tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaynatılmasıyla elde edilen ye » sap cekmek » cihat acmak » tevessu etmek » şeytan gorsun yuzunu » cotuk » yuz » kutleşmek » buro » gunduzcu » chamaeleon » munasebete girmek » alım calım » ıt » tokaclamak » ciğborek » merkepci » yataklık yapmak veya etmek » karnıac » hukum » ortalık duzelmek » bana bak » kucumencik » araplık » ciğ » alınmasınısağlayan kimse kame » pecete » sifonu cekmek veya sifon cekil » oleyazma » tartışma goturmek » cıfıt » omur » gozun aydın » uc vermek » renkli element kısaltmasıcu » luzumlu » duzelti » guveni olmak » kucurek » sacıştırmak » cekimser » pacalık » mes uliyetli » orum » tasar cizimci » devenin başıpapucu veya nalı » silâh cekmek » ameliyat gecirmek » gozlukcu » avuc avuc »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.