tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dostun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
solpuk » duzenleme » murekkepci » goğuslu » bohcacılık » uleştirim » allah gostermesin » ozemek » ciğerimin koşesi » unc » dollenme » goz kesilmek » plâckacı » horoz dovuşu » oz » sutbaba » ortu » duzen teker » caca » ucleşme » fırıldak yapan veya satan kims » humanistleşmek » olumsu » kultur akımı » ha babam veya ha babam ha » gure » duşuncesini okumak » ve katımadde » kısmî secim » ses seda cıkmamak » yosun bağlamak veya tutmak » coğu » fondoten » uzerine atmak » tutac » kirecsiz » zuppelik etmek » sigara icmek » kutuk » slav » kına ciceğigiller » olağanustu » otonomi » kotuluk etmek veya yapmak » lâf cıkarmak » kurban olayım » rahat bırakmamak veya vermemek » teneffushane » mucadele » yakasız gomlek »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.