tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir şeyler veya bir şey olmak » tumgenerallik » fluorit » tatbik muhru » bukmek » supermarket » temeyyuz » araclıjimnastik » para donmek » kendi icine cekilmek » struktur » gumruklu » sunnîlik » sıygaya cekmek » acık » surgu » kepcelemek » mucrim » gunuleme » yahudi » kı ki » cemaatimuslimin » alcalış » sıcakca » pacalık » sululuk yapmak veya etmek » ork » yetişme » ici dayanmamak » cehre almak » guneşdoğmak » rukuş » duzenleyen ve genel olarak ilg » cıralı » plutokrasi » cekmek » kendinde kullanım hakkıolan e » hayvan koklaşa koklaşa insan » tek cekirdekli » kilit kurek altına almak » snack bar » yemek » eli dar veya eli darda olmak » mıknatısıolan » ayrıc » tunguz » gelmic » hesabınıgormek » dort » dollenmesiz ureme »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.