tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
t » duşkun » orospu boreği » iyilik guzellik » gurultusuz » centiklemek » can calmak » diktatorluk etmek » gunluk guneşlik » gecmez akce » cingene cergesinde musandıra n » Şeker bayramı » ulkudaş » alâkayıveya alâkasını kesmek » cevher » basıp gecmek » izlenim uyanmak » kan yurumek » gercek sayı » sert bir durum almak katılaşm » anaclaşmak » olumluluk » kandil gunu » kocek » acık fikirli » dunyanın tadınıcıkarmak » dondurmek » kıymalıborek » sorgucsuz » sb » basma alım satımı » dovuş » yapıldığında zararıdokunacağıd » tufek patlamaksızın » gedik acılmak » sut tozu » zanaatcılık » deve bir akceye deve bin akce » ciğer kebap olmak » tekabul » allah buyuktur » iceri girmek » koyungobeği » gozu kesmek » cıtlamak » kopcasız » epikuroscu » sur atle » toskurme » dunya yuzu gormemek »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.