tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karşıtı » goruşbirliği » envaiturlu » sureti haktan gorunmek » muştereken » suzme » ince karton parcası kartvizit » tatarca » od kesesi » oğretiş » im » cakışmak » karluk » bulunulan noktasının meridyen » paylaşmış benzer odevlerle yu » gungormuş » surumcemede bırakmak » kıt a sahanlığı » futuroloji » hidrokarbur » soluğu kesilmek veya tutulmak » olculu » olaylarısonucu elde edilen bic » cokkun » temiz yureklilik » cupra balığı » su gecirmez kumaştan yapılmışt » ic deniz » yoğurt ciceği » mart kapıdan baktırır kazma k » camaşır sabunu » sersem etmek veya serseme cevi » kendi havasında gitmek veya ha » calcene » orumcek kuşugiller » ciseme » tasvip gormek » direksiyona gecmek » icinde kaybolmak » barokculuk » restitusyon » pupa yelken ilerlemek gitmek » cercilik » yuzucu » oğrek » fasikul » kamcılı » muhre » golgelendirme » yabancısıolmak veya olmamak »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.