tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzunu yere getirmek » ak duşmek » camurlanmak » hangi dağda kurt oldu » cuvallama » tore bilimi » cokertmek » coreklenmek » duz duvara tırmanmak » ateşalmaya mıgeldin » onluk » ickin » kulağına soylemek » zurriyet » diz ustu cokmek » kurtajcı » yumuşakca » tufekcilik » borclanma » rumlaştırmak » deneyustuculuk » gonlu kaymak » gunahınıvermez » vadesi gelmek veya yetmek » boceklenmek » cene kavafı » kamcılamak » urkutucu » catıarası » pazar ola » ve kanunlara uymaksızın cebir » tepetakla gitmek veya yuvarlan » muhimsemek » hastalık almak hastalık kapmak » ric at » bir deli kuyuya bir taşatar k » goruntuleyici » jubile » tabak sevdiği deriyi taştan ta » ca ce ca ce » goz gozu gormemek » gonul avcısı » kıptî » acık police » tuydurmek » lâfuguzaf » uzak duşmek » para dokmek » butun » soz »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.