tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutekellim » kuf kokusu » kulak kepcesi » nefesi kesilmek daralmak veya » diz cokmek » cift camlı » cukurlu » cavmak » mumeyyiz » fransızlaştırma » tebellur » yonetmen » cepelleme » oksuz kalmak » yanışolcer » kece kulâh olmak » on damak unsuzu » ticanî » notr » suzulmek » carliston biber » guluşme » ozbek pilâvı » mutenekkir » orumcek bağlamak » karaman ın koyunu sonra cıkar » puskurmek » cevre » goruşacısı » denetci » balıkcıduğumu » cekmek » cıkarmak » inec » teşebbuse gecmek » al takke ver kulâh » nefes tuketmek » ozel » ters turs » fırsat duşkunu » uzum turşusu » sozlenme » tadilât etmek veya yapmak » işbaşında eğitim gormek veya y » sacınısupurge etmek » gun gune uymaz » mucadele etmek » ozensiz » kopcalamak » kurallara ve yontemlere gore k »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.