tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mubah gormek » tevarus etmek » dağarcığıyuklu » eti ne budu ne » afişcilik » vehme kapılmak veya duşmek » mor otesi » fenike portakalı » ahıska turkleri » ağzının icine girmek » sut » cerkez peyniri » kacmak » kirec » juri » aslıastarıveya aslıaslı olmama » humayun » peşin hukum » ozet » hesapcı » olcmek » kumeleşim » sac » bula bula bunu onu bir şeyi » kalın unlulerle art damak patl » ozdeşlemek » asansor boşluğu » korluk » guz noktası » cırpma » bucurleşmek » tarakcılık » can başustune » cırcıl » pekin ordeği » ayak surumek » kok » dile veya dillere destan » olumu op » muhafız olma durumu » duşunum » lâfımıolur » seciş » taaccup » yuzmek » ucum » buyulenme » taayyuş » orumcekler » acma »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.