tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dinç kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lule » sıcaklıkolcer » hint pirinci » cokramak » cardaksız » viraneye cevirmek » helvacıkoku » akraba cıkmak » buğemek » berhudar ol » itilâfcılık » catlamak » soz zinciri » adamın adıcıkacağına canıcıksı » kumandı » corbalık » tahakkum etmek » koyungobeği » gudumculuk » goğus darlığı » boşta olarak yapılan ortu » tohmetlendirme » iyodur » uzerine » cıplak » purceksiz » mak mek » modulâsyon » celikhane » gorulmek » unlu uyumu » dağcayırı » surekli olarak gidip gelmek » buyukayı » t » guneşdoğmak » rofle » gosteri » camurlu » sahneye cıkmak » cekmek » urolog » dayanabilen sağlam guclu mu » sulu gozlu » dolapcı » oruc yemek » hac » acmak » muşerref olmak » goturmek »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.