tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bugun bana ise yarın sana » gonlu kırılmak » murekkebi kurumadan bozmak » alt ust » yıva » cevirmenlik » duğumlenmek » dağda buyumuş » ateşciceği » cekişte » ovunce » carpma » suyunu cekmek » sungusu depreşmesin » calıp cırpmak » kangal kopeği » cağcıllaştırmak » ayıptır soylemesi » insan bicimcilik » sokukcu » hanya yıkonya yıanlamak » allah kahretsin » pek yuzlu » intac etmek » usteğmenlik » ozumlenme » ucretlendirme » turumculuk » ecişbucuş » kolayına bakmak veya kolayına » kustahca » cekirdek » dokuz yorgan eskitmek veya par » buz » şovalye yuzuğu » inkılâpcı » cok uluslu » namazında niyazında olmak » gorsel işitsel cağrışım » parantez acmak » ucayak » luks hayat » yıldız akmak kaymak veya ucmak » roportaj » olmez otu » mektep gormemiş » sokmek » eşgudum » somurmek » ickin »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.