tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cılgınlaşmak » acem » takke duştu kel gorundu » gordurme » cayır » » kurban olayım » orospu bohcası » iz » teşekkul » tezata duşmek » orek » balcık levha fayans » kor topal » tumden » zumruduanka » uluscu » antik cağ » zararına kazanc sağlamak » burgac » ucretlilik » temayuz etmek » şohret salmak » gozlemlemek » cok seslilik » sanat dunyası » soz » koşek » gunun birinde » evire cevire » ipe cekmek » su gibi aziz ol » odemek » suc » temize cıkmak » bak » gelini ata bindirmişler ya na » caktırılma » murekkeplenmek » onune dikilmek » guneşe karşıişemek » suspansiyon » huyu huyuna suyu suyuna uygun » olmez otu » can cekişmektense olmek yeğdir » pecic » kos kos » ciğerimin koşesi » gun atmak » urkutmek »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.