tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bağlantısız ulkeler » bıcak gibi kesilmek » biri » yapılan fıcıvb » ağac arac eğirmen kirmen » hareketi » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » buyuk lâf etmek » icmeler » mufreze » kurakcıl » caba » coreklik » tumen » muteessir » yuz verince astar istemek » dy » sukûnet veya sukûnet bulmak » eğik cizgi » allah son gurluğu versin » capraşmak » halacca » alcak gerilim » kecisağan » husrana uğramak » tukurmek » gecmek » cala kamcı » kukurtlenmek » bulbulun cektiği dili belâsı » sorguclu » duzeyli » sulfurik asit » ceyizlik » bacasıtutmek » kara borsaya duşmek » altta kalanın canıcıksın » topluluğu » ıl » oykunme » sacına sakalına kar yağmak » yuzu gozu acılmak » dunyanın kac bucak veya koşe o » sungulu » urpertme » dolleniş » kurekci » pala cekmek » tuy duzmek » olmek »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.