tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şeref unvanı » ilmuhaber » kan govdeyi goturmek » bir dirhem bal icin bir ceki k » homoseksuellik » gucleşme » gozculuk » odunlemek » korleşmek » notrluk » ustunde » kok » odevlendirme » tartışma goturmek » fitne fucur » tur » cin lâhanası » aluminyum » gunluk guneşlik » kaypakca » cicekci esnafı » unlem işareti » muvafık bulmamak » yureği yaralı » dipciklemek » numayiş » yolgecen » mukemmel » tel orgu » birleştirme montaj » surgu » borclanmak » yuzdurulme » cabuklaştırılma » onunu ardınıduşunmemek » sokmek » kevser » saltanat surmek » borclu bulunmak veya olmak » yumuşak unsuz » boynu armut sapına donmek » azrail le burun buruna gelmek » argaclama » darbe vurmak veya indirmek » gecilmemek » tarafından arabacıicin armağan » tapi kalmak oyunlarda » kırmızıgomlek » edilmesi » mantıkcılık »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.