tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oto parkcılık » vektor » yere goğe koymamak veya koyama » boşta olarak yapılan ortu » lisan » alkollu » kucuk martı » sungercilik » turkleştirmek » sorguc » damlaya damlaya gol olur » mine ciceğigiller » ebulyoskop » utancından yere gecmek » oğrenci » kahpe dolu » mufit » yel ufurdu sel veya su goturd » muzahrefat » teselli etmek veya vermek » cakı » kumbet » ne soyluyorsun » yumuşak unsuz » kendi kendini yemek veya kendi » bıcaklamak » tl » ferz cıkmak » cok tasım » orneklik » mefruşatcı » suzulmek » kulhanî » cıkıntı » yamac » ozensiz » boylesi » soz birliği » orgutculuk » himaye etmek » blof yapmak » gulerken ısırır » orospu cocuğu » tes it » vicdan azabıcekmek veya duymak » surekli olarak gidip gelmek » ucretsiz » duşunmek » cıtırdata cıtırdata » oyku »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.