tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catallaştırmak » nufus cuzdanı » peşini bırakmak veya bırakmama » cekem » sucukculuk » kıratın yanında duran ya huyun » cobaniğnesi » muhresenk » etliye sutluye karışmamak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » yuzde » goturtme » değişimli unsuzler » ayıgulu » hacvari » portenin başına konulan işaret » goğuslemek » bolunen » muslumanlaştırmak » uc kat » urik asit » acısınıgormek » dudak dudağa gelmek veya kalma » dulgerlik » gecerlilik » mukerrer » ordurmek » gecer » duzenek » kelle goturmek » caresiz » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » bitkisel veya hayvansal madde » koşeye cekilmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » şeylerden her biri tabaka » ahdicedit » on soruşturma » ork » yulgu » katolik » tecrube » yuklenilme » sut ağacı » oldurucu » er » kotuleştiriş » sacma » yabancıcıta » yanından bile gecmemiş »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.