tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nogay » merdumgiriz » calmak » yuzeyinin her noktasına basınc » yararlanılan bir bitki corchor » munazara » dilenci canağı » catılmak » fransız » actırma kutuyu soyletme kotuy » temevvuc » başınıcatmak » dolmuşucak » gonulsuz » kacmaktan kovalamaya vakit olm » gubreli » lecelik » catlama » yarıklardan her biri » kuculmek » sıkıntıcekmek » aklında olsun » frenk uzumu » maya veya meye gorsun ve » kuşgibi cırpınmak » hint kobrası » koprulu » olduresiye » duşuncel » koroğlu » bokelik » oğurtmek » alavere dalavere yapmak veya c » yukseklik » tavanına cokmek veya yıkılmak » ofkesiz » duğmelemek » mucadele » lutfetmek » duzen vermek duzene koymak vey » takat kalmamak veya kesilmek » cokelme » immunoloji » ağzına surmemek » eskimo » şerc » guveyi girmek » yalıngoz » kısmet veya kısmeti cıkmak » tarh etmek »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.