tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğalın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokturme » gevrekcilik » duzayak » musademe » caprazlık » filipinli » fırıldak ciceği » ordurme » olme » ustune tuz biber ekmek » guzel sanatlar » borulce » celebice » vazgecirmek » mutefekkir » sıcan duşse başıyarılır » muteharrik » gorsel etkileme » bukme » hal caresi » cefa cekmek veya gormek » afrika cekirgesi » yuzu gormemek » kaca kac » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » kirec suyu » urkunc » ufakca » puf desen ucacak » kilit kurek olmak » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » cağırmak » malc » kursu hocası » dolleme » surunuş » kirec sondurmek » zemheri zurafası » kancıklık etmek veya yapmak » uc aylık » sacına sakalına kar yağmak » bir ceşit sıkıştırıcıalet » subjektivite » catırtılı » cuval » kıptî » markscılık » hic kimse » odunlemek » altıkaval ustu şişhane »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.