tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
os » secme » gonul uğrusu » cuvallamak » ilk goz ağrısı » yuzunden okumak » cıkmak » mulevves » gozden gonulden cıkarmak » illuzyonist » bir cift soz » canıcıkmak » kabuğu dışına cıkmak » cıkışyolu » duşunulmek » ote » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » omca » mayalanabilen ve coğu tatlıola » oğle paydosu » cala » gondermek » aşcı » arpacıkumrusu gibi duşunmek » untu » tarihe gecmek » carşafsız » sokup atmak » iplik cekmek » surulme » hasret cekmek » catal sakal » gezdirme kulağıtemizleme bici » ışınımolcer » kuskunu duşuk » nacar » celikleştirme » kızık » loşca » kult » benekli kopek balığı » alcak gonullu » cağmak » cağma » nakliyatcılık » surme » boşnakca » colleştirmek » aleyhine donmek » on alım »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.