tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sus bitkisi » bahsi gecmek » yapmaya yarar » ya ya » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » guc » ilâc » saclı » emeği cekilmiş » muzakere etmek veya yapmak » ettiği yanına kâr kalmak » koleleştirme » yuzergezer » hurriyetcilik » gorulme » paralel iki yuzeyin sınırladığ » sınır cekmek veya cizmek » gerceğin doğaya uygun bicimde » gonye » acıklık » kınık » kendini bilen veya bilir » iplik cekmek » hanefî » yurutum » papirus » durulmek » capasız » oc almak veya ocunu almak » muntesip » ust uste » keşkul » orumcek bağlamak » tuy dikmek » akışkanın gecişini ayarlamaya » gulboceği » soğutgiller » soz zinciri » duduklu » mtırak mturak » davranmak saygıgostermek soz » premature » kin » icinden konuşmak veya demek » su boreği » gonul yakmak » hic » ciziliş » sozlendirmek » cakal armudu »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.