tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cizici » sulun » dil » angstrom » uryan » kemalist » bulbul gibi konuşmak veya okum » lâmadan oluşmuş arasına yerle » arnavutlaşma » tenakuza duşmek » soylenme » suyunu cekmek » şerc » mukâfat » cotiragiller » biri » işsozleşmesi » hesap kitap yapmak veya etmek » teşbih etmek veya yapmak » bir iki demeden demeye kalmada » dondurme » yurek burkmak » malik » gunahkârlık » şuphe kurdu » icin surulen kimyasal madde » sahneye cıkmak » bocul bocul » ofkesini cıkarmak veya almak » duzeltilmek » mirac kandili » kıc » doşenmek » soylenilmek » başcık » kapcık » şobiyet » bosmek » rıza gostermek » kıskac » yan cizmek » koşeleme » curukluk » mur » barokculuk » guneşsiz » suline » cektirme » tohmetlendirme » istenccilik »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.