tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
havale gondermek veya yollamak » ustune yatmak » ucan top » guney noktası » devir acmak » turkcecilik » durum » kor satıcının kor alıcısıolur » baklava borek » soz bir allah bir » ust » yeni gercekci » ihrac edilmek » abdesti gelmek veya olmak » muhurletmek » muzik » gurleyiş » bayrak toreni » dovuşken » kibarlık duşkunu » cekinmek » topluluğu » ağza alınmaz veya ağza alınmay » doven » enjektor » alcıcı » kucuk » goturmek » dipcik » cevirici » dolapcı » dokuntulu » roportaj » nufuz ticareti » gozlerini dikmek » nukleer enerji » inekcilik » cakmaklık » başta veya başında bulunmak » cizgi cekmek » tek erkci » gorelik bağıllık izafet rol » tabak sevdiği deriyi taştan ta » kamcılanış » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » oğretilmek » mururuzaman » yağma hasan ın boreği » ust gecit » gokte ararken yerde bulmak »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.