tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygu eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rafızîlik » catışmak » anlam cıkarmak » dernekci » mubalâğa » istintac » danalar gibi bağırmak veya boğ » eşgudumcu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » Şeker bayramı » muleyyin » hizmetci » gozu onunde » ağacıkurt insanıdert yer » veche » uctan uca » cizelge » ıstırap » barut fıcısıgibi » cicekci » kutleşmek » duasınıveya dua almak » mubarek ay » cıkışkapısı » gecmişola » tuketici » kumes » seruven » kapkaccı belli etmeden para v » yurek carpıntısı » koksuzluk » katalizor » transit gecmek » câk câk olmak » ozdeş » defteri durulmek » uretim bicimi » sumsuk » butun butune » dizginini cekmek » kenarlık » kancılarlık » kanıkanla yumazlar kanısuyla » prelut » cakıllık » sekiz yuzlu » yalan yere yemin etmek » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » işbolumu » cifti bozmak »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.