tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğalın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cayır kuşu » karaağacgiller » boğurmek » dert dokmek » cıkmak » gorumcelik » ic gezegen » harezmî yolu » koklemek » viola tricolor » onu alınmak » bibliyotekci » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cıkıştırma » gormek » gozetleniş » dolambac » yuznumara » inmek » ciğ » acıortay » okce » munteşir » ihtilâfa duşmek » kaşık atmak veya calmak » doşeğe duşmek » catırdatma » cangal » gozculuk » ustune yıkmak veya yıkılmak » ruyasında gorse hayra yormamak » elinde bulunduran kimse » onunu ardınıduşunmemek » mış miş muş muş » bıyık altından gulmek » frenk » tazallum » buk » cop sepeti » husrana uğramak » sansurcu » oksurtmek » kona goce » aracılığıyla duymak değmek e » oclenmek » uzun arac » celtik » sıcrama » eli ermez gucu yetmez » muşareket etmek »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.