tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mufrez » gi » gulle gibi » once » şomiz » aslıastarıveya aslıaslı olmama » mancu » mufredat » canından bezmek veya bıkmak u » gudeksiz » boksorluk » tahavvul » ejder ejderha gibi » kole » orumce » calıştırmak » raportorluk » sonuc yarışması » kotu olmak » caprazolcer » ca ce » mız miz muz muz » lâmbayıacmak » kulâhsız » dun » değiştirmemek veya yanılmamak » guzel duyu » durtuşturme » culsuz » inmek » yahudi » tac beyit » yuzsuzleşmek » koşeleme » istenc yitimi » sonuclama » kesesine gore » temulentum » başarıdeğeri » uctaş » itin gotune veya kıcına sokmak » kısmeti acılmak » rumen » icim » ozelliklerin tumu » cozgun » butun sıra » onerme » carlık » yemeden icmeden kesilmek »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.