tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rotarlı » nusha » fikir yurutmek » somuruş » gecirgen » huthut » kan başına sıcramak veya beyni » celâlî » resmiyete dokmek » inmek » otoparkcı » el cabukluğu » asurca » mucevherat » sur atlenme » tenturdiyot » kirecyeren » sondurmek » uyelik dondurmak » yarayan cevresi oluklu kucuk » inatcı » beklenmediği umulmadığıveya c » ay gun yılı » orumcek bağlamak » cuda etmek » cenk » gecmişlerini karıştırmak » cevrim » muvellidulhumuza » uckur » cukur » tukuruk hokkası » kur yapmak » goz yuvası » koşe başınıtutmak » hacet gormek » cumle bilgisi » hodukluk » incir cekirdeğini doldurmamak » kaşcatmak » grekce » dondurmek » yuzu asılmak » cehre zuğurdu » mufettişlik » oyuncak » cıra » oğutuluş » bostan bekcisi » muheyyic »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.