tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karşıtı » insan ayağıdeğmemişveya basmam » fulûs » etmek » hint avrupa » duşgucu » kotu olmak » uk » uste cıkmak » kuafor » melul mahzun » bazice » ciharıdu » dışbukeylik » dilini veya dillerini yutmak » guzel » manzarasıolan » eşeğini veya atını sağlam kazı » koylu corbası » uzengi » cıkarmak » kucuk capta » bağlamak icin yapılan toplantı » kok » ari dil » hulûs cakmak » karalar bağlamak veya giymek » olu yıkayıcı » calmadan oynamak » jimnastikci » goğus germek » pahaya gecmek » dollemek » kedigozu » anam » munfesih » ulac » işi e dokmek » obekleşmek » başağac » mukeyyifat » nefsi mudafaa » elini ayağınıopeyim » catılma » vazifesi mi » cılgınlaşmak » corapcı » yığın kulturu » inmek » uzerine titremek »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.