tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dikkat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yorgunu yokuşa surmek » acık tohumlular » acıklama yapmak » buyuleniş » temelluk » cincilya » on soruşturma » celimsizlik » kesenekci » yedekci » sebep olan fiziksel enerji ha » kapalıgecmek » ayağının bağınıcozmek » buken » tencere yuvarlanmış kapağınıb » salon camı » işbirlikci » taksit odemek veya taksit verm » boluşturmek » mumasil » golge balığı » konsantre etmek veya olmak » danimarka kırmızısı » sureğenleşmek » kucuk » gozum cıksın veya kor olsun » » goz onu » goruş » umide kapılmak » sunnet olmak » yedi gomlek uzak olmak » uzlaşma sağlayan » ahbapca » ateşcıkmak » patlakca » gunluk » başınıkaldırmamak veya kaldıra » felemenkce » soylenilme » plâcka » cekici » ustune koymak » kargın » kara kara duşunmek » senatorluk » bilgic » yureği parlamak » uleşme » yuzer »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.