tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mantıkcılık » bıcılgan » ureme » omur adam » katresi kalmadıveya katresi yo » sutsuz » aklınıcelmek » iz ansızlık » teşvikci » gunsuler » tavukcu » ic savaş » elini ayağınıkesmek veya cekme » yuzucu » nasır bağlamak veya tutmak » suryanîce » ne gibi » mutemerkiz » carpık » yaşcayır » fıstık camı » goğusluce » bir koşeye atmak » aleykumselâm » edilgen catı » obus » orta ve yuksek bolumlerini bit » kısa cizgi » cavuşluk » bir yakadan başcıkarmak » susleme » acmaz halatı » biber salcası » kabir azabıcekmek » kacmak » cam goz » sıcrama » orme » rekonstruksiyon » uniforma » korleştirme » cocuksuzluk » fotoğrafcı » şuheda » gosterme hakkı » deve doşlu » granulin » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » celikleştirmek » ornek almak »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.