tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durgunun zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
keceleştirmek » ruzgâr ustu » calmak » ağına duşurmek » mirac » suruklendirme » sansurcu » duşuncel » yuz » cok koyu sarırenkli guclu bir » elimi sallasam ellisi başımıs » yoneylem araştırması » kılıc alayı » caca » cıkmak » gumburdetmek » ustunde dokulmek » mikro » turlu şeylerden yaptıklarıve t » iktisatcı » kucuk sesli uyumu » ortenek » cok soylemek » gozden kaybetmek » marmara cırasıgibi yakmak veya » ozluk işleri » kılıc calmak » yağlıgureşci » cozumlenme » affınıdilemek veya istemek » bicimlendirilme » iliğine işlemek veya gecmek » k » sonra yalnız balistik kanunlar » bukuntu » kopru başı » ışıkolcer » curutuş » yuz etmek » orakcılık » ardınıalmak veya getirmek » tekâmul etmek » odul » unlu » gulunclu » dipcikleme » amara » ırakgorur » nemolcer » caşıt »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.