tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekecek » vurgun veya vurgunu vurmak » cakılıkalmak » ozgurleştirme » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » tac » ut acıcı » percinsiz » unsuzunu gosterir » eski camlar bardak oldu » bir deri bir kemik kalmak » yumurtayıcalkamak » cuhcuh » gormek » sinus » postekini sermek » gure » gercekte » catışmak » orgutlenme » od » frenk » gokce » sarac » hem kacar hem davul calar » puskurtulme » cinler cirit veya top oynamak » solungac » ağız acmamak » gudeleme » yayla ciceği » cumhuriyetci » turkculuk » sukûnetli » tat » ısıolcumu » cay » hucum oyuncusu » odemli » goynuk » tacsız » turum » dun cin olmuş bugun adam carp » ar » bayındur » tufek patlamaksızın » dokum evi » acıklar livası » uslenmek » yuzyıl »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.