tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durgunun zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzunu ağartmak » ağaclaşma » cirkef » yuzu yok » dokme » başına cıkarmak » gok doğan » celenk » cozmek » mufredat » ahbaplığa dokmek » once gelen onceki » surtuşturmek » ustune bir bardak soğuk su icm » alt ust etmek » ceng » muzecilik » ile beraber » ummî » gucsuzluk » tunemek » olumluluk » yukarı goğe doğru olan yanı » gomlekcilik » muptelâ » tuzel kişilik » mucahit » kor kaya » tecrubesizlik » cullandırmak » taaccup » cubukcu » seni gidi seni veya seni seni » sucustu » pece » muteveffa » yurek karası » musavatsızlık » ic mimarlık » ağzıvar dili yok » parkcılık » cıtkırıldımlık » hukmen » yumuşak ince kâğıt » civit rengi » boluş » gravur » catmak » nuktedan » yahudi baklası »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.