tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekmek » dip kocanı » orneğini cıkarmak » avşar » gidebilen sekiz kucuk taş piy » gecinme endeksi » tokat atmak aşk etmek veya pat » ultrason » butunu bel kemiği » gorsel etkileme » yay » canım dese canım cıksın diyor » muteber olmak uzere » cok kocalılık » genel goruşluluk » İzinli olma durumu » cirkefleşmek » ozel » başka bir ulkeye veya yere sığ » hizmetci » dokumleme » sercin » iş ar » sungerci » abbasî » gok » sut » karavana cıkmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » doşeme » ic deri » icini yemek » gormek » gok ekseni » minyaturleştirmek » tavukcu » catırdamak » cekmek » mor renkte lâden bitkisinin bi » uckun » dudağınıbukmek » usera » guzlek » acınsamak » carliston marka kereste » ağzına geleni soylemek » ihraz etmek veya eylemek » sozunu kesmek » guvercinler » yıllık ve otsu bir bitki convo »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.