tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tutsulu » cokturmek » nitelikler gosteren madde » komadan cıkmak » ortadan kaldırılmasısiyaseti » unsuz benzeşmesi » gerceklik » somurgesi olan veya somurge el » gun doğusu » kumulâtif » ağzında buyumek » ayıuzumu » julus terrestris » fırtına kopmak veya patlamak » oksuruş » kurkas » ağzınıacacağına gozunu ac » calkanmak » cekic atma » ceviri » cobandeğneği » gorunurde » ok yaydan veya yayından cıkmak » gomlek » oznel » cayırlatmak » dolut » yarayan kuru ince yaprak » kampana calmak » fekul » kulunu savurmak » guvelenme » suslendirme » kursu » kırık dokuk » paşa cayı » kendi havasında gitmek veya ha » kaldırım supurgesi » secme hakkı » yureğine sinmek » elden gel » slovak » sacmacı » kuskunleşme » ceneksiz » sakalına gore tarak vurmak » guvenme dostuna saman dolduru » yuzulmek » buro » maca »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.