tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suren goruş indeterminizm » gorevden uzaklaştırmak » cırpıvurmak » ateşi duşmek » soyleşi » ana cizgi » nufuz etmek » yıkık dokuk » allah bağışlasın » tebelluğetmek » donum » jole » capcak » pic » ilce » veya krom kaplanmışcember bici » uyelik aidatı » gostere gostere » ağır kacmak » ustunden başından akmak » sinemacı sinemanın ceşitli ko » hangi akla hizmet ediyor » parşomen » ağzına bir parmak bal calmak » guderihane » kin beslemek veya tutmak » sarkıntılık etmek veya yapmak » nufusunu cıkarmak » otlakcılık » ardıc » nuvaziş » gic » acı » dortleme » hayvanat bahcesi » kimsenin eski saygınlığının ka » kucuk minder » termoelektrik cifti » kaya ucmazsa dere dolmaz » ozentili » şeytan durtmek » buğday surmesi » muteber olmak uzere » manikur » havuc » beklenmediği umulmadığıveya c » yarayan cevresi oluklu kucuk » e e » etmek » fluorışı »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.