tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koreltmek » catlama » icecek » konukculuk » onune gecmek » ruşvetcilik » saclımeşe » keciye can kaygısı kasaba et » pey surmek » acıolcer » alumina » on soz » ma me » cıkık » hint ciceği » gokyolu » ac gozunu acarlar gozunu » keceleşmek » kunye » mustakim » bicim almak » kotu » kocancılık » muntesip » kışgunu » kepceburun » vızvız boceği » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » sanat enstitusu » neme yonelim » sutuncuk » otomatiğe gecmek » kafayıuşutmek » gorsel işitsel eğitim » o gun bugundur » soz sırası » u » goturmek » orgu » elden gel » canıcıkmak » super fostat » gozu pek olmak » bolumlenmek » yaban ordeği » kuculmek » isteri nobeti » buyuk » luterci » ağılıbocek »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.