tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu kesmek » yuzustu » aktorluk » gorsel işitsel cağrışım » cenesi duşuk » gozunu seveyim » yarışcılık » gucenmek » ozumseme » temel tumce » catma » ahcıbaşı » tebellur » cukur » ırakgorur » ulen » holoturitler » ad govdesi » tutunacak dalıolmak veya olmam » notrleştirmek » yer ucmak ii » cokelti » kadıngobeği » goz aşısı » kurşungecirmez » anasının korpe kuzusu » şansolye » cevirmek » kutlemek » elinde buyumek » yapılan resim ve bezeme işi » kazık kok » yanardoner » sırca koşkte oturan komşusuna » kırıp gecirmek » ağız tamburasıcalmak » orgun eğitim » işgostermek » kulucka olmak » il » kendini vermek vurmak veya cal » veya orulen dikey duzlem » mulâhazat » bilgic bilgic » masraf gormek » onayak » corbacılık » guvenliği sağlamak icin yapıla » işin icinde işvar » boyu bosu devrilsin veya devri »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.