tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oncul olmak » onlemek » fizikci » sulukcu » tb » yolun acık olsun » ım » ve bilinc merkezlerinin bulund » yakmac » cevreleme » tesettur modası » fırcalık » tevil goturmek » hatır gonul bilmemek saymamak » orucu » kucukucu » resim » hortumlu bocekler » foyasıcıkmak » tumsek » yuksekten bakmak » gozden gecirmek » cobaniğnesi » kuculme » surek » leyleğin yuvadan attığıyavru » surat veya suratı bir karış » şumul » cirkefleşmek » on calışma » yusufcuk » başoğretmen » gazların toplanması belirli b » cifteleşme » mudara » u » tumen » duğumsuz » cıvmak » yonlu » curuf » yeğenim » orek » koleleşmek » cuda etmek » sut kuzusu » doner » kerpic dokmek » flort » catıcı »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.