tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sus » conk » saray ciceği » rehber oğretmen » ateşbacayıveya sacağı sarmak » carpılı » zor alıma carpmak » soğdca » kucuk bitkilere verilen ortak » arabeskci » nufuzu altında tutmak » goynume » zarfcı » acıklık » camurlamak » beslenme cantası » uzgorur » yuksek perdeden konuşmak » sozcuk turu » celik parca » tahassur » karikaturize etmek » saklamak inkâr etmek » kustahlaşmak » suhulet » gurleşme » serde var » cokeltmek » corbacı » cergi » dik ucgen » mudana » iclem » karakeci » bolunuş » tenezzul etmek » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » mulâkat vermek » lig » oz odun » ş Ş » yukunme » buyur » lâf veya soz altında kalmamak » tuvit » ses yonetmeni » copsuz » uleştirimli » yuzuculuk » koyuvermek »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.