tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cırpıştırılmak » calım » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » ciroz » osmanlıcılık » ucunculuk » zihnini celmek » bakımından bağlanarak soylenme » majuskul » pala surtmek » cakı » koksuz » cekimleme » soylemek » bereketli ola veya olsun » gulecen » cın cın » gidişdonuş » gozler onune sermek » kuru gurultu » yuzuncu » elinle ver ayağınla ara » calmadan oynamak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » tunus gediği » afgan » ceng » ferman cıkarmak » cıtır cıtır etmek » canıağzına veya boğazına gelme » duz » oz yonetim » arasında den başka anlamıyl » işine bak » hancer » gokcek » cantacılık » olu deniz » core otu » sus bitkisi » projektor » gocucu » imtizac » turlu » kup şeker » odenekli » karakeci » nasranîlik » gun koymak » sigara boceği »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.