tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortalığıkırıp gecirmek » saman altından su yurutmek » uzum guneşi » vergi kacakcılığı » zulfaris » karnından konuşmak veya soylem » cekilmek » bok pusur » ıskarca » goz onune almak » dunyanın yedi harikası » ici kalkmak veya kabarmak » gumuşlenme » cucuk » muharriş tırmalayan tahrişed » yuksek » tekâsuf etmek » ortuşmek » yumurta kapıya dayanmak veya g » merdane » capkınca » doşeyiş » muhur basmak » canıcekmek » yelolcer » vahdetivucut » bulbulkonağı » terettup etmek » hangi biri » gosterme zarfı » geciş » devaluasyon » kultur varlıkları » kurcatovyum » traktorcu » ozdekcilik » duzenleyen ve genel olarak ilg » ic harp » kırk bir bucuk maşallah » ucuşmak » pohpohcu » deli saraylıgibi » sozum ona sanki guya » cağdaşlık » kalem cekmek » mudavi » gucenilmek » docentlik » konjonktur » belediye encumeni »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.