tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durgunun zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
altayca » calgıhane » gosterme hakkı » aclıktan olmek » iğne ipliğe donmek » iz anlı » sayıp dokmek » pusatcı » gumburdeyiş » şakşakcılık » ickicilik » teslimatcı » caltı » gobeği catlamak » uzum salkımı » harp acmak » meşhut curumler mahkemesi » anız bicmek » cakar » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » golgeli » eyleme gecmek » hır cıkarmak » soyleme » ihtiyac » erik receli » cincilyagiller » ovme » buzme » eşcekim » işaretinin iki yanındaki anlat » dovmelik » uzengisiz » kavlıc » keciler » ağzından cıkmak » paraşut birlikleri » cuvallatma » cintiyan » donuna yapmak veya doldurmak » parmakla gosterilmek » ici titremek veya titrememek » kakac » urkusuz » yuze gulmek » burc » allah ın cezası » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » eli ermez gucu yetmez » seciciler kurulu »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.