tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capacullaştırma » otomatiğe gecmek » diktatorluk » hukum » isteyeninin bir yuzu vermeyen » cift cinsellik » muk » tendurust » ofkeye kapılmak » uzum suyu » tuketmek harcamak » dikenli yuzgecliler » karaimce » tahaşşut » yuklem birliği » pey surmek » durumuna duşmek » orgulu » guneşleme » bıckıtozu » muleyyin » kopurtuş » kara cavuş » kucuk abdest » koşeye cekilmek » soyup soğana cevirmek » cıplaklık » arapca » biciş » civit mavisi » calımından gecilmemek » puan almak veya kazanmak » solusyon » elden duşme » golgede bırakmak » muzeyyen » ceza cekmek » ozdenlik » ozlu un » seyrekce » ac tavuk kendini arpa ambarınd » dirhemle soylemek veya konuşma » kostebek illeti » kıcın kıcın » hizmetlerde calıştırılan tımar » cakmak » sacıbaşıağarmak » ense cukuru » uful » uzengi kemiği »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.