tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıtırdama » oksurtmek » cat etmek » x veya rontgen ışınları » dopiyes » capalanış » huyu huyuna suyu suyuna uygun » urkmek » ketcap » başaktor » vucuda vermek aşıyapmak » uvertur » evlenmelerinde yasa bakımından » editorluk » cokluk » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » cokelge » televizyon bandrolu » vak anuvislik » bekci kalmak » viskonsul » camur gibi » heyheyleri tutmak veya heyheyl » kara yuzlu » camur » kaba turkcesi » coğul » ihsanıhumayun » ic tumce » ceşitli eşya » iceri » ikiz unlu » kafasına gecirmek » oksuruk tıksırık » cıkmak » linc etmek » gecmişolsun » kumelemek » piyango cekmek » sut dişi » turan » havuc suyu » tarihcilik » cekyat » işini gormek » girit kekiği » korleştiriş » defter acmak » torba cay » iş arî oy »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.