tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
un » goğus » mucevher kutusu » ozleştirmeci » goz sevdası » cıdam » borclanılmak » curutmek » uvey evlât » politikaların genel adı ferdi » gensoru onergesi » ufuruk » kopurmek » gumletmek » ovuluş » yuzlenme » doldurulmuşcam seramik veya c » sozu bağlamak » hacivat » kumbet » kumes hayvanlarını urkutup kac » fıcıcı » veya orulen dikey duzlem » ve sorumluluğunu taşıyan birim » yuzune gulmek » cekirge kuşu » parcacı » kulâh kapmak » havuc suyu » bozuk calmak » gume » camurdan cekip cıkarmak » sunepelik » ciftlik kâhyası » bicilmek » goruntulemek » parcalarıkaynaştırma işi veya » ulkudaş » kıt a » pandul » ureyiş » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » arabankurdî » dirlik duzenlik » karanlığıdeşmek veya yırtmak » sutsuz » abbasî » o gun bugundur » iclilik » işcığrından cıkmak »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.