tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pece » mesih » yuzluk birimler boluğu » gumleme » tirşe gozlu » tepetakla etmek veya devirmek » calkatma » kotu » gocup gitmek » odevlendirmek » poker cevirmek » ic ice » di » sumsuk » ortakcı » goz » dalyan koftesi » duztaban » culûs » prosedur » oz devim » gıc gic guc guc » tm » iskorcina » duğumunu cozmek » beis gormemek » benliğinden cıkmak » gubrelemek » zararlıcıkmak » kundeden atmak » koklemek » ceyizlenme » tespit etmek » kuşumlenmek » gorumsetme » şolen » arac » gunu yetmek » kapcıklı » ahıcıkmak » iki buklum olmak » cunha » gorunmek » doğum kontrolu » tur » korun taşı » canak » figur » sanatcı » cığa »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.