tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokme » İskoc » sus pus » ayrıduşmek » uzengi kemiği » tansiyon duşurucu » sakalına gulmek » dunyadan haberi olmamak » provokator » hurmetli » sozunde durmak » caprazlama » unsiyet » duşkırıklığı » sosyal duzen » kucuk unlu uyumu » acık sarı » murtekip » surgit yapmak » cadırcılık » cimentolama » cakaralmaz » ic » acık ağıl » mahşer gunu » cunupluk » ve sorumluluğunu taşıyan birim » caylık » koklenmek » muptezel » guzelleştirmek » muessese » matematikci » kulâhlı » başyonetmenlik » boğurmek » ustune » endazeyi kacırmak » gozu kaymak veya kacmak » tombeki » gecirgenlik » oğleuzeri » bosme » reasurans » sorguya cekmek » sutlendirme » alcılanmak » karadeniz de gemilerin mi batt » hancerlenme » başınıgozunu yarmak »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.