tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
salur » pec » calılık » ifrit kesilmek veya olmak » ebegumeci » ucurtma » calıştırıcılık » goz kaşsuzmek » kozunu paylaşmak veya pay etme » karaağac » yeni gumuş » mutalâa etmek » hacamat etmek veya yapmak » kuvet » ızgara kofte » yuksuk kadar » uzerinde » mulhem olmak » tufekci » pence » hangi taşıkaldırsan altından » herkes kaşık yapar ama sapını » kartezyen » yuzunu gozunu acmak » kutuphanecilik » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yağkupu » musevvit » taahhut etmek » il » stereoskopik cift » geciştirmek » grek » kostek » pengo » fındık sıcanı » cokel » hoyratca » alnac » gozune karasu inmek » camurluk » dutturu leylâ » veren silâhıbu hedefe doğrult » gunluk guneşlik gorunmek » gonul eğlendirmek » gumec » goğus sesi » yetenekli kimse » sokuntu » gulbeşeker »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.