tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pabuclarınıcevirmek » dunya » cifteleşme » cağırım » tanzimatcı » dalgıc elbisesi » oncul olmak » ağac cileği » şeytan gorsun yuzunu » torpido gozu » minyaturleştirme » bolme » beneklerle orten asklımantar » umtırak » t cetveli » cop arabası » cemberden donmek » gecmek » cokeltmek » otlakcı » yureği bayılmak » aklınıkacırmak » mutalâada bulunmak » gunduzcu » kuyruklu yıldız sacı » gormemiş » kıvanclanmak » bin bir ayak bir ayak ustune » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » guzelim » duşuncesizlik » etut » dipsiz kile boşambar » ozdeşleşme » alışverişe cıkmak » yuksek okul » ustune yıkmak veya yıkılmak » ak duşmek » sertleşmek katılaşmak » elinden cıkmak » benzi atmak veya ucmak » duşman » koksuz » gumleyip gitmek » bilim kolu morfoloji » keyfini cıkarmak » ozeni » ucu cengelli ağır demir arac » ayva tuyu » alın catısı »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.