tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
terorcu » paylaşmış benzer odevlerle yu » ay gun takvimi » spekulâsyon » calıidi cırpıidi evim idi ya » işduşmek » disiplin sucu » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » kulucka olmak » genişce » ustune kuşkondurmak » veya giysinin uzerine konulan » İzinli olma durumu » korebe » gucleşmek » gul suyu » yuzu gormemek » cerezlenmek » eğitim enstitusu » kırlangıc » duzen » kuskunu duşuk » gozunu ustunden ayırmamak » gorevlenme » guderileme » uretim evi » etanol etil alkol » miş » garc gurc etmek » bocekcil » ıskatcı » camaşır leğeni » kacakcılık » acığa vurmak » yolu acık » bir yandan yanda » sepetci soğudu » comlekcilik » mutalâa » gecit toreni » ortalığıkırıp gecirmek » cifter cifter » tadınıkacırmak » sokup atmak » vitellus » şeref kıt ası » turlu şeylerden yaptıklarıve t » surat veya suratı bir karış » ustun yapım » başdumeni »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.