tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dikkat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
universal » nufuz etmek » keci mantarı » tayyor » cekmek » cok seslilik » ahlâkca » unsuzunu gosterir » tefavut » cevrimli » cekmek » culu duzmek veya duzeltmek » cırpıcı » subvansiyon » tatar ağası posta gorevi yapan » onemlice » buyuk elcilik » hurriyetsiz » olcuşmek » mulhak butce » calkalamak » cıfıt carşısı » turedi » ormek » agrandisor » basın dunyası » ağzına veya diline kira isteme » gorumsetme » yan cizmek » suruklenmek » kıt a » carpılmak » odun » cakıcı » ozgunleştirme » oyuncağıolan » ciftelenmek » gomlek eskitmek » ciritci » gundeliğe gitmek » bileğine kadar veya bileklerin » gok » tazallum temek » ıcı ici ucu ucu » yureği parlamak » boyle boyle » ucleme » gundem dışı » amputasyon » koprucuk kemiği »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.