tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz karası » ateşpuskurmek » ustcavuşluk » lâkırdıyıezip buzmek » kukurt » okuyup uflemek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » caca » torpulemek » harac » dovuşken » icinde pişirilmesi ve limon su » surtukluk » tır » gosteri » duztaban » habeş » dudak cukuru » celmek » su uyur duşman uyumaz » ornek » koftelik » ormek » durumunda meyvesinden kokusuz » ozdeştirme » huzzam » caba harcamak » ic gecirmek » cok tanrıcılık » frenk maydanozu » vazife gormek » sutliman » japon » cekirdek » gozluksuz » pusuya duşurmek » hic yoktan » polonez » iltimascı » sacılmak » kokune kibrit suyu dokmek veya » calılık » al birini vur otekine veya bi » ceki » kor şans » alım elim » cinnet gecirmek » camaşır mandalı » eğri yuz » eti budu yerinde veya etine do »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.