tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cerceveleme » ucuzlu » kotu olmak » başına corap ormek » bec tavuğu » ozdeş » bohcalamak » guneşsel » kurutac » icinde » ucuncunun olmazlığı » kireclenme » fransızca » odunlu » at gozluğu » temizlikci » gomlek » koşe » ozbek pilâvı » yem dokmek veya koymak » catal » burnunu cekmek » takdir etmek veya eylemek » umide kapılmak » gencleşme » cokertme » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » supurgeci » gorsel sanatlar » milfoy » bir soyle on dinle » hint kirazı » secmeci » tel cekmek » kucukle kucuk buyukle buyuk o » gonc » comeltme » gosterme » cizik » elektrometalurji » muruvvetsiz » dalgıc » patlakca » olum sukûtu cokmek » dona cekmek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » kâğıt yapraklarından her biri » ulke coğrafyası » kimsenin eski saygınlığının ka » urkekce »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.