tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzellik » radyatorcu » tufekci » ozonolcer » icine işlemek » devetuyu » fluoresan » ir » boy olcuşmek » iyilik gormek » alevî » karşıtı » ic barış » puan almak veya kazanmak » cıngırağıcekmek » durum » inmek » no » sanatcı » guc » acmalık » amac edinmek » golge » karşıcıkmak » ustsubay » yukseltmek » imzayıbasmak veya cakmak » sumuk » kenara cekilmek » ibrikci » uşutmek » kır gulu » dovdurtulmek » cıkmak » turkmen » su orumceğigiller » hacamatcı » senyorluk » gunu yetmek » goz » kuşgibi ucup gitmek » kurek kadar veya papuc kadar d » yaylar uzerinde hareket etmek » tetikcilik » surucul » mutehassis etmek » teselsul » catallaşma » kac kec » balıkcılık »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.