tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bugunluk yarınlık » ceşitkenar » yabanî mercankoşk » allah bilir » ip » kulhanbeyce » olumsuz » şefaatci » cağrılma » yureğini tuketmek » cizginmek » gumele » ikbal duşkunluğu » lutfetme » gun olur yılıbesler yıl olur » cıtkırıldım » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gecim zorluğu » alcak » mucevher mahfazası » yarıgecirgen » koşe donmeci » celmek » uğur boceği » sıra savmak veya sırasınısavma » ergurmek » gozu korkmak » gorumcelik » ozgurleştirmek » kuru yemişci » kamburu cıkmak » yuz » got » ric at » gecişim » munakale » susleme sanatları » corapcılık » lâtinlik » partizan olma durumu veya part » koprucuk kemiği » otmek » taclanma » kokturkce » nevri donmek » muterakki » kıctan bacaklı » işayağa duşmek » bugunku » bıckınlık »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.