tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
astsubay başcavuş » yer ustu » allah taksimi » cıkınlama » secim yapmak » acmaz » kaynatılmasıyla elde edilen ye » orgutculuk » canım » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » cevirme » ra re » kulhanbeylik » duğumlenmek » taayyun etmek » guvenoyu almak » camur banyosu » aba altından değnek sopa goste » muteallik » kuflu » muamele gormek » ağzınıburnunu carşamba canağın » nufus kutuğu » hukmu olmak veya olmamak » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » olu gozu kadar » turkuleşme » gureş » vay anam vay anasını veya va » luk » surmeli » sac » pilic gibi » cıralı » hukum vermek » kuresel gok bilimi » kuşgibi ucup gitmek » kireclemek » kasa » cekişmesiz » hafızıkutup » melul mahzun » sokak supurgesi » başmudur » kabine duşmek » patates koftesi » ikiyuzluluk » donuşturulme » balkanoloji » akcopleme »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.