tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hristiyanlık » duşurmek » col tavuğugiller » temiz kanıda vucuda dağıtan or » akca pakca » yuzuğu geriye cevirmek » kırık dokuk » soz gelişi » kotu » bin yaşa » ceyizlenmek » cığır acmak » dubel » cul » zuluf » eku » ciceksime » cıyan » amerika armudu » metal parca » corba tabağı » buyumek » suruşturmek » mutehassis » yureği kaldırmamak » sosyal duzen » ateşcilik » oke » turemişfiil » şeytan gecmişgibi » karamusal veya karamursel sepe » gozlerini devirmek » ustun zekâ » modulâsyon » barut kesilmek veya olmak » ozet » şeytanın bacağınıveya ayağını » tukurme » basıncından yararlanarak kum p » otleğen » cavuşuzumu » uzum asması » acmak » guven vermek » kutukluk » cileli » tespihcilik » dipdinc » kılcıklı » yuceltilme »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.