tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıcan otu » gonul bulandırmak » dubbuekber » kullemek » ağzının kokusunu cekmek » transit gecmek » sağgozunu sol gozunden sakınma » yontem » gosterme parmağı » gulboceği » gobek » teknokratcılık » koken » cevher » un almak kazanmak salmak veya » bolunuş » gozetmek » icapcı » kazancsız » icini curutmek » cuka » ic bukun » hurriyetci » bağlama yapan veya satan kimse » boku cıkmak » gurultuye getirmek veya boğmak » meşrubatcı » bitki ortusu » karakeci » parazit » gocurmek » uckâğıtcılık » bir dirhem et bin ayıp orter » başcevirtmek » carkıdondurmek » fırın ekmek yemesi lâzım » cimnastikci » oğrenmek » ciyleme » gecirici » mutemmim » commek » duşurmek » gulduru » turuz otu » gunluk » resti gormek » gormek » su kure » kamu guvenliği »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.