tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hava iyi veya fena esmek » modasıgecmek » haraccı » sutun » caktırmadan » calışkan » cicek suyu » icindeki en kucuk birlik » gozleri parlamak » kart cıkarmak » tuyune dokunmamak » teknik oğretim » kutleşmek » badıc » ofkesini cıkarmak veya almak » ozumseme » lâhavle cekmek veya okumak » koşe vuruşu » yureği kaynamak » armatorluk » ozerkleşmek » İri balık ve deniz hayvanların » canlımuzik » izletmek » kac paralık adam veya şey » onluk » katısoz » yırtıkca » yuz surmek » ucaksavar » ustelemek » infiratcı » divance » ciftcilik » tacsız » gundem » ateşparcası » odyometre » cubuk » kepce gibi » cekimli fiil » allah taksimi » yumuşakca » burokrasi » guluşulme » enstrumantal » cocuk oyunu » kecesini sudan cıkarmak » ağız actırmamak » muzaheret etmek »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.