tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kunguldeme » apoletleri sokulmek » cihannuma » suzulme » turac » dovuşken » cezayirli » duruma gelmek » akca pakca » duşuk yapmak » gurbetci » ciceğe kesmek » akıl akıldan ustundur » mustamel » boşboğur » civilemek » cavuşkuşugiller » perde cekmek » guc » cığlık atmak koparmak veya bas » mahkemelerinin adı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » merkezkaclama » mangalda kul bırakmamak » cıraklık » cifte dikiş » tecahuluarifane » ickin » ici surmek » boyunduruğa atmak veya almak » mutlakcı » gerec » sancma » dışında kalan bir veya birden » baksana baksanıza » sıkıntıya duşmek » masal okumak veya anlatmak » yan cizgisi » yururluğe konmak » eti » le » oksurtucu » kedi yetişemediği veya uzanama » odunlu » duzenleyen ve genel olarak ilg » elhamdulillah » soğuk duşmek veya kacmak » buvelek » acık » celmelemek »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.