tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cankurtaran canı » sozu edilmek » buyuk aile » cozulme » kafayıcekmek » cubbe gibi » imalâtcı » acılma » imtizac etmek » verilen unvan » cıkmak » allah aratmasın » urperiş » suzgeclemek » konsantre etmek veya olmak » işbirlikci » egeli » paranın ustu » maketci » dağkecisi » anasıturp veya sarımsak babas » cifteli » ıskartaya cıkmak » sprituel » hodukluk » bicim » hint horozu » muzakere » cok yavaşişyapan cevik olmaya » bir gosteride yer alan kimse » onunu ardınıduşunmemek » sırdaşca » sağakce » eskimo » soyleşi » eften puften » bitki sutu » ithalâtcılık » gonlu bulanmak » cakır » celmek » tokezlenme » meram anlatmak veya meramınıan » goğus darlığı » ici yağbağlamak » in cin top oynamak veya in cin » bocek kabuğu » karikaturize » camaşırcılık » esmer kuf »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.