tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koklu » aşırıuc » gergedan boceği » cevirim » guvenlik vanası » kurtajcı » uzerinize afiyet » yapılan cıkmaz yazıveya resim » vucuda vermek aşıyapmak » acık tohumlular » kulunk » dondurmek » defterini durmek » cizgilenmek » cakılı » doğal ve saydam değerli taş » herkes kaşık yapar ama sapını » gonul yarası » gozeme » bocul bocul » kuru cay » parca parca etmek » bekâr kalmak veya yaşamak » dovizzede » duvesimek » dedikodu etmek veya yapmak » sebat etmek veya gostermek » ce » ac gozluluk » goyunmek » gunduzlu » unsuzunu gosterir » beneklerle orten asklımantar » bayrak acmak » mil cekmek » curuk para karşıtı » mısırlı » dumen bedeni » calkağı » yiyip icmek » acemilik cekmek » ici kalkmak veya kabarmak » ucuncunun olmazlığı » dort ayak ustune duşmek » başlama » mumin » lektor » kimse » one almak veya alınmak » kurk »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.