tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuyleri urpermek » goze gorunmemek » buyutme » guvenilirlik » purceksiz » kopya etmek yapmak veya kopyas » cingeneleşme » duzen » kuşsutu ile beslemek » sulus » cozumlenmek » yuz akı » cark » camurlama » ciğkofte » menekşe gulu » kumelemek » kaplanmasına yol acan ilkel ma » gulut » boşnaklık » uretim artığı » dovmek » su goturur yeri olmamak » aralarında onceden kararlaştır » suratıkasap sungeriyle silinmi » boğurtmek » » hint inciri » haber gondermek » nispetci » ic tureme » gudumlu » hoparlor » tek ornek » cinnet gecirmek » tanrıkorusun » sırtustu yatmak » cırpmak » surek » mavimtırak esmer renkte bir el » soylenilmek » gecindirme » tam adamınıbulmak veya tam ada » akcıllanmak » duşsel » ufurme » rantcılık » ii murat a yolladığıbir haber » yureği dayanmamak » utulme »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.