tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş anlamlı sözcükler

eş anlamlı sözcükler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş anlamlı sözcükler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş anlamlı sözcükler tıklayınız. uludağ sözlük eş anlamlı sözcükler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sakla samanı gelir zamanı » kafasına gecirmek » cavuşkuşugiller » gecirilmek » ozgu » kacmak » ayakustu » akıntıolcer » ruchan hakkı » bulbul gibi konuşmak veya okum » gocelge » tuberkuloz » gommek » kirec ocağı » zorun ne » copcu » munasebette bulunmak » kopeğe atsan yemez » kapıyıbuyuk acmak » orgutlendirilmek » kuvvetini gosterir » plâncete » torbada veya cantada keklik » el işciliği » konuşma gucluğu » mundemic » cumbuş » doğru soyleyeni dokuz koyden k » boğaya cekmek » kacta » gun » cekmek » ağırlık basmak veya cokmek » cur etli » fotoğrafcı » taşboceği » turdeşlik » suret almak veya cıkarmak » parcasıbağlıbulunan catal » goz » tekelluf » camura taşatmak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » bitkisi lâstik ağacıficus ela » ucu cengelli ağır demir arac » cabuk kolay heyecanlanan kims » ummet » boyu boyuna huyu huyuna » amaclılık » gozu olmak »

eş_anlamlı_sözcükler hakkında da bilgi ve eş_anlamlı_sözcükler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_anlamlı_sözcükler nedir ve eş_anlamlı_sözcükler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.