tdk sözlük TDK Sözlük

 

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir

doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doğal kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doğal kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük doğal kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boynunu bukmek » kecelemek » gonlu cekmek » cinke » duğun ciceğigiller » yuz » polemikcilik » merkeziyetci » icirilmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » olayı » imanım kısa soyleyişle » cılgıncasına » icraatcı » dovmeci » duşkun olma durumu iptilâ » portfoy » iceri » başına guneşgecmek » catal aşı » yuzune bakılmaz » koordinator » camlıkoşk » pis soz » gecinme endeksi » karaim » dugâh » av donemi » bin bir ayak bir ayak ustune » fiske kondurmamak veya dokundu » etiketci » sunnet » cift desimetre » kork aprilin beşinden okuzu a » goturmek » sulukler » huccet » oruclu » bohcasınıkoltuğuna almak » coğul ekleri » cubuk » ozel » gocurtmek » sackıran » eskulâbî » yayılmasınıonlemek icin kullan » duşurulmek » bicimlenme » daha bircok şeylerin yapımında » murit »

doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve doğal_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.