tdk sözlük TDK Sözlük

 

dolu eş anlamlısı

dolu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dolu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dolu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dolu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırcır » yonelik birbiri ile uyumlu am » kevser » istencsiz » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » canak » camgiller » catıklık » cizimci » cimlenmek » muderris » boyle gelmişboyle gider » altta kalanın canıcıksın » yezidî » ezgic » calkantı » ozendirme » celebi » allaha ısmarladık » cevirmek » surerlik fiili » puskul » tezata duşmek » olcunme » catısız » dağılmak » bağlayıcıunlu » har gur » somurgen » bicim » rum » maca mece » puskurgec » almancı » yureğine oturmak » su goturur yeri olmamak » koku kazınmak » potasyum klorur » cakırdoğan » hukum » teselsul » sozunden cıkmamak » eli ermez gucu yetmez » besmele cekmek » ufunetli » taktikci » danca » kaşile goz gerisi soz » helen » adam kıtlığında veya yokluğund »

dolu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dolu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dolu_eş_anlamlısı nedir ve dolu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.