tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muşahhas » dilediğiniz gibi » cuvallı » utangac » cacaca » başının gozunun sadakası » uvey cocuk » ruzgârlama » parcalayıcı » caldırma » ağzınıacmak » kor ucuş » gozu olmak » yontem bilgisi » gun » alternator » uzulme » modullu » kan emebilen halk arasında ba » ulkesellik » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » oğur » noktalardan her biri » sektor » karikaturcu » cakmak » boyle başa boyle tıraş » » acıktan » orneklendirme » hukmu parasına gecmek » on bilgi » yaka paca etmek veya goturmek » kucuk hindistan cevizi » bocu » haber bulteni » beklenmediği umulmadığıveya c » hal caresi » gurbuzluk » yuk vurmak » rahat doşeği » gun durumu » tazıya donmek » zihni alt ust etmek » kor » capulculuk » oluluk » oncu oyun » davul dovmek » bayramîlik »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.