tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dinç kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ure » un » tek kurekle mehtaba cıkmak » ayağıduze basmak » muneccimlik » alcarak » bir turlu » gureşetmek veya tutmak » ortulmek » fitcilik » uzengilenme » sun î tahta » icten evlilik » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » kitapca » boşol veya olsun » akşamın işini sabaha veya yarı » kakıc » cotira » yaşam oykusu » pis pis gulmek » sutanalık » cicekli » olcuşturmek » el ustunde tutmak » kâğıdından değişik olanınıbulm » hambelî » ric at » bulunan bolum kafa ser » allah dort gozden ayırmasın » murekkep yalamak » lâtinlik » bu yuzden » cemberletme » parca bohcası » uc beyliği » varsa yoksa » eden felsefe ve din doktrini » dik acı » guven vermek » curutuş » işin icinden cıkmak veya sıyrı » yaka paca goturmek » kollarından birinin başında bu » akıl akıl gel cengele takıl » kok doğrayıcısı » ceyiz » fırsat duşmek veya cıkmak » yuzu olmamak » comert »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.