tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
umitlenmek » istismar etmek » adınıanmak veya anmamak » gecmek » dort donmek » murailik » kızıgonlune bırakırsan ya davu » sevincten ucmak » civilenme » duzgu » yuzunden kan damlamak » ışıl kufluce » imanıyok kısa soyleyişle » cıkışyolu » guvenoyu vermek » fırsat beklemek veya aramak » ortturme » para sızdırmak veya koparmak » yuksek ses » zeval bulmak veya zevale ermek » cekilme » terazi » dikec » edat tumleci » sor » damarına veya damarlarına işle » ucgen piramit » yerlerde yetişen bir bitki me » icine kapanmak veya icine ceki » otede beride » gepgenc » şomiz » donum » fırtına kopmak veya patlamak » ozgur » değişkene gore hesaplanan sayı » ac susuz kalmak » acıcı » gun doğusu » holoturitler » sozsuz oyun » kitapca » yureğini tuketmek » torpu » hunkârbeğendi » hukumran » capkınlaşma » duz » cilingirlik » İskoc »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.