tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekmece » gorucuye cıkmak » fil yuruyuşu » golet » tombeki » cıkarmak » gomlek » motamot ceviri » gulle atma » kilit kurek altına almak » ya ya » kosele » soyleniş » başıustunde yeri olmak » ici kapanmak » kuşum » giysi » kâkullu » bal ozu bezi » cekinik » can ciceği » yenik duşmek » ucleme » mal kapital » yuzunden okumak » hah şoyle » pozitif bilimler » kohnemek » kucukluk » taayyuş » muteharrik » akcaağac » keci » ışıkolcer » arasıhoşveya iyi olmamak » duldul » uremek » ors kemiği » orulmek » robdoşambr » izduşuren » dosta duşmana karşı » bahisci » surunuş » gumruk kanunu » zararına kazanc sağlamak » icme » coklarınca » dokme » yonetilme »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.