tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
markscılık » donme » ihtimam etmek veya gostermek » nobetleşmek » gecişme » toskurtme » pusuya duşurmek » percinlemek » dil otu mu yedin » duşeş » sutlu » cakır cukur » acı » cağlar » orucsuz » cepellemek » piyasaya duşmek » dumduz » guve » surek » of » peşin hukum » cavalye » zayıf duşmek » cevirme » soz konusu » asansorcu » uc boyutlu film » şuphelendirmek » temelluk » devletlerin uyrukları » rumen » govermek » kullanılır » strukturalizm » hacvari » ay orumceği » gozlu » almanlaştırmak » samî » gecişim » temayul » uzerine tuz biber ekmek » net ucret » uleşilme » işitmezliğe getirmek veya işit » gureşilmek » cemkirmek » suzme » icerik »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.