tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dunyaya gozlerini kapamak veya » ciziktirmek » perdenin uzerinden oynatılan » yuz goz » yuksekten konuşmak » batakcı » oğrenilme » tane tane soylemek veya konuşm » aracılığıyla duymak değmek e » koşelik » icinde » atlas ciceğigiller » fikstur » yardım etmek veya yapmak » cenevizli » gorev » govel » yuzunu gormemek » bulunan bolum kafa ser » urbanizm » gunduzun » teknik universite » gormezden gelmek » oğretim » hint kumaşı » luzumsuz gormek » tecavuz » icini dokmek » cekinik » isli kuf » uzgorur » ezik buzuk » dadacılık » elini kana bulamak veya bulaşt » kotuye cekmek » sumer » ağzıyla kuştutsa » mulâhham » parcacık » onerge vermek » altlıustlu » formul bulmak » umitlenmek » sidik sokturucu » canıcıkmak » mucerrep » kıl kadar kalmak » cergici » tunclaştırmak » ozlemek »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.