tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
burunmek » bayındır » oğretilerin genel adı usculuk » işacmak » allah tamamına eriştirsin » uz » yuruk » yuzunu goren cennetlik » guneşlik » an anevi » duzletme » fiske kondurmamak veya dokundu » saptan oluşan ekin bicme aracı » musaade etmek veya buyurmak » ağzıteneke kaplıolmak » calıdikeni » aracılığıyla duymak değmek e » t » denetci » koktencilik » gencleşme » samanlıgubre » tarih atmak veya koymak » turanî » acık artırma » goğuslu » yuzune vurmak veya carpmak » koturumleşme » goz goz » boburlenmek » tevessu » itiyat etmek veya edinmek » kullanılır » tekerlekcilik » orgutlendirilme » yaltakcılık » vucut bulmak » kan kusup kızılcık şerbeti ict » lâmbayıacmak » duşmanlık » sacma sapan » yonelik birbiri ile uyumlu am » cağrılış » dikce » temizlemek » uleştirmek » kendini gostermek » adamın alacasıicinde hayvanın » dalgaolcer » yuz beşlik »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.