tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cevikleşmek » kukurt » anlarsın ya » gunluk » ustun » amerikanca » cıkıntı » pabuctan aşağı » koşe dolabı » copurlaştırma » cekirdekcilik » spekulâtif » muessese » calmak » husnuniyet » koşebent » hic değilse veya hic olmazsa » tum » carpı » İnebolu kutuğu » acıktan kazanmak » koklu » kuru ceşme » ustat » bonkorluk » kopru başınıveya kopru başları » kuskunu duşuk » bordur » şeylerden her biri tabaka » kopoğluluk » borc yapmak » duşey duzlem » gok delinmek » capanoğlunun abdest suyu gibi » riyazet diyet rejim » urkutucu » sa se » suc » gunluk » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » tokuc » suhulet » goğuslemek » putur » koşe yazısı » mubarek » masallarda gecen dişi dev » unsuzunu gosterir » ucmak » muslim »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.