tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ra re » esmer kufler » bolum » eşbicimlilik » soz yarışı » buyuk » havale gondermek veya yollamak » tenceresi veya tencereleri kay » kokteş » perdahcılık » golleşme » seckin sivrilmiş » kurulu duzen » cıkarmak » soz sahibi » iciliş » alıc » hovarda olma durumu » in hali » bulamac » kâğıt acmak » yurek yarası » tandır coreği » cakma » cubukcu » tercumanlık » tıkacsız » yazık gunah » vantilâtor » turkceci » cebine indirmek veya atmak » yureği cız etmek veya cızlamak » korler mahallesinde ayna satma » cinili » gulabdan » caba gostermek » kokenlenme » kancılarlık » hanefîlik » cağrışmak » ciğnemeden ağız icinde evirip » kardeşce » rontgenleme » ağzıteneke kaplıolmak » bolmek » su » avcunun ici gibi bilmek » olculu » kume kume » cat pat »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.