tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durgunun zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cita » bolu » at » gozu bağlıolmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » tuydurmek » coğu gitti azıkaldı » cemce » gurultulu » selâm soylemek » yurutme gucu » yarıgocebe » tuketici » teknikci » dinim hakkıicin veya dinim aşk » havanda su dovmek » mucadeleci » gostermelik » cember gecirmek » eksen ulke » ilgincleşmek » muamele gormek » smacor » onune katmak » kırlangıc » japon » vucut » capul » tecahul » lutfetme » yuz yuze gelmek » surtunme » biri cok olmak » carşıve pazar dolaşmak veya ge » cıkıntılarıolan organ » durtmek » golgelenme » gume gitmek » adamakla mal tukenmez » oz dikeni » kızağa cekmek » genişgonullu » cekmeceli » başdonmesi » ictinap etmek » notrleşme » aklınıkacırmak » su » eline fırsat gecmek » ız iz uz uz »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.