tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cengel » yemenli » onayak etmek » golgeleme » kokensel » arasında den başka anlamıyl » ustun yapım » şerbetci » dan den tan ten » u » ce » cakı » ciğer kebapcısı » transit gecmek » yapısının işleyişinin ve geli » cussesiz » allah bir » kancılarlık » ciceklendirme » durust » kullanılırdı » mest sermest » cozumcu » macasına mecesine » ayakustu » kul olmak » tavşan boku gibi ne kokar ne » govermek » veren alet » yazar cizer » cakmaklık » korun istediği bir goz allah » bir derece veya bir dereceye k » mudavim » boynuz kulağıgecmek » colleşme » ruchan hakkı » sovgucu » uşengenlik » kızılelma » altayist » beygir gucu » okelik » temizlikci » camcak » hesap acmak » ortakcı » yaka paca etmek veya goturmek » caldırmak » hayrınıgor »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.