tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guler misin ağlar mısın » tahrikci » fevc » dortkenar » pacavralaşma » kanlıbıcaklıolmak » başıgoğe ermek veya değmek » cekmek » cit » ozdeştirme » gozune dizine dursun » carklı » kurduğu medeniyetleri kendi i » kor kostebek » cocuk oyuncağı » ilâclı » geckin » bukulmek » herkesin gectiği kopruden sen » kayıkcılık » zihni alt ust etmek » guzlek » cokuş » ders calışmak » yb » yuzuculuk » sandıkcılık » burnu buyuk » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » madenî yun » guvenc » teeyyut » luzum var » nobet » cayır mantarı » duğumlu » gok kır » kurduğu medeniyetleri kendi i » gır gıra almak veya getirmek » dunyaya gozlerini kapamak veya » bombardıman ucağı » başınıkaldırmamak veya kaldıra » bilinc kaybı » gecim derdi » tun » mumeyyizlik » calık » koltuk gozu » buyuk peder » kan dokmek »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.