tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğalın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
değerlerine yapılan yeni eklem » lâf veya soz altında kalmamak » muhur kimde ise suleyman odur » kuafor » bulunan kopuren su » yalancının evi yanmış kimse i » rıza gostermek » katılmasıya yapılan secim » dostluk başka alışverişbaşka » yalavac » helenizm » gecirici » ukraynalı » yıllıkcı » ateşbocekleri » dolambacsız » sarnıc vagonu » cihat acmak » gorkem » fâni dunya » tukurmek » ceneleşme » emdiği helâl sut haram olmak » gok kumu » uzengileme » duşe kalka » edat tumleci » havadan sudan konuşmak » alacık » sanatcı » tahtalıkoy » kucurek » tırnakcılık » kungurdemek » secmek » azrail in elinden kurtulmak » cift capraz denir » suruşturmek » ac gozluluk etmek » suyu nereden geliyor » orseleme » celebi » yedikardeş » şakşakcılık » deniz altında bulunan » serbest olmayan » can cekişmek » hurriyetsiz » citme » allah var veya allah ıvar »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.