tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dışdunya » cektirme » australis » yuzleştirme » kurtajcı » turlu şeylerden yaptıklarıve t » bayat » oksijen cadırı » mubrem » yurunme » bohcacı » cuce » guneşalmak veya guneşgormek » şansıdonmek » orgutsel » puskurtulme » donuş » suya duşmek » surat duşkunu » abanozdan yapılmışdilenci cana » aracılığıyla duymak değmek e » tehyic etmek » kesip bicmek » bulunan kopuren su » makine gucu » ic » calma » şoyle bir » surek » ustupulemek » bir orman ağacıcastanea sabva » cocuktan al haberi » mulkî » puskurme » muşkilât cıkarmak » temerrut » eğic » cozdurme » parcalarıkaynaştırma işi veya » gunah » olcu » ığrıp cevirmek » sun î tahta » şifreyi cozmek » konsantre etmek veya olmak » istintac etmek » toplumu tek başına belirleyen » tutmek » korluk » gormek »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.