tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duyumolcer » duzenleyen ve genel olarak ilg » yaradan tanrı rab mevlâ » yuzunden okumak » muessir » bric » kumbet » ozentili » oyle olsun » percinsiz » kopoğluluk » yuz » police cekmek » ilk once » calma » devletle » beşpence » kaya orumceği » cicek suyu » suruklenmek » kelâmıkadim » hukmu gecmek veya hukum yurutm » cetrefilce » hurmet etmek » can havli ile » carpışılmak » zaviye » muş » gecmek » camur gibi » katolik » ucleme » boyle boyle » musavi » gıc gic guc guc » ozveri » icinden kan gitmek » carpılı » kem gozle bakmak » hukmolunmak » ofkelendirmek » durdurmak » cekilmek » yalayıp gecmek » acık sacık konuşmak » coğu gitti azıkaldı » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » yureği urpermek » ağac mantarı » ciftlenmek »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.