tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olcu almak » sacma » capak » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » suzulmek » fritoz » pacalı » tevarus etmek » yaratık » usculuk » cop tenekesi » cozum » allah icin » muezzin » yaşıyerde veya toprakta sayıla » dert edinmek veya etmek » karşılıksız cek » duğum atmak » kece kulâh etmek » percinsiz » yedi kat yerin dibine gecmek » kaşyapayım derken goz cıkartma » yahudi tapınağı » duzec » gecit hakkı » nukteli » babacko » goruşme » pb » ustune varmak » dumdar » yan odeme » kalan mal ve paradan paylarına » ıtriyatcılık » uşuntu » cark etmek » munhezim » ondule » bir tutmak veya bir gormek » klâsor » satın alınan erkek kul esir » cozmek » karakalpakca » araplaşma » uzengilenme » kalıpcı » ureticilik » uc » istenc dışı » goz demiri »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.