tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bircok » ağzının icine girmek » onune dikilmek » yuz sabunu » yapılan yardım calışması » siper guneşlik » kotuye kullanmak » makineli tufek » duşkunluk » centmek » suclandırılmak » dili cozulmek » okculuk » gokcul » iliğine işlemek veya gecmek » lık lik luk luk » guven beslemek » gecmiş » sozluk bilimi » putur putur » ana sayac » gorucu » kuşat » butunleme » acık sarı » bir elle verdiğini obur elle a » selâm soylemek » dilinin altındaki baklayıcıkar » ammada yaptın ha » yuzsuzce » durust » huveyda » paca » bir gozeliler » surgun olmak » kokar ağac » secilmek » guz donemi » yezidî » gurbuz » tevekkul » yuksek perdeden konuşmak » kultur sarayı » mekanikci » oğutucu diş » icitmek » olusu ortada kalmak » lâtince » boluk » cıkışlarıuzerine konulan kafes »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.