tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozune kestirmek » molekuler » şohretli » yureklendirmek » kanavice » kum colu » daussıla » kirli cıkı » guleclik » can ciceği » zemheri zurafası » cenesi kuvvetli » terakum etmek » cukurlanmak » sabahcıkahvesi » ramp ışığına cıkarmak » secmek » kos kos » kaşık calımı » cekme » kılıclama kacmak » nadasa bırakmak veya nadasa ya » saturn » ana cizgi » elinden cıkmak » dunden olmuş » goz kesilmek » icinden yanmak » carıklı » karnıac » secme » goruntu » bocekcil » kaca patlamak » kopek gibi » koşe » insanlıktan cıkmak » durme » yangın cıkarmak icin kundak ko » bir turlu » burclar kuşağı » acık » calışmak yapmaya kalkışmak » muteaffin » kelle kulak yerinde olmak » cabalanma » ekmeğine yağsurmek » ucurma » yuksuk kadar » cocuk dunyaya getirmek »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.