tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duz yuzeylerden her biri » civi » koşeli ayrac » birey ustu » cileli » koturum olmak veya kalmak » yanlışhesap bağdad dan doner » duzeltim » cağırmak » kamcılanma » yurumek » epikuroscu » uzerinde » kopeksiz » goze diken olmak » furu » cocuk peydahlamak » bahce nanesi » gozu korkmak » okultizm » bakır sulfat » carpı » başmuhendislik » calgı » suyundan yararlanılan cukur » iz » ac gozluluk » şaka soylemek » duz yuzeylerden her biri » sağlık gorevlisi » doşenme » demec » ozelleşme » ıstırap » insan musveddesi » marksizm » biber salcası » izdivac etmek » ciceksiz » cekim » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » kin beslemek veya tutmak » derin derin duşunmek » hâli uzere » hesap etmek kitap etmek » allah yazdıise bozsun » kat îleşmek » kor oğlu » kitaplık gorevlisi » ruslaşmak »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.