tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşeleme » borclanmak » iğne ipliğe donmek » cekmek » muscardinus avellanarius » kuculmek » bicimlendirme » aklınıbir şeyle bozmak » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » verilen genel ad afsun sihir » buldukca bunar veya bulmuşda b » an aneci » ozel yaşam » goturuş » orme kepenek » citleme » goğuslu » ayağıyuruten baştır » otmek » uzeri » kacurga » benimseyip değişik bicimde anl » yuz vermemek » krepdoşin » cerceve » yuzunu guldurmek » aşcılık » gerceklik » kabuğuna cekilmek » komutator » dokmek » duzenci » cerden copten » abdulleziz » beyazın adı esmerin tadı » cıkmak » percin tabancası » calışma dolabı » iştah kapamak veya kesmek » olcmede kullanılan alet » kapcık meyve » sırtınıdayamak veya vermek » kucukle kucuk buyukle buyuk o » carliston marka kereste » gurbet cekmek » tecrube etmek » camaşır sabunu » cağırma » cıkarmak » hallac »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.