tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakırdikenlik » ne diye » tahtacı » barutculuk » ustun tutmak » surdurmek » donum » iskeleti cıkmak » ağzınıacmak » oh olsun » cerkez » sut danası » işguc sahibi » koşe » darulfunun » civilenmek » comlekleme » satışsozleşmesi » ıl » faydasınıgormek » bekâr kalmak veya yaşamak » eline su dokemez » uste cıkmak » bukun » geciştirmek » coğur » bakımından bağlanarak soylenme » cıngıraklıyılan » yureği kabarmak » balkanlılık » calyaka etmek » yulgu » pic sinek » metal parca » cakır pence » boyu veya boyuna boyunca bera » avara kasnak işlemek veya donm » teressup » yıldırak » ic su » ben hancı sen yolcu oldukca » cay vermek » katılmasıya yapılan secim » ustunde kalmak » kostek » kılıc » doğactan » guvelenmek » kok » eli ermek veya ermemek »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.