tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
balıkcı » babasının veya babalarının cif » tefessuh » kirecci » ek odenek » yuzlemece » sırtınıdayamak veya vermek » gelecekcilik » cakılı » ummî » tarafından arabacıicin armağan » tereddutle » iki ahbap cavuş » purtuklenme » yeni gercekcilik » kocsama » sut mavisi » bulgar » cocuk bakıcısı » altmışdortluk » ici surmek » ic salgıbezi » keloğlan » comelmek » gumuşletme » cenekli » gucuk » cembersiz » guz donemi » sofrasıacık » gulluk gulistanlık » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » cağlamak » viola tricolor » allah cezasınıvermesin veya al » mercimek corbası » yonelik birbiri ile uyumlu am » kritik » meşhut suc » işin icinden cıkmak veya sıyrı » oz devim » ateşbacayıveya sacağı sarmak » od » civi kırmak » goturmek » yelolcer » ciftcilik » havuc suyu » başıgoğe ermek veya değmek » gumruklenme »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.