tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah ın evi » tuketim » gozleri kapanmak » ic cokgen » kampa girmek veya kamp yapmak » hodukluk » lâpcınlı » gume » gonul ferahlığı » cifte atmak » dağcamı » cinkografi » başıdinc » cı ci cu cu » aristotelescilik » goz gore gore » tarafından arabacıicin armağan » zevale yuz tutmak » haber ucurmak » gobekli » induklec » nevaleyi duzmek » kırk bir kere maşallah » fr » gosterişsiz » sansurlemek » salcalı » sokuk » bir coplukte iki horoz otmez » derme catma » ceribaşı » yerinde su cıkmak » dunden » guvensizlik » ve katımadde » cırpınmak » mızıkcılık » ofkelendirmek » baygınlık gecirmek » ceteleşmek » olağanustu » serce » kâğıtcılık » yun » cetrefilsiz » gonlu bulanmak » kan cıbanı » altına etmek veya kacırmak » onlemlerin butunu » ayağına uşenmemek »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.