tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kap » buyuleyici ozellik » melâmî » carşaf carşaf » habbesi kalmadıveya habbesi yo » cocuk » goreneksizlik » koftun » gucuk » gun doğmadan kimliği soylenmez » aşcılık » eşeysiz coğalma » ac gozluluk » sel gider kum kalır » cıplanma » dağılmak » ozlu » kuşak dolama bağlama kemer » fıstıkcılık » guc kazanmak icin calışmaya ar » cakırkanat » anak enek » es gecmek » istifcilik » kubist » gozu goz değil » gokyolu » goğus germek » gumuşsağolsun altın gidekosun » malkoc » gorunuşu kurtarmak » sır tutmak veya saklamak » babacko » basıncolcer » gulleci » cocuk oyunu » kanarya ciceği » parca parca » ne demek » dallarınıkısaltmak » cirişci » luzum yok » becene » aclık » oğurtucu » kedi yavrusunu yerken sıcana b » o » cok şey » el ile gelen duğun bayram » half time »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.