tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
durmek » deş teş » yuk » adıcıkmışdokuza inmez sekize » rumî » mehter yuruyuşu » borc gırtlağına cıkmak » tekerrur etmek » fonetikci » muhur kazmak » kaypakca » apacık » kara gun » cop gibi » sureklilik gosteren » ustune gelmek » sure olcumu » sanat enstitusu » bok yemenin arapcası » hacivat » ustune sevmek » duşman olmak » kucuk » olgunluk » orselemek » cerceveleme » eğitim fakultesi » men » cocuklu » onder » gomlek eskitmek » tufekci » at olur meydan olmaz bulunmaz » ic cokgen » aradan cekilmek » kufeci » mulâyemet » bezi herkesin arşınına gore ve » ağaclaşma » oz odun » kullanılan boya » tac yapraklı » eline gecmek » be » henuz » guzellik malzemesi » dağınık gozenek » kotu yola sapmak » ictima etmek » ureme »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.