tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğalın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic deri » cevirme » dovulgen » gocuk » carpıştırmak » milliyetcilik » gostertme » lokma goz » sabah vaktinde » yedigir » acılıp sacılmak » oksiyur » yağmur yağarken kupunu doldurm » guveyfeneri » acığa almak » zac » hava iyi veya fena esmek » plâstikci » karakeci » gocen » İki veya daha cok maddeyi birb » once gelen onceki » projektor » voli cevirmek » amaclılık » yuzyıl » olum » allah hayırlıetsin » cevre acı » tehevvur » sungercilik » korelmek » allah duşmanıma vermesin » sutuncuk » nacizane » goz koymak » minare golgesi » birinden buz gibi soğumak » oğlende » oruluş » parcacık » yuz yuze kalmak » sukût hakkı » nesic » gozunu sevdiğim » camaşırhane » tup » lutfeylemek » beduk » hukmu gecmek veya hukum yurutm »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.