tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ahkâm cıkarmak » koşe rafı » ağızlıkcı » ozguluk » gurlek » durumu » menfaat gutmek veya gutmemek » munafık » acıkca » iceren genel kavram » gungormuş » cizgilik » on oluş » buzuluş » imanına kadar kısa soyleyişle » duzulmek » bir don bir gomlek » icini bayıltmak veya kıymak » acımlama » derdine duşmek » gozlu » sacma sapan » yuzu asık » soyletme » ari » dil surcmek » kacak » gorev » cekmek » zaviye » kabuğundan kinin cıkarılan bir » x veya rontgen ışınları » gonlunu etmek veya yapmak » ozgulemek » salepcilik » acığıcıkmak » erincsiz » lokma ciğnenmeden yutulmaz » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » duğmesiz » yuznumara » ozenticilik » cifte atmak » ağaca dayanma kurur adama ins » cark » mezur » rh » gunduz gozuyle » ciroz » yuzer »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.