tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozel yaşam » cabucak » kirecleşme » gurlemek » can gozdesi » anas acuta » şoforluk » munasebete girmek » şeref uyesi » su goturur yeri olmamak » musadif » cakşırsız » garnitur » koroğlu » hamdusena » yuzune bakılacak gibi veya yuz » yonetim yeri » unlemek » en kucuk teknikciler topluluğu » dosta duşmana karşı » maocu » şeytan cekici » ibrikci » carpık curpuk » turemişisim » goturu iş » fotoğrafcı » olumsuzleştirme » usteğmen » cırılcıplak » plânorculuk » culûsiye » uzumculuk » yaşam duzeyi » dumen tutmak » cokelti » zn » nefes cekmek » host » hızolcer » tekeden sut cıkarmak » arasında den başka anlamıyl » gencleşmek » demec » afşar » hapcılık » uvertur » kus kus » acmazlık » kılcık »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.