tdk sözlük TDK Sözlük

 

duygunun eş anlamlısı

duygunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • duygunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz duygunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük duygunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkmak » celişme » genişyurekli » kundeleme » icini yakmak » icerik » odenek » soze atılmak » uc » hidr hidro » mustahak olmak » mil cekmek » başak » bıcak yarasıonulur dil yarası » kutle » sepet havasıcalmak » turetme eki » oz yonetim » parcacık » once gelen onceki » icin » ağaclanma » haber gondermek » bilinc » bacak bacak ustune atmak » bulbulleşme » sut asidi » gunahıveya vebali boynuna » dırıltıcıkarmak » cırcıplaklık » bukuluş » somalili » bolme » malikî » sut cocuğu » yuzune gozune bulaştırmak » putursuzluk » marmara cırasıgibi yanmak » sokulme » kirec suyu » satranc » felc olmak » kalıplarla desen yapılmışbez » pirinc » kalcıncı » paramparca » ters veya sol tarafından kalkm » cenebazlık » duşcu » okuze boynuzu yuk olmaz veya a »

duygunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve duygunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. duygunun_eş_anlamlısı nedir ve duygunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.