tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureği serinlemek » tatarsı » kan ter icinde kalmak » av dışında padişahın yanında b » emdiği helâl sut haram olmak » bıcaklanma » huzurunu kacırmak » golleşmek » gumlemek » musterih » sabahcı » icten pazarlıklı » bedcehre » muzikoloji » uretimlik » kucak acmak » ceşni katmak » cember » uşume » un » cirişlenme » cift dalma » gorevden almak » avustralya kara tavuğu » beyaz renkte kolay işlenir ve » umitlendirmek » kacak » mulâhaza » kokenlenmek » civit otu » gonlune doğmak » guvensizlik duymak » coban salatası » fume » vurut » gerceğe aykırılık » bir deli kuyuya bir taşatar k » amatorluk » borcluya yazdığıbildiri » capraşıklık » cıvlamak » kucukbaş » keci » değişkene gore hesaplanan sayı » tukuruk otu » surmek » kıyamet mi kopar » oğretim gorevlisi » gubrelik » gelin ciceği »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.