tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durgunun zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kor ağac » altından girip ustunden cıkmak » akılsız başın cezasınıayak cek » mutevellit » selâmunkavlen » mo » vergi yukumlusu » gonul belâsı » balcık » oksijen cadırı » kucukle kucuk buyukle buyuk o » tulyum » meşale cekmek » ciğnemik » etciller » yer acmak » danıştay » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » sozunu veya sozunuzu balla kes » cemaat ne kadar cok olsa veya » uzerine duşmek » gozunun onunden gecmek » sacınıbaşınıyolmak » yureğine işlemek veya yureğe i » bağlayıcıunsuz » fince » muteakip » kemiğine kemiklerine kadar » eşek sudan gelinceye kadar dov » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » luzum » tavır almak veya takınmak » ağırlık basmak veya cokmek » zuppelik etmek » eksi uc » mukellefiyet » cizginmek » etut » munakaşa » sırtcı » cekmek » zebunkuş » hunersiz » lâtife goturmek » dağarcığıyuklu » kahkahayıbasmak koparmak veya » surşarj » tup » kozleşmek » corekcilik »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.