tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sonradan gormuş » ağzının payınıveya olcusunu ve » cur etkârlık » goze zarı » cıkmak » gume gitmek » kumandı » gucsuz duşmek » ic » işaretle bir nezaket gosterisi » haclı » ciftlenme » birkac » uremek » bir hâl almak » donemec » kul rengi » cıl cil » ihsan etmek veya buyurmak » kosteklenmek » gunberi » allah ın veya tanrı nın gunu » sokmek » hacamatcı » umit » coğu kez » universiteli » ortunme » mundemic » merkezkac kuvvet » onunce veya onunden » yukluluk » kralice gibi » duşunuculuk » kok salmak » duşuk » goz ucuyla bakmak » merakına dokunmak veya merakın » hu cekmek veya demek » calışmak » gozunun onunde olmak » celişiklik » parcalıbohca gibi » lâvanta ciceği » hele şukur » kusur etmek veya etmemek » ozel » camuka » bir cift » ic tureme »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.