tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
balcık levha fayans » gozetleme » yara acmak » gorevsizlik » ciğlik » cope donmek » gorsel işitsel cağrışım » hesap acmak » neler de neler maydanozlu kof » pacalık » ayrılmışalan » kaktusgiller » curuk tahtaya basmak » sutre » olcmek hesaplamak hesap etme » uskuf » hovarda olma durumu » fayanscı » bokun soyu veya bok soyu » akciğer gobeği » sıra dayağıcekmek » surundurulme » işmar etmek veya gecmek » surgune gondermek » imalâtcı » arşiduk » cokbilmişlik taslamak » percinleştirme » cınayaz » organizator » bitum » huseynî » cıplaklar kampı » cobantarağı » duşurum » acışkonuşması » bohcasınıkoltuğuna almak » kun » yurumek » cenesi atmak » calışmak yapmaya kalkışmak » ongorulu » cukur » uluş » ozlu un » muezzin » akaclamak » huthut » mandallı uzerinde mandal bulu » yuvaya donuş »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.