tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canak ağızlı » duşunup taşınmak » fare deliğe sığmamış bir de k » amonyum sulfat » ozgun » govdeli » munkesir » cop arabası » yan odeme » fakul » gomlek eskitmek » blofcu » kabul kabul etme » dolayısıyla verilen ortak ad » duzmek » mufettiş » dunyanın yedi harikası » gecme » işleri ve dışişleri bakanlıkla » armutun sapıvar uzumun veya k » dorduncu » maraşişi » gokcul » purin » kapana duşurmek veya kıstırmak » presci » cığırtmacı » cakozlamak » cıktı » muhresenk » tevekkul » mal kapital » gozleri parlamak » dışgucler » tulbent » gucluk » bacasıtutmek » doğac » kose » kucuk » kalıpcılık » ici dar » rahat doşeği » donuna yapmak veya doldurmak » curukluk » muhendis » japon kaktusu » amortisor » botanikci » universiteler arası »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.