tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kap » unc » duşgucu » cocuktan al haberi » gobekli » uzun unlu » guven duymak » kor ağac » yurutec » oneriş » gostermek » taammuden » kacılma » koşeyi donmek » surfile » cobaniğnesi » kurduğu medeniyetleri kendi i » boşluk » cingene duğunu » yarışcılık » iyiye cekmek » bitişik tac yapraklılar » salâ vermek veya okumak » lehce bilimi » cekememe » sut cekmek » capkın » ciğerimin koşesi » nakliyatcılık » duşurme » gun doğmak » calkalayış » allah tekrarına erdirsin » cekmek » penceleşme » duşurmek » cimlenmek » trost » soz yazarı » icinde kaybolmak » kardeşkardeşi atmış yar başın » gecişhakkı » unlu kaynaşması » gencleşmek » gelin boceği » yedigir » tunel » yarayan duzen » doşemek » mutehavvil »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.