tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah dokuzda verdiğini sekizd » tevessu etmek » kemane cekme » uşuntu etmek » akşam ahıra sabah cayıra » kunyesi gelmek » mudafi » dun bir bugun iki » ne cıkar » cevrili » kaldırıma duşmek » mustecir » goruşturme » saman altından su yurutmek » cıt yok » macun cekmek » goynumek » acılma » kunyesi bozuk » bir ornek » siyaseti ve oğretisi » somurgenlik » ar er » tukurmek » sana vereyim bir oğut kendi u » cek » enstrumantalizm » il » karluk » gonullenme » kosnuk » kullanılan arac buat » arkebuz » gencleştirilme » sutculuk » esmayıhusnâ » anlam cıkarmak » tuberkuloz » ac susuz kalmak » cetrefil » sayıgostergesi » toplu jimnastikte yapılan hafi » mor renkte lâden bitkisinin bi » topal eşekle kervana katılmak » olum sessizliği » zevkten dort koşe olmak » dondurulan ince uzun ışık ara » musavi » acıkca » kaynac taşı »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.