tdk sözlük TDK Sözlük

 

dizi eş anlamlısı

dizi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dizi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dizi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dizi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonulsuz » molekul » mustakim » kullanılan arac buat » yuzu tutmamak » dayanıklıbir orman ağacıquercu » isim govdesi » guclenmek » kuspe » iraklaşmak » şişe » yan tumce » okse otugiller » utanc duygusu » okuzgozu » cetele » ikinci plâna duşmek » bicimini alır hidrojenle oksi » ciseleme » sansurlenme » kulot » gulu tarife ne hacet ne cicek » yıkık dokuk » rucu » ickisiz » buddhist » artistce » perde arkasında veya arkasında » yusufcuk » gonder » eli boşdonmek cevrilmek veya g » kemer gozu » cizgilik » dekorator » veya metal bolum » ustunseme » goz » lokman hekimin ye dediği » peceli » harclı » kıskac » gok » ispenc » allah ın kulu » ciğneyiş » suzum suzum » lâkırdısımıolur » kur acı » tecrubesi olmak » cepcilik »

dizi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dizi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dizi_eş_anlamlısı nedir ve dizi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.