tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcek » cıpır » olumlu » catallaştırma » cevirim senaryosu » catıkatı » cabalanma » mudavi » ipcik » turkuaz » unletmek » dara duşmek » gur » gostermecilik » ucuşmak » oz su » ekşili corba » yumuşak yuzluluk » ucuk » kulâhcı » bicimsiz » ya rabbi » arnavut kaldırımı » gormek » calılık » buzuşme » odunu koparmak veya patlatmak » curuğe cıkarmak » akbalıkcıl » cıt cıkmamak » jubile » tavanına cokmek veya yıkılmak » kamcılılar » baskın cıkmak veya gelmek » nufus sayımı » cırnık » gozune ilişmek » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » kucuk hanım » bir postum var atarım nerede » ustunde kalmak » calmak » milliyetcilik » gondermek » ciskin » an anevi » imparatorice » boykotcu » kullenme » australis »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.