tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için duygunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecim kapısı » miktar ile indirimden sonraki » adamın iyisi alışverişte veya » mezardan cıkarmak » yuzeyinin her noktasına basınc » tribun » ceşitli ogelerin perde aksesu » kutuk » kenarlık » bugunden tezi yok » catlak ses » an aneci » opme » siyasetcilik » tac giymek » ceşnilenmek » acılma » gercek » oruk » poğacacı » midesi almamak kaldırmamak ka » sunger gecirmek » sozunun eri olmak » olmez » ustunluk » yonelim » cekirdek » olu saat » yuksuk kına » yedirip icmek » yuk arabası » amputasyon » kosemenlik etmek » puriten » pencgâh » sabahıbulmak veya etmek » pluton » panturanizm » sumerolog » vakitce » umurumum teki ters soyleşiyle » bocek bilimci » oruk » murt » cilsiz » duşundurmek » cokkunluk » kotu » enfluanza » subye »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.