tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sığırgozu » dipdinc » kıptî » gomme » kalsa veya kalırsa » şarkiyatcı » alcaklık » ay gun takvimi » tekefful etmek » li » duğumlenebilir nesne » caycı » ana cizgi » fıstıkcı » yerine gecmek » yeme icme » pacacı » cam sakızıgibi » alıcıyonetmeni » tek hucreli » oğutuş » calkalanma » ozguluk » ustune oturmak » munteha » keleye cekmek » ciğlik » gurultulu » gozune hicbir şey gorunmemek » dokuntusuz » cakal yağmuru » rotuşlu » futursuz » zimmetine gecirmek » ic yarıcap » ma me » cığırtkan » guducu » lokman hekimin ye dediği » emir cumlesi » gonulluluk » kor topal » koylu kentli » urkuş » cubuk » oğretici » ihtiyac duymak » cok partili » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » yulume »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.