tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozeniş » dayayıp doşemek » kireclik » hurriyetsizlik » muzevirleme » gayrimusavî » ust geciş » lâluebkem » tup » ağız aramak veya yoklamak » cennete cevirmek » yapılmışiplik » akce » ağzının payınıveya olcusunu ve » civi kestirmek » gunah kecisi » ocakcı » işitmezliğe getirmek veya işit » slavist » yukselme » cıkıntılarıolan organ » kalbini calmak » gulec » okaliptus » coğaltmak » gokten zembille mi indi » ağzınıaramak veya yoklamak » dokunmek » durtuşme » var varın varsın varsınlar » cırak cıkarmak » duzencilik » ustune koymak » tenkitci » catma » gok gurlemesi » başcı » dilinde tuy bitmek » yuzlemece » yusru » canım » kulce » Şeker bayramı » goynume » dağgolu » cıkış » dallıgullu » sene » yorgan carşafı » sempati duymak veya beslemek »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.