tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dinç kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonul borcu » surur » tarafından arabacıicin armağan » kendini kapıp koyuvermek » giraffa camelopardalis » dutturu » başından aşağıkaynar sular dok » kore » cember » kıcına bakarak veya kıcına bak » gozune uyku girmemek » duzenbazlık » kılıccı » cakmak » figur » cıkmak » antep fıstığı » camuka » roportaj » ulkeler coğrafyası » gosterge » cift cubuk » duduklemek » işi e dokmek » lop lop » dovenci » unite » duşunceye bağlayarak yorumlaya » sulunluk » maketci » yahudi arapcası » inmek » ornek » suruklemek » sıcıp sıvamak » hırdavatcılık » golermek » bicimlerini belirleyen ana oze » gonul avlamak » hanuman » taklitcilik ği » ciceksimek » kendinden gecmek » tumgenerallik » musvedde defteri » nal cakmak » gule gule » mustahak » mazur gormek » bocek »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.