tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turlu » kıcına bakarak veya kıcına bak » yarayan cevresi oluklu kucuk » buğday surmesi » calgı » gumuşsuz » oteleme » temevvuc » muşekkel » percinleniş » goynuk » rol catışması » husnuniyet » ic » demec vermek » hasta olmak veya duşmek » sarnıc vagonu » hint hurması » bolumlenmek » carkıt » yapma işi » cekmek » dort elle sarılmak veya yapışm » gocurulmek » dunurluk » hayatınıbirine borclu olmak » tunclaşmak » cetinleşmek » yaylar uzerinde hareket etmek » lokoz » ha babam veya ha babam ha » kokturkce » neşvunema bulmak » celtiklik » âlemi var mı » yeni gineli » icine tukurmek » muhafaza etmek veya edilmek » acıklık getirmek veya kazandır » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » var gucuyle » maddelerden oluşan varlığın he » tab an » dordul » kacar » henuz » cizginme » sanskrit » acımlamak » rutbe »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.