tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oy cokluğu » n n » trabzon hurması » kalp akce » yureği yarılmak » ıspanaklıborek » korunu oldurmek » oğretim uyesi » soz atmak » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » cırpıntılı » mubadil » surmek » sozsuz calınan parca » kedi ile kopek gibi » bilincsiz » murekkep balığı » unc » gozu kaymak veya kacmak » humanizm » kibritci » luzumundan fazla » unsuz turemesi » eşgudum » ic ice » e » petek guvesi » papirusgiller » tuvaca » tibetce » oyle olsun » camaşır suyu » kecelemek » kalıpcı » mak mek » cenen tutulsun » onluk » darasınıduşmek » pazarlıkcı » belirtilen bolum » surme » yazboz tahtasına cevirmek » nuvaziş » en kucuk birliği goze » kişilik tipi » cat orada cat burada cat kapıa » ust » gonullenmek » de » yuzeyinin her noktasına basınc »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.