tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dinç kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surtukluk » truk » frenkce » pic kurusu » allah ın cezası » dem cekmek » suzmek » kacak » pirupak olmak » statu » buryancı » en kotusu » yuğruk » piknik tupu » formulleştirmek » cıban başvermek » coğdurmek » istenccilik » tahavvul etmek » nufus bilimci » lâtince » durum » oportunist » iyilikcilik » gozleri cukura gitmek veya kac » benden soylemesi » goce » kacın kur ası » pilot koşku » allah eksik etmesin » dağsıcanı » oldurmek » govdesizlik » gun » duşman ağzı » suzgunleşme » ozumsemek » eu » suruyu guden kurdu gorur » veya giysinin uzerine konulan » bolge » otleğen » golgeleyiş » işten gucten kalmak » yun » bankada veya aracısında actırı » mezatcı » ilk goz ağrısı » cicek yağı » kopruleniş »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.