tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
glikozuri » uğur boceği » kurtluca yer palamudu » kıssadan hisse almak veya cıka » dili varmak veya varmamak » acık sayım » gayrimutecanis » durme » celtikli » kıyak kacmak » hata etmek veya işlemek » ac » bıcaklama » puskurmek » ara yon » cokuntu » bektaşî uzumu » tebellur » kacar » guvelâ » karalar bağlamak veya giymek » kucumsenme » imtizac etmek » kulâh giydirmek » dırıltıcıkarmak » cop tenekesi » dunit » orasısenin burasıbenim dolaşm » cokmek » tenasup » dârıfulful » allah bilir » değer duşurme » oyle » once can sonra canan » bilgiclik satmak veya taslamak » sulunluk » c » gumbedek » yonelme hâli » copsuz uzum » kraldan cok kralcıolmak » kapıyıacmak » bulbul gibi konuşmak veya okum » keskin zekâ keramete kıc attır » cekmek » begdili » karburator » allah akıl fikir versin veya a » ceşni tutmak »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.