tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sovdurmek » ic gezegen » uzuntu vermek » secim yasağı » cavmak » mektupcu » yuk » yerlerde yetişen bir bitki me » son ses duşmesi » kuluckaya oturmak veya yatmak » birbirine duşmek » cinke » dava gormek » işcığrından cıkmak » hodukluk » ceyrek » rabbena » civi yukarı » kopure kopure » celikleştirmek » bosmek » ay donumu » ufunetli » imzayıbasmak veya cakmak » canıcıkmak » kalıpcı » iceri » toplu calışma » teşrifatcılık » dortnala kaldırmak » kafasıduzelmek » kacık oz » acıklık » fent cevirmek » macar biberi » bilâkayduşart » turkoloji » huzunsuz » kulkedisi » gonder » caldırma » yuzunden okumak » ozdeşleşmek » hunnap » pur » kacış » cur etkâr » dortleme » mirascı » gozden uzak tutmak »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.