tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakalboğan » cifttekerci » yamac » suthane » husun » yamcısız » âşığın gozu kordur » kulturlenme » yureği rahatlamak » poğaca » sumsuk » yureği ezilmek » gokte ararken yerde bulmak » cekic kemiği » okka cekmek » ustun olmak veya gelmek » bicimlendirilme » bir istek ve surerlik bildirir » caygiller » gonderme » camursuz » mozaik doşeme » uclanmak » ufuruk » dallarından her biri » kopoğluluk » allah bin bir bereket versin » kotuluk etmek veya yapmak » tarh etmek » civilemek » allah taksimi » etanol etil alkol » palyaco gibi » parcacılık » nufuz ticareti » zahmet etmek zahmete girmek ve » bir gunden bir gune » suyu hurmetine veya yuzu suyun » gurultuye veya patırtıya pabuc » kurt kopeği » kılıc cekmek » yuksek atlama » cirişleme » icecek » muleyyin » sıcramak » insan gonlunun artığınısoyler » cıplaklık » guven » emlâkci »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.