tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğal kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cenet » kuraso » cerviş » tumsekleşme » odul » yerkure » kompresor » ote » cenevizli » hızır gibi yetişmek » acemi caylak » cimentosuz » dipciklemek » gosteri » tutsu yapmak » bicimsiz » hareket » duşuncel » kıt a » oburu » kopekgiller » dağcamı » once can sonra canan » um » husnuniyetle » kurekci » gozu bağlı » uzerine bir bardak su icmek » oğretilerin genel adı akliye » aracılığıyla duymak değmek e » ardına veya arkasına duşmek » surme mantarıgiller » eline ayağına uşenmemek » tokezleme » midesi almamak kaldırmamak ka » kayı » taşdoşeme » calışmak yapmaya kalkışmak » cerci » uclemek » oğretme » ulah » subut bulmak » kucuk burjuva » ust » yuksek oranda karbon bulunan k » gozu yılmak » ozenti » kunh » su dokmek »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.