tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oykulemek » icim » cıngı » yufka boreği » guvenliği sağlamak icin yapıla » bilinc akışı » ahbap cavuşlar » keceleme » yalanınıyakalamak veya tutmak » zangocluk » bir koyundan iki post cıkmaz » guzel olmak » donup dolaşmak veya done dolaş » oğrenci » muşteri » vokabuler » taktir etmek » gununu gormek » yoldan cıkmak » buyuk unlu uyumu » by pass » muzevir » onunu ardınıduşunmemek » kalın unlu » gosterisi » fe » gd » bilgili » dilinin cezasınıveya belâsını » cozgunluk » akşam guneşi » tedhişcilik » gureşminderi » herifcioğlu » hicbir » orfî idare » unsuz benzeşmesi » ust » gozleri cekik » uc » yalancıcıkmak » acmak » olcu » ictima » ilişkilerin butunu iktisat » kok mantar » bir veya tek başına » canıyurekten » bugunden tezi yok » ağaclaşma »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.