tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı kelimeler

eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzebzep » temiz kanıda vucuda dağıtan or » veya giysinin uzerine konulan » goruşme » comlekci » karfice » kostumcu » sonum » sokağa dokulmek » calgılı » bir avuc » surcmek » anca beraber kanca beraber » dumen boğazı » ici sıkılmak » meydan dayağına cekmek » guvence » ustelik » alıcıyonetmeni » dolap beygiri gibi donup durma » kan canağıgibi » boceksiz » duzme » ustadane » entipuften » yuzuk oyunu » ni » bulunan bolum kafa ser » cekiş » buyuk dalga » zorun ne » uzumsuz » gozeme » kıc » sokmek » gurluk » kececilik » antep fıstığı » bir ilcenin en buyuk yonetim g » mulhak » cop » gotun gotun » on alım hakkı » kopekle yatan pire ile kalkar » cırpmacı » nufus bilimi » camurlamak » cırpıcı » esas vaziyete gecmek » is at etmek »

eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.