tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dinç kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
folk muziği » hint kamışı » inekcilik » kuttedek » alcaklaştırmak » ortakcı » alt alta ust uste » sesini yukseltmek » frenk uzumu » olu yemeği » urkutme » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gomlek » goturmek » cenkcilik » surtuşme » kalcasız » serbest calışma » zamanıgecirmek » cıtlatmak » son bulmak veya sona ermek » allah vergisi » sunme » başcavuş astsubay başcavuş » rutbesiz » celen » mubaşirlik » futursuz » acısoylemek » cakıltı » koruklemek » keşkul » soz arasında » gocme » poğacacılık » kibar duşkunu » duvenci » ice donuk » oznellik » aklınıbir şeyle bozmak » kuvvetten duşmek » gozlerini kapamak » seckincilik » culluk » eşbasınclı » gumbedek » ucuz » alkışcı » ibrikci » diği eli beri inceye kadar »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.