tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dinç kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yanlışcıkmak » burnu buyuk » cemberlenme » lw » bolunme » duzluk » iki eli kanda veya kızıl kanda » hava suzgeci » gorevli kişiler » yonetilme » kırgız » gulle atma » aşağıduşmek » ticanîlik » elinde bulunduran kimse » kuduz bocekleri » oruluş » hurya etmek » muşirlik » tuccarlaşmak » uzengisiz » pişmanlık duymak veya getirmek » olu » gorumce » kırdırmak işini yaptırmak » uzerine duşmek » yuz karası » ruhunda guneşacmak » guzel guzel » civilenmek » gokturkce » enfusî » tebessum » ahıcıkmak » kuştuyu » noel » halel getirmek veya getirmemek » sumerce » ensulin » cayır otu » enduksiyon » kuru soz » cıkıştırmak » mukerreren » ad cekimi » yuregir » ulku » danışıklıdovuş » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » tekâsuf etmek »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.