tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğalın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğutcu » gozunde » hidr hidro » nar ciceği » cicekleniş » acıcekmek veya duymak » sır vermek veya sızdırmak » gozle gorulur elle tutulur hâ » kultur cevresi » cuvalcılık » ust » borclanılma » başıicin » copluk horozu » cocukluk etmek » boyle » cat pat » vucut bulmak » obur » civi civiyi soker » muyesser olmak » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » soğuşluk » golge balığı » gibi cok yonlu hizmetleri en a » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gozu kor olsun » sacısakalıakar gibi » suzulmek » gercekcilik » hatır icin ciğtavuk yemek » komurleştirme » cozdurmek » bolumunden her biri sezon » aranjor » soz dalaşı » coban salatası » oz eleştiri » koklu aile » luksmetre » acıklık » cevre » ala gun » cıkarma birliği » hakikî » duğum duğum » goz kırpmak » dovmeci » ici dayanmamak » surgulenmek »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.