tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dinç kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sungulemek » sırtından gecinmek » suclu olmak » yoruk cadırı » allah dağına gore kar verir » servise cıkmak » kalifiye işci » ozenti » sulumen » imtizac » donuşme » yarayan cevresi oluklu kucuk » yuzler » kokunu veya kokunden kazımak » doner » dorttek » up » cakmak » duşunurluk » gozetme » kekec » merdumgiriz » huruc » radyatorcu » cıkrıkcılık » iğne deliğinden hindistan ısey » akca » cok buyumek irileşmek » olcu almak » olcerme » oluşan cok duzlemli cisim men » koselik » kutukluk » akumulâtor » perdenin uzerinden oynatılan » kohneleşmek » son ses duşmesi » gozunun icine baka baka » canak yalayıcılık » klorurlendirmek » golgeye yatmak » gondermek » aktor » lâf veya soz altında kalmamak » tecessum etmek » cektiri » icine cekilmek » ucuk » portakal bahcesi » uzerine varmak »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.