tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
teslimiyet gostermek » konsantre etmek veya olmak » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » uslûpsuzluk » sonukluk » sırat koprusu » eli boğrunde » allah esirgesin veya saklasın » cıtlatış » kılıclama » cavun » ustunde dokulmek » yuz yazmak » gozcu » kalmalıtumlec » tutun » tum » kancılar » perde arkasında veya arkasında » omrune bereket » bocekcil » sebze corbası » goynuk » yahudi almancası » gozunu toprak doyursun » oluşturduğu siperler borda ka » naturalist » kac paralık adam veya şey » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bahisci » goze gorunmek » despotca » goruşacısı » fransızlaştırmak » ı i u u » işim işkaşığım gumuş » hay allah » mechul » tekaut » umit bağlamak » kececilik » şifreyi cozmek » cubuk » uzum » keyfini cıkarmak » acık secik » acmak » canına tukurduğumun veya ufurd » bal ozlu » yapay dollenme »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.