tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
veya dokunmuşpamuktan yapılan » tuk » en » imtizac etmek » dollu doşlu » cirişotu » mantar corbası » kosemen » pelikul » icinde » catıcı » catal bıcak takımı » cipilti » yolu duşmek » alcak » temerkuz etmek » işin icinde işvar » ust yapı » redaktor » gozunu sevdiğim » gocebelik » guneydoğu » cıplak mulkiyet » gok ada » başına kan cıkmak » iceri » nobetleşmek » suredurum » kullanılır » cılgıncasına » kuşgibi ucup gitmek » lâkırdıağzından dokulmek » acemce » rolântide durmak veya calışmak » akıl yaşta değil baştadır » kotulemek » keyfi bilmek biri » cile cıkarmak veya doldurmak » kopek soyu » ulke » cok gozeli » mef ul » oz itme » buyuk elci » parcalatma » duduk makarnası » ma me » ayaklarına veya ayağına kara s » bohcasınıkoltuğuna almak » gorklu »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.