tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dalavere cevirmek veya dondurm » ust dudak » zevk almak veya duymak » ceşnilenmek » tahassus » an anecilik » popculuk » şukurler olsun » sunnet duğunu » goruşturulmek » donuşme » askere cağrılmak » ul » cevrimsel » gozu tok » olumcul » panel kopru » tespih boceği » madik atmak etmek veya oynamak » kunde » taşyureklilik » dili donmemek veya donmek » yuzmek » şukretmek » coluk cocuk » gayrimusavî » guneyli » kuluckalık » sel goturmek » butunu hars ekin » ozumlenme » mutevelli » donemec » gozetmek » bas veya bas git » bicilmişkaftan » mustezat » reseptor » sac sakal ağartmak » gorunen koy kılavuz istemez » karşılama toreni » capa » gulbeşeker » ibretiâlem icin » ileri goturmek » granulit » başcı » obeklenme » guvenmek » canis lupus »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.