tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurduğu medeniyetleri kendi i » rıza gostermek » kutuk » sabahın korunde » olumsuz tumce » ic hastalıklarıuzmanı » surgulenme » apacıklık » kanatcık » hunnapgiller » susletmek » paraşutculuk » diskur gecmek veya cekmek » rencper » kılcıksız » as yon » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » odemek » dunyayıtutmak » birinden buz gibi soğumak » arnavutluk » yureği parca parca olmak » cıkıntılarıolan organ » selâm cakmak » utanc » yuzu gulmek » tarla acmak » yamac » muleyyin » goz kararı » guc gelmek » cokuntu » sakarozolcer » anadan gorme » teselli mukâfatı » koken » cırpışmak » iltimas etmek veya gecmek » supruntu » cıngar kopmak » salcalanma » akıl yurutmek » kazanc » yanından bile gecmemiş » hurmet etmek » ugandalı » olduğu soz » depremcizer » ezbere işgormek » ackılı »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.