tdk sözlük TDK Sözlük

 

dinç kelimesinin zıt anlamı

dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dinç kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dinç kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dinç kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonul akıtmak » bıcak yemek » gaile acmak » turuncgiller » donelemek » icerikli » başağac » corba » acmak » ceyrek final » barok muzik » muhimsemek » bulunmak nezretmek » mefhum nosyon » akrobat » saik » tahavvul etmek » doğa otesi » yuzde yuz » dikilip durmak veya kalmak » goğus » cimentolamak » golgelendirmek » vadiye dokulmek » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » frenk asması » gayret gostermek » dustur » kuturdetme » duşunur » şupheye duşurmek » suclama » cat orada cat burada cat kapıa » catıklaşma » cıkma » sahil cizgisi » gozluk takmak » flort » calmac » olmama durumu serbestî » tuy duzmek » yuzer » ifrit kesilmek veya olmak » unlu turemesi » surtunme » kacamak » yonetim yeri » yuha cekmek » kır gulu » penceli »

dinç_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dinç_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve dinç_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.