tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
deniz veya hava savaşınıyonetm » olcum » bukunlu dil » pacal » işmar etmek veya gecmek » kufe » sıkıysa » kan akcesi » ne cıkar » bucurleşmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » tulum cıkarmak » yuk asansoru » canakcı » kozleme » yuksek basınc » cınlak » tulûatcı » her şeye aklıeren zeki akıll » urunlu » soz atmak » gumrukculuk » tesadufen » cam balı » orgun eğitim » gurgengiller » kapıyıacmak » lop » kuyruk cekmek » otmek » yaka paca goturmek » murekkep yalamak » ozlu » maskesi duşmek » başmudurluk » cıkıntılarıolan organ » aristotelescilik » eti budu yerinde veya etine do » goruntuleme » cok hucreli » gozu alışmak » aktor » serce parmak » ruşdunu isbat etmek » sutlu » utu masası » capkınlaşmak » kısmeti ayağına kadar gelmek » nalcasız » kopruleniş »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.