tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğalın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkıntı » cokbilmiş » kokleme » yuklu » otucu » kısıkca » teşevvuş » tavukculuk » gonlu kalmak » ecek » cil » ust tabaka » duşmek » cırpıştırmak » gore » murekkep balığı » yuz tutmak » neyce » gosteri » yureği kabarmak » mantıkcılık » copsuz uzum » canından bezmek veya bıkmak u » torpulemek » dordun » duzenbaz » alcılanmak » mizac » surmeli » celimli » teyel yapmak veya atmak » gibi birtakım makinelerin işle » tokaclamak » citmek » cay bahcesi » yenicerilik » sakla samanı gelir zamanı » calım » sokuluş » alınmasınısağlayan kimse kame » iclene iclene » yalama ucuş » suruklendirmek » pic » uzerine yok » ustune varmak » kucuk mevlit ayı » yaylıcalgılar » uzulmek » bocu »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.