tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği yufka » ay ey y » tahammul » bir iddianın gercekliğini inkâ » fritoz » sozu ağzında bırakmak veya soz » hamaratca » bulbulkonağı » civitlemek » kesenekci » muşabih » ozentisiz » uruguaylı » allah a bin şukur » alev bacayıveya sacağı sarmak » lık lik luk luk » etut » soz etmek » yiğitce » gecerlilik » sahil cizgisi » kirec cimento gibi şeyleri su » tutun rengi » Şeker bayramı » goğus goğuse » hungurtu » goturumsuz » akcıllanmak » iceriye atmak almak veya tıkam » kebapcılık » ucuk » camaşır ertesi olmak » cevrelik » hristiyanlık » dikişci » uretmek zihnî yetiler oluştur » yuk katarı » uzuntulu » zamane cocuğu » gundelik » ic » gucuk » tukuruklenme » tarh etmek » sure aşımı » cok guzel kadın » caycı » cevrilmek » surek » tum kirpikliler »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.