tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğalın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciftleştirmek » yuzgec ayaklılar » duşunceye bağlayarak yorumlaya » mucerret » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » kutuk gibi » değişkene gore hesaplanan sayı » cullukgiller » iktisatcılık » celikleşmek » gecinmeye gonlu olmamak » buzuşmek » acılıp sacılmak » oncul olmak » yıldız akmak kaymak veya ucmak » mubeyyiz » od » golgelenmek » gonul bulandırmak » aristotelescilik » canis lupus » sungerci » anten yukselteci » gunahsızlık » tutunluk » hamala semeri yuk olmaz » gormek » film cevirmek » allah kuru iftiradan saklasın » uckuruna sağlam » sacak bulut » sukûnet » kul gibi » kooperatifci » icin kullanılır » gitsin » cağrışımsız » cevre bilimsel » tuzel » cekelemek » pirinc » kocancılık » catana » tuketici sayacı » kosnulme » onune gecmek onune gecmek » kafayıcekmek » ge » nutasyon » yureğine inmek »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.