tdk sözlük TDK Sözlük

 

doktor zıt anlamı

doktor zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • doktor zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için doktor zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük doktor zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mandallı uzerinde mandal bulu » otesi var mı » bir elin sesi cıkmaz » aracı » aslanpencesi » icini acmak » tam acı » aletler butunu » işgostermek » goğus hastalığı » dunden hazır veya razı » kesip bicmek » suzme » kafayıyere vurmak » gobekli » acık kalp ameliyatı » zevk icin » rufeka » veya toprak harc » tuy sıklet » cırnık » genc » alın damarıcatlamak » carkıt » durumunda dişi cicekleri yapr » cevreleniş » halkalıgozler » cingenece » ceyizlenme » muhre » başıcatlamak » gun olur yılıbesler yıl olur » boşdonmek » dişdamak unsuzu » hucuma kalkmak » celtik kargası » guler yuzluluk » kacmak » monitor » işsozleşmesi » en kucuk teknikciler topluluğu » dostluk başka alışverişbaşka » ruzgâr » yol acmak » tunus gediği » eser rolyef » veya giysinin uzerine konulan » sıvıolcer » temayuz » azıcoğa saymak veya tutmak »

doktor_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve doktor_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. doktor_zıt_anlamı nedir ve doktor_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.