tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
film cekmek » musluman adam » kufran » cirkef » biri fert » cıplaklaşma » plânlıbuyume » endustrileşmek » kafa goz yarmak » mazur gormek » yuzu karışmak allak bullak olm » dikenli yuzgecliler » iliğine veya iliklerine kadar » sutlu » hukum » gol » catık kaş » goturmek » tekabul » kurekci » vokabuler » cirkinsemek » icleniş » nuh nebiden kalma » suzulme » guneşbanyosu » guveyi girmek » tekme atmak veya tekme vurmak » canına gecmek canına işlemek » gozu sonmek » cın cın inletmek » komurlu » koşe » menşeviklik » cıkmak » başcavuş astsubay başcavuş » seckinleşmek » aristokrasi ekonomik toplumsa » li » purcuk » kulce » arısutu » yukletme » role » temizlemek veya parlatmak icin » secme hakkı » cap » alaturka bilen alaturka eser » fırcalama » alttan veya aşağıdan almak »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.