tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anaclaşma » iki gozu iki ceşme ağlamak » yuzu ak » antep işi » darac » iyi soylemek » cokgen » kadının fendi erkeği yendi » taşboceği » acık maaşı » dunya kelâmıetmek » japon armudu » sepetcilik » bocu » kongovdeli » populizm » daha bircok şeylerin yapımında » on defa veya kere » cılgıncasına » gozetim » gonlu kalmak » sacılmak » afişci » ilişkilerin butunu iktisat » karikaturleştirme » dikiz etmek veya gecmek » cığırtkanlık » allah a emanet » yureği geniş » paylaşmış benzer odevlerle yu » mujde » durust » sut dişi » gorgulenmek » cinli » gundeme getirmek » kendi kanatlarıyla ucmak » gomlek » şuphe kurdu » eşbasınclı » calıştırılma » ağzınıacmak » yan cizmek » ahlatın veya armudun iyisini d » yapılan yığın » golgeleme » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » sacına başına bakmadan » ceşmibulbul » kavlıc »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.