tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
teslim tesellum » corbada tuzu veya maydanozu bu » dunden » orasısenin burasıbenim dolaşm » akıntıolcer » cırak » koklendirmek » gun » iyilikcilik » alttan veya aşağıdan almak » ce » luleci » ici veya midesi kazınmak veya » lâf acmak » tıkırıyolunda olmak veya gitme » gumuşlu » duello » cihannuma » acıciğdem » hırvat » guvenme dostuna saman dolduru » hitit » uz » kopek balığı » evvel allah » suruşturme » cekişte » golgesine sığınmak » butunsellik » soz tutmak » cozum » iceri » gunduzun » gonul kimi severse guzel odur » yukseğe cıkmak » yuzunden kan damlamak » sırtcılık » ayrıbaşcekmek » cıkmak » kasık catlağı » gunlu » derme catma » azrail e bir can borcu olmak v » optikci » surunme » varakcı » boğurtu » yalanıcıkmak » başa gureşmek » cardaksız »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.