tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calmak » mik » kurulur » on ses » carşaflı » muhurdar » cağcıllaştırma » arkaya bırakmak veya koymak » oluruna bırakmak veya bağlamak » obek » gok yakut » acısal ivme » merhem » goz banyosu » hakkıodenmez » pufleme » anketor » gorevden alınmak » ic » haber bulteni » gelinlik etmek veya tutmak » bugune bugun » duztaban » cimlemek » koprucuk » kartezyen » hoşgorucu » oncul olmak » başmurettip » cevirgi » paskalya coreği » kulâhlı » geleceği varsa goreceği de var » tuketmek » ucten dokuza » ucmak » uzum uzum » acmak » tuplu » ceki duzen vermek » cakmaklaşma » cirkinleştirme » duzlem » cekirdek » goruşmek » siparişci » yangına korukle gitmek » ren geyiği » figuratif » hancerleme »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.