tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşe kalka » ciltci » teberruk » uzerine gelen duvar ağırlıklar » figuratif sanat » yokcu » soğutluk » ovmac » catra patra » gonencli » cok anlamlı » koşekleme » konkasor » munasebet almak veya almamak » calkatmak » yazdığıad veya işaret » notr » yasa cıkarmak yapmak veya koym » izaleişuyu » afi kesmek satmak veya yapmak » duvakcı » domates corbası » kor olur badem gozlu olur kel » ici acılmak » duşuk » jubile » kuluckaya oturmak veya yatmak » acık deniz » cakıl yol » cobancantası » im » cay kenarında kuyu kazmak » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » altın suyuna batırılmışolan » organların her biri » duzlem kure » ovunmek » coğdurmek » mektepten cıkan eşek marsuvan » icitmek » guc » modulâsyon » adınıanmak veya anmamak » b b » kacırmak » kulağıveya kulaktan cınlasın » ceşnisine bakmak » kapcık » comlekleme » acık ordugâh »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.