tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
al veya alın » capacı » granulit » cil » gumuşcu » cukur acmak » ha babam veya ha babam ha » surmelenmek » iki hırtı bir pırtı » terennum » kacanın anasıağlamamış » acıktan tayin » hayvan komuru » acısınıcekmek » gosteri » yanlışkapıcalmak » cekici » kopya cekmek veya yapmak » tez vakitte veya zamanda » duzen » kuremsi » kur anıkerim » şeffaf ışığıgeciren madde sl » kumukca » ağzına tukurmek » şupheleniş » mukavemetci » mancınıkcı » uzerine » tac yapraklı » demir uzerinde » kamışcık » kırsal bolge » pestilini cıkarmak » duzleşmek » surfile yapmak » haşatıcıkmak » l l » mucahitlik » edi » zeval bulmak veya zevale ermek » caldırma » izdivac etmek » uleştirimli tuze » bir ayak once evvel » beneklerle orten asklımantar » ada » ic kavuz » koydunsa bul » inmek »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.