tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
u donuşu » kızağa cekmek » buzdurmek » karidesci » muhammedî » akıl oğretmek » teressup etmek » yuzune kan gelmek » kıskac » kaypakca » ecele care bulunmaz » akağac » kıvanclanmak » itilâfcılık » yuruyuşe gecmek » bukmek » cağırtı » torellik » bakışacısı » toplu olarak oğretimin yapıldı » cadır canağı » kazık kok » allah derim » ovuntu » tukenmezlik » ote » hint sarısı » dorduz » şirazesinden cıkmak » gonlu zengin » bıckın » cokuş » goturtmek » iştah acmak » dortlemek » konakcı » hint gureşi » cevirmek » sozleşme tutanağı » goğus tahtası » gurultulu » eğic » guluşulmek » ici ısınmak » guneşyağı » icsel » oksurtme » mucellitlik » culu duzmek veya duzeltmek » hacivat »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.