tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı sözcükler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
copurluk » vekilharclık » oteleme » bereketli ola veya olsun » cığralık » komutator » coban » tarihcilik » kac kec » ciğerinin icini bilmek » copsuz » guc » ayırac » sumsukleşme » yararlanarak yasalar cıkarmaya » dozunu kacırmak veya dozu kacm » cereyan carpmak » supermarket » ardıl goruntu » aycoreği » bey mi yaman el mi yaman » cemrenmek » gunleri gece olmak » inmek » dikensi cıkıntı » karşısına gecmek » corlu » mesket turkleri » uzerinde durmak » gonul acmak » edinc » gorucu gitmek » bulunulan noktasının meridyen » cil cil » akım olcumu » durbunun tersiyle bakmak » gok kuşağı » ilâclı » kurduğu medeniyetleri kendi i » arık cekmek » iftihara gecmek » cıkır cıkır » putur » konferanscılık » keceleme » ortusuz » altmışdortluk » uykusu acılmak veya dağılmak » cıkrık » kıpcak »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.