tdk sözlük TDK Sözlük

 

dize eş anlamlısı

dize eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dize eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dize eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dize eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sutbaba » utu altlığı » kızılcık receli » curuk sakız » gecirgenlik » dağveya dağlar gibi kadar » cozulme » ediyorum demek ya da hasmını » gecimsizleşme » plâstikten arac » cizelge » yolu acık » elimi sallasam ellisi başımıs » uflemek » bahsi gecmek » bilim » sodyum fluorit » mef ul » teselsul » kulac atmak » gormuşluk » kucu kucu » luks » ozgunleşmek » yonlu » turşu kurmak veya yapmak » girdisi cıktısı » onune bakmak » şartlıbirleşik cumle » koprucuk » eşeyli ureme » bohcasınıkoltuğuna almak » kızıgonlune bırakırsan ya davu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kamcı » bicimli » yureği ferahlamak veya hafifle » suzgeclemek » puruzsuz » edat tumleci » sebep mazeret » bulbul gibi bilmek » puturlenme » genc irisi » ihtiyat akcesi » cuzdan » melul » carpıntı » ak gun ağartır kara gun karar » karaağac »

dize_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dize_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dize_eş_anlamlısı nedir ve dize_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.