tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teleutce » gosterici yardımıyla karanlık » duşmez kalkmaz bir allah » es gecmek » tutturmek » mizahcı » gozetletmek » » kıskanc » musluman mahallesinde salyango » guneşlekeleri » yelken acmak » kıt a » koksel » bolme işareti » cağrıcı » sa se » munazaa » kalıplarla desen yapılmışbez » aralarında boluşmek pay etmek » kum colu » busbutun » teadul » leh » un » boşta olarak yapılan ortu » calgılıcağanaklı » kendine yedirememek veya onuru » takaddum » sepetci » sakın ha » kalem acacağı » mumin » yuzune karşı » cın cın otmek » nukteli » duşunuculuk » cevreleme » oğurluk » boduc » cevirme ağı » ofsetci » kustah » muteşebbis » gencleştirmek » gecilmemek » adamın alacasıicinde hayvanın » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » donem » ayrıcanak yapraklılar »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.