tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamı bulma

eş anlamı bulma kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamı bulma kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamı bulma tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamı bulma başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırcır » guneştekeri » cıkılma » yorungesine oturmak » mahrut » hint fulu » orgen » makine veya bir kuruluşu plân » ti » vazgecilmek » fucceten gitmek » teberruz ettirmek » coğaltış » a veya e gelince » gercekcilik » cıkacak » cektirme » yeğenim » donuşumlu » molekul » teleksci » gonul avlamak » film cekmek » yere bakan yurek yakan » donuna yapmak veya doldurmak » catılmışkirişsistemi » sıhhî tesisatcılık » bol bulamac » suzgunluk » super benzin » coplenmek » gorklu » tuy duzmek » bir parca » gâvur olusu gibi » onune gelen » uykusu başına sıcramak » olunmek » bukuk » ruzgârlanmak » maraşdondurması » karbon donemi » hancerleme » aşağıfalan yukarı » iki soz bir pazar » engel cıkarmak » ciğde » keci mantarı » cozumleniş » urperiş »

eş_anlamı_bulma hakkında da bilgi ve eş_anlamı_bulma eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamı_bulma nedir ve eş_anlamı_bulma kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.