tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tepegoz » ileri veya one surmek » caylık » duşurmek » kecitırnağı » l al el » bir gozeliler » c » icinde pişirilmesi ve limon su » ozlemli » bayram gunu » tepegoz » şurekâ » ış iş uş uş » yenidunya » rahat yuzu gormemek » copra » kabuk bocekleri » golgeli » yivacar » iki kulak bir dil icin » kamburu cıkmak » surat duşkunu » gocebeleşme » sozun kısası » yayla corbası » dizginleri ele vermek » formul » mustelzim » gerekceli » yurutucu » aclıktan gozu veya gozleri kar » kaldırım supurgesi » cağrıştırma » duşuk » bir doğu germen halkı » bisikletcilik » kurduğu medeniyetleri kendi i » cergi » ideal » stand bay » tohumu dokulmek » yatışma ozelliği olan yatıştı » muteşekkir » guncelleme » hint hurması » sutsuzluk » koroğlu » yanıltmac » yuruk »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.