tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
centiklenme » gorgusuzce » ile beraber » figurlu » cevre » tefekkur » sozlendirmek » tuneme » aylıkcı » mutevellit » cit sarmaşığı » enayi dumbeleği » bir cekirdek geri kalmamak » yer sıcanı » sozu kesmek » allah rızasıicin » hece olcusu » ote beri » somurgen » parca » gozunu kan burumek » solpumek » zeval bulmak veya zevale ermek » cat orada cat burada cat kapıa » cakılı » cimlenmek » bankada veya aracısında actırı » şuphe etmek » bayramîlik » fındıkcı » ağaca cıkan kecinin dala bakan » baston gibi veya baston yutmuş » duşurmek » mik » aksulâmel » sergi acmak » cocuk peydahlamak » unvanlarının başına getirilir » tumamirallik » ciceklemek » kıcustu oturmak » oz beslenen » gurbuzleşme » bolum » teşhis etmek veya koymak » bir yana dunya bir yana » goveri » ucsuz bucaksız » golgelendirmek » goz yuvası »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.