tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olcek » ic savaş » guclu duygu durumu » kılıc uşurmek » guneşli » inanılan iyilik kaynağı » w w » uslûp » manikurcu » ceşme » sacmalaşmak » menekşe gozlu » ureme organları » kabak cekirdeği » durdurmak » kacışma » alıc » belirtilen bolum » toplu goruşme » cay servisi » altta yok ustte yok » ruh otesi » aramayı korumayımeslek edinen » l al el » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » kıymalıborek » oğretme » ucuncu cağ » ozsel » se » kakınc » katıla katıla gulmek » karagozluk etmek » tekabul etmek » ortulu » mulkî » doşemci » tumor » icler veya yurekler acısı » başısıkılmak veya sıkışmak » camaşır değiştirmek » maymuna benzetmek cevirmek vey » cevre » gok guvercin » bilimlerinin ortak adı riyazi » amacsız » guve » suclandırılmak » esmayıhusnâ » icine kapanmak veya icine ceki »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.