tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arpa ektim darıcıktı » mer iyet » lehce bilimi » kuremek » solpumek » okuler » yakasına asılmak veya yapışmak » muhafaza etmek veya edilmek » cirkince » cabuklaştırma » gok yakut » şeytan tuyu olmak » surmek » otleğen » tok gozlu » cussesiz » elekten gecirmek » coğu zarar azıkarar » allah vergisi » elini kalbine veya vicdanına k » cırpmacı » turetme eki » ceşitli ogelerin perde aksesu » oncel duzen » inekcilik » gurbete cıkmak » aksaklık veya bozukluk » kopru yol » goz acamamak » ıspanaklıborek » delikli taştekne » cıkrık » allah belâsınıversin » canak uzengi » studyo » acıt » duşuk yapmak » canak » uye tam sayısı » olumsuz » hamur acmak » sungu » carpmak » bolme » teklif tekelluf » utulenmek » koşac » zr » carpışma » yanardağbolgesi »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.