tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
butce acığı » suyu veya cayı gormeden pacala » duzayak » muellefat » sureklilik gosteren » ici ezilmek » asansorcu » cakıl yol » dokumleme » bin işci bir başcı » kirli camaşırlarınıortaya dokm » ovulmek » muyesser olmak » tek kurekle mehtaba cıkmak » muftu » zehir sacmak » guc beğenir » kılıclamak » calışma hayatı » cevir kazıyanmasın » soylev » yureği soğumak » kos dinlemiş » donmek » gec veya gec efendim » teslimiyet gostermek » munkesir » bicimci » calışıp cabalamak » cozumcu » oğurtu » cadır devlet » bicimci » işgormek » bicimlerini belirleyen ana oze » kucuk duşurmek » romanyalı » muzikci » cekimli » goruşme » yuzu olmamak » koc » tefessuh etmek » korelmek » otuşmek » dalkılıc » kor topal » rejisorluk etmek » gece kulubu » partoner »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.