tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
denkcilik ği » ulen » faca etmek » nukteli » ad cekme » mutereddit » ackılı » departman » ucleme » esprituel » amac » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » gunduz » camgiller » turbe eriği » un » cetrefilsiz » mubahase » gormezden gelmek » okculuk » kustere » surungen » ozgul ağırlık » cevrinti » mest sermest » gomlek » pirogravur » xviii yuzyıl sonunda başlayan » ciğer kebap olmak » uzgu » guneşlik » dogmacı dogmacılıkla ilgili » gumrahlık » yuksek » allah tan kork » cir » sunger cekmek » musamaha » yoneticilik » pusurlu » teller takmak veya tel takınma » işin icinden cıkamamak » gecit resmi » levanten » yan odeme » ofsetci » inekcilik » somurgecilik » fikir hurriyeti » ufurmek »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.