tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
un » surukleme » bîgunah » hoykurme » ac » mutekebbir » kafa cıkışı » icinden cıkamamak » sac saca başbaşa sac saca başb » cıkışma » değiştirmemek veya yanılmamak » sut beygiri gibi ayakta uyumak » mercimek koftesi » ustune alınmak » kul bağlamak » yumruk atmak veya indirmek » soğuşmek » gerec » kepceburun » el gun » sıkıduzen zapturapt » hangi ruzgâr attı » hurc » ortulme » odenek » rucu hakkı » boluk » yuzunden kan damlamak » yumuşakca » parca » caygiller » yunan » cehennem kutuğu » cini doşemek » golgelik » malkoc » al el » muhreleme » merkezkac kuvvet » gobekli » kulleniş » uc parmaklı » bac » balık kavağa cıkınca » icinden gulmek » hızlısağanak tez gecer » torbada veya cantada keklik » camurlamak » surundurmek » yer altıcarşısı »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.