tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cs » bazıdingil doner bazıteker » ticanîlik » mudellel » uzumsuz » dişine gore » evlenmelerinde yasa bakımından » serguzeştci » yuz » alcıpan » carpacak buyuklukte sembol ni » cakal yağmuru » fit vermek veya fit sokmak » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » bortme » surulmek » gecmiş » cekmek » acık artırma » oteden beriden » ozlu un » eğmec » sutliman » kamışcık » golgesiz » pala surtmek » angarya cekmek » sulûk etmek » acıkağız » dozunu kacırmak veya dozu kacm » butunu » taksit odemek veya taksit verm » urkek » turemişfiil » korpe » gıllugişsiz » kutuk gibi » cift surmek » orumcekler » kayıkcılık » aradan cekilmek » sefa veya sefalar bulduk » hodukluk » ozlu » sozleşmeli » cetrefilleşme » cekince » ayağına veya bacağına gecirmek » bir cenetli » bukulmek »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.