tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
skandinav » babaî » arap rakamları » atolye resmi » oz yonetim » cemberli » salkım sacak » sulukler » sokmek » vechişebeh » bileğine kadar veya bileklerin » kuşumlenme » merhem » ceviriş » cıplaklar kampı » cep sozluğu » yuz binlik » furs » gocurmek » sacı » cekim » malc » ali kıran başkesen » ozumleme » gun batısı » calımlamak » hatim surmek » ağrı sancıgibi fiziksel veya » asitolcer » gonul gezdirmek » pey surmek » uzunlukta bir yanıyivli yuva » ozel mulkiyet » once bilim » munasebetli » iz duşumu » capkınca » dili bir karışdışarıcıkmak vey » cin ifrit olmak veya kesilmek » dı di du du tı ti t » tuba » kor şeytandan bulmak » suline » kedi gibi dort ayak uzerine du » zırva tevil goturmez » yarısonuc » lizoz » nişan yuzuğu » tecavuz etmek » bitkisi thuya »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.