tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temulentum » yuzunden duşen bin parca olmak » kosele taşı » sanskrit » colpan » aleyhinde veya aleyhine soylem » rukû » cerviş » gonlu razıolmamak » cirkinleşme » duztabanlık » akdeniz humması » tendurust » bugunden yarına » katolik » goynuk » rahatca » ictinap etmek » yucelmek » mutekabil » poğaca » carpmak » cin sacı » phlebotomus » kufur » guven oylaması » umit uyanmak » balıkgozu objektif » yuzu secilmemek » boşnaklık » likor » ay ey y » gecirmek » kalkmasıyla eski bicimini alab » cekimsiz » bunlardan yararlanması » allah iki iyilikten birisini v » kucukluk » dağyurumezse abdal yurur » duşmek » up » kaşjolesi » rumî » ceneleşme » mulkiye memuru » munakaşa goturmemek » danışma burosu » akımolcer » toz » buyuk balık kucuk balığıyutar »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.