tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gelsin veya gelsin gitsi » yukleme » tecrube » muteferrika » suzulmek » usulsuzluk » pompalıtufek » cemberleme » yukun » ustune koymak » iki kere iki dort eder » copcu » ozsel » dipciklenme » yağmur olsa kimsenin tarlasına » rum ateşi » bolumleme » yukseltme » coreklenmek » yararlanarak yasalar cıkarmaya » almancı » barışcı » acıklamak » cay kenarında kuyu kazmak » tıkac » boksorluk » duşmez kalkmaz bir allah » soz yazarı » akağac » otesi var mı » deklânşor » şaşkına cevirmek » yuzdurulmek » gul yağı » yargıgucu » sutyen » biciminde bağ » vermek » acık celse » bocek kabuğu » sut » halebî ordaysa arşın burada » butunlenme » cay » atcılık » yuksekten bakmak » kızıgonlune bırakırsan ya davu » patates boceği » celik comak » kurban bayramı »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.