tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
temayul » dili donmemek veya donmek » alt guverte » onder » tebdilihava » gobeği sokakta kesilmiş » gozu buyukte olmak » porsukluk » suzgecgagalılar » cıktı » soku otu » nufus patlaması » bazıbitkilerin turlu organları » eski goz ağrısı » hol » kulte » az değil » cifte » kiraz receli » uşengen » korelmek » likor » muzelik » bol paca » goturumsuz » ruhiyatcı » halkcılık » kamcılamak » editorluk » guc » cıyanlık etmek » zıp diye cıkmak » cocuk » ozellik başkalık ayrım » dirlik yuzu gormemek » cevirtme » şukran » sozu ağzında kalmak » terennum » susmek » cingenelik » dunyayıtutmak » dama cıkmak » kelepceli » oğrenilme » sun î bobrek » goze gorunmemek » aylığa gecmek » ayıgulu » keci »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.