tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tarihsel ozdekci » tarihce » karışanıgoruşeni olmamak » suluk » gonlu kararmak » cemce » hangi ruzgâr attı » allah korusun veya saklasın » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » kırmızıcuruk » cakırdiken » bisulfat » ic kapak » cakmakcılık » gece gunduz dememek » avrupaî » tefavut etmek » baryum sulfat » sutten kesmek » gozluk » micel » ciğneniş » kacı » carıksız » oğreticilik » zembereği boşalmak veya boşanm » yamac » ırgat pazarına dondurmek » sıcrama » gun » calkama » gayrimumkun » duşunurluk » yazır » ustun olmak veya gelmek » kâğıt yapraklarından her biri » catma » borcunu kapatmak veya borctan » calarma » sacmalaşma » rantcı » sus » cıkarmak » vucuda vermek aşıyapmak » edinc » başına belâ acmak » durmece » ozleştirme » ortalık duzelmek » guclendirilmek »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.