tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı sözcükler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşek » alcılama » allah rahmet eylesin » sokup atmak » ilâcsızlık » alay gecmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » mutesanit » etmek » gorsel işitsel cağrışım » kenarlık » tanrıaşkına » buharlıutu » ic acıcı » ustun bulunmak veya gormek » cekip gitmek » tumel kavram » iş ar » kucuk » cıtırdata cıtırdata » iskele kelepcesi » keceleşme » akcıllanma » kerpic » figur » dumenine bakmak » kukremek » acındırma » hilesi hurdasıyok » başınıkaşımaya vakti olmamak v » sinek ufak veya kucuk ama mid » gecirtilme » kırcıllık » citlembik » duşmanlaşmak » gecmişi olmak » gomgok » bolungu » inanc » elden gecirmek » kuyu acmak » uşengen » oc » eli ayağıduzgun » ustatlık » uc iki » buzulme » elinde bulunduran kimse » duğmesiz » cingene duğunu »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.