tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş anlamlı sözcükler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortusuz » bocekli » parca bohcası » gosterişci » carpıtmak » yureği kan ağlamak » zevki cıkmak » guneş » akcıllanma » cektirme » duzlem geometri » catma » duşunme » teşevvuş » uzumsuz » ici ezilmek » kosemen » calgıcı » beklenmediği umulmadığıveya c » ucarı » gecinme » gulbank » oğun » ders calışmak » gozluk takmak » gorulmek » tut kelin perceminden » allah ın kulu » ateşsacmak » gonderme » calımlamak » cene yormak » gecmişzaman sıfat fiili » marketcilik » burudet » cıngırakcı » geri cekilme » aslanpencesi » başına gecmek » nufus plânlaması » cizgileşme » yurumek » birbiriyle karşılaşmak birbir » komurleşme » iki ucu acık boru biciminde it » goze » golgelenme » cember icine almak veya cember » icecek » un almak kazanmak salmak veya »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.