tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkış » ben hancı sen yolcu oldukca » gozu tutmamak » guntun eşitliği » kosnu » doşemecilik » yayla corbası » kuzey yıldızı » ağıt yakmak veya tutturmak » guneşli » sulus » etmelerine kişiliklerini geli » cok karılılık » yuzunu gozunu acmak » cağrıcı » şeytan elini cekmiş » işaretci » veresiye karşıtı » gunduzluk » yapay dolleme » amerikan » genel goruşme » duzen bağı » muessese » cekic atma » mudavim olmak » dokumanter » olu yemeği » tavukpencesi » goyunme » aşka duşmek » oğutmeye yarayan dişlerin orta » ceşit » geniz unlusu » gineli » dokuz yorgan eskitmek veya par » cifttekercilik » soz başı » buzgulemek » bir gosteride yer alan kimse » ma me » fark gozetmek » cd » altın anahtar her kapıyıacar » urpertmek » cubuklu » civi » hayata gozlerini yummak veya k » okuz balığı » ordekgagası »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.