tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
jubile » cevirmen » gorunmez olmak » sevgi » tokac » kopekayası » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » sunger gecirmek » masturbasyon » surundurulmek » cozucu » dudak dudağa gelmek veya kalma » yuzunden okumak » namazında niyazında olmak » ihtiram kıt ası » barışcı » kabak cekirdeği » kokorecci » korkulu ruya veya duş gormekte » yuzsuzleşmek » muft » muhurcu » doğuşmek » ici titremek veya titrememek » allah kerim » catırdamak » topcu » oylelikle » dokulmek » muşirlik » flâman » genc » kamanco etmek veya edilmek » umran » pekmezkopuğu » gormek » gulbahar » umera » elden gecirmek » acık » yuzdurulmek » koylu kentli » kopekkuyruğu » burnunu cekmek » gorevdaşlık » hucum » centmek » yuzdurulme » gencleştirme » oda muziği »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.