tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı sözcükler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caldırılmak » altın anahtar her kapıyıacar » kutinleşme » coğulculuk » murekkeplenmek » gomlekci » yuze duramamak » hakkısukût » derinlikolcer » ayağınısurumek » ters veya sol tarafından kalkm » murdum eriği » mubah gormek » turetme eki » bunların taklidi olan madde » pirinc » basıldığında duyulan kımıldama » mutemeddin » tefehhum » mutemadi » katranıkaynatsan olur mu şeker » gecirimsizlik » ozellik başkalık ayrım » balcık levha fayans » yureği titremek » işguzarlık » mudara etmek » İki veya daha cok maddeyi birb » dorttek » mutecanis » adı » donuna kacırmak » cekmek » gozleyiş » geriye yurutmek » borcluya yazdığıbildiri » toreci » it urur kervan yurur » oncel duzen » nohut oda bakla sofa » cillenme » sağlayan parca » guclendirici » gureşci koprusu » su orumceğigiller » seslendirmek işi veya bicimi » veren alet » akıntıcağanozu » bulgaristanlı » cokluk »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.