tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
puskurtme » duğumleme » itin gotune veya kıcına sokmak » kazaya rıza gostermek » ucmak » sukûnet » kulağınıbukmek » bolut » gunluk » tanıdık cıkmak » topcu » haftalıkcı » iyilikci » gâvur olusu gibi » gule oynaya » atlangıc » paradan cıkmak » bir o yana bir bu yana » dil surcmek » yuzustu » gun » cacaron » undeş » mektupustu » ağılıbocek » keyfini cıkarmak » carşafsız » on tasım » tabakcı » cizicilik » teyel yapmak veya atmak » oteki beriki » icini okumak » eskişehir taşı » cay demlemek » mulkiye mektebi » somurmek » yahudi » maaşa gecmek » cicekli bitkiler » cift halka » başına kakınc etmek » donuş » derinlikolcer » imanıyok kısa soyleyişle » kibritci » muthiş » lvendula staechas » mustensih » yaşdonumu »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.