tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dinç kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calıntı » japonca » golgelemek » su urunleri » olu gozunden yaşummak » got » mevsimi » eşbicim » eşelemek işi yapılmak » duzem » sevinc » kat iyet » ucluk » tuylu dalak otu » acık » guzel sanatlar » cumleten » muzeyyen » dava etmek veya acmak » uzerine yuklenmek » kepce » gozunu acmak » eskimo » oğun » mubalâğasız » yaşdonumu » gumruklenmek » gorevden alınmak » durtulmek » veya giysinin uzerine konulan » gonullu » harp acmak » ic » iskeletli hayvan corallium rub » gonulden cıkarmamak » kuplu » kavmiyetci » goynuk » cekirdekci » acıortay » dernekci » asansorcu » kulağıbir şeyde olmak » cicek durbunu » yuk » fıstıkcılık » cevirmek » yonelme durumu » yuzuk oyunu » tepeli kostebek »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.