tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
belirtmek icin kullanılır » munşeat » inmek » e mi » baraj yapmak veya kurmak » copten celebi » acıklanan » nevri donmek » kılıctan gecirmek » ul » tartan arac » belini doğrultmak veya doğrult » tahammul etmek » uzerinde kalmak » tuzlayayım da kokmayasın veya » toplu calışma » teyel yapmak veya atmak » doğunmek » ucmak » oya ciceği » alın damarıcatlamak » yere goğe koymamak veya koyama » deveyi yardan ucuran bir tutam » toyga corbası » mustahak » kemikcik » percemli » hareketlerinde tutarlı sağlam » veya krom kaplanmışcember bici » kopca » dunya başına yıkılmak » gonen » cekince koymak » duzleşmek » hoşgorucu » terennum etmek » gumletmek » kokensiz » ceza cekmek » cimleyiş » gur » bektaşîlik » koşe » torenli » teberruken » nar ciceği » olculu » supruntu » melul » cekinmek »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.