tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goden » celişik » cakal armudu » son bulmak veya sona ermek » tahayyul etmek » cılgına donmek » kriz gecirmek » manipulâsyon » mezur » goturulme » tuzel kişi » sulunluk » cacık cecik » cıngırak » frenk uzumu » ah cekmek » cekişmek » gozu bağlı » soz yazarı » aman derim » olum sessizliği » yureğini eritmek veya sızlatma » alt yanıcıkmaz sokak » dudak unsuzu » kendine yedirememek veya onuru » iğne yutmuşite veya maymuna do » cayır tavuğu » ustunu veya ustune gormek » helenizm » utmek » kucuk martı » utulenmek » mubalâğalı » gule gule » barışcı » mukâfat » bisikletcilik » pufkurme » guneşlemek » ateşine veya nârına yanmak » ukalâ dumbeleği » kucuk kan dolaşımı » cokbilmişlik » cıkış » karacayır » sozlu soru » arap olayım » kostebekgiller » catkısız » caprazlamak »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.