tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzmek » sınamak tecrube etmek » oruc tutmak » guvendiği dağlara kar yağmak v » fumerol » olu gozu kadar » lisan » gumuşsu » ciceksiz » yurutme » one almak veya alınmak » dev kopek balığıgiller » cevren » beşpence » ceviricilik » oğurme » arasında den başka anlamıyl » gozlerinde şimşek veya şimşekl » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » sondurme » sondurmek » durumlemek » tekelluf » donup dolaşmak veya done dolaş » kirecyeren » namunasip » yapılmışiplik » kotumserleşme » teselsul » mecbur kalmak veya olmak » tuy duzmek » dumen bedeni » muteveccih » cokmek » orgutlendirilmek » tan sokmek » gocurmek » balcık » kumaş » ortak mulkiyet » tok sozluluk » olcmede kullanılan alet » karikaturize etmek » cıkak » saik » tuylu meşe » fin » bulbulun cektiği dili belâsı » toskurtmek » facasınıalmak veya al aşağıetm »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.