tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durgunun zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gupguzel » ilâclanmak » cıkarmak » yoneltilme » kır gulu » bıckıhane » basıp gecmek » mureccah » metal veya plâstik arac » gullâc » cimdiklenmek » milfoy » cekmek » goğermek » takla atmak veya kılmak » cuvaldız » dolmuşculuk » yonetmek » meydan acmak » goktırmalayıcı » ciskin » ozgurlukcu » zurriyet » horasanlı » bocekkapan » oluşmuşmotorlu arac » sunturlu kufur » lugatcilik » cıkma » calgıcalmak » tevessul etmek » gozu toprağa bakmak » od kanalı » cirkin » artistce » ruzgârlanmak » doşemek » cene cukuru » markscı » dunyanın ucu uzundur » sut beygiri gibi ayakta uyumak » yuruyuş » bulanıkca » promonat » ayca » diline dolamak virt etmek veya » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ictimaiyatcı » cocuksuz » gozune kestirmek »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.