tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gok bilimi » ala yuntlu » ustune varmak » boynuz cekmek » lâkırdıcıkarmak » ıskatcı » catık yuz » parcalıbohca » tahakkum etmek » ıt » aba altından değnek sopa goste » takaddum etmek » dordul » kulâh » kendine susu vermek » oneze » ağzınıaramak veya yoklamak » gozettirmek » el surmemek » calpara » hava iyi veya fena esmek » cıtlatma » hic » gozunu yummak » cırptırma » gollenmek » durulmek » salepci » arasat » doğunmek » alkışcılık » suclandırılmak » tutturmek » dokuk » acık hava » para cıkarmak » dumduz » gocmenleşmek » fritoz » oğretim gorevlisi » tezahur etmek » duzen » hic » run » allah herkesin gonlune gore ve » donmek » mulkiye memuru » malta palamudu » ustunluk duygusu » şuphe yok »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.