tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arac » muntahabat » know how » acalya » ifrit kesilmek veya olmak » borc » kahrından olmek » goymek » topceker » yuzmek » ic acıcı » tansiyon olcmek » nacizane » ic işleri » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ostaki borusu » goz bağı » safca » cağıl cağıl » orman koyu » gore » ılıkca » dovdurtulme » tereddutlu » teselli mukâfatı » ağlar gozden sahte sozden ken » culsuz » gozlu » bocekbaşı » bayram değil seyran değil en » kamcılanış » sazlısozlu » uzerine yaptırmak » bisikletci » zumrutlenmek » bir baba dokuz evlâdıbesler d » dilmaclık » caldırma » diplomatca » cevik » samanuğrusu » ihtiyat akcesi » olum fermanı » teehhul etmek » muşfik » okse » barut fıcısı » tıngır sac elim hamur karnım » testere caprazı » tur operatoru »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.