tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuk » hırvat » gecmişleri » carpmak » kolektor » kelepcelenme » mizac » bozyuruk » cokrama » kişiye ozel » gorevden alınmak » cekmek » cakaralmaz » guvercingiller » zırnık bile koklatmamak » kıl kecisi » kentcilik » cokmek » protezi » iclendirmek » cimenli » gok gurultusu » horozdan kacmak » kor kandil » sozu kesmek » kunye » duzeme » cevikleşmek » bilincsizce yapılan işve etkin » deliye her gun bayram » yorunge » aptal yerine koymak veya koyul » ickisiz » tahtalıkoy » calmak » kesip veya kestirip atmak » catal bel » ucuz atlatmak veya kurtulmak » kılcık » sana yalan bana gercek » ğ Ğ » omursuz » sinolog » camaşır ipi » goz » ciceklendirmek » lâmbayıacmak » kucaktan kucağa dolaşmak veya » uremi » duzum duzum »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.