tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durgunun zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eser rolyef » ortalamasına dayanan durumu » gocebeleşmek » gelip gecmek » burulu » tevellut » surgun » guvenmek » kuşcu » cozuş » sozleşmeli » bu veya şu kadar » santrifujor » dokme » oksurtmek » donec » bu abdestle daha cok namaz kıl » yurumek » lutfetmek » it » ondalıkcı » cicek gibi » durumlemek » parcalara ayırmak » kafasından gecirmek » kılcık » cakmaksız » hizmetcilik » ozel » illustrasyon » cuda » cıkarmak » icten ice » belirsiz gecmiş » bukmek » cocuk aldırmak » yukseltilme » icerik » suyunu cekmek » gul » j j » bicim » korukcu » carşılı » yarışcılık » capar » gork » cocuklaşmak » gece silâhlıgunduz kulâhlı » cekim ekleri »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.