tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dikkat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eşyukselti » cıtlamak » transfuzyon » yukselti » paha bicilmez » kulis calışması » lehce » horoz dovuşu » mustevli » cevrileme » altın cağ » ustunleşme » ters turs » soğmek » ici kapanmak » benekli kopek balığı » cekirge otleğeni » luzucet » tur » tarafsız bîtaraf » arka veya sırt cevirmek » ikizkenar ucgen » aylığa gecmek » tenasul » guzel » kısmetinde ne varsa kaşığında » bukuntu » kok kırmızısı » kopeklemek » acan » tuy » donmek » slovak » alcıpan » sarı cok sarı » avazıcıktığıkadar » muhlet istemek » lugatcilik » furu » kırlangıc balığıgiller » ickicilik » suredurum » bulunan bolum kafa ser » tayyor » bortturmek » yan urun » servise cıkmak » lop lop » surdurum » oğur »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.