tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yeri opmek » muptelâ » soz cambazı » sur atle » veya belli bir yukseklikten aş » bakla ciceği » celikhane » namazında niyazında olmak » yan urun » tezgâhcılık » olu » pencuyek » rufaî » ne bicim » isim koku » muptelâ » catma » suzgu » mizahcı » mudafi » fransızlaştırma » bir avuc » figuran » ufak capta » sozcuk » goluk » duz tumlec » ciceklik » boluşturmek » halat cekme » koruklenme » f f » sureklilik gosteren » goz suzmek » oşurcu » gozetmen » coban » durtuşme » topluluğu » caresine bakmak » kıyıda koşede » cay » cilenti » sırt cevirmek cevirmemek » cingene duğunu » ortaya dokmek » ac doyurmak » ilerisini gerisini hesaplamama » allah ınıseversen » puskurtu »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.