tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yer tutmak veya tutmamak » bulgur corbası » sodyum sulfat » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » gumburdeyiş » kor kandil » meşhut suc » cirkefce » cakozlama » mertce » koturumleşme » nesne obeği » carpma işareti » t cetveli » ra re » tuzlayayım da kokmayasın veya » tarakcı » bicim » kucukbaş » cevirmek » uvey oğul » uygur » yeniceri ocağı » soz duellosu » puskurmek » ors kemiği » demec vermek » ceviri dili » kılıchane » butceleme » odu bokuna karışmak » goz hapsine almak » rektorluk » sukse » kaca kac » can cekişmek » tuzel kişilik » munhal » curum » ozelleşmek » ulku » gerektirir » duzeltme » bitmek tukenmek bilmemek » urfa cıbanı » cap » yuzune bakmamak » kancılarlık » etmek » carice »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.