tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
emlâkcilik » maden komurunden cıkarılan ya » bicimlerini belirleyen ana oze » im » kuvvetini gosterir » cur etlenmek » surukleyiş » uce beşe bakmamak » enfusî » gunaha sokmak » canıburnuna veya burnundan gel » şahadet şerbetini icmek » ve katımadde » celik » gozu alışmak » yuzune yazmak » gonul okşayıcı » cığırtkan » dunyayıtoz pembe gormek » tullenme » noktalıvirgul » amac edinmek » yuruk at yemini artırır » pazarlıkcı » calıdikeni » savaşcılık » gulle » tumbek » susleniş » umidi suya duşmek » gozu cıkmak » portor » parkcı » cevre » davranış misal » sirkuler » barışcı » gumruksuz » luzumundan fazla » kolemen » gozluk » torba cay » kuru yemiş » kına ciceğigiller » dondurulan ince uzun ışık ara » uzerine yaptırmak » ust baş » ona gore hava hoş » celme » şomuz »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.