tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
can cana başbaşa » cozumcu » servis otobusu » tebessumlu » boşgozlerle bakmak » aclıktan olmeyecek kadar » cirkefleşmek » ornek » cirişci canağı » orgutlendirilmek » koltuğuna girmek veya koltuğun » dalıp cıkmak » guvenirlik » gayrimusmir » cıkmaz » gecmek » ga ge » muşteri hizmeti » cekic » ustun zekâ » yaprak doner » babam » elekci » bicme » cevirmek » ocakcı » pekiştirme unlusu » cokturmek » cın tutmak » lokma goz » musellim » gostermek » munasebetsiz » yuk vurmak » mustehcenleşme » yalelli gibi veya arabın yalel » surfile yapmak » bir sozunu iki etmemek » kap » carpıntısız » acıklamak » şarap fıcısı » teknikci » yazıya dokmek » sıcan otu » goturu pazarlık » turkucu » sonradan gormuşluk » durtmek » orgu »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.