tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk harf » turetme » bir sanat eserinin yapının ve » olumsuzluk » ayağıveya ayakları dolaşmak » kuvoz » yorgan gitti kavga bitti » nuksetme » adamına duşmek » surtuş » dansorluk » oldurmek » muziksiz » flore » dovmek » dunya penceresi » bobrek taşı » cıkışyapmak » dokuz korun bir değneği » temasa gecmek » amerikalılaşma » umera » ba » orgulu pilâv » cağırıcı » kosteksiz » soz gelişi » acından olmek » borusunu calmak » gondertme » subap » puskuruk kulte » kokulu cayır otu » cığırtkan » durdurmak » goz onunde » sumek » acıklama yapmak » vukua gelmek veya vuku bulmak » yuksek ses » bocekli » ikametgâh ilmuhaberi » cığ » sozlu » pacasından tutup atmak » iz duşumsel » gerceğe aykırı » şekle sokmak veya koymak » sakınılan goze cop batar » kuvet »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.