tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durgunun zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muheyyic » koclanmak » fiyat veya değer bicmek » kireclenmek » dortlemek » gelini ata bindirmişler ya na » cangır cungur » su yurumek » tekere comak sokmak veya taşko » genc » donen kenarıcepecevre oluklu » muduriyet » gez goz arpacık » hic » monitor » veresiye karşıtı » vidoyu gormek » cizmek » bilâkayduşart » kompozitor » kerpic gibi » turna gozu gibi » duşunup taşınmak » kolacan etmek » tebdilihava » carpılı » ıspanaklıborek » kucuk martı » ari dil » dokuk » surtunme » katısoz » avuclamak » cekimci » urkmek » eksik cıkmak » kılıc » kulâhıma anlat » cukurlanmak » gozetleme » yapakcı » duzey » tırpandan gecirmek » donum » eli boşcıkmak » dağardında olsun da yer altın » umit serpmek » cozumlemek » carpılmak » acık »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.