tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guz » gozu bağlı » nur ol » tekme atmak veya tekme vurmak » yukseltgenme » cuha ciceği » yedekci » sozun ardıboşa cıkmak » w » oğutme » sursat » işe yaramak veya yaramamak » tespihcilik » taklitci » ozdekci » somurgeleştirme » koşe donucu » cekmek » kukreme » gelin guvey olmak » yer demir gok bakır » hint armudu » gulculuk » yonetimsel » cengi kolu » atın olumu arpadan olsun » goruntu » iz an etmek » opulmek » oruc acmak » trockicilik » duvenci » cat » fişacmak » karacalı » cıkıntılarıolan organ » kulâh » kapıcuhadarı » ufleyen alet » calkantı » blof » ecele care bulunmaz » ozdeşleşmek » carşaflamak » gıcırıbukme » meyve receli » vurac » doğal cevrelerini değiştirmele » okulu asmak veya kırmak » gozsuz »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.