tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bahcelik » busbutun » pireyi gozunden vurmak » cil » iyilikcilik » butunculluk » dârıdunya » utmek » protestanlık » cok şukur » cıkıntılarıolan organ » sozlu » yuzune tukurseler yağmur yağıy » sansurlemek » ciceksiz » tahammulsuz » başcı » cekinmek » pekiştirmek » allah hayırlıetsin » kapıyıgostermek » muphem » ceyiz » cimnastikci » tumorleşme » cıkış » konuk sanatcı » huviyet » catal » kahrından olmek » gercekleştirilmesi » uslûpcu » cizme » beliren olumle sonuclanan has » canıcanına veya icine sığmamak » cıldırmak » kaldırım ciğnemek » kacırmak » tek ornek » yuceltmek » gosterme hakkı » uşutucu » avrupa kayını » aristotelescilik » uskure » darac » deveyi yardan ucuran bir tutam » kan başına sıcramak veya beyni » ne gibi » golgede kalmak »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.