tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gundelikli » perşembenin gelişi carşambadan » karman corman etmek » cirişci canağı » kırk bir kere maşallah » mustensih » gecek » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » işgunu » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » govdesel » icindeki en kucuk birlik » kulaclamak » ust kat » sozunu kesmek » para peşin kırmızımeşin » ceviri » nufus cuzdanı » kacmak » gece kulubu » gecmek » muzakere » sureğen » ağzına bir zeytin verir altın » cennete cevirmek » gerceğe aykırılık » sayıştay » zorunda kalmak veya olmak » meydan dayağına cekmek » kulhanbeyi ağzı » pecelenmek » butunleme » cekme » amputasyon » asıl nusha » savaşcı » kızılkok » parkcılık » zerduştculuk » sırtustu » anlamıverir » oklava veya baston yutmuşgibi » almanlaştırmak » kırkgecit » ocbe » kamburu cıkmak » kuskunu duşuk » kakınc » rayic fiyat » gubrelemek »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.