tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah var veya allah ıvar » ac ec » gun » cıngıraklı » kuşatma ihata » akdarıpanicum » bağrışcağrış » kafasına gecirmek » kopeklenmek » kumes » copcatanlık » aletler butunu » hava duzenleyicisi » şerbetci » bilinc » ucmak » nankorce » suzmek » dunya goruşlu » elinden kan cıkmak » kocak » w w » ciğde » gecen taşınabilir değerlerin b » sonra yalnız balistik kanunlar » donuk » oncu » duz » kucultme eki » makaslıbocek » keceleme » gokmen » kuheylân » paldır kuldur » ceşnici » eyer kapatmak veya kapamak » aramayı korumayımeslek edinen » harama uckur cozmek » tukurduğunu yalamak » cıkışmak » kotu gozle bakmak » kucuk burjuva » babasına cekmek » orospu bohcası » ahkâm yurutmek » kabak ciceği gibi acılmak » kufur » secme suresi » cevirici » gozunu burumek »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.