tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
golge » kor ağac » harıgecmek » bakalım veya bakayım » cise » masallarda gecen dişi dev » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » komşuluk etmek veya yapmak » goz kulak olmak » cubuk odası » goruşulme » cıramoz » icin kullandıkları ozel olara » umit » doğuş » gibi birtakım makinelerin işle » capasız » hindolog » trolcu » alnından opmek » camaşırlık » ucleme » sınır otesi » komunizm » ters yuzu » huzzam beşlisi » yuruyuşyapmak » neyce » gungormuş » ustun » dunurleşme » mulk » sac sakala karışmış » veya dokunmuşpamuktan yapılan » mekanikcilik » cozulme » korluk » ozgunleşme » meydana cıkmak » kulliye » icine oturmak » munteşir » elini sallasa ellisi başınısal » im » ustune titremek » ickici » korukleme » utangaclık » cocuk peydahlamak » gununu gormek »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.