tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duldul » korelmek » karun » kırcıllaşmak » surukleniş » bir yerde kullanılan bir yere » kursu hocası » gozetmek » gun doğmadan kimliği soylenmez » kuyudan adam cıkarmak » dovulme » tur » uckâğıda bağlamak veya getirme » uzuntulu » fırcalatmak » utucu » duzlemsel » cok yavaşişyapan cevik olmaya » ustune sevmek » ic mimarlık » cıkılatma » gurultuye getirmek veya boğmak » kurduğu medeniyetleri kendi i » taşkıran ciceği » ici ısınmak » meşrubatcı » gozlerini bitirmek » el cırpmak » muzic » murebbi » super benzin » cenet » cakırkeyf » oz gecmiş » kullanılan arac buat » purneşe » iciriş » kara cumle » butun » kullanılan mutfak âleti » zuyuf akce » ic tumce » pusatcı » şukreyleme » birbiriyle karşılaşmak birbir » kacırmak » homoseksuellik » bilinc » cenesini kapatmak » akcakavak »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.