tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beytulmal » ceribaşı » guc » gobek » umutsuzluğa duşurmek » trabzon hurması » yuz » bolivyalı » capacullaştırmak » acılmak » entelektualizm » gayret dayıya duştu » ciğleşme » hacamat etmek veya yapmak » koltukcu » soz misali » yedekci » reaktor » kantcılık » gucuk » yukte hafif pahada ağır » coğurcuk » ca ce » dama cıkmak » figur » emeklilik cağı » cekmek » broşur » besi oru » arpcı » harp malûlu » surtulmek » yazıp cizmek » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » canta ciceği » kırk veya bin dereden su getir » cortu » utme » arac » doğunme » cavuşkuşugiller » peşinden yurumek » kulluk » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » muzevirlik etmek » goruntuluk » cakal armudu » dekoratorluk » sorguclanmak » ispermecet balinası »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.