tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durgunun zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canınıbir yere dar atmak » gurleşme » gunluk guneşlik » bir baba dokuz evlâdıbesler d » surmek » mutenavip » dağılmak » cocuk oyunu » somuru » dikilip durmak veya kalmak » selâm soylemek » silâh catmak » gelenekci » işi ileri goturmek » hazırlıksız olmak veya bulunma » yıldız akmak kaymak veya ucmak » icecek suyu olmak » beyaz rus » gozu olmamak » bunun sonucu olarak da doğal ş » şeyleri genel olarak anlatmaya » soğurme » peşinden yurumek » seyret » asma bahce » yon » vekilharc » kacurga » comar » ittihatcılık » mukemmeliyet » sungu » acık elli » cur etli » kışıgecirmek » bilinclilik » mulâhham » butun sıra » bir sorunu gerekli acıklığa ka » selektor » boyacıkupune girmişgibi » kelin merhemi olsa başına sure » kosele taşı » yola veya yollara duşmek » icki » tupcu » acıklamak » burnundan fitil fitil gelmek » az gormek » sac baş »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.