tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bağlac » merdane » her yokuşun bir inişi her ini » saik » doğu turkcesi » hoşgoru » corba » oksuruş » curlatmak » cıban başvermek » gonul yıkmak » maca beyi » duzelme » deniz ussu » gucsunmek » orumcek bağlamak » yureği temiz » bir dilin kelimeleriyle duşunc » oğutlemek » ozel » komurcu » iskeleti cıkmak » tac » dem cekmek » ukalâ dumbeleği » birleştirme montaj » kara surmek » izletmek » ic hat » plânor » yureğini serinletmek » bicimlendirilme » allah esirgesin veya saklasın » muezzinlik » burokrasi » amasımamasıyok » alkollu » gunu » araştırılabilen olculebilen » cengelleme » cember » cilek uzumu » yavaş » teselsul » acışkonuşması » durum » gurecilik » sevdasına duşmek » yuf borusu calmak » cekiş »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.