tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onculuk » yukcu » gumuşu » it surusu kadar » cope donmek » puf desen ucacak » maaşa gecmek » ucretlilik » etiketcilik » cıkış » ikisi ucu bir arada tire ile » somurmek » buharlıutu » cekemez » olu ortu » cevirme ağı » muhresenk » iktisat etmek veya yapmak » ta » başım gozum ustune » ustupu » saatcilik » nervur » erkekce » gonendirtmek » yeğenim » gelecek zaman gorunumu » cocuk peydahlamak » yonetilme » cuceleşmek » tenezzul etmek » askere cağrılmak » ayağına veya ayaklarına kapanm » dokulmek » kalcalı » cozulme » unlu kısalması » utme » gayrimunasip » acıktan kazanmak » goz nuru dokmek » işi cıkmak » başlık atmak veya koymak » ic odun » ozenti » kor boğaz » yureği ağzına gelmek » devletlerin uyrukları » şişkofte » dunya gozu ile gormek »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.