tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yaprak doner » alcak kabartma » butikci » rivayet olunmak veya edilmek » kafasına soz girmemek » hint hurması » gun gormemek » suntırac » cekic kemiği » murettebat » yabancıgelmek veya gelmemek » cartayıcekmek » curuk » acımlanma » etliye sutluye karışmamak » ustune yıkmak veya yıkılmak » sepet havasıcalmak » allah tan kork » bohcasınıtoplamak » ciğneme » calım » gumuşbalığı » habeşî » dokturmek » golgeye yatmak » bir şeyler veya bir şey olmak » sacmak » fair play » icten ice » rb » yuceltme » varlık icinde yaşamak » hicten » hambelî » arkasınıveya peşini bırakmak » gocermek » sorma sormayın veya sorma gi » somurgeleşme » takdim edilmek veya olunmak » doşetme » gomut » muskirat » uremsel » duze inmek » ofke ile kalkan ziyanla zararl » kontrolorluk » zamanıgecirmek » kıl kadar kalmak » tavır almak veya takınmak » coğalma »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.