tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oncul » in hali » goğsunu kabartmak » guneşdoğmak » başyemek başınıyemek » ispermecet balinası » goz yummamak » suzum suzum suzulmek » mulk » gondermek » cıldırtmak » yorgan doşek yatmak » iceriye dalmak » bıcak altına yatmak » ayağına dolanmak veya dolaşmak » catlatmak » aramak taramak veya arayıp tar » niyetci » soz veya lâf duşmemek » ipekcilik » sulus » pelur » kopcalı » can alacak nokta veya yer » hırlımıdır hırsız mıdır » yuksunmek » ıntı » nukteci » cirkefe camura taşatmak veya c » parca » kredi sozleşmesi » kayakcılık » muslukcu » tepeli bulbul » koh basili » orneklik etmek » tunel gecmek » olu » haşatıcıkmak » yazı tebliğ tebligat » gozu goz değil » ne olur veya ne olursun ne ol » bilâkayduşart » tunemek » testere caprazı » zulfuyâre dokunmamak » kitap acacağı » kanatcık » goz sevdası » cıkmak »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.