tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolumlemek » sutre » koşe yazısı » cingenece » oğurtmek » koltukcu » asıda olmak veya asıda kalmak » kale cizgisi » ozluk » kandırıcı İnandırıcı » curutmek » eyleme gecmek » capalanmak » deprem bolgesi » donup dolaşmak veya done dolaş » cemkirmek » uc dort » hicten » gecerli » birleştirme montaj » afşar » duğmelenme » surtukluk » goturtmek » ananın orekesi » affınıdilemek veya istemek » bir kulağından girip obur kula » police cekmek » teşekkul » dağardında olsun da yer altın » gomlek eskitmek » fazla gelmek veya gitmek kacm » nebuloz » su gecirmez kumaştan yapılmışt » ona gore hava hoş » olum » kopruden veya kopruyu gecincey » somurmek » bolum » el opmek » mal kapital » soğutgiller » tur » ustune fenalık gelmek » başlangıc » siparişci » tavukcu » oltu kebabı » gil » cıngı »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.