tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olağanustu » ek gorev » cimlenmek » gun » muntahabat » kul » nicelikleri ve değerleriyle ay » tumel kavram » duşman başına » yuklem » celme » secmecilik » yaradana kurban olayım » uzerinize afiyet » cekilmek » uvey » granulit » aslan » catır catır sokmek » cıkmak » cemen » fırcalı » alı eli » teşebbusu ele almak » zuğurtlemek » calıkuşugiller » macar » doğal ve saydam değerli taş » sozel oğrenme » vidanjor » sungersi » nalca » rumî » ruyet » carpı » menu » hucum » orgutlendirme » muteveffa » gok gozlu » zumrut yeşili » muterakki » gecirgen » carşaflamak » sıcramak » yuk olmak » bon bon bakmak » denizden veya denizi gecip cay » cuvaşca » bardakcı »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.