tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dinç kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tek secici » bocekhane » sutnine » lâpcınlı » orucsuz » cileden cıkmak » uzunlukta bir yanıyivli yuva » surum » japon denizi » cu » koşullu yan cumle » kukremek » kullanıma hazır duruma getiril » cemic » ortaya cıkarmak » cirişlenme » dollenme » deyip de gecmek » hambelî » suzgunluk » cok fazlı » yon eki » gostermecilik » alanlarıolan surekli veya gec » gecmek » tutmek » suluk gibi » olan kişilerin toplanıp toplum » temiz kanıda vucuda dağıtan or » benden soylemesi » kırbac kurtları » gecmiş » bilemedin veya bilemediniz » kamcılaşmak » kuafor » uzgu » kok » şumullendirme » acar » lisan » tekâsuf » cakır » uctu uctu » şeritci » başol da istersen soğan başıo » turkuleştirmek » dışarıcıkmak » bir karıyla bir koca dırdır e » yatışma ozelliği olan yatıştı » endustrileşme »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.