tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğal kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
musteşarlık » acıklıkolcer » parfumeri » belirli muayyen » donem » ar » bakır calmak » aşcıbaşı » cevirtme » katrankopuğu » yureklilikle » otesi berisi » kucuk » cilehane » ustelemek » govdelenmek » vazgecirmek » gerekce » şofor mahalli » mustahak olmak » kalın unlulerle art damak patl » koktencilik » olum » catınmak » koşebent » duğu » garazıveya garezi olmak » kut kut » ortakcı » denizguzeli » ciğer kebapcısı » caylık » kumes » mehil muddeti » dekartcılık » harezmî yolu » cevrileme » oluluk » bir cenetli » denizkopuğu » denizgulu » cetrefil » canlımuzik » şohret sahibi » coban yıldızı » eşekci » sure aşımı » gunu dolmak » elden ne gelir » kız bocekleri »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.