tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğal kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
inmek » karagoz oynatmak » ablakca » işbilenin kılıc kuşananın » butunletme » yuruyuş » duşunce » ictenlikle » hat bekcisi » kesmeden ustten gecmesini sağl » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » cuzam » dort donmek » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » cul » cizgi cekmek » catma » dunyanın yedi harikası » yuzunun derisi kalın » muhallebi cocuğu » kullanılan cihaz » gun » acılış » tekcilik » recete » huzunlenmek » kaplumbağa yuruyuşu » maruz kalmak veya kalmamak » icin » fincancıkatırlarınıurkutmek » anka » oksiyur » soz konusu olmak veya soz konu » koşeklemek » gormediğe donmek veya gormemiş » tumbek » ne soyluyorsun » cinko » cakaralmaz » muzevir » surat duşkunu » oldurmek » balkanlar » zuhrevî » olan kimse » dilini kedi fare mi yedi » tup gaz » bicimini alır hidrojenle oksi » kılıctan gecirmek » hatırından veya hatır ve hayal »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.