tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceki duzen vermek » cıkma » taşcıl » goz dişi » kırlangıc » cıtlatılmak » kuvvetini gosterir » teşrifatcılık » masallarda gecen dişi dev » copurlaşma » oksurtmek » calıfasulyesi » calgıcı » uretici » mongolist » yurumek » uc duzlemli » palyaco gibi » suyundan yararlanılan cukur » gormemezlikten gelmek » oğrenci kartı » eğitim fakultesi » acmak » balıksırtı balık kılcığıbicim » alacağıolsun » cağırı » nutuk atmak veya cekmek » sovuş » hucum » cap » ucunu kacırmak » suzgunleşmek » kokenli » cebrî yuruyuş » sonra yalnız balistik kanunlar » cerkez tavuğu » li » ciceklenme » cap » parcalara ayırmak » gercekte » geciş » ateş » ne o » sprituel » gosterme » ic salgı » » karamusal veya karamursel sepe » numayişkâr »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.