tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğlik » ilkoğrenim » surgun » tecrubesizlik » tarakcı » mufit » kazık kok » gosterici » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » goynumek » katolik » gabonlu » surcturme » cole donmek » bitumleme » urkmek » bayrak cekmek veya asmak » zihni acılmak » kufurbazlık » allah a bin şukur » ağız unlusu » u » acık » tercumeihâl » dokum » fikrini celmek » kulhanî » kosteklemek » eflâke ser cekmek » tutunluk » ters yuz ters yuzune donmek » aman derim » loklemek » hatırlatmak » cuzdan » allah ın veya tanrı nın gunu » ruslaştırmak » gormez » ozveren » donanım » haram olsun » yahudi » murtekip » muvellidulma » umitsiz » bilâkayduşart » yukleme durumu » calışma gezisi » dağa cıkmak » gununu gostermek »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.