tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
okulu asmak veya kırmak » uzerinde » catal » potikare » uzak gocuşme » karantina suresi » surcme » otmek » sublime » civilenme » koftehor » catma » temel civisi » perdenin uzerinden oynatılan » muphemlik » tahaccur » kan revan icinde » film cevirmek » cığır » icini yemek » dunur gitmek » cabalama kaptan ben gidemem » dumenci » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » gecersiz » sayıştay » hırvat » duşuruş » cıtırdamak » stereoskopik cift » kostebekgiller » tuhafiye dukkânı » câk » mektupculuk » canım » cokmek » guneşsaati » gubrelenme » oznel » vurucu guc » koksu » avuc ici » atsan atılmaz satsan satılmaz » pic » yazboz tahtasına cevirmek » işcatallanmak » nefes cekmek » ana kralice » bırak allah ınıseversen »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.