tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ana rahmine duşmek » bolge » şohretsiz » işi resmiyete dokmek » kok » calgıcı » kacma » guruh » dokumlu » elcilik » berbat etmek veya eylemek » oykunmek » meraktan catlamak » şarjor » sureolcer » bolivyalı » kerpic gibi » tereddutsuz » yetiştirilen bir bitki lycoper » onemsemek » kabuk bocekleri » yufka boreği » olu yıkama » donmek » yokcu » hafriyatcı » şaka goturmemek » kusurlu » yanlışınıcıkarmak » fuzyometre » pic kurusu » rus salatası » uzunc » yontemsizlik » tokat atmak aşk etmek veya pat » gozun aydın » eklemek karıştırmak ilâve et » kılıc pabucu » cift vuruş » cıtır pıtır » parcalara ayırmak » cıkmak » boşduşmek » sumerce » milâttan once » dovuluş » capma » yengec gibi » yontma taşcağı » dalgaya duşmek veya gelmek »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.