tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cinke » gunun adamı » tedahul » cıkışyapmak » acık bono » halil İbrahim bereketi » gerekce » demir sulfat » recelcilik » kıyakcı » koy turkusu » başından gecmek » calınmak » kırıkcılık » astsubay başcavuş » duzenleyici » ağzının payınıveya olcusunu ve » kafa goz yarmak » boldurme » mız miz muz muz » oğrenim » buyuk elcilik » ayıyuruyuşu » gece » alcaltı » ozlu » kaca » patron cıkarmak » tekemmul etmek » ana avrat duz veya dumduz gitm » doğuş » kuturdetme » el elden ustundur taa arşa ka » karım koylu » icini cekmek ic cekmek veya ic » muşareket etmek » cekmek » ciylemek » torensel » gozunden uyku akmak » tukurmek » bıckınlaşma » notunu veya numarasını vermek » sabanın tutağına yapışan el ac » ic harp » birkacı » cadır bezi » cağdışı » paldır kuldur » guluncleşmek »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.