tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
w w » muyesser olmak » elektrik ureteci » yontem bilimsel » kayıttan duşmek veya birinin k » huryemez » alın damarıcatlamak » teslimatcı » comertce » kohneleşme » fransız » surgun » ciftlenme » parşomen » gokcul » mucehhez » gencleştirmek » kok » gulbahar » rolcu » işkence etmek veya yapmak » unlu duşmesi » gucleşme » mustakim » gozu yuksekte veya yukseklerde » cıtır cıtır » amerikan » elektromanyetik guc » catı » dolambac » oksuz kalmak » fırcalık » kut kut » alcıcı » adınıkirletmek veya lekelemek » kurum kurum kurumlanmak veya k » su orumceğigiller » camurlatmak » ak ek » istifci » kacık » coklukla » verkac » gule gule » teşhis etmek veya koymak » boceksavar » surtuşme » yureği goz goz olmak » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » kacırılmak »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.