tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz actırmamak » gormek » boşluk » buğemek » duşuncesiz » taşcıl » birleşikgillerden kok sapları » pusur » yuzdurmek » ofsetci » cıngıraklı » yurunme » mahkeme aracılığıile mal ve mu » celişiklik ilkesi » sune » İnegol koftesi » altıalay ustu kalay » gosterir » kok kurdu » makbule gecmek » cilesi dolmak » soz dinlemek veya soz tutmak » iki buklum olmak » cucelik » ağzına veya diline kira isteme » cerezlenme » murc » panamalı » temizlikci » ıtriyatcılık » ust deri » zembereği boşalmak veya boşanm » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » capullama » cabuklaştırma » ici sızlamak » duzenbazlık » fakul » parazit » gonul avutmak » orgusuz » acıkgozluluk » kotu haber tez duyulur » mudur yardımcısı » butce yılı » bıcaklamak » asgarımuşterek » kapsul » ayrıc » dır dir dur dur tır »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.