tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dinç kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuru gurultuye pabuc bırakmama » unletme » yuk » sac saca » lâfcı » binin yarısıbeşyuz o da bizde » docentlik » noel ağacı » uckur » cuhelâ » moblesiz » tekme atmak veya tekme vurmak » ik » yolunu beklemek veya gozlemek » şer î » ac » durbunun tersiyle bakmak » guluncleşme » gunah benden gitti veya gitsin » tac atışı » gun merkezli » supurge darısı » muşteri hizmeti » sulûk etmek » goruntuluk » sacılmak » geri cekilmek » bir gomlek fazla eskitmişolmak » yanılgıya duşmek » kececi » celikli » su carpmak » kızık » veya başka duzenlerle işletile » ana duşunce » gun kavuşmak » boğuruş » cayırlaşma » cavdar ekmeği » buğday surmesi » mutehassis etmek » fıcıbalığı » oz denetim » cevrik » marmara cırasıgibi yanmak » dil oğrenimi » selâmunaleykum » duşunceli » parca purcuk » beyin gocu »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.