tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gutaperka » cevabıdikmek veya dayamak yap » kavrac » taşyureklilik » ejektor » cakıldamak » cokel » gerceğin doğaya uygun bicimde » mutefennin » bildiğinden şaşmamak veya kalm » yaşuzum » noktalardan her biri » tuketim » gozu cıkasıca » yeşilcekirge » cıkma » cakır » mik » cuda » oruc tutmak » herkesin yararlandığı » mn » sarnıclı » cekicleme » maraza cıkarmak » imdada veya imdadına koşmak ve » cinli » u u » papirusgiller » mutecasir » kumbet » temel civisi » muşrik » cepelli » cekinilme » utanc duygusu » ciğnenmek » gorundu sivas ın bağları » keşkul » capul » mirac » klorurleştirmek » fiyat veya değer bicmek » yuzunu ağartmak » ayakkabılarınıcevirmek » sabrıtaşmak veya tukenmek » kruvazor » oğurme » kolcak » oğle namazı »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.