tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
atasozu » guzey » abdulleziz » bir hucreli » hoşgormek veya karşılamak » duğum » suru sepet » doşetmek » icin icin yanmak » komunikasyon » gecimsiz » carpıcı » sabahcı » yiğitliğe leke bok surmemek » mushil » mumkun olmak » ceneleşme » fıcıgibi » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » yuzsuz » tercumeihâl » ulser » celik kasa » ağaclıklı » sakalına gulmek » ticaret hukuku » odevli » acık elli » cıkışkapısı » okuzdili » fırıldak ciceği » duğumsuz » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kopuksuz » duzine » sumuklu » tonsuz unsuz » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » amator » kukremek » oruklemek » odul » calık » ozleşme » gune doğrulum » l al el » cırcıplaklık » ağzından girip burnundan cıkma » kunyesi bozuk » parcalayıcı »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.