tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gâvura kızıp oruc yemek veya b » gecmişi kandilli » evvelâ can sonra canan » kuskut » ortaklaşa alışkanlıkların tut » arma ucurmak veya arma budatma » burnunu cekmek » hareket » cermence » kolektor » pes perdeden konuşmak » cevre yolu » felcli » kosnulu » curuk carık » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » calkalanma » ust yapı » basıolcer » am em » alâminut » bayrakcı » cakmak cakmak » taahhut etmek » redresor » yukseltilmek » sutlu » kubalı » batıturkcesi » cocukluk etmek » coğu » aclık cekmek » sansurlenme » sulfamit » nez etmek » muntahabat » etkinliğin buyuk olcude azaldı » ebegumeci » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » teşrifatcılık » luzumsuz adam » muşebbeh » ışık gocum » yuz kızartmak » kırsal nufus » piknik tupu » cekme » akla zarar veya ziyan » holoturitler » catal »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.