tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılıc uşurmek » mubaşirlik » civi civiyi soker » kadar ıskarmozlar arasına uyu » ulak cıkarmak » cizgi » gonlu kalmak » yerleri supurmek » koşegen » gozu bağlı » hazır mezarın olusu » iştahıacılmak » kafasına soz girmemek » ici kapanmak » teslimiyet gostermek » doven » uc buutlu » yukselme » secim cevresi » korleşmek » senatorluk » sonuc vermek » rejisorluk etmek » yugoslav » cakma » ovur » cıkrıksız » kurek cezası » buyuk elci » catışmak » cedik » captan duşmek » marmara cırasıgibi yakmak veya » gozeneklilik » kusuf » ateşacmak » cağıldamak » tuketmek harcamak » girit kekiği » kıl kadar kalmak » satılığa cıkarmak » pişekâr » cubuk makarna » minor » uzulme » goğcek » turku yakmak » geri cevirmek » taze ot gormuşeşek gibi » başına corap ormek »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.