tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğalın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
capari » tuketim » sacma » girit kekiği » duşunup taşınmak » cukur » onem » curukluk » cepel » muessir » sarnıc » kultur varlıkları » kuvertur » goğus kemiği » soz varlığı » kalem cekmek » tenkitci » allah rahatlık versin » boşluk » kuseğen » gunahınıcekmek » kur » cağlamak » goz suzmek » gundelikci » sarıkart gormek » hastalık almak hastalık kapmak » cullamak » servis otobusu » konjonktur » suntırac » duz unlu » gocebeleşme » keskin sirke kupune veya kabın » tarafa olmak veya cıkmak » duet » calgılıcağanaklı » dort bucak » imanım kısa soyleyişle » kopuksuz » bakrac » butunu hars ekin » denir » cay evi » munakasa » doşenmek » mezur » muddei » nufuzkâr » terlikci »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.