tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
elinden bir işveya şey gelmeme » odul vermek » hevesine duşmek » uslûpcu » gulkurusu » congul » haclamak » secim yasağı » takipcilik » katılmasıya yapılan secim » kuafor » anadan yeni doğmuşa donmek vey » bıcak gibi kesilmek » ust » lâpcın » skec » kume bulut » resim cekmek veya cıkarmak » ataturkcu » dişci » yağma etmek veya edilmek » yenidunya » gonendirme » cakır pence » peşin hukum » muezzinlik » dondurulan ince uzun ışık ara » ar er » goz yummamak » turbe » grev sozcusu » harezmî yolu » smacor » ne demek » uyuz boceği » kibar duşkunu » ticanî » sebayudu » cekimsiz » deve yurekli » allah dort gozden ayırmasın » muzikli » doldurdukları rengi beyazdan » ustune » yukum » buyuk mevlit ayı » odun komuru » kotumserleşme » mantıkcılık » başortu »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.