tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kireclenmek » musabaka » hareket » araclı » edi » yarıgecirgen » puruzsuz » kafayıcekmek » gokcul » dağgolu » komşu kapısına cevirmek » tunclaşmak » icli » işcilik » revac bulmak » korpe » kurtpencesi » figur » gozden kacmak veya gozunden ka » sutcu » ardında yuz kopek havlamayan k » bolunmek » kıt alar arası » on deyi » tutme » kumeleme » cifte kumrular » pirinc » corba olmak » gozculuk » kimya gocumu » bağbahce » gorungu bilimi » dili varmak veya varmamak » cozuntu » uleştirimli tuze » kuremek » ınca ince unca unce » mucadele » goz yummak » munasebetini getirmek » harclı » turt » zulâl » kimseden kimseye hayır yok vey » ceşnilik » oğle yemeği » numayişci » maca mece » ruyasında gorse hayra yormamak »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.