tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozunu korkutmak » sağacık » yoneltme » balıkcıkazağı » carmıh » yuzunu goren cennetlik » ustunde durmak » meydan bir şeye veya kimseye k » ciftleştiriş » cello » ağaccık » calmak » um » koturumleşme » cıtlatılma » gecirilmek » kalem acmak » cift dikiş » işbirine kalmak » calıkuşu » ozlentili » citmik » tarakcı » birimler boluğu » zangoc » pabucuna kum dolmak veya taşka » candan yurekten » dişcilik » lutercilik » loca » sa se » gozunu seveyim » koktencilik » mudafaa » gun gormemek » calışma belgesi » dol vermek » doğru parcası » artık gun » cevirmek » x x » zeytinyağı sirke dokulerek ya » ceneleşme » odul » torenli » capaklanma » duru » a e » ş » muteradif »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.