tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurbuz » top cam » soz » olusu kandilli » gun » kolay işlenebilen yumuşak bir » kenarda koşede » gecmiş » acık kahverengi » cizginme » allah aratmasın » gorgu kuralları » koprulenmek » deveyi yardan ucuran bir tutam » kitapca » soğuşlemek » yahudi » pis soz » secicilik » kokak ağac » gerilim olcumu » hint hıyarı » tasa cekmek » mine ciceği » mutenevvi » bicimini alır hidrojenle oksi » kızıl otesi » akcıllık » mumeyyiz » hint avrupa » yuz yazmak » rontgen cekmek » asansor » mutalâa » aracılığıyla duymak değmek e » teselli etmek veya vermek » istediği gibi at koşturmak duz » canıağzına veya boğazına gelme » kıskac » havan dovucunun hınk deyicisi » ic kavuz » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » sonradan gorme » yuklenmek » gozu yememek » koylu » olcu » gozden uzak tutmak » gormediğe donmek veya gormemiş » uvey »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.