözlük TDK Sözlük

 

diş kelimesinin eş seslisi

diş kelimesinin eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • diş kelimesinin eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için diş kelimesinin eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük diş kelimesinin eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yurutulmek » goz almak » iki buklum » orseleniş » sonuclandırma » kıcınıyırtmak » celme » paşacadırı » onleme » ucretsiz » ortulu » uşutmek » sodyum sulfat » ciceksiz » arzuhâl gibi veya kadar » ciftetelli » duruma gelmek » cizge » kopuklenme » acı » cilekeşlik » bilinc akışı » sungercilik » hukmen » cevirme » butunler » uc uca gelmek » iyi gun » yuksek perdeden » cefa cekmek veya gormek » yapıldığında zararıdokunacağıd » ha şoyle » sağgoru » uveyme » kosteği kırmak » gubrelenmek » fırtına kopmak veya patlamak » pluralist » leyleğin omru veya gunu lâklâk » paca kasnak » colleşmek » tokezlenmek » kuşumlenmek » salkım sacak » muzecilik » yakayıele vermek veya vermemek » emretti patrik efendi » karnıac » gurultu bastırmak » mercimek kofte »

diş_kelimesinin_eş_seslisi hakkında da bilgi ve diş_kelimesinin_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. diş_kelimesinin_eş_seslisi nedir ve diş_kelimesinin_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.