tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
imalâtcı » ust » indukleme akımı » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » gozu sonmek » sinekcil » abakus » hucuma kalkmak » kıssadan hisse almak veya cıka » maddelerden oluşan varlığın he » coğunmek » soylevci » serbest bolge » non stop » havadan sudan konuşmak » kacmak » cumle » cağınıaşmak » kafesci » kuf bağlamak veya tutmak » corba gibi » gorunuşu kurtarmak » gostermek » penceleme » ic tutmak veya ic bağlamak » suyu hurmetine veya yuzu suyun » cerceveci » cuz î » yalın cumle » formulleşme » koken belgesi » topluluğu » bicim » şerit » ozgurleşmek » kırcıllanma » gormek » futuroloji » olcerme » yoğurtculuk » yukseklikleri ve yol actıkları » gelmişgecmiş » bakar mısınız » lule » dilediğiniz gibi » lâf soyledi bal kabağı » cozumleyiş » icine su almak » erik receli » koylu »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.