tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kokunu veya kokunden kazımak » ak mıkara mıonune duşunce goru » cemberlenme » ozen gostermek » taşcıkartmak » bağımsız sıralıcumle » corapcılık » yureği boğazına tıkanmak » iyiye cekmek » yuz kere » bileşik onerme » harc » icini karartmak » kruvazor » şukran » ozetlenmek » ortuk » lehce » kucuk bitkilere verilen ortak » cucuk » ural dilleri » mustebit » coven » itce » koturumluk » caprazlama » cehreli » gudukluk » gecmek » kitaba veya kitabına uydurmak » kıpcak » İzinli olma durumu » gormemezlikten gelmek » oruclu » barca » ekli puklu » aracılığıyla duymak değmek e » kuduz bocekleri » secmeli ders » cok seslendirilmiş » yuksek » forsmajor » andac » kacmak » yurek » yaprak tutun » lugatci » şeşuse » ağız tufeği » super »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.