tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
traktorcu » derinlikolcer » oğunme » muharriş tırmalayan tahrişed » at gozluğu » summettedarik » duğumlenebilir nesne » acılmış dikdortgen biciminde » suslemek » gocen » sırtına gecirmek » kolcak » geciş » niyaz etmek veya eylemek » mucellitlik » gunu yetmek » beklenmediği umulmadığıveya c » ucurumlaşma » soğutluk » yuksek tahsil » cicek » sozculuk » kamcı » muracaat » turşucu dukkânı » cokculuk » pur » aklınıkacırmak » koycu » şeşuse » sapınc » notr » half time » tuyleri diken diken olmak » bir coplukte iki horoz otmez » hanya » luks » işdayıya duştu » gayrimutecanis » cağıldamak » mehmetcik » protezi » tıkacsız » surcturme » kacak » cengilik » adınıanmak veya anmamak » tunclaştırmak » caca » olu fiyatına »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.