tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
perdenin uzerinden oynatılan » zuyuf » yakıt gostergesi » şal orneği » kocaya kacmak » cin gulu » bıckı » kokoreccilik » wistaria sinensis » gomuk » ilk dordun » gok kuşağı » curuk » tereddut » ipci » borc almak » mtırak mturak » gorunuş » suciceği » pacarız » veya rejimi değiştirecek bicim » coğun » tel kufluce » kat îleşme » munasip bulmak » niyetci » şeylerden yapılarak icine su d » ilgilenen mahallî yonetim » gormek » tuydurmek » vidanjor » şafak sokmek » oluşturduğu demet » cakırdikenlik » duşuk » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » gokkandil » sutre » camur » ulak cıkarmak » seslikci » kut » mustesna » ısıracak it dişini gostermez » dizi veya dizinin dibi » komurcu cırağına donmek » oğutlemek » belini bukmek » batak culluğu » yureği hop etmek veya hoplamak »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.