tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tedavulde olmak » vatanî gorev » maskarasınıcıkarmak » muyesser » ayağının veya ayaklar altında » bir ağac ciğde zizyphus jujub » tulûatcı » acık hava » tulbentci » ogelerin oluşturduğu butun pa » muteferrik » şeylerden her biri tabaka » cokcu » yureği bayılmak » başından gecen olağan dışıola » guven yazısı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » korle yatan şaşıkalkar » okun yanlarda gosterilmişağır » ciğciğyemek » keşkulufukara » sacmalık » ortodoksluk » commek » suven » ic gobek » sonsuz kucuk » goceri » kucuk onerme » tarafa olmak veya cıkmak » pb » kulağına kupe olmak veya etmek » topac » rontgen » sel gibi akmak » deli gomleği » koken » teamul hukuku » cetele » buyultmek » karamusal veya karamursel sepe » ut » umitsizlik » bocekli » karikaturluk » anaclaşma » hafakanlar boğmak veya basmak » mahalle capkını » kova » ote beri »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.