tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
barokcu » takdim edilmek veya olunmak » cark etmek » cekmek » deve bir akceye deve bin akce » cok yanlıveya yonlu » takdim edilmek veya olunmak » dokulmek » goğus bağır acık olmak » yazı » senator » sacalama » mest sermest » kacırmak » ustuvanî » otesi var mı » kargışetmek veya vermek » kurek kurek » yureği urpermek » kalbini calmak » takdir etmek veya eylemek » cubuk » hazzınıcıkarmak » hararet kesmek veya sondurmek » ozelliklerin tumu » um » buğru » centiklemek » elini belli etmek veya gosterm » spekulâsyon » yahudi » buyukluk taslamak » nasır bağlamak veya tutmak » oykunme » dalkılıc » bir araya getirilerek divan du » onerme » kralicelik » zuppe » musabaka » temas etmek veya biriyle temas » erincsiz » cukurluk » direnc » allah dort gozden ayırmasın » kazanclı » nankorluk » bıckın » boğa » bukturmek »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.