tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yumurta hucresi » uye olmak » cenesi acılmak » yok etmek » kumes » acık imza » cıkılatmak » dadacılık » recinesi hekimlikte kullanılan » kotu » kubik » merdumgiriz » cıtlatmak » kuplu » ici titremek veya titrememek » koşeyi donmek » yer cokuntusu » cekmek » eli ayağıduzgun » gosteri » ozellik başkalık ayrım » ağzına veya diline kira isteme » cin carpmışa donmek » hint pamuğu » cıngar cıkarmak » mukavemetci » hele şukur » ayağıveya ayakları suya ermek » icat cıkarmak » gozunu ayırmamak » sakalıele vermek veya sakalıka » copcatan » İnebolu kutuğu » ic harp » suzum suzum suzulmek » minyaturculuk » imza gunu » İsvicreli » puan almak veya kazanmak » on oluşum » cekme » buyulu » kanatcık » gozletme » kunh » kacımsar » inmek » bakır sulfat » govdeli » hukumdar »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.