tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dikkat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tarlada izi olmayanın harmanda » mum ciceği » mubalâğasız » teamul hukuku » yoneltme » ana rahmine duşmek » polonez » tum sayı » şuphe bırakmamak » t » duşman » kupeşte » dokuk » alt tarafıveya yanı » kuturdemek » su yurumek » artcılık » tecrubesiz » parca » puskurgec » kotu olmak » ak duşmek » olum kalım » zevki cıkmak » kosnulluk » uluscu » cocukluk » uşuntu kopekler mandayıparalar » etek opmek » basıolcer » gonlu gani » kececi » iki eli kanda veya kızıl kanda » mefruşatcı » yuklu » sureli » cordek » tur » gozunun onune gelmek » saydam veya donuk vernik » keyfinden bayılmak veya dort k » koy koruculuğu » kontrolorluk » kat iyen » acılıp sacılmak » super » lâtin cicekleri » kaplan bocek » donemec » fermantasyon »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.