tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizgi resim » oluluk » cay vermek » malın gozu » goruşsahibi » her telden calmak » on tasım » omur adam » surgulemek » percem » anlamına gelmek veya manaya ge » bulgusal yontem » yurume » bir olayıileri surenle inkâr » ucret » cekirdek » ic » ediyorum demek ya da hasmını » gorev » matematikci » konektor » calınmak » sıcan kırı » borcsuzluk » veya rejimi değiştirecek bicim » carşafcılık » olum sukûtu cokmek » ozenti » pac » album » durtuşleme » beniz gecmek » donuşturme » odun ozu » encumen » bektaşîlik » siliscil » gonlunu celmek » kacırtma » korkunc » tac beyit » duşkurmak » supurgelik » tahavvul etmek » um » carşıekmeği » yuzme kesesi » cimlenmek » ne oluyor » cerkezce »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.