tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kumbet » ses vermek veya vermemek » İspanyol muziği » cabalanma » klorurlendirmek » cilingir » inisiyatifi ele almak veya gec » caresiz kalmak » cağırım » leh » tahtalıguvercin » korukleme » poliuretan » alcaklaşmak » ımtırak » vaz ıhamil » izin cıkmak » uc dort » patlayıcıunsuz » carıklıerkânıharp » balıkcıl » comert davranmak » icinin veya yureğinin yağıerim » acık kapısiyaseti » universite » imparatorice » cap » puskurtuş » bahis acmak veya acılmak » indukleme » silindir prizma vb bicimindek » marmara cırasıgibi yakmak veya » gonul veya kalp kırmak veya yı » bıcak gibi saplanmak » hukmen » hırsıza yol gostermek » allah esirgesin veya saklasın » luzumsuz yere » gayrimunasip » elekten gecirmek » gozle yemek » cıngırtı » yukseltgeme » başkomak koymak » gondertmek » ovunmek » cok seslendirilmiş » guc birliği » silip supurmek » su duzeyi »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.