tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kapkaccılık » avrupaî » ordurmek » yangın yerine donmek » ağzına vur lokmasınıal » girmesiyle cıkmasıbir olmak » br » nufus bilimsel » koltukculuk » l » ors kemiği » yuzmek » goruntusel » ses vermek veya vermemek » ay » jon » sacılmak » muşkulpesent » uzmek » puskul kuyruklular » gelecekcilik » cingenelik » ozel sektor » salkım sacak » sulumen » gencleştirmek » guluşme » soz ebesi » hevesine duşmek » boğazına duşkun » donme » plâstikten arac » sunger » donemec » sacmalamak » cıngı » ufleyici » cizmek » civili » orkleme » akaclatmak » mudahil » yokculuk » kultur ortamı » rucu » canıcıkmak » acık sozluluk » gorenekli » dudak dudağa gelmek veya kalma » kulucka donemi »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.