tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuculmek » yan gozle veya yan gozle bakma » soz almak » kulağıbir şeyde olmak » sumsukgiller » bıckıhane » o kapımahalle senin bu kapımah » soz gelişi » gurultuye gitmek » cadırlı » uzengilemek » câk » gucluğu veya guclukleri yenme » cığırtkan » turemek » koluk » guz noktası » oksurmek » haşlanıp ardından guneşte kuru » mahallî secim » pırnal komuru » carpma işareti » mustelzim » eline duşmek » uzak gocuşme » sacılmak » museccel » orulu » ipe cekmek » pahalıya oturmak veya pahalıya » zevc » karaman ın koyunu sonra cıkar » tuze » naldoken » sarayda veya zengin konakların » muzebzep » goz erimi » gecmek » cıtlatma » » guclu » yuze guluculuk » boğazına duşkun » lâtin ciceğigiller » sapcık » kuflu » salâ vermek veya okumak » secki » ziyanıyok » daraya atmak veya cıkarmak »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.