tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rebiyulâhır » mumkun olmak » turkolog » catal iğne » cuvalsız » bir don bir gomlek » gabardıc » sıcana donmek » kotu olmak » durum durum » parazit » acıklık getirmek veya kazandır » » fetiş » gelecekcilik » karanlığa gomulmek » bunların taklidi olan madde » gunce » gosterme hakkı » murekkepleme » jeton gec duşmek » kulkedisi » karalar bağlamak veya giymek » bufe » cavdar ekmeği » ucu » duşurmek » boşcıkmamak » kok kurdu » iz surmek » ork » tayini cıkmak » bazıbitkilerin turlu organları » tozel » gorunur » vucut » yarıcap » cekmek » cakmak » bir parca » gocuk » erkekce » yuzleştirmek » kulağına kar suyu kacmak » soz gumuşse sukût altındır » işguzarca » şofor koltuğu » kelepcelenmek » dort cifte » celik gibi »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.