tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici ısınmak » sana taşla vurana sen aşla var » muhur kimde ise suleyman odur » gokcul » rehavet cokmek veya basmak » moskof toprağı » kor ucuş » yuz tutmak » gayret gostermek » yanından bile gecmemiş » acıortay duzlemi » derdini deşmek veya depreştirm » mujde » sarnıc gemisi » size veya sizlere omur » yureği soğumak » muvezzilik » anaclaşmak » kapamac » olu gozu kadar » ikili catı » otcu » el cırpmak » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » ucu cengelli ağır demir arac » gercek mantarlar » mujde » ıkla ikle ukla ukle » sulus » gozden duşmek veya duşurmek » cephe acmak » cozum yolu » kırık dokuk » odunleme » oteyi beriyi » gun dikilmesi » geleceği varsa goreceği de va » dunyadan gecmek veya el cekmek » ceşnilemek » mujde » dol almak » kundeden atmak » notunu veya numarasını vermek » ve katımadde » etciller » kor olur badem gozlu olur kel » guneşgunu » ceşitli kavimlerinin toplandığ » dodurga » haric »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.