tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durgunun zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buğday başak verince orak paha » buyulenme » hakir gormek » olcu almak » ceyiz duzmek » karacam » acısal sapma » gerekli gormek » blofcu » arkadan soylemek » celişmesiz » kongovdeli » gepgenc » acık yurekle » corak » kulupcu » burgac » ortak veya kuma gemisi yurumuş » hukûmeti kurmak » surgulemek » curuklu » kor hat » kuluckahane » gonlunce » coğullamak » başrejisorluk » kokulu cayır otu » otucu » devam etmek veya ettirmek » hanya yıkonya yıoğrenmek » yuzer top » umidi sonmek » suruşturmek » acıolcum » duzecleme » aktorluk » ruzgâr almak » zaman oldurmek » icitmek » acılış » cokturme havuzu » parca » calıkakıcı » burnu yere duşse almaz » zeval bulmak veya zevale ermek » diği eli beri inceye kadar » curmumeşhut » kadınduğmesi » kızılağac » rejisorluk etmek »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.