tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
remil atmak veya dokmek » bildirmek » yun » muhallebi cocuğu » pey akcesi » butunu hars ekin » elden ayaktan duşmek veya kesi » murşit » ic guveyinden hâllice » altınıustune getirmek » terennum etmek » tatlısozlu » gonlunu celmek » dondurmek » buyuk para » cekichane » ilk goz ağrısı » mufsit » iciliş » sacına başına bakmadan » duzence » kupleği » kuyruk cekmek » kosteklenme » kutle » milletce » sonumlu » yazıp cizmek » ciğ » inc » ul » irilerine kanal izmariti denir » su gecirmez kumaştan yapılmışt » allah hakkıicin » getirmek hazmetmek » amerikalılaşma » kapıyıacmak » keci » ım » burnunun ucundan otesini veya » rumî » olcun » işi cıkmak » sacmak » ustunden atmak » etek opmek » dunyayıgozu gormemek » orman koylusu » h » doşenmek »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.