tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dikkat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yaltakcı » bezi herkesin arşınına gore ve » gunluk defter » kabak cekirdeği » kosteklenmek » puskulsuz » katresi kalmadıveya katresi yo » cengelleme » mum ciceği » fransız » harclık » uzatılabilir » lopur lopur » besiye cekmek » eroscu » sonuc yarışması » sungerli » cakmak cakmak » guvensizlik duymak » kara calmak » yuzune bakmaya kıyamamak veya » karda yuruyup gezip izini bell » argaclama » sozu kesmek » cim » curum » batınîye » durust » lâm elif cevirmek veya cizmek » koşebent » gurcuce » cennet okuzu » muştereken » minuskul » cipilleşme » soz duellosu » bakrac » gomulu » suruklenme » ortaklaşa alışkanlıkların tut » kacırtma » kacan kacana » fug » olcusuz » desinator » peşine duşmek veya gitmek » urduca » alkollu » calmak » puskurtmek »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.