tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dizi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catkılı » hukûmet kapısı » toplu olarak oğretimin yapıldı » uzerine almak » daussıla » cıkartılmak » percinli » akcıllaşmak » yukseklikleri ve yol actıkları » goğem » mustear » adam kıtlığında veya yokluğund » cokertmek » duet » sabahıbulmak veya etmek » yargıtay » yarısonuc » kopeksiz koye veya suruye kurt » percinleşmek » yağma etmek veya edilmek » oru » usanclık » caprazlama » kireclenmek » dort yuzlu » zatulcenp » anan yahşi baban yahşi » koftun » muhafaza etmek veya edilmek » uzun unlu » tesisatcı » bukmek » puskulsuz » ve katımadde » kırılgan ve katıbir element k » cit sarmaşığı » ağaclık » şolen cekmek » duzec » sade birimler boluğu » cilekeşlik » gecit » soğutmac » cipilleşme » es gecmek » goz dikmek » gucluluk » sozunde durmak » bayramustu » ceşitli eşya »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.