tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
delik buyuk yama kucuk » ostaki » capmak » ustune yuklenmek » canıcekilmek » modasıgecmek » kılığına ceki duzen vermek » cevrim » buz ustune yazıyazmak » eşit cenetli » capkın » cavlağıcekmek » lâtin » maca » gorme hucresi » işaretinin iki yanındaki anlat » fincancıkatırlarınıurkutmek » dunya penceresi » hamam bohcası » a dan z ye kadar » iz duşumu » kuf kokusu » gumruklendirme » tedhişcilik » fuzyometre » ayva receli » yuvarlak unlu » mururuzaman » ciğeri veya yureği sızlamak » puskul » acılama » cabuk » eksen ulke » papazkactı » ırgat gibi calışmak » acık kalp ameliyatı » hukmu gecmek veya hukum yurutm » halk yardakcılığı » hayvan elephas » er » yukseltilmek » bıraktığım bıraktığı bağladığ » capraz » iki ucu acık boru biciminde it » kumeleme » mukaddesatcı » curmumeşhut » ortunmek » durum durum » losemi »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.