tdk sözlük TDK Sözlük

 

dostun eş anlamlısı

dostun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dostun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dostun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dostun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
istifcilik » turbedar » urkekleşme » doneklik » kustere » calımlık » karışanıgoruşeni olmamak » derisini yuzmek » yabancısıolmak veya olmamak » sukût hakkı » gocmenleştirmek » dokulmek » duzen » caktırmak » genişacı » otelenme » cobanaldatangiller » muessir » golge oyunu » cıkmak » faaliyete gecmek » sormak veya sorması ayıp olmas » şeref kıt ası » fesatcılık » soz veya lâf işitmek » mushaf » temedduh etmek » gunlukcu » olme » koltukcu » yangın sondurucu » somurgen » suclandırma » kapakcık » gonul kocamamak » vus at » pic etmek » kestane kabuğundan cıkmışda ka » umit kapısı » tecessus » tefessuh » altı b sınıflamalarda ikinci » bayrak cekmek veya asmak » gencleştirmek » mineral » tekâmul » yondeş » ses turemesi » duk » portakal bahcesi »

dostun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dostun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dostun_eş_anlamlısı nedir ve dostun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.