tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goncu » guzergâh » bazıdingil doner bazıteker » lupcu » puflemek » tespit etmek » danca » hatırlatmak » uzunlukta bir yanıyivli yuva » av dışında padişahın yanında b » gecer » zıvanadan cıkmak » kırbac » ustunde durmak » hasret cekmek » duğum vurmak » celik parca » super star » gece işciliği » kalafata cekmek » ya rabbi » urun » kavga cıkarmak » paraşutculuk » gorunurluk » otmek » değiştirmemek veya yanılmamak » uzerinde durmasıyla kazananıbe » goz kırpmak » gecirici » celseyi acmak » tıpkıcekim » gubre gazı » ozalitci » tehacum » cim cim » zuhre » poliuretan » b » korelme » otesi berisi » seruvenci » korun istediği bir goz allah » turuz otu » soz duşurmek » muptelâ » sığırodu » allah esirgesin veya saklasın » her horoz kendi copluğunde ote » pabucu buyuğe okutmak »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.