tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bilincaltı » gumruk » geri gondermek » muhur kimde ise suleyman odur » bir cift soz » asker cıkarmak » capa » gozu ısırmak » muzikli » gozunu yummak » kultur » kaplıkapak » ruslaşma » harekete gecmek » insan bicimcilik » muzaheret etmek » zulcelâl » ceşnilemek » mucahit » koturum » torpulu » olarak yurutulduğu siyasî duze » doğaustu » minor » tuyleri diken diken olmak » af buyurun » ilgi cekici » kestane kabuğundan cıkmışda ka » tesetturlu » sur atlenme » bicimlerini belirleyen ana oze » yuksunme » uyeliği duşmek » dunyada » cekirdek » corap ormek » uzunclu » ici daralmak » hoykurme » abbas yolcu » ote » gulme » canavar duduğu » kacın kur ası » gosterişsizlik » hoşgoru » uc beş » dualist » sacına sakalına kar yağmak » ayakcı »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.