tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğalın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ph » kacırtmak » catak » ibliscilik » oda » kesesine guvenmek » gonullenmek » hava calmak » cizi » antikomunizm » curutulmek » nukteci » ucmak » kurtpencesi » mustemleke » değnekci » gun balı » hapishane kackını » cığralık » humanizma » catıştırmak » cizmek » ortme » nervur » midesi veya ici ezilmek veya k » tedahulde kalmak » tozel » murettep » ust cene » goturumsuz » yuruk » bozuk calmak » kalıpları » kıskıvrak yakalamak veya bağla » temasa gecmek » cıkartmak » iraklı » ici kapanmak » sağyap » cıkmak » ışıkcı » işdayıya duştu » vergi yukumlusu » genel mudur » zul saymak » kalcalık » gozu olmamak » gundelik » muddetsiz » yuzmek »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.