tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dilmaclık » goz kırpmamak » şoyle dursun » gec » infiratcılık » cakmacı » hazır duruma getirildiği omurg » arkasında veya sırtında yumurt » musamahakârlık » faulsuz » goz hakkı » soz olmak » potansiyel suclu » cullandırmak » zihni bulanmak veya karışmak » maddelerden oluşan varlığın he » celikleşme » kelebek gozluk » her yokuşun bir inişi her ini » biri » buro » vaadini tutmak veya vaadinde d » gozlerini devirmek » ceşitli eşya » turkceci » kurcatovyum » bohcacılık » benlikcilik » goreceli » yureği yağbağlamak » ordekgagası » ul » dostluk okkayla alışverişdirh » lâmadan oluşmuş arasına yerle » tuydurmek » boynuna gecirmek » cığırtkan » sove » tukurmek » arabasınıduze cıkarmak » cağıltı » geckin » armatur » aletler butunu » sıkıduzen zapturapt » gibi şart niteliğinde olan bir » kopeklenmek » koklendirme » odunleme » cevirmek »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.