tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkartmak » fırıldak cevirmek veya dondurm » cakıllık » askere cağrılmak » uzucu » cakıntısız » kuştuyu » dost ağlatır duşman guldurur » temiz kanıda vucuda dağıtan or » buyukken daha kucuk duruma get » kunye » hukumdar » gurultu » carpılmak » kamburunu cıkarmak » gumuşlenmek » taklip bi » kaplanmasına yol acan ilkel ma » venezuelâlı » neşvunema bulmak » acemi caylak » gozum cıksın veya kor olsun » borusu tutmak veya ustunde » tumselme » vucut bulmak » mutebeddil » coğumsamak » yuğruk » notrleştirmek » cekmek » dondurme » cemaziyulevvelini bilmek » hukûmet » rahatca » serbest yuk » uyeliği duşmek » fistul » cemce » obek » olumsuzleşmek » duzemek » bankadan cekmek veya almak » gozunu ustunden ayırmamak » icmek » lâpon » calıştırıcılık » koturum » methiye duzmek » duzelticilik » yuz surat davul derisi yuz sur »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.