tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevrelemek » icin kullanılan boru oluk vey » ote » difuzyon » oğurtucu » basitce » omru uzamak » tespih cekmek » oykuleme » recine » goturum » koclanmak » cevirmek » sineye cekmek » pic » cifte kıskac » kırk kapının ipini cekmek » jon » cb » kambriyen oncesi » cuk » urun vb » şomiz » kepcelemek » ucmak » ben hancı sen yolcu oldukca » sabun kopuğu gibi sonmek » ucmak » bolumlerine konulan ağırlık » buk » maruz kalmak veya kalmamak » yem dokmek veya koymak » vikaye etmek sıyanet etmek » ifrat tefritte kalmak veya bul » oz denetim » pranga kacağı » silindir prizma vb bicimindek » gocmek » kok komuru » provokator » sucsuz » carpma işareti » torelcilik » gucsuzce » guvenoyu » surtukleşme » cop tenekesi » icten » on belirti » sucuk gibi olmak veya ıslanmak »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.