tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciltci » halıdan yapılmışiki gozlu torb » tutun » ayağınısurumek » nasip etmek veya etmemek » goğerti » kotumserleşmek » olcunmek » sinek ufak veya kucuk ama mid » bıcak gibi kesmek » berbat etmek veya eylemek » butuncul » kucuk tovbe ayı » sokturmek » yondeş » cicek acmak veya vermek » post scriptum » cimdikleme » sulungiller » pilot koşku » eyer kapatmak veya kapamak » soylemediğini bırakmamak » posta koymak veya atmak » ceyizsiz » huruc » kısmeti acılmak » gonendirilme » yureği yufka » orneklem » ı i u u » boldurmek » inşaatcılık » onceden » gonul uğrusu » cocuklaştırma » ceddine lânet veya yedi ceddin » fındıkcı » ağzına bir zeytin verir altın » butunu hars ekin » kotuluk » fıcılama » cemberletmek » ozelleştirilmiş genellikle di » cokmek » ru » acem kılıcıgibi » gucsuzce » carpmak » gok gozlu » uzerine bir iki guneşdoğmak »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.