tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iz surmek » buğeme » suveter » genel butce » bolen » ortodoks » kunguldeme » caldırılmak » rayic fiyat » mahrut » sutre » gunu gecmiş » ciriş » tavşan yurekli » cığ » puruzlenme » ruşvetci » koyluk » ağzına duşmek » musteşrik » olcmek hesaplamak hesap etme » duşkun olma durumu iptilâ » sezu » ay orumceği » sut mavisi » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » cıtcıtlamak » gonlunu celmek » ac gezmektense tok olmek yeğdi » ferdiyetcilik » carpıntısıtutmak » makyavelizm » goz gore gore » bekâr kalmak veya yaşamak » dişleri dokulmek » mangal yurekli » yonetmenlik » yapma cicek » cır cır » cabalama kaptan ben gidemem » haraclı » yonetici » yulunme » muzekker » ictensiz » gondermek » surumek » kullenmek » vur abalıya » okse otugiller »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.