tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bahcemsi » yuk hayvanı » sarıcıyan » toskurtme » muyesser olmak » muftuluk » muddeiumumî » kafasından gecirmek » koşe » tekemmul etmek » oksijen cadırı » mulâkat » ağırlığınıortaya koymak » oldurmek » cıban ağırşağı » tacsızlar » buyuk dalga » vido cekmek » surtuk » uzere » virtuozluk » otmek » eğir koku » sıfırıtuketmek » cuval » caylak fırtınası » dunyaya gelmek » takaddum » ağzınıhavaya veya poyraza acma » geciş » duzenleme işleri » kullanılır » kadirî » mal da yalan mulk de yalan va » luzum gormek veya gormemek » allah ıcok insanıaz bir yer » kılıc balığı » kocan bağlamak » odevlendirilme » tercuman » makara cekmek » gecmişleri » yuzyıl » suzgun » poker cevirmek » ismi gecmek » cıngırdatmak » hancerlenmek » gun gibi acık » mulâhham »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.