tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uclemek » bunye » mineral » hotanto » zeytinyağıgibi uste cıkmak » cizmeleri cekmek » rıza gostermek » alıal moru mor » koprunun veya koprulerin altın » nefis mucadelesi » yalcınlaşmak » astsubay kıdemli ustcavuş » cakırcılık » lubnanlı » celtikcilik » musamaha » zumre » cala kalem » capa » temedduh etmek » cekilme » kabul toreni » polonez » cay şekeri » utanc duygusu » iki satır lâf etmek veya konuş » eşbicimlilik » gorsel » doğmeci » orta uc » yulunmek » gudulmek » adam kıtlığında veya yokluğund » ayıbınıyuzune vurmak » dayanma omru » gol ayağı » daha bircok şeylerin yapımında » melâmîlik » koc yiğit » cocuk bezi » gonlunun dumeni bozuk » kotu gozle bakmak » catal don » şuheda » dırt dirt durt durt t » canak anten » boluntuler » fuzen » kanadıaltına almak veya birini » filipinli »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.