tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durgunun zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uscavuş » cok duzlemli » cav » orman cayırı » kabuk yonetim » hinduizm » sozum ona sanki guya » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » gelmelerine gore taşilerletere » yuz kere » pic etmek » kaşıkcı » goden » flore » ucak alanı » akca armudu » somurgeleşmek » doldurulmuşcam seramik veya c » besle kargayı oysun gozunu » olumu op » cetinleşme » uzun parca » koturum olmak veya kalmak » goruntusel » kostebekgiller » nasihatcilik » gozukmek » sutu bozuk » dem tem » bangladeşli » muhtac » gudeksiz » alcakca » bir koyundan iki post cıkmaz » ren geyiği » mudahale » gonderme » gorevli » sene » İzmir kofte » ses seda cıkmamak » gozlenme » onerme » harp acmak » umtırak » oz » acığa vurmak » elden gel » camurlatmak » kilus »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.