tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dizi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğreti » cep sozluğu » ust cene » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » hurdasıcıkmak » boy olcuşmek » af cıkarılmak » donmek » dama oynanan taş » afyon cekmek » yuzu gulmek » muvesvis » olcu » duğum duğum » sungerleşmek » muddetli » luzumlu luzumsuz » boşcıkmamak » sutcu » kok kaplama » hititoloji » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » ortusuz » şarap canağı » parfumeri » cik » gormek » koksuz » onerge » soz dinlemek veya soz tutmak » altın tutsa toprak olur veya » soz dalaşı » sprituel » dosta duşmana karşı » manikurcu » sungerleşme » ceşnileme » ac doymam tok acıkmam sanır » gobeği duşmek » prospektus » biciminde cıkan eser » butunsellik » boluk » acıcı » topceker » teyel yapmak veya atmak » guler yuz » donum » beklenmediği umulmadığıveya c » ne yaparsın ki veya ne yapmalı »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.