tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pirupak » ciğitli » cengel atmak » uyelik aidatı » gobekli » cırılcıplaklık » ana sayac » tandır boreği » ntı nti ntu ntu » inmek » macar biberi » temizlemek veya parlatmak icin » guvencesiz » bir arpa boyu gitmek veya yol » unlem işareti » oneze » suzulme » kor kostebek » gıcıkca » mustehase » futursuz » bolumleniş » goruşturulmek » dona cekmek » tecrube tahtasına donmek veya » karakeci » seyran etmek veya eylemek » bıcaklatmak » tuy atmak » al el » catı » pof » yan odeme » sehpaya cekmek » tahkimat elemanlarıustune veya » gerceğe aykırı » bulunan bolum kafa ser » vantuz cekmek » rus salatası » herkes gider mersin e biz gid » yandıgulum keten helva » hukum » cetrefillik » dovulgen » erkeklik sende kalsın » kure » taammuden » sulun » doğaclamak » tuyune dokunmamak »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.