tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kakac » gulunmek » kukremek » tumler » nadasa bırakmak veya nadasa ya » celik kapı » gumruklenme » iceri » celik cember » arka veya sırt cevirmek » kecilik etmek » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » acı » gorkemli » boy olcuşmek » biyokatalizor » olgunluk cağı » işim işkaşığım gumuş » ozleştirmek » kalp akce » ayrıcanak yapraklılar » cağrılık » unsuzunu gosterir » gondermek » riyazet diyet rejim » sublimleştirme » katma butce » perdenin uzerinden oynatılan » guluk » gurultu » kamcılatmak » purceklenmek » dunyayıharam etmek » beden hareketlerinin tumu » goruntuluk » cembersiz » tır » ikindiuzeri » susletmek » ustunde kalmak » niyaz etmek veya eylemek » goz akı » dârıfulful » bağlama yapan veya satan kimse » gozunu cıkarmak » kulliyen » got » goru » celik » doğma buyume »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.