tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dikkat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akıkarasıgecitte belli olur » ustelik » goz atmak » mulemma » ozunlu » muflis » istimzac etmek » muşkilât cıkarmak » hırcınlık » kotuluk » cekmek » kul gibi » deplâsmana gitmek veya cıkmak » kıyamet mi kopar » ucu » yuzu olmamak » secmecilik » carşaflamak » guvenilmek » guvenlik gorevlisi » ec » yuceltilme » balığa cıkmak » goklere cıkmak » kırıp gecirmek » tuccarlaşma » kucuk sakarca » baştan kalmışveya kalma » iyi soylemek » yureği serinlemek » golgeli » tuyleri urpermek » goreli » sokağa cıkmak » estetikcilik » gecirmek » cor » samur kurk » yosun bağlamak veya tutmak » mozaikci » birinin iyi niyetini kotuye ku » surtukluk » bir postum var atarım nerede » cağla » olu saat » corlu » yara bere icinde » surre » goz altıkremi » turum »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.