tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durbun » cınayaz » doşenmek » fil yuruyuşu » goturmek » cupra » duşuncel » cabuklaştırmak » kuf bağlamak veya tutmak » kıcın kıcın » gerekce gostermek » dayanc » cavşır » gozetletmek » marpuccu » gocmenleşmek » yukseltgeme » ayakkabılarınıcevirmek » eli boşgelmek veya gitmek » kul rengi et sineği » muşkul » kendinden gecmek » bileğine kadar veya bileklerin » ferman cıkarmak » hırtlambasıcıkmak » iki ahbap cavuş » teberruk » sozunu geri almak » garip kuşun yuvasınıallah yapa » oz » sozde » okyanus cukuru » koşelik » mevlevî » aracla yakmak » iplikci » gutmek » guvence » etciller » gorevlendirilmek » luk » secde etmek secdeye varmak vey » mizacgir » yastağac » durtmek » ustundeki ustunde başındaki b » meşhut suc » zulfuyâr » andac » cağrışımsal »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.