tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir ilcenin en buyuk yonetim g » mecusîlik » pacalı » sokup atmak » cavuş » kapcık » altın adıpul oldu kız adıdul » denk kume » goturu iş » otucu » kuşumlenmek » yurutulmesini ve bunlara dayan » donup dolaşmak veya done dolaş » bileşik onerme » zevkten dort koşe olmak » kılcık » kose sakal » ozbeoz » okculuk » cıkmak » biber salcası » yuz olcumu » denizguzeli » butunlemeli » kole » turkceleştirmek » gorme acısı » ruzgârlık » deniz otobusu » yerleştirilmişcift camdan oluş » başmudurluk » batıturkcesi » den yana olmak » produktor » eksen ulke » lâpon » koltukcu » sovuşturme » lisan » yelken gonderi » kunye » gecirmek » hangisinde bulunduklarınıbelir » yağlıharc » ciziliş » dişci » basın dunyası » muteyakkız » kepekci » yeniceri ağası »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.