tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
denetcilik » koşeyi donmek » fekul » peşine duşmek veya gitmek » den eylemek » tarcın » uzuntulu » mubeşşir » ustubec » gerilim olcumu » dar acı » pic » kısır dongu » carptırmak » bicki dikişyurdu » ateşine veya nârına yanmak » kendi soyler kendi dinler » kendine susu vermek » gun yapmak » cozundurme » catlak zurna » kara borsaya duşmek » allah ından bulsun » daruleytam » burnunun ucunu gormemek » borulce » sansurlenme » kafa ici » kırılıp dokulmek » dort elle sarılmak veya yapışm » ele gecmek » okul kacağı » keceleşmek » sıygaya cekmek » duzenleyici » catlak » cığıltı » ikiyuzluluk » rovanşıalmak » gecişim » belâya catmak girmek veya uğra » kuşuzumu » oğretiş » ordovr » ortalığıkırıp gecirmek » moskof toprağı » gosterge » vucut » surukleniş » entelektuel »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.