tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşgibi ucup gitmek » kopru kurmak » hamsi corbası » bicimsel » satın alınan erkek kul esir » cavdar » kalan mal ve paradan paylarına » koruklenmek » mustakil » sapcık » coven » goruşme » arnavut » minor » kopru altıcocuğu » ağac arısı » norvecli » donemi uc dort gun suren tehli » cil » dincleşmek » tunc kafiye » akıllıduşununceye kadar deli c » kosteği kırmak » luks lâmbası » onunu kesmek » durdurmak » kendi soyler kendi dinler » nur ol » cığgibi buyumek » beraberlik muziği » dokulmek » guderileme » munteşir » şeriatcılık » cubuk » uzerine oturmak » cıplak » mutercim » kolcak » mecusîlik » lisan » fetiş » cızlamıcekmek veya cızlam etme » cırcır » ezile buzule » yuklemek » carpmak » dibi gorunmek » benliğinden cıkmak » yılan ciceği »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.