tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dinç kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
huzzam » secilme » calgıcalmak » burokrasi » kalın unlu » cıkarmak » hristiyanlık » tel in » mustesna » rezede ciceği » mesele yok » kılıclama » ters acı » kuturdetmek » gun batımı » karşıtı » yonerge » torpulenme » duşun » savul savulun » pastorizasyon » cıngır cıngır » munazaa » buhtan » yukseltmek » suyu mu cıktı » yureği kaynamak » ozelleştirilmiş genellikle di » gocuş » kona goce » magnezyum klorur » tahammulsuzluk » kubik » balcak » kustere » acık işletme » kume » ispenciyari » gozleri parlamak » bıckı » spinosa » deveci ile goruşen kapısınıyuk » mek » kırk bir bucuk maşallah » a ya getirmek » boşduşmek » ha bugun ha yarın » seramikcilik » koyuvermek » cermen »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.