tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icinin veya yureğinin yağıerim » şovalye ruhlu » cağrısız » bıcak altına yatmak » ovulmek » gozun aydın » sonuclandırma » ustune titremek » gun gormuş » duzayak » ozgurleştirmek » borclandırma » keceleştirmek » dunya yuzu gormemek » ic acmak » tezayut » kuşat » gıcıkca » duşundurmek » ari » macar biberi » gonul eğlendirmek » gunlemek » capula » gozu donesi » gorunur » golluk » cin anasonu » atıalan uskudar ıgecti » cunupluk » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » goz doldurmak » aşka duşmek » catısız » dişdamak unsuzu » gozu kapalı » aylıkcı » olu yatırım » ve kanunlara uymaksızın cebir » katlanır taşınır cerceveli pe » ozu sozu bir » eti budu yerinde veya etine do » la le » yalancının evi yanmış kimse i » iblisce » eceli gelen kopek cami duvarın » susleme » e hâli » hukumler ve izlenecek yollar » adıcıkmışdokuza inmez sekize »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.