tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parmağının ucuyla veya ucunda » yasa onerisi » lâtin » butikcilik » mudavim » surmek » kacık » uzerine almak » tellâl cağırtmak » hazır bulunmak veya olmak » tokat atmak aşk etmek veya pat » gucleştirmek » carpışmak » sutliman » muracaatcı » ziyaretci » sozum ona » yaban ordeği » duğum ustune duğum vurmak atma » kurtun » azrail » donme ekseni » endustrileşme » sacısakalıakar gibi » cevre » oğle uykusu » pilic gibi » hasretini cekmek » gostermek » imdada veya imdadına koşmak ve » minyaturleştirme » gundaş » frenkleşmek » cift koşmak » somurmek » koturum olmak veya kalmak » somurgeleşmek » protezi » comak sokmak veya koymak » murekkeplenmek » cicek aşısı » ileri gecmek » buyuk » podosuet » acılama » tesadufî » kurt gibi kemirmek veya yemek » ya deve ya deveci ya deve ust » sacmalık » gureş »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.