tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dolu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mec » mehter yuruyuşu » cehennemin bucağıveya dibi » t t » hucre bilimi » gurleyiş » olum allah ın emri » cacaron » toplum ekonomi din kan veya » pek soylemek » yumurta kufesi yok ya » citilenme » acıklıkolcer » enjektor » cokkun » turlu şeylerden yaptıklarıve t » duşman » carksız » tersine cevirmek » cıkmaz » karbur » cırakman » tesellum » tesirini gostermek » sureğen » kırılgan ve katıbir element k » bayram gunu » dip kocanı » tuh » ovungenlik » ba » acılmak » nuksetmek » havaya ucmak » ucuncu dunya ulkeleri » kan cıbanı » utcu » cayır » untu » suyu hurmetine veya yuzu suyun » kılıckuyruk » gulmece » sağlayan şartların butunu » ferman cıkarmak » borcluluk dengesi » aclık grevi » ordek balığı » gonlunu pazara cıkarmak » ortenek » değiştirmemek veya yanılmamak »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.