tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı sözcükler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
peluş » kosnuk » camur gibi » almac » tahakkum etmek » ucuk » nişanıatmak veya bozmak » koruk » supurgelik » ağzının muhru ile » gulduru » capkınlık » cavuşluk » on soruşturma » oksitlenmeyen bir element kıs » muftuluk » konduktorluk » tevazun » urkuntu vermek » uclu » kacırga » tefeul etmek » ıslahatcılık » bir şeyler veya bir şey olmak » kara duzen » musamahalı » dokme demirden yapılmış uclar » elmanın yarısıo yarısıbu » kalkmasıyla eski bicimini alab » kıvanclı » robdoşambr » kalafatcılık » ıssızlık cokmek » yukselti » gozunu yummak » hareketi » gece işciliği » kasık catlağı » gormek » bildik cıkmak » cınayaz » kuru yemişci » kukremek » ust » calkanış » cakozlamak » nakzen gormek » tecrube » gunah cıkarmak » uye tam sayısı »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.