tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dizi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekmek » cuz î » donuk » derinlik kayacları » yururlukte kalmak » yuzune bakılacak gibi veya yuz » pelur » sokel » kacmak » cengel » murettiphane » kumes hayvanlarını urkutup kac » buzgen » satranccı » carpma » nogay » bıcık » cuvaşca » bir cicekle bahar veya yaz olm » bufe » cıkarmak » marşmarş » soğdca » duşkunu » revacta olmak » lâkırdıyıezip buzmek » akciğer gobeği » kuturdemek » sondurme » carlık » top atmak veya topu atmak » vitellus » cevrimli » un » triportor » soz konusu olmak veya soz konu » ictensiz » ustune tuz biber ekmek » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » anglikan » muhur kimde ise suleyman odur » oclenme » acıcekmek veya duymak » muteferrika » vakitce » kurekcilik » amerikan bar » guya » tekâsuf etmek » goz goze gelmek »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.