tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğalın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boğaz acmak » şuphe bırakmamak » muzecilik » burnu buyumek » kotumser » kuplu » cekilme » masraf kapısıacmak » gelin ciceği » yuceltmek » direkci » cırak » duşunuş » acık deniz » acmak » bobreksi » yontem » bağlanan sert nesne » karım koylu » yoneltmek » luleci camuru » katolik » cıkmak » gayrimumbit » tac yapraklı » yalın kılıc » kotulenmek » curukluk » koşe yazarı » celişmek » uretim araclarınıozel mulkiyet » tecessum » beni sokmayan yılan bin yıl ya » bavyeralı » nankor » cubuk ağacı » kusmek » olan biten veya olup biten » yabancısaymak veya tutmak » muttehit » goru » gun » şakaklarıağarmak veya beyazlan » cağdaşlaştırmak » catıarası » tekci » cecen » zumre toplantısı » ebegumecigiller » cetinlik »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.