tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzey » surgun » tevessu etmek » kapkaccı belli etmeden para v » gibi birtakım makinelerin işle » menekşe gulu » lektor » donuşturum » opme » golgelik » buyutmek » duzulmek » zurriyet » ufakca » oz bağışıklık » guttuğum domuzu bana oğretme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » ileriyi gormek » notrleşmek » sucluluk » umidi boşa cıkmak » suklum puklum » kanatcık » yuzune gulmek » posta koymak veya atmak » gonlunu etmek veya yapmak » dokturme » surmek » gozu donesi » oğreti » bankadan cekmek veya almak » duzlem geometri » uc boyutlu film » icine atmak » desinator » dol ayı » gecirgen » ocağısonmek » size veya sizlere omur » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » politika ile uğraşan kimse si » cıfıt » elci » cozuluş » tayyor » ozlu soz » surucu belgesi » ic asalak » oksuz » korkusuz iyi dovuşen kendine »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.