tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koleli » cengelli » surmek » sakıt » yapmacıktan uzak duzgun anlat » sefalet cekmek » tovbekâr » imtırak » ucunu kacırmak » fıcılamak » mısırlı » stabilizator » işkembesini duşunmek » yere calmak » kufelik » camlıkoşk » gocurme » eceli gelen kopek cami duvarın » kireclemek » muleyyin » raportor » iadeli taahhutlu » kustum otu » kuru gurultu » mahfazasıolan » kalbi parcalanmak » boşnaklık » yanıbaşında veya yanıbaşına » komunistlik » arap zamkı » murailik » cift camlı » rotuş » tekabul etmek » oz denetim » gobek » gormek » kavakcılık » gozeler arası » kul » yuksuk makarna » taşyurekli » canıgonulden veya canıyurekten » acıklık » allah hoşnut olsun » ustune basmak » meydancı avlu bahce gibi yerl » halk yardakcılığı » ozerkleştirmek » deniz gecişi »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.