tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzleme » ispenc » ruyasıcıkmak » yb » dortnala kaldırmak » pabuccu » cift capraz denir » guzluk » guduk » sur atlendirmek » seninki can da benimki patlıca » sıcan deliğine paha bicilmez o » kebapcı » cenilemek » cok ayaklılar » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » calım atmak veya yapmak » kacacak delik aramak » tac giymek » ucucu » devletci » gecmek » ofkelenme » au » zul » darac » dukkâncı » buyruklarının İbranî felsefes » yerden yere calmak » duvel » yenilir veya yenir yutulur şey » calımlanmak » anadolu » araclı » cığırtı » ceyrekleme » karşıtı » kahve dovucunun hınk deyicisi » sur atlenme » mutevazi » bırakılmışkimse » dem tem » değer duşurme » olmuşveya pişmiş armut gibi el » icraata gecmek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » murur » dunyanın tadınıcıkarmak » yuruyuşyapmak » husrana uğramak »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.