tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzenleme ve filme aktarma işi » civitli » galebe calmak » kalıpları » bulûğcağı » acmak » goyunmek » gozluk » kurtaj » gul gibi » muhur mumu » kıl kecisi » oğle uykusu » sudan tavuğu » soğme » durtmek » evrat cekmek » duk » habeşî » cakılıp kalmak » kucukbaş » gulucuk » yureği kan ağlamak » guzellik » geciştirici » kuvvetini gosterir » corbada tuzu veya maydanozu bu » curutmek » bak » fıcılama » tacsız » organların her biri » cavlı » boluşme » kancılarlık » ucak alanı » eline duşmek » uflenmek » pluviyometre » kuşgibi ucup gitmek » yağlıgureşci » boşluk » ağzından duşmemek veya duşurme » gerekceli » eteğindeki taşıdokmek » olumu goze almak » pupa yelken ilerlemek gitmek » işişten gecmek » cizgi » yonetici »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.