tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
samanyolu » allah dort gozden ayırmasın » sabrıtaşmak veya tukenmek » cul » bunyece » altı b sınıflamalarda ikinci » donenmek » kerpic dokmek » yıldırımla vurulmuşa donmek » cavuşkuşu » sapcık » ozdeş » başcanağı » terzi kendi sokuğunu dikemez » şovalye » cabuk ol veya cabuk » orneğini cıkarmak » kacırılmak » yukseğe cıkmak » sn » gecirici » vokal muzik » surgun olmak » tufekci » bohcalamak » dokumcu » u » alım calım » basıolcer » kotuleştiriş » ic kuyu » cop torbası » yaşuzum » urkmek » guzelleştirilmek » hovarda olma durumu » allah iki iyilikten birisini v » durum » yakut » yuzunu goren cennetlik » tırtıllıbıcak » yakmac » alman gumuşu » sahneye cıkmak » devam etmek veya ettirmek » pufleme » catladın mı » yontem bilimsel » lâtin ciceğigiller » denkcilik ği »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.