tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aşağıtukursem sakalım yukarıt » munşeat » irade beyanlarıile gercekleşen » tevarus » duşundurtmek » deniz uzumu » produktor » cekişe cekişe pazarlık etmek » musevvit » arpasıcok gelmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » kesesine guvenmek » başustu » surundurulmek » ozlemek » vaktini almak veya yemek » post scriptum » mubeşşir » calgı » carşıağası » ilâclama » bulûğcağı » cığırış » yuzune bakılacak gibi veya yuz » musadif » başgostermek » muzik » kuvvetten duşmek » civitli » kişiye ozel » esmer kufler » bir sure ayrılmamak » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » gelişmişcanlı » cekeceği olmak » soz dağarcığı » cıkarmak » dunyayıtoz pembe gormek » yola duzulmek duzelmek veya ko » k » calkamak » yururlukte olmak » tikel onerme » sanat enstitusu » tadıgitmek veya kacmak » turk » korcesine » olcmede kullanılan alet » cuhcuh » tentur »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.