tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustune kalmak » olu nokta » havaya ucmak » başka işi yok mu » ayakcı » bilinclilik » puruzsuz » dunya malı » tarih oncesi » genişce konuşmak » surumek » cavşır » gelecekci » parca parca » başa gelen cekilir » yuzme havuzu » mizacsız » coluk cocuk » ozluk hakkı » donuşumlu » acıktan acığa » gerekce » sıkıştırmaya yarayan alet men » ne munasebet » yukletme » parcalara verilen ad » kiremitcilik » cık » ciceklenme » kıcın kıcın » huzunleniş » obur » borekci » kuvveden fiile cıkarmak » secmecilik » turlu şeylerden yaptıklarıve t » suclanma » belediye encumeni » pis pis duşunmek » bozukca » ustune cevirmek » işitmezliğe getirmek veya işit » ademimerkeziyetci » buyu bozulmak » guzlek » cala kılıc » gecmişi kınalı » acılmak » tek kurekle mehtaba cıkmak » butun butun »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.