tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catışılmak » suc olmak » yukunu tutmak » ici dayanmamak » abdulleziz » ağacıdibinden kesmek » bal ciceği » murekkep » hukumdarlık » soz ehli » sıvıolcer » ictima » gerilim olcumu » başoğretmen » duşkun » soylem » viola tricolor » yapılmışalet » guzellik » el cekmek » badi badi yurumek veya gitmek » ucten dokuza » oyle gelmek » sonradan gormuşluk » kulakcık » gozunun capağınısilmeden » orgun eğitim » yağışolcer » goze batmak » badana etmek veya vurmak » şomiz » tefeyyuz etmek » barut fıcısıgibi » gozu kapalı » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » surrealist » yuklu » aylakcılık » mart iceri pire dışarı » katısoz » mustağni » gumuşcun » yeni dunya » sucukculuk » ağaclandırma » karagozculuk » once gelen onceki » kor olasıveya kor olasıca ols » paralel yuz » evdeki pazar veya hesap carşıy »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.