tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buğday başak verince orak paha » brahman » işci » ust » yuklem obeği » hırdavatcılık » icinden bir şeyler kopmak » capraşık » comlek hesabı » gonul meselesi » guducu » iki dirhem bir cekirdek » tumden gelim » cıktı » dalga gecmek » carlık » atıalan uskudar ıgecti » murebbi » bir derece veya bir dereceye k » arap zamkı » uzumu tilki uzumu » bir olayıileri surenle inkâr » ceşnici » durumunda ayrılabilen parlak b » ozentili » tespih cekmek » kızağa cekmek » ozdeşlemek » gunun birinde » hatırlatmak » kopurtuş » goynuk » cicek boyası » şeref tribunu » torpulemek » bakır calığı » munasebet almak veya almamak » bahşişveya beleş atın dişine b » u » alt guverte » sorguya cekmek » yer sıcanı » guğum » pirinc » kurtluca yer palamudu » bağlaclı » kap » uyuz boceği » kurtun » kurumek »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.