tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cimdik » isteri nobeti » kokunden halletmek » teeyyut » gecit resmi » herkesin yararlandığı » klorur » kireclenme » boşa koysan dolmaz doluya koy » uste cıkmak » tokaclanmak » haric olmak » yere gecmek » yanlarında goturmekle yukumlu » tutsulemek » orneklem » katalizor » korukculuk » uclu » diz cokmek » gozler onune serilmek » kuvvet cifti » acıktan » vukelâ » kor kurşun » kayakcı » dinamitcilik » başından gecmek » ağzıvar dili yok » kursu » uşume » surgu kolu » ne hesaba gelmek ne de kantar » comaklama » murtefi » oznellik » gorunme » teknikci » kola cıkmak » canından gecmek » kavanco » ejder ejderha gibi » bunlardan yararlanması » lık lik luk luk » amerikan » dualist » gerekce gostermek » suit » reomur » surmelenmek »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.