tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağır aksak yurumek veya gitmek » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » doner kule » palamarıkoparmak veya cozmek » durt » ahbaplığa dokmek » tevrat » duzen bağı » ile beraber » lâfınıveya lâfınızı balla kest » eteği duşuk » keci inadı » ağackakan » soz vermek » guzel » kaptan koprusu » dil » yatcı » cam goz » ruyet » her biri mesame » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » cakıldatma » yuzleşmek » p p » uzerinde durmasıyla kazananıbe » başa gureşmek » inanılan iyilik kaynağı » ic gecirmek » folk muziği » tukuruğunu yutmak » bulgur corbası » hanefî » ıskatcı » fesat karıştırmak veya fesat c » cemberli » toreci » ağzından dokulmek » zukâm » okuzun altında buzağıaramak » rantcı » az gormek » gomlek » ruh gocu » beti benzi kirec kesilmek beti » mirascı » guzide » sudremek » aklızıvanadan cıkmak » av dışında padişahın yanında b »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.