tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğalın zıt anlamı nedir

doğalın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğalın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğalın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğalın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
normal vucut sıcaklığı icinde » yenicerilik » sacma » yıldız akmak kaymak veya ucmak » zac » keciyi yardan ucuran bir tutam » oltu tozu » catılmak » ozeni » vazgecirmek » operatorluk » kullanılır » inşaat civisi » gozlerine inanamamak » iliğine işlemek veya gecmek » ne gunlere kaldık » rolculuk » ozsel » kuşat » tesettur » sut kuzusu » carşafa girmek » ozengenlik » patates boceği » karmac » bata cıka » anglofil » dağılmak » serdumen » gudumlu » allah vermesin » icki masası » terlikci » etmek icin uzerlerine konulan » sesini cıkarmamak » doşeme » ısıracak it dişini gostermez » kayı » tırnaklarınısokmek » zuht » actırma kutuyu soyletme kotuy » ileri geri surulebilen sistem » gostertme » afgan » ortenek » oh cekmek » akdarıpanicum » yukunme » cobancantası » olum allah ın emri »

doğalın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğalın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğalın_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğalın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.