tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donuşlu zamir » acmaz » ırzına gecmek » cağrışımsal » duze inmek » muzik corner » gozler onune sermek » orospu boreği » cokukluk » doviz kacırmak » koltuk gozu » tutsulemek » korkunc » atom reaktoru » kocmak » limon kufu » ceşit » sabahcı » cokkun » gozaltına almak » bugun » uyur goz » elden cıkmak » cın cın » papara veya zılgıt yemek » butunu hars ekin » yahudi » beyaz komur » gozu gitmek » profesor » luk » uretmek zihnî yetiler oluştur » togolu » futur getirmek » sorgu suale cekmek » gunduz feneri » donuşumlu » palyacoluk » calışma dolabı » lutfetmek » odemek » ciriş » davranmak saygıgostermek soz » kul etmek » gozlerine uyku girmemek veya g » yalan yere yemin etmek » yapmaya yarar » oğuz » aramîce » itirafcı »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.