tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
keceleşmek » sektor » koruma icgudusunun bir bicimi » cizimci » bağlac » başından buyuk işlere girişmek » icmeler » suzgun » carpınmak » ticarî tuketim » kacınganlık » mumas » gozunu burumek » tekâmul » seci » yan gelip oturmak veya yatmak » capalı » leton dili » amaclı » calgı » acıklanma » elini cabuk tutmak » kriz gecirmek » yerinden yonetim » luks hayat » turkcecilik » eli boşcıkmak » aclık grevi » kuflendirme » guvenlik vanası » tebessum » yureğine işlemek veya yureğe i » yol gostermek » caşıt » gozlemek » surumsuz » musterih » uzum guneşi » gule oynaya » uncu » gufteci » cizi » cartır » rik a » yureğini tuketmek » karikaturist » yarayan celik disk » harbiye nezareti » tesellum etmek » gumrukcu »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.