tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yedekci » başkurt » alcılama » cevirim senaryosu » yuzu pek » buyuk aile » ucretlendirme » ipipullah sivri kulâh kalmak » okuz » işdayıya duştu » doşeme » feleğin cemberinden gecmiş » altayca » ucayak » studyo » guzaf » cam yarmasıveya bolmesi » boşluk » gozunu kapamak » amperolcer » fransızca » ırzına gecmek » kacışılma » israfa kacmak » yufka acmak » cemen » pusur » gecişim » suryanî » munasebetsiz » tezgâhcılık » cirişleme » catlak zurna » soz anlayan beri gelsin » gecit toreni » kralice gibi » alcalış » yuz yuzden utanır » gozlerini dikmek » avuc » cokuntu » karantina muddeti » bire vermek » kotulenme » veya giysinin uzerine konulan » cocuk dili » rumen » calışma karnesi » taşboceği » goz nuru »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.