tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ebussuut efendinin torunu » tecavuz etmek » cumle » duzine » cetene » uremik » koşeye oturmak » kamcılılar » hesaba katılmak veya katılmama » oh olsun » haber burosu » koselik » pluralist » yururlukte kalmak » cicek sapı » ozeme » dolmuşcu » uretim » noel ağacı » surekli cekiştirmek itmek ka » gum gum etmek » ustunluk kompleksi » cepellilik » percinlemek » bal ciceği » anser » zuğurtleme » mel un » dilli duduk » var varın varsın varsınlar » kulağına kupe olmak veya etmek » yeri goğu ben yarattım demek » ım » onde gelmek » fare duşse başıyarılır » yapılan işlem » l l » tek cenekli » kâğıtcı » koltukcu » hurmeten » guc » dokumantasyon » ilerisini gerisini hesaplamama » amperolcer » percin » yureği yanmak » yurumek » camıcerceveyi indirmek » doşetmek »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.