tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
barut kesilmek veya olmak » on » yerel yonetim » cıkmak » uzum suyu » kul gibi » surmek » balkar » ici veya midesi kazınmak veya » dumen evi » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » ust kat » cepellenmek » sonuc karşılaşması » utopik » yasa onerisi » tufekcilik » icli dışlılık » ovunduruculuk » portorluk » vucuda vermek aşıyapmak » kulot pantolon » ulu » kilidi kureği olmamak » yalvac » dokunmek » ne cıkar » taaddut » tokac » ove ove » calıkakıcı » kultur cevresi » on lisans » begum » kokusunu veya koku almak veya » şohret kapısıacılmak » maden komurunden cıkarılan ya » sıcankulağı » cok uzun uzun sure uzun olar » bir yerde kullanılan bir yere » tercume » cemen » koşe taşı » elini eteğini cekmek veya kesm » koturum » cene yarışı » bicimde saplı obur ucu yassıo » besle kargayı oysun gozunu » mevlevîlik » ıcı ici ucu ucu »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.