tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkışkapısı » kadiriye » ic tutmak veya ic bağlamak » bolmec » haybeye kurek cekmek » cokertmek » lutuf » cokmek » ucar » guneşalmak veya guneşgormek » ordurmek » noel ağacı » soylenilme » kirec fabrikası » calık » sustalıcakı » terekkup » guluk » gormezlik » kalsa veya kalırsa » askere cağrılmak » sırtcılık » nufus yoğunluğu » adamın alacasıicinde hayvanın » sırp » cimen » vurgun veya vurgunu vurmak » duğuncu » duşman » kacak » sacıp savurmak » olunme » gıc gic guc guc » cocuk » cektirme » istizan etmek veya eylemek » kaptan koprusu » lâfcılık » hukum » munavebe » marpuccu » bıcılgan » buzlar cozulmek » gozluk takmak » cıkrıkcı » kacırmak » bakır calığı » nasır bağlamak veya tutmak » vazgecmek » coğunlukla »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.