tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayakcak » yerleşim yerinden başka bir ye » oruc yemek » icin kullanılır » cekmek » lâfcı » karikaturculuk » carpanlara ayırma » gozu yuksekte veya yukseklerde » olculu bicili » abbasî » kor faregiller » kamcıkuyruk » yureği kan ağlamak » cadırlıordugâh » nalcasız » carpılı » salcalanmak » ici cekmek » başıcekmek » celmeleyiş » kışve yaz arasındaki mevsim i » sarac » cıkartmak » ayrıseci yapmak » ust tarafı » yukletilmek » cevirmek » gozlenme » ak don kara don gecitte belli » dunya » cunun » hareket » cıkmak » mubeyyiz » fransızlık » koylu kentli » yucelmek » soğuk duşmek veya kacmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » koktenci » levanten » pacalı » ucurma » musademe » rucu hakkı » podosuet » olum » orgu » kompozitor »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.