tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oncesiz » kenyalı » başmufettiş » ucgensel bolge » cocuk bakıcısı » cikolata yapan veya satan kims » culpan » bir catıaltında olmak veya bul » ic guveyinden hâllice » kaşıkcılık » karacalılık » benlikci » alcaklık » duğun » kotu gozle bakmak » kat îleşme » somuru » bulunan bolum kafa ser » atma recep din kardeşiyiz » cırpınmak » istintac etmek » icini sıkmak » gecirgen » guvey i » catpat » nikâh duşmek » diskcilik » x veya rontgen ışınları » gonul » koşegen » himaye etmek » kontrolor » soru cumlesi » kapıdan cevirmek » ust başı » frenk asması » yer altıdunyası » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » ofkelenmek » ufurukcu » suc » kahır veya kahrını cekmek » cubuk ağacı » bac » cok tanrıcılık » kimse » omur » noktalıvirgul » muslukculuk » gozu pek »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.