tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guzel yazısanatı » bolumlerden her biri kolon » denizcakısı » calmak » paraşutlu » cıkartı » goze diken olmak » el ustunde tutmak » onune bakmak » dibi gorunmek » tecrubeli » pastişci » ducar » guzelleme » cizmeleri cekmek » cemkirme » ter dokmek » buyuleyiş » lâpcınlı » acan asklımantar » kollarınıacmak » meşrubatcı » cıkarmak » aktualizm » fransız » şarlatanlık ğı » duz duvara tırmanmak » buyuk anne » seckincilik » kacırmak » sunguleme » icsiz » sığırtmac » benicinci » faraşgibi veya faraşkadar » suriyeli » muhayyersumbule » acmak » alâka cekmek toplamak veya uya » bilinc akışı » cekme demir » uyelik » hint domuzu » surgulemek » olmek » soz dizimsel » cilesi dolmak » bir hucreli » varakcı » golge etmek »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.