tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pekiştirmek » mumas » deve yuku » podosuet » kul gibi » almanlaşma » naturmort » ren geyiği » uzerine » vazgecilme » şilepcilik » hunerli » kuyruğunu tava sapına cevirmek » borc » obur » kur asıolmak » gozleri ışık icinde veya ışıkl » cırağ » cıt » oğretmek » cokertme » santrifujor » uzum asması » corten » baklava borek » gocmenleşme » muhayyersumbule » kuheylân » gumrukten mal kacırır gibi » mulâzım » gunulemek » ağrı sancıgibi fiziksel veya » sonra yalnız balistik kanunlar » dip balıkcılığı » formul » şerit » akışkanın gecişini ayarlamaya » cicek bahcesi » yerleştirilmişcift camdan oluş » hışırıcıkmak » kucuk dil » girişik cumle » turetici » oğrencilik » catallaşma » cedene » bulbul » camurlatma » pejmurde » kostek vurmak »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.