tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuy dikmek » gudumlemek » hristiyanlaşmak » tekefful » zerdecal » yenilir veya yenir yutulur şey » kuturdetmek » yelengec » tespit etmek » dikenli yuzgecliler » gun balı » gozu gormez olmak » ustune » aracı » eşkenar ucgen » dikkat cekmek veya dikkati cek » meksikalı » eğri buğru » ihracatcı » likor » ustunde » cıma » gırtlağına duşkun » tercume etmek » cağrılış » yuzmek » car » iştah acmak » felemenkce » cırakman » gecilmek » mustehcenleşme » kotuluk » yontemsiz » bolukbaşı » kaldırım muhendisi » portlek » yuklu » gonlunu duşurmek » idareimaslahatcı » oksitlenmeyen bir element kıs » salkım sacak » takla atmak veya kılmak » kirecleşmek » tamam mı » icindeki en kucuk birlik » ayrıbaşcekmek » denetcilik » mudurluk » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.