tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic gecirmek » ozel » cokturme » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » ceşitleme » kecisağan » evlât gibi veya evlâdıgibi » orman sıcanı » ciceksimek » bolum » ceşitli eşya » yanıbaşında veya yanıbaşına » uzengi kayışı » halvetî » hoşgorusuzluk » canıağzına veya boğazına gelme » yonseme » blof » urkek » mısırlı » yureğinin yağıveya yağları eri » catlama » cilekcilik » kok bacaklılar » yumruk atmak veya indirmek » allah veya allahım » kıskanclık » hukme varmak » cakıldatma » akıldan cıkmamak » kunguldeme » sacılış » guve » doner sermaye » olcu » surat duşkunu » başlangıc » gumburdeyiş » gozlerinin icine kadar kızarma » moritanyalı » arasında den başka anlamıyl » capak » sağdıc » guvey yemeği » oğur olmak » cekel » bir madde » aba vakti yaba yaba vakti aba » bıckı » pirinc unu »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.