tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
doner sahne » yaya civisi » elden gel » cıkıkcı » ozletme » australis » maddelerden oluşan varlığın he » paraşutcu » arma ucurmak veya arma budatma » kokcuk » gozu takılmak » muslumanlık » merkezkac kuvvet » munakaşa » bakar kor » başa cıkmak » plâncete » cevreci » ucretlendirme » yer tutmak veya tutmamak » a a » kacmak » isim cekimi » cergi » cıkacak » gozleri takılıp kalmak » guneyli » eli boşdonmek cevrilmek veya g » surtukluk » kunhune varmak » fume » gerci » altayistik » baskca » capalı » sinir kupu » yuğruk » muz » surumcemede kalmak » germanist » alnıacık yuzu ak » ic bulantısı » cakma » meridyen duzlemi » ortopedi uzmanı » kulâhsız » yer ucmak ii » başaşağıduşmek » gunulemek » cucuk »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.