tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruslaşmak » bankadan cekmek veya almak » tahaccur » tehaluk etmek » gobek » kafayıcalıştırmak » başınıkaldırmamak veya kaldıra » kepce » mandagozu » cipilleşmek » gunu gecmiş » etanol etil alkol » numayiş » baklayıağzından cıkarmak » cirişci canağı » filipinli » vekil vukelâ » tek kurekle mehtaba cıkmak » bu cumleden » inmek » aracılığıyla duymak değmek e » cekiye gelmek » cerceveci » kosnulme » başınıkaşımaya vakti olmamak v » gullâbici » meme sungeri » doner kebap » pusur » copcatan » gonulden cıkarmak » numarasıolan » gormediğe donmek veya gormemiş » musamahasızlık » subap » sonuc niteliğinde başka bir bi » ziraatcı » akrobat » gormek » sarnıclı » alkışcı » ozetlenmek » acmacı » ic hastalıklarıuzmanı » nukul etmek » t » gozunun capağınısilmeden » kocan » mukavemetci » gozlemlemek »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.