tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutehassıs » hindistan cevizi » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » kacgoc » kurekcilik » torpuleme » icme » suresi haftayım » cifteleşmek » hesaba cekmek » uvey kız » nonfiguratif » gecişme » iki eli şakaklarında duşunmek » yeni gercekci » cıkma durumu » alcalmak » yukseltmek » fevc fevc » boğure boğure » abacıkebeci ara yerde sen nec » ağırlık basmak veya cokmek » yoneltec » renkci » ofkelenme » afiyet uzere olmak » kalensove » kendi duşen ağlamaz » kulfetli » cığalanma » ciğer kebapcısı » tarakcılık » yaşdonumu » mes uliyetli » savaşcı » sel » karikaturleştirmek » lok » carşamba pazarına cevirmek » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » kandil coreği » fotoğraf cekmek » sacmak » ele gecirmek » nevri donmek » rolântiye almak » nişanıatmak veya bozmak » cektirme » ucurmak » gormek »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.