tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oruculuk » uykusu kacmak » sunger gecirmek » yarıcap » gonlu kalmak » acem kılıcıgibi » kubik » receteyi yaptırmak » ucucu » oksurtucu » teessuf ederim » garpcılık » li » dişdudak unsuzu » geniz unlusu » oğlende » gun doğusu » sumuk » duzayak » formul » beni sokmayan yılan bin yıl ya » koruk » su icinde » purceklenme » ikiyuzlu » kestane kabuğundan cıkmışda ka » sozunu esirgememek veya sakınm » bolumunden her biri sezon » defasında bir sayıyukselterek » lig » umitli » kuluckaya oturmak veya yatmak » acık oturum » ant icmek veya etmek » temize cekmek » goruşme » gotlar » camaşırhane » makta mekte » acze duşmek » koyleştirmek » odemek » yer acmak » sarı cok sarı » ana duşunce » gudumculuk » insanlıktan cıkmak » kupleği » ciftlenme » oğurluk »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.