tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gobek calkamak veya calkalamak » yuzeysel » duzen » aracı » kampcı » baha bicmek » cileli » meslek ici eğitim » suyu baştan veya başından kesm » cıkralık » evlâduıyal » kulluk » kutin » cepellemek » kendi koşesinde yaşamak » kurduğu medeniyetleri kendi i » sonucsuz » yakasına cokmek » ceşnisine bakmak » bicimdeki bolumler » sepetci » canının derdine duşmek » cenevizli » alavere dalavere yapmak veya c » sutten ağzıyanmak » berat gecesi » okse » dur durak veya dur dinlen dur » birbiriyle karşılaşmak birbir » gerekcelendirme » kosemenlik etmek » cirozlaşma » yuzsuzleştirmek » nişanıatmak veya bozmak » sosyal statu » insan icine cıkmak » acıklayıcı » lop » deniz ussu » allah tekrarına erdirsin » bohcacı » sel gibi akmak » loca » amac gutmek » ozleştirmek » rum ateşi » otumluleşmek » urfa kebabı » orgutlenmek » biri fert »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.