tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğalın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hukum » yerine gecmek » cokkun » bocekkapan » surekli olarak gidip gelmek » peşini bırakmak veya bırakmama » donmeli » u » canıcıkmak » subut bulmak » yulume » blof » kafesci » akaclama » yıllık ve otsu bir bitki convo » cim » akımınısağlama işlemi » olcme » sıcankulağı » bocekcil » dunyadan gecmek veya el cekmek » uc beyliği » cal » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gosteri » ağzınıacıp gozunu yummak » curuk » ar er » tokat atmak aşk etmek veya pat » temulentum » gec kalmak » başıdara duşmek » tıraşcı » koyculuk » balast direnc » tuzağa duşmek » bir cift sozu olmak » veya orulen dikey duzlem » cektiriş » mechulât » arka veya sırt cevirmek » giraffa camelopardalis » ucuklama » kulhanbeyce » teamul » tuylu » kosteği kırmak » fertik cekmek veya fertiği kır » yuzunden akmak » kepceburun »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.