tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aclıktan gozu veya gozleri kar » cevirim senaryosu » cakmakcı » tukenmez » bulunan bolum kafa ser » on alım » patlak goz » cırpma » hidrur » yuklem » seci » gorunuş » cıkmak » kambur ustune kambur veya kamb » buğemek » karşısına gecmek » beyaz rus » sap doner keser doner gun ge » bakar kor » bitumlu » baklava borek » ge » botanik bahcesi » otumsuzleşmek » ortme » golge olay » canıltı » cihat acmak » butuncu ekonomi » can kaygısına duşmek » oncu » bolum » sacaklanma » olculu bicili » kullanılır » buna değdi idi buna değmedi id » capaksız » gormek » ipipullah sivri kulâh kalmak » yeri goğu ben yarattım demek » macar salamı » coraklaşmak » alaya cıkmak » işguzar » supurge » teşvikci » munekkit » uzuntulu » yanlarında goturmekle yukumlu » cıkmak »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.