tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olcumlemek » asansor » susu vermek » alev sacağısarmak » celtikci » ır ir ur ur » gundeme almak » mudahil » eski tufek » bıcak atmak » gecicilik » ufuruk » etmek » ders ici » duzleşmek » gozu gibi sevmek » birleştirerek bir varlığıyenid » ıslak sıcan » muteessif olmak » kostumcu » verilen unvan » yureğine kar yağmak » ipek boceği kelebeği » urolog » beni sokmayan yılan bin yıl ya » kaba turkcesi » ateşli silâh » duzen kurmak » boya fırcası » teferrut » capcak » muşebbeh » envaiceşitli » etkin oğretim » bicimde değerlendirilmesi huk » ruping sistemi » ilgincleşmek » sonucunda veya birden su yuzun » cuvalcı » cıvlama » cıkmak » sırıkcı » damlaya damlaya gol olur » guduk » sudan cıkmışbalığa donmek » capraşık » mulhit » ictimaî » hayvan derisi » oldurmek »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.