tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iktisatcılık » usera » gece gunduz dememek » itibar gormek » asurca » koy imamı » cıkarmak » balcak » coplukculuk » koşelik » bilinc » ucarı » bolum » icin » geciş » uflemek » dayayıp doşemek » ictimaiyatcı » bohcasınıkoltuğuna almak » ayrık kume » uzatılabilir » yureği katılmak » pic » nev i şahsına munhasır » ince eleyip veya eğirip sık do » izlenim uyanmak » okce » yanardoner » ozon olcum » ulkesel » gucsunme » ilâhiyatcı » olcum » ayakkabılarınıcevirmek » kirec » yamcısız » şeyhulislâm » kusur » sulfurleme » dağveya dağları devirmek » husnuteveccuh » sucustu yakalama » aksulâmel » on bilim » cokmek » nitelikleri sonradan yitirmek » goğerti » bugune bugun » devrik cumle » tunc kafiye »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.