tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruya » onlenme » koşe dolabı » rumlaşmak » duduk gibi kalmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » te » korlenme » odleklik » fena değil veya fena sayılmaz » dansozluk » yorgan gitti kavga bitti » hayvan elephas » coğurcu » olu saat » teşekkul » tumsek » buyuk anne » cayırlatmak » bıcak silmek » elma cayı » kosteklemek » malın gozu » icici » cızıktırmak » tohuma kacmak » paraşutculuk » toplu goruşme » iplik cekmek » receteli » cıkıştakozu » doğac » nur ol » parca » nufuscu » sunnet duğunu » cb » buyuk mağaza » cok hucreliler » başına dert etmek veya acmak » bilmem hangi veya bilmem kac » vietnamlı » boluşme » kokcuk » yaza cıkmak » duzen teker » otturme » yukselti » cevikleşme » hınc »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.