tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durgunun zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muhur gozlu » mubaşirlik » kul coreği » catıeteği » imza gunu » camgiller » amerika bademi » nisaiye » » acınım » koyuvermek » goz değmek » tl » midesi almamak kaldırmamak ka » şumul » untu » kır ciceği » paydos borusu calmak » yuzgec » el pence divan durmak » tecrubî » cıyanlık » anız bicmek » nufuzsuz » kul etmek » oteki beriki » cıkış » artık gun » oylamaya gecmek » ozel » ağac arac eğirmen kirmen » birbiri icin yaratılmışolmak » coreklenmek » taşcı » kadirîlik » doner ayna » kara cavuş » gonder » opuşme » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ikide bir veya ikide birde » inşaatcı » zeval bulmak veya zevale ermek » terbiye almak veya gormek » yukseklikleri ve yol actıkları » alacabalıkcıl » hakca » cıkralık » karikaturluk » tapi kalmak oyunlarda »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.