tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kona goce » zararına kazanc sağlamak » alt gecit » fark gozetmek » oykuleştirmek » a e » fruktoz » kılık kıyafeti duzmek » tek acıklık bulunan ocak » soyleme » lâstikci » corak » gore » uzun unlu » allah sonunu hayır etsin » at » tutununu tutturmek » butun sıra » uzerine koymak » ictihat » cakırdikenlik » nazıgecmek » cetecilik » dovuşturme » asker kacağı » pecenekce » saat başıgaliba » guzelleştirmek » cf » cam yunu » onemsemek » hayrette veya hayretler icinde » suzme » makedonca » kılıc » yureği yerinden oynamak » terorculuk » hamala semeri yuk olmaz » ulfet » baccılık » tarcınî » kotumserleşmek » turk kıyması » urpertici » duz duvara tırmanmak » yeni cağ » gurleşme » koruklemek » kucuk burjuva » detektor »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.