tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
danimarkalı » caresine bakmak » supurgeci » suflorluk » catıklaşmak » kukumav gibi duşunup durmak » boşta olarak yapılan ortu » şukur » pek yurekli » cift kapı » goruşturulme » starta gecmek » perdenin uzerinden oynatılan » kuzey kutbu » men » bey mi yaman el mi yaman » gorsel işitsel cağrışım » turkî » kabuğundan kinin cıkarılan bir » ses seda cıkmamak » sosyal statu » kor kandil » unluleşme » ile beraber » cevrelemek » cırılcıplak » duzlemsel » yoneltilmek » on goğus » kotek » cavuşuzumu » cılgına donmek » carşamba pazarı » kuşatma ihata » iktisat etmek veya yapmak » catallı » yuzune tukurseler yağmur yağıy » acıklayıcı » borclu bulunmak veya olmak » gun merkezli » bir yandan yanda » ozleştirme » gibi » sut beyaz » yoğurt calmak » buyukle buyuk kucukle kucuk o » unsuz gocuşmesi » ackılatmak » yukumlu » yuzsuzleştirme »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.