tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dizi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calıştırılmak » saklamak inkâr etmek » tibetli » temulentum » evrat cekmek » bicki yapmak » muşkul » caldırılmak » on ek » orgutculuk » alcak gerilim » ciftlenmek » otelenme » kur anıkerim » eşekten duşmuşkarpuza donmek » korpe » dışa donuk » klorurleştirme » imparatorice » kurtcul » alcak yaylak » sozlendiricilik » bukuculuk » cavşır » cağlayan » alcacık » hesaba almak veya hesaba katma » tutuncu » ağzından dokulmek » adıgecmek » yalıcapkınıgiller » kâğıt yapraklarından her biri » yuz » tuberkulin testi » sonukluk » gomleğinden veya gomlekten gec » ustalık gerektiren iş sınaat » sen ben davasıveya kavgası » korleşmek » gulut » gecmişzaman » enayi dumbeleği » yukculuk » lehce bilimi » cerceveleme » kutleştirmek » lehce » tesanut » su urunleri » surveyan »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.