tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ak ek » madde » paraşutcu » yunmuşarınmışveya yıkanmış » ici kararmak » oğretilerin genel adı usculuk » icin icin gulmek veya gulumsem » kuyruğu kapana kısılmak veya s » ses yonetmeni » kalcete » ceşmibulbul » taşınabilir arac » masraf kapısıacmak » okse » salcalık » gozleyici » mur » ağzından baklayıcıkarmak » ah cekmek » allah selâmet versin » rum » oz deyiş » cıtıpıtı » yururlukten kaldırmak » ic denge » yuz » telgraf cekmek » asgarımuşterek » kolcak » nefsine duşkun » turkuleme » gıllugişsiz » başcı » huzune kapılmak » dikiz etmek veya gecmek » sancma » kurelemek » başının gozunun sadakası » can cana başbaşa » gumruksuz » gonye » sesini yukseltmek » iki ahbap cavuş » uretmek zihnî yetiler oluştur » guneşbalcıkla sıvanmaz » arnavutluk » ozgulemek » azotolcer » gozetme » dolambac »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.