tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nebatat bahcesi » cekelez » goturumsuz » kuşsutu » polemiğe girmek veya girişmek » rontgen cekmek » summettedarik » ruhu şad olsun » muşir » lule » yuzsuzluk » olarak yurutulduğu siyasî duze » allah eksik etmesin » kadiriye » tamir etmek » oğurtme » suruklenme » yapılmışalet » puskurme » acak ecek » receteli » ucuculuk » danimarka kırmızısı » carpınmak » ipek ciceği » surum » darbe vurmak veya indirmek » mutecessis » desinatorluk » koreltmek » orselenmek » cember » sure » porsukluk » faaliyet gostermek » dokmeci » elini cabuk tutmak » tıkaclanmak » suryanî » pestilini cıkarmak » gozu bağlı » arkaustu » astsubay kıdemli cavuş » copcatanlık » kacamak yolu » himaye gormek » cekmek » duzenleme işleri » kazanclı » akdeniz mavisi »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.