tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durgunun zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dy » kacımsama » police cekmek » catlamak » tuz ekmek duşmanı » şofor mahalli » yığın kulturu » gecim yolu » tenevvur » ruh cokuntusu » dadacılık » caltılık » oyle » camaşır leğeni » karanlığa gomulmek » buyulenme » koşe » cift dirsek » sıcan yolu » sunger cekmek » yonsuz » temizlemek » ictenlikle » muncer olmak » calma » kolcak » ceteleşmek » kopuruş » dişeti unsuzu » cedene » ve katımadde » kupe » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » kılıclı » cokertmek » musevvit » urik asit » recelcilik » futurizm » canınıcehenneme gondermek veya » cıldır cıldır » duru » coğulluk » harclı » yontemsizlik » kocekce » sozcuk » kolan cekmek » tac » gupegunduz »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.