tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dizi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korelmek » muhreli » dokuk » calım » buzuktaş » veche » catıklaşma » cekce » cokbilmişlik taslamak » cekik » gok ekseni » mubaşirlik » say beni sayayım seni » burnunun ucunu gormemek » buk » yarıgecirgenlik » teselsul » gundelikci » bahcesiz » davranmak saygıgostermek soz » yara bere icinde » hercumerc etmek » uremi » ana cizgi » cam goz » sokmek » elek » cozumsuz » tahta goğus » acıklama yapmak » eşekci » yemin olarak kullanılır » genleşmeolcer » kesip bicmek » sandıkcı » ipini cekmek » gul suyu » mıhsıctı » cikletci » hışırıcıkmak » lâcivert di » pozitif bilimler » gume gitmek » ortodoks » keci mantarı » ince yağsız uzun kuyruklu bir » odevlendirilme » sansurlenme » maketci » yuzsuzce »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.