tdk sözlük TDK Sözlük

 

durunun zıt anlamlısı

durunun zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • durunun zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz durunun zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük durunun zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bulgurlu kofte » sukût hakkı » soz gumuşse sukût altındır » fransızlık » deliye donmek » icki âlemi » kapsamına alma veya alınma » koreltmek » arnavutlaşmak » tezkiyesini duzeltmek » cavuşluk » camlıkoşk » rol catışması » kotuleyici » hanuman » tecahuluarifane » sunnetlik » catana » tanrıyarattıdememek » coplenmek » linc etmek » kazak » bir araya getirilerek divan du » ceşnicibaşı » tekabul » eşeyli ureme » tutsuleme » konvertisor » cobanpuskulugiller » cakış » cakırlaşmak » cıtırdatma » acıklaştırmak » surundurmek » unlemek » yer demir gok bakır » allah rızasıicin » sıcramak » ağzından dirhemle cıkmak » işin kolayına kacmak » cıkarma gemisi » recete » gunlukcu » cene yarıştırma » dalgıc elbisesi » bula bula bunu onu bir şeyi » manisa lâlesi » duşeyazmak » mustecir » muvezzilik »

durunun_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve durunun_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. durunun_zıt_anlamlısı nedir ve durunun_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.