tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dinç kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secmek » almanlaştırma » cifte » tekniği » purik » goruşme » yassısolungaclılar » bezekci » boyacıkupu » acık şehir » ilaclanma » oğrenmelik » muessir olmak » can can » tatarımsı » ikinci plâna duşmek » cınarlı » gecmek » moskofluk » baltık » butun sıra » beyin gucu » coğaltım » ozur dilemek » bağıtcı » olu yatırım » lâyık gormek » duşkun » cıkartılmak » cın cın otmek » ove ove » hareket » lâtifce » arkadaşdeğil arka taşı » yukunu almak » parca » alman » dunya gozune zindan olmak goru » muteveccihen » gormek » cul » kacırış » ilâc yapmak veya hazırlamak » gunduz » biz attık kemik diye el kaptı » abes kacmak » acılmak » acık oturum » sondurulmesine yardım eden kim » hıckırık tutmak »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.