tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » icilme » cimentolanma » basın dunyası » beyin ucgeni » on parmağında on huner veya ma » baksana baksanıza » gok kutbu » uzerine yok » su urunleri » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » vay sen misin » sacıştırma » duzleşme » tonsuz unsuz » saymakla bitmemek veya tukenme » yeryuzu » cekce » surgun » bolunmez » goz goze gelmek » suslu uslûp » ağırlık basmak veya cokmek » mumanaat » kopekli » bir gun evvel » madde » duzeltmek » tazallum temek » lâcivert di » kultur balıkcılığı » duşundurmek » gonendirilmek » dumduz » boşa cıkarmak » akburcak » aristotelescilik » acıklık » civili » sen ben davasıveya kavgası » muttefikan » surtme » oluşturduğu demet » damarına veya damarlarına işle » cırcırlama » veren alet » ağaclandırmak » suyukculuk » guzelleşme » kara gun dostu »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.