tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ısıolcumu » okul cocuğu » ne buyrulur » durtuşturmek » uretec » taşyureklilik » gokce yazın » gorme » uşenme » tunclama » slovak » dibi kırmızımumla veya bal mum » soğuk calmak » dili ensesinden cekilsin » celtikci » kazık kok » ılı ili ulu ulu » gevrekcilik » cırpıvurmak » ışıl kuf » boğure boğure » yeni gineli » berber dukkânı » ciylemek » unsuzunu gosterir » muncer olmak » tutsulenmek » meden » gıybetci » kısa omurlu » ust » literatur » urkmek » cekimli » dokuz ayın carşambasıbir araya » yuzlenmek » modullu » penceleşmek » tefekkure dalmak » cerezlenmek » descartes cı » işgucu » acılmış dikdortgen biciminde » uzun parca » kolacan » ici sızlamak » hucum oyuncusu » it izi at izine karışmak » nukleer » dağılmak »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.