tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu pek olmak » tombeki » goğus tahtası » bilgiclik satmak veya taslamak » yon vermek » asıda olmak veya asıda kalmak » sokulmek » cizgilenmek » ilgincleşme » ceşnilik » orta cağfelsefesi » bir tatlı » 30 ağustos » utuleme » kafesci » krater golu » kor » goceri » calkanmak » cicek tozu » m » tumorleşme » gungormuş » cubukluk » tok sozlu » yıldırımla vurulmuşa donmek » calkalanmak » tırnak gostermek » korlenmek » zıvanadan cıkmak » cıkış » mac mec » saik » umurumum teki ters soyleşiyle » fransızca » muslukculuk » culûs » şirretce » buyuleyici » mucerret » ekmek kufu » kacta » cankurtaran duduğu » sinolog » fırsat kollamak veya gozlemek » civi yukarı » daha da geliştirmek amacıyla b » yapılan resim ve bezeme işi » dili donmemek veya donmek » dokmek »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.