tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pahalıya oturmak veya pahalıya » on ad » gecişim » kendini aşağıgormek » kulce » msı msi » huner » yukseklik » kabak cekirdeği » curuk para » cerviş » cenilemek » yonetim yeri » hava koprusu » bancolaşma » ileri geri surulebilen sistem » ofkelenme » her biri mesame » duşuncesizlik etmek » zerduştî » karbon alaşımı pulat » zekeriya sofrası » dokmek » kuskunluk » prosedur » makascılık » tazallum » lâtin ciceği » modasıgecmek » karşılaşmalarda sayıları uyar » surmeli » curumek » ozet » kısmet veya kısmeti cıkmak » cokmek » lı li lu lu » cuvallatmak » gulleci » allah seni inandırsın » edi » meridyen duzlemi » duğumlenme » golgeye yatmak » cuz » kuşumlenmek » gorecilik » cıkıntı » ciğkacmak veya duşmek » rabbena » yore »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.