tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğal kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ateşpuskurmek » uzun yol surucusu » carpmak » kuskunluk » sut dişi » duşcu » koşe kapmaca oynamak » duzenbazlık » gonlunu karartmak » koruklemek » mudur yardımcısı » cakşırsız » anam » donemi uc dort gun suren tehli » uygurca » ı i u u » cukurlaşmak » dolek » yukseklikleri ve yol actıkları » tepe acısı » pozitif goruntu » ay » koltukcu » curuk veya curuğe cıkmak » reasurans » buzuşme » dağda buyumuş » ocağıkor kalmak » gorsel işitsel eğitim » cıkmaza sokmak » mustevi » iltimascılık » surmek » acış » parcasıbağlıbulunan catal » kapricyo » gubrelemek » catı » gecer » neme yonelim » toplandığıbolum » frenk » oykunme » guzluk » tebelluğ » goğuslu » borekcilik » ters yuz ters yuzune cevirmek » dolleme » nara atmak veya basmak »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.