tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğalın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elde avucta ne varsa » cırpıştırılma » gecinme » icgudu » individualizm » kok salmak » değişiklik onergesi » duzen vermek duzene koymak vey » milliyetci » kucuk minder » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » rahat kıcına batmak » onayak » kup » ciharıdu » yoneltilme » magnezyum sulfat » carpmak » tulum cıkmak » lâtin dilleri » benicincilik » on oluş » boynunu bukmek » mandagozu » tufekci » bolunme » spekulâsyon » fe » olmez cicek » cennete donmek » giraffa camelopardalis » cicek » gumuşcu » ne gune duruyor » calışma karnesi » yuklemek » acılma » allah etmesin » kul » almanca » altayistik » zararına kazanc sağlamak » anlamıverir » secilme » uzak goruşlu » gecirmek » ciğindirik » boluşmek » fıcılamak » guneşlemek »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.