tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı sözcükler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ne hâlde » gayrimusmir » İleri bir tarihte beklenen ge » ust uste » gumuşrengi » kuzey kutbu » mukellef » muzikalite » koknar sakızı » bunların taklidi olan madde » cucuk » kucuk harf » muz » bayram etmek veya yapmak » var varın varsın varsınlar » bahriye cifte tellisi » duzeltmen » ust baş » renkci » kabarmasınısağlamak kabarması » cancılık » acmak » kacık » cıplak » iclilik » elma da alma da demesini bili » arasıgecmeden » uzere » dortluk » şoyle ki » cerkez peyniri » oteden beriden » taammuden » usalize » minder curutmek » terzi kendi sokuğunu dikemez » kırıkcılık » kotu goz » orneğin » ustenme » goğus tahtası » sumuksu zar » ne gibi » kuşucmaz kervan gecmez » bitumlu » melâmî » hereklemek » ortenek » cevgen » lâcka »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.