tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
urfa kebabı » kondansator » donulmek » orta hizmetcisi » olesiye » pufur pufur » maatteessuf » ozveri » suslemeci » kufelik » burgu » konsensus » teşbihte hata olmaz veya olmas » bir ağac stryhnos nux vomice » gozunun capağınısilmeden » dalgıc tupu » cekilmek » cağrı » duşuncelilik » sonucunda ortaya cıkan ustun y » muhit yapmak veya edinmek » kofte » yapılmışalet » cunupluk » kemenceci » ozenc » var varın varsın varsınlar » toretanımazlık » catal ses » on veya beş para etmez » lâf cıkmak » cekyat » cevirmek » pekmez kopuğu » cicekci » ortaya dokmek » olumsuzleştirme » takipcilik » sumuksu » gozetletmek » etmek » goruş » oz odun » fusunkâr » nufus plânlaması » cakışmak » acığa vurmak » oğul balı oğul arılarının yap » su » ciziktirmek »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.