tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teşrifatcılık » tavukpencesi » duz tumlec » celik » cocuksuluk » gecmesi » kusturmek » acık kredi » tifus » yuksunmek » doğma buyume » rodezyalı » gecmez akce » cukurluk » gok doğan » bahcelik » surtunme » doşemeci civisi » bolum » bağlayıcıunsuz » suya duşmek » hucuma kalkmak » taraca » ciftleştirme » yaylıcalgılar » ağac minesi » citmek » ofke ile kalkan ziyanla zararl » karagozcu » yandan carklı » tufekhane » zevkten dort koşe olmak » zn » kıpık gozlu » kırmızıcizgi » calım » salepci » duvesime » goruntu » cenesiz » turbedar » citi yapmak » duşurmek » kuturdeme » duygusal duşunme » cehennemin bucağıveya dibi » bilim » bolme » goz goz olmak » sağlayan şartların butunu »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.