tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durgunun zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorunum » dort bucak » okse cubuğu » bir koşeye koymak » başyonetmenlik » tuccarlaşma » karun » icli dışlı » arnavutluk » unleme » kırbaclamak » cıngıraklıyılan » tatarımsı » calışmak yapmaya kalkışmak » goğus gecirmek » okuz gibi » camura bulaşmak veya batmak » ana kok » gozculuk » tumlec » ters yuz veya ters yuzu geri d » host » cınlatma » calışılma » cozuntu » olan biten veya olup biten » turkuaz » gecirtilme » odevlendirmek » şeriatcılık » ozlu camur » kılcık atmak » catır catır » uzgorur » soz etmek » gobek » kazakca » moduler sistem » oğureceği gelmek » ispenc » hava kacırmak » işguderlik » kuzugobeği » bucurleşmek » mahfazasıolan » bugun » acmaza duşmek » sınıkcılık » genel goruşme » luzumsuzluk »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.