tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cadır ağırşağı » bolunme » rengi atmak kacmak veya ucmak » dunya bir araya gelse » gozunde buyumek » muptelâ » turlu şeylerden yaptıklarıve t » luk » gumburdetmek » xviii yuzyıl sonunda başlayan » lâğım su yolu vb nin gereken » strukturalizm » suikastci » cimdik » akdarıpanicum » meraka duşmek » cuval » gormuşgecirmiş » ucret » gozun aydın » metanet gostermek » yalayıp gecmek » kacınganlık » tahammur » kafasına dank etmek veya demek » dipdinc » altın anahtar her kapıyıacar » paranın ustu » kunyesi bozuk » efelik etmek veya yapmak » tadınıkacırmak » aptal yerine koymak veya koyul » musellesat » meydana cıkarmak » re » guvendiği dağlara kar yağmak v » kadukluk » surgulu » beraberlik muziği » duzenlemeci » ic » dert kupu » demetcik » başıustunde yeri olmak » alp yıldızı » bicim » rh » sokmek » zıvanadan cıkarmak » supurge darısı »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.