tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ana baba gunu » karnından konuşmak veya soylem » kendi havasında gitmek veya ha » futuhat » soz sahibi olmak » suratından duşen bin parca olm » dortnal » muhayyerkurdî » bobrek yağı » kirişci » munasebet almak veya almamak » purneşe » uşutmek » metalurjik » şikâyetcilik » madde » kimsenin eski saygınlığının ka » arakcılık » ağaclandırmak » cedî » okse otugiller » onemseniş » tereyağından kıl ceker gibi » gozu bağlı » calgısız » tac » cıkarılış » golfcu » ayca » dokulmek » cıkıntı » un » alcak » frenk menekşesi » yurutulme » bulbulkonağı » borulce » al gulum ver gulum » mudahale etmek » torpu » ne mal olduğunu bilmek veya an » sut gibi » susengiller » kacırma » paraya cevirmek » alkışcılık » guzel » ağacıdibinden kesmek » pazar ola » katma butce »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.