tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turanlı » cırnık » cizik » ordekbaşı » dilmaclık » başıyastık yuzu gormemek » urunsuz » gozu kara » cıtır pıtır » vucuda vermek aşıyapmak » kompresor » dovme » bir cift soz » kendi kanatlarıyla ucmak » calımlamak » ozdenlik » kopek uzumu » citmik » tutmek » cekim » muhre » sut dişi » suflor » muhabbet ciceğigiller » kıskac » kazgıc » me » methusena » mutebeddil » capraz » oteden beriden » duzey » duşman » cağırmak » etmek » carpıntı » bolice » antik cağ » sanatcı » hiclemek » akca armudu » elektrikcilik » goğerti » şeriatcı » gume » abıhayat icmiş » uclu » helâluhoşolsun » sonumlemek » tetik bulunmak veya tetikte bu »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.