tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dizi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gureşci koprusu » olu gibi » yaşuzum » kethudalık » gozetmek » cicek gibi » mutevehhim » lâğım doşemi » tovbeli » sabrıtaşmak veya tukenmek » başmufettişlik » alınır ve başına bir ya geti » ictimaiyatcı » duşkun » kaca patlamak » kor şeytandan bulmak » saygıgostermek icin başeğerek » calışma karnesi » lâfımıolur » maddelerden oluşan varlığın he » ırakca » altlıustlu » cukura duşmek » guclu » bulbulu altın kafese koymuşlar » cilek receli » donulme » cınlak » gunduz gozuyle » uc vermek » goğus tahtası » yarma kutuğu » kuldur » somurgesi olan veya somurge el » cıkma » uşutucu » yuz » cocukcağız » kustahlaşmak » gorgulenme » acem » ucuncu cağ » yuzyıl » plânorculuk » ozellikle » ceviricilik » gozunu kin burumek » diliyle tutulmak veya yakalanm » ornek olmak » oncesizlik »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.