tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyucek » gectikten sonra yavru olarak d » cıban ağırşağı » camur » ınca ince unca unce » gozleri cekik » ses vermek veya vermemek » gozlerini devirmek » acmak » sağlayan parca » mudekkik » dalgaya duşmek veya gelmek » boluk » sucukcu » dunya » tırnağına veya attığıtırnağa d » cihannuma » toplanmışbulunan bir sus bitki » soğuşmek » resulmal » goğus germek » sureti haktan gorunmek » mesih » turbe » cicekci » cil » cekimolcer » suzulmek » gercekleştirilmek » tanrıkorusun » yuze guluculuk » universite » comlek hesabı » balkarca » muzaheret » mumessil » alnac » soz konusu olmak veya soz konu » butun butun » yugoslav » hic değilse veya hic olmazsa » sacılmak » karşıcıkmak » tup » iş arî » bir soy » ucleme » durust » cekichane » sandvicci »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.