tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulkiye » elle tutulacak tarafıyanı kalm » cobaniğnesi » lutfen » yurumek » diken ustunde oturmak veya olm » dokuz yorgan eskitmek veya par » kılıccı » cuvallanmak » buyurun cenaze namazına » cikletcilik » tarh etmek » yeni gineli » ve katımadde » anadan gorme » kelle kulak yerinde olmak » ofkelendirmek » bîcare olmak » cizmeli » kacamak yapmak » curuk » bon bon » cakırcılık » cimentolanmak » pozitif bilimler » sozun kısası » futurizm » ağac oyma » gun doğmadan neler doğar » oluşmuşmotorlu arac » yel ufurdu sel veya su goturd » bicem » yukunme » muennes » cıbanbaşı » bir el bir eli yıkar iki el b » sumsukleşme » tur » mezardan cıkarmak » kukreyiş » keci mantarı » un » arkac » curmumeşhut » eski dunya » otumsuz » iclenmek » dinim hakkıicin veya dinim aşk » mudevvenat » yayla corbası »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.