tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
etuv » yuzleşmek » im » gonendirtme » su goturur yeri olmamak » ciceksime » capacul » uzumu tilki uzumu » eklemek karıştırmak ilâve et » descartes cılık » ortaya duşmek » cıbanbaşı » allah a bin şukur » ozel af » jon » duellocu » camcak » ozentili » onleme » isim koku » ruzgârlamak » tur ağac cember » imdada veya imdadına koşmak ve » cekmek » ayaklar baş başlar ayak olmak » pec » dunyayıtutmak » duşey duzlem » gozune dizine dursun » moble » kucumsenmek » dovuşcu » durdurmak » cepic » kısa goruşlu » oncelikle » kumulus » leninci » cok kocalı » kotuye kullanmak » iğne deliğinden hindistan ısey » entelektuel » ic politika » cala kalem » bromur » ustundeki ustunde başındaki b » orcin » cifte » ceyiz » kovanın ucuna yerleştirilmişme »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.