tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arac » duşuncesizlik etmek » duğun hamamı » gozunde şimşek cakmak » sıcankuyruğu » duzenli ordu » ayağına celme takmak » kotu yola sapmak » luzumlu » caktırmak » fondoten » uc » koklemek » bukumlu » susletmek » pırıldakcı » hırgur » mars » frenk cileği » barcak » kuşgibi ucup gitmek » karagoz oynatmak » dostca » cer » gumuşsuz » daloğle » kor faregiller » gorunurde » top cam » trockici » kırcıllık » comak sokmak veya koymak » yakmac » imza gunu » yuru marş » pohpohcu » usanc getirmek » somurmek » soğuşturmek » yaya gecidi » kum colu » gum » duduklu » ozdeşlemek » dizleriini dovmek » » kucumsemek » tacsızlar » golge » ara konakcı »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.