tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozdeş » doğaclama » gosterge bilimi » surgu » dovizzede » Şafiî kopeğine donmek » comez » ın in un un » ağır arac » sozde » goreneksizlik » odevlendirilme » olimpiyat oyunları » oz indukleme » bahce kekiği » caydanlık » her kafadan bir ses cıkmak » aman dedirtmek veya amana geti » dalgıc bocekler » goğus gecirmek » etiketcilik » karaim » fume » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yurukluk » naturalizm » catallık » cağırı » on alım » oğrenilmek » rubap » yuz yuzden utanır » yureğini tuketmek » cirkinleştirme » acıklamak » tecrube yapmak » canıcanına veya icine sığmamak » bicimini alır hidrojenle oksi » oğretilme » kopru başı » cakmak » yakışık almak veya almamak » neşvunema bulmak » mektep medrese gormuş » fıstıkcı » bolşevik » ız iz uz uz » ciceği burnunda veya ciceği bu » ncı nci ncu ncu » kulak civisi »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.