tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yarayan kuru ince yaprak » t » goz yuvası » cayır kuşu » para cıkarmak » borcunu bilmek veya saymak » gencten » coğunluk » soz gelişi » tanesi » duzmek » kılınıbile kıpırdatmamak veya » caca balığı » ic ısıtıcı » surumek » iceri » puskurme » seyran etmek veya eylemek » kan yurumek » galebe calmak » toplu goruşme » cıngırdak » suyundan yararlanılan cukur » perdah cekmek » kafayıyere vurmak » baygınlık gecirmek » ayağına sıcak su mu soğuk su » element kısaltmasıau » yedi gomlek uzak olmak » ince karton parcası kartvizit » gomme » sekiz yuzlu » hint fulu » capmak » perdenin uzerinden oynatılan » durumleme » gozetmek » ic kavuz » kor baca » muracaat etmek veya muracatta » kulhanî » cirişci canağı » cekme » gozlerini bayıltmak » guclu » uzre » catışık » soyup soğana cevirmek » cağırmak » cizgilik »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.