tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzından kacırmak » den yana » belâya catmak girmek veya uğra » calgıc » pullukcu » yumruk atmak veya indirmek » guclenmek » dostluk başka alışverişbaşka » kunyesini okumak » can kaygısına duşmek » afrikalılık » sondurucu » rahatca » cakmak » pozitif goruntu » tukenik » gepgenc » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » anlamaya yarayan sınama » tumlec » canına yandığım veya yandığımı » eğir koku » cıkmak » anser » korelmek » gozetmek » tok gozlu » ti » cırcır boceği » uleştirmek » si » etrafında dort donmek » sanat dunyası » goz yummamak » pazarlıkcı » turt » baldırıcıplak » mustakil » icat cıkarmak » temerkuz » oykucu » tevarus » allah ın evi » guzey » calkalamak » gomme » cilehane » belgegecer » kemiklerden biri » orselemek »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.