tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı sözcükler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
garanti vermek » yureksiz » zulum » on » mustear » surunmek » yureği cız etmek veya cızlamak » ankara kedisi » bal ozu bezi » mutehakkim » muhlet vermek » olmez cicek » cubuksuz » studyo » eşekten duşmuşkarpuza donmek » malta taşı » ağız unlusu » koruklemek » ustunleşmek » munharif » buyu bozulmak » civit rengi » duzlenme » gozetilmek » cengel takmak » cokmek » rh » gozaltına almak » tek acıklık bulunan ocak » somurgecilik » canıcıkmak » gorelilik » mustevi » mes ul » cığırından cıkmak » karakılcık » multefit » cok guzel kadın » leyleği havada gormek » yanlışcıkmak » camaşırcılık » gencleştirmek » mutemadi » uzlaşma sağlayan » var ol » ırgat gibi calışmak » cekelez » dumenine bakmak » koşe demiri » yuruyuş »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.