tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğalın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gosterişyapmak » mukavemetci » horozlar otmek » millî mucadele » renk vermek veya katmak » buyuk turk İmparatorluğunun uy » unite » formul » ziyafeti cekmek » musaade etmek veya buyurmak » gorucuye cıkmak » kecileri kacırmak » soğukca » patlangıc » bocelenmek » cuce » sakalına gore tarak vurmak » ultraviyole » andac » kulfete katlanmak » duziko » hesap vermek veya hesabınıverm » cukundur » duşman olmak » mizac » eyleme gecmek » kısıtlayan kısıt altına alan » yıldız gunu » tuylenmek » kullanılır » bir dilin kelimeleriyle duşunc » acıkta bırakmak » dokturmek » humayun » coğulcu » somurulmek » cangıl cungul » pacoz » goz ucuyla suzmek » govde » kurtajcı » dumenine bakmak » goz onu » arap sacına donmek » muhakeme yurutmek » allah bağışlasın » ozellik başkalık ayrım » yukselim » yaradancılık » allah artırsın »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.