tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulleme » birleşik cumle » at gozluğu » guduk kalmak » cusse » cıban başvermek » kulyutmaz » dikce » elektrik supurgesi » bir gun evvel » tunclamak » care » başına calmak » guvensizlik onergesi » yalıngoz » muracaat etmek veya muracatta » hint gergedanı » muhtac » ilâhiyatcı » kopekle yatan pire ile kalkar » klârnetci » bir ağac ciğde zizyphus jujub » gormez » kırcıllaşmak » emek » duşkunleşme » ozerk » frenkleşmek » yeri » doğru durust » ustune yormak » suruklendirme » ciğlik » takdir etmek veya eylemek » kibar duşkunu » vaz ıhamil » allah duşmanıma vermesin » cizgi roman » acıklamak » yukarı goğe doğru olan yanı » tırnak gostermek » su urunleri » cırpmak » gecmek » ickili » australis » fındıkcılık » cit » hesap acmak » başıdinc »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.