tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kasvet basmak veya cokmek » icini kemirmek » oy vermek veya oyunu kullanmak » kulac atmak » golge olaycılık » teberruz » rağbet gormek veya kazanmak » sonuc almak » fabrikatorluk » curcunaya cevirmek dondurmek » denkcilik ği » ozdeş » keci » korukcu » ote gun » oluluk » mevlâ » uveymek » ciftleştiriş » şimdiye kadar veya şimdiye dek » ceşitkenar ucgen » yakasıacılmadık » tezhipci » pamukcu » borc » mulk » peşini bırakmak veya bırakmama » acıklama » cağrışımcı » kâbus basmak veya cokmek » koken » ciğer kebapcısı » yemeden icmeden » ceteleştirme » zuğurt » kutikul » goz hakkı » hukumlu » salcalamak » yuruyuşe cıkmak » goz atmak » gonul akıtmak » doğmelik » vucuttan duşmek » kurum kurum kurumlanmak veya k » camaşır ipi » soyleyiş » sutlâc » babaîlik » duduk »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.