tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortaklık sozleşmesi » pazar yerine donmek » cocukca » copsuz » veya metal kemer » murekkep olmak » rus ruleti » gecit vermek » kendini vermek vurmak veya cal » renk vermek veya rengini belli » davul calsan işitmez » olumlu » yedirip icmek » bukum » oğretim » cekiştirmek » kucukayı » niyetci » tefehhum » cevreci » turum » surre alayı » gor veya gorursun » hint avrupa » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » golgeleyiş » citlembik » genclik » cırakman » cok guzel kadın » gumuşu » oluşturduğu tuzel varlık » cakışma » kelepceli » inmek » gonder » sokmek » cokuşmek » guclu kuvvetli » cağanoz gibi » yuz kere » butceleme » turanlı » vikaye etmek sıyanet etmek » ğ Ğ » ozut » an anecilik » yurutme » cokuntu » el bende »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.