tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı sözcükler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz tutmak » munşeat » cadırlı » surunuş » gumrukculuk » kerpic dokmek » sut beygiri gibi ayakta uyumak » haklıcıkmak » olcer » rufaîlik » cıkarım » uzerine atmak » yuzune gulmek » ıslıklıunsuz » film cevirmek » acık kapıbırakmak » susleniş » ku » anac » ciğneme » ilgi gormek » sn » surcmek » taahhut etmek » yukumlenmek » altıkardeş » kahkaha ciceği » olumsuz » boşluk » tuvana » salcalımakarna » kalıplarla desen yapılmışbez » dili cozulmek » duzgun » kulhanî » cizgi resim » kabul kabul etme » dumbelek » uzucu » ciftleştirme » kirada olmak veya oturmak » solpumek » suru » deli divane âşık olmak » cek valf » studyo » katıve cıkıntılıorgan » davranmak saygıgostermek soz » sıcmak » ahcılık »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.