tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kâkul » civi gibi » nobet » mucehhez olmak » catlak zurna » tırmanıcıbir bitki piper nigru » gozunde şimşek cakmak » kancıklık etmek veya yapmak » carşafa girmek » orulme » koşebent » dilenci canağı » teessur etmek » bilgi şoleni » turemiş » evolusyon » guvenlik vanası » cuvalcı » kafa işcisi » gun gibi acık » kardeşce » globulin » koşe demiri » civi » başustune » tebaruz etmek » cokuntu » govel » gozunu seveyim » boyle » fikir hurriyeti » lr » gocuk » huzunlu » ecen » hareketli parca » herhangi bir doğal nesne veya » cizik » kimus » gorev » guney karamanı » duşurme » keceli » yureğine kurt duşmek » yuzucu » a veya e gelince » cirkince » tutmek » politika ile uğraşan kimse si » kasetci »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.