tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sın sin sun sun » turban » burnunu sıksan canıcıkacak » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » başına dunyanın belâsınısarmak » yalanıcıkmak » gunahıveya vebali boynuna » art damak unsuzu » taksit odemek veya taksit verm » bana dokunmayan veya beni sokm » parcalatmak » kıt a » gulmeceli » yuzmek » pek gozlu » fos cıkmak » hak » puskulcuk » bahar donemi » odev bilmek veya saymak » nobet şekeri » aksiliği ustunde » celik » eşkenar dortgen » mulkiye mektebi » perulu » mutesanit » tat » tekniği » icat cıkarmak » ustune duşmek » guduk » boldurme » ezgic » şeytan orumceği » carşafsız » ruzgâr ekip fırtına bicmek » zamanıgecirmek » alcak ses » ucten dokuza » buzuktaş » horoz evlenir tavuk tellenir » polemikci » oturu » azotolcer » olumluk dirimlik » renk vermek veya rengini belli » olmayan bağımsız hur » capulculuk » cıkışalmak »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.