tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sabır acıdır meyvesi tatlıdır » gozlerini devirmek » kılıc balığı » obur » yaylıcalgılar » suslu » muesseseleşmek » munazaa » maksat gutmek » miktar ile indirimden sonraki » coğdurmek » turkmen » manisa kebabı » sıcakca » ust » az tamah cok ziyan getirir » kıcustu oturmak » ilgecli » allah ın hikmeti » kullanılır » hu cekmek veya demek » acmak » solucan duşurucu » arife gunu » mer i » figuran » sın sin sun sun » icini kurt yemek veya kemirmek » ceribaşılık » ozlu camur » oğureceği gelmek » cukurlaşma » ust » dunya gormuş » doğaustuculuk » kadayıfcı » asansor » tepeustu » horoz dovuşu » yurek » romalı » mustebat » cingene cergesi » koprunun veya koprulerin altın » yazıya dokmek » canak ağızlı » l » tulyum » lokman hekimin ye dediği » bulunan bolum kafa ser »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.