tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yakmac » goz kamaştırmak » cınlamak » unlu benzeşmesi » ust kume » sumsukleşmek » burgu » kara kullukcu » yağlıgureş » muaf tutmak veya tutulmak » iyilik etmek veya yapmak » cekmek » kacmak » boğumlanma bolgesi » işler acılmak » secmek » muhur kazmak » cokmek » gocuk » mertce » cıkarma » keyif benim koy mehmet ağanın » kara kedi gecmek » sulfurleme » orumcek » bıckıevi » manipulâsyon » duzenleyen ve genel olarak ilg » kontrolorluk » elden gel » hıckırmak » duk » mubahase » duşkun » kara kara duşunmek » beyin gucu » kopeksiz koye veya suruye kurt » durtuşturmek » zurra » gosterge » kulek » oldurmek » para cıkarmak » sınıkcılık » gorevden ayrılmak » numayişci » dışacı » sana vereyim bir oğut kendi u » orta doğu » kara gun dostu »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.