tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıkca » hur teşebbus » lutfen » surur » cakşır » gobek adı » sumkurmek » gorevli kişiler » enstrumantal muzik » gecersizleştirmek » yufka acmak » mutecanis » voli cevirmek » ar yılıdeğil kâr yılı » renkli recine » yuzunuze guller » transfuzyon » yarıgecirgenlik » alcak kavuşum » celgi » benlikcilik » istenilen bicim elde edilen m » gormek » catma » cıma vermek » utangac » mecus » urpertici » nobetleşme » ciğnemek » zurafa » hint sarısı » putur » pek gozlu » fetiş » inakcı » ozsel » yuksunme » himaye gormek » hurmet etmek » yoluna cıkmak » ortaklaşa alışkanlıkların tut » yanık ruzgâr » uvertur » u u » kure » moğolca » icli dışlı » cekmek » tevarus »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.