tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muhreleme » lâf cıkarmak » kirec ocağı » gosteri yuruyuşu » bir derece veya bir dereceye k » tahayyul » elini ayağınıopeyim » surusune bereket » organikci » gonendirilmek » surumek » gul rengi » inkâr etmek veya inkârdan gelm » gelgec » ciğde » boğaya cekmek » bir duziye » cubbeci » cakmak » gorumcelik » muşteri » gudumlu sanat » oda » sokak cocuğu » cakıl yol » calım » kolay gele veya gelsin » gercekleşmek » konferanscılık » bortuk » kecelenme » cap » kılıckuyruk » sinirine dokunmak » mirascı » tekaut » solpuk » sozluk bilgisi » sonradan gormelik » murettip » akdarıpanicum » dolapcı » aklızıvanadan cıkmak » başıdonmek » denizkopuğu » alt tarafıveya yanı » kutleme » goz kamaştırmak » tamam mı » capalı »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.