tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğalın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aliyyulâlâ » eli ermek veya ermemek » cizdirme » edat tumleci » bahaîlik » duzenleme » ac kalmak » utulenme » gorunuşu kurtarmak » gonendirme » unvanı » yasa cıkarmak yapmak veya koym » iyi gun » formulleşmek » turemişfiil » recete » kıcın kıcın » yuk » kasnakcı » gecmek » ustencilik » ucteker » bavyeralı » ulkesel » eğik duzlem » amerika armudu » gozu gonlu tok » odyometre » ulkeler arası » vefat ilmuhaberi » kurek cekmek » varlık icinde yaşamak » cıma vermek » taklitci » guzel » lâf yok » teveccuh etmek » ana baba gunu » kacmak » gozum veya gozumun nuru » kirec fabrikası » soya cekmek » oksuz kalmak » bilemedin veya bilemediniz » cakmakcılık » care » amplifikator » tarla acmak » sultanîhuzzam » yuvaya donuş »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.