tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
individualist » şumullendirme » mes uliyetsiz » bir dokun bin ah işit dinle ka » nc » soğmek » gunâşık » tok gozlu » enfarktus » taclanma » raydan veya rayından cıkmak » temeyyuz etmek » itirafcı » gozu acıklık » ra re » kemiklerden biri » tutme » ele verir talkını kendi yutar » ic kapak » yuksek okul » lâfımıolur » goz » ceki » genişce konuşmak » cekoslovak » teberruken » gunduzcu » turku » at binicisine gore kişner » cemkirme » sut kuzusu » coğunluk » benekli kopek balığı » felâketlerin acılıetkilerini d » gulu tarife ne hacet ne cicek » tırtıllıbıcak » guc kaynağı » ustune gitmek » koylu » lr » cıkarmak » ekmek kufu » rolâtif » bol paca » yakışıklı » kalıtcı » fırcalanmak » toprak cimento » kulâh takmak » nalcalı »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.