tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tesettur modası » polarma duzlemi » guneşhayvancıkları » cekirdekcilik » kole » caykızı » işin kolayına kacmak » muphem » doşemek » kuflendirmek » gibi birtakım makinelerin işle » kuresel valf » kara surmek » gurbet cekmek » cevik » cercevelenme » tekevvun » bilinc » canıcıkmak » major » kuskunu duşuk » doğuşculuk » surdurme » suresi haftayım » dongel » gumlemek » gozemek » nakliyatcılık » yumuşakca » guc » sıcratmak » bir el bir eli yıkar iki el b » xviii yuzyıl sonunda başlayan » boyle başa boyle tıraş » konstruktivizm » mızrak cuvala girmez sığmaz » olcusuz » susleme » uckâğıtcı » coğunluk » yuksek oranda karbon bulunan k » hamdusena » kaya ucmazsa dere dolmaz » buyukce » muteselli olmak » şeref sozu » acıkta bırakmak » puskurmek » camaşır ertesi olmak » ahlâkcı »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.