tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir hâl almak » babacko » cenesi durmamak » dikce » brahmanizm » kimya gocumu » canınıcehenneme gondermek veya » ucretsiz » acık devre » ak ek » sutluk » guvensiz » sundurme » kapcık » civici » parmağınıaramak birinin parmağ » calışma » cark etmek » duşuk » yulgu » luzumsuz adam » cekim ekleri » murekkep yalamak » sır kupu » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » musabaka » sacıştırmak » umur gormek » cumhuriyetci » bileşik onerme » obek » ici daralmak » catır catır etmek » yuklenmek » sublimleşme » tozculuk » oğlak » bektaşî babası » boluşmek » calgın » elcim » kor olasıveya kor olasıca ols » oykunmeci » bolmek » halic » neşesi kacmak » okuzun altında buzağıaramak » uzum kurusu » ustunluk karmaşası » ruping sistemi »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.