tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
saymakla bitmemek veya tukenme » ihtilât etmek veya yapmak » gorevlenmek » keli gorunmek » ceki » orumcek » turetici » ayağıveya ayakları suya ermek » mudire » ceşitli » yumurta kapıya dayanmak veya g » tavşan boku gibi ne kokar ne » butunu hars ekin » arıkovanı » temayul » bir gomlek aşağı » soku otu » monitor » şeytana kulâhıveya pabucu ters » minare golgesi » aslıastarıveya aslıaslı olmama » ucu kıvrık uzunca başlık » capaklanış » sıcrayış » olu renk » butun » guvensizlik » cak cek cak cek » cucuk » ağaclanmak » macun kureği » bayraklarıacmak » dokumlu » gonder » kopuk » pekmez kopuğu » uzatılabilir » fırın ekmek yemesi lâzım » struktur » insanicincilik » renginde sapıdort koşeli olan » arabasınıduze cıkarmak » muhurdar » mahkemelik olmak biri başkasıy » parantez acmak » turkleşme » kup » duzleşmek » carpıklaştırma » dava gormek »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.