tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı

duygu eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nemceker » su orumceğigiller » iceri » fevc » buyuk sesli uyumu » capraz » goz yuvarı » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » mtırak mturak » ici goturmemek » cemberlenme » devlet duşkunu » ağzının payınıveya olcusunu ve » kumandı » goz alıcı » ortak bolen » coban kopeği » calımlık » cekelemek » kosnul » iyi gun dostu » lâtin » buyuk cember » cokel » soyleşi » mizac » gulmeceli » cektirici » kamburu cıkmak » produktor » catkı » bukuntu » yerel yonetim » cevirmek » caker » paraşut ile atlama » ısparmaca » urpertici » şohret » tenevvur etmek » anlam cıkarmak » mucbir » kucuk dalga » tac » faaliyet gostermek » işi cıkmak » mufteri » cokuş » umera » su culluğu »

duygu_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı nedir ve duygu_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.