tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
patlayıcıunsuz » pekiştirme unlusu » got » ust tabaka » akıl oğretmek » allah taksiratınıaffetsin » silip supurmek » gecilme » oclenmek » cift capraz denir » u » ozdeştirmek » davranmaya sebep olan sevgi du » korpe » varoluşculuk » hukmetme » gecirilmek » duzeltici jimnastik » tevarus » sureksizlik » turanî » cekme » cuhadar » yakından bilmek veya tanımak » fabrikatorluk » daim etmek veya eylemek » ucu herhangi birine dokunmak » cenesi oynamak » yorgan carşafı » epikurculuk » bir yerde kullanılan bir yere » kargabuken » olu acı » cizgi cekmek » ağaclıklı » ekmeğine goz koymak veya dikme » tumlec » kamcı » ad cekimi » tarafından arabacıicin armağan » kafayıyere vurmak » kanavice » bolmek » muşarunileyh » tutturme » kredi sozleşmesi » ceremesini cekmek » munhal » cakaralmaz » omca »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.