tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doğal kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donmek » sekendiz » kendiliğinden ureme » alcıpan » acar » bunyece » abesle uğraşmak veya abesle iş » cetrefilleşmek » kol kanat olmak veya germek » koşe demiri » guvence » cingenece » kok boyası » sonumlemek » gorunuşu kurtarmak » başınıucurmak » parcacı » guvenmek » ala yuntlu » un » goz onu » pacayıkurtarmak » istimzac » yuzunden » tertipci » sadakatsizlik gostermek » beklenmediği umulmadığıveya c » tullenmek » cevrecilik » hunnap » gule oynaya » ara secim » cıfıtlık » uşuşme » ucretlendirme » acıklaşmak » boşluk » cuz » mucver » doşemeci civisi » kulyutmaz » gecici madde » cıtcıtlamak » kolemen » surrealite » kan cıbanı » arıkcı » anadolulu » tutumu akliye rasyonalizm » hurriyetsiz »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.