tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
heyheyler gecirmek » tam bolen » kaca kac » cekişmek » dovuş » gozunu yummak » iki rahmetten veya iyilikten b » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » doner kebap » birleştirme montaj » surgu » kolcak » acıklamak » orgu » cocuksuz » gulecen » burokratik » mektupculuk » ayağına sıcak su mu soğuk su » bicmek » gonlunu sondurmek » oldurmek » yuzuk takmak » yuzerlik » secmen » uzerine atmak » puskurmek » yalancıdunya » carliston biber » beni sokmayan yılan bin yıl ya » sersem etmek veya serseme cevi » yapılmışalet » zuluf » uretken » orgusuz » amak » cığırtmak » gerilim olcumu » surmeleme » copluk » cingenelik » tebellur » tebellur » kampana calmak » oğrenimli » cok sozlu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ticanîlik » yureksiz » havaya ucmak »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.