tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonenc » fotoğraf cekmek » munfail » soğuşme » allah a yalvar » icici » duşundeş » sıcrama » cıldırtıcı » culu duzmek veya duzeltmek » hava iyi veya fena esmek » cumlenin ogeleri » supurtme » artcılık » cıkar » borc odemekle veya vermekle y » yeni dunya aslanı » ozdenlik » dunyalar biri in oldu » kece kulâh olmak » goze » ipek boceği kelebeği » otakcı » daruleytam » hazırlıksız olmak veya bulunma » lâm elif cevirmek veya cizmek » ziyade olsun » cıngır cıngır » gozunu hırs burumek » cebinden cıkarmak » başından aşağıkaynar sular dok » makedon » nemceker » cırpıştırmak » hendek » gocurmek » gormezlik » oğle » guneybatı » cileli » renginde sapıdort koşeli olan » h h » dizleri kesilmek veya tutmamak » kem goz » gozetim » canımın ici » buyukluk taslamak » kucuk oynamak » kesesine gore » celikleşme »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.