tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicilmek » yerinde su cıkmak » dil cıkarmak » orgulu pilâv » icini parcalamak veya parca pa » cırcır boceği » cifte gitmek » bitki organizmaları » sureğen » ozel teşebbus » iciliş » tutunluk » sacıkılmak veya sacıatmak » rejisorluk » bal ciceği » duşup kalkmak » parcalarıkaynaştırma işi veya » tecrube » yan cizmek » luterci » İki veya daha cok maddeyi birb » nahiye muduru » butun » okuz » oykunce » carmıh » zukâm » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » cimentolanma » keyif catmak » kargışetmek veya vermek » evci cıkmak » h h » olup olup dirilmek » camaşır ertesi olmak » bağlaclı » gozculuk etmek » itilâfcı » calar saat » cavelâ » yenidunya » kor kurttan bile vazgecmemek » oğretmek » bulbul » gorklu » mudahil » cizgi » yuzune gulmek » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » darulbedayi »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.