tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekememe » oğle vakti » tulbent » on deyiş » cember » ağlar gozden sahte sozden ken » cekme kat » borcluluk » alufte » omnibus » ortusuz » bicime sokmak veya bicim verme » ihtilât etmek veya yapmak » curmumeşhut » v » durustluk » catal ses » topaccı » kacırmak » değişimli unsuzler » ozel af » arkadaşca » tencere tava herkeste bir hav » muşahit » urum » teamul hukuku » duğuncu » temizlikci kadın » yonlu » nufuz » ozne obeği » icinden gecirmek » muhurleme » uykusu başına sıcramak » norotik karakter » cozgunluk » gecicilik » kavlıc » capalatmak » notrleme » cabalama kaptan ben gidemem » avurt unsuzu » icinde kaybolmak » obeklenme » catı » on damak » gumuşlu » vicdan azabıcekmek veya duymak » ha bugun ha yarın » opmek »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.