tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cukurlatma » malta palamudu » maskaraya cevirmek » dert edinmek veya etmek » sap yiyip saman sıcmak » muteferrik » dort dortluk » kirli cıkın » cozumlemek » centiklenmek » muessese » kece » dalıp cıkmak » oğrenci » doşekli » hristiyanlaştırma » uzun arac » tunclamak » ozetleme » ustume iyilik sağlık ustune u » ozleştirmecilik » durac » ablakca » kirec » atom reaktoru » yuksekten ucmak » mineral » katmerli katmerli gulmek » ses seda kesilmek veya kalmama » cakmak » giritli » bayrakcı » ıslık calmak » normal vucut sıcaklığı icinde » kuştuyu » kazak » cinili » gozu dışarda » ekmeğini cıkarmak » kavurmak işi yapılmak » kecitırnağı » eline duşmek » maymuna benzetmek cevirmek vey » surmek » emeklilik cağı » keci postu » ozdeşleştirme » celmeleyiş » antikomunizm » oluşturduğu demet »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.