tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dinç kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mil cekmek » bir daha yuzune bakmamak » kumeleşmek » icine dokunmak » cağ » cınlamalı » gır gecmek » sonmek » gun meselesi » ucuncunun olmazlığı » tervic » gecmişi kandilli » boceksavar » cağcıllaştırma » guzellik yarışması » hukmu var veya yok » alkollu » yıkılmayacak bir bicimde duzg » ic guveysi » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » su gosterdi » goz bağcılık » cay takımı » kucumseyiş » oluruna bırakmak veya bağlamak » mes ut etmek » duzeltmek » teceddut » ferman cıkarmak » ucayak » calgılı » kellesini ucurmak » dumenci » cekicilik » kulleniş » boşduşmek » ağzınıkullanmak veya satmak » duver » klikci » karanlığıdeşmek veya yırtmak » ilâclık » sırasına gecmek » cevrinti » kacıncı » tekâmul » kavga cıkmak » teferrut » kurt gibi kemirmek veya yemek » arakcı » haclamak »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.