tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işlerine bakmakla yukumlu kims » fume » başgoz olmak » goz değmek » bir istek ve surerlik bildirir » akraba cıkmak » cunupluk » olmek » men » tenkitci » lâstikli soz » cok yavaşişyapan cevik olmaya » hukûmet » beyaz sıvı » pence » dumen suyundan gitmek » cuvalcılık » ciftleşmek » yıl donumu » gayrimumkun » amerikan bar » kultur sarayı » catıpenceresi » ickili » kelin merhemi olsa başına sure » alcaltmak » kabine duşmek » ara kazanc » ıslıklıunsuz » şeref kıt ası » saclısakallı » ne denir veya ne dersin » adıcıkmak » sektor » bukuculuk » erekcilik » kopuk » urus » culha » orneklik » tazıya donmek » dayanc » gayrimusavî » kâğıtcılık » goruntuluk » us » cıkmak » el elin eşeğini turku cağırara » suslemek » guzelleştirme »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.