tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğal kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorgu » sanatcılık » v » sucukculuk » dekoratorluk » gozlu » caprazlamak » takarrur » yuzune gozune bulaştırmak » şer î » altın eli bıcak kesmez » guvercingiller » kustahca » gocurucu » kacımsama » karaim » damarına veya damarlarına işle » fırcacılık » tehevvur » ağac nemi » duzgun » boyu bosu devrilsin veya devri » sutun » gece gunduz » ğ Ğ » dort duvar arasında kalmak » hayatınıbirine borclu olmak » kalifiye işci » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » kin gutmek » tutunacak dalıolmak veya olmam » gunuculuk » gobeği biriyle bağlıveya berab » yuklenilme » ya ya » hint avrupa » tezekkur » afrika cekirgesi » devletcilik » munavebe ile » taksirli suc » ceşitlilik » gocmenleşmek » amasya nın bardağı biri olmaz » cevirmek » hayata kusmek » cayır kuşu » muşevveş » sıhhî tesisatcı » tutamaclı »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.