tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ıska gecmek » yuruk » eşgudumcu » yosun bağlamak veya tutmak » yağmurolcer » mustakbel » olcmek » ahmakca » puskurme benli » oksuruk » in » suje » analiz » borc » ağac olmak » tuylenme » canıcıkmak » uleştirimli » maraba » ustunluk derecesi » gormek » gonul rahatlığı » dağsercesi » estetikcilik » canlıozdekcilik » olumsuz » formuler » butun sıra » civanım » mektepten cıkan eşek marsuvan » ihramdan cıkmak » adam sen de veya yalnız adam » capalı » celmelenme » malik » cıkmak » kecelemek » hacet gormek » olan bir taş » satranclı » berbat etmek veya eylemek » daha neler » boyu bosu devrilsin veya devri » bir dilin kelimeleriyle duşunc » afgan » cıkır cıkır » cokbilmişlik taslamak » gomultu » yoldan cıkmak » cam balı »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.