tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğalın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cuvaldız » tum başkalaşma » kavunici » sapcık » uc boyutlu film » sulfatlama » mız miz muz muz » curlatma » kandil ciceği » maskarasınıcıkarmak » duz » ve bu koldan olan kimse » arac » sinus » komec » vucuda vermek aşıyapmak » ipipullah sivri kulâh kalmak » futur getirmek » cumlesi » duşuncesini acmak » oz su » kırlangıc » şapcılık » arkasıveya sırtı yere gelmemek » boşluk » arap sacına donmek » durmek » gosterme sıfatı » gol başı » zayice » gorumluk » biletcilik » muhammedî » el cırpmak » oğrenci kimliği » cinakop » acıktan para kazanmak » ikisi ucu bir arada tire ile » nilufer » dipciklemek » elden kacmak » dumencilik » carkıdondurmek » cekiclemek » gumleme » dovdurmek » minder curutmek » ici ısınmak » olmek » kendini gostermek »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.