tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amaclı » rengi atmak kacmak veya ucmak » granul » durum durum » cd » kaynakcı » goruş » unvanı » cifttekercilik » ici gecmek » duvar cekmek » tostcu » cırpıştırmak » biciminde alınan onlem » iyi gozle bakmamak » sunturlu kufur » ambulâns » kutukluk » batakcılık » aclıktan nefesi kokmak » obek » restitusyon » kalcalı » ayakcı » gok » garnitur » paraya cevirmek » ciceklik » hurya » deve yuku » kapana duşurmek veya kıstırmak » toreci » cevrelenmiştahta ağırşak » carpılış » cıkmak » uyeliği duşmek » ustune perde cekmek » golge » gecim yolu » koşe » boşluk » bodur tavuk her gun veya her d » curuk boya » yapmaya yarar » ickiyi bırakmak » suslu puslu » doner » gonul uğrusu » ciceklenmek » cil »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.