tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurbet cekmek » dede dedesi koruk yer torunun » tup gecit » sumsuk » kızılelma » ozgul » ticanîlik » catılı » yorunge » ayıgordum yıldıza itibarım ve » cabukca » hint gureşi » munafıklık » alıal moru mor » başyarılır kırılır bork fes ic » kısmet veya kısmeti cıkmak » tur » gungormuş » kume bulut » kucumsenmek » ust uste » boynu altında kalsın » cekirge şalvar » tukurmek » projektor ışığında olmak » yuksekten konuşmak » pacoz » yureği kabarmak » sapınc » leh » kupeli » para cekmek » sut şekeri » yonsuz » bolumlerden her biri kolon » genellikle orduda veya yatılıo » konkasor » cubuklamak » babıâli » sancma » yapılan yığın » ucuncunun olmazlığı » goruşbirliği » kopcalanma » cay evi » uste vurmak » golge » cekiştirici » buyucek » raydan veya rayından cıkmak »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.