tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
selâm cakmak » oğurtmek » kutle » fırcacı » tutme » yonetim » virtuozluk » acıklar livasıolmak » yoreselleşme » arkasına duşmek veya takılmak » tıpıştıpışyurumek » duzenleyen ve genel olarak ilg » ici gecmek » orgu » bukluk » yenik duşmek » maskesini duşurmek veya sıyırm » algıbıcağı » fulûs » orgutcu » calgıorağı » sepetci » odun vermek » al veya kanlı gomlek gizleneme » kacurga » yeri » doner » cıplaklığıyla » lâğım su yolu vb nin gereken » centme » muslumanlık » surmelenme » purceklenme » oğretmen » duşunce » celtikli » yuzunuze guller » ve katımadde » bıcak » gayrimutecanis » catış » yuzeysel » tup » kulleme » dovuş » formul » perlon fırca » kerpic gibi » yuz » alttan veya aşağıdan almak »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.