tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dansoz » cırpıştırılma » keskin gozleriyle cok uzakları » kumeleşim » bildirme cumlesi » acık kalp ameliyatı » begdili » selâmunkavlen » goz pencere » organı » kuşucmaz kervan gecmez » olcuş » cıkartma » gucun » ici yanmak » celebi » yol gozlemek » muşteri » ici dar » cağırmak » ilâcsız » olmama durumu serbestî » dudak cukuru » tendurust » yureğini dağlamak » kâğıtcılık » guvensizlik » patlangıc » yukseltmek » cuvallamak » yonetiş » parıltı » ic » tedhişci » suruşturmek » tarhana corbası » imtizacsız » cay takımı » başıyastığa duşmek » gozu alışmak » meslekleri belirten tek tip gi » zuppelik » yurutum » metal parca » kulube » boluk boluk » puskurtuş » dolleme » gunu gunune uymaz » oğrenci belgesi »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.