tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
portlemek » ozezer » soz ustası » ağzınıacmak » yer yarılıp icine girmek veya » catal iğne » uretmek zihnî yetiler oluştur » oğutucu » turku » once » iştah kapamak veya kesmek » loca » goruşturulme » başka işi yok mu » duşkun olma durumu iptilâ » tuplemek » gozleyiş » orneklik etmek » koylu corbası » goruş » hic mi hic » lokma goz » mâni i » induklec » sr » uretme » kor talih » yakalıkamcılılar » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » sinema endustrisi » ustune basmak » sureksiz unsuz » supermarket » buyultmek » hataya duşmek » buyuleme » yurumek » turlu » murekkepci » mektupcu » dunurculuk » cozumsuzluk » kubalı » cavuşkuşugiller » mudire » ofkeli » mucerret » okuzun altında buzağıaramak » catal » kur »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.