tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dize eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciğleşmek » şer î » gozetmen » kuşumlenme » aleykumselâm » ağatmak veya bırakmak » mufettişlik » iltimascılık » kuresel » kalıpcılık » buyukluk taslamak » gun » hazır bulunmak veya olmak » rafa koymak veya kaldırmak » kıt a » guneşgozluğu » alcıya almak veya koymak » talip cıkmak veya talibi cıkma » sokmek » kultivator » gorevlendirmek » duz yuzeylerden her biri » torbada veya cantada keklik » ucgensel bolge » kulfetsizce » yapma yapmayın yapmayınız » cec » orgen » curuk tahtaya basmak » daha bircok şeylerin yapımında » ucurmak » bilgic » acık liman » İskocyalı » okuler » goz bağcı » kok » gozunu doyurmak » caplama » yangından veya gumrukten mal k » ozeni » ozellikle » turunu miktarınıgosteren cize » dortnala kaldırmak » capa » anam » ecen » luk » katılmasıya yapılan secim » aleyhe donmek »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.