tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gayrimuslim » putur putur » istencli » turkleşme » yeri goğu ben yarattım demek » iştah kapamak veya kesmek » cıldırtma » cicek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » sn » ictima » yon » acık celse » caplama » buruk » turkuleştirme » tenevvur etmek » hristiyan » calgısız » cicekleniş » emeklilik cağı » ocakcı » ardıc kuşu » tecerrut etmek » basın dunyası » golgelemek » yurumek » madde » yuz suyu » dunya » kuşatma ihata » kulağına koymak veya sokmak » cocuk yapmak » uzengisiz » tesellum etmek » acık hava tiyatrosu » yarayan celik disk » somurgeleştirmek » ayakuzeri » mustenit » ortuk » taşcıl » k » carşı » sosyolenguistik » uleştirimli tuze » oğurtu » acılmak » cekirdek » ustune cekmek »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.