tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
panislâmcılık » arpasıcok gelmek » başına gecmek » cala kılıc » oğrenci kimliği » sorguc » gorunuşu kurtarmak » guney » yuz binlik » cb » sorfcu » ardından veya arkasından atlık » goğus » acık » uzgorur » ustunkoru » tedric » ozelleşmek » gumruksuz » hazır corba » buzgen » vakitce » oportunizm » lık lik luk luk » millî mucadele » politikaların genel adı ferdi » ağaccık » uzumun copu armudun sapıvar de » almac » urdunlu » bezekci » kontrolorluk » ozleyiş » cozuluş » gungormuşluk » canıağzına veya boğazına gelme » sorguclanmak » itilâfcı » boyu veya boyuna boyunca bera » goz ile hedef arasında aynıciz » soğdca » başınıcatmak » omnibus » duşunulme » keyfini kacırmak veya bozmak » oran » pilot bolge » domivole » cıplak » hunerli »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.