tdk sözlük TDK Sözlük

 

durgunun zıt anlamı

durgunun zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durgunun zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durgunun zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük durgunun zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cubukluk » oğurluk » cozgu » caycı » kaya guvercini » kalem komuru » eskişehir taşı » mururiye » maddenin icinden yavaşyavaşgec » cadır canağı » calmac » camurlu » kulağına kupe olmak veya etmek » huzurunu kacırmak » civilenme » corbalık » falcete » onune bakmak » gorunuş » an en » evlâduıyal » cakma » konakcı » calıbulbulu » element kısaltmasıau » patırtıya veya gurultuye verme » mavimtırak esmer renkte bir el » bitişik canak yapraklılar » cağ » alım calım » obek » hesaptan duşmek » duşuk » seyran etmek veya eylemek » deneyustu » baskın cıkmak veya gelmek » ulku » girdisi cıktısı » abdal » goknar » olumluluk » duşunucu » guclendirilme » cunha » neşvunema » kurtluca yer palamudu » inmek » peşinden yurumek » sunnet etmek veya yapmak » aracsız »

durgunun_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve durgunun_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durgunun_zıt_anlamı nedir ve durgunun_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.