tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kapricyo » kaşıkcı » cuha » gururlanmak » olmayan bağımsız hur » şeyhulislâmlık » gozu acılmak » işaretinin iki yanındaki anlat » bıcaklık » goz » cevre yolu » butunleşme » yuksek oğretim » ce demeye mi geldin » gomuluş » cember kayık » beylik soz » dovuluş » ric at » paha bicmek » adıcıkmak » cınsabah » gonul » gunduz kulâhlı gece silâhlı » sm » gecirgenlik » mili » oluşmuşmotorlu arac » yatak carşafı » yurek karası » bulunan iki dairesinden her bi » arap » maaşa gecmek » sozunu esirgememek veya sakınm » duvar cekmek » gecmek » cift » beraberlik muziği » ayran gonullu » ciziktirme » hizmet ici eğitim » burcak » car » ozetlenmek » botanikci » guler yuzluluk » golalası » yunanistanlı » tabiatustuculuk » gosterilmesinin izne bağlıolma »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.