tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muhre » şolen cekmek » iki eli boğrunde kalmak » ocağına duşmek » parca parca » golgesine sığınmak » cığlık » gecici » uye aidatı » otobuscu » koşe » civili » hırtlambasıcıkmak » kâğıda dokmek » futurizm » yuzu kızarmak » helvacıkoku » oğurtu » omrunce » yuruyuş » kalafatcılık » onde gelmek » başustu » guneşsutu » bağıtcı » ağzından dirhemle cıkmak » cete savaşı » kantcılık » cenesini kapatmak » duve » şirpence » cap » sıcrama » gobel » tuy atmak » cevre » cevre bilimci » gun balı » nur yuzlu » gun koymak » fare deliğe sığmamış bir de k » yerle bir veya yeksan etmek » unlu kısalması » koyuvermek » gurluk » comlek » menu » gunahına girmek veya gunahınıa » ici titremek veya titrememek » gozlerini dikmek »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.