tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz zinciri » mutealiye » cıt cıkarmamak » el işciliği » bilâkayduşart » tehaluk » hint gureşi » olmayan bağımsız hur » yuvaya donuş » ıncı inci » danışma burosu » doygun olma durumu veya gonul » suslemeci » korkusuz iyi dovuşen kendine » carpışmak » cıkartılmak » terzi kendi sokuğunu dikemez » gosteri adamı » ne denir veya ne dersin » iciş » acık kalp ameliyatı » kirişci » pac » istencli » sosyal bunye » vazgecirmek » catıştırmak » ciğkofte » gonul kocamamak » oren » muhlet » keci » dostca » hukûmet gibi » demir tavında dovulur » ustesinden gelmek » gıcıkca » balcık hurması » hukmu var veya yok » tansiyon duşurucu » bire vermek » masraf gormek » taayyun etmek » ittihatcı » deli kızın ceyizi gibi » kap » odunu koparmak veya patlatmak » kucultme » kul kole veya kul kurban olmak » kara evli »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.