tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sukûnet » al gulum ver gulum » tır » tekduzelik » bağlayıcı bağlama niteliği ol » suven » guvenliği sağlamak icin yapıla » ruslaşma » eşeysiz coğalma » bohca » apacıklık » cumle bilgisi » başmufettişlik » cift halka » hititoloji » cekme » dunyaya getirmek » yonetmek » surunceme » en » duğmelenme » allah sonunu hayır etsin » merhem » gece ucuşu » kedi gibi dort ayak uzerine du » reaktor » balığa cıkmak » odunu koparmak veya patlatmak » cağdaş » gencleştirmek » an anecilik » kopru » kayakcılık » vitellus » kac kec » tuketme » bulunduğu yer basamak » guz ciğdemi » yuz » yanaşık duzen » cıkıklık » musavatsız » bohcasınıtoplamak » cekicilik » kona goce » eğitim donemi » kulleme » kındırac » darulfunun » uslûp »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.