tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalıtcı » coğu » sonuc almak » mac mec » harbiyeli » işguzar » seckin sivrilmiş » koktenci » cıldırtmak » in cin top oynamak veya in cin » sudanlı » gostermek » goturu iş » yaya gecidi » serguzeştci » acıklama » kostek » panislâmcılık » tırtıl cekme » gucuk » tarihsel ozdekcilik » dumen boğazı » kırıntıkulte » cimdik » fincan boreği » yalıcapkını » sovuşmek » anasınısat veya satayım » surmek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » imtizac etmek » ikbal duşkunluğu » marksizm » donme » yer cekimi » gorme gozesi » ornek almak » kabak ciceği » duzenlik » os » cumlecik » masraftan cıkmak » kolcak » keceleştirme » guvenlik borusu » ıt » inada binmek veya bindirmek » surucul » dokulup sacılmak » inancsızlık »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.