tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maca beyi » taahhutlu » a dan z ye kadar » yuruyuşduzenlemek » cuvalcılık » hacamatcı » surgu » muhafazakâr » tarh etmek » inatcı » guclu duygu durumu » uzum pekmezi » tecrit izolasyon » cerezci » burunmek » kor boğaz » cayır teresi » kufuru basmak » namus sozu » kur asıolmak » oğutcu » kulturlu » kucuk » mujdeci » ad » alcak ses » uslûpsuzluk » kacmaklık » tekabul » toplumsal butunleşme » tefessuh » ağac cileği » cekirdek » ipliği pazara cıkmak » gocurulmek » kokusunu veya koku almak veya » coccothraustes » orospu boreği » cığırmak » dutu rubus caesus » donencel ay » corapcılık » duduklemek » surunmek » kavara cekmek » ovungen » kepce » tecavuz etmek » unsuzunu gosterir » muteşebbis »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.