tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğalın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cu » cimlenmek » gunduzleri » kabına dokmek » kult » renk olcme » doşemecilik » odunlu » himaye etmek » rolâtivist » karikaturluk » oncesizlik » bolukbaşı » mulhit » icin » ahlâkcılık » bokun soyu veya bok soyu » koktencilik » gorevlendirmek » cokek » ozur dilemek » ayrıtac yapraklılar » tutamac » seramikcilik » madikci » yuruk aksak » caprak » yuz yuze yaşamak » gunuculuk » yuksekten ucmak » ispermecet balinası » nufusunu cıkarmak » rantcı » parfumculuk » hot demek » ic guveyi » icten » cakışık » zuhal » dunden » pencelemek » hâlden anlamak veya bilmek » at gozluğu » cakıllık » sağlayan parca » gunu gunune » tutsulu » alman » eline gecmek » buyukluk »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.