tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camur gibi » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » murettip » boburlenmek » evirmek cevirmek » goz yuvarı » tevehhum » cuval » temiz kanıda vucuda dağıtan or » arkada kalanlar veya arkadakil » dili acılmak » dokulmek » kapkaccı belli etmeden para v » lugat » kepce surat » ucuşmak » tekst » cağanoz » kumaşcılık » gorunuşalmak » arac » doğmelik » cakıgibi » dişleri dokulmek » carptırmak » goze diken olmak » teavun » vezikul » brove » alkollu » curcur » suratından duşen bin parca olm » sel gibi akmak » guluş » nufus bilimi » sigara boreği » up » spiritualizm » hava suzgeci » gosterişsiz » biri yer biri bakar kıyamet o » torelsiz » guzel » ozden » tutsulemek » batakcı » illuzyonizm » eline duşmek » başına cıkmak » yarayan duzen »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.