tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
caker » ozelleşmek » calkanmak » top gibi gurlemek » munfail » allah buyuktur » gurluk » konakcı » dalgıc kuşugiller » gonderi » siyasetcilik » doşemci » surerlik » dem cekmek » kotu » goz dikmek » ozumsenme » koyluk » guneşsiz » torpulu » ağzıacık » suflîlik » kukurtlemek » borc » istenc » kimus » ilâclı » namazında niyazında olmak » yureğine sinmek » acık sarı » mufit » supurme » cimdiklemek » strukturel » cekirge » dortleme » yuzme kesesi » gluten ekmeği » kralice » kuşsutu ile beslemek » arap zamkı » dilini eşek arısısoksun » hungurdemek » balıkgozu » armatorluk » olu acı » obeklenme » mujde » muşterek » etliye sutluye karışmamak »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.