tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surtunuş » kullemek » arkasına duşmek veya takılmak » sinemacı sinemanın ceşitli ko » dili cozulmek » sultan boreği » goz yıldırmak » bicimini alır hidrojenle oksi » gulu seven dikenine katlanır » suya duşmek » cam goz » bir ceşit sıkıştırıcıalet » midibus » on kol » sunnet cocuğu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » icin surulen kimyasal madde » cobantarağı » buzulmek » gelip gecmek » gosterme zamiri » adana kebabı » kucuk ay » genişgonullu » celenc » serbest bolge » takallus etmek » toplantı konuşu bilimsel top » veya bu anlamda birleşik isim » cemic » yureği yanık » ileri gecmek » elini belli etmek veya gosterm » kozasına cekilmek » kurevî » camurlanmak » ağır soylemek » oluşturduğu tuzel varlık » dunya gozune zindan olmak goru » dovme » hukum » ortaklaşa alışkanlıkların tut » allah a emanet » durtmek » koylu » kullî » fluorışıl » plâkcı » şerefe veya şerefinize » terennum »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.