tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşunum » suzgunleşme » plutokrasi » nogay » babasının veya babalarının cif » tur ağac cember » tutsulu » sacalanma » okuzluk » gomlek » sorgu suale cekmek » koşeli ayrac » arkebuz » buyuk balık kucuk balığıyutar » cok yavaşişyapan cevik olmaya » sutcu » karina etmek veya karinaya bas » nefesli calgı » yaşyetmiş işbitmiş » tuvaletci » ozenme » ha babam veya ha babam ha » percin » tefessuh etmek » cığa » beyaz rus » carşaf carşaf » kocma » gozler onune serilmek » balıkcılık » ut acıcı » ort ki olem » insan icine cıkmak » borkenek » kucukayı » cıkışlarıuzerine konulan kafes » malın gozu » kor şeytandan bulmak » dovuşmek » akla sığmak veya sığmamak » komurleşme » sellemehusselâm » muşteki olmak » acıklaştırma » kosele taşı » kazaya rıza gostermek » selâmunaleykum » ortakcılık » ara tumce » uzak goruş »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.