tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guc » guldurme » tab an » mufreze » cene yarışı » supurge calısı » de » zevki cıkmak » yukumlu belli nitelikleri ve » yuzune kan gelmek » acmak » duşurme » durumunda dişi cicekleri yapr » hodukluk » salcalı » kutuk » bugunden yarına » cekimsizlik » descartes cılık » dolambac » bir turlu » caydanlık » cekememe » kirec sutu » duşkırıklığı » tezevvuc etmek » maz mez » ackılatma » yaşam guvencesi » yoreselleşmek » duzenlenme » capraz » an en » yukcu » secik » yaprakcıl » parca » cenesi kuvvetli » kurum kurum kurumlanmak veya k » muhurcu » plâkcılık » kacıngan » kara calmak » cıkarış » kolesiz » kerem buyurun veya eyleyin » muharriş tırmalayan tahrişed » gume » tahavvul etmek » altıalay ustu kalay »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.