tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tokaclama » maltalı » ceşitli ogelerin perde aksesu » kalbini acmak » uzum asması » anglikan » icinden okumak » dizleri kesilmek veya tutmamak » secmeci » cabalamak » dumeni eğri » gozunu ayırmamak » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » duvesimek » on bilgi » munşeat » gibi işler icin beslenen memel » ozgul ağırlık » notrleşme » acık cek » humayun » otumluluk » urkuş » varakcı » cicek biti » sercegiller » urunlu » cakmak » aşcıbaşı » cağrıcihazı » cıvdırma » uremik » hesap gunu » lu » glâdyator » bir madde » oğurmek » paca » kopcalı » canak » duşuk » nesturî » az gormek » sut kırı » torel » fenike portakalı » acık rejim » takdim edilmek veya olunmak » acığınıkapatmak » l l »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.