tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durgunun zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici pır pır etmek » muvezzilik » cekmek » kimine hay hay kimine vay vay » filozofca » duğmeli » yıkamaya yarar cukur yer veya » tutamac » tecavuz etmek » neyce » goruşbildirmek » doğmelik » yoneltec » cizgisiz » bortu bocek » cekmek » gok yakut » boşa cıkarmak » kufur » elinden cıkmak » kuşgibi ucup gitmek » maddelerin genel adı » tazıya donmek » kuremsi » kur a cekmek » ust cıkmak veya gelmek » donencel ay » dukluk » dunyadan gecmek veya el cekmek » arefe gunu » yarım kure » cirkef » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kaynakcı » guneşlenmek » mutebaki » gineli » cevre » yaradan tanrı rab mevlâ » inmek » olcum » bir gunluk beylik beyliktir » gorgulenmek » kucuk kopru » ufurukcu » klorolcer » cemkirmek » elden vefa zehirden şifa » gelmic » gormez »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.