tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
corap kacmak » cocuk » soylenme » feneri nerede sondurdun » surunmek » kemiklerden biri » capak » b » ahbap cavuşlar » golgelik » tutmek » oğur » carcabuk » ormek » sanat dunyası » havanda su dovmek » tarafsız bolge » ilk once » omur adam » teller takmak veya tel takınma » yoksun bırakmak etmek veya kıl » kıymalıborek » kulak kepcesi » saman altından su yurutmek » duzgu » cekic » muminlik » kurtluca yer palamudu » buğday surmesi » cıngıraklıyılangiller » mulga » mutereddi » yurume » mudur muavini » traktor » cırnık » golet » sus bitkisi » kralice » sandıkcı » cuz » işci » torpulu » ordek » tasar cizim » in hali » olu yıkayıcı » bolumunden her biri sezon » yarıgolge » sebep olan fiziksel enerji ha »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.