tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korleşmek » meydancı avlu bahce gibi yerl » duzulmek » yakıtcı » osmanlılık » ahıcıkmak » tedhişcilik » dişgecirmek » ozentili » muşterek bahis » metal parca » pey surmek » govde » kulağınıcekmek » zulâl » cırılcıplak » kopcalamak » sukûnet veya sukûnet bulmak » paranın yuzu sıcaktır » durust » bugun yarın » gore » gozlu » dort ayak ustune duşmek » muleyyin » bulbul gibi konuşmak veya okum » soz yok » suzgunluk » kapılar yuzune uzerine ustune » muderris » bereket ki veya bereket versin » cizmeli » yon gosterme eki » goze yasak olmaz » ulak cıkarmak » cekap » arabanın on tekerleği nereden » tavukpencesi » zıvanadan cıkmak » roportor » zamanıgecmek » varlık gostermek » icre » surtuk » mana fehva » dar acı » kucuk tovbe ayı » butuncul » onur uyesi » orumcek kuşu »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.