tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cobansuzgeci » ver elini şu veya bu yer » yukarı goğe doğru olan yanı » kepekci » duğum » guc gelmek » sırtından gecinmek » butunlemeye kalmak » tefavut » gocmen » ucuşmak » şofor muavini » yekvucut » tefekkure dalmak » sandıkcılık » alnıacık yuzu ak » el acmak » korelmek » kopurmek » on » tonsuz unsuz » tumgeneral » ustun zekâlılık » cınlamak » oğur » ciy » bahaî » yarıklardan her biri » yıldız ciceği » enek » tuy dikmek » techiz » ayaklıkutuphane » torun torba veya torun tosun s » cakıştırmak » gurz » sağyap » yuk » cekirdek » mv » kirecleşme » baştan kalmışveya kalma » lâz » cozunmek » şovalyelik » kacamaklı » ucuculuk » kulağına carpmak » gonlu kalmak » su kacırmak »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.