tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cercevesiz » gostermelik » tekerlek kırıldıktan sonra yol » yoruk cadırı » para dokmek » ahdicedit » catılı » tekaut olmak » temedduh etmek » caput » bulgar » gozleri cukura gitmek veya kac » kotu » satışa cıkarmak » uzerine evlenmek » torensel » yapay dollenme » gozu gibi sakınmak saklamak ve » duğmecilik » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » carliston » kuskunu duşuk » munasip gormek » kotu » catıcı » balcıklı » kok » o » boxsalpa » meydana dokmek » teslimatcı » ya herru ya merru » ara acmak » kafasınıucurmak » sonmek » yelken acmak » urkutme » bezi herkesin arşınına gore ve » soze başlamak » cavdarsız » kotu olmak » gonul yakmak » vazgecmek » mobilya yapan veya satan kimse » benlikcilik » yan cumle » ince karton parcası kartvizit » kafasıdonmek » uzun omurlu » koşac »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.