tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durgunun zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akla karayısecmek » sırtınıdayamak veya vermek » pacavra » coban salatası » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » duşuncellik » biz kırk kişiyiz birbirimizi » uzum turşusu » dalıp cıkmak » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » bir gun evvel » cakmaklık » civi kestirmek » cabucacık » kart cıkarmak » facalı » yuzuk oyunu » sezu » duşleme » gecen » kin gutmek » burnu buyumek » gobeklenmek » antik cağ » gocer » uşuntu etmek » donumluk » icini kemirmek » uckurutan » ana sayac » karadeniz de gemilerin mi batt » perdenin uzerinden oynatılan » butunluk » acıklamak » gozunu bir şeye dikmek » tersi donmek » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » un » cadır ciceği » ucu cengelli ağır demir arac » fin hamamı » gol kacırmak » cıkmak » nuktedan » ozseverlik » ne soyluyorsun » rontgen » uflec » salur » yuzu yerde »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.