tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dukkân » bağlanmışkıl veya kıla benzer » herkesin gectiği kopruden sen » kork aprilin beşinden okuzu a » kerpicleşmek » koşeye atılmak » yuksek tahsil » suzgu » borc » ruhu şad olsun » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » dinim hakkıicin veya dinim aşk » gutme » ortaya surulmek » inec » guvensizlik » iltibasa yol acmak » camaşırcılık » gosterim » tuy sıklet » ufakca » tespit etmek » buyuk soz soylemek » basitce » duşundurmek » mustahak » olcmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » tefeul etmek » suyukculuk » yatak cekmek » inşaat civisi » dikdortgensel » surre emini » trampetci » tunguz » kampcılık » of cekmek » aslan yurekli » oldum bittim oldum olasıveya o » hafriyatcılık » kafayıyere vurmak » gomuluş » gozlemeci » uzay ussu » cenebazlık » oğle paydosu » ağrı sancıgibi fiziksel veya » hucre yutarlığı » gorunme »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.