tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gune doğrulum » tropikal bolge » gol kestanesi » ara cumle » mani duzmek veya yakmak » hemzemin gecit » muteverrim » kupeşte » odlekce » ust geciş » mutedavil sermaye » uzere » hâlden anlamak veya bilmek » toplu jimnastikte yapılan hafi » tohmetli » acan » kucukluk » tartışma yapılan » celik » hukum » ustupulemek » goğus » anma toreni » ağızsıl unlu » yahudice » acınmak » bolşevizm » pusetci » goz » gozlerine inanamamak » teferruc » akcıllık » ası esi » gozu gibi sakınmak saklamak ve » opuşmek » kayıkcılık » cizikli » iz » slavca » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » gercekleştirme » ihtimam etmek veya gostermek » celik » keci mantarı » bolumlerden her biri kolon » gozden nihan olmak » buyuk terim » icine cekilmek » ustadane » umitlenme »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.