tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıs kıs gulmek » gomlekliler » mufredat programı » yeni cağ » ağzınıacmak » samanlıgubre » surutmek » batınîye » şovalye » ceviriş » halkcı » restitusyon » gepgenc » caktırmak » duzenlemek » yon » cabalamak » avuc ici kadar » kız bocekleri » usanc getirmek » kekec » akıntıya kurek cekmek » sut gibi » gotlar » zeytin guvesi » tır » kurtun » allah sağgozu veya eli sol goz » gipur » cozulum » burum » bağışcı » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » kohne » civi » hangisinde bulunduklarınıbelir » comert davranmak » edinc » dort yanıdeniz kesilmek » bir sure ayrılmamak » sah cekmek » carıkcılık » imtizac » gecer akce » onemseniş » keloğlan » koy turkusu » saik » oturak kundesi » başbıcağı »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.