tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cubuksuz » kalvenci » oykuleme » ters turs » ici dışıbir » bahce domatesi » camur banyosu » gecinilme » genişletmeyi amaclayan yetkin » baba oğluna bir bağbağışlamış » muteakip » donebilecek bicimde yapılan şa » muş » buyuk atardamar » ikili catı » ufunetli » hurmetsiz » dil » caplı » ana cizgi » ortalık duzelmek » gecmek » element kısaltmasıal » sukûnet » pes perdeden konuşmak » yurek » soz olmak » ordunun hareketlerini duşmanda » tac » odemek » o » arabanın on tekerleği nereden » ağzına geleni soylemek » tebellur etmek » gozu gitmek » tezellul » halisuddem » lutufkârlık » cakşırsız » cileden cıkmak » tanıdık cıkmak » denetcilik » yazboz tahtasına cevirmek » cuhadar » furu » bufe » butunu » geleceği varsa goreceği de var » caba harcamak » ic »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.