tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gunluk guneşlik » ateşcilik » alcalma » cıkarına bakmak » bolumlenme » allah tan korkmaz » ecişbucuş » cop kovası » eski camlar bardak oldu » goz yıldırmak » hukum vermek » cimleyiş » sıtma nobeti » gecirmek » doşemelik » surekli » dumencilik » cıkıkcılık » musaade etmek veya buyurmak » k » mahzur gormek » carpıtılma » catıldamak » şeylerden her biri tabaka » bolumleme » canıcıkasıca » albumin » suzme » cuval gibi » tuzlayayım da kokmayasın veya » curuk carık » ceribaşı » fluoresan lâmba » gecmeli » kaldırım supurgesi » cakmakcılık » halil İbrahim bereketi » nohut oda bakla sofa » mor otesi » ici icine sığmamak » pufleme » gostermek » cıtlatılma » ite ot ata et vermek » dovmek » boxsalpa » mutemekkin » ağzınıveya cenesini tutmak » acıktan kazanmak » icki sefası »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.