tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dinç kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
altayistik » goz dikmek » carık » cizi » nargile tutunu » sopa atmak veya cekmek » olculu » bir madde » kutle » siyanur » gurgen » enek » temize cıkmak » boy almak veya surmek » sıcramak » eşgudum » cengel sakızı » formul » gelgec » reproduksiyon » akcopleme » hem İsa yıhem de musa yımemnun » papirusgiller » fıstıkcılık » yalan cıkmak » ic guveylik » ciğnem » gozum cıksın veya kor olsun » destan duzmek » dolap beygiri gibi donup durma » ruhunda guneşacmak » okaliptus » susmek » akupunktur » yalıngoz » nb » musellesat » duduklemek » allah kavuştursun » icindekiler » cin calığı » arakcılık » icine işlemek » dol eşi » kaclı » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » pirinc » mururuzaman » yarasın » son bulmak veya sona ermek »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.