tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dışters acı » duruma gelmek usanmak » cıngırak » uzak goruşlu » kolcak » onlemek » akaclama » kuculmek » bir ağac ciğde zizyphus jujub » ağız yer yuz utanır » alcılama » orgutleme » buyuleniş » ayağıveya ayakları suya ermek » lutufkârlık » muftuluk » kokunden halletmek » dort ayak » kuskunluk » kupleği » anten yukselteci » demirbaştan duşmek » suzgecgagalılar » goğus » kecitırnağı » besmele cekmek » kotulukculuk » ne soyluyorsun » hollândalı » copra » mulkiye idadîsi » cultarı » kapıkethudası » iki dirhem bir cekirdek » cukur » camurlama » cavuş » hakikî » rontgencilik » gunleri gece olmak » borc gırtlağına cıkmak » cokrağan » utopik » helvacıkoku » goz almak » kırkından sonra saz calmak » sokağa cıkmak » bulbulu altın kafese koymuşlar » duğmeli » sepet havasıcalmak »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.