tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dikkat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duz » olunme » dolambac » lokma ciğnenmeden yutulmaz » allah mustahakınıversin » kara calmak » tum » bilinc » carpma » folk muziği » sove » deniz culluğu » onleme durumu » tenasupsuz » anac » karacalı » dort bir » kucuk tovbe ayı » nuh nebiden kalma » keciboynuzu » kadıkoy taşı » elinde bulunmak veya olmak » art damak unsuzu » durdurmak » gâvur olusu gibi » başınıcatmak » hic değilse veya hic olmazsa » cağrışım » fit vermek veya fit sokmak » otturme » tumsek » nufus » surmeli » buyuk boy » senyorluk » carkcı » atlas ciceğigiller » nazarıdikkatini cekmek » yuzu sıcak » gozlemleme » cobanaldatangiller » surdurum » gecirgenlik » uckâğıtcılık » ayağına celme takmak » kadiriye » husnuyusuf » kopurtmek » top surmek » lâfımıolur »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.