tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durgunun zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
helenizm » zuppeleşme » allah bilir » bulunan bolum kafa ser » buğusu ustunde » gonlunu duşurmek » goz demiri » boyun bukmek » cizgi olcek » goze » frenk uzumu » goz aşısı » muteakip » darulâceze » cekişmek » gume » dort bir taraf veya yan » bitkisi gossypium » yuzleşme » kuf bağlamak veya tutmak » sebep mazeret » durum » catak » veya krom kaplanmışcember bici » tufeklik » yerleşim yerinden başka bir ye » yerine gecmek » gonlu cokmek » duz » kazanıkapalıkaynamak » curukluk » suzme » cabalamak » yengec donencesi » iki eli kanda veya kızıl kanda » surmek » guven mektubu » yonetimi iyileştirme tasarısıv » culûs » alım satım burosu » oyuncakcılık » ceribaşı » utcu » değerlerine yapılan yeni eklem » itce » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » gurultuye getirmek veya boğmak » bankada veya aracısında actırı » odenmek » gorumluk »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.