tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uyuz boceği » carklı » kemenceci » sana vereyim bir oğut kendi u » dutu rubus caesus » hucre yutarlığı » guneşbanyosu » iki eli şakaklarında duşunmek » karım koylu » imanına kadar kısa soyleyişle » oğur » olu yatırım » carşafcılık » acığa vurmak » salkım kupe » ac acına » puskurtec » zift yesin veya ziftin pekini » sur atlenmek » guluk » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » teleksci » yunanlı » senyorluk » mucadele vermek » mureffehen » ebulyoskop » kucuk dilini yutmak » celmek » tırtıkcılık » mubahase » ayakcak » doşetilme » duğum » acık ağızlı » carşaf kadar » yedi gomlek uzak olmak » kotuleştiriş » yarayan kuru ince yaprak » sonuclamak » buyutme » kapıbir komşu » arpa boyu kadar gitmek veya yo » evli evine koylu koyune » ağacıkurt insanıdert yer » sırtından gecinmek » muruvvetsiz » alkışcı » alman papatyası » goz acamamak »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.