tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yoluyla bir yapının her yanını » dışıkalaylı ici alaylı » kap » goz onu » anglosakson » gozyaşıbezleri » bir an once » kompresor » cakmacı » dovdurtmek » cukundur » acınmak » odemek » namutenahilik » gordurmek » bulunan bolum kafa ser » tullenmek » yukunu tutmak » sana yalan bana gercek » ruzgâr gibi » yarayan kuru ince yaprak » koleli » gule gule » candı » cıkarmak » cakıl yol » gozden gecirmek » kuflenmek » adana kebabı » cur et » kuru yuk » coğunlukla » gurultu » acak ecek » allah allah » dokumleme » guzelleşmek » caba gostermek » gurbuzleşme » gun doğusu » liman işcisi » tureme » iki yuzlu » yuz tutmak » gorevlenme » citmik » cerceveci » başak bağlamak veya tutmak » sorf » olu nokta »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.