tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaymağıolan » luzum » kursu şeyhi » parıltı » hurufî » bıcak gibi » protokolcu » goz ardıetmek » ici tez » iki soz bir pazar » kalmak » yarayan kuru ince yaprak » şeyhulislâmlık » cekcek » omur adam » yureği ezilmek » tore » fazla gelmek veya gitmek kacm » carpacak buyuklukte sembol ni » gece gunduz » kuflendirme » bırakılması » secim sandığı » tez vakitte veya zamanda » tevzi burosu » bukulmek » ciğneme » kendinde kullanım hakkıolan e » ruzgârlanmak » cingene kavgası » guneydoğu » calımlamak » pireyi gozunden vurmak » allah beterinden saklasın veya » ğ Ğ » olcut » gozlerini devirmek » boşol veya olsun » oneride bulunmak » kızılbaşlık » ağacıdibinden kesmek » m » buryan pilâvı » ma me » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » bir kalem gecmek » alâkayıveya alâkasını kesmek » kosnulmek » capalanmak » cıkarayazmak »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.