tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
saik » huseynî » hallac pamuğu gibi atmak » sumbulteber » kosnulluk » işguzarlık etmek » karikaturize » cıban başvermek » vucuda vermek aşıyapmak » icindeki en kucuk birlik » cekmek » yonetim » guvenceli » kor hat » oc almak veya ocunu almak » yoneltmek » teşkilâtıesasiye kanunu » nukleer santral » kostek vurmak » puruzlu » ağzından girip burnundan cıkma » duse » soru cumlesi » suryanîce » cacaronca » punc » cinler cirit veya top oynamak » patlak goz » cıkrıkcılık » yunanistanlı » duşlemek » kur a efradı » soz etmek » veya toprak harc » oylesi » goncu » ateşduştuğu yeri yakar » australis » sulûk etmek » cağdaşlık » urbanizm » ad cekmek » cıkışyolu » sacına sakalına kar yağmak » urkuntu vermek » kopeklik » bundan boyle » ici yağbağlamak » eğitim fakultesi » karşıtı »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.