tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oyle olsun » sinus » gonderi » kaput gitmek veya olmak » subye » catır catır sokmek » i » govde gosterisi » cekingenlik » tunus gediği » odunlu » gozunu seveyim » ruzgârlanma » suzulmek » sanatcı » mucadele vermek » ozgurleşmek » buzme » gozu donmek » suflî » dort ustu murat ustu » aramak » kanıkanla yumazlar kanısuyla » ay modulu » um » birkac » kıskanclık » toskurmek » deve doşlu » arabî » adana kebabı » sukûtla geciştirmek » her tur gosteri yapmaya uygun » dortcihar » nesli tukenmek » cizikli » caldırılmak » ozenme » yaşyetmiş işbitmiş » tuketim » medenî kanun » cığrışma » koşe » cıvdırmak » olesiye » tarikatcı » soğukca » minyaturleştirme » parmakla gosterilmek » yem dokmek veya koymak »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.