tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dizi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calımlamak » kucultme » gonul akıtmak » icgudulu » kurkculuk » sın sin sun sun » protestanlık » cağrılmak » omrunce » butunlemeye kalmak » sırıkcı » yontem » temiz yureklilik » yiğitliğe leke bok surmemek » gule gule » kacışmak » su dokmek » cığırtkan » mudur yardımcısı » cadır devlet » gurbuzleşme » tefessuh » acışkonuşması » iş ar » cemaatimuslimin » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » gumul » meşrutiyetci » cember kayık » cavun » cintiyan » kendine gel » sutune kalmak » tankcı » golgeli resim » aştaşınca kepceye paha olmaz » İcinde baklava bulunan » arnavutluk » yondeş » korkulu ruya veya duş gormekte » duru » muteferrika » nukleer reaktor » cepin » nuh nebiden kalma » cıkmak » imza toreni » yakasına asılmak veya yapışmak » topluluğu » ovunc »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.