tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dikkat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bayrak toreni » kazanıkapalıkaynamak » supruntucu » icinden kan gitmek » donmek » sozu gecmek » tohmet » imtizac » cabuk cabuk » muesses » ustune titremek » yuz suyu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bu yuvacıklar topluluğunun bal » yalcın » huzunlu » cıfıt » kalburustune gelmek veya kalbu » dağcayı » supurtmek » ahilik » comert » akıl var yakın var veya akıl » harac » copcatan » mudahil » kesip veya kestirip atmak » gul gibi » olay cıkarmak » korebe » guverte » guneştakvimi » secim » icler veya yurekler acısı » gulec » korece » muzikal » tenakuza duşmek » colpan » oğrenmelik » edep yahu » suklum puklum » uzumcu » gocermek » cıkmaz sokak » mitralyoz » taştaşustunde bırakmamak » ve bilinc merkezlerinin bulund » ustune perde cekmek » mudafaa »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.