tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dili olsa da soylese veya anla » gozleri bayılmak » karikaturleştirme » formdan duşmek » ucretli » kakırdak poğacası » oykunme » tezekkur » ciğerini sokmek » guclendirilme » brulor » gozetlemek » nufus coğrafyası » hesap acmak » durdurmak » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » tereddutsuz » cığa » yarma kutuğu » icinden gulmek » cardaksız » değişkene gore hesaplanan sayı » guneşsel » dili kurusun » enstrumantalizm » yoldan cıkmak » acıklaştırmak » şifreyi cozmek » ici burkulmak veya ici sızlanm » cur etlenmek » şolen cekmek » sacıştırma » kucuk martı » ic » fındıkcı » goğuslu » micel » başından gecen olağan dışıola » ağzınıacmamak » kılıclama kacmak » hareketini inceleyen bilim dal » dili kılıctan keskin » yarım gun » suratından duşen bin parca olm » ceri » luk » cevrileme » guven ışığı » tıraşcı » hakcası »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.