tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunduz yırtıcıları » duşme » gosterişyapmak » salkım sacak » dunya guzeli » duyek » cakırlaşma » kadıngobeği » kamcılama » yurukluk » kecilik » cay şekeri » cetin » ucgen piramit » ok yaydan veya yayından cıkmak » kanlıbıcaklıolmak » civici » kutletmek » kore » ne gibi » eline fırsat gecmek » duyun » camgobeği » sekiz yuzlu » gulle gibi » flort etmek veya yapmak » bir avuc » birkacı » mundericat » iclenmek » metafizikci » abdesti kacmak » soz dalaşı » cubukluk » cav » gecen taşınabilir değerlerin b » ustelik » her firavunun bir musa sıcıkar » gocucu » sonuc niteliğinde başka bir bi » hucum » cirkefleşmek » allah taksimi » gucumsemek » doviz kacırmak » subjektivite » gomlek değiştirmek » ne hikmetse hikmettir » akaclama » ciğnenmek »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.