tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıncınlatmak » golermek » lâcka olmak » iz ac etmek » golgecil » ic guveyi » allah cezasınıvermesin veya al » takla bocekleri » colpa » ustun » yuzup yuzup kuyruna gelmek » yuklu » katır tepmişe donmek » kalaydan cıkmak » tuketmek » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » cekilme » icine kurt duşmek » işten bile değil » yaban ordeği » guatemalâlı » bolme » musteşrik » okse cubuğu » caresizlik » yamcı » şeytan gorsun yuzunu » dışborc » muhurculuk » slovence » ceribaşı » calcene » ticanîlik » asker cıkarmak » ozerkleşmek » carliston marka » oz » ozlemek » folk muziği » budist » yetkili yargıc » epikurosculuk » muselles » uste cıkmak » tırnağına veya attığıtırnağa d » yamalıbohca » donem » etiketci » iki ucu acık boru biciminde it » orakcılık »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.