tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teneffus » dumtek tutmak » gozden uzak tutmak » vucut vermek » once » odunc alma » cay takımı » alman usulu » bağbahce » goz altıkremi » mutemeddin » yorungesine oturmak » kuluckalık » pas acmak » muştehi » kendine yedirememek veya onuru » gozemek » tedavulden kalkmak » element kısaltmasıau » oyuncakcı » temizlikcilik » yuzleşmek » buldukca bunar veya bulmuşda b » garip kuşun yuvasınıallah yapa » kulturlenme » yaka bir tarafta paca bir tar » manisa lâlesi » hakca » bayramîlik » gulbeşeker » kırkgecit » cıkmalıtumlec » alıcıcıkmak » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » dunya varmış » kalburustu » ispenc » soğuk bufe » cok katlıotopark » boylesi » leyleğin yuvadan attığıyavru » despotca » cimensiz » renkci » dovmek » gozle yemek » kor faregiller » kesesine gore » dunya yıkılsa umurunda değil » ki »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.