tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eğitim enstitusu » kocek » faydasınıgormek » yuzu asık » dupeduz » suyu getiren de bir testiyi k » gocken » gumruklendirme » corbaya donmek » tuzsuz durgun su ortusu » cıkarmak » guvenilme » kalp akce » bicimde değerlendirilmesi huk » uvey evlât gibi tutmak veya sa » guzelleme » turemişisim » ay » gecgec yapmak » kahrıcekilmez » duşman catlatmak » tecrubeli » andac » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » nobet » insanicincilik » ağzınıkapamak veya kilitlemek » ıt it ut ut » cekici » ic su » bol paca » cayırmelikesi » gureşmayosu » cimentosuz » guzey » urperti » ilk goz ağrısı » sur at katarı » durumuna donuşmek » taşcı » tutsulenme » korcesine » şaibe altında tutulmak » bir elini bırakıp otekini opme » gonullu » tel cekmek » ucarı » ile beraber » hurmetsizlik » ağzında buyumek »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.