tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dizi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
musevîlik » parcası » hereklemek » dalgacımahmut » ayıyuruyuşu » cocuk bahcesi » acık » kocmak » iktidardan duşmek » zn » kaşla goz arası » duşukluk » tevrat » bakır calığı » ucaksavar » gonderme » yuklenmek » cemberden donmek » iki dirhem bir cekirdek » abbasî » gun batısı » olmayan kimse veya topluluk g » cimdik » oncel » mahrec » huccet » butunsel » rusluk » ne cıkar » kanat acmak » boşnak » husnuhâl kâğıdı » corak » uc aylık » iki eli şakaklarında duşunmek » suclamak » yukseklikolcer » tuveyc » gok kuresi » dun bir bugun iki » pecenek » ciğciğyemek » koaptor » adındaki asker ocağının kurulm » kayakcılık » tadıgitmek veya kacmak » daire parcası » l demiri » mustevi » uflec »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.