tdk sözlük TDK Sözlük

 

dikkat eş anlamlısı

dikkat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dikkat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dikkat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dikkat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kumeleniş » luzumlu luzumsuz » tenasuh » cizginmek » ciğerini sokmek » kokune kibrit suyu dokmek veya » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » aile butcesi » cabuk » nuh » cevirim » kucultme » arka muziği » mancu » sabahlar hayrolsun » suthane » mestcilik » gozlenme » kısa goruşlu » hanefî » agrostemmagithago » bakar mısınız » harf cevirisi » soğuk ter dokmek veya soğuk te » cağrışma » borekci » sozunu veya sozunuzu balla kes » muhimsemek » cam » surgulenmek » genel gorunum » maarifci » sal sel » kopekli » soz kesimi » catı » monsenyor » tetikcilik » gozleri acılmak » korletme » ici gecmek » akcakavak » bufe » odunlu » borc bini aşmak » makine gucu » yankıuyandırmak veya yapmak » infiratcı » susleme sanatları » kalburdan gecirmek »

dikkat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dikkat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dikkat_eş_anlamlısı nedir ve dikkat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.