tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dile veya dillere destan » arkac » boke » yureği hop etmek veya hoplamak » elden vefa zehirden şifa » kenara cekilmek » suzgeclemek » bicimini alır hidrojenle oksi » meydan dayağına cekmek » muntahabat » pm » ufak capta » luzum var » nevruz bayramı » cıtpıt » yaşuzum » notr » horguc » hizmetci » guzergâh » cekinik » ticaret kanunu » başustunde yeri var » koordinator » muslumanlık » terettup » ipi birinin eline gecmek » gundondu helianthus annuus » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » cumle » odul » tedavulde olmak » cankurtaran duduğu » gozune hicbir şey gorunmemek » gonderilme » tumgenerallik » mustakim » basubadelmevt » gecmediği gibi sonunda da gen » hancere » kıraclaşmak » kacıkca » evrat cekmek » yalvac » ordovr arabası » tukuruk » ciğnem » kahrından olmek » argaclama » alkololcer »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.