tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuğruk » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » unlu uyumu » moble » hatırlatmak » iclem » oduncleşme » eli kolu bağlıkalmak veya durm » sen ben davasıveya kavgası » burnundan fitil fitil gelmek » buyuk abdest » secilme » yuzyıl » ceper » a veya e gelince » lâfcılık » korleştirmek » hınc veya hıncını almak » yuluk » cokluk eki » elden vefa zehirden şifa » zucaciye » aktualitesini kaybetmek » millî mucadele » niteliği » tıkaclamak » tureme unlu » cakıldama » tecahuluarifane » huzunlendirme » dunyadan elini eteğini cekmek » teyemmum » boksorluk » acık hava tiyatrosu » avuc avuc » dalıp cıkmak » oruklemek » suzgunleşmek » undeş » pedavra gibi veya pedavrasıcık » tuplu » capalatma » ız » ada » muş » cınlatma » şerit » aksilik cıkmak » kupleme » donuk »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.