tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dinç kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gosterişyapmak » saati calmak » camca » cınlamak » nufuz » sacılma » ala gun » coğdurme » dağgolu » surtuk » kukla » kutukleşme » ozletme » hırs burumek » husnukuruntu » yukseltgeme » h h » sovyet » cağla » gunleme » kısa gunun kârı » ucu herhangi birine dokunmak » cakmak » sozluk bilimci » tumcemsi » opuşmek » orgu » kırlangıc » analıkuzu kınalıkuzu » dekartcılık » feragat gostermek » kutleme » tekme atmak veya tekme vurmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » luks baskı » ustlenim » icmek » ozveri » malın gozu » ağzından dirhemle cıkmak » duğum vurmak » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » kukremek » nuh » gelmic » kundeye getirmek » fransızlaşmak » kopruden veya kopruyu gecincey » vietnamlı » kırk yıllık yani olur mu kâni »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.