tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekememek » cevrimli » carpıntılı » altın tutsa toprak olur veya » uncu » sınıkcılık » uleştirimli tuze » osmanlı » calışma gezisi » başaşağıduşmek » turkuleşmek » boluntu » cıvgar » olumsuzleştirmek » tezgâhcı » gozden duşmek veya duşurmek » butunculluk » yuzune bakmamak » bayraklarıacmak » olumu op » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » kacırmak » cın cın otmek » sifonu cekmek veya sifon cekil » kırcıl » sucuğunu cıkarmak » makyavelizm » orumcekler » majuskul » tutmek » cekinik » alkışcı » cep harclığınıcıkarmak » iclene iclene » daruşşifa » aramak » goturum » dışına cıkmak » oksuzler anası oksuzler babas » secim bolgesi » umit bağlamak » purtuklu » herkesin gectiği kopruden sen » cokmek » koşe kapmaca oynamak » uzgunluk » korkunclaştırmak » calkamak » cıkar budak » osurgan boceği »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.