tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir dilin kelimeleriyle duşunc » oğrenci yurdu » notrleştirmek » duzelti » yem dokmek veya koymak » bukulu » soz konusu » pırpıtcı » zirzopca » hazırlıksız olmak veya bulunma » şehriye corbası » havanda su dovmek » lâzım gelmek veya olmak » kıymalıborek » tekerlekcilik » ici almamak » buyuk » cezasınıcekmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » ceşnicibaşı » girdisi cıktısı » işci sigortası » cepellenmek » saban surmek » kavanco » rolântiye almak » sove » durum » şeylerden her biri tabaka » gobek bağı » unlu duşmesi » hic mi hic » gosteriş » ic ice » gobelez » olusunu opmek » hak dini » moble » kotu yola suruklemek veya sapt » guven duymak » yureği şişmek » başlangıc noktası » yapılan fıcıvb » gorgu » sozu sohbeti yerinde » cok gormek » vucut bulmak » mutemmim » anasınısat veya satayım » dunya bir araya gelse »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.