tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durgunun zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akumulâtor » utanc duygusu » sor » duzen kurmak » dolek » 30 ağustos » muteyakkız » alev bacayıveya sacağı sarmak » sudan cıkmışbalığa donmek » yuz kalıbı » fil yuruyuşu » gomulduruk » cıkrıksız » sokak supurgesi » ettirgen catı » mundemic » yuz » sun » kutle » şarkuteri » gun » ciğer kebapcısı » makedonca » ruzgârlanma » kotu yola duşmek » para cekmek » candan yurekten » buzgulemek » cokmek » mecusî » anam » harama uckur cozmek » benicincilik » dovdurtme » duğmeli » tokat atmak aşk etmek veya pat » kulak kepcesi » iz ansızlık » cokluk » ağac oyma » allah iki iyilikten birisini v » etut » onemsizlik » cala kurek » paytakca » bezi herkesin arşınına gore ve » kılıc uşurmek » hizmet gormek veya etmek » karşıcıkmak » ucuzdur vardır illeti pahalıd »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.