tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uc boyutlu » gorunur » gun ola harman ola » kaclı » goynuk » cakaralmaz » mulkiyeli » duşunuculuk » saclı » aşağıduşmek » modul » uye » puruzlenme » dili bir karışdışarıcıkmak vey » aklından cıkarmamak » pırıldakcı » gore » pencere acmak » uzay kapsulu » insan gonlunun artığınısoyler » uckuruna sağlam » korukcu » sorma sormayın veya sorma gi » gecirmek » gomlek » kufelik » yuzukoyun » zahmet etmek zahmete girmek ve » sozune gelmek » profesorluk » işin icinden cıkmak veya sıyrı » ozet » aclıktan nefesi kokmak » orta cağfelsefesi » koyunun bulunmadığıyerde keciy » orgutlendirmek » bocekbaşı » sağacık » nevaleyi duzmek » su dokmek » atcılık » suzulmek » gozune bakmak » buzgu » direkci » ozellik başkalık fark » turt » acılmak » nankorleşme » tukurme »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.