tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozunun onunde olmak » bayram gunu » calıştırıcı » goz » yurumek » cocuk oyuncağı » hint baklası » yuksek yaylak » turdeşlik » gorgu tanığı » sınır otesi » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » uzme » orgen » sublimleştirme » cabalamak » herifcioğlu » modulâsyon » kusur » yunlu » ahlâkca » kosteklenmek » rontgencilik » cesaret gostermek » kup şeker » nufuz etmek » o » zurafa » oldurulmek » mizahcı » liman cuzdanı » donence » ele gune karşı » yuzdurulme » acıklaşmak » gravurculuk » coğur » akompanyator » edat tumleci » tekerlekci » otmek » hıncınıcıkarmak » anus yuzgeci » gulerim veya guleyim bari » koruk » kucuk kap » bol kepce » ve katımadde » cat pat » kucuk gezegen »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.