tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nuzul » ince karton parcası kartvizit » sevinc » fırcalanma » subut bulmak » zirve veya doruk toplantısıvey » oran » gozu kalmak » malikîlik » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » hınclı » coğullama » ictimaî » surek » ozgu » istihrac » cenek » sezu » aklıbaşından bir karışyukarıve » avar » gobek taşı » cocukla cocuk buyukle buyuk o » yurek carpıntısı » kostekleme » cozyağı » kulağına kar suyu kacmak » imza toreni » yıldızısonmek » analiz » guluşme » elle tutulur gozle gorulur vey » işi gucu bırakmak » oldurucu » carpanlara ayırma » muşir » mahagoni » cıkarmak » davranmak saygıgostermek soz » kulhan makinesi » yuzleştirmek » catladın mı » kosemen » şuphelendirmek » elektronik muzik » cağdışılık » tevekkul » toprak kolesi » allah bir yastıkta kocatsın » mudana etmek » kureme »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.