tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hayvan elephas » mutenasip » teneffus etmek » kurkculuk » koşac » ceyiz duzmek » tuzuk » doğma buyume » oz eleştiri » cıfıtlık » carşafa dolanmak » gok ekseni » cemberli » vurucu guc » kunh » plânorcu » kırıp dokmek » tapi kalmak oyunlarda » sabanın tutağına yapışan el ac » leke surmek » levazımatcı » kabına dokmek » gusulhane » kollarıveya kol ve pacaları sı » yaydığıgozle gorulen ışıma » yureği temiz » hayırlıveya hayırlısı olsun » cukurlatma » unlu duşmesi » aracılığıyla duymak değmek e » gozden kaybolmak » sac saca » gunaydın » cokuntu hendeği » gayya » cekirdek » paca » rahat kıcına batmak » purceklenmek » karım koylu » sutolcer » citişmek » gonul almak veya gonlunu almak » celik başlık » ortodoksluk » centmek » erkec » ne hâlde » yuz goz » yerkure »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.