tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catlak » deliye donmek » başarıgostermek veya kazanmak » eşbicimlilik » catkın » dunyasından gecmek » İskoc » karakılcık » ik » muşareket fiili » yukumlendirmek » karaardıc » oyuncakcı » kacış » karayca » vekil vukelâ » tahta goğus » duşuk » guvenme dostuna saman dolduru » otomatiğe gecmek » gucenilmek » yahudi » mahalle bekcisi » portenin başına konulan işaret » kufletme » luks » yapılmışalet » coban » dort bucak » m » gocen » dort ayak » destekli butce » zuğurtluk » kulhancı » buyutme » tibetce » tukenmez kalem » seciciler kurulu » peygamberokuzu » allah sonunu hayır etsin » davranmaya sebep olan sevgi du » terorcu » suruklenme » bir madde » canına gecmek canına işlemek » işin kolayına kacmak » buğday surmesi » tevessul etmek » zayıf duşmek »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.