tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozden gecirmek » sozunu esirgememek veya sakınm » almanca » acık yureklilik » humayun » carmıh » gecmek » omnibus » işten gucten kalmak » darbe vurmak veya indirmek » sacma sapan konuşmak » zıpcıktı » cepel » yabanî gul » yuz yazmak » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » cift halka » boşduşmek » cekirdek » baktıkca alır » mubalâğasız » guneşgunu » ortmek » yukseklerde dolaşmak » ıska gecmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » yer demir gok bakır » uvey kız » icitim » dalgıc elbisesi » ğ Ğ » capalanmak » aklına duşmek » kulağınıbukmek » gurultuye veya patırtıya verme » capma » cift cubuk » başarıgostermek veya kazanmak » erinc » kalmalıtumlec » cakmak taşı » n » mefhum nosyon » gocum » avaz avaz bağırmak » yuzeysel » yureğini tuketmek » resimlerin sesli veya sessiz k » setlic » uc boyutlu film »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.