tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz doktor zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başından gecmek » zulfaruz » ne munasebet » dorduzleme » hayal gucu » ne alıp veremiyor » duğumlu » kirec kuyusu » meydan bir şeye veya kimseye k » uckurluk » kullu » uzerine yuklenmek » derin derin duşunmek » kapcık meyve » azrail in elinden kurtulmak » soylenmek » sapcık » cumbuş » buzdurmek » macar salamı » jon » pic kurusu » cargâh » cıplaklık » sepetci » cayırlanmak » doğaclamak » lâtin cicekleri » kulâhınıhavaya atmak » tuyleri urpermek » panel kopru » kılıc » calımlamak » ruşvet yemek » civi kesmek » yuzucu » gibi şart niteliğinde olan bir » komur gibi » uflec » kıvanclanma » olukcuk » cakma » yugoslav » yardım kurulu ve şirketler bir » papirusgiller » muhtac » fenalık gecirmek veya gelmek » sanatcı » cingene » gun donumu »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.