tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
takallus etmek » alcak » ses yonetmeni » cekememek » cesaret almak veya bulmak » petrolun bir cinsi olan yanıcı » uc » cimdirmek » cıtır pıtır » kotu goz » lâtin cicekleri » kokteş » ciğduşmek » mobleli » yer cekirdeği » guluşulme » suzum suzum suzulmek » afgan » ay » goz evi » kurk » namutenahi » dunyanın dort bucağı » oncu » mutekâsif » cenabıhak » dokukluk » yarısonuc » surundurulmek » kupe donmek » at binenin veya işbilenin kıl » kaldırım supurgesi » nufuz etmek » turku » comak sokmak veya koymak » soylemediğini bırakmamak » m » sutsuz » » akıl yurutmek » ciftci » goklere cıkmak » cek » su altıfotoğrafcılığı » eller yukarı » kunduz boceği » fıstıkcılık » celik comak » yuzey şekilleri » cuvalsız »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.