tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonlu tok » ikiyuzluluk » gumruklemek » kızılbaşlık » kılıc » paylaşmış benzer odevlerle yu » kolcer » uzucu » doşeme » kurdanlık » ceper cekmek » sutlu » yoneltilmek » inisiyatifi ele almak veya gec » purcuklu » dilenci canağı » iki bucukluk » tumu cemiyet » enayi dumbeleği » goz suzmek » temas etmek veya biriyle temas » dovme » alafranga muzik » tunc bilekli » yoresellik » kulac » hareket » aspirator » uvey baba » recine » abdestinden şuphesi olmamak » renkli recine » uzgun » dovuşkenlik » ufurukculuk » barut fıcısı » anadan gorme » goz taşı » menengic » catırtılı » ilgincleşme » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » olgun » cekic kemiği » odunc » cobantuzluğu » sonuc niteliğinde başka bir bi » elden gel » makyavelizm » ayakcak »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.