tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tutamaclı » kocuşmak » zulfikar » cancı » cocuk yuvası » yaza cıkmak » caşıt » kaduk olmak » sağakce » maddelerden oluşan varlığın he » dokumlu » cember » komurleşmek » butunculluk » duşunce » goz onunde tutmak veya bulundu » icin » hancere » pekiştirmeli ozne » kancılar » oğutuş » at » bilemedin veya bilemediniz » tukurmek » rus salatası » docentlik » cekcek » gorunuşte » soz boluğu » duşeyazmak » soğuk calmak » oduncleşme » kıptî » ciğ » ahmakca » muhurletme » mukâfatınıgormek » mahkemeye duşmek » cokek » donumluk » butce yılı » elden gel » sıkıyonetim » bicmek » dostca » satranccılık » muzminlik » tezellul » circirci » lektor »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.