tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâponyalı » rotuşlamak » horozdan kacmak » goru » yuvarlakca olan tac yaprağı » kabine duşmek » metre kup » fikir hurriyeti » acılmak » sureolcer » ici hop etmek » dortlu » alın catısı » kostekli » domivole » allah ıveya allah ını seversen » sut » savaşcılık » kor ağac » depara gecmek » beşikci » babam » goz yummak » ceza cekmek » genc » kamcılanış » cobanaldatangiller » uzerinde durmak » işleri ve dışişleri bakanlıkla » yuz binlerce » gocmenleştirmek » la » catal sakal » caktırmak » cıma » cansız duşmek » savaşcı » cokmek » sanayi ulkesi » selektor » taşcıtarağı » kartezyenizm » golge duşurmek » boğurtmek » cilek receli » ceyiz duzmek » alcak gonullu » torbada veya cantada keklik » cingeneleşme » yangın cıkışı »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.