tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cikolatalı » yureği serinlemek » suyu ısınmak veya kaynamak » kokar ağac » recineli » gum » capraşma » muteber olmak uzere » puslu » suc olmak » acık duruşma » sıcan deliği bin akce » guzlek » ağatmak veya bırakmak » hâli uzere » koşeyi donmek » orumcek » gozden ırak olan gonulden de ı » ne hikmetse hikmettir » dovulgenlik » gorunur » dozunu kacırmak veya dozu kacm » dovmek » tertibe duşurulmek » boluş » metal parca » tur » zanaatcı » demir gibi cok sağlam » gunahıveya vebali boynuna » balık corbası » muteharrik » oleyazmak » guzluk » aristotelescilik » duz yazı » colleşmek » turna gozu gibi » buyutulmek » orumcek bağlamak » germanistik » yureği cız etmek veya cızlamak » cetrefilleşmek » deplâsmana gitmek veya cıkmak » dorduz yumrucuklar » mutedavil sermaye » daha da geliştirmek amacıyla b » yukletmek » celikleştirme » buten »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.