tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozleşmek » davul dovmek » hancer ciceği » mustekreh » gozunun bebeği gibi sevmek » sızıcıunsuz » capar » oneze » hint armudu » gozunu ayırmamak » ileri goturmek » statu » izini duşurmek » gozunu daldan budaktan veya co » lupculuk » bokelik » nuvaziş » ozelliği » himaye gormek » onune gecmek onune gecmek » mumkun olmak » yazı tebliğ tebligat » guzelleştirme » kavlukarar etmek » doğal ve saydam değerli taş » menekşe gulu » iceri » paca kasnak » hava calmak » fırcalayış » sut vermek » altıkaval ustu şişhane » ucmak » buyuk » eti senin kemiği benim » uzman cavuş » kalem acacağı » cık » ciziktirme » macasına mecesine » suslemecilik » kılıfcı » statu » yuz sabunu » alcakca » ic pilâv » otumlu » haclı » kufecilik » sucukculuk »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.