tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icitmek » zıpcıktı » kotek » purcuk » adam icine karışmak » mutluluk cubuğu » lâtin ciceği » ust deri altı » pence » ahmakca » hanımgobeği » unsuzunu gosterir » bolme » cıplak » candır » dostlar şehit biz gazi » davranma » ardından veya arkasından atlık » sanskeritce » şın » ciftcilik » gozu kesmek » kıyakcı » percinlemek » uleştirmek » boynuz takmak veya takınmak t » yumuşak ince kâğıt » keyif benim koy mehmet ağanın » besmele cekmek » yarıgecirgen » kotu » presci » civili » guderileme » dumen neferi » cotira » katranıkaynatsan olur mu şeker » cevirici » başına kan cıkmak » sun î » dunku » kuyruklu yıldız sacı » meş um » ulûhiyet » benicincilik » sumsukleşme » yukseltgenme » yureği şişmek » pacal » ruşt »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.