tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dizi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicek boyası » mutebasbıs » ucurum » muhurdar » kargaşa cıkarmak » gorucu gitmek » asyalı » cekimsiz » yapma » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » altıalay ustu kalay » yumurta okce » kostek » cenesini bağlamak » sure sonu » mutehammil » uzerine atmak » ağacıkurt insanıdert yer » kendini bilen veya bilir » deli kızın ceyizi gibi » mukâfat » gurlek » cıplaklığıyla » ric at » duşeş » rustik » goğus tahtası » mustemleke » koylu » şuphe kurdu » onune cıkmak » yurutme kurulu » ta kendisi ta kısa soylenir » catışkı » calma » carşafa girmek » oluşturduğu demet » tertipci » uclu » leşini cıkarmak » ustu savurmak » anlamında ikileme oluşturur » karagozluk etmek » goz kırpmak » okuz trene baktığıgibi bakmak » tutamaclı » tekemmul » dunya yuzu gormemek » gunden gune » koprulenmek »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.