tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
avuc » turemek » kimse » orman koylusu » keder cekmek » muptedi » coraklık » otumlu » ic asalak » lâtife goturmek » ustuvanî » termonukleer » ad » ortulu » kutle » celişkili » surmek » utucu » toz fırcası » allah emeklerini eline vermesi » potikare » dovdurmek » gozunun ustunde kaşın var deme » gobel » duşgucu » humanizma » işacmak » onsel » inatcılık » colak » muşterek bahis » panamalı » sağlayan şartların butunu » cengellenmek » muteessir olmak » olum » imdatcı » musamaha » okleme » pencelenme » duzey » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cardaksız » noel ağacı » orumcek bağlamak » kecileşme » kaba duzen » sozlendirme » minyaturculuk » kamcılamak »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.