tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olum doşeği » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » gozleri berraklaşmak » bukuntu » puskurtme » yağhucresi » kacırtmak » kontor » horoz dovuşu » yerlere gecmek » iki ucu acık boru biciminde it » işsozleşmesi » eline cabuk » rumlaştırma » yucelmek » kostek vurmak » hitit » kurca cıbanı » yuzu sıcak » sinek ufak veya kucuk ama mid » koruk luferi » oz su » maltız kecisi » işcatallanmak » mufettiş » borc altına girmek » sebep olan fiziksel enerji ha » gorulmemiş » sutana » kostum » koşe atışı » guneşdoğmak » başmurettiplik » notrlemek » kulfet » amacsız » ozluk hakkı » zurriyet » rontgencilik » truk » percinlemek » cuhadar » tahaccur » tavukgotu » cakmak cakmak » kaba turkcesi » cat pat » puruzlenmek » sanatcı » kalem komuru »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.