tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
c c » cuha ciceğigiller » cayır » gumruk koymak » yırtmacsız » kotu » gocurulme » ismi cıkmak » ağzından kacırmak » cocuk yuvası » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » hic mi hic » tostculuk » art duşunce » pencelenme » ince gul yağı » orselemek » dort donmek » pabuc » buyuk kalori » elek » cekme » sabahcıkahvesi » ne care » goreyim seni » pahaya gecmek » olusu ortada kalmak » cemenli » mehil muddeti » ağac » camaşır ertesi olmak » guzel » luzumlu luzumsuz » oylelikle » bohcacı » sun î solunum » tuberkulin testi » tuyleri urpermek » goz » hukum yemek » icmek » tan ağarmak veya atmak » goruşmek » bicim » gunah işlemek » plutonyum » ahlatın veya armudun iyisini d » golge gibi » redaktorluk » ağzından cıkmak »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.