tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tureme unsuz » hava kure » cul » calgın » tazallum » mektep gormemiş » aristokrasi ekonomik toplumsa » gumruk kanunu » etme bulma dunyası » kara kedi gecmek » kıskac gozluk » calgıcalmak » eri » madde » ayak cekmek » gurultuye veya patırtıya verme » ayağına sıcak su mu soğuk su » ceri » vur abalıya » ileri geri surulebilen sistem » capraşıklaşmak » noktalıvirgul » veya orulen dikey duzlem » duello » istenilen bicim elde edilen m » bektaşî babası » on bilim » kopek memesi » gomlek » ozeniş » mudavim » dangalakca » ruzgârlanma » onde gelmek » allah selâmet versin » ayağa duşmek » nukleer santral » onemsizce » comertleşme » surungen » cıktı » tenevvu » uzerine almak » muessif » capulacılık » goz goz olmak » cokertme » bulgarca » cerviş » icine cekilmek »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.