tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
trafik mufettişi » ruhiyatcılık » pop muzik » olcusuzluk » muselles » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » olum doşeği » bu cumleden » kanatcık » carpma » guneşli » edatlıtumlec » civanım » uste cıkmak » hitit » okuzluk » gosterge » peşinden suruklemek » cıngar kopmak » ozbeoz » duşman » em » benlikci » hil at » ceyrekleme » miş » yuz » cukur » duzen » elini ayağınıopeyim » pence atmak » yabancısaymak veya tutmak » duşkunler evi » luzumsuzca » vakit gecirmek » kole » ucuklamak » odenmez » sabahcı » kalıpcı » daha bircok şeylerin yapımında » keyfini cıkarmak » fransızlaştırmak » maya veya meye gorsun ve » soyutculuk » gocebelik » cıkmak » m2 » bir o yana bir bu yana » tovbe etmek »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.