tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı cümle kur ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yardakcılık etmek » yuklemek » surtuşme » bağlac obeği » donbaba » ustel » başına kan cıkmak » cozgun » pırıldakcı » darbe vurmak veya indirmek » obur dunyayıboylamak » meydan dayağına cekmek » şaka goturmemek » kırbaclanma » cekici » sadakatsizlik gostermek » cile cıkarmak veya doldurmak » duşeyazmak » tufek patlamaksızın » emekleme cağı » kucukleşmek » kufelik » kovuşturma acmak » gonlunu karartmak » ic cokgen » biri fert » copurina » kopukleniş » uykusu başına sıcramak » konjonktur » cesaret almak veya bulmak » buyuk peder » kırık dokuk » pic olmak » mes uliyet almak » boğazından gecmemek » ilişkilerin butunu iktisat » ici kalkmak veya kabarmak » su gecirmez » lugatce » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » ice yoneliklik » yığın kulturu » roportajcı » cıkıntı » marmara cırasıgibi yanmak » merak etme k kalın okunur » aramak taramak veya arayıp tar » nakliyatcılık » acılıp sacılmak »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.