tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamı bulma ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muhurculuk » oncu » kendinden gecmek » ayağınısurumek » acem » kul rengi » gume gitmek » gorevlendirmek » carpıklaştırma » carpınmak » aletler butunu » sokel » tukurukleme » gecer » canak comlek » panel kopru » koleleştirmek » tenasup » gluten » tırnağına veya attığıtırnağa d » nefesi kesilmek daralmak veya » durtmek » skoc » cokertme » rastık cekmek » surmek » carık » lâkırdısımıolur » dumbelek » akıl erdirememek veya ermemek » ofke topuklarına cıkmak » sevir » cağrılı » belâya catmak girmek veya uğra » kafasınıtutsulemek » dediğim dedikci » w » duzmece » muebbet » cimlendirme » caktırma » gayrimumbit » dokmek » aklından gecmek » tur operatoru » fıcılama » sırt cevirmek cevirmemek » granulit » calmak » cekici »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.