tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oncel » kıvanc duymak » gazolcer » buyuğumsu » taktir etmek » işteşcatı » malik » cicekci » cok yuzlu » arasında den başka anlamıyl » eğri yuz » gumburtulu » konvertisor » su » uzum salkımı » plâtoncu » yureği bayılmak » koyunun bulunmadığıyerde keciy » hunnapgiller » carpılmak » cokek » leyleğin omru veya gunu lâklâk » ek butce » uzun sivri kumes hayvanların » cakmak » deli cıkmak » hidr hidro » demetcik » dili bir karışdışarıcıkmak vey » eflâke ser cekmek » ateş » harclı » gecmek » orneklem » coğur » lenguistik » urkuntu » ataturkculuk » gozeme » tecrubelilik » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » suruklendirmek » kostebek » borusu otmek » cocukcağız » artistce » başkasına ait olan bir şeyi iz » onune arkasına bakmadan » kelepce » yatak yorgan veya yatak doşek »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.