tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yalancıdunya » suyu nereden geliyor » koşe kadısı » acmak » sulûk » mubarek » belirtmek icin kullanılır » oy vermek veya oyunu kullanmak » ozek doku » uzaktan bakmak veya seyirci ka » pabucuna kum dolmak veya taşka » analiz » mefhum nosyon » ic yarıcap » sacmak » bankada veya aracısında actırı » hem İsa yıhem de musa yımemnun » duşuk » durtuşleme » allah vere de » ağac morus » lop lop » bicimlerini belirleyen ana oze » yuze cıkmak » tapıncakcılık » duzeltici jimnastik » gec veya gec efendim » muruvvetli » capalatmak » karşılıklıbirbirini dovmek » fug » oğretim » cıkmak » cadır uşağı » dovmek » yol cizmek » pirinc taneleri » kızılyoruk » icin kullanılır » gecer akce » buyuklenmek » allah bir » tellur » kulhanî » cekişmek » kupunu doldurmak » gunahlı » muessir » cıkarmak » suzuntu »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.