tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inmek » usanc » ucsuz bucaksız » guc » prosedur » belirten liste fihrist » allah sonunu hayır etsin » şeyhulislâm » ikiz unsuz » kopruculuk » surumsuz » cıkınlama » saltanat surmek » yolcu taşımakta kullanılan mot » bitki equisetum arvense » cevgen » nufus kalemi » acık hesap » untu » mustesna » hint tavuğu » munacat » yakıt gostergesi » gomlek değiştirmek » cemkirmek » akcıllaşma » ağız aramak veya yoklamak » ayağınıcekmek » bağırışcağırış » surrealizm » sublimleştirmek » bolmek » ruyasında gorse hayra yormamak » nemceker » ilâc yapmak veya hazırlamak » cekirdek » aklından gecmek » karaardıc » ceğmellenme » gecgin » celmik » gok taşı » pence pence » barışgoruşolmak » bir elini bırakıp otekini opme » boşluk » gol kestanesi » alt ust » parmağınıaramak birinin parmağ » icerlek »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.