tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
daş taş » odevlendirme » gın gin gun gun » servise cıkmak » sozde » kakac » koşeleme » kopoğlu » şuphe bırakmamak » cole donmek » amerika tavşanı » ceşnicibaşı » ele gecmek » carpılmak » cekirdek » goturmek » nifakcı » at binenin veya işbilenin kıl » oduncleşme » birbiriyle karşılaşmak birbir » muftu » kan ter icinde kalmak » puf noktası » nakibuleşraf » toskurmek » ackılatmak » sunnet olmak » suruklendirmek » gelinlik etmek veya tutmak » kapcık » cıkmak » damarına cekmek » cabucak » cakozlamak » turedi » golge olaycılık » oğutulme » arap olayım » capanoğlu » avuc » bıcak vurmak » tunclaştırmak » ustunluk karmaşası » icerlemek » kursu » gozden uzaklaşmak » gozetmenlik » akdarıpanicum » kırbaclamak » tamam mı »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.