tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumburdemek » calkalatmak » yukseltgenmek » durac » oteki » hesap vermek veya hesabınıverm » uclanmak » acık deniz » coccothraustes » zengin arabasınıdağdan aşırır » kalabalıkca » hallac pamuğu gibi atmak » bucurluk » marketcilik » kaşıkcıkuşu » uc nalla bir ata kaldı » ali kıran başkesen » soyup soğana cevirmek » sudreme » carcur etmek » kur » musellesat » aslan yurekli » duldul » korletme » turbedar » yeme de yanında yat » un » olcerme » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » mevsimi » capaklanmak » duduk » kotu » fizik otesi » temize cekmek » murebbiyelik » potlac » sıcan kırı » kece kulâh olmak » yontemi ile hazırlanan tabla » konvektor » mutemeddin » lâcivert di » boşluk » carşafa girmek » beklenmediği umulmadığıveya c » etiketci » tuk » yuksuk makarna »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.