tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bant cozmek » para peşin kırmızımeşin » katır tepmişe donmek » komutator » soz » dosya acmak veya hazırlamak » yurutulmesini ve bunlara dayan » yurutum » hoyuk » bandrollu » nefis mudafaası » yuzu ak » kokleştiriş » oğutmeye yarayan dişlerin orta » dunya penceresi » sundus » duzgun » acık fikirli » sacsız » belirtilen bolum » inanc » formul » kutuk » cilek » gunu dolmak » ciceğe kesmek » ufurmek » mac satmak » hukumdarlık » ağac oyma » sıcakca » bolge » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » başınıcatmak » başına gecmek » pekiştirmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » canıcıkmak » uğrum » ic gıcıklamak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » dipciklenmek » odunlemek » bukumlu » toplumu tek başına belirleyen » komşuluk etmek veya yapmak » tadilât etmek veya yapmak » gobeğini kesmek » duze inmek » guce sarmak »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.