tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sepetci » populerlik » duzelmek » pilic gibi » cevirmek » cırcıplak » oksiyur » cuz î » indikator » konsul » bolucu » sozcuk hazinesi » cay » rahatca » kopeklik » cekinmek » duzgunluk » camaşır leğeni » odemek » başıgoğe ermek veya değmek » kuyruğu kapana kısılmak veya s » duzeltim » yanaşık duzen » kalorifer doşeyen veya onaran » ucar » gonul uğrusu » himaye gormek » cuceleşme » acık sozlu » buzuk » uzgun » insanlıktan cıkmak » cırpıcı » karikaturist » benicinci » beşikortusu » olcululuk » elinden kan cıkmak » pabucunu dama atmak veya pabuc » ofke » gorunuş » el elin eşeğini turku cağırara » duşukluk » cık cik cuk cuk » kırmızıcizgi » cok yanlıveya yonlu » defteri durulmek » dilmaclık » cukurlu » cark etmek »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.