tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşucuşu » israfa kacmak » kılıc » suzuluş » ardınıalmak veya getirmek » luks » cozgu » gonlunu pazara cıkarmak » oldu olacak kırıldınacak » kumbet » broşur » mızıkcı » yuksek lisans » toprak sıcanı » kılıc bacak » demir tavında dovulur » hopurtulu » cello » cevabıdikmek veya dayamak yap » davranmak saygıgostermek soz » cıvgın » olcmede kullanılan alet » gozunun icine bakmak » aristotelesci » uşuşmek » guler misin ağlar mısın » balık kavağa cıkınca » cokluk eki » tukenmek » yuzu secilmemek » in » suveyda » kusur » sıcraşmak » dol yolu » bankadan cekmek veya almak » carşaflatma » karagozculuk » ruya » daha neler » halk şiiri » allah ım » geciş » u » tercume » cakılmak » uzak gocuşme » mustehcenleşme » buryancı » gockun »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.