tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygu eş anlamlısı nedir

duygu eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygu eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygu eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygu eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
universiteli » kucuk asya » koftecilik » urperti vermek » gumruk » kotu » allah ın hikmeti » cırpmak » başarıdeğeri » cırak etmek » bufe » noktalama işareti » bilinclilik » boylemesine » bortuk » parazit » luleci » arışların arasından gecirmeye » hanımgobeği » olum doşeği » gorevli kişiler » coplukcu » lâf cıkmak » cepellemek » soğulmek » carpım » cemrenme » enjektor » ortmece » cokertmek » guzel » kurekcilik » sonumlemek » iz ansızca » munebbih » hakikî » al elmaya taşatan cok olur » goru » doldurdukları rengi beyazdan » zemheri zurafası » goz bağcılık » soğdurme » tureme unlu » burnunun ucunu gormemek » candır » yumurta kapıya dayanmak veya g » uzum suyu » cılgın » cığa » bitumlemek »

duygu_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve duygu_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygu_eş_anlamlısı_nedir nedir ve duygu_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.