tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parfumeri » sonuc karşılaşması » taş » ağırlık basmak veya cokmek » voli cevirmek » umtırak » acındırmak » civi » dongel orucu » ac gozunu acarlar gozunu » alıal moru mor » kulkedisi » furs » m » borc altına girmek » diktator » hice saymak veya hice indirgem » urku » gencten » muhrusuleyman » kedi yavrusunu yerken sıcana b » olduruş » sokulme » cir » yaydığıgozle gorulen ışıma » zararına kazanc sağlamak » tok sozlu » ağzıteneke kaplıolmak » goz doyurmak » kelebek ciceği » mavi boncuk kimde » kırcıl » soluğu kesilmek veya tutulmak » muzakere » oncu tiyatro » hanumanınıyıkmak » ne iyi » cadırlı » gorenekli » buzmek » catık surat » gosterici » yurutulme » lâpcınlı » birbirinin ağzına tukurmek » kılıckuyruk » aluminyum taşı » yuksek oğrenim » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » gece silâhlıgunduz kulâhlı »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.