tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kosnu » kuşumlenmek » supurgecilik » muhurlu » gununu veya gunlerini saymak » allah ın adamı » paspascılık » cevikleştirme » suslemeci » goz kamaştırmak » pic olmak » kufelik » yuzune gozune bulaştırmak » muhurdar » ucmak » sokulmek » gozunu hırs burumek » hoşduruma gelmek » kostekleyiş » acıktan tayin » asansor » celişme » allah taksimi » uniformalı » puluc » kin » afrika cekirgesi » ici hop etmek » ibretiâlem icin » doğactan » majuskul » alcak kavuşum » ananın ak sutu gibi helâl olsu » celişiklik » teessuf etmek » monu » m2 » yaydığıgozle gorulen ışıma » acılmak » penceli » yarıgocebelik » cekişte » karnıbuyumek » can ciceği » oyle » atlas ciceği » munkir » gorevden almak » urkutmek » sın sin sun sun »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.