tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pirinc » helenistik » sumbulî » one duşmek » nefesi kesilmek daralmak veya » gecmişi olmak » suruculuk » kubbealtı » oğurtme » uydurukcu » l » bolu » duzenli » civili » kan kusup kızılcık şerbeti ict » imtizacsız » tukurduğunu yalamak » plânorcu » uc beyliği » barut kesilmek veya olmak » calık » cizilme » ne buyrulur » guvenme » borekci » ortopedi uzmanı » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » ozveri » gonencli » cektirmek » cuvalcılık » husran » kapakcık » yureklilik » tespih cekmek » gok ada » veya metal bolum » cıkarcı » istimzac » korukculuk » kuru yemiş » etkilerle oluşturduklarıyer de » ciceksiz » halkcı » cektirici » dava gormek » ozdeş » yuzu yumuşak » bir kızıbin kişi ister bir ki » ıskatcı »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.