tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğal kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celebilik » cayırlatma » ısıolcumu » sumek » fuzesavar » capaculculuk » kuvvetten duşmek » kucumsemek » kumaşcı » acık soylemek » boku cıkmak » cevre bilimci » bileğine kadar veya bileklerin » noel baba » kutuğe gecirmek » calışma gezisi » paratuberkuloz » kahır veya kahrını cekmek » indukleme akımı » huzunsuzluk » bitlis koftesi » nufus kesafeti » cizginmek » ilâclanmak » doğaclamak » mumessillik » gluten » haber ucurmak » şovalyelik » super star » sovuntu » yıl donumu » cifteleme » cek valf » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yapma gubre » mulkî » ic salgı » icirik » kalbi parcalanmak » kırıntıkulte » noktalama işareti » tenevvur etmek » ramazan bayramı » yıllıkcı » tek cenekliler » camura taşatmak » uzunlamasına acılan oyuk » bilimsel duşunce » cizgileşmek »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.