tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durgunun zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
el cırpmak » captan duşmek » palyaco gibi » ister misin » kul » toplu goruşme » herkesin gectiği kopruden sen » ozleştirmecilik » sınıkcılık » ceyizlenmek » bolum » satranccı » başa cıkmak » zihni acılmak » ıskartaya cıkmak » carka vermek veya carka cektir » sığırtmac » at binicisine gore kişner » ulkesellik » cayır yulafı » ruzgâr altı » ici cekmek » uscavuş » uşuşme » telekscilik » belediye sucları » sıcratma » tohmetli » muhurleme » pastişci » koy ağası » binin yarısıbeşyuz o da bizde » koşe koltuğu » mutedeyyin » plâtonculuk » ust » gume gitmek » guclendirici » yukseltmek » cevresel » mek » kızıgonlune bırakırsan ya davu » cam balı » ic evlilik » kokusunu veya koku almak veya » tencere dibin kara seninki be » bicimsizleşme » okuz damı » gozculuk » coğalmak »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.