tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parmağınıaramak birinin parmağ » gulkurusu » goz hapsine almak » yuze gulucu » carksız » boyunduruğa atmak veya almak » guneşsiz » icli dışlıolmak » gunâşık » gerilimolcer » cığırtı » ayağına veya ayaklarına kapanm » etkinliğin buyuk olcude azaldı » avuc veya el acmak » kapsamına alma veya alınma » kopuklenmek » anlamlandırma » muzikci » savaşacmak veya ilân etmek » zıvanadan cıkarmak » hava iyi veya fena esmek » mustebat » dırıltıcıkarmak » anketci » zihin acmak » sozu gecmek » mn » obekleşmek » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » altın suyuna batırılmışolan » pekiştirmeli ozne » allah senden razıolsun » gubre gazı » anadan gorme » zevk icin » hizmetlerde calıştırılan tımar » ordek » golgeli » kopru başı » semiyoloji semiyotik » dolapcı » yuzeyleşme » cap » gulerim veya guleyim bari » okceli » guneştutulması » koşeyi donmek » aramayı korumayımeslek edinen » gormek » tartışma goturmemek »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.