tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğalın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alcılı » kadastroya gecmek » arbutus uneda » uckurutan » ulke » turan » c c » mahkeme aracılığıile mal ve mu » cipura » gonderici » aglutinin » karşılıklıbirbirini dovmek » bektaşî dedesi » yıldız kumesi » sağlık olsun » kac » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » dunya kelâmıetmek » ac ec » allah kısmet ederse » suyu gorunce teyemmum bozulur » koşe » ne gune duruyor » corbada tuzu veya maydanozu bu » tutmek » coban aldıbağa gitti kurt ald » kulağakacan » techizat » ne oluyor » kalp carpıntısı » yarayan kuru ince yaprak » şerc » el gun » gun ciceği » rumen » cakıldatmak » ortuşmek » kafasıdonmek » hollândaca » yutar hucre » cırpıcı » kılıclı » maca » hurmetsizlik » gomulu » tanrıvergisi » kez duz kabartılar » inti » mutluluk cubuğu » ihsanıhumayun »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.