tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dinç kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yasama gucu » hızla birdenbire » su gibi aziz ol » sutluce » hint mandası » cekirdek » yoldan cıkmak » oğretim » gecerli » muttefikan » kısa cizgi » kultur sarayı » akburcak » gocuşme » uncu » gume gitmek » gobekli » fazla mal goz cıkarmaz » ici bulanmak » kan başına sıcramak veya beyni » cubuk makarna » pratik kuramsal karşıtı » vermek icin bir araya getirilm » eksi uc » kanlıyaşlar dokmek » canıgonulden veya canıyurekten » muzaheret » bahce makası » guvenme » gocertmek » yukselme » hoşgorurluk » sulhcu » bitkisel veya hayvansal madde » ustune ustune gitmek » ateşpuskurmek » mulâki olmak » mutedavil sermaye » cat orada cat burada cat kapıa » mukellef » gecmek » veya durduran parca komutator » tımarhane kackını » doşemeci » capkın » geri cevirmek » secal » uleştirim » simitci » iki dirhem bir cekirdek »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.