tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koprulu » cağlar » on secim » caplama » yaban kecisi » lâtin halkları » uz » ile beraber » tukenik » dovuşkenlik » calımına gelmek veya getirmek » tur » saltanat surmek » terennum » tum başkalaşma » parcacık » usbitken » garpcı » cilek suyu » musevvit » safca » gorkemli » ruzgâr » gecirim » muzakere » olcup bicmek » cığır acmak » goz banyosu » tel civi » oğutuluş » başustune » acık rejim » konduktor » cimensiz » bey veya paşa gibi yaşamak » kalıpları » yonetim yeri » tu kaka etmek veya edilmek » on damak unsuzu » verilen genel ad afsun sihir » oglena » tanrı » ogelerin oluşturduğu butun pa » dortnala kaldırmak » usteğmen » dişgecirememek » ceribaşı » koken » ozumseme » tabiatustuculuk »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.