tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dikkat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iz duşumsel » kosteksiz » siyasetcilik » goyunme » hastahaneye kaldırmak veya yat » muteahhitlik » puruzlu » bulunmak nezretmek » gereksinme duyduğu maddeler du » tebeyyun etmek » mahmur ciceği » ağzısut kokmak » gumuşuleşmek » olmek » ic tumce » ay donumu » acısınıcekmek » kucuk capta » ac ec » kor ağac » duşey » oğleuzeri » guvenilir » futursuz » butunler acı » acık kalpli » başustunde yeri var » yapılan resim ve bezeme işi » musabakaya girmek » ongorulme » kuşatma ihata » pupa yelken ilerlemek gitmek » iyilik etmek veya yapmak » ozgunleşmek » mineral » sacma » horoz dovuşu » dalgıc » burnunun ucunu gormemek » orf » coksamak » burgu » cilemek » kulaclamak » kadıngobeği » acınmak » u u » lâğım su yolu vb nin gereken » toskurmek » siyanur »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.