tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dikkat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tecavuz etmek » kurt gibi kemirmek veya yemek » abbasî » mulkî » ciğnemeden ağız icinde evirip » ackı » redaktor » sozum yabana veya sozum meclis » ayıgordum yıldıza itibarım ve » zahmet cekmek » ictima » olmek var donmek yok » tasa cekmek » tukenmişlik » fizik kondusyonu » granulin » yayla corbası » otme » gecmişzaman gorunumu » levazım boluğu » surur » » gormek » duğuncu » paraşut » ağız ağıza vermek veya konuşma » prosedur » altınıustune getirmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cobanlama » kap » editorluk » sumuk » ntı nti ntu ntu » aynıtelden calmak » duşukluk » yureği yarılmak » ciftcilik » felc olmak » acmak » ikindiuzeri » suzulme » gokcul » etuv » ecel şerbeti icmek » muştemilât » puruzsuz » tesanut » kinin sulfatı » omuzlarıcokmek »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.