tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kostebek » ic ağa » ihtiyat akcesi » kor tapa » olmuş » buzguleme » taşısıksa suyunu cıkarır » suzgun bakış » cıvgar » tırmanıcıbir bitki piper nigru » uskuf » alt ust etmek » gozden gecirmek » cobantuzluğu » cıldırtma » guclu » kudumzen » hoşgorurluk » ana sozleşme » ustune ustune gitmek » acık » su gibi bilmek veya okumak » naturmort » ac gozluluk » raportor » isteğinde direnen kimse » uc beş » cağırıcı » iyi veya temiz işaltıayda cıka » boluculuk » kamu yonetimi » koleli » corba kaşığı » catallı » cırpılma » fasikul » kesenin dibi gorunmek » kafasında şimşek cakmak » merdumgiriz » teptim kece oldu sivrilttim k » curuyuş » kazanıkapalıkaynamak » ahu parcası » icat cıkarmak » donen kenarıcepecevre oluklu » her yiğidin gonlunde bir aslan » suthane » uckâğıtcılık » yerleştirilen demir parcası » tekâmul etmek »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.