tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için durunun zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guc kaynağı » aleyhine donmek » eti » altınıustune getirmek » uveymek » ozveri » kazan kaldırmak veya devirmek » cırak » gonderilmek » sozel » dokuntu » yakın doğu » muzekker » dernekci » suzgunluk » panislâmcı » gomme balkon » sut danası » tab an » curuk iş » muhre » bardakcı » ses vermek veya vermemek » olcturmek » goc » grek » dort ayak » bacak bacak ustune atmak » dili donduğu kadar » bayram gunu » ucuculuk » iki gozu iki ceşme ağlamak » maca » gormek » ovguculuk » kucuk » top atmak veya topu atmak » cocuk dunyaya getirmek » ta kendisi ta kısa soylenir » cekicilik » bohca boreği » unsuzunu gosterir » antep fıstığı » kolaylık gostermek » akca » makara cekmek » partoner » goz yummak » koseği » notrleme »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.