tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dizi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalmalıtumlec » nifakcı » cakar » art bolge » cevrelenmiştahta ağırşak » insanlıktan cıkmak » sutune kalmak » somuruş » yuzdurmek » ders gormek » gozukme » angolalı » koken » catanacı » gozlem evi » suslu » fırsat kollamak veya gozlemek » ehlihibre ehlivukuf eksper » durt » kork aprilin beşinden okuzu a » surmelenme » gudum bilimi » koturum » emekleme donemi » hurya etmek » buruşukca » konsultasyon » istihrac » belli bir noktayıaltınıcizerek » durtuşme » cağıltılı » koşede bucakta kalmak » muşterek bahis » guneşgunu » tarla sıcanı » cepel » civi kesmek » buvet » cıkmak » dallarından her biri » guzellik mustahzarları » gun doğmadan kimliği soylenmez » calışma saatleri » fotoğrafcılık » redaktorluk » uşutuk » parcalayıcı » saat on bir bucuğu calmak » acınmak » ortakcılık »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.