tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
odev bilmek veya saymak » hakasca » kabak cıkmak karpuz kavun vb » hint mandası » acmalık » cırpışma » ite ot ata et vermek » gonlu kararmak » ayıp etmek veya yapmak » buzgu » bulunmak nezretmek » yezidîlik » duşuk » gozlemleme » kopeklenme » doşemek » adetce » ve katımadde » kim kim » calışılma » ahu parcası » gecirmek » yangın cıkarmak icin kundak ko » tam bolen » soz acmak » celme atmak veya takmak » cok soylemek » cırpmak » kacırmak » catal ayak » yakın doğu » yer cokuntusu » kopru yol » pişmişarmut gibi birinin eline » guney » oz » yuk » ozel sektor » cakıntılı » cimlendirme » cepelleme » uzgunluk » ucer » ozseverlik » sulu gozlu » hucum etmek » oğur olmak » camaşır deterjanı » vasatî sur at » kabarmasınısağlamak kabarması »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.