tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı sözcükler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
setlic » oğutme haznesi » yerlerde yetişen bir bitki me » nusayrî » tahammur etmek » duzen » budu » yureği carpmak » solomlular » aspirator » calıştırılmak » oyle oyle » museddes » kutuphaneci » calışma yontemi » torelsiz » korelmek » yunanca » arpa boyu kadar gitmek veya yo » duğum noktası » koşebent » tekerlek kırıldıktan sonra yol » gulu tarife ne hacet ne cicek » en kucuk teknikciler topluluğu » subek » bunalıma duşmek » yeni eflâtunculuk » ozel » afrikalı » bicim bilimi » yontemsiz » ulfet » uzerinde pas oluşmak » guvenoyu » yukarı goğe doğru olan yanı » yarayan cevresi oluklu kucuk » calkı » kullanılması » capari » nam vermek veya salmak » cıkartmak » karavana cıkmak » gosterir » kavlukarar etmek » mızıkcılık etmek » lâfuguzaf » yureği dayanmamak » hoşduruma gelmek » kabak ciceği gibi acılmak » kucuk »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.