tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dovulmek » nasrettin hoca nın turbesi gib » cıpır makinesi » dirlik duzenlik » cevirici dili » gunleri sayılıolmak » gorup goreceği rahmet bu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kirişci » cekimsizlik » e kuvvet » yulume » duşundurmek » yolu duşmek » teferruc » anadan gorme » kadının fendi erkeği yendi » icinde pişirilmesi ve limon su » gumrukleme » cırpmacılık » kalpakcı » guvenoyu vermek » duzenlenmek » yuz tutmak » yuz » coğunmek » vakıf durumuna getirmek » surgun » gundeme getirmek » direksiyona gecmek » metal parca » ana kralice » aynıkapıya cıkmak » iki ucu acık boru biciminde it » surmek » sulfit » kılıccı » surme cekmek » kolcaklısandalye » bahar donemi » icinden pazarlıklıveya icten p » doşemci » bukum » sırasıduşmek » sınır cekmek veya cizmek » badem kurk » torpulemek » suvari » munadi » ali nin kulâhınıveli ye veli »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.