tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sudan tavuğu » suruklemek » catı » ric at » gonullu gonulsuz » olumlu dunya » ruşvet almak » avusturyalı » eski dunya » dokumculuk » yuruyuşyapmak » munharif » on » ucten dokuza » teslimiyetci » trockicilik » tuyo » izaleişuyu » pozitif goruntu » avuc avuc » surungenler » orumceğimsiler » koruyup iyilik getirdiğine ina » kuskunu duşuk » ata et ite ot vermek » donanım » susletmek » cantadan yetişmek » başıonunde » ucucu » cizginmek » coğunme » cobansuzgeci » icini sıkmak » yağkupu » buyuk oynamak » gokce » uranus » kerpicleşmek » ruchan hakkı » lâmba acmak » duşman » aile bahcesi » doşemelik » odunu koparmak veya patlatmak » pic » goturumsuz » cenesi duşmek » toluen » oğurtu »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.