tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guveyi olmadık ama kapıdışınd » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » mulâyimlik » kutle » kotumser » mutevellit » u u » deve tuyu » baccı » maraba » bilinc kaybı » zararına kazanc sağlamak » buğeme » huccet » aklıcıkmak » argac » cilek receli » cıkık » koy ağası » ic bukun » ic ses » unlem işareti » at başıberaber gitmek » ekip bicmek » up » sunger gibi » uzaktan işitilecek nitelikte s » flort » hindu » kispet cıkarılması » sungerleşme » bitumlemek » şansıdonmek » ozgul ağırlık » tahassur » aşcı » usulsuz » kepce gibi » dorttek » mundemic » sabaha cıkmamak » gorsel işitsel cağrışım » cat pat » bir tarafa bırakmak veya koyma » celtik » duşuk yapmak » bektaşîlik » muz » bağdad ıtamir etmek » cılgıncasına »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.