tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı cümle kur

eş anlamlı cümle kur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı cümle kur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı cümle kur tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı cümle kur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kesmeden ustten gecmesini sağl » sırpca » etkinliğin buyuk olcude azaldı » unluleşme » doğuş » ak kopek kara kopek gecit başı » sonuc takımı » vadiye dokulmek » nalca » goz ardıetmek » pusurlu » kacta » surek » burgu » komurlu » ozur dilemek » gunuculuk » kediye peynir veya ciğer ısma » kok salmak » servisci » dokumculuk » gurgengiller » koprucu » omrumun varı » capanoğlunun abdest suyu gibi » iyilik gormek » cinke » fedakârlık yapmak veya gosterm » zumrut gibi » atıp veya atmak tutmak » kılcık atmak » aza sormuşlar nereye coğun » tahkimat elemanlarıustune veya » catlasa da veya catlasa da pat » kıcustu oturmak » carıksız » pupa yelken ilerlemek gitmek » alt tarafıveya yanı » elciye zeval olmaz » cok » azap cekmek » surtunmek » cizginme » gunec » cıngı » arasında den başka anlamıyl » cenebaz » korfez » multipleks » okuze boynuzu yuk olmaz veya a »

eş_anlamlı_cümle_kur hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_cümle_kur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_cümle_kur nedir ve eş_anlamlı_cümle_kur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.