tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hizmet gormek veya etmek » sonmek » fırsat duşmek veya cıkmak » cılan » receteli » yeri var » emanetci » yuzbaşılık » guc » kotu » dunden bugune » toskurmek » boşveya boşta gezmek veya gezi » cenekli » tukurme » doşgomu » yuz » fr » ileri goruşlu » carpık » kotu adam » iyi gun dostu olmak » gonlunu hoşetmek » cokuntu » ağzına bir şey veya bir cop ko » dert olmak veya kesilmek » kulce » ibliscilik » bicmek » borclandırmak » puskurtme » serbest yuk » dovdurmek » isteğinde direnen kimse » acmak » cip » yassısolungaclılar » dost kara gunde belli olur » gubrelenme » dokme demirden yapılmış uclar » melul » mukevvenat » danışıklıdovuş » ısıtıp ısıtıp onune koymak » ustunde dokulmek » arapsacı » gelip catmak veya gelip dayanm » bir tutmak veya bir gormek » boynunu bukmek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.