tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğrenkci » mutebeddil » etinden et koparmak veya kesme » duzmek » oğul balı oğul arılarının yap » capkın » cığır » camurluk » sacmalamak » gelecek zaman gorunumu » cimentolu » brove » lâm elif cevirmek veya cizmek » bicimlenme » pastorize etmek » mulkiye memuru » kucuk sakarca » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » muzminlik » ozluk » eşitci » sut kuzusu » mumkun olmak » dumanıustunde » uzerine bir iki guneşdoğmak » koturum » dinamitcilik » film cekmek » iz duşumu » sundurmek » eşitcilik » gecim kapısı » batak culluğu » bıyık burmak veya bukmek » gostermek » barut kesilmek veya olmak » mumeyyizlik » cimdirme » halka donuk » mustesna » hızolcer » abdal » capalanma » gozlerini devirmek » bid at » surekli » iğrenclik » oğun » kangal kopeği » mısır puskulu »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.