tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalbini acmak » gormediğe donmek veya gormemiş » gozsuz » yuzu gozu acılmak » meş um » değer duşurumu » gonlunden gecirmek veya gecmek » başka bir ulkeye veya yere sığ » musabaka » cıkarmak » son bulmak veya sona ermek » hurmetkâr » taahhutlu mektup » boya kızıl kok flubia tinctor » muşareket fiili » gam cekmek » ic » mozaikci » sukse » manikur » kutukluk » icirtme » buyuk lâf etmek » gocu » sul » uyuz boceği » sokmek » gac gec kac kec » kanavice » carpıklaştırmak » dışa donuk » ciziliş » onemseme » operator » paylaşmış benzer odevlerle yu » toskurmek » cıkmak » gozu acık » duşuk » ustsubay » ici sıkılmak » cıkmak » sacıntı » davranma » cokelti » acık tutmak » ayağına celme takmak » cıkmaklık » bolunme » buyukluğunde bir kuşmilvus mig »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.